SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 17:17   #1561
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Hej Kochane, po raz pierwszy zwracam się z prośbą na tym wątku. Zawsze jakoś dawałam sobie radę i odnajdywałam tytuły, aczkolwiek teraz czuję się całkowicie bezradna. Szukałam, szukałam i nie mogę znaleźć. Mianowicie chodzi mi po głowie piosenka, którą ostatnio usłyszałam w clubie, jest w stylu hmmm pop/r&b (tak mi się wydaje), nie pamiętam za wielu słów. Wiem, że wykonywana jest przez kobietę. Słowa, które zapamiętałam to: I gonna/gotta/wanna be (x3) stronger? - tylko to udało mi się wyciągnąć. Proszę pomóżcie, z góry dziękuję
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 17:47   #1562
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam tytułu francuskiego filmu sprzed kilku lat, który dosyć regularnie leci w TV (ostatnio oglądałam go latem tamtego roku na TVP2). Jest to komedia o pewnym facecie, który pracuje w hotelu i ogólnie wszyscy traktują go jako nieudacznika. Dziewczyna nie chce przyjąć jego oświadczyn, ma jednego przyjaciela, mało zarabia. I przypadkiem robią mu zdjęcie z jakąś gwiazdą. Ta kobieta zawiera z nim układ i wszyscy mają sądzić, że są parą, więc wprowadza się do niego, przyjeżdża do jego pracy itp. Cały czas za nią jeżdżą paparazzi, których wynajmował jej mąż (chyba).
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 19:13   #1563
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Szukam tytułu francuskiego filmu sprzed kilku lat, który dosyć regularnie leci w TV (ostatnio oglądałam go latem tamtego roku na TVP2). Jest to komedia o pewnym facecie, który pracuje w hotelu i ogólnie wszyscy traktują go jako nieudacznika. Dziewczyna nie chce przyjąć jego oświadczyn, ma jednego przyjaciela, mało zarabia. I przypadkiem robią mu zdjęcie z jakąś gwiazdą. Ta kobieta zawiera z nim układ i wszyscy mają sądzić, że są parą, więc wprowadza się do niego, przyjeżdża do jego pracy itp. Cały czas za nią jeżdżą paparazzi, których wynajmował jej mąż (chyba).
Może chodzi o film "Czyja to kochanka?" ?
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 19:49   #1564
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez iwwwonaa Pokaż wiadomość
Hej Kochane, po raz pierwszy zwracam się z prośbą na tym wątku. Zawsze jakoś dawałam sobie radę i odnajdywałam tytuły, aczkolwiek teraz czuję się całkowicie bezradna. Szukałam, szukałam i nie mogę znaleźć. Mianowicie chodzi mi po głowie piosenka, którą ostatnio usłyszałam w clubie, jest w stylu hmmm pop/r&b (tak mi się wydaje), nie pamiętam za wielu słów. Wiem, że wykonywana jest przez kobietę. Słowa, które zapamiętałam to: I gonna/gotta/wanna be (x3) stronger? - tylko to udało mi się wyciągnąć. Proszę pomóżcie, z góry dziękuję
Kelly Clarkson - Stronger
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:24   #1565
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez puszka_pandory Pokaż wiadomość
Może chodzi o film "Czyja to kochanka?" ?
Tak, to to! Dziękuję, jak zwykle musiałam coś namieszać.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:34   #1566
ILoveMeksyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 132
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

a na moje pytanie nie ma odpowiedzi ....eh ;(
__________________
Juanitaaa

Zapraszam na mojego bloga !!!

