Body space - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 20:19   #571
Monika62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: Body space

Hey, ja chodzę na body space w Piasecznie pod Warszawą. Jest tu nowe studio i bieżnia nowa, podciśnienie zasysa że aż oczy wychodzą na wierzch Efekty bardzo mi się podobają. Kupiłam karnet jeszcze w promocji ale teraz jest za 11 wejść 230zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baner_120x100.jpg (146,9 KB, 21 załadowań)
__________________
Monika
Monika62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:40   #572
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez Monika62 Pokaż wiadomość
Hey, ja chodzę na body space w Piasecznie pod Warszawą. Jest tu nowe studio i bieżnia nowa, podciśnienie zasysa że aż oczy wychodzą na wierzch Efekty bardzo mi się podobają. Kupiłam karnet jeszcze w promocji ale teraz jest za 11 wejść 230zł
wygląda mi to na reklamę
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 20:19   #573
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez kamilora777 Pokaż wiadomość
wygląda mi to na reklamę
:roll eyes:

a widziałaś mój post bezpośrednio przed tym cytowanym przez Ciebie? Mi to wygląda jak rzeczowa i konkretna odpowiedź na moje pytanie
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:54   #574
Ciotka_Klotka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Body space

Ja dziś byłam pierwszy raz, kupiłam karnet na body space 100zł 15 zabiegów (i jeszcze dostałam 30min solarium gratis ;p w Tarnowskich Górach) ale mam pytanie..
Jestem szczupła, żeby nie powiedzieć że chuda ale mam siedzącą pracę i chcę popracować na jędrnością ciała, zwłaszcza UD - ale boję się że schudnę... :| jakieś propozycję ... ?
Proszę o rady !!
Ciotka_Klotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 15:08   #575
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Body space

tak jak obiecałam piszę... po 10 zabiegach nie zauważyłam żadnych zmian, nie wiem czy inwestować w kolejny karnet...
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 22:45   #576
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam piszę... po 10 zabiegach nie zauważyłam żadnych zmian, nie wiem czy inwestować w kolejny karnet...
u mnie w salonie mowili, ze widoczne efekty sa dopiero po 20 razach regularnego chodzenia.
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 15:53   #577
ilo_onka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Body space

Witam wcentrum doby space w katoicach na ul chopina jesrt promocja iż jeżeli zapiszą się 2 osooby naraz ( na zasadzie przyprowadz koleżankę) to maja karnet 10 wejsc tylko za 110 zł. Czy ktos jest zianteresowany kupnem karnet ze mną? polecam to centrum maja urzadzenia na podczerwien podcisnienie jak i 2w1 ! <3 prosze ok kontakt pilne
ilo_onka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 11:11   #578
hemoglobina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez kamilora777 Pokaż wiadomość
Twój post sugeruje mi, że sobie coś wymyśliłam, a wcale tak nie jest. Chodzi ze mną koleżanką i ona również spala około 500 kalorii.
Skoro jesteśmy przy kaloriach - przy nachyleniu 2%, program 9, max. prędkość 7 km spalam zazwyczaj ok. 300.
Chodziłam dosyć regularnie (przynajmniej 2 razy w tygodniu) przez ok. 3-4 miesiące i przez ten czas wyraźnie schudły mi łydki. Boczków też jakby trochę mniej. Niestety, nie jestem w stanie chodzić w tym przy prędkości powyżej 7 km - dla mnie to absolutny max.

Edytowane przez hemoglobina77
Czas edycji: 2011-11-22 o 11:16
hemoglobina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 14:24   #579
pontotitu
Przyczajenie
 
Avatar pontotitu
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Body space

Ja ciagle się waham czy skorzystać z tego urządzenia. Jedno jest fajne, że mam to 50 m od domu, ale nie wiem czy nie wyskocza mi naczynka na nogach skoro mam taka tendencję. Decyzja należy do mnie.
pontotitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 09:20   #580
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 105
Dot.: Body space

