Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 19:07   #1861
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość



W biedronce zawsze możesz poprosić kogoś z pracowników, aby otworzyli na chwilę inna kasę ze względu na Twój stan.



i do tego jakiś dobry sosik czosnkowy
a to nie wiedziałam nawet
no a sosik obowiązkowo
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:12   #1862
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam do was pytanie.
mamy okazję kupić z TŻ wózek firmy Tako Jumper 3w1, musimy zdecydować do jutra. Słyszała któraś z Was coś o nim tzn. opinie.? A może miała do czynienia z nim osobiście lub np. koleżanka, kuzynka itp.
Bardzo dobry wózek. Znajomi go mają i bardzo sobie chwalą. Sami go mieliśmy kupić, ale w końcu zdecydowaliśmy się na inny model tej firmy - Captiva.
__________________

Edytowane przez alamig
Czas edycji: 2012-01-20 o 19:17
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:12   #1863
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
mówiła o czopkach glicerynowych i jakas inną nazwę jeszcze podała ale nie zapamiętałam niestety
Mnie podali czopek przed laparoskopią i powiedzieli: Se pani włoży poczeka troche i siądzie na kibelek
chyba musiałam źle użyć albo nie wiem co.. bo nie dość, że wyleciał (dostałam da .. chyba zapobiegawczo) to jeszcze razem z nim nic nie poelciało.. więc można uznać, że porzadnie mi zwieracze zacisnęły albo wcześniej e strachu popuściły a ja nei zauważyłam
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:13   #1864
karo_z
Rozeznanie
 
Avatar karo_z
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 755
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w domku więc to dla mnie też nie przeszkoda. Ale słyszałam że gondola jest mała i dziecko szybko nie ma miejsca jest to prawda??
Synek kuzynki ma prawie 6 m-cy i jeszcze ma miejsce w gondoli...na stronie producenta jeśli się nie mylę jest napisane że gondola ma 75 cm, więc spokojnie myślę, że wystarczy dopóki dziecko będzie mogło już korzystać ze spacerówki...szczególnie, że spacerówka też ma możliwość ustawienia "na leżąco"
__________________
Karolina Nicpoń
Fotografia kulinarna, reklamowa. Przepisy dla alergików.
https://karolinanicpon.pl
Potrzebujesz sesji produktów czy dań? Daj znać!

kontakt@karolinanicpon.pl
karo_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:17   #1865
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Jak któraś lubi sos czosnkowy z da grasso to mam przepis
majonez 500ml ( ja używałam dekoracyjny winiary)
śmietana 12 ewentualnie 18 (ja robiłam z 18) (majonez i śmietana w takich samych proporcjach)
1,5 łyżki czosnku w proszku
3 łyżki cukru
po 1,5 łyżki majeranku,tymianku ,oregano sparzone

Mój tż potrafi ten sos do wszystkiego zjeść
Wolę domowy sos czosnkowy
2 łyżki majonezu, łyżka śmietany 18 lub jogurt naturalny
przeciśnięty przez pracę świeży czosnek (im więcej tym lepiej, na tę ilość daję około 4 ząbki). Odrobina ziół prowansalskich, może być mała, płaska łyżeczka pikantnego ketchupu, biały pieprz.
Ma byc ostrrrro i czosnkowo



Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Ja idę6 lutego na wizytę i wtedy liczę, że gin mi powie na jaki poród się bardziej nastawić
Jeśli mi powie, że mogę "liczyć" na siły natury zaraz lecę wykupić szkołę rodzenia (300+vat) bo na drugi dzień są zajęcia i już bym się załapała .. a u nas w szpitalu (w tym co chcę rodzić) jest tak, że jak się okaże zaśw. o SR to poród rodzinny jest za darmo No i wtedy też zadzwonie do położnej(podobno sama pani położna powiedziała by dzwonić 2 miesięce przed porodem a to będzie pi razy oko w sam raz )
u mnie poród rodzinny jest darmowy dla każdego

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
a to nie wiedziałam nawet
no a sosik obowiązkowo
Najwyżej Ci odmówią. Moja siostra pracowała kiedyś w B. i od tego czasu nie mam oporów aby poprosić o "pomoc".
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:20   #1866
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Wolę domowy sos czosnkowy
2 łyżki majonezu, łyżka śmietany 18 lub jogurt naturalny
przeciśnięty przez pracę świeży czosnek (im więcej tym lepiej, na tę ilość daję około 4 ząbki). Odrobina ziół prowansalskich, może być mała, płaska łyżeczka pikantnego ketchupu, biały pieprz.
Ma byc ostrrrro i czosnkowo




u mnie poród rodzinny jest darmowy dla każdego
u nas niestety
w szpitalu specjalistycznym 200 zł za poród rodzinny
a w szpitalu gdzie ja chcę rodzić też kosztuje .. ale w sumie idę na szkołę rodzenia więc będę miała darmową a SR zawsze się przyda bo liczę, że nei tylko będą uczyć oddychać ale też będzie coś nt opieki poporodowej nad maluszkiem.. Opowiem może 6-7 lutego .. jak się dowiem.. CHoć dziewczyny od nas już powinny się chwalić
Na stronie mojego szpitala zapraszali do 30tc a tu już chyba mamy takei mamy ??
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:24   #1867
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez karo_z Pokaż wiadomość
Synek kuzynki ma prawie 6 m-cy i jeszcze ma miejsce w gondoli...na stronie producenta jeśli się nie mylę jest napisane że gondola ma 75 cm, więc spokojnie myślę, że wystarczy dopóki dziecko będzie mogło już korzystać ze spacerówki...szczególnie, że spacerówka też ma możliwość ustawienia "na leżąco"
Dzięki za informacje uspokoiłaś mnie w takim razie jutro po niego jedziemy

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Wolę domowy sos czosnkowy
2 łyżki majonezu, łyżka śmietany 18 lub jogurt naturalny
przeciśnięty przez pracę świeży czosnek (im więcej tym lepiej, na tę ilość daję około 4 ząbki). Odrobina ziół prowansalskich, może być mała, płaska łyżeczka pikantnego ketchupu, biały pieprz.
Ma byc ostrrrro i czosnkowo




u mnie poród rodzinny jest darmowy dla każdego

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------


Najwyżej Ci odmówią. Moja siostra pracowała kiedyś w B. i od tego czasu nie mam oporów aby poprosić o "pomoc".
U Nas też poród rodzinny jest darmowy. W ogóle to poślę co znalazłam

Cytat:
W świetle obowiązujących obecnie przepisów nie istnieją podstawy prawne zezwalające na pobieranie opłat za udzielone świadczenia w trakcie porodu finansowanego ze środków publicznych. Oznacza to, że opłaty za poród rodzinny - pobierane jeszcze w wielu szpitalach - są niezgodne z prawem. Oczywiście, część placówek stara się obchodzić te przepisy i owszem – sam poród w rodzinny jest bezpłatny – ale pobierane są dodatkowe opłaty za osobną salę o wyższym standardzie czy też specjalny strój ochronny dla osoby towarzyszącej przy porodzie. Zanim więc przyszli rodzice wybiorą szpital, w którym na świat przyjdzie ich dziecko, powinni dopytać się o standardy dotyczące porodu rodzinnego – żeby później nie było przykrej niespodzianki w postaci sporej sumy pieniędzy, jakie trzeba za ten poród zapłacić.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 19:35   #1868
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

dziewczyny jaka wanienke kupujecie w sensie dlugosci? taka mala to nie na dlugo chyba straczy??
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:42   #1869
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
dziewczyny jaka wanienke kupujecie w sensie dlugosci? taka mala to nie na dlugo chyba straczy??
ja kupuję 80-90 cm
taka totalnie duża jest mi zbędna, bo jak mała będzie miała z pół roku (czyli akurat wyrosnie z wanienki) to będę kapała ją w normalnej wannie (ma matowe, nieślizgające się dno).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:52   #1870
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

A ja tez sie pochwale Maz wrocil wczesniej z pracy, podjechal po folie i walek jakis, bo jutro ma przemalowac sypialnie no i kupil mi juz na jutrzejsze imieniny roze w doniczce

A ja Filipka przed chwilka usypialam i prowadzilam z nim powazna rozmowe o dzidziusiu, to uszy mial bardzo duze tak sluchal szczegolnie jak mowilam ze dzidzia bedzie kupki tez robic, ze pupcie trzeba smarowac itd hihih
A jak mowie: ze mamusi nie bedzie pare dni, bo bedzie rodzila dzidziusia, ze dzidzius bedzie z brzuszka wyciagany, to mowi, ze pan doktor wyjmie dzidziusia
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:54   #1871
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
chciałam kupić biustonosz na allegro do karmienia bo za cene ok 20zł mam 2szt. - a ostatnio w H&M za jeden zapłaciłam 59zł więc różnica jest.
oo różnica jest i to duża uwierz mi ja sobie bardzo dobrze z tego zdaję sprawę gdyż już nie pamietam kiedy udało mi się zakupić biustonosz poniżej kwoty powiedzmy 60-70 zł.
Niestety jestem bardzo niewymiarowa w tym obszarze i sie w zwykłych rozmiarówkach nie mieszczę.Często mi się tabelki kończą zanim porządnie zacznę szukać swojego rozmiaru. Takie biustonosze jak na all to ja sobie bardzo bym chciałą kupić na początek ale niestety nie moja bajka




