obowiązek sprzątania w domu TŻ... - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 19:11   #301
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
no nie wiem... to świeżo upieczony małżonek ;P więc ma chyba żonkę od tego, żeby sprzątała po nim umywalkę.... ;/

problem w tym, że ta świeżo upieczona żoneczka jest oczywiście w ciąży i nie może tam sama sprzątać, musi mieć pomoc ......
no wez, prosze Cie.co to za teorie.
Cytat:
ok niech już nikt nic nie odpisuje, bo i tak te wasze mądre rady pójdą na marne..
dobrze, ze sama to przyznalas.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2011-12-14 o 20:37
yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 21:58   #302
Gloryy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 33
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Miałam kiedyś podobną sytuację do Twojej, w domu mojego byłego musiałam robić za sprzątaczkę, kucharkę, a i tak cokolwiek zrobiłam, matka byłego była niezadowolona i jeszcze obgadywała mnie za plecami. Związek się rozpadł na całe szczęście i teraz dzięki rozmowom z psychologiem i własnym przemyśleniom nie wchodzę z takie relacje. Teraz mam faceta, który mnie szanuje, w jego rodzinnym domu panuje podział obowiązków i mój ukochany robi obiady, sprząta itp. i jest to dla niego normalne. Nikt mnie nie zmusza do sprzątania, wiadomo, że pomogę jego mamie robić kawę, czy przynieść obiad, posprzątam po obiedzie, ale nigdy w życiu nie myłabym kibla!!! Dlatego myślę, że zgadzając się na takie poniżające traktowanie wyrażasz swój brak pewności siebie i niskie poczucie własnej wartości. Wiesz, że sytuacja w domu Twojego narzeczonego jest nienormalne, bo o tym piszesz, więc bierz nogi za pas nim wskoczysz po uszy w g*wno. Nie bierz ślubu nim razem nie zamieszkacie. Minimum rok!! Z resztą ten dom, jak wspominały inne dziewczyny jest TYLKO JEGO i pewnie jak w nim zamieszkacie, ale nie będziesz się zgadzać na pomysły teściowej, szybko Twój ukochany kopnie Cię w cztery litery i poszuka sobie innej robotnicy.Wszystko na to wskazuje, bo przyszła teściowa Cię nie lubi, a po ślubie to się nie zmieni. Nie piszę tego by Cię obrazić, ale przestrzec. Więcej honoru dziewczyno, nie daj się pomiatać i pomieszkajcie z rok, dwa przed ślubem, a najlepiej zakończ tą chorą sytuację, zasługujesz na kogoś kto Cię będzie szanował, wiem co mówię. Powodzenia
Gloryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 01:02   #303
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

