Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 13:30   #2221
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

"P.S. uprzedzając pytania, ta piękna modelka to naprawdę JA"

Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:31   #2222
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
"P.S. uprzedzając pytania, ta piękna modelka to naprawdę JA"

cóż za skromność
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:37   #2223
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

ja jak trafie na jakieś foto z czasów podstawówki to pękam ze śmiechu - np. trapery za kostkę, granatowe drejsy z paskami i bluza jakiegoś adidasa. ale tak czy siak pamiętam jak się dzieci ze mnie śmiały że mam niemodny tornister bo od dwóch lat ten sam.
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:55   #2224
_thunderstruck_
Raczkowanie
 
Avatar _thunderstruck_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 161
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mówcie, że jesteście ciut przed lub ciut po 30tce
Ja mam 25 lat Kurcze, zaczęłam sobie teraz przypominać "modowe" przeboje z podstawówki czarne dzwony z dziwnego materiału, buty na piankowych koturnach a'la Spice Girls, koszulki z Kelly Family, dżinsowe katanki jak po starszym bracie... ech, długo by jeszcze wymieniać
_thunderstruck_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:03   #2225
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

ja miałam tiszercik z Leosiem DiCaprio, to było za czasów, gdy Titanic wszedł do kin
te frędzlowe bluzki też pamiętam nie śmiejcie się, niedawno były modne takie motywy indiańskie

Cytat:
Napisane przez _thunderstruck_ Pokaż wiadomość
Pamiętam jeszcze, że jak szłam do pierwszej klasy, babcia dała mi w prezencie taką bluzę z pieskiem, w która wszyty był mechanizm (taki jak w "gadających" pluszakach), który szczekał jak się go nacisnęło. Do prania sie go wyjmowało. Szacun w klasie niesamowity, dobre wejscie miałam
leżę !

takim samym lansem były świecące adidasy, w podeszwie miały takie coś świecące, pamiętacie?
Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
"P.S. uprzedzając pytania, ta piękna modelka to naprawdę JA"

jak widać piękno to rzecz gustu
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:12   #2226
_thunderstruck_
Raczkowanie
 
Avatar _thunderstruck_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 161
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
takim samym lansem były świecące adidasy, w podeszwie miały takie coś świecące, pamiętacie?
Ale super, ze mi o tym przypomniałaś! : Świecące adidasy to był wręcz MEGA hit. Tak samo jak pompowane Reeboki
_thunderstruck_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:19   #2227
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Wchodzę do tej panny tylko przez Was
I po raz któryś stwierdzam, że nie prezentuje sobą NICZEGO godnego uwagi.
Mam tak samo
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 14:25   #2228
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mówcie, że jesteście ciut przed lub ciut po 30tce
ja sie zalapalam jeszcze na New Kids on the Block.
http://www.google.pl/url?source=imgl...0l-Q05FE_KxkfA
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:29   #2229
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Może jechała na jakiś bal przebierańców? To nie może być normalny outfit...
Ja tam widzę inspirację niejaką Macademiangirl

A co do charlize-mystery - jej kozaki wydają mi się za duże, zwłaszcza na jednym zdjęciu tak wyszły, pewnie po prostu ma bardzo szczupłe nogi i tak to wygląda, jak dla mnie dziwnie, moda oversize obowiązuje też w przypadku obuwia?
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:30   #2230
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

No mi w tym roku stuknie 25 lat . Oj nosiło się koszulki z nadrukiem z filmu Titanic, butki na koturnie, jeansowe dzwony i inne takie . No i pamiętam kłótnie kto jest lepszy Spice Girls czy Backstreet Boys :P, albo która ze Spicetek była najlepsza. Już nie mówiąc o smakach Frugo , który najlepszy i w ogóle. Piłam to "nowe" Frugo i hmm... albo po prostu sentyment, albo tamto "stare" inaczej smakowało i było po prostu lepsze . Świecących butów nie miałam.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:35   #2231
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Moja siostra ma 27 lat i pamiętam jak była nastolatką (a ja małym dzieciakiem) - miała świetne ciemnogranatowe dzwony z wyszytym muliną ogromnym smokiem na nogawce I jeansową katanę z jęzorem Stonesów na kieszonce. Sama wszystko produkowała, bo była hippiską/metalówką (nie pamiętam teraz) i wypadało być oryginalnym

Ja z kolei zbierałam karteczki z Michaelem Jacksonem i liczyłam ile będzie miał lat jak ja skończę 18, bo chciałam z nim wziąć ślub Do tej pory nie wiem czemu, bo w ogóle nie słucham jego muzyki ani nic z tych rzeczy
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 14:38   #2232
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez _thunderstruck_ Pokaż wiadomość
Ja mam 25 lat Kurcze, zaczęłam sobie teraz przypominać "modowe" przeboje z podstawówki czarne dzwony z dziwnego materiału, buty na piankowych koturnach a'la Spice Girls, koszulki z Kelly Family, dżinsowe katanki jak po starszym bracie... ech, długo by jeszcze wymieniać
Mi w tym roku stuknie 25 lat

Jak byłam w zerówce to babcia kupiła mi prześliczny t-shirt z postacią Małej Syrenki (Arielka czy jak jej tam, w każdym razie z bajki Disneya )

Dzwony to ja nosiłam prawie przez całą podstawowkę

Bluzki z The Kelly Family tez pamiętam, nigdy za nimi nie przepadałam Miałam koleżankę, ktora była ich wielką fanką (w szczególności Paddy'ego) i pewnego dnia jak mnie wkurzyła to na anonimowej karteczce napisałam "PaddyKelly to d*pa"

Modne były jeszcze lakierowane małe plecaczki
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:41   #2233
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja nie zapomnę swoich pierwszych glanów. Szacun miał ten, którego glany "więcej przeszły" . No i do tego obowiązkowo duży sweter z lumpeksu, ewentualnie koszulki z zespołami metalowymi i skóra .Z koleżankami okupowałyśmy lumpeksy z najfajniejszych rzeczy i miałyśmy gdzieś to, że w czasach mojego gimnazjum, wyglądanie "inaczej" było obciachem. Od tego czasu minęło 12 lat, więc teraz o swoje martensy, kupione za ciężko uzbierane pieniądze ze stypendium naukowego na studiach, dbam, jak o Św. Graala .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:46   #2234
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja nie zapomnę swoich pierwszych glanów. Szacun miał ten, którego glany "więcej przeszły" . No i do tego obowiązkowo duży sweter z lumpeksu, ewentualnie koszulki z zespołami metalowymi i skóra .Z koleżankami okupowałyśmy lumpeksy z najfajniejszych rzeczy i miałyśmy gdzieś to, że w czasach mojego gimnazjum, wyglądanie "inaczej" było obciachem. Od tego czasu minęło 12 lat, więc teraz o swoje martensy, kupione za ciężko uzbierane pieniądze ze stypendium naukowego na studiach, dbam, jak o Św. Graala .
Ja pod koniec gimnazjum byłam metalówą, czarne ciuchy, ostra muzyka (Black Sabath itp) i o mały włos a kupiłabym sobie glany, ba! nawet kasę na nie uzbierałam Tylko jak już z tą kasą szczęśliwa poszłam do sklepu i przymierzyłam to podziękowałam

Z reszta do dziś uwielbiam czarne ubrania (w mojej szafie dominuje czerń, a kolory to minimum) od czasu do czasu posłucham sobie mocniejszej muzyki
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:54   #2235
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja pod koniec gimnazjum byłam metalówą, czarne ciuchy, ostra muzyka (Black Sabath itp) i o mały włos a kupiłabym sobie glany, ba! nawet kasę na nie uzbierałam Tylko jak już z tą kasą szczęśliwa poszłam do sklepu i przymierzyłam to podziękowałam

Z reszta do dziś uwielbiam czarne ubrania (w mojej szafie dominuje czerń, a kolory to minimum) od czasu do czasu posłucham sobie mocniejszej muzyki
Niestety ciężko się je "rozchadzało", ale jak się przebolało początek, to były to buty nie do zdarcia . Ostatnią parę wystawiłam koło śmietnika, bo mimo, że dało się w nich chodzić, ich zewnętrzny "look" nie był najlepszy. Służyły mi z 8 lat i pewnie do dziś by dały radę, gdyby nie to, że popękały i wstyd było w nich łazić wśród ludzi.
Tamte czasy były fajne, bo nie ważne było z jakiej firmy kto ma ciuchy, jaką ma komórkę itd. Teraz nie chciałabym chodzić do szkoły ze względu właśnie na taką gonitwę za tym co najnowsze i najlepsze. Z resztą do dziś moja komórka opiera się na funkcji dzwonienia, smsowania, ma owszem aparat, ale z niego nie korzystam, bo nie chciało mi się w NL ustawiać funkcji mms. Taka zwykła mała komórka bez bajerów. Ważne, że baterię trzyma tydzień i jak upadnie, to nie umrze .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:09   #2236
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez _thunderstruck_ Pokaż wiadomość
Ja mam 25 lat Kurcze, zaczęłam sobie teraz przypominać "modowe" przeboje z podstawówki czarne dzwony z dziwnego materiału, buty na piankowych koturnach a'la Spice Girls, koszulki z Kelly Family, dżinsowe katanki jak po starszym bracie... ech, długo by jeszcze wymieniać
Miałam je pierwsza, koleżanki były zazdrosne
Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
"P.S. uprzedzając pytania, ta piękna modelka to naprawdę JA"
Nie skomentowałam tego, bo mam nadzieję, że to była ironia
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
takim samym lansem były świecące adidasy, w podeszwie miały takie coś świecące, pamiętacie?

Cytat:
Napisane przez Angry Pokaż wiadomość
Ja tam widzę inspirację niejaką Macademiangirl

A co do charlize-mystery - jej kozaki wydają mi się za duże, zwłaszcza na jednym zdjęciu tak wyszły, pewnie po prostu ma bardzo szczupłe nogi i tak to wygląda, jak dla mnie dziwnie, moda oversize obowiązuje też w przypadku obuwia?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ja z kolei zbierałam karteczki z Michaelem Jacksonem i liczyłam ile będzie miał lat jak ja skończę 18, bo chciałam z nim wziąć ślub Do tej pory nie wiem czemu, bo w ogóle nie słucham jego muzyki ani nic z tych rzeczy
To było dziwne xD
__________________
Jestem tu od 2009r.

Edytowane przez klaustynka
Czas edycji: 2012-02-09 o 15:14
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:11   #2237
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

no ja w tym roku jak Dorka 32 kończę

Z podstawówki to pamiętam legginsy w róże za które mnie zakonnica od religii gnębiła Zazdrosna chyba że sama musiała w habicie latać

A pamiętacie takie plastikowo gumowe sandałki z brokatem i przezroczyste skarpetki? To był szał
veloute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:13   #2238
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Mi w tym roku stuknie 25 lat

Jak byłam w zerówce to babcia kupiła mi prześliczny t-shirt z postacią Małej Syrenki (Arielka czy jak jej tam, w każdym razie z bajki Disneya )

Dzwony to ja nosiłam prawie przez całą podstawowkę

Bluzki z The Kelly Family tez pamiętam, nigdy za nimi nie przepadałam Miałam koleżankę, ktora była ich wielką fanką (w szczególności Paddy'ego) i pewnego dnia jak mnie wkurzyła to na anonimowej karteczce napisałam "PaddyKelly to d*pa"

Modne były jeszcze lakierowane małe plecaczki
Ja dokładnie za miesiąc skonczę 26...


... uwielbiałam Kelly Family a Paddy to była moja to były czasy... za to ja nie cierpiałam Spice Girls.

Haha, plecaczki pamiętam... a pamiętacie modę na plecami Enrico Benetti? o takie? http://mainhg.demotywatory.pl/upload...nowicz_500.jpg były w różnych kolorach... pamietam miałam i plecak i torbę... i pół szkoły takie miało.

pamiętam też modę na tenisówki takie z małymi kieszonkami na zamek. I w ogóle też pluszowe ubrania chyba były w modzie.

I dzwony zrobione z dzinsów poprzez wszycie jakiejś kwiecistej czy wzorzystej wstawki. No każdy chodził z przypiętą agrafką do nogawki i plótł bransoletki z muliny
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:16   #2239
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest chore nie tylko ze względów zdrowotnych - nie rozumiem, dlaczego dzieci mają wyglądać jak dorośli. Wiem, że z jednej strony to jest naśladowanie otoczenia, fascynacja dzieci światem dorosłych, ale z drugiej strony uważam, że wbijając dzieci we wzorce ze świata dorosłych zabijamy ich wyobraźnię (nie mówię tu o zasadach moralnych, tylko o konsumpcjonizmie).
Dokładnie, zgadzam się z tym

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja tam się cieszę, że lata mojego dzieciństwa przypadały na czasy, gdy wszyscy chodzili w getrach w dalmatyńczyki/puzzle, w swetrach i bluzach nierzadko po starszym rodzeństwie i nikt nie przejmował się swoim wyglądem
Hehehe, ja również Ja z kolei (nie wiem czemu) kochałam konie. Coś mogło być koszmarnie brzydkie, ale jak miało nadrukowanego konika to już to kochałam

Cytat:
Napisane przez _thunderstruck_ Pokaż wiadomość
Co do mody lat 90' - największym hitem u mnie w szkole były takie "poszarpane" na dole i na rękawach (z takimi frędzlami jak w załączniku) bluzki z Pocahontas
Też taką miałam! I świecące adidaski!

Ejjj, a może powstawiamy zdjęcia swoich ałtfitów z dzieciństwa?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 15:17   #2240
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ejjj, a może powstawiamy zdjęcia swoich ałtfitów z dzieciństwa?
Nie mam skanera xd
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:18   #2241
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://www.google.pl/imgres?q=klapki...t:429,r:0,s:20
Znalazłam swoje stare piankowe klapki
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:22   #2242
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Nie mam skanera xd
To zrób zdjęcie starym zdjęciom Ja właśnie podłączyłam baterie do ładowania Wieczorem będą zdjęcia.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
http://www.google.pl/imgres?q=klapki...t:429,r:0,s:20
Znalazłam swoje stare piankowe klapki
Ja miałam tego typu, tyle, że czarno-białe i jakby z podwyższeniem pięty sandały

Takie buty miałam mając 15 lat;p http://www.sequinshoes.pl/product/im...s-wed8blk3.jpg

tzn identyczne jak ze zdjęcia miała moja koleżanka, ja sobie kupiłam nie na zamek a z rzepami zebysmy nie miały takich samych... pamietam jak kiedyś mi ta cała "podeszwa" odpadła;p
__________________
Książki LC

Edytowane przez Miss Saeki
Czas edycji: 2012-02-09 o 15:23
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:25   #2243
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Plecak Enrico Benetti to mój niedoszły masthew sprzed lat Podobnie jak adidasy ze świecącymi podeszwami, których mimo próśb i płaczu nigdy nie dostałam. Co do mrocznego stylu - też to przechodziłam w liceum. Wszelkie zdjęcia powywalałam, ale na samą myśl o tym chce mi się śmiać - z perspektywy czasu stwierdzam, że sama byłam modowym rozwalaczem.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:26   #2244
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Rozwaliła mnie cena portfela z Muminkami . Muminki lubię i to bardzo, no ale bez jaj, żeby tyle dać za kawałek plastiku o wątpliwej trwałości. Chyba ktoś ostro się walnął w głowę.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:32   #2245
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
no ja w tym roku jak Dorka 32 kończę

Z podstawówki to pamiętam legginsy w róże za które mnie zakonnica od religii gnębiła Zazdrosna chyba że sama musiała w habicie latać

A pamiętacie takie plastikowo gumowe sandałki z brokatem i przezroczyste skarpetki? To był szał
hehe ja też
O miałam takie czółenka gumowe na obcasiczku i wkładało się w środek kamyczki, żeby stukały jak prawdziwe szpile

Trampki na koturnie a raczej podeszwie na 5cm tez miałam i drewniaki były modne, a kreszowe dresy na rajdach w podstawówce to były zbawieniem dla pań nauczycielek, bo było nas widać na kilometr
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:46   #2246
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
hehe ja też
O miałam takie czółenka gumowe na obcasiczku i wkładało się w środek kamyczki, żeby stukały jak prawdziwe szpile

Trampki na koturnie a raczej podeszwie na 5cm tez miałam i drewniaki były modne, a kreszowe dresy na rajdach w podstawówce to były zbawieniem dla pań nauczycielek, bo było nas widać na kilometr
Pamiętam, że miałam taki dresik w kolorze zielonym czy morskim z białymi wstawkami .

Co do mrrrrocznego stylu. Pewnie rozwalałam ludzi na ulicy, ale jakoś mnie to nie obchodziło, wręcz byłam z tego dumna . Patrząc z perspektywy lat, cieszę się, że byłam mrrroczna jak nie wiadomo co. Lepsze to (wg mnie) niż bycie plastikową panną o wyglądzie lalki Barbie z solarium, której jednym światem są nowe katalogi Avonu (miałam takie dziunie w klasie w LO).
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:04   #2247
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez _thunderstruck_ Pokaż wiadomość
Pamiętam jeszcze, że jak szłam do pierwszej klasy, babcia dała mi w prezencie taką bluzę z pieskiem, w która wszyty był mechanizm (taki jak w "gadających" pluszakach), który szczekał jak się go nacisnęło. Do prania sie go wyjmowało. Szacun w klasie niesamowity, dobre wejscie miałam
juz widzę wszechobecna zazdrosc szczesciara

ja z modowych wtop z ubieglych lat
- getry z lycry -koniec podstawowki (za to dzis nic mnie nie skusi na legginsy)
-te poszarpane bluzki z fredzlami tez przerabialam
- w okresie mrocznym (chodzenie w krytych zimowych topornych buciorach w upaly)

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

-kreszową kurteczke tez mialam (kolor blue)

a pamięta ktos rózowe czapki tzw. smerfetki?
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:15   #2248
_thunderstruck_
Raczkowanie
 
Avatar _thunderstruck_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 161
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

A, przypomniał mi sie jeszcze jeden hit - chustki na głowie, ale noszone w taki sposób, jaki pokazuję w załącznikach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 60989.jpg (11,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paris6.jpg (22,0 KB, 54 załadowań)
_thunderstruck_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:18   #2249
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

jeszcze adidasy na rzepy, ja miałam takie różowo zielono niebieskie ale nie cieszyłam się nimi długo bo mi je pies pogryzł.
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:21   #2250
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez _thunderstruck_ Pokaż wiadomość
A, przypomniał mi sie jeszcze jeden hit - chustki na głowie, ale noszone w taki sposób, jaki pokazuję w załącznikach
ja tak nosiłam bandamkę, jak miałam jakieś 11 lat
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.