Yves Rocher - nowości cz. III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 16:38   #1411
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez nimba Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Jednak "moniczka795" ma rację. Właśnie to przećwiczyłam. Zamówiłam produkty z "zielonym punktem" i wykorzystałam kod rabatowy TRA212 (30% od całego koszyka). System naliczył zniżkę od całości. Właśnie dziś przyszła paczka i okazało się, że do zapłacenia jest "normalna cena" bez naliczonej zniżki. Jestem zła, bo oferta powinna być wiążąca, zwłaszcza, że zwrotnie przyszło potwierdzenie zamówienia uwzględniające zniżkę. Chyba wyślę im skan potwierdzenia tego zamówienia i "pokłócę się" z bok.
Bez problemu oddadzą Ci różnicę w kwotach, napisz do nich
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 17:19   #1412
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez nimba Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Jednak "moniczka795" ma rację. Właśnie to przećwiczyłam. Zamówiłam produkty z "zielonym punktem" i wykorzystałam kod rabatowy TRA212 (30% od całego koszyka). System naliczył zniżkę od całości. Właśnie dziś przyszła paczka i okazało się, że do zapłacenia jest "normalna cena" bez naliczonej zniżki. Jestem zła, bo oferta powinna być wiążąca, zwłaszcza, że zwrotnie przyszło potwierdzenie zamówienia uwzględniające zniżkę. Chyba wyślę im skan potwierdzenia tego zamówienia i "pokłócę się" z bok.
Pewnie, że powinna być wiążąca. Wg praca konsumenta jest
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:15   #1413
Awus16
Raczkowanie
 
Avatar Awus16
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez nimba Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Jednak "moniczka795" ma rację. Właśnie to przećwiczyłam. Zamówiłam produkty z "zielonym punktem" i wykorzystałam kod rabatowy TRA212 (30% od całego koszyka). System naliczył zniżkę od całości. Właśnie dziś przyszła paczka i okazało się, że do zapłacenia jest "normalna cena" bez naliczonej zniżki. Jestem zła, bo oferta powinna być wiążąca, zwłaszcza, że zwrotnie przyszło potwierdzenie zamówienia uwzględniające zniżkę. Chyba wyślę im skan potwierdzenia tego zamówienia i "pokłócę się" z bok.
Napisz do nich. Jak był kod -35% to paczki też przychodziły na normalną kwotę (była tylko wysyłka odliczona). Wysłałem maila i zwrócili mi wtedy nadpłatę na konto.
Awus16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:34   #1414
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

O co chodzi z tą ofertą urodzinową? Rozumiem, że dotyczy to klientów zamawiających wysyłkowo.
A jakie są przywileje dla klientów kupujących i zarejestrowanych w sklepie stacjonarnym. Bo też słyszałam, że z racji urodzin dostaje się jakiś prezent?

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
(...)
Macie jakieś doświadczenia z antyperspirantami? Ja mam o zapachu zielonej herbaty. Zapach ok, ale deo pozostawia żółte ślady na ubraniach. Mam nadzieję, że one zejdą po praniu...
Dobrze wiedzieć. Teraz już wiem, że musze omijać te produkty z daleka.

Jeszcze wracając do dyskusji na temat żeli i szamponów.
Dla mnie w szamponach ważne jest aby dobrze oczyszczał włosy. Mam przetłuszczające się. Kiedy włosy piszczą przy spłukiwaniu znaczy, że są dobrze umyte. Pokrzywowym myłam dwa razy i troszke piszczało, włosy mięciutke. Zachwytów nie było ale negatywów też nie. Myśle, że jezeli chodzi o ziołowe szampony to mniejsza to jakiej są firmy, ważny skład.
Żel do mycia musi ładnie sie pienić i myć skórę. Nigdy nie spotkałam się z przesuszeniem po myciu żelem. Dlatego dziwi mnie jak ten z oczarem może taki być. Cuż przekonam się na żywo.

Jutro piątek, zamówienie złożone w sobote wieczorem. Pewnie w tym tygodniu nie dojdzie. Ciekawa jestem ile jeszcze bede czekac
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:22   #1415
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

A ja od siebie muszę napisać, że od 2 tygodni używam (oczywiście nie co dzień ) tej płukanki octowej i włosy pięknie się błyszczą polecam
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:25   #1416
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
O co chodzi z tą ofertą urodzinową? Rozumiem, że dotyczy to klientów zamawiających wysyłkowo.
A jakie są przywileje dla klientów kupujących i zarejestrowanych w sklepie stacjonarnym. Bo też słyszałam, że z racji urodzin dostaje się jakiś prezent?