od czasu jak pisałam ostatnio nie rozmawiam w ogule z mamą mojego TŻ... tylko "dzieńdobry"... staram się tam jak najmniej przebywać, jestem albo na uczelni albo czas spędzam z moim TŻ na działce, obiad to ja nie pamiętam kiedy tam ostatnio jadłam... chyba miesiąc temu... staram się jak najmniej tam siedzieć, żeby nie mieli mnie za domownika do mycia kibli... TŻ ostatnio rozmawiał z mamusią i ona powiedziała mu, że na górze my przebywamy (tylko w weekendy) i mamy się podzielić obowiązkami... chyba zauważyła, że nie myje jej już schodów i nie szoruje kibelka... a on jej powiedział, że ja nie będę w soboty po całym tygodniu użytkowania kibelka przez jego braci go myć, mogę jedynie zawsze po sobie posprzątać, umyć umywalkę czy coś.. podobno ją zatkało i już nic nie powiedziała
__________________
[euc3]207905[/euc3]
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 06:26   #304
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
od czasu jak pisałam ostatnio nie rozmawiam w ogule z mamą mojego TŻ... tylko "dzieńdobry"... staram się tam jak najmniej przebywać, jestem albo na uczelni albo czas spędzam z moim TŻ na działce, obiad to ja nie pamiętam kiedy tam ostatnio jadłam... chyba miesiąc temu... staram się jak najmniej tam siedzieć, żeby nie mieli mnie za domownika do mycia kibli... TŻ ostatnio rozmawiał z mamusią i ona powiedziała mu, że na górze my przebywamy (tylko w weekendy) i mamy się podzielić obowiązkami... chyba zauważyła, że nie myje jej już schodów i nie szoruje kibelka... a on jej powiedział, że ja nie będę w soboty po całym tygodniu użytkowania kibelka przez jego braci go myć, mogę jedynie zawsze po sobie posprzątać, umyć umywalkę czy coś.. podobno ją zatkało i już nic nie powiedziała
A co z Twoim domem? Przebywasz tam w weekendy nieco więcej i częściej? Niby się coś rozwiązało, ale wg mnie chwilowo, bo wystarczy chwila nieuwagi, jakieś święta, czy wolne od uczelni i znowu się tam zasiedzisz na cały weekend. Masz również własny dom dziewczyno, a przede wszystkim własną rodzinę. Pomyśl troszkę o nich. Obecnie nadal jesteś uwieszona na facecie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 10:44   #305
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Jakiś krok zrobiłaś. Bardzo dobrze, ale nie zapominaj o jednej rzeczy: on i jego rodzina się nie zmieni. Będą stosować szantaże, przemoc psychiczną (tak tak pisałaś przykłady nie chce mi się cytować) i nigdy nie będziesz dla nich rodziną. Taki kopciuszek tylko księcia brak. Takie chcesz mieć życie? Chcesz żeby twoje dzieci miały taki obraz do naśladowania? To jest toksyczny dom, a dobrymi chęciami patologii nie usuniesz.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 10:52   #306
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A co z Twoim domem? Przebywasz tam w weekendy nieco więcej i częściej? Niby się coś rozwiązało, ale wg mnie chwilowo, bo wystarczy chwila nieuwagi, jakieś święta, czy wolne od uczelni i znowu się tam zasiedzisz na cały weekend. Masz również własny dom dziewczyno, a przede wszystkim własną rodzinę. Pomyśl troszkę o nich. Obecnie nadal jesteś uwieszona na facecie.
To samo miałam zapytać, ubiegłas mnie

Co z mamą droga autorko? Nadal jestes w domu gosciem? Jesli pod tym kątem nic się nie zmieniło to... w zasadzie mało co się zmieniło.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 01:39   #307
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
no nie wiem... to świeżo upieczony małżonek ;P więc ma chyba żonkę od tego, żeby sprzątała po nim umywalkę.... ;/

..
że co?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 13:12   #308
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
u nich w domu jest gospodarstwo i faceeci mają swoje zajęcia, a do kobiet należy sprzątanie, gotowanie itp. ... mojego TŻ często całą sobotę nie ma, bo jest zajęty w gosppodarstwie czy budowie, a ja pomagam jego mamie przy obiedzie czy sprzątaniu....

ostatnio mama TŻ wróciła z zakupów i pokazywała jakiś prezent dla swej nowej synowej, jakaś pierdołka na meblościanke... powiedziała że dla mnie też coś ma, wyciągła mopa i powiedziała że to prezent dla mnie, bo lubię myć schody...


Umarłam.


Również nie rozumiem, dlaczego masz sprzątać kibel w domu swojego faceta. Jeśli jednak tak jest i nic się na to nie poradzi, to proponuję wprowadzić system dyżurów.

Wyrywamy karkę z zeszytu, naklejamy w widocznym, często uczęszczanym miejscu i wpisujemy:
tydzień I, A - łazienka, B - schody, C - gotowanie z teściową;
tydzień II , A - gotowanie z teściową, B - łazienka, C - schody.

