BodyRock.tv - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 22:16   #91
mimci_a
Raczkowanie
 
Avatar mimci_a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: BodyRock.tv

Z tego co ja rozumiem to robisz piramidę na czas, a następnie ustawiasz timer i robisz dodatkowe ćwiczenia na brzuch
mimci_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 13:46   #92
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Śledzicie kanał Zuzanny na youtube? w piątek wrzuciła najnowszy trening - polecam mnie totalnie wypompował
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:22   #93
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: BodyRock.tv

powiedzcie mi dziewczyny czy robicie te treningi które wrzuca zuzanna? Jreśli tak to czy robicie codziennie ten sam trening, aż do zamieszczenia następnego?
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:14   #94
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: BodyRock.tv

te treningi robi się 5x w tygodniu średnio. 5 to optimum, więcej oczywiście można. A jeden co tydzień to mały sens.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:26   #95
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: BodyRock.tv

Niedawno trafilam na ten kanal na youtube. Jestem pod wielkim wrazeniem tego jak dziewczyny wygladaja^^
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 13:15   #96
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
te treningi robi się 5x w tygodniu średnio. 5 to optimum, więcej oczywiście można. A jeden co tydzień to mały sens.
ae ten sam trening przez dni?
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 15:26   #97
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
ae ten sam trening przez dni?
Jeśli Ci się nie znudzi. Na bodyrock.tv jest masa treningów. Urozmaicaj je sobie jak tylko chcesz, rób codziennie jakikolwiek chcesz. ważne, żebyś wykonywała je sumienne, regularnie i naprawdę mocno.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 17:45   #98
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Mi się wydaje, że w zależności od treningu można codziennie jeśli masz siłę, bo nie ma sensu ćwiczyć następnego dnia jeśli masz bolesne zakwasy, wtedy trzeba dać im 1 dzień na regeneracje. Przetrenowanie nie jest dobre więc ja bym zaczynała od ćwiczeń 3-4 razy w tygodniu np pniedziałek, środa, piątek, i ewentualnie niedziela.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 15:39   #99
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: BodyRock.tv

Dziewczyny ja jestem kompletnie zielona, więc wybaczcie głupotę mojego pytania Te ćwiczenia, które są w 30 days challenge na styczeń i luty- to są ćwiczenia które pomogą schudnąć, czy raczej w jakiś sposób wyrzeźbić mięśnie ale najpierw trzeba spalić tłuszcz i dopiero się za nie zabrać?
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 17:10   #100
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: BodyRock.tv

hej ja robilam ze stycznia cw po 12 minut, i efekty jakie u siebie zauwazylam to : spalenie tkanki tluszczowej (oczywiscie nie calej) i wymodelowanie miesni, szczegolnie nog. ale oprocz tych 12 min biegalam (3-5xtydz po ok godz),chodzilam troche na basen i ograniczalam troche jedzenie. bo nie oszukujmy sie ,wiele nie zwojujesz cwiczac 12 minut...na pewno wzmacniasz miesnie,poprawiasz kondycje i metabolizm ale zeby schudnac to za malo. najlepiej to polaczyc z innymi cwiczeniami typu bieganie,rower, basen czy nawet spacery. ale cwiczenia daja w kosc i potem latwiej bedzie ci robic cos innego bo jestes mocniejsza
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:07   #101
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jestem kompletnie zielona, więc wybaczcie głupotę mojego pytania Te ćwiczenia, które są w 30 days challenge na styczeń i luty- to są ćwiczenia które pomogą schudnąć, czy raczej w jakiś sposób wyrzeźbić mięśnie ale najpierw trzeba spalić tłuszcz i dopiero się za nie zabrać?
nie wiem jak na dłuzszą metę, ja ćwiczę dwa miesiące i nie schudłam na wadze, ale zmieniłam kształt sylwetki, poprawiłam kondycje, utwardziłam ciało... moje pośladki są teraz okrągłe, a nie obwisłe, zarysowują się mięśnie na brzuchu. Określiłabym te ćwiczenia jako połączenie rzeźby i wydolnościówki.
Jakbym miała komuś polecić to radziłabym zacząć od tych ćwiczeń, zbudować bazę mięśniową, a po ok 3 miesiącach włączyć aeroby, do spalania tkanki tłuszczowej. Wiadomo że wyrobiony mięsień spali więcej niż brak mięśnia. Ja zamierzam od wiosny wprowadzić jogging i rower.
P.S. to nie jest coś co pozwala w miesiąc schudnąć, tu trzeba rok założyć, ale wydaje mi się że całkowicie się zmienia swoje ciało

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Jeśli Ci się nie znudzi. Na bodyrock.tv jest masa treningów. Urozmaicaj je sobie jak tylko chcesz, rób codziennie jakikolwiek chcesz. ważne, żebyś wykonywała je sumienne, regularnie i naprawdę mocno.
ja robię z nimi te "pakiety" miesięczne, raz po ćwiczeniach z Sean'em dostałam napadu duszności, z nim trening zajmuje 50 min i tak nie jestem w stanie zrobić tak jak on (zrobie ze 40 pompek normalnych w czesie treningu a on daje ponad 300) więc dostosowuje ćwiczenia do siebie, ale pomimo wszystko daję z siebie max.