Dobrze wiedzieć. Teraz już wiem, że musze omijać te produkty z daleka.

Jeszcze wracając do dyskusji na temat żeli i szamponów.
Dla mnie w szamponach ważne jest aby dobrze oczyszczał włosy. Mam przetłuszczające się. Kiedy włosy piszczą przy spłukiwaniu znaczy, że są dobrze umyte. Pokrzywowym myłam dwa razy i troszke piszczało, włosy mięciutke. Zachwytów nie było ale negatywów też nie. Myśle, że jezeli chodzi o ziołowe szampony to mniejsza to jakiej są firmy, ważny skład.
Żel do mycia musi ładnie sie pienić i myć skórę. Nigdy nie spotkałam się z przesuszeniem po myciu żelem. Dlatego dziwi mnie jak ten z oczarem może taki być. Cuż przekonam się na żywo.

Jutro piątek, zamówienie złożone w sobote wieczorem. Pewnie w tym tygodniu nie dojdzie. Ciekawa jestem ile jeszcze bede czekac
No widzisz, a ja niestety mam problem z suchą skórą, dlatego na codzień używam żelu dla niemowlaków. Od czasu do czasu jest skok w bok do Palmolive lub Nivea, które akurat mama używa, ale zawsze i tak wracam do tego żelu dla dzieci, bo on mi skóry nie wysusza. Za to po tym żelu hamamelis miałam bardzo nieprzyjemne uczucie ściągniętej skóry. Oby Tobie lepiej służył
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:41   #1417
Wisienka26
Raczkowanie
 
Avatar Wisienka26
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 180
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Mam ten sam problem co Poli Mana- złozyłam zamówienie z woda evidence w piątek a jeszcze nie dostałam paczki. Moja mama składała składała w sobote i dostała paczke dzisiaj ....o co chodzi??
Wisienka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 23:21   #1418
lakiermalinowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

po prostu, zamówiłaś produkty których akurat nie było na magazynie. bez paniki...
lakiermalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 02:05   #1419
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja niestety mam problem z suchą skórą, dlatego na codzień używam żelu dla niemowlaków. Od czasu do czasu jest skok w bok do Palmolive lub Nivea, które akurat mama używa, ale zawsze i tak wracam do tego żelu dla dzieci, bo on mi skóry nie wysusza. Za to po tym żelu hamamelis miałam bardzo nieprzyjemne uczucie ściągniętej skóry. Oby Tobie lepiej służył
A można zapytać jaki produkt stosujesz? Bo niestety mam ten sam problem.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 06:12   #1420
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;32361649]A można zapytać jaki produkt stosujesz? Bo niestety mam ten sam problem.
[/QUOTE]

Babydream z Rossmanna (0,5l za ok 9 zł) Jeszcze niektóre żele z Ziaji były ok (np. kokosowy lub taki niebieski).
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:41   #1421
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 795
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Wisienka26 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem co Poli Mana- złozyłam zamówienie z woda evidence w piątek a jeszcze nie dostałam paczki. Moja mama składała składała w sobote i dostała paczke dzisiaj ....o co chodzi??
Ja czekałam na paczkę ostatnio 15 dni.

Dotarła do mnie przesyłka z gratisową Evidence, jako drugi gratis wybrałam mleczko z tej serii więc mam komplet
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 08:53   #1422
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Wisienka26 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem co Poli Mana- złozyłam zamówienie z woda evidence w piątek a jeszcze nie dostałam paczki. Moja mama składała składała w sobote i dostała paczke dzisiaj ....o co chodzi??
Też zamawiałam jakiś czas temu i jeszcze nie ma, a wzięłam tylko szampon z nagietkiem
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:51   #1423
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez nimba Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Jednak "moniczka795" ma rację. Właśnie to przećwiczyłam. Zamówiłam produkty z "zielonym punktem" i wykorzystałam kod rabatowy TRA212 (30% od całego koszyka). System naliczył zniżkę od całości. Właśnie dziś przyszła paczka i okazało się, że do zapłacenia jest "normalna cena" bez naliczonej zniżki. Jestem zła, bo oferta powinna być wiążąca, zwłaszcza, że zwrotnie przyszło potwierdzenie zamówienia uwzględniające zniżkę. Chyba wyślę im skan potwierdzenia tego zamówienia i "pokłócę się" z bok.
widzisz, a jednak... Informuj nas co Ci będą odpisywać.