http://damadelcristal.blogspot.com

;-) !
ILoveMeksyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:06   #1567
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Słuchajcie, mam dosłownie mission impossible ale spróbuję, a nuż
Chodzi mi o piosenkę z reklamy klasycznego kremu Nivea, która leciała, uwaga , jakieś 12 lat temu mniej więcej styczeń luty, bo to były na pewno okolice walentynek - bo pamiętam, że widziałam ją w kinie, ale bardzo często też pojawiała się w tv. Reklama była czarno-biała i przeplatała się w niej para zakochanych i (chyba) dzieci. W owych czasach praktycznie w ogóle nie znałam angielskiego i jedyne słowa i wyrażenia, jakie sobie przypominam to: reason, sweet, soft, your touch, makes me love you (?) - i to prawdopodobnie, bo mogłam sobie wiele dopowiedzieć Piosenka była bardzo spokojna i śpiewana przez kobietę i praktycznie a cappella, ewentualnie były jakieś delikatne dźwięki w tle. Szukałam jej już wielokrotnie, bo męczy mnie to strasznie - może koniec końców okaże się, że kawałek już mi się tak bardzo nie podoba, no ale muszę wiedzieć i już Więc pomóżcie, może któraś pamięta
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 22:05   #1568
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Tak, to to! Dziękuję, jak zwykle musiałam coś namieszać.
Cieszę się, że pomogłam
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:25   #1569
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez miyavi666 Pokaż wiadomość
Kelly Clarkson - Stronger
Niestety to nie ta piosenka. Może źle się wyraziłam - piosenką, o którą mi chodzi jest bardziej r&b niż pop ale dziękuję za chęci!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:42   #1570
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez iwwwonaa Pokaż wiadomość
Hej Kochane, po raz pierwszy zwracam się z prośbą na tym wątku. Zawsze jakoś dawałam sobie radę i odnajdywałam tytuły, aczkolwiek teraz czuję się całkowicie bezradna. Szukałam, szukałam i nie mogę znaleźć. Mianowicie chodzi mi po głowie piosenka, którą ostatnio usłyszałam w clubie, jest w stylu hmmm pop/r&b (tak mi się wydaje), nie pamiętam za wielu słów. Wiem, że wykonywana jest przez kobietę. Słowa, które zapamiętałam to: I gonna/gotta/wanna be (x3) stronger? - tylko to udało mi się wyciągnąć. Proszę pomóżcie, z góry dziękuję
"Louder" DJ Fresh ft Sian Evans? Nie wiem, czy można to podciagnac pod r&b, ale chyba czesto teraz leci w klubach
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 23:11   #1571
Madzik3168
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Witajcie dziewczyny Słyszałam dzisiaj ( w sumie to już wczoraj :P ) piosenkę w Stradivariusie i nie mogę jej nigdzie znaleźć... Śpiewa ją kobieta a w refrenie jest 'in your body' albo 'on your body'. Niestety tylko te słowa udało mi się uchwycić, jest to wolniejsza piosenka, nie jakaś techniawa jeżeli któraś z Was jest w stanie mi pomóc, to bardzo proszę, bo ta piosenka cały czas chodzi mi po głowie i nie daje mi spokoju :P
Madzik3168 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 15:46   #1572
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam tytułu filmu. Z tego co pamiętam jest to film francuski, bohater jako jedyny przeżywa wojnę i idąc przez pole bitwy usłane ciałami zabitych powtarza "Apokalipsa". Niestety tylko tyle wiem. Mam nadzieję, że pomożecie !
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:38   #1573
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
"Louder" DJ Fresh ft Sian Evans? Nie wiem, czy można to podciagnac pod r&b, ale chyba czesto teraz leci w klubach
Boże Corny, po prostu Cię kocham!!!!)))) dziękuję!!!!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 01:47   #1574
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez iwwwonaa Pokaż wiadomość
Boże Corny, po prostu Cię kocham!!!!)))) dziękuję!!!!
Ależ proszę, miałam dokładnie tę samą sytuację, tez mi chodziła po głowie po imprezie ciągle, ale jakoś ją wygooglowałam
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 09:00   #1575
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Cześć Mam problem z tytułem książki. Kiedyś usłyszałam fragment książki i chciałabym ją przeczytać, ale wiem tylko że autor ma na nazwisko Graham, ale nie znam tytułu Głównym wątkiem książki była opowieść o samotnym ojcu który wychowuje sam chyba dwójkę dzieci. Pewnego dnia dzieci coś tam nabroiły i ojciec miał ich zbić pasem, ale sam ściągnął koszulę i kazał żeby one dały jemu te baty na plecy. Gdy Jego syn był dorosły i miał własne dzieci po latach powiedział ojcu że rozumie dlaczego tak postąpił wtedy. Kojarzy ktoś?
Ponawiam pytanie, proszę, pomóżcie mi
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 16:57   #1576
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Ta jedyna Pokaż wiadomość
Szukam tytułu filmu. Z tego co pamiętam jest to film francuski, bohater jako jedyny przeżywa wojnę i idąc przez pole bitwy usłane ciałami zabitych powtarza "Apokalipsa". Niestety tylko tyle wiem. Mam nadzieję, że pomożecie !
ja też ponawiam. może ktoś będzie wiedział
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:17   #1577
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