Cytat:
Napisane przez 19claudia91 Pokaż wiadomość
Co do lewatywy jeśli nie będą mieć w szpitalu na pewno się w nią zaopatrzę.. enema. Jeśli chodzi o obawy, to boje się że zacznę rodzić wcześniej i nie dojadę na porodówkę 60 km od miejscowości bo nie chcę za Chiny Ludowe tu rodzić u nas..
nam babeczka na zajęciach mówiła że nawet jak zaczniemy już czuć te właściwe skurcze to spokojnie zdążymy dojechać nawet do Warszawy- ok 120 km od nas

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Jak któraś lubi sos czosnkowy z da grasso to mam przepis
majonez 500ml ( ja używałam dekoracyjny winiary)
śmietana 12 ewentualnie 18 (ja robiłam z 18) (majonez i śmietana w takich samych proporcjach)
1,5 łyżki czosnku w proszku
3 łyżki cukru
po 1,5 łyżki majeranku,tymianku ,oregano sparzone

Mój tż potrafi ten sos do wszystkiego zjeść
ja też wolę bardziej naturalnie i nie tak ciężko
jogurt naturalny- najlepsze są te gęste, czosnek naturalny wyciśnięty+ przyprawy, często nie mamy świeżych jak robimy więc polecam w zamian tzatziki ale tylko z prymatu i najlepiej odstawić na chwilę- nabiera mocy

mag_99, lena , alamig mam pytanie odnośnie captivy
u nas nie ma możliwości go obejrzeć więc kilka takich rzeczy których nie jestem w stanie się dopatrzeć na zdjęciach
* czy obicie całe w gondolce i spacerówce jest zdejmowane do prania?
przykrycie/pokrowce w gondolce - w jaki sposób jest zapinane? na rzepy/ guziki czy może suwak?
kosz wydaje się spory a czy jest opcja jego zakrycia? widziałam takie wózki które miały właśnie takie zasuwane przykrycie mimo że na zdjęciach tego nie było
czy budka w wózku i spacerówce jest tą samą budką?
i jakie jest obicie wewnątrz w tych mohicanach?
w spacerówce rączka naprawdę jest obszyta folią?

*i sprawa najważniejsza to prawda że one sa takie ciężkie- ok 20 kg?
facet nam go odradzał ze względu właśnie na wagę, a jak mu powiedziałam że według producenta jest mniej niż 20 kg to się zdziwił i zapewniał że to napewno błąd..


z góry dziękuję za odpowiedzi

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Aguśka a to nie ty przypadkiem masz wózek jedo fyn 4ds?
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 20:01   #1872
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
A ja tez sie pochwale Maz wrocil wczesniej z pracy, podjechal po folie i walek jakis, bo jutro ma przemalowac sypialnie no i kupil mi juz na jutrzejsze imieniny roze w doniczce

A ja Filipka przed chwilka usypialam i prowadzilam z nim powazna rozmowe o dzidziusiu, to uszy mial bardzo duze tak sluchal szczegolnie jak mowilam ze dzidzia bedzie kupki tez robic, ze pupcie trzeba smarowac itd hihih
A jak mowie: ze mamusi nie bedzie pare dni, bo bedzie rodzila dzidziusia, ze dzidzius bedzie z brzuszka wyciagany, to mowi, ze pan doktor wyjmie dzidziusia
no czyli kolejny wspaniały mąż ja mam imieninki za tydzień i mężul pytał co ma mi kupić, powiedziałam że największym prezentem dla mnie będzie jak skończy w końcu ten remont (już 3 tydzień leci) i wysprząta całe mieszkanie bo wszędzie pełno kurze a podłogi siwiuteńkie
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:09   #1873
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
no czyli kolejny wspaniały mąż ja mam imieninki za tydzień i mężul pytał co ma mi kupić, powiedziałam że największym prezentem dla mnie będzie jak skończy w końcu ten remont (już 3 tydzień leci) i wysprząta całe mieszkanie bo wszędzie pełno kurze a podłogi siwiuteńkie
ja wczoraj dostałam kwiat w doniczce. Małe, czerwone anturium.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:14   #1874
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam do was pytanie.
mamy okazję kupić z TŻ wózek firmy Tako Jumper 3w1, musimy zdecydować do jutra. Słyszała któraś z Was coś o nim tzn. opinie.? A może miała do czynienia z nim osobiście lub np. koleżanka, kuzynka itp.
Sama jestem zainteresowana firmą Tako, myślałam o modelu Jumper, ale nie dość, że między nim a Warriorem różnicy wielkiej nie ma (a te które są - na korzyść Warriora) to znalazłam informacje, kilkakrotnie, że w Jumperze lubiły się łamać ramy! Tak więc jeżeli cokolwiek z firmy tako, to conajmniej Warrior, Captiva lub Laret. Niestety firma tako zainwestowała w solidny stelaż, ale nie w materiały. I gondola i spacerówka są wykończone bardzo puchato (laret nieco mniej) przez co wózek wygląda grubo, ciężko. Ja osobiście mam zastrzeżenia do jakości materiałów wyściółki (tania bawełna) i wkładki pomniajszającej (najtańsza frota!) oraz sposobu ich mocowania - rzepy.
Niewątpliwą zaletą wózków jest solidne 3punktowe mocowanie na ramie na stalowej listwie (w xlanderach jednopunktowy zatrzask z plastiku) dobry hamulec, bieżnik na oponach (xlander ma opony gładkie) zwrotność i łatwość w prowadzeniu, przekłądane siedzisko, dużo gratisó w zestawie (np. torba) cena i duża kolorystyka. Producent daje jednak tylko rok gwarancji, kolejny rok zapewnia rękojmia sklepu.
O ile największą dla mnie zaletą wózkow tako jest solidny stelaż, amortyzacja i koła (wcale nie są takie ciężkie, ważą tyle samo co xlandery!) to ciężko mi się zdecydować na właśnie tę firmę z powodu marnych materiałów.

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
wiem, dlatego muszę się już golić codziennie. Może kiedyś sobie zafunduję depilacje i nie będę już musiała robić codziennie,
Niestety, laserówka (bo chyba o taką Ci chodzi?) nie likwiduje problemu ale na jakiś czas go ogranicza
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:15   #1875
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

A ja sobie uswiadomilam, ze w tym roku 26 maja bede obchodzic nie tylko swoje imieniny ...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:16   #1876
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ja wczoraj dostałam kwiat w doniczce. Małe, czerwone anturium.
bez okazji czy też miałaś imieninki?
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:17   #1877
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość

Niestety, laserówka (bo chyba o taką Ci chodzi?) nie likwiduje problemu ale na jakiś czas go ogranicza
zalezy od czlowieka tak naprawde jak wlosy sa cienkie i dosyc jasne to laser bedzie bardziej skuteczny i jest wieksza szansa ze nie odrosna,.... natomiast w pracy mialam przypadek klienta u ktorego laser nic nie zdzialal (plecy) ale za to serie woskiem daly niezly wynik - wlosy przynajmniej odrastaly i wolniej i o wiele mniej ich bylo i byly slabsze
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:18   #1878
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Mravka bardzo ladna kuchnia Wszystko pieknie, kolorystycznie dopasowane...Wiem, ile to wysilku, zeby dojsc do tego etapu juz zamontowania mebli i wykanczania...
Ale fajnie, ze zrobiliscie to przed urodzeniem maluszka
A powiedz mi: mebelki otwieraja sie na dotyk?
A wiesz co mi sie jeszcze w oczy rzucilo? Stolik i jego rogi ostre
Mnie sie to strasznie rzuca w oczy, bo mam ławe w duzym pokoju z ostrymi rogami i na razie nie mamy finansow, zeby kupic nowa, ale strasznie chcialabym ja wymienic, bo ciagle te rogi mnie "strasza" i pilnowanie dziecka zeby nie rozcielo sobie glowki...teraz juz jak lawe do kuchni kupowalismy to z zaokraglonymi rogami
Dziękuje bardzo
to z przodu to "wysepka" i z boku bedzie miala jeszcze "noge" z tego samego co blat(ale poki co pan stolarz to wzial do podmalowania jeszcze, ale racja,ze rog bedzie ostry. Bedziemy to ew.musieli jakos zabezpieczyc jak Robert sie zacznie przemieszczac.
Szafki maja podcięte fronty,tak ze paluchy spokojnie sie pod spod wsadza,a wygladaja jakby byly na dotyk...,ale jest tez patent click-clack

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Hej wrocilam wlasnie z zakupow,bylam m.in w sklepie pracowniczym meza i kupilam 5 ciuchow za 6f(dla mlodej i dla corki kolezanki sweterek)i w sportowych sklepach,tez kilka rzeczy kupilam,takie wyprzedaze,ze szkoda nie brac

Wrzucilam na maila zdjecia biezace.Dawno nie zagladalam tam,slicznie wygladacie dziewczyny!Rybka,Cytrynka ,Evvcia,super brzuszki i wy same taz!Mravka kuchnia piekna!