System polecam. Uratował nam wynajmowane z koleżankami mieszkanie - nie zarastało brudem, kiedy ładnie podzieliłyśmy się obowiązkami
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:38   #309
aphista
Raczkowanie
 
Avatar aphista
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 47
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Przejrzałam ten temat i nie wiem czy śmiać się, czy płakać... Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, mi osobiście wstyd by było kazać gościowi u siebie sprzątać, zwłaszcza toaletę. Wiadomo że jeśli ktoś często wpada to może pomóc w drobnych sprawach, ale naprawdę drobnych, żadnego wyznaczania mu dyżurów mycia podłóg ani umywalek
aphista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:43   #310
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
ostatnio mama TŻ wróciła z zakupów i pokazywała jakiś prezent dla swej nowej synowej, jakaś pierdołka na meblościanke... powiedziała że dla mnie też coś ma, wyciągła mopa i powiedziała że to prezent dla mnie, bo lubię myć schody...
HAHAHAHAHA ten temat to jakaś ściema, nie wierzę po prostu!!! Ktoś sobie robi jaja Masz mopa i sprzątaj pety z umywalki po bracie swojego chłopaka, hahaha, czasami naprawdę nie wierzę w ludzi
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:38   #311
Mademoiselle94
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 155
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Wydaje mi się, że rodzicom Twojego chłopaka przeszkadza ogólny bałagan synów i pewnie nie pomagało mówienie by sami po sobie sprzątali więc stwierdzili, że wy jako ich dziewczyny będziecie to robić co oczywiście jest trochę nienormalne
Pogadaj z chłopakiem, żeby sam postarał się utrzymywać w miarę porządek skoro mieszka nadal u rodziców.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"




Mademoiselle94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 23:29   #312
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle94 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że rodzicom Twojego chłopaka przeszkadza ogólny bałagan synów i pewnie nie pomagało mówienie by sami po sobie sprzątali więc stwierdzili, że wy jako ich dziewczyny będziecie to robić co oczywiście jest trochę nienormalne
Pogadaj z chłopakiem, żeby sam postarał się utrzymywać w miarę porządek skoro mieszka nadal u rodziców.
Albo mamunia robiła wszystko za nich (bo w końcu mężczyźni nie są od tego), a teraz uznała, że problem przeszedł na młodsze pokolenie kobiet.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 18:00   #313
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle94 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że rodzicom Twojego chłopaka przeszkadza ogólny bałagan synów i pewnie nie pomagało mówienie by sami po sobie sprzątali więc stwierdzili, że wy jako ich dziewczyny będziecie to robić co oczywiście jest trochę nienormalne
Pogadaj z chłopakiem, żeby sam postarał się utrzymywać w miarę porządek skoro mieszka nadal u rodziców.
to niech treraz mamusia i tatuś sprzątają po synkach a nie dziewczyna musi płacić za ich błędy wychowawcze

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
HAHAHAHAHA ten temat to jakaś ściema, nie wierzę po prostu!!! Ktoś sobie robi jaja Masz mopa i sprzątaj pety z umywalki po bracie swojego chłopaka, hahaha, czasami naprawdę nie wierzę w ludzi
i jeszcze,żeby te pety sprzątać i kible myć to matkę samą zostawia
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:08   #314
Mademoiselle94
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 155
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Albo mamunia robiła wszystko za nich (bo w końcu mężczyźni nie są od tego), a teraz uznała, że problem przeszedł na młodsze pokolenie kobiet.
Według mnie tak właśnie było. A teraz gdy są dorośli nagle wymagają żeby sami po sobie sprzątali a jeśli nie- niech robią to ich dziewczyny bo "Oni robić nie będą".
Wina rodziców.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"




Mademoiselle94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 01:10   #315
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

ostatnio braciszek mojego TŻ (ten co ma popielniczkę w umywalce...) stwierdził, że chodzę do przedszkola nr 2 ;D siedzieliśmy w kuchni przy stole - ja, TŻ, jego rodzice, jego braciszek i żonka braciszka, która niedawno urodziła... i ten braciszek robił awanturę żonce, że kupił jej rumianek a ona go w ogule nie pije, wyciągnął wszystkie torebki z opakowania i policzył.... mój TŻ mówił mu żeby nie przesadzał... a on, że ma się nie wtrącać, bo jak on zacznie o nas mówić to zobaczymy.... na to ja mu "a co masz coś do nas??!!".. a on mi: "Ty jesteś taka głupia, chodzisz DO studiów czy do przedszkola nr 2?? bo chyba do przedszkola nr 2 hahahaha...".. ja się nieźle wkuu***, jego żonka oczywiście cichutko siedzi, zamiast go jakoś upomnić... o co mogło chodzić takiemu prostakowi?