już od jakiegoś czasu prześladuje mnie piosenka, często leci w radiach..śpiewa je mężczyzna, głos podobny do james'a blunta (może to on) jedyne słowa które udało mi się wychwycić to ,,just under up and hand, to another men, ain't justify...they say she's eighteen"..i w ref. cały czas słowa coś jak ,,ain't justify lub ain't just to fly ? fly, fly...
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:50   #1578
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez miyavi666 Pokaż wiadomość
już od jakiegoś czasu prześladuje mnie piosenka, często leci w radiach..śpiewa je mężczyzna, głos podobny do james'a blunta (może to on) jedyne słowa które udało mi się wychwycić to ,,just under up and hand, to another men, ain't justify...they say she's eighteen"..i w ref. cały czas słowa coś jak ,,ain't justify lub ain't just to fly ? fly, fly...
To z pewnością: Ed Sheeran-The A Team
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 15:43   #1579
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

taaaaak! dziękuję bardzo!! <3
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 18:53   #1580
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez miyavi666 Pokaż wiadomość
taaaaak! dziękuję bardzo!! <3
proszę bardzo!

Moje pytanie i Lils121 nadal aktualne. Może jednak ktoś wie?
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:30   #1581
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
poszukiwany cytat

Szukam cytatu, konkretnego cytatu. Wujek google nie pomaga, mimo kombinowania na różne sposoby... więc może ktoś na forum akurat pomoże

Cytat ten, brzmi mniej więcej tak, że " artysta, który uzna swoje dzieło/ obraz za doskonałe, nie jest już artystą, a rzemieślnikiem ... " generalnie, kojarzy mi się jeszcze jakiś wątek ze śmiercią tu oraz kontekst, że prawdziwy artysta ciągle będzie w swojej twórczości doszukiwał się czegoś nowego, innego i nigdy tak naprawdę nie będzie zadowolony z siebie...
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:50   #1582
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: poszukiwany cytat

Hmmm....
To może być równie dobrze cytat z Oscara Wilde'a ("Portret Doriana Graya") jak i z Witolda Gombrowicza (z "Dziennika" na przykład).
Tak mi się skojarzyło
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 09:18   #1583
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: poszukiwany cytat

przepraszam pomyłka
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 10:01   #1584
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: poszukiwany cytat

Też mi Wilde przyszedł do głowy w pierwszym momencie, Takie zdanie mogłoby się też pojawić w powieści "Werniks" Whartona. Poszukaj na cytaty.eu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 15:22   #1585
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Cześć Mam problem z tytułem książki. Kiedyś usłyszałam fragment książki i chciałabym ją przeczytać, ale wiem tylko że autor ma na nazwisko Graham, ale nie znam tytułu Głównym wątkiem książki była opowieść o samotnym ojcu który wychowuje sam chyba dwójkę dzieci. Pewnego dnia dzieci coś tam nabroiły i ojciec miał ich zbić pasem, ale sam ściągnął koszulę i kazał żeby one dały jemu te baty na plecy. Gdy Jego syn był dorosły i miał własne dzieci po latach powiedział ojcu że rozumie dlaczego tak postąpił wtedy. Kojarzy ktoś?
Jedyne co udało mi się znaleźć to autora: Billy Graham. TU jest link do książek jakie napisał, może po tytułach coś skojarzysz. Daj znać, czy się udało
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 19:12   #1586
ILoveMeksyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 132
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

mam pytanie ,moze ktoś słucha muzyki italo disco albo takiej z lat 70/80
Bo podoba mi się pewna piosenka w refrenie ma coś : hey did romance go albo where did romance go ooooo i coś tam dalej jest to dosyć stara piosenka dość szybka i śpiewa ją kobieta , i nie wiem czy czasem nie pomyliłam słow bo możliwe ze coś mi się pomyliło a piosenka jest włoska bo kilka słów tak trochę zalatywało do włoskiego. Możecie mi pomóc ?nie wiem czy ja to piosenka ,słyszałam ją w radiu am w sobote gdzieś po 11 i tak strasznie mi się spodobała. Próbowałam ją znaleźć ale coś nie mogę ,wiem ze na pewno to nie jest nowa piosenka tylko trochę starsza . Na początku myślałam że śpiewa ją Aqua ale chyba nie ... Z góry dzieki ...
__________________
Juanitaaa

Zapraszam na mojego bloga !!!

http://damadelcristal.blogspot.com

;-) !
ILoveMeksyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:37   #1587
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Witam,
szukam piosenki, która leciała często w esce, mtv, vivie tid, mniej więcej pod koniec roku. Śpiewała ją dziewczyna (albo dwie). Ta jedna miała taka bardzo charakterystyczną urodę, rudawe, kręcone włosy. Teledysk był dosyć prosty, piosenka po angielsku

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

już mam ; )

Katy B - Lights On
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 08:54   #1588
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Jedyne co udało mi się znaleźć to autora: Billy Graham. TU jest link do książek jakie napisał, może po tytułach coś skojarzysz. Daj znać, czy się udało
Hej, dzięki. Rzeczywiście to napewno o tego autora chodziło, bo on był kaznodzieja a fragment tej książki opowiadał właśnie ksiadz na kazaniu. Ksiadz jest znajomy więc 3 razy już go pytałam o tytuł ale stale zapominał i w końcu już głupio się po raz kolejny pytać... byłam w bibliotece - wogóle nie mają tam ksiażek tego autora. Kurcze, dalej szukam, ale dzieki za pomoc Jakby komuś jeszcze coś się jednak przypomniało to proszę o info
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:14   #1589
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Jeśli bardzo Ci zależy, szukaj może w wydawnictwach (http://pl.wikipedia.org/wiki/Billy_Graham#Uwagi tam przy książkach masz info, gdzie polska wersja była wydawana). Podpowiedziałabym księgarnie typowo religijne, ale w PL dominują katolickie, zaś B.G. jest protestantem. Choć kto wie? Może są otwarci na wszystkich chrześcijan?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:32   #1590
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jeśli bardzo Ci zależy, szukaj może w wydawnictwach (http://pl.wikipedia.org/wiki/Billy_Graham#Uwagi tam przy książkach masz info, gdzie polska wersja była wydawana). Podpowiedziałabym księgarnie typowo religijne, ale w PL dominują katolickie, zaś B.G. jest protestantem. Choć kto wie? Może są otwarci na wszystkich chrześcijan?
Dziękuję, na pewno poszukam. Poza tym chyba nie wszystkie jego testy było tłumaczone na język polski, jeśli tak to jeszcze bardziej zacieśnia mi się krąg poszukiwań. Ale to i tak dalej szukanie igły w stogu siana, bo nawet nie wiem czy cała ksiażka o tym była, czy to jedna z historii opowiedziana w jakiejść większej książce. Może to była tylko dygresja do zupełnie innego tekstu. Niemniej dalej szukam.
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście

Edytowane przez Lils121
Czas edycji: 2012-02-24 o 11:58
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.