Nanokremy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 15:06   #1
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93

Nanokremy.


Hej dziewczyny!
Chciałabym abysmy w tym watku podzieliły się opiniami o kosmetykach z nanocząsteczkami..
Czy uzywacie?Jakich konkretnie? Czy jestescie zadowolone?

Zapraszam!
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:33   #2
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nanokremy.

nie slyszlam o takich kosmetykach, ale chętnie się o nich czegoś dowiem
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:54   #3
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Nanokremy.

Są to kremy ktore posiadaja cząsteczki w rozmiarze nano, ktore łatwiej niz ich makro odpowiedniki ze wzgledu na swoj rozmiar przenikaja tkanki-dzieki czemu docieraja w głębsze warstwy skóry.

Istnieje tu jednak kwestia dyskusyjna :
'' Krytycy nanocząsteczek uważają, że powinny być one zakazane w produktach konsumenckich, gdyż nie zbadano dokładnie ich wpływu na organizm. Niektóre z nich są tak małych rozmiarów, że z łatwością mogą przenikać bariery w naszych tkankach. Zwolennicy nanotechnologii utrzymują jednak, że przeprowadzono liczne badania, które potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo w użyciu nanocząsteczek. ''


Ja kupiłam,używam i ejstem zadowolona z dwoch tego rodzaju kosmetykow. Jeden krem silnie nawilząjący do twarzy i jeden antycellulitowy.
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:58   #4
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nanokremy.

Cytat:
Napisane przez screamowsky Pokaż wiadomość
Są to kremy ktore posiadaja cząsteczki w rozmiarze nano, ktore łatwiej niz ich makro odpowiedniki ze wzgledu na swoj rozmiar przenikaja tkanki-dzieki czemu docieraja w głębsze warstwy skóry.

Istnieje tu jednak kwestia dyskusyjna :
'' Krytycy nanocząsteczek uważają, że powinny być one zakazane w produktach konsumenckich, gdyż nie zbadano dokładnie ich wpływu na organizm. Niektóre z nich są tak małych rozmiarów, że z łatwością mogą przenikać bariery w naszych tkankach. Zwolennicy nanotechnologii utrzymują jednak, że przeprowadzono liczne badania, które potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo w użyciu nanocząsteczek. ''


Ja kupiłam,używam i ejstem zadowolona z dwoch tego rodzaju kosmetykow. Jeden krem silnie nawilząjący do twarzy i jeden antycellulitowy.


a podałabyś firme ? albo link do KWC?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:18   #5
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Nanokremy.

są to kosmetyki Nantes https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=2415

ale akurat tych co ja mam nie ma w kwc...
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:31   #6
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Nanokremy.

dla mnie to pic na wodę fotomontaż :P Wg mnie są znacznie lepsze kosmetyki... A przenikanie tych nanocząsteczek jest dla mnie...kwestią dyskusyjną.
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:08   #7
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Nanokremy.

No to moze podzieliłabys sie swoim dosiwadczeniem z tymi kremami? Dlaczego tak uwazasz?
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 18:04   #8
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nanokremy.

Cytat:
Napisane przez pannaporanna Pokaż wiadomość
dla mnie to pic na wodę fotomontaż :P Wg mnie są znacznie lepsze kosmetyki... A przenikanie tych nanocząsteczek jest dla mnie...kwestią dyskusyjną.
o jakich mowa?

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez screamowsky Pokaż wiadomość
są to kosmetyki Nantes https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=2415

ale akurat tych co ja mam nie ma w kwc...

__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:24   #9
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Nanokremy.

No każdy ma swoich faworytów bo to co dla mnie jest dobre dla innych może nie być ;P Ja robię kosmetyki sama albo kupuję z kategorii "naturalnych" np. kosmetyki firmy Ringana lub jakieś inne które wpadną mi akurat w łapki. Czytając skład tych "nanokosmetyków" nic nie powala, są napakowane konerwantami, intensywnie pachną - co wg mnie jest wadą, ekstraków roślinnych pewnie też nie za wiele, no ogólnie nie podobają mi sie może jako krem "sklepowy" byłyby w miarę ok, ale jako seria profesjonalna... Wszystko opiera się na tej ich nanowodzie, a na ile jest ona nano? nie wiemy tak naprawdę, poza tym jak pisałam, watpię w jej przenikanie przeznaskórkowe, bo nie tylko wielkość cząsteczki się liczy, również szereg innych czynników. Poza tym no... znam trochę tą markę bardziej i dla mnie jest to wielki chwyt marketingowy. I tyle

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

a co do lepszych kometyków jest ich masa, wystarczy pogrzebać chociażby w kwc, każdy znajdzie dla siebie coś miłego choć najtrudniej posiadaczkom cery trądzikowej

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

poza tym... czyżby pseudo reklama? http://kosmetyki.pierdzioszek.pl/nanokremy-1476.html identyczna treść postu... Gdzieś jeszcze widziałam taki sam...