Zaraz was nadrobie.
Zgrabna z Ciebie kobietka tylko brzuszek widoczny!

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
polecam doraźnie takie zabezpieczenia, mamy w kuchni , w dużym i parę razy się już prawie przydały, bo o mały włos zajechała by w róg, było obok, no ale przynajmniej ten róg był z kuleczką gdyby jednak trafiła
http://img.bazarek.pl/132585/10407/8...2543188656.jpg

Mravka bardzo ładna kuchnia, niech Ci się w niej dobrze gotuję , piecze itd. no i niech się nie brudzi za szybko żebyś miała mało roboty
o dobry patent z ta ochroną przed kantami
Dziekuje;] juz sie nie moge doczekac pierwszego pichcenia
Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
no to się poryczałam , dostałam od tż piękny bukiet na 10 rocznice znajomości, poszedł do sklepu teraz, więc wpadłam się pochwalić
10 kremowych róż z odcieniem delikatnego różu
nooo pieknie! Gratulacje dla meza

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
super


Ja mam taki zapał do pracy, że aż wstyd. Zamiast się uczyć porządnie, to ja jednym okiem w notatki, a drugim na forum

Za to nadrobiłam pocztę
Dziewczyny wszystkie śliczne brzuszki i mamusie, bez wyjątku
Aguśka zdjęcie z kokardką to od boku super

Mravka ładna kuchnia super, bo będziesz mieć sporo miejsca w szafkach.

Gosia kącik dla maluszka bardzo fajny ja dla małej mam kupione te naklejki piankowe na ścianę mam nadzieję, że się będą porządnie trzymały ściany
a z czym masz te naklejki?
Cytat:
Napisane przez 19claudia91 Pokaż wiadomość
Synuś dziękuje ), już chrzestny napisał czy dzisiaj jego chrześniak ma imieniny:p

Powodzenia na wizycie!

Mravka - Piękna ta kuchnia Twoja!
dziekowac

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
no prosze



Dziewczynki, ktore naklejki kupujecie? Mam na mysli na sciane podobaja mi sie te Gosi tez bym chciala zamowic ale nie wiem ktore... .
ja się szykuje na te http://allegro.pl/naklejki-na-sciane...063922835.html

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
A ja tez sie pochwale Maz wrocil wczesniej z pracy, podjechal po folie i walek jakis, bo jutro ma przemalowac sypialnie no i kupil mi juz na jutrzejsze imieniny roze w doniczce

A ja Filipka przed chwilka usypialam i prowadzilam z nim powazna rozmowe o dzidziusiu, to uszy mial bardzo duze tak sluchal szczegolnie jak mowilam ze dzidzia bedzie kupki tez robic, ze pupcie trzeba smarowac itd hihih
A jak mowie: ze mamusi nie bedzie pare dni, bo bedzie rodzila dzidziusia, ze dzidzius bedzie z brzuszka wyciagany, to mowi, ze pan doktor wyjmie dzidziusia
ooo a na jaki kolor zamierzacie pomalowac sypialnie?

Filipek bedzie starszym bratem, ale bedziesz miala uroczego pomocnika ). Bardzo fajnie,ze sie tak interesuje, dla Niego to w koncu tez bedzie calkiem nowa sytuacja

Dzis mamy 32tc jak sobie pomysle,ze jeszcze troszke i bedziemy pisaly o tym która wlasnie rodzila/urodzila...jak maluszek sie usmiecha...ile je..to az mi sie wierzyc nie chce,ze ten czas tak szybko zlecial Pamietam jeszcze jak pisalysmy o przeziernosci karkowej i widocznym serduszku,a tu juz nozki i rączki boksują zaciekle.
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:20   #1879
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez karo_z Pokaż wiadomość
Synek kuzynki ma prawie 6 m-cy i jeszcze ma miejsce w gondoli...na stronie producenta jeśli się nie mylę jest napisane że gondola ma 75 cm, więc spokojnie myślę, że wystarczy dopóki dziecko będzie mogło już korzystać ze spacerówki...szczególnie, że spacerówka też ma możliwość ustawienia "na leżąco"
A ja słyszałam, że długość jest nieważna, tylko szerokość, np. gondole mają do 40cm, a w zimie ciężko jest zmieścić 6miesięczne dziecko w kombinezonie z jakimś okryciem. Poza tym doświadczone mamy mówią, że kiedy tylko dziecko zacznie siadać (w gondolach tako można ponieść oparcie, no przynamniej w warriorach) należy przesadzić do spacerówki, bo dziecię może wypaść - żadna gondola pasów nie posiada, a wystarczy sekunda, żeby dziecko przekręciło się na brzuch i podniosło, np gdy my ładujemy torbę, rozglądamy się. No i chyba producent zastrzega sobie, że gondola jest przewidziana do 6 miesiąca...

