Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-18, 11:48   #4861
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Teoretycznie blizny powinno sie faktycznie omijac. duzo moich klientek prosilo mnie jednak zeby obszar blizny rowniez "polaserowac" () bo tam tez maja wlosy.efekt?wlosy z blizny zniknely a z blizna nic sie nie stalo
teoretycznie po zabiegu powinno sie odczekac 2tyg do opalania. faktycznie wyglada to tak, ze skora po zabiegu musi sie po prostu "uspokoic",tzn musza zejsc wszelakie podraznienia i zaczerwienienia.dobrym "testem" jest polanie okolic depilowanych ciepla woda-jesli skora na nia nie reaguje to znaczy ze z opalaniem tez nie powinno byc juz problemu
dziękuję przy nastepnym zabiegu poproszę więc o atak na bliznę
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 20:08   #4862
canbria
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2019
 
Avatar canbria
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 59
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie!

We wtorek wybieram się na pierwszy zabieg epilacji laserowej. Nie ukrywam, że już intensywnie zastanawiam się jak to będzie, czy będzie bolało, jakie będą później efekty itp. Mam jasną karnację i grube, ciemne włoski. Zamierzam najpierw zacząć od łydek i zobaczyć co z tego wyjdzie
Wybrałam salon we Wrocławiu, który używa laseru diodowego LightSheer.
Czytałam, że zarówno przed zabiegiem jak i po powinno się dobrze nawilżyć skórę, czyli wypić ok 2 l wody.

Przymierzam się powoli również do usunięcia 2 znamion (są w innej okolicy (jest to klatka piersiowa) - czy myślicie, że epilacja laserowa mogłaby tu w czymś przeszkodzić?
Chciałabym wzmocnić swoje słabe i wypadające włosy - uważacie, że pomiędzy zabiegami epilacji laserowej można spokojnie zażywać także Skrzypowitę?
canbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 21:14   #4863
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wreszcie się zapisałam na następną depilację pach w Boston Clinic. Na za tydzień z p. Leną

Jak ci się to udało? Umawiałam się ok. 3 tygodnie temu. Chciałam na 23-24.02, powiedziano mi, że do 28.02 wszystko już zajęte do p.Leny... hmmmmmmmmmmmmm

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez mar_ika Pokaż wiadomość
Dzieląc się doświadczeniami mogę doradzić 2 sprawdzone gabinety, gdzie bez gruponu można skorzystać z promocji. Może nie tak tanio jak groupon, ale zależy kto czego poszukuje. Za to masz komfort profesjonalnej obsługi. Robią długo, dokładnie, boli trochę- szczególnie pierwsze zabiegi: mur: ale efekty są super (sprawdzone nie tylko przeze mnie) to: NY Laser Center na Mokotowie (p. Ola i P. Monika - doświadczone i b. dokładne, jestem już długo po zakończeniu zabiegów i jest super) i Studio Laser (p. Ewa - kiedyś była, niewiem czy jeszcze pracuje tam). Nie polecam gabinetu na "S".
Jakie oferty dostawałaś w tych salonach?

Edytowane przez wiktoria_ego
Czas edycji: 2012-02-18 o 21:13
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 21:49   #4864
Terrible
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam do was pytanie! Czy któraś z Was korzystała może z usług Studia SilkySkin albo Q-Clinique w Warszawie? jak wrażenia? trafiłam na fajne zniżki, tylko że trochę się boję:<
Terrible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 22:19   #4865
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Question Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy ktoś korzystał z lasera Star Lux 500 firmy Palomar tj, VPL Energist Ultra? W Bydgoszczy od lipca 2011 działa nowe Centrum Medyczne Laser Med i mają urządzenie, które promują jako najbardziej wszechstronna na świecie platforma laserowa i IPL coś mi tu śmierdziPani przekonywała mnie, że to jest laser diodowy- bardzo skuteczny. Wystarczy 4-5 zabiegów w odstępach ( i tutaj NOWOŚĆ) 1 - 4,6 TYGODNI, 2- OK. 6,8 TYGODNI, 3- 8,10 TYGODNI, 4- 10,12 TYGODNI... Ceny praktycznie takie same jak w innym gabinecie z LS DUET. Podobno nie mają reklamacji ani klientek, którym włosy by odrosły?! Korzystał ktoś w PL z tego urządzenia?
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 09:01   #4866
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Czy ktoś korzystał z lasera Star Lux 500 firmy Palomar tj, VPL Energist Ultra? W Bydgoszczy od lipca 2011 działa nowe Centrum Medyczne Laser Med i mają urządzenie, które promują jako najbardziej wszechstronna na świecie platforma laserowa i IPL coś mi tu śmierdziPani przekonywała mnie, że to jest laser diodowy- bardzo skuteczny. Wystarczy 4-5 zabiegów w odstępach ( i tutaj NOWOŚĆ) 1 - 4,6 TYGODNI, 2- OK. 6,8 TYGODNI, 3- 8,10 TYGODNI, 4- 10,12 TYGODNI... Ceny praktycznie takie same jak w innym gabinecie z LS DUET. Podobno nie mają reklamacji ani klientek, którym włosy by odrosły?! Korzystał ktoś w PL z tego urządzenia?
poszukalam troszke w necie i wychodzi na to ,ze ten niby laser to nic innego jak IPL ja bym nie ryzykowala skoro ceny takie same jak LS ..poczytaj o nim tutaj http://www.farmapieknosci.info/laser.../epilacja.html
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 09:10   #4867
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny powiedzcie jak to jest z kolorem włosów i skóry przy depilacji laserowej?
jestem blondynką i mam bardzo jasną skórę a chciałabym zrobić bikini - czy laser będzie skuteczny??
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 10:17   #4868
majetta
Przyczajenie
 
Avatar majetta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem już prawie 2 tyg po zabiegach na całe nogi w Depiclinic (W-wa) i mogę zdać relację!

Włoski na udach nie drgnęły ( może za jasne?), ale te z łydek powoli wypadają.
Nie było problemów z umówieniem się. Pani wykonująca zabieg była bardzo miła i bardzo dokładna. Większość zabiegu wykonywała dużą końcówką LS Duet, ale do miejsc wymagających większej dokładności użyła małej końcówki.
Moce które stosowała też były ok - 11 na Duecie i 35 na małej końcówce.
Na kolejny zabieg umówiła mnie po 11 tyg.

Co do cen to można je negocjować. ( Ja miałam akurat kupon z grupera i za całe nogi zapłaciłam 150zł!!!!)

Dodatkowy plus dla Pani wykonującej zabieg za to, że wpadła na pomysł żeby pozamykać mi naczynka na nogach (i zrobiła to zupełnie za darmo ! )
majetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 11:57   #4869
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Jak ci się to udało? Umawiałam się ok. 3 tygodnie temu. Chciałam na 23-24.02, powiedziano mi, że do 28.02 wszystko już zajęte do p.Leny... hmmmmmmmmmmmmm

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Jakie oferty dostawałaś w tych salonach?
Idę w sobotę o 8:15 rano, może dlatego [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------


Cytat:
Napisane przez majetta Pokaż wiadomość
Jestem już prawie 2 tyg po zabiegach na całe nogi w Depiclinic (W-wa) i mogę zdać relację!

Włoski na udach nie drgnęły ( może za jasne?), ale te z łydek powoli wypadają.
Nie było problemów z umówieniem się. Pani wykonująca zabieg była bardzo miła i bardzo dokładna. Większość zabiegu wykonywała dużą końcówką LS Duet, ale do miejsc wymagających większej dokładności użyła małej końcówki.
Moce które stosowała też były ok - 11 na Duecie i 35 na małej końcówce.
Na kolejny zabieg umówiła mnie po 11 tyg.

Co do cen to można je negocjować. ( Ja miałam akurat kupon z grupera i za całe nogi zapłaciłam 150zł!!!!)

Dodatkowy plus dla Pani wykonującej zabieg za to, że wpadła na pomysł żeby pozamykać mi naczynka na nogach (i zrobiła to zupełnie za darmo ! )
Brzmi całkiem fajnie, dobry odstęp i w ogóle. Daj znać jak u ciebie schodzą po duecie, bo to różnie bywało...

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie jak to jest z kolorem włosów i skóry przy depilacji laserowej?
jestem blondynką i mam bardzo jasną skórę a chciałabym zrobić bikini - czy laser będzie skuteczny??
Jak rozumiem jesteś blondynką na głowie Ja co prawda blondynką nie jestem i na sobie sprawdzić nie mogę, ale chyba to że ma się jasne włosy na głowie nie jest równoznaczne z tym, że ma się też jasne włosy w okolicy bikini Co prawda nie zaglądałam kobietom w majty, ale patrząc po moich włoskach mam zupełnie inne na każdej części ciała.
Zatem.... Jeżeli masz tam włosy dość mocne to zabiegi, o ile będą wykonane prawidłowo, będą skuteczne.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-19 o 11:59
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 14:46   #4870
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jak rozumiem jesteś blondynką na głowie Ja co prawda blondynką nie jestem i na sobie sprawdzić nie mogę, ale chyba to że ma się jasne włosy na głowie nie jest równoznaczne z tym, że ma się też jasne włosy w okolicy bikini Co prawda nie zaglądałam kobietom w majty, ale patrząc po moich włoskach mam zupełnie inne na każdej części ciała.
Zatem.... Jeżeli masz tam włosy dość mocne to zabiegi, o ile będą wykonane prawidłowo, będą skuteczne.
hehe
włosy w tamtych okolicach są mocne
mam już dosyć różnych kombinacji i męczarni
doszłam do wniosku, że to będzie najlepsze rozwiązanie

a jeszcze jest tu ktoś z Lublina i może polecić dobre i sprawdzone miejsce??
wyczytałam, że ArsMedica jest popularna, a w necie znalazłam jeszcze depilconcept.pl
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 15:37   #4871
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=Aaliyah1981;3240098 0]poszukalam troszke w necie i wychodzi na to ,ze ten niby laser to nic innego jak IPL ja bym nie ryzykowala skoro ceny takie same jak LS ..poczytaj o nim tutaj http://www.farmapieknosci.info/laser.../epilacja.html[/QUO
Tak mi się właśnie wydaje, że to jakaś wersja IPL-a ten VPL
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 21:52   #4872
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wnioskuje z powyższej wypowiedzi, że IPL to lipa?
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:58   #4873
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
wnioskuje z powyższej wypowiedzi, że IPL to lipa?
dobrze wnioskujesz
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 22:10   #4874
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jak dobrze, że weszłam na ten wątek bo miałam sobie zakupić kilka wizyt z użyciem tego właśnie lasera
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 22:15   #4875
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
jak dobrze, że weszłam na ten wątek bo miałam sobie zakupić kilka wizyt z użyciem tego właśnie lasera
IPL można porównać do zwykłego depilatora... przestaniesz chodzić na zabiegi - włosy zaczną odrastać
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:46   #4876
mar_ika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wtedy ceny były nieco wyższe, nie pamiętam już ale brałam jakiś pakiet w NYLC. Oni co jakiś czas przysyłają mi sms-a o promocjach i niedawno dostalam sms, że w lutym w jest -20% przy dwóch okolicach.


Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Jak ci się to udało? Umawiałam się ok. 3 tygodnie temu. Chciałam na 23-24.02, powiedziano mi, że do 28.02 wszystko już zajęte do p.Leny... hmmmmmmmmmmmmm

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Jakie oferty dostawałaś w tych salonach?


---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Skądże, mogę polecić, nie polecam Supra...

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
w końcu ktoś z warszawy



z jakich salonów korzystasz (i możesz polecić) jeśli chodzi o depilację laserową w wawie ?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



czyli nie polecasz studio laser ? chyba nie rozumiem ...
mar_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 08:40   #4877
majetta
Przyczajenie
 
Avatar majetta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mar_ika Pokaż wiadomość


Skądże, mogę polecić, nie polecam Supra...
Supraestetica?

Ja też odradzam.

1. Raz odwołano wizytę i nie poinformowano mnie o tym. Byli bardzo zdziwieni, że nie wiedziałam.
2. Pani, która zajmowała się laserem odłączyła się od Supraestetica i przyjmuje teraz na Niecałej (a to u niej należało wykorzystywac zakupiony kupon z grupera). Oczywiście o tym, że na wizyte powinnam się udać w inne miejsce nie zostałam poinformowana.

3. Nie wiem czy to kwestia tego, że stosuja tam LS Duet czy niedokładności Pani albo ustawienia przez nia złych parametrów, ale po 5 zabiegach na pachy mam nadal ponad 50 % włosów!!!

6 zabieg w tym tygodniu i mam wrażenie, że będę musiała w innym miejscu dokupić kolejną serię
majetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 08:58   #4878
woman1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
wnioskuje z powyższej wypowiedzi, że IPL to lipa?
IPL sprawdziłam na sobie - 9 zabiegów na całe nogi i wszystkie moje depilowane kudły odrosły z powrotem, nawet 5% nie ubyło. Szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy. Teraz jestem drugi tydzień po LS ale chyba póki co trudno mówić o efektach. W jednych miejscach włoski wyrastają, a w innych są czarne kropki. Te czarne kropki wyglądają tak, jakby włos siedział w skórze. Dziewczyny, które mają ciemne włosy na nogach wiedzą o czym mówię. włos niby ogolony ale widoczny w skórze. Na następny zabieg ide 13 kwietnia.
woman1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:40   #4879
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majetta Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to kwestia tego, że stosuja tam LS Duet czy niedokładności Pani albo ustawienia przez nia złych parametrów, ale po 5 zabiegach na pachy mam nadal ponad 50 % włosów!!!

6 zabieg w tym tygodniu i mam wrażenie, że będę musiała w innym miejscu dokupić kolejną serię
ja po 5. zabiegach Duetem mam podobne efekty. pod koniec marca ide na pachy na zwykly LS.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 15:03   #4880
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

o byl temat blizn...
Mi zawsze babka omija okolice blizy po cc, no i wloski sobie tam rosna
Ale jakos sie balam zaproponowac, zeby po bliznie strzelala, bo mowila, ze nie wