Slimex 15 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 18:29   #241
dominiczkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Slimex 15

hej dziewczyny. nie chce mi sie czytac wszytskich watkow wiec licze, ze ktoras odpowie na moje pytanie. czy slimex 15 ma podobny sklad i dzialania do meridii 15 czy adipexu? czy cenowo bardziej oplaca sie jego zakup?
dominiczkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 13:56   #242
najcuduko
Raczkowanie
 
Avatar najcuduko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
GG do najcuduko
Dot.: Slimex 15

został mi sibutril, około 20 tabletek, może kilka mniej. kto chce? na priw.
najcuduko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 11:29   #243
Iwa_IL14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 8
Dot.: Slimex 15

Witaj


Ile chcesz za tę "pozostałość" i czy wysyłasz z możliwością sprawdzenia przesyłki?
Iwa_IL14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 15:18   #244
kasiczek63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Sernik_ Pokaż wiadomość
no ja tam pisałam wcześniej o tym że się forum lekko przeksztalciło... w sumie sama podałam namiar... hmm
co do pomocy
w tyg mialam niezłego stracha.... oddychałam płytko bo glębsze oddechy sprawiały ból taki prommieniujący od klatki po ramie, obojczyk. do tego "samolocik"kręcenie w głowie
spotkała się któraś z czymś takim?
Witam jestem nowa na forum szukam osob ktore biorą slimex15 chciałam sie wymienić doswiadczeniami watpliwosciami czy warto itd ja biore slimex juz 10 dni i narazie zadnych dziwnych odczuc niemam po pierwszej tabletce troche naspidowana się czułam ale teraz spoko martwią mnie te skutki uboczne ponoć niewesołe po 10-tej tabletce mam 3kg mniej no i niechce sie jeśc no i chyba o to chodziło
kasiczek63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 05:51   #245
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Hej dziewczyny, dawno mnie nie było i widze, że pojawiły się nowe kobietki z takim samym problemem jak ja mam nadzieję , że wszystkim uda się dojść do wymarzonej wagi
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:13   #246
magdalena1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Slimex 15

Witam..

Dziewczyny, opamiętajcie się !! Jak można faszerować się jakimś g... niewiadomego pochodzenia ?? Żadna nadwaga, nawet otyłość tego nie tłumaczy. Poza tym jeżeli chudnie się tak szybko w tak krótkim czasie, to efekt jojo jest gwarantowany.

Zamiast wydawać pieniadze na taki syf, może lepiej byłoby wybrać się do dietetyczki albo kupić karnet na siłownię/aerobic itp ??
Sorry, ale moim zdaniem szerzycie tutaj po prostu głupotę i nieodpowiedzialne podejście. Nie myślałyście nigdy o długofalowych efektach ubocznych ?? ?? Nie mówię o tymczasowym kołataniu serca, suchości w ustach, zawrotach głowy itp ?? Zastanawia mnie czy nie obawiacie się jak takie świństwo wpłynie na Wasze organizmy w przyszłości ?? Gratuluję odpowiedzialnego podejścia :/

Wiem że trudno jest zabrać się za siebie, ale też wiem, że się da. W ciąży zrobił się ze mnie wieloryb-przytyłam 30 kg. Z 20 na plusie borykałam się jeszcze rok po ciąży. Aż w końcu przyszła kryska na matyska, wzięlam się za dietę i schudłam te 20 kg w 4 -5 mies, zdrowo (dieta 1200-1500kcal) i mimo że już 3 lata prawie upłynęły, kilogramy nie wróciły.

W sklepach zielarskich czy aptekach jest mnóstwo legalnych suplementów, wiadomego pochodzenia, którymi można się wspomagać. No ale trzeba też dać coś od siebie, a nie ma to jak siedzieć na kanapie z pilotem w ręce i faszerować się jakimś chińskim tudzież indyjskim badziewiem :/

Odsyłam do artykułów nt nielegalnie sprowadzanych leków i ich mozliwym wpływie na organizm, chociażby tu http://www.nazdrowie.pl/artykul/plaga-podrobek-lekow...