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
zalezy od czlowieka tak naprawde jak wlosy sa cienkie i dosyc jasne to laser bedzie bardziej skuteczny i jest wieksza szansa ze nie odrosna,.... natomiast w pracy mialam przypadek klienta u ktorego laser nic nie zdzialal (plecy) ale za to serie woskiem daly niezly wynik - wlosy przynajmniej odrastaly i wolniej i o wiele mniej ich bylo i byly slabsze
owszem, włosy ciemne i grube - efekt trwał 3 miesiące.
Myślałam, że laser nie jest polecany przy jasnych włoskach?
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 20:22   #1880
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Mravka, ja podczytuje watek mamus styczniowo- lutowych i z zapartym tchem czytam opisy porodow nie moge sie doczekac jak na naszym watku bedzie takie zamieszanie, ktorej odeszly wody, ktora urodzila

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
A ja słyszałam, że długość jest nieważna, tylko szerokość, np. gondole mają do 40cm, a w zimie ciężko jest zmieścić 6miesięczne dziecko w kombinezonie z jakimś okryciem. Poza tym doświadczone mamy mówią, że kiedy tylko dziecko zacznie siadać (w gondolach tako można ponieść oparcie, no przynamniej w warriorach) należy przesadzić do spacerówki, bo dziecię może wypaść - żadna gondola pasów nie posiada, a wystarczy sekunda, żeby dziecko przekręciło się na brzuch i podniosło, np gdy my ładujemy torbę, rozglądamy się. No i chyba producent zastrzega sobie, że gondola jest przewidziana do 6 miesiąca...

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------



owszem, włosy ciemne i grube - efekt trwał 3 miesiące.
Myślałam, że laser nie jest polecany przy jasnych włoskach?
calkiem jasnych nie, ale takich srednich owszem im wlos grubszy, ciemniejszy, mocniejszy tym oporniejszy
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:29   #1881
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość


Niestety, laserówka (bo chyba o taką Ci chodzi?) nie likwiduje problemu ale na jakiś czas go ogranicza
najpierw chciałabym spróbować parę razy woskiem. Jak nie po skutkuję to zdecyduję się na laser. Wiem że to nie likwiduje problemu ale włosy stają się cieńsze i rzadsze. Chciałabym się depilować rzadziej a nie codziennie bo to dosyć uciążliwe.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:29   #1882
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Mravka, ja podczytuje watek mamus styczniowo- lutowych i z zapartym tchem czytam opisy porodow nie moge sie doczekac jak na naszym watku bedzie takie zamieszanie, ktorej odeszly wody, ktora urodzila

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------



calkiem jasnych nie, ale takich srednich owszem im wlos grubszy, ciemniejszy, mocniejszy tym oporniejszy
hehe ja tez tam kukam czesto i normalnie te ich emocje wyczekiwania mi sie udzielaja .Czuje sie prawie jakby to juz mnie samej dotyczylo człowiek sie nakreca
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:31   #1883
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Mravka, ja podczytuje watek mamus styczniowo- lutowych i z zapartym tchem czytam opisy porodow nie moge sie doczekac jak na naszym watku bedzie takie zamieszanie, ktorej odeszly wody, ktora urodzila

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------



calkiem jasnych nie, ale takich srednich owszem im wlos grubszy, ciemniejszy, mocniejszy tym oporniejszy
ja też podczytuje teraz mają ładny wysyp my też już nie długo będziemy na ich miejscu
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:33   #1884
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Hej
Nadrabiam po łebkach bo jakoś ostatnio nie mam czasu pisać, a co gorsza czytać o czym sobie plotkujecie

Dzisiaj byłam na szybkich zakupach, kupiłam 3 koszule do szpitala, pieluszki tetrowe, czapeczki i resztę rzeczy z ubrań które mi brakowało dla małej.

Dziewczyny mam problem, u mnie w moim miasteczku mam problem ze znalezieniem stanika do karmienia tyle co ja dzisiaj miejsc odwiedziłam to po prostu masakra.
Zamierzam zamówić z allegro tyle, że ja zawsze kupowałam push-up staniki i nie wiem jaką rozmiarówkę wziąść. Te staniki to zawsze miały rozmiar 38/85 a tak z ciekawości zmierzyłam się i mam rozmiar pod biustem 85 a w biuście 100 i jak któraś się zna to niech mi powie jaka to miseczka odpowiada tym wymiarom?
I Aguśkaa Ty już zamawiałaś te staniki, możesz podać jaki link i czy są dobre?
No i czy sprzedawca Rajrodzica jest ok?
pierwszy raz zamawiam brakujące rzeczy przez all i tak myślę, że jak kupię pare u tego samego sprzedawcy to jak je połączyć, żeby była jedna zapłata.
Sory, że ja tak ale to mój mąż ubóstwia sobie zakupy przez allegro.

Mój synio chyba zaczyna zwalniać mi w dzień łóżeczko dla małej bo nie chce zbytnio spać, a on w nocy na łóżku już spi tylko drzemki w dziecięcym miał
Odnosnie staniczka, szukalam ale nie moge teraz znalezc linku u kogo zamawialam Moge zrobic Ci zdjecia tych staniczkow. One sa zwykle bawelniane, miekkie. Moze jeszcze znajde linka, to Ci wleje.
Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Jak któraś lubi sos czosnkowy z da grasso to mam przepis
majonez 500ml ( ja używałam dekoracyjny winiary)
śmietana 12 ewentualnie 18 (ja robiłam z 18) (majonez i śmietana w takich samych proporcjach)
1,5 łyżki czosnku w proszku
3 łyżki cukru
po 1,5 łyżki majeranku,tymianku ,oregano sparzone

Mój tż potrafi ten sos do wszystkiego zjeść
Ja bardzo lubie dziekuje
Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość


Aguśka a to nie ty przypadkiem masz wózek jedo fyn 4ds?
Nie. Ja mam Jet baby active.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:37   #1885
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

jestem dzis z siebie zadowolona, bo ladnie posprzatalam do tego kupilam w koncu te legginsy, bo dzis w spodnie ledwo weszlam i mysle ze bede zadowolona bo sa grube i wygodne, zaluje ze odrazu nie kupilam, tylko nakupowalam spodni.

u nas to mój Tz mnie zdobywał chodził ze mna dobre pol roku, a ja mu dzien w dzien mówilam, ze nie chce z nikim byc, zeby sobie znalazl inna dziewczyne, ze ogolnie nic z tego nie bedzie, jak sie okazało milosc przyszla z czasem, a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego na szczescie zadne dziewczynki nie lataja mi za TZ, nawet jak jakas chetna sie trafi i szczegolnie zainteresowana, to TZ na prawo i lewo opowiada jaka ma cudowna zone

Gosia super wygladasz brzuszek taki zgrabny

U mnie hemoglobina spada z wizyty na wizyte ,ale nadal jest w normie. Bylo 12,6, pozniej 12,3 a ostatnio 12, ale moze jakos dotrwam

Konia piekna rocznica gratuluje stazu i męża) my w tym roku 4

Co do bolu krocza to raz sie przekonałam ze siedzenie moze strasznie bolec, ale pewnie to nic w porownaniu do tego bolu poporodowego.( jak mialam badana droznosc jajowodów, tak mnie bolalo wszystkow srodku i na zewnatrz..

przez moje zatoki straciłam węch i tym samym apetyt

u mnie w szpitalu lewatywe robia, tylko zastanawiam sie czy jak mi zrobia i bedzie mnie bardzo bolec to dam rade doleciec to wc
czy jak to w ogole mialoby wygladac
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:39   #1886
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
mag_99, lena , alamig mam pytanie odnośnie captivy
u nas nie ma możliwości go obejrzeć więc kilka takich rzeczy których nie jestem w stanie się dopatrzeć na zdjęciach
* czy obicie całe w gondolce i spacerówce jest zdejmowane do prania? - TAK
przykrycie/pokrowce w gondolce - w jaki sposób jest zapinane? na rzepy/ guziki czy może suwak? - nie pamiętam
kosz wydaje się spory a czy jest opcja jego zakrycia? widziałam takie wózki które miały właśnie takie zasuwane przykrycie mimo że na zdjęciach tego nie było - NIE
czy budka w wózku i spacerówce jest tą samą budką? - NIE
i jakie jest obicie wewnątrz w tych mohicanach? - gondola jest w środku obita białą bawełną
w spacerówce rączka naprawdę jest obszyta folią? - jeśli chodzi o rączkę, za którą trzymasz wózek, to nie. Jest obszyta materiałem skóropodobnym (do gondoli i spacerówki jest ta sama)

*i sprawa najważniejsza to prawda że one sa takie ciężkie- ok 20 kg?
facet nam go odradzał ze względu właśnie na wagę, a jak mu powiedziałam że według producenta jest mniej niż 20 kg to się zdziwił i zapewniał że to napewno błąd.. - Nie wiem ile dokładnie waży, ale na pewno nie 20kg Ta waga jest podobna do innych wózków znanych firm - porównywałam w sklepie.


z góry dziękuję za odpowiedzi

Wózek jest u moich rodziców, ale tyle ile pamiętam to napisałam w cytacie powyżej
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:44   #1887
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
A ja sobie uswiadomilam, ze w tym roku 26 maja bede obchodzic nie tylko swoje imieniny ...



Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
bez okazji czy też miałaś imieninki?
bez okazji. Imieniny mam dopiero w lipcu
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:46   #1888
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
jestem dzis z siebie zadowolona, bo ladnie posprzatalam do tego kupilam w koncu te legginsy, bo dzis w spodnie ledwo weszlam i mysle ze bede zadowolona bo sa grube i wygodne, zaluje ze odrazu nie kupilam, tylko nakupowalam spodni.

u nas to mój Tz mnie zdobywał chodził ze mna dobre pol roku, a ja mu dzien w dzien mówilam, ze nie chce z nikim byc, zeby sobie znalazl inna dziewczyne, ze ogolnie nic z tego nie bedzie, jak sie okazało milosc przyszla z czasem, a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego na szczescie zadne dziewczynki nie lataja mi za TZ, nawet jak jakas chetna sie trafi i szczegolnie zainteresowana, to TZ na prawo i lewo opowiada jaka ma cudowna zone
A u mnie, można powiedzieć, poszło błyskawicznie. Po 2 randce (3dni znajomości) zostaliśmy parą. Ani razu nie było mega wojen czy rozstań i powrotów. Aczkolwiek czasem mam ochotę go zamordować. Szczególnie gdy nie przewiduje konsekwencji sowich durnych pomysłów
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:47   #1889
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość




bez okazji. Imieniny mam dopiero w lipcu
ktorego? ja 11
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 20:47   #1890
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Styczeń, luty no i marzec... Czas przywitać się z bobasem! III-IV 2012 cz.7

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
no czyli kolejny wspaniały mąż ja mam imieninki za tydzień i mężul pytał co ma mi kupić, powiedziałam że największym prezentem dla mnie będzie jak skończy w końcu ten remont (już 3 tydzień leci) i wysprząta całe mieszkanie bo wszędzie pełno kurze a podłogi siwiuteńkie
O widzisz Taki prezent to prezent I takie prezenty moglabym dostawac
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo
to z przodu to "wysepka" i z boku bedzie miala jeszcze "noge" z tego samego co blat(ale poki co pan stolarz to wzial do podmalowania jeszcze, ale racja,ze rog bedzie ostry. Bedziemy to ew.musieli jakos zabezpieczyc jak Robert sie zacznie przemieszczac.
Szafki maja podcięte fronty,tak ze paluchy spokojnie sie pod spod wsadza,a wygladaja jakby byly na dotyk...,ale jest tez patent click-clack
ooo a na jaki kolor zamierzacie pomalowac sypialnie?

Filipek bedzie starszym bratem, ale bedziesz miala uroczego pomocnika ). Bardzo fajnie,ze sie tak interesuje, dla Niego to w koncu tez bedzie calkiem nowa sytuacja

Dzis mamy 32tc jak sobie pomysle,ze jeszcze troszke i bedziemy pisaly o tym która wlasnie rodzila/urodzila...jak maluszek sie usmiecha...ile je..to az mi sie wierzyc nie chce,ze ten czas tak szybko zlecial Pamietam jeszcze jak pisalysmy o przeziernosci karkowej i widocznym serduszku,a tu juz nozki i rączki boksują zaciekle.
A widzisz, nie widac tych podciec we frontach.
Do rogow sa zabezpieczenia (takie narozniki gumowe), chociaz przy Filipie sie nie sprawdzily, bo on je ciagle zdejmowal mimo iz byly przyklejane, ale tak kombinowal ze zdejmowal
Co do sypialni, teraz jest w kolorze łososiowym, a kupilismy farbe barwy natury i bedziemy malowac na dwa kolory: łany pszenicy i wspomnienie lata (bardzo jasny żółty z takim capuccino.). Z poczatku mial byc zolty z brazem (pachnacy cynamon) ktory na probniku w sklepie wygladal nie bardzo ciemno ale w necie wydal mi sie zbyt ciemny balam sie ze przytloczy pokoj. Jeszcze nie mam pomyslu jak pomalujemy ale ja cos tam wymysle. Jak zrobimy to sie pochwale
A co do Filipa, to mysle, ze bedzie bardzo pomagal, bo on taki jest ze rwie sie do wszystkiego
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.