Edytowane przez pannaporanna
Czas edycji: 2011-09-28 o 09:51
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:26   #10
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Nanokremy.

Kremy są świetne i mają znikome ilości substancji podtrzymujących.
Pani Pannaporanna nie zabardzo wie o czym mówi twierdząc, że nie tylko się liczy wielkość cząsteczki przenikającej przez skórę. A co takiego bardziej się liczy? Może to, że jak sam zrobi krem to lepiej przechodzi przez warstwę skóry i tkanek?? A otóż nie moja Pani
Nano woda jest to woda w postaci zbioru nanocząsteczek o wyrównanych potencjałach i nie tworzących klastrów wody ( o ile wiesz o czym ja teraz piszę) i TYLKO tak małe cząsteczki są wstanie wnikać przez skórę ludzką. Cała technologia (czytaj kremy) firmy Nantes jest oparta na NANO wodzie, dzięki czemu substancje w kremach, maskach itp. są wprowadzane na odpowiednie głebokości i do odpowiednich warstw skóry bez ingerencji mechanicznej.
Jeśli są jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:06   #11
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nanokremy.

Cytat:
Napisane przez EwaFran81 Pokaż wiadomość
Kremy są świetne i mają znikome ilości substancji podtrzymujących.
Pani Pannaporanna nie zabardzo wie o czym mówi twierdząc, że nie tylko się liczy wielkość cząsteczki przenikającej przez skórę. A co takiego bardziej się liczy? Może to, że jak sam zrobi krem to lepiej przechodzi przez warstwę skóry i tkanek?? A otóż nie moja Pani
Nano woda jest to woda w postaci zbioru nanocząsteczek o wyrównanych potencjałach i nie tworzących klastrów wody ( o ile wiesz o czym ja teraz piszę) i TYLKO tak małe cząsteczki są wstanie wnikać przez skórę ludzką. Cała technologia (czytaj kremy) firmy Nantes jest oparta na NANO wodzie, dzięki czemu substancje w kremach, maskach itp. są wprowadzane na odpowiednie głebokości i do odpowiednich warstw skóry bez ingerencji mechanicznej.
Jeśli są jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.
polecasz jakiś konkretny krem?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 14:07   #12
klaudynawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Nanokremy.

i co temat umarł?
klaudynawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:54   #13
Paulina_Nina
Raczkowanie
 
Avatar Paulina_Nina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 42
Dot.: Nanokremy.

Cytat:
Napisane przez EwaFran81 Pokaż wiadomość
Kremy są świetne i mają znikome ilości substancji podtrzymujących.
Pani Pannaporanna nie zabardzo wie o czym mówi twierdząc, że nie tylko się liczy wielkość cząsteczki przenikającej przez skórę. A co takiego bardziej się liczy? Może to, że jak sam zrobi krem to lepiej przechodzi przez warstwę skóry i tkanek?? A otóż nie moja Pani
Nano woda jest to woda w postaci zbioru nanocząsteczek o wyrównanych potencjałach i nie tworzących klastrów wody ( o ile wiesz o czym ja teraz piszę) i TYLKO tak małe cząsteczki są wstanie wnikać przez skórę ludzką. Cała technologia (czytaj kremy) firmy Nantes jest oparta na NANO wodzie, dzięki czemu substancje w kremach, maskach itp. są wprowadzane na odpowiednie głebokości i do odpowiednich warstw skóry bez ingerencji mechanicznej.
Jeśli są jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.
Kochana ja mam kilka pytań. Draże temat wnikliwie od jakiegos czasu ale nie mogę się dokopać do badań na temat przyswajania (pobierania) nanowody przez skórę. Jeśli masz jakieś linki to baaaardzo proszę
Paulina_Nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.