Hej,
Zastanawiam sie nad wyprobowaniem działania BS. Powiedzcie mi jak często należy chodzić zeby rezultaty były jak najlepsze?
Akostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 12:01   #581
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: Body space

Akostka, jak ja chodziłam to pierwszy karnet 10 wejść chodziłam codziennie, ponoć następny już z mniejszą częstotliwością się chodziło, nie wiem niestety jak bo brakło mi kasy na kolejne 200zł. W każdym razie efekty były! Schudły mi nogi i delikatnie brzuch. No i nie robił mi się taki paskudny cellulit na nogach, były wyraźnie jędrniejsze. Przy okazjo stosowałam dietę SouthBeach, w trakcie treningu minimum 1l wody wypijałam i przed zabiegiem w szatni nakładałam na nogi jakiś krem antycellulitowy z eveline (zielony był), ponoć lepiej się wchłania w podciśnieniu
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 19:02   #582
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 105
Dot.: Body space

DJ Guciek dzieki za odpowiedz. Właśnie na nogach mi najbardziej zalezy Ja mam karnet który obejmuje BS więc kosztami nie muszę się przejmować. To jutro pojde wyprobować i postaram sie chodzic codziennie do konca grudnia. Zobaczymy ile to da
Akostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:08   #583
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez DJ Guciek Pokaż wiadomość
Akostka, jak ja chodziłam to pierwszy karnet 10 wejść chodziłam codziennie, ponoć następny już z mniejszą częstotliwością się chodziło, nie wiem niestety jak bo brakło mi kasy na kolejne 200zł. W każdym razie efekty były! Schudły mi nogi i delikatnie brzuch. No i nie robił mi się taki paskudny cellulit na nogach, były wyraźnie jędrniejsze. Przy okazjo stosowałam dietę SouthBeach, w trakcie treningu minimum 1l wody wypijałam i przed zabiegiem w szatni nakładałam na nogi jakiś krem antycellulitowy z eveline (zielony był), ponoć lepiej się wchłania w podciśnieniu
Na Body Space nie ćwiczy się codziennie, tylko co drugi dzień. Zamiast spalać tłuszczu robiłaś mięśnie.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 07:02   #584
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: Body space

ale więcej mięśni oznacza, że przy dalszej aktywności tłuszcz się będzie lepiej spalał

własnie widzę na grouponie ofertę karnetu ponad połowę taniej, na 10 wejść za 99zł... na pewno mnie nie stać, żeby kupić drugi, już w pełnej cenie. Myślicie, że warto iść na 10 wejść?

Dodam, że nie mam problemów z nadwagą, raczej chciałam trochę brzuch ładniejszy zrobić (ostatnio nie mam głowy na siłownię chodzić za dużo rzeczy). Do tego biegam z psami kilka razy w tygodniu i chodzę oczywiście na długie spacery

Edytowane przez Brua
Czas edycji: 2012-01-30 o 07:04
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:15   #585
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez Brua Pokaż wiadomość
ale więcej mięśni oznacza, że przy dalszej aktywności tłuszcz się będzie lepiej spalał

własnie widzę na grouponie ofertę karnetu ponad połowę taniej, na 10 wejść za 99zł... na pewno mnie nie stać, żeby kupić drugi, już w pełnej cenie. Myślicie, że warto iść na 10 wejść?

Dodam, że nie mam problemów z nadwagą, raczej chciałam trochę brzuch ładniejszy zrobić (ostatnio nie mam głowy na siłownię chodzić za dużo rzeczy). Do tego biegam z psami kilka razy w tygodniu i chodzę oczywiście na długie spacery
warto kupić na te 10 wejść ja kupiłam w tamtym roku na 12 za 250 zł. Starałam się chodzić co najmniej 2 razy w tygodniu. Przy diecie efekty były zadowalające. Pośladki były jak marzenie - zero cellulitu
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 07:15   #586
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: Body space

dzięki kurczę wczoraj późno wróciłam i się skończyło zanim przeczytałam odpowiedź ale pewnie będzie następne wkrótce ;D
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:44   #587
adri13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Body space

witam,
chciałam napisać że rok temu chodziłam 3 m-ce na Vacu Step 3-4 razy w tygodniu, pierwsze efekty były w 4 tygodniu chodzenia, czyli po około 15 sesjach 30 minutowych, po 1 m-cu straciłam 3 kg, w drugim 2 kg i w trzecim prawie 3 kg, rok nic nie robiłam waga skoczyła ok. 1,5- 2 kg i zamierzam znów zacząc od marca. Moim zdaniem warto, ja byłam zadowolona, pozdrawiam
adri13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:21   #588
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Body space

Byłam dziś pierwszy raz na vacu line,mam karnet na 10 wejść no i zobaczymy za msc jakie będą efekty.Licze,że cm polecą z udek i brzunia.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:25   #589
rybkag123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Body space

hej dzis bylam pierwszy raz na bs.. i czuje sie..zmeczona;-) napisze jak efekty, bo kupilam karnet na 10 wejsc;-) licze ze powalcze z zcellulitem
rybkag123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 22:28   #590
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 105
Dot.: Body space

I jak tam rezultaty?
Akostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 19:07   #591
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Body space

Chcialam sie spytac w czym mam isc najlepiej ubrana na ten caly body space??? Wykupilam sobie karnet 10 wejsc, za 2 dni zaczynam i nie wiem po 1 czy dam rade a po 2 w czym najlepiej isc aby byly najlepsze rezultaty... w dresie? w getrach???
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:53   #592
eebunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Body space

hej,
ja chodziłam w krótkich spodenkach, (mogą być getry, mogą być dresy,) weź te które są wygodniejsze i żeby nie były luźne w pasie - miałam sytuację że się zsunęły i miałam kłopot z podciągnięciem
powodzenia!

ps. na mnie BS zadziałał, chodziłam pierwsze 5 dni codziennie, kolejne 5 co drugi dzień, stosowałam:
- dużo serum antycell Perfecta (pomarańczowy teraz zmienili opakowanie) - przed i po
- dietę SB,
- dużo wody i dużo świeżych warzyw
i schudłam w cm o 1,5 rozmiaru widoczne zmniejszenie cellulitu, jędrniejsza skóra, byłam pełna energii i lżejsza o 5kg. Szczerze polecam, jeśli nie macie problemu z pajączkami. Ja miałam i przerwałam stosowanie. Teraz znów chodzę (stosuję na nogi maść z kasztana) i zobaczymy jakie będą efekty.
pozdrawiam i powodzenia!!!

Edytowane przez eebunia
Czas edycji: 2012-06-18 o 13:55
eebunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:02   #593
ewunia 666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Body space

Witam!
Ja ponad dwa lata temu chodziłam prawie codziennie. jak miałam siły po pracy (dwa etaty) to miałam prędkość większą ,a tak to szybki spacerek .Po biezni wchodziłąm na platformę wibracyjną (10-20 min) zamiast godziny na siłowni nie stosowałam diety (piwo,słodycze itp).
Jejku jak ja schudłam !!!!!Jaka kondycja !!Moje nogi wyglądały bajecznie
No ale przyszedł kryzys (zlikwidowali wejściówki na FITPROFIT) a karnet na miesiąc 500zł
Teraz znalazłam salon w Warszawie gdzie 12wejsć za 150zł z kartą Fitprofit
Do tego aqua areobik i zaczynam jak tylko zdejmą mi gips z nogi
Więc naprawdę polecam to formę wysiłku !!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
ewunia 666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:30   #594
azydek
Raczkowanie
 
Avatar azydek
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 136
Dot.: Body space

Hej,

ja do tej pory zrealizowałam ok 30 wejść na różne maszyny - bieżnia (najmniej) w podciśnieniu, orbitek w podciśnieniu, orbitek w podczerwieni i śmiało polecam innym koleżankom. W połączeniu z dietą w ciągu 4 m-cy zrzuciłam 8 kg
Nie chodzę do 1 klubu, korzystam z okazji na gruponach.
Obecnie jestem po 1 (z wykupionych 10 w pakiecie) treningu podciśnienie + podczerwień i chyba takie rozwiązanie najbardziej mi się podoba.
Ćwiczę z różną częstotliwością, są tygodnie że codziennie (np ten najbliższy tak się zapowiada), a są takie że co 2-3 dni.

Efekty? Prócz wspomnianych 8 kg mniej wchodzę w rozmiar 38 (zaczynałam z 42/44), praktycznie zniknął cellulit (choć to sprawiedliwości muszę oddać, że nawet w rozmiarze 44 nie miałam większych problemów w tej kwestii) i wysmukliła się sylwetka. Niestety, nie mierzę się, ale porobili mi wymiary przy zakupie sukni ślubnej, w maju na przymiarce znów mnie zmierzą i będzie wtedy jasne Będzie miła niespodzianka
Mam zamiar kontynuować ćwiczenia aż zobaczę na wadze 58 kg a może i dłużej - to uzależnia!

Pozdrawiam wszystkie BS maniaczki
__________________
"Oto jest miłość.
Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się, że czekali na siebie całe życie..."
7/07/2007 Wildwood USA

30/05/2013

azydek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:26   #595
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Body space

A ja chodzilam, ale jak zobaczylam efekt swoich nog na ktorych po tym nieszczesnym urzadzeniu pojawily sie pajaczki to zrezygnowalam. Super efektow jakos nie widzialam, na dodatek bieganie w miejscu na silownii wachajac ten specyficzny zapach tego miejsca, mimo ze a majac obok siebie zielony las wydalo mi sie totalna glupota. Wiecej tam nie pojde, chodze sobie teraz relaksacyjnie na basen, czasami biegam po lesie na lonie natury i stosuje diete MŻ ( Mniej żreć!) bo ten caly Body space nic a nic nie przypadl mi do gustu
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:47   #596
pattkaaa21
Raczkowanie
 
Avatar pattkaaa21
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Thumbs up Dot.: Body space

Witam. Ja chodzę od tygodnia na body, konkretnie rowerek siedzący. Nie polecam leżącego, ale to zależy co kto woli . Dzisiaj byłam na 5 zabiegu. Widzę poprawę jedrnosci skóry nóg. No i -3 cm na brzuchu <jupi> . Pierwszy zabieg nie był jakimś szczególnym utrudnieniem ale nie powiem, serducho miało mi wyskoczyć. Zapisałam się na 20 zabiegów. Cena: 10 wejść- 110zł, 20 wejść-160 zł.
pattkaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:48   #597
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Body space

Hej!

pattkaaa21 - i jak efekty?

U mnie w miejscie 10 wejsc = 150zl + platforma wib. gratis. Zamierzam zaczac juz niedlugo Kiedys bylam raz w BS (byla promocja jedno wejscie gratis na silowni, do ktorej chodzilam), przetrwalam wiec chyba dam rade Zastanawiam sie tez nad rollmasazem... Zobaczymy
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 09:51   #598
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: Body space

Witam kobitki . I jak tam walka z BS? Któraś chodzi i chciałaby się podzielić efektami i opiniami? Ja dopiero planuje wykupić wejścia na BS.
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 19:58   #599
hesti2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Body space

Hej..
Chodzę na BS od połowy sierpnia..co miesiac ubywało mi 2 cm w biodrach, zaczynałam kiedy miałam 106 cm w bioderkach..na obecna chwile mam 96 cm..wiec efekty widac..i ciuchy nie juz rozm 42 , a 38-36..chodze 3 razy w tyg.

Chciałabym jednak zapytac czy ktos miał problemy z miesiączką podczas chodzenia, chodzi mi o to..ze do momentu zaczecia miałam regularnie okres jak w zegarku..a teraz..potrafi sie spozniac i 2 tyg..a czasami jest tak słaby ze tak jakby go nie było..czy ktoraś tez miała taką przypadłość?
hesti2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 17:44   #600
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: Body space

Ja zaczynam od jutra , mam nadzieję, że też będę taką szczęściarą i pare cm zleci .
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 00:38:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.