Pozdrawiam i życzę rozsądku i wytrwałości w odchudzaniu...
magdalena1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 11:01   #247
Sernik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18
Dot.: Slimex 15

"Sorry, ale moim zdaniem szerzycie tutaj po prostu głupotę i nieodpowiedzialne podejście. Nie myślałyście nigdy o długofalowych efektach ubocznych ?? ?? Nie mówię o tymczasowym kołataniu serca, suchości w ustach, zawrotach głowy itp ?? Zastanawia mnie czy nie obawiacie się jak takie świństwo wpłynie na Wasze organizmy w przyszłości ?? Gratuluję odpowiedzialnego podejścia :/"
nie wiem czy zauważyłas , ale po to jest to forum , żeby się przestrzec jedna drugą w przypadku gdy już zdecydowalyśmy się na zażywanie tych "g@"
przez wiele lat były one dostępne i pomagały, efekty ubiczne spowodowaly że je wycofano(nie wszędzie), jest to jednak tylko dobry sposób na biznes... dzisiaj wszystko jest niebezpieczne, nie wiem czy wiesz , ale dawniej używano morfiny we wszelkich możliwych postaciach jako lek głównie uśmieżający ból. Wtedy uważano kwas askorbinowy, naszą powszechnie dostępną aspirynę za truciznę... wszystko leży w psychice ludzi. w moim przypadku te tabletki pomogły mi w kontroli tego co jem, mniej , ale takie składniki , które potrzebuje.
"No ale trzeba też dać coś od siebie, a nie ma to jak siedzieć na kanapie z pilotem w ręce i faszerować się jakimś chińskim tudzież indyjskim badziewiem :/" popieram, ale nie wszystkie tutaj tak robimy...(polecam skakankę i basen xD)
musisz też wziąsć pod uwagę to, że Ty masz męża, który Cię akceptuje, wspiera, niektóre są w dołku, starają akceptować siebie, aby móc życ w dobrych relacjach z innymi. Zapuściły się... albo po prostu nie mają już siły walczyć ze smoim metabolizmem , który potrafi się do wszystkiego przystosować(tak jak mój xD) i schudnie 2 kg po czym wraca do "normalego trybu".
pozdrawiam i wytrwania!!
Sernik_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 19:28   #248
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

pozdrawiam moje chudzinki

Edytowane przez ewunia830
Czas edycji: 2012-06-05 o 19:40
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:31   #249
KasXM
Przyczajenie
 
Avatar KasXM
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1
Dot.: Slimex 15

Czesc dziewczyny!
Mieszka za granica i kupilam slimex 15. biore dzisiaj 4 tabletke. jem malo, ale jem. pierwszy dzien czulam sie dziwnie ale juz jest normalnie. Jak slimex nic nie da to bede bede musiala sie przerzucic na cos innego
A jak wam idzie?
KasXM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 23:44   #250
loveletter123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

Hej, mam pytanie czy za granicą (jak widzę kupujesz w UK) potrzebna jest recepta żeby kupić slimex 15? jesli nie to moge zapytać czy kupujesz w aptece czy w drogerii typu boots? oraz czy jest cięzko dostępny i drogi??? dzięki wielkie za wszelkie info
loveletter123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 11:33   #251
anulka74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

Witam dziewczyny,
jak widzicie jestem tu nowa, ale przeczytałam wątek "od deski do deski" Bardzo długo zastanawiałam się nad podjęciem decyzji co do zakupu i uzycia tego środka, a także nad róznicą jaka jest pomiędzy tymi wszystkimi Slimexami, Slim Trimami Adipexami itd..itd..
Mam ten sam problem, który większość z Was tutaj piszących, czyli całe życie na dietach, średnio w pierwszej połowie roku tracę z 10 kg a w drugiej znowu odzyskuję, tylko niestety co roku jest coraz gorzej, ćwiczę chyba lepiej powiem katuję się ćwiczeniami i nic to nie daje.
Wiek też juz nie pierwszy, więc może to?
Zdecydowałam się w końcu i zamówiłam Slim Trim. Czekam na dostawę - oczywiście ze sprawdzeniem zawartości (bo to mój pierwszy raz), no i postanowiłam dołączyć do Waszych dyskusji.
Jak już je otrzymam będę na bieżąco dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Mam nadzieję, że decyzja ta okaże się właściwa i nie będą to wyrzucone pieniądze, no i zdrowie też mi się nie zbuntuje.
Pozdrawiam cieplutko
anulka74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 12:59   #252
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Slimex 15

Witam dziewczyny.

Postanowiła znów zacząc walczyć z kg ;/ Bo po ostatniej próbie schudłam 10 kg z czego w pół roku powróciło 7 i jestem przerażona Od 2 miesiacy stosuje diete i cwiczenia i nic. Jak zwykle. Ze wzgledu na wycofanie w polsce leku który wczeniej stosowałam, chciałam was zapytać jaka jest rożnica między :
-slimtrim
-slimtex
-zemslim ??

