Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 10:52   #61
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Zabierzcie mnie od allegro!!!!!!!!!!!!!!!
[kupilam brazer i szminke. Nienawidze siebie.]
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:05   #62
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Gusia- współczuję katarku też niecierpię go odciągać. Masz kogoś do pomocy? Ja sama chyba nie dałabym rady... Jedna osoba musi zabawiać i rozmieszać Kubusia a ja odciągam gluty.
Odciągamy razem z mężem
U nas niestety inny podział rol jedna osoba trzyma Nadie, druga działa, o zabawianiu nie ma mowy...



ps. jestes widzialna i kochana
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:13   #63
kasia 605
Raczkowanie
 
Avatar kasia 605
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 341
GG do kasia 605
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Weredka Pokaż wiadomość
Anusiu, ja bym się nie zastanawiała nad tym zbyt długo. Zbyt krótkie wędzidełko może powodować wady i ja jestem tego przykładem. Mam rotacyzm, czyli problem z głoską R właśnie przez wędzidełko. Mogę je teraz podciąć albo rozciągnąć przez masowanie (boli, bo próbowałam) i wyćwiczyć tę głoskę, ale nie mam zapału. Mnie diagnozowała bardzo dobra logopeda i stąd wiem. Wędzidełko można podciąć tak, że nawet szwów nie ma.
82anusia też nie zastanawiałabym się długo nad podcięciem. Również jestem przykładem wady wymowy jaką jest rotacyzm. Wg logopedy wędzidełko nie jest bardzo krótkie, dało się troche rozciągnąć . Podobnie jak weredka nie miałam zapału na wyćwiczenie. Zaczęłam ćwiczyć dopiero na studiach bo wcześniej nie przjmowałam się tym bardzo, ale zapał poszedł w las......
. Mam "francuskie r" i nie jest to aż tak bardzo zauważalne, ale warto wcześniej podciąć.
Siostra tż również ma krótkie wędzidełko, zalecono podcięcie gdy była maleńka ale mama tż nie zgodziła się na to, i wiecie co....teraz ma 21 lat i żadnej wady wymowy nie ma, ma dobrą dykcję którą doszlifowała w szkole teatralnej.
kasia 605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:53   #64
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Weredka Pokaż wiadomość
I muszę się pochwalić. Dostałam zlecenie na pisanie tekstów na stronę za całkiem ładną kasę!!
A o co w tym dokładnie chodzi? To jest związane z twoim zawodem czy tak dorywczo?

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku!


Noce znów do

Anegdotka na dziś:
Ja: "Tż, czy on się znów bawi śmietnikiem?"
Tż: "Tak, ale swoim"




Hmmm... Mogłam sobie też życzenia złożyć
Dziecko marudzi. Idziemy jeść.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:31   #65
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

migotko Wybacz, ja od rana 39 gorączki, oczywiście dla Paulinki również samych słodkości
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:34   #66
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez kasia 605 Pokaż wiadomość
82anusia też nie zastanawiałabym się długo nad podcięciem. Również jestem przykładem wady wymowy jaką jest rotacyzm. Wg logopedy wędzidełko nie jest bardzo krótkie, dało się troche rozciągnąć . Podobnie jak weredka nie miałam zapału na wyćwiczenie. Zaczęłam ćwiczyć dopiero na studiach bo wcześniej nie przjmowałam się tym bardzo, ale zapał poszedł w las......
. Mam "francuskie r" i nie jest to aż tak bardzo zauważalne, ale warto wcześniej podciąć.
Siostra tż również ma krótkie wędzidełko, zalecono podcięcie gdy była maleńka ale mama tż nie zgodziła się na to, i wiecie co....teraz ma 21 lat i żadnej wady wymowy nie ma, ma dobrą dykcję którą doszlifowała w szkole teatralnej.
Witam w klubie. Ja też mam francuskie R i zawsze się chciałam uczyć francuskiego

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
A o co w tym dokładnie chodzi? To jest związane z twoim zawodem czy tak dorywczo?
Dorywczo. Ale pisanie, czyli to, co lubię
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:36   #67
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Gusiu paczuszka doszła, dziękuję powiedz mi jeszcze co to za krem w wyciskanym słoiczku??


Mimbi dady mają perforację...przynajmniej moje mają taką połączoną z tą foliową rączką.


Daisy my słoiczków mamy maks 5 w lodówce
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 12:37   #68
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Mimbi; mam klientke, która jest artystką, maluje obrazy, są one widoczne na jej stronie www, na blogu oraz handluje na allegro swoimi pracami.
Czy może się jakoś zabezpieczyć pod kątem praw autorskich, aby nie kradziono jej pomysłów? Reguluje to jakiś przepis?
Do tematu dopiero siadam (z kilkugodzinną obsuwą)
Wspominała mi, że jest coś takiego (jakiś program cycuś??) który pozwala ściągnąć np. jej obraz w pełnej rozdzielczości do druku, ale za pewną opłatą, inaczej można tylko taki podgląd sobie zrobić (obrazek w wersji mini
Słyszałaś o czymś takim? Pani jest artystką i nie wiem czy w kwestii IT jest dobrze zorientowana
Gdybyś choć hasłowo mogła mi rzucić, gdzie tego szukać bądź pod jaką nazwą to będę wdzieczna, bo nie wiem od której strony temat ugryźć
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:44   #69
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Mimbi; mam klientke, która jest artystką, maluje obrazy, są one widoczne na jej stronie www, na blogu oraz handluje na allegro swoimi pracami.
Czy może się jakoś zabezpieczyć pod kątem praw autorskich, aby nie kradziono jej pomysłów? Reguluje to jakiś przepis?
Do tematu dopiero siadam (z kilkugodzinną obsuwą)
Wspominała mi, że jest coś takiego (jakiś program cycuś??) który pozwala ściągnąć np. jej obraz w pełnej rozdzielczości do druku, ale za pewną opłatą, inaczej można tylko taki podgląd sobie zrobić (obrazek w wersji mini
Słyszałaś o czymś takim? Pani jest artystką i nie wiem czy w kwestii IT jest dobrze zorientowana
Gdybyś choć hasłowo mogła mi rzucić, gdzie tego szukać bądź pod jaką nazwą to będę wdzieczna, bo nie wiem od której strony temat ugryźć
Przepis mowi, ze jezeli jest to jej tworczosc to od momentu ze tak powiem, stworzenia jest to tylko i wylacznie jej wlasnosc. Kazda proba sciagniecia obrazu jest kradzieza jej praw autorskich. Jezeli ktos to sobie sciagnie i ona do tego dojdzie, to nie jest jej problemem, by udowadniac, ze to jest jej - to ten, kto ukradl musi dowiezc, ze to jest jego.
Odnosnie programu do zabezpieczen to chyba musze taty zapytac, natomiast przepis jasno mowi, ze cokolwiek upubliczniasz a jest Twoje, to jest Twoje i juz. Nie ona ponosi konsekwencje tego, ze upublicznia, tylko ktos ponosi konsekwencje, ze kradnie.
Czyli ja moge sobie narysowac kwiatek, chciec go sprzedac na allegro, a jak ktos go sciagnie i bedzie chcial na tym zarabiac to jest zlodziejem.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:45   #70
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
migotko Wybacz, ja od rana 39 gorączki, oczywiście dla Paulinki również samych słodkości
Spoko, ja się wysilam to i o swoje się upominam A pożartować se lubie
Dziękujemy
Zdrówka życzę raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Weredka Pokaż wiadomość


Dorywczo. Ale pisanie, czyli to, co lubię
A o czym piszesz?
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:56   #71
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Mimbi, ok, tylko jak ona znajdzie tego co jej ukradł ale oki, wiem o co chodzi.
Rozumiem, że reguluje to ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną nie będzie tu już miała nic wspolnego? Czy czytac ją cała ?
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 12:59   #72
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Mimbi, ok, tylko jak ona znajdzie tego co jej ukradł ale oki, wiem o co chodzi.
Rozumiem, że reguluje to ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną nie będzie tu już miała nic wspolnego? Czy czytac ją cała ?
Ja bym sie oparla glownie na ustawie o prawach autorskich i prawach pokrewnych. Ale doswiadczenie mi mowi, ze przepisow nigdy dosc.

Znalezc to nie znajdzie, na tym polega ryzyko internetu. Chociaz pewnie jakis dobry informatyk od razu by obczail kto na jakie ip co pobiera. Tylko czy to jest gra warta swieczki...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:06   #73
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Mimbi; DZięki Ci !
Gdybyś tylko może przez weekend ze swoim mądrym Tatusiem gadała, to spytaj proszę przy okazji, czy takowe programy w ogóle istnieją, bo nie wiem czy bawić się w ich poszukiwanie czy odpuscić
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:09   #74
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Mimbi; DZięki Ci !
Gdybyś tylko może przez weekend ze swoim mądrym Tatusiem gadała, to spytaj proszę przy okazji, czy takowe programy w ogóle istnieją, bo nie wiem czy bawić się w ich poszukiwanie czy odpuscić
Gadam z nim codziennie, mamy goraca linie pod tytulem "Co nowego u mojej wnuczki?" zamiennie z "Co porabia mój chrabąszczyk?"
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:16   #75
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Gadam z nim codziennie, mamy goraca linie pod tytulem "Co nowego u mojej wnuczki?" zamiennie z "Co porabia mój chrabąszczyk?"
Rozumiem doskonale, bo ja tak gadam srednio 2x dziennie z moją mamą Dobrze, że Orange daje mi jej nr w ramach taryfy biznesowej, za free inaczej poszłabym z torbami
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:45   #76
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Zytus- ja podawałam Kubie Pulneo, nic mu się nie działo.
Byliśmy w przychodni. Lekarz jeszcze nie przyjechał, więc pojechaliśmy do domu. Za jakąś godzinkę zrobimy podejście nr 2.
za pobyt u lekarza (ja nie wiem co się dzieje, bo czytam pobieżnie przyznam bez bicia - przepraszam).
my tez dawaliśmy pulneo kiedyś - straszne to w węchu, bo nie piłam .

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Odciągamy razem z mężem
U nas niestety inny podział rol jedna osoba trzyma Nadie, druga działa, o zabawianiu nie ma mowy...



ps. jestes widzialna i kochana
Kochana a normalna frida odciągasz czy katarkiem? katarkiem duuuuużo szybciej i skuteczniej, choć krzyki przy obydwóch są.


wiecie że u mnie śnieg po kolana i ...... pada deszcz .
muszę zakupić kalosze .
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:51   #77
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Rozumiem doskonale, bo ja tak gadam srednio 2x dziennie z moją mamą Dobrze, że Orange daje mi jej nr w ramach taryfy biznesowej, za free inaczej poszłabym z torbami
Nie za free tylko za 5 zl netto
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:05   #78
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cześć moje ulubione mamuśki !

Meldujemy się z Pyzolkiem w kolejnej części wątku

Właśnie jedliśmy obiadek. Dziś serwowałam zupkę jarzynową z jakiem Pyzolek zjadł calutką porcję, a teraz siedzi sobie i popija wodę z granulkami
Spaliśmy dziś już 3 dzień z rzędu jak z zegarkiem w ręku do 7.00
Oczywiście zwlekłam się jakieś 10 minut po przebudzeniu, ale tylko dlatego, że Piotrus zaczął się coraz głośniej domagać przebrania i śniadania
Pobawiliśmy się troszkę, ale że ja leniwa to jak Pyzol zasnął na drzemke po 8 to ja poszłam spać razem z nim A tyle razy sobie obiecywałam, że nie będę tego czasu marnotrawić.... może jutro się zbiorę
Druga drzemka była od 12.30 do 14...jakoś krótko, ale mam nadzieję, że mimo tego Pyzol wytrzyma do kąpieli...

A tak na marginesie to podejrzewam moją cudowną, wspaniałą i najmądrzejszą mamusię, że przyprawia mi Pyzolka jedzenie jak nie widzę... Przykład: Wczoraj gotowałam zupę jarzynową na dziś...Nie dodałąm ani grama soli czy innej przyprawy(nać pietruszki suszonej tylko), a dziś...Pyzol pluje mi zupą...o co lotto...próbuję czy nie za zimne/gorące to kuźwa słone, że az mi mordę wykręciło ... jakim cudem? I to już mi się zdarzyło chyba 3 raz....Musiałam przerabiać zupę...Odlałam całkiem tą wodę słoną, pogotowałam same warzywa i dodałam jajo..tylko szkoda, że musiałam na ten czas dziecko chrupkami zapchać, bo nie miałam nic innego gotowego by mu dać I co ja mam robić, żeby mi ona wagrnach nie mieszała? Pozostanie mi mu gotować codziennie ... Tak to zawsze na dwa dni miałam....
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:14   #79
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
Pobawiliśmy się troszkę, ale że ja leniwa to jak Pyzol zasnął na drzemke po 8 to ja poszłam spać razem z nim A tyle razy sobie obiecywałam, że nie będę tego czasu marnotrawić.... może jutro się zbiorę
Druga drzemka była od 12.30 do 14...jakoś krótko, ale mam nadzieję, że mimo tego Pyzol wytrzyma do kąpieli...

A tak na marginesie to podejrzewam moją cudowną, wspaniałą i najmądrzejszą mamusię, że przyprawia mi Pyzolka jedzenie jak nie widzę... Przykład: Wczoraj gotowałam zupę jarzynową na dziś...Nie dodałąm ani grama soli czy innej przyprawy(nać pietruszki suszonej tylko), a dziś...Pyzol pluje mi zupą...o co lotto...próbuję czy nie za zimne/gorące to kuźwa słone, że az mi mordę wykręciło ... jakim cudem? I to już mi się zdarzyło chyba 3 raz....Musiałam przerabiać zupę...Odlałam całkiem tą wodę słoną, pogotowałam same warzywa i dodałam jajo..tylko szkoda, że musiałam na ten czas dziecko chrupkami zapchać, bo nie miałam nic innego gotowego by mu dać I co ja mam robić, żeby mi ona wagrnach nie mieszała? Pozostanie mi mu gotować codziennie ... Tak to zawsze na dwa dni miałam....
No przyznam że nie ładnie robi twoja mama
Szybko twój synuś idzie na pierwszą drzemkę. Moja Paulina musi co najmniej 3 godziny fikać
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 14:14   #80
night25
Rozeznanie
 
Avatar night25
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 514
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Lilianko, Mateuszku

mamo co do zabaw dzieci to u mnie w świetlicy klasa I-III podstawówki przy mnie bawiła się w ślub, całowanie(zbudowali sobie domek i sie w nim całowali żebym nie widziała) ale jak chcieli rodzić dzieci to im nie pozwoliłam.
Następną zabawą było kładzenie sie w trumnie tez zabroniłam, koleżanka od kolegi usłyszała spier.....Takie fajnie zabawy są na świetlicy

Wczoraj 1 pączeka ale dzisiaj upiekłam sobie chrust
Idę do dziecka bo sie obudziło Buzi
__________________
Maciuś 26.05.11r 56cm 3400g
night25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:21   #81
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
No przyznam że nie ładnie robi twoja mama
Szybko twój synuś idzie na pierwszą drzemkę. Moja Paulina musi co najmniej 3 godziny fikać
do mamy sił mi już brak
przestałam walczyć, bo to nic nie daje... robię swoje, ale jak widać nawet w to potrafi się po cichu wtrącić..

Fakt, pierwsza drzemka szybciutko u nas, czasami nawet zje po 7 i od razu dosypiamy Ale zazwyczaj ok 8-9 godzinkę drzemiemy
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:56   #82
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

moje dziecko kąpiąc się w "naszej" wannie, nachyla się do wody i próbuje ją pić
dalej w nocy nie śpimy, marudzimy, jęczymy, zęby wychodzą, aaaaaaaaaaaaa
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 15:08   #83
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Hej kochane

U nas wszytsko dobrze. Siedzimny sobie sami juz drugi dzien. Dzisiaj mamuska wysprzatala cala chate jak polozyla Antulka spac... a i zdazyla tez potanczyc by zaliczyc godzine tanca. Jakis ruch musi byc
Antos srednio dzisiaj spal. Budzil sie co chwile i na koncu wyladowal w naszym lozku co sie rzadko zdarza. Zeby? Slini sie na potege i clay czas jezykiem miota lub paluchy w buzi trzyma.

Wczoraj sobie poplakalam i moj maly kochany rycerz jak tylko zobaczyl, ze placze to zostawil zabawki i przyszedl do mnie zobaczyc co sie dzieje... matko jkaie to slodkie bylo. Moj kochany pocieszyciel

Musze spadac , bo zupe mam na gazie
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 16:20   #84
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Night
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:12   #85
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Hej
Tymuś dzisiaj znowu przespał noc bez mleka Co prawda troszkę popłakiwał przez sen ale zaraz usypiał dalej. Normalnie jestem w ciężkim szoku jak mu się te nocki poprawiły. Dzisiaj ćwiczy dalej siedzenie i bujanie się na czworaczka. Sam ładnie siada i siedzi kilka minut ale jeszcze musi się podpierać rączkami, bo jest bach No i chyba nauczył się robić papa Poza tym pogardził dzisiaj obiadkiem i nie chciał w ogóle jeść. Dopiero kaszkę wszamał z bananem. Oby to był jednorazowy wybryk

Martikaj, ale mieliście przeżycia dobrze że już w domu!

Caffe kochana, Juluś na pewno szybko nadrobi bo znając Ciebie to nie opuścisz ani jednego ćwiczenia

Kiara, może u was też się poprawi Tymek też jeszcze nie umie raczkować, jesteśmy na etapie bujania

Mimbi, ja do Twojej listy dorzuciłabym jeszcze róż EDM. Jaki masz pędzel do blendowania? Ja mam EDM bo uwielbiam te pędzelki.

Daisyy, tydzień na rozpatrzenie wniosku kredytowego na mieszkanie to raczej nie jest długo. Jakiś czas temu podnieśli wymagania odnośnie zdolności i na pewno wszystko muszą posprawdzać. W jakim banku brałaś jeśli mogę spytać?
Co do słoiczków to zawsze mamy mniej więcej 10 + deserki. Jak się zapasy kończą to jedziemy raz w tygodniu i dokupujemy. Nie mam gdzie trzymać więcej.

Weredko, gratulacje! ps. wczoraj paczka poszła do Ciebie, daj znać jak dojdzie

Anula, oficjalnie dziękuję!!!!!!! Paczka doszła i wszystko jest super a lakier boski!

Antropia, mamuśkę to bym nożeszzz wrrr
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:13   #86
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

dżem dobry

mam urwanie głowy ze smykiem, pełza albo czworakuje po całym mieszkaniu, buzia mu się nie zamyka, wstaje w sekundę i potrafi stać pół godziny przy meblu i co gorsza odrywa się i upada na podłogę (chyba zapomina, że stoi dzięki temu, że się czegoś trzyma).

idę się bawić
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:17   #87
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

MoniaK, w PLN składalismy do banku, gdzie tz ma konto - Pekao Sa natomiast na kredyt w euro - bo nadal nie wiemy w jakiej walucie brac do deutsche banku.
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:24   #88
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
MoniaK, w PLN składalismy do banku, gdzie tz ma konto - Pekao Sa natomiast na kredyt w euro - bo nadal nie wiemy w jakiej walucie brac do deutsche banku.
Po tygodniu to ja bym się jeszcze nie martwiła. Po dwóch - dzwoniłabym sprawdzić na jakim etapie jest rozpatrywanie wniosku. A w banku nie powiedzieli wam ile to może potrwać?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:55   #89
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Bzyczko To krem do małych pupek, zapobiegający podrażnieniom/odparzeniom.
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 18:08   #90
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Lili i Mati wszystkiego najlepszego maluchy kochane

Antropia, bo babka zawsze musi miec ostatnie slowo! Ja bym ja te sama bronia

MoniaK jak cudownie sie czyta... 'Tymi przespal cala noc'' Doczekalas sie
Ja do blendowania mam MAC 217. Jest c u d o w n y!

Caffelatte trzymam za rehabilitacje Jula! Pare cwiczen i Julek pewnie bedzie biegal

Agus87 ja nie wiem, bo Antek tez lubi pic wode z kranu
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 15:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.