Cytat:
Napisane przez Awus16 Pokaż wiadomość
Napisz do nich. Jak był kod -35% to paczki też przychodziły na normalną kwotę (była tylko wysyłka odliczona). Wysłałem maila i zwrócili mi wtedy nadpłatę na konto.
Wiecie, co. Wysłałam do nich maila z pytaniem jak to jest ze zniżkami na produkty z Zielonym Punktem. A oni mi odpisali:

Uprzejmie informuję iż jeśli chodzi o rabat 35% na najdroższy produkt lub cały koszyk zamówienia to oferta obejmuje zniżkę na produkty z Zielonym Punktem.

Informuję również iż jeśli rabat jest inny niż 35% to nie obejmuje on produktów z Zielonym Punktem.


Czyli Awus16, prawidłowo Ci zwrócili kasę..
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:37   #1424
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Ja czekałam na paczkę ostatnio 15 dni.

Dotarła do mnie przesyłka z gratisową Evidence, jako drugi gratis wybrałam mleczko z tej serii więc mam komplet
Ja tez zamówiłam komplecik Ale perfum bedzie na spółkę z mamą bo mam jeszcze kilka w kolejce do wypsikania

Jak na razie jestem chyba jedyna z pomorza, zobaczymy ile dni paczka bedzie szła
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:22   #1425
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Wisienka26 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem co Poli Mana- złozyłam zamówienie z woda evidence w piątek a jeszcze nie dostałam paczki. Moja mama składała składała w sobote i dostała paczke dzisiaj ....o co chodzi??
Spokojnie. Ja zamawiałam 08.02. (środa), tylko balsam z tej nowej serii karite (+ 2 wody w prezencie) i dostałam paczkę dopiero dzisiaj
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:54   #1426
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

zamowilam paczke 17 stycznia i jeszcze jej nie mam ;/ nosi mnie .
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:01   #1427
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Spokojnie. Ja zamawiałam 08.02. (środa), tylko balsam z tej nowej serii karite (+ 2 wody w prezencie) i dostałam paczkę dopiero dzisiaj
czyli ich pomyłka na Twoją korzyść? Czy jako prezent wybrałaś tą męską?

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
zamowilam paczke 17 stycznia i jeszcze jej nie mam ;/ nosi mnie .
To jak przesyłkę otrzymasz napisz maila do boku, bo dziś miesiąc minął to pewnie jakąś rekompensatę dostaniesz (z tego co ktoś tu pisał to dostał jak dłuuugo czekał)
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:25   #1428
nimba
Przyczajenie
 
Avatar nimba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

[QUOTE=moniczka795;3236752 5]widzisz, a jednak... Informuj nas co Ci będą odpisywać.


Napisałam do BOK - u. Odpisali mi, że ze względu na błąd techniczny zniżka 30% od całego koszyka nie została naliczona. Zaproponowali mi, że te 21 zł. różnicy mogą mi zwrócić na konto lub przypisać do mojego konta u nich i przy następnym zamówieniu odliczyć od ceny zamówienia. Zdecydowałam się na to drugie, bo często zamawiam (za często i co gorsza wiem o tym !!! ) i pewnie w marcu znowu coś mi wpadnie w oko. Także niestety trzeba pilnować tych zniżek i w razie co upominać się o "swoje" bezpośrednio w YR.
nimba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:38   #1429
Wisienka26
Raczkowanie
 
Avatar Wisienka26
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 180
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

dzwoniłam do bok i sie okazało że oni po prostu juz nie mieli tej wody evidence na magazynie i czekali na dostawe. Paczke wysłali wczoraj
Wisienka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 17:24   #1430
Awus16
Raczkowanie
 
Avatar Awus16
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez nimba Pokaż wiadomość


Napisałam do BOK - u. Odpisali mi, że ze względu na błąd techniczny zniżka 30% od całego koszyka nie została naliczona. Zaproponowali mi, że te 21 zł. różnicy mogą mi zwrócić na konto lub przypisać do mojego konta u nich i przy następnym zamówieniu odliczyć od ceny zamówienia. Zdecydowałam się na to drugie, bo często zamawiam (za często i co gorsza wiem o tym !!! ) i pewnie w marcu znowu coś mi wpadnie w oko. Także niestety trzeba pilnować tych zniżek i w razie co upominać się o "swoje" bezpośrednio w YR.
Ale ostatecznie zniżka jest i to się liczy Chociaż powinni coś z tym zrobić bo nie pierwszy raz się im to zdarza.
Awus16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:28   #1431
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez moniczka795 Pokaż wiadomość
czyli ich pomyłka na Twoją korzyść? Czy jako prezent wybrałaś tą męską?
Aż tak dobrze nie mam Wybrałam tą męską jako pierwszy prezent

Już kilka razy byłam w stacjonarnym YR, testuję Comme une Evidence i nadal się zastanawiam, czy ją sobie zostawić, czy dać komuś w prezencie Strasznie na mnie nietrwała się wydaje...
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:00   #1432
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 824
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Już kilka razy byłam w stacjonarnym YR, testuję Comme une Evidence i nadal się zastanawiam, czy ją sobie zostawić, czy dać komuś w prezencie Strasznie na mnie nietrwała się wydaje...
A to dziwne, że nietrwała... Bo mnie się wydaje najtrwalsza z zapachów YR - albo jedna z najtrwalszych. Nie dość, że czuję ją na sobie cały dzień, to jeszcze następnego dnia na ubraniach, pościeli, itd.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 07:05   #1433
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Też sądzę, że jest trwała, czuć ją po kilku godzinach
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:15   #1434
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez moniczka795 Pokaż wiadomość
czyli ich pomyłka na Twoją korzyść? Czy jako prezent wybrałaś tą męską?



To jak przesyłkę otrzymasz napisz maila do boku, bo dziś miesiąc minął to pewnie jakąś rekompensatę dostaniesz (z tego co ktoś tu pisał to dostał jak dłuuugo czekał)
dostlam z jakistydz temu 25 zl na nast zamowienie , a paczki nadal nie ma.
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:27   #1435
Dominika12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam pytanie odnośnie kremu Culture Bio, na dobry dzień. Czy on występuje w pojemności 15ml czy tylko 50ml? Jeśli tak to ile kosztuje?
Dominika12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:41   #1436
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Najlepszym źródłem wiedzy jest ich strona www.yves-rocher.pl
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:47   #1437
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
A to dziwne, że nietrwała... Bo mnie się wydaje najtrwalsza z zapachów YR - albo jedna z najtrwalszych. Nie dość, że czuję ją na sobie cały dzień, to jeszcze następnego dnia na ubraniach, pościeli, itd.
Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
Też sądzę, że jest trwała, czuć ją po kilku godzinach
Hmm, to rzeczywiście dziwne. Testowałam na nadgarstku, w ilości jednego psika, na drugim miałam Moment de Bonheur i po 4h CuE ledwo co czułam, a MdB nadal bardzo wyraźnie

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Kremy z tej serii występują w pojemności 15ml i 50ml, z tym, że te mniejsze chyba nie są w stałej sprzedaży, niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę. Pamiętam, że jakiś czas temu, u mnie w YR te i inne miniaturki były w takich wiklinowych koszykach w promocyjnych cenach, a jeszcze wcześniej w takich zestawach 2x15 ml (na noc + na dzień). Więc to chyba tak samo, jak z miniaturkami Tradition de Hammmam, stosunkowo rzadko są w regularnej sprzedaży, częściej ich nie ma
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-02-18 o 11:51
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:48   #1438
Dominika12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Najlepszym źródłem wiedzy jest ich strona www.yves-rocher.pl
Niestety nie ma tam informacji na ten temat, więc myślałam, że wy mi pomożecie
Dominika12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:53   #1439
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma tam informacji na ten temat, więc myślałam, że wy mi pomożecie
Ja niestety nie miałam styczności z tym kremem poza próbkami dorzucanymi do paczek. Może przejrzyj allegro jeszcze czy tam są te kremy w innych pojemnościach
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:30   #1440
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Yves Rocher - nowości cz. III

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja niestety nie miałam styczności z tym kremem poza próbkami dorzucanymi do paczek. Może przejrzyj allegro jeszcze czy tam są te kremy w innych pojemnościach
Ja mam styczność z opakowaniem 50ml na co dzień i się skończyć nie chce a mam go serdecznie dość...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.