Moze ktoraś z was posiada takie informację. Będę wdzieczna

Pozdrawiam
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 17:51   #253
mamba0288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Slimex 15

hej. jestem tu nowa, chcę podjąć bardziej radykalne środki zanim przestanę się mieścić w drzwiach;/ macie jakieś namiary na sprawdzoną osobę u której kupię slimex?
mamba0288 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 22:06   #254
weirdoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez mamba0288 Pokaż wiadomość
hej. jestem tu nowa, chcę podjąć bardziej radykalne środki zanim przestanę się mieścić w drzwiach;/ macie jakieś namiary na sprawdzoną osobę u której kupię slimex?
podbijam
weirdoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 10:45   #255
sawusia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 145
Dot.: Slimex 15

Dołączam do nowych.Również przeczytałam cały wątek.Mam tendencje do tycia.Teraz ze względu,że jestem na rencie i mam już swoje lata obrastam w tłuszczyk.Od dwóch tyg.jestem na diecie od dietetyczki.5 posiłków dziennie,ale waga stoi jak zaczarowana.Do lata bardzo bym chciała schudnąć.Mam trochę doświadczeń z odchudzaczami i tak po wypowiedziach widzę,że slimex15 trochę działa trochę nie.Jakoś nie mogę
się dopatrzeć namiarów do tego pana Krzysztofa,może któraś mi pomoże na moją ślepotę.Chętnie skorzystam i dołączę się do Was i oczywiście będę dzielić się swoimi przeżyciami.
sawusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 13:47   #256
anulka74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

Hej dziewczynki! Jakoś strasznie tu dużo pytań i nowych dziewczyn, a ekspertów nie widać. Czyżby żadna nie wiedziała nic więcej o tych środkach??? Oczywiście z tych, które brały.
Rzućcie okiem na opakowania, może coś nowego się dowiemy?

Ps. Dalej czekam na przesyłkę.
anulka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 18:06   #257
Asia Ritter
Przyczajenie
 
Avatar Asia Ritter
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 40 kilometrów od Warszawy
Wiadomości: 28
Dot.: Slimex 15

Jak wygląda orginalna tabletka slimexu ?
Asia Ritter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 08:41   #258
natala2809
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Slimex 15

dziewczyny ja biorę już 6 tabletkę slimex i jak narazie waga ani drgnie- no może 0.2 kg ale podejrzewam, że to od tego że się dobrze wysiusiałam... chciałabym zrzucić z 10 kg. Miał ktoś tak, że jakieś efekty pojawiły się później?
Niemam za bardzo skutków ubocznych, chce mi się tylko pić i jestem trochę nerwowa.
natala2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:45   #259
almaagata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Slimex 15

Witajcie dziewczyny
Ja również jak niektóre koleżanki prosze o namiary na jakiegos uczciwego sprzedawce zenslimu, slimexu albo czegokolwiek podobnego do zelixy meridii itd. Wczesniej brałam zelixe i bardzo mi pomagała byłam szczupła i sczęsliwa . Teraz nie moge tego nigdzie dostac bo zostały wycofane. Mam duże problemy ze schudnięciem a niestety nie mam az tak dużej silnej woli żeby katowac się dietami. wiem że te tabletki mi pomogą. Pomóżcie prosze, będę bardzo wdzieczna. Dziekuję
almaagata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 11:31   #260
natala2809
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Slimex 15

Ja kupowałam u Krzysztofa Zbroja - gość konkretny- przesyłka w 2 dni ale mi się trafił weekand i czekałam dłużej. Tylko tak jak mówię- 6 dzień biorę i jeszcze nie ma efektu. Jak co to poczta gmail com, zbroja15 on ma jeszcze jakieś inne medykamenty tego typu. napewno prześle ci ofertę.
natala2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:49   #261
Asia Ritter
Przyczajenie
 
Avatar Asia Ritter
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 40 kilometrów od Warszawy
Wiadomości: 28
Question Dot.: Slimex 15

Czy ktos zna ucziwego sprzedawcze slimexu 15 i zadowolony jest z jego efektów.
Była bym wdzięczna na namiary na ucziwego sprzedawcze który nie oszuka !!!!

Edytowane przez Asia Ritter
Czas edycji: 2012-02-12 o 12:51 Powód: błąd
Asia Ritter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:23   #262
anulka74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

Ja właśnie otrzymałam przesyłeczkę. Wydaje sie być wszystko w porządku - na razie dokonałam dokładnych oględzin preparatu i opakowania i z grubsza przeczytałam ulotkę, która jest po angielsku.
Jestem po pierwszej tabletce i czekam.... Zaraz biorę się za dokładne tłumaczenie ulotki (tak ze słownikiem), ale jakby co to moge mieć tylko do siebie pretensje...

Zobaczymy...
anulka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 07:04   #263
Mortha
Raczkowanie
 
Avatar Mortha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 111
Dot.: Slimex 15

ma ktoś namiary na uczciwego sprzedawce?
waga, jak same widzicie
nie mam już siły walczyć
__________________
"Żyje się tylko raz. Ale jeżeli żyje się dobrze, ten raz wystarczy."






Wieś - to nie miejsce zamieszkania, to stan umysłu...

Mortha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:45   #264
anulka74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

Jestem po trzeciej tabletce, powiem tyle diwe pierwsze nie zrobiły na mnie jakiego wrażenia, oprócz wspomnianej wcześniej suchości w ustach -przynajmniej troche uzupełniłam płyny i takiego jakby wewnetrznego niewiem napięcia_. Cisnienie mam bardzo niskie, więc pod tym względem nie mam żadnych rewelacji, ogólnie stwierdzam, że przez dwa dni jakiś specjalnych rewelacji, jakiejś specjalnej blokady na żarłocznośc też na razie nie widzę, no może dopiero dzisiaj jakoś tak mniej mi się chce po tabletce, a celowo biorę ją dopiero po śniadaniu.
Zobaczymy za tydzień bo wtedy dopiero zamierzam się zważyć.

Ciekawa jestem jaką dietę stosowałyście? Czy drastycznie ograniczałyście jedzenie, czy tak raczej normalnie. Ja staram się jeść normalną ilość posiłków czyli przynajmniej 5 ale znacznie mniejszych.
Bardzo ciekawa jestem jak u Was to wygląda, szczególnie przy wadze około 80 kg?
anulka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 08:59   #265
bejbe071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Slimex 15

.

Edytowane przez macerata
Czas edycji: 2012-02-24 o 00:47
bejbe071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:35   #266
Sarina40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Slimex 15

do anulka74
też właśnie zaczęłam stosować Slimex - dokładnie od dziś ! Startuję z podobnej wagi do twojej coś w ok. 78 kg. Zobaczymy jak będzie, tak jak wiele dziewczyn pisało , każdy organizm jest indywidualnością i może zupełnie inaczej reagować na ten sam lek. Jeśli chodzi o Slimex czy inne pochodne sibutraminy (podobnie jak osławiona i chwalona tutaj meridia czy inni następcy) ich skład chemiczny jest bardzo podobny. jedyne co odróżniało może meridie to śladowe (ale zawsze !) ilości amfetaminy w składzie a co to oznacza to już niech każda sama sobie dośpiewa na własny użytek. Myślę że dlatego właśnie ten lek ostatecznie został wycofany z rynku (nie tylko polskiego zresztą ) no i w efekcie wszyscy inni "następcy" muszą już być tylko łagodniejsi w składzie a przez to i w działaniu .
jutro się zważę w związku z rozpoczęciem działalności odchudzaczowej i zobaczymy co się będzie działo w kolejnych dniach.
serdecznie pozdrawiam wszystkie "slimaxowiczki"
Sarina40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:36   #267
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

hejka, dawno mnie nie było i widze, że coraz wiecej kobietek !!!!!! jakie postę☻py życze powodzenia!!!!

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-02-23 o 14:22
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:56   #268
Danaryna
Raczkowanie
 
Avatar Danaryna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: Slimex 15

Ręce opadają Nie lepiej trochę poćwiczyć niż kombinować jak koń pod górę z jakimiś niezbyt legalnymi i niezbyt zdrowymi lekami?
Danaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 07:00   #269
anetaaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Slimex 15

dołączam się tez potrzebuje namiary na slimex15 SPRAWDZONY i NIEDROGI!!!!!!!!
Proszę o jakieś info.
anetaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:08   #270
slimka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Slimex 15

hej,jestem tu nowa,zakupiłam slimex 15 i od dzisiaj pierwsza tabletka,nie wiem jak będzie,kiedyś brałam meridię jak była dostępna i schudłam 12 kg.
slimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.