Tylko mnie zastanawia jedna rzecz.
Zozka na swoim kanale wrzuca trening raz na tydzień, czy przez reszte dni ćwiczy to samo, czy ćwiczy raz w tygodniu, czy cwiczy sobie dodatkowo sama i jak ćwiczą te dziewczyny, które korzystają z jej kanału?
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 15:38   #102
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
Tylko mnie zastanawia jedna rzecz.
Zozka na swoim kanale wrzuca trening raz na tydzień, czy przez reszte dni ćwiczy to samo, czy ćwiczy raz w tygodniu, czy cwiczy sobie dodatkowo sama i jak ćwiczą te dziewczyny, które korzystają z jej kanału?
Ona gdzieś wyjaśniała te kwestie i mówiła, że w tym momencie ma już 5 treningów wrzuconych więc możesz robić też te poprzednie albo robić ten sam i róbować za każdym razem mieć lepsze wyniki dla chcącego nic trudnego
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:48   #103
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: BodyRock.tv

chyba się za to wezmę, zajrzałam na kanał tej pani i kurczę *___* ona ma taaaaaaakie ciało, że serio chyba właśnie przekonałam się do ćwiczeń. jestem szczupła, ale mam duży %BF (na jakiejś stronie obliczyłam, że 24%), i cały tłuszczyk odkłada mi się na brzuszku i w postaci cellulitu myślicie, że jak 3x w tygodniu (póki co) będę robić te treningi i po nich 40-60min aerobów (bieganie/rowerek) to zauważę efekty? wcześniej wykonywałam same aeroby, dopiero teraz wiem, jak duży błąd wtedy zrobiłam.
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 18:06   #104
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Ja po miesiącu ćwiczeń z Zuzanną zauważyłam znaczne ujędrnienie ciała, poprawę hmm jakby napięcia mięśni bo nie mogę powiedzieć, żeby mi coś urosło po miesiącu ale widzę progres, te ćwiczenia są dobre na poprawę kondycji.
Zauważyłam też poprawę w podciąganiu na drążku, przed rozpoczęciem treningu mogłam się podciągnąć tylko raz a teraz są to 3 do 4 razy pod rząd ale raczej 3 może to mało, ale to dopiero 1 miesiąc, więc i tak jak dla mnie jest super.
Jeśli chodzi o wagę to straciłam 1 kg, ale ja nie skupiam się na szybkim chudnięciu i nie stosuję redukcyjnej diety.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:08   #105
Monyyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 107
Dot.: BodyRock.tv

Myślicie, że jak zabieram się za Rockin Body z Shaunem T, to mogę dorzucić (może nie codziennie, co 2 dzień np) coś z bodyrock? czy to za dużo? Bo o ile ogarniam (nie wiem czy właściwie) to RB to aeroby a z bodyrock są w dużej workouty HIIT a aerobów z interwałami się nie powinno łączyć? Czy te z bodyrock to są siłowe? Bo nie wiem...
Monyyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:27   #106
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Na bodyrock są różne ćwiczenia, są HIIT, cardio, siłowe w połączeniu a aerobami np skakanką.
Ja robie na co mam ochote akurat wydaje mi się, że możesz to łączyć bez problemu, organizm sam ci pokaże czy to za dużo dla ciebie, jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:06   #107
Monyyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 107
Dot.: BodyRock.tv

Pytam, bo na sfd pisali, żeby nie robić interwałów przed ani po aerobach bo można spalić mięśnie To przejrzę bodyrock dokładniej i postaram się coś wybrać, dziękuję za informację
Monyyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:31   #108
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez Monyyczka Pokaż wiadomość
Pytam, bo na sfd pisali, żeby nie robić interwałów przed ani po aerobach bo można spalić mięśnie To przejrzę bodyrock dokładniej i postaram się coś wybrać, dziękuję za informację
Ogólnie nie poleca się łączenia interwałów o wysokiej intensywności z innymi treningami tego samego dnia. Biegać możesz np następnego dnia albo dzień przed, tak będzie bezpieczniej albo wybieraj ćwiczenia cardio Na bodyrock zazwyczaj mówią jaki to typ ćwiczenia.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 11:34   #109
Oscar Wilde
Raczkowanie
 
Avatar Oscar Wilde
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 127
Dot.: BodyRock.tv

a ja mam takie pytanie...co te ćwiczenia dadzą osobie która nie przestrzega żadnej konkretnej diety i ma zerową kondycję? no i trochę tłuszczu, ale akurat nie zależy mi jakoś strasznie na jego zbijaniu, czy to są ćwiczenia wydolnościowe, wytrzymałościowe? chciałabym po prostu lekko zarysować mięśnie (łydki - chude, proste kłody ;/ brzydki brzuch i cellulit)
moja dieta wydaje mi sie ok, żeby nie było, jem 5 zdrowych posiłków dziennie, tyle że często podjadam (ale nie jest to czekolada czy cukierki, bo nawet nie lubie tylko np. dużo piekę, gotuję i wtedy mi się zdarza, albo jakieś jogurty czy serki wiejskie, orzechy)
Oscar Wilde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 23:14   #110
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Ja też nie przestrzegam żadnej konkretnej diety, staram się po prostu nie jeść śmeci i przestrzegam najważniejszych fundamentów żywienia a po 2 miesiącach zauważyłam znaczną poprawę kondycji, uwidacznianie mięśni, spalenie części tkanki tłuszczowej i ujędrnienie ciała.
Kondycję mogłam zweryfikować zaczynając biegać, ostatnio byłam pierwszy raz po długiej zimowej przerwie i było znacznie lepiej niż wcześniej właśnie dzięki tym treningom
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 12:20   #111
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: BodyRock.tv

Lisa chyba próbuje zrobić z siebie Zuzke bo powiększyła piersi..
zdecydowanie wolałam tę stronę gdy ćwiczenia pokazywała Zuzka, Lisa mnie jakoś odrzuca
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 12:59   #112
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: BodyRock.tv

Ano powiększyła, ale patrząc na jej zdjęcia mam wrażenie, że przesadziła z rozmiarem. Nie wygląda teraz zbyt ciekawie.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:47   #113
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: BodyRock.tv

też tak myślę
albo Freddy chce z niej Zuzke zrobić
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 14:05   #114
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: BodyRock.tv

Zuza ma te piersi duże, ale wyglądają stosunkowo naturalnie
A Lisa ma teraz takie dwa melony
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 15:32   #115
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: BodyRock.tv

Dziewczyny, mam bardzo podobne odczucia. Lisa mnie irytuje. Nie widzę jej prawdziwej osobowości(ok, widać że jest pozytywna, że jest otwarta i radosna, ale.....?).
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 16:47   #116
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: BodyRock.tv

Zuza wygląda proporcjonalnie ze swoim biustem
a Lisa za dużo gada
zresztą gdy Zuzka prowadziła stronę to było ciekawiej, bo wrzucała efekty bodyrockerów, przepisy albo nawet zestawy ubraniowe a teraz? tylko tyłek i prawie widoczne łono Lisy
__________________

Edytowane przez Klepsydra88
Czas edycji: 2012-04-05 o 16:49
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 12:53   #117
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Dokładnie odnosze to samo wrażenie. Za dużo tyłka za mało motywacji i efektów.
Lisa niestety lepiej wyglądała przed tą "przemianą" była wtedy sobą czyli dużo gadającą wysportowaną chudziną a teraz z tymi melonami i doczepianymi włosami wygląda jakby na siłę próbowała być seksowna.
Śmieszna jest po prostu jak skacze i jej dyndają te wielkie balony
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 15:05   #118
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: BodyRock.tv

To co stało się z BR.tv to coś strasznego. Zgadzam się, Lisa teraz kompletnie nie jest sobą. Na początku nie przepadałam za nią, ale była dużo naturalniejsza- dokładnie tak, jak napisałaś, CryBabe, dużo gadająca chudzina. Teraz widać jak stara się zmieniać nawet sposob mówienia. Ciężko jest nie złapać dystansu do tej strony...czuć coś takiego, co sprawia, że nie ma się wrażenia że TO JEST TO i traci się poczucie tej świetnej społeczności, która była za czasów Zuzanki. Na szczęście niebawem będzie miała nową, własną stronę i osobiście nie mogę się doczekać.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 17:10   #119
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Ja co piątek śledze nowe treningi Zuzanny i też z niecierpliwością czekam na strone, może będzie też dodawać przepisy jak wcześniej Zgadzam się, że bodyrock z Zuzką było o wiele ciekawsze, bo ona jest bardziej sobą. Inna sprawa, że Lisy czasami nie da się zrozumieć przez szybkość mówienia i akcent a Zuzka z racji pochodzenia mówi czesko angielskim więc jest super hehe
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 07:23   #120
Zaba885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 235
Dot.: BodyRock.tv

Zgadzam się w 100 %, jak zobaczyłam Lise z tymi cycami, od razu skojarzyłam, że upodabnia się do Zuzki. Czasami mam wrażenie, że ona zaczyna stękać :P
A ta Lisa teraz jest z byłym mężem Zuzanny ?
Zaba885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-07 22:34:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.