---------- Dopisano o 02:10 ---------- Poprzedni post napisano o 02:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle94 Pokaż wiadomość
Według mnie tak właśnie było. A teraz gdy są dorośli nagle wymagają żeby sami po sobie sprzątali a jeśli nie- niech robią to ich dziewczyny bo "Oni robić nie będą".
Wina rodziców.
dokładnie.. u nich kobieta jest od sprzątania, gotowania... ale ja mojemu ciągle wmawiam, że ja się tak nie dam, nie będę jego służącą on ma też swoje rączki i na niego to skutkuje, umie sobie sam kanapeczkę zrobić czy pościelić łóżko ale jak widzę, jak jego braciom żonka/dziewczyna muszą chlebek smarować bo one powinny to mi się śmiać chcę..
__________________
[euc3]207905[/euc3]
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 01:47   #316
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
ostatnio braciszek mojego TŻ (ten co ma popielniczkę w umywalce...) stwierdził, że chodzę do przedszkola nr 2 ;D siedzieliśmy w kuchni przy stole - ja, TŻ, jego rodzice, jego braciszek i żonka braciszka, która niedawno urodziła... i ten braciszek robił awanturę żonce, że kupił jej rumianek a ona go w ogule nie pije, wyciągnął wszystkie torebki z opakowania i policzył.... mój TŻ mówił mu żeby nie przesadzał... a on, że ma się nie wtrącać, bo jak on zacznie o nas mówić to zobaczymy.... na to ja mu "a co masz coś do nas??!!".. a on mi: "Ty jesteś taka głupia, chodzisz DO studiów czy do przedszkola nr 2?? bo chyba do przedszkola nr 2 hahahaha...".. ja się nieźle wkuu***, jego żonka oczywiście cichutko siedzi, zamiast go jakoś upomnić... o co mogło chodzić takiemu prostakowi?
jeszcze się pytasz?

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
dokładnie.. u nich kobieta jest od sprzątania, gotowania... ale ja mojemu ciągle wmawiam, że ja się tak nie dam, nie będę jego służącą on ma też swoje rączki i na niego to skutkuje, umie sobie sam kanapeczkę zrobić czy pościelić łóżko ale jak widzę, jak jego braciom żonka/dziewczyna muszą chlebek smarować bo one powinny to mi się śmiać chcę..
tak, tak nie dasz się oczywiście
Nie wiem czy stosujesz tzw wyparcie czy naprawdę w to wierzysz
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 07:03   #317
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
ostatnio braciszek mojego TŻ (ten co ma popielniczkę w umywalce...) stwierdził, że chodzę do przedszkola nr 2 ;D siedzieliśmy w kuchni przy stole - ja, TŻ, jego rodzice, jego braciszek i żonka braciszka, która niedawno urodziła... i ten braciszek robił awanturę żonce, że kupił jej rumianek a ona go w ogule nie pije, wyciągnął wszystkie torebki z opakowania i policzył.... mój TŻ mówił mu żeby nie przesadzał... a on, że ma się nie wtrącać, bo jak on zacznie o nas mówić to zobaczymy.... na to ja mu "a co masz coś do nas??!!".. a on mi: "Ty jesteś taka głupia, chodzisz DO studiów czy do przedszkola nr 2?? bo chyba do przedszkola nr 2 hahahaha...".. ja się nieźle wkuu***, jego żonka oczywiście cichutko siedzi, zamiast go jakoś upomnić... o co mogło chodzić takiemu prostakowi?

---------- Dopisano o 02:10 ---------- Poprzedni post napisano o 02:06 ----------



dokładnie.. u nich kobieta jest od sprzątania, gotowania... ale ja mojemu ciągle wmawiam, że ja się tak nie dam, nie będę jego służącą on ma też swoje rączki i na niego to skutkuje, umie sobie sam kanapeczkę zrobić czy pościelić łóżko ale jak widzę, jak jego braciom żonka/dziewczyna muszą chlebek smarować bo one powinny to mi się śmiać chcę..
Ale sytuacja, masakra. Tam chyba wszystko stoi na głowie. Przemyśl sobie to


No to dzielny ten Twój Tż jak sobie kanapkę sam zrobi, a nawet łóżko pościeli! Możesz mu wstawić uśmiechniętą buźkę w zeszyciku.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 07:28   #318
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Wszyscy tam jesteście siebie warci
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 08:29   #319
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 08:34   #320
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Ja pitole co za rodzina...
Widzę że dalej tam tkwisz i pozwalasz sobie ubliżać, jak nie matce to przyszłemu/niedoszłemu szwagrowi. Masz dziewczyno cierpliwość, nie ma co...
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 08:45   #321
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
ostatnio braciszek mojego TŻ (ten co ma popielniczkę w umywalce...) stwierdził, że chodzę do przedszkola nr 2 ;D siedzieliśmy w kuchni przy stole - ja, TŻ, jego rodzice, jego braciszek i żonka braciszka, która niedawno urodziła... i ten braciszek robił awanturę żonce, że kupił jej rumianek a ona go w ogule nie pije, wyciągnął wszystkie torebki z opakowania i policzył.... mój TŻ mówił mu żeby nie przesadzał... a on, że ma się nie wtrącać, bo jak on zacznie o nas mówić to zobaczymy.... na to ja mu "a co masz coś do nas??!!".. a on mi: "Ty jesteś taka głupia, chodzisz DO studiów czy do przedszkola nr 2?? bo chyba do przedszkola nr 2 hahahaha...".. ja się nieźle wkuu***, jego żonka oczywiście cichutko siedzi, zamiast go jakoś upomnić... o co mogło chodzić takiemu prostakowi?





dokładnie.. u nich kobieta jest od sprzątania, gotowania... ale ja mojemu ciągle wmawiam, że ja się tak nie dam, nie będę jego służącą on ma też swoje rączki i na niego to skutkuje, umie sobie sam kanapeczkę zrobić czy pościelić łóżko ale jak widzę, jak jego braciom żonka/dziewczyna muszą chlebek smarować bo one powinny to mi się śmiać chcę..
Co tu interpretować? Jasno się wyraził, co o tobie myśli.
Zresztą to samo bym pomyślała gdyby jakaś dziewczyna przyjeżdżała do mnie na weekend sprzątała po całym tygodniu użytkowania i gotowała. A wszystko to za darmo.

Chyba sobie to wmawiasz.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 10:03   #322
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Ale sytuacja, masakra. Tam chyba wszystko stoi na głowie. Przemyśl sobie to


No to dzielny ten Twój Tż jak sobie kanapkę sam zrobi, a nawet łóżko pościeli! Możesz mu wstawić uśmiechniętą buźkę w zeszyciku.
ok, wstawię chodziło mi o to, że jemu nie trzeba usługiwać na każdym kroku, jak jego braciszkom...

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
żeby nie było, że siedziałam ciuchutko, to mu odpaliłam, że on nawet głupiej matury nie umiał zdać ... biedactwo się zdenerwowało i wyszło z kuchni...
__________________
[euc3]207905[/euc3]
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:09   #323
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość

żeby nie było, że siedziałam ciuchutko, to mu odpaliłam, że on nawet głupiej matury nie umiał zdać ... biedactwo się zdenerwowało i wyszło z kuchni...
Eeeee i czym tu się chwalić? Że zamiast bronić się odruchowo przed wyzyskiem, jedyne co potrafisz, to wygarnąć komuś coś nie w temacie i do tego w żenującym stylu?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:16   #324
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Eeeee i czym tu się chwalić? Że zamiast bronić się odruchowo przed wyzyskiem, jedyne co potrafisz, to wygarnąć komuś coś nie w temacie i do tego w żenującym stylu?
I do tego sama musi się bronić. Bo jej własny chłop nie pofatygował się żeby Bratu uświadomić jak ma się odnosić do jego narzeczonej a jakie zachowania są niedopuszczalne.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:23   #325
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
ok, wstawię chodziło mi o to, że jemu nie trzeba usługiwać na każdym kroku, jak jego braciszkom...
Tylko jeździłaś i po tygodniu kibel sprzątałaś, bo nikt się za to nie weźmie. Obiad też ci kazał robić z matką, gdy byłaś gościem. Ok, będziesz mu usługiwać, tylko nie na każdym kroku
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:48   #326
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Czyli wszystko po staremu. Niestety.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:57   #327
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość
I do tego sama musi się bronić. Bo jej własny chłop nie pofatygował się żeby Bratu uświadomić jak ma się odnosić do jego narzeczonej a jakie zachowania są niedopuszczalne.
Bo jej chłop był wychowywany przez tę samą mamuśkę, zatem ma podobne zdanie na ten temat, co wbrew zapewnieniem autorki, widać gołym okiem.
Dodam jeszcze, że lepiej nie mieć matury i byś dobrym, ogarniającym życie człowiekiem, niż skończyć choćby medycynę a dawać się traktować jak ostatnią szmatę i idiotkę.
Choć w przypadku autorki, po postach wnioskuję, że nie jest to najwyższych lotów uczelnia i kierunek, ale jest to jedyna rzecz w jej życiu, dzięki której może się poczuć odrobinę lepsza niż "taki bez matury". Płytkie, głupie, niesmaczne.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:11   #328
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

ten bez matury jest w moim wieku i siedzi od 2 miesiący w domu bez pracy z małym dzieckiem, bo jego żonka sama rady sobie nie da... a ja studiuje dziennie i do tego zarabiam nie mało... więc nie porównuj mnie już z tym czymś
__________________
[euc3]207905[/euc3]
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:16   #329
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
ten bez matury jest w moim wieku i siedzi od 2 miesiący w domu bez pracy z małym dzieckiem, bo jego żonka sama rady sobie nie da... a ja studiuje dziennie i do tego zarabiam nie mało... więc nie porównuj mnie już z tym czymś
nie mówiłam konkretnie o nim, ale ogólnie. mówisz o nim "to coś" a sama nie potrafisz pojąć, że "tym czymś" jesteś tam w tym domu dla każdego - to coś od mopa, mycia kibli i szorowania podłóg. Oni mają gdzieś wykształcenie, nie jest to dla nich ważny element egzystencji, Ty się tym szczycisz a tak naprawdę nic z tego nie masz bo kto jest górą? Oni - bezrobotni, niewykształceni. Robią z Tobą co chcą. Wyciągnij wnioski.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:19   #330
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: obowiązek sprzątania w domu TŻ...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
ten bez matury jest w moim wieku i siedzi od 2 miesiący w domu bez pracy z małym dzieckiem, bo jego żonka sama rady sobie nie da... a ja studiuje dziennie i do tego zarabiam nie mało... więc nie porównuj mnie już z tym czymś
Zatem skoro jest z Tobą tak dobrze, to czemu na prawie każdy weekend uwieszasz się na facecie - przez co musisz znosić jego rodzinę i takie zaczepki? Mam wrażenie, że w tym jego - legendarnym już prawie - wyprowadzeniu się, upatrujesz rozwiązania wszystkich problemów. Tylko, że tak się nie stanie, bo przywiązanie do rodziny i podporządkowywanie się jej nie kończy się z momencie przekroczenia progu własnego domu, ale trzeba to sobie przepracować i osiągnąć taki stan umysłu, że umie się powiedzieć twarde "nie" takim zachowaniom. Twój facet nic nie mówi. Myślisz, że dużo się zmieni jak się wyprowadzi? Niestety, ale istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że się na takim myśleniu przejedziesz. I będzie to bolesne, bo tyle już czekasz na to jego "wyprowadzam się". On taki diametralnie inny, niż jego rodzina, nie jest - gdyby był, to by dawno stamtąd zwiał.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-02-10 o 12:26
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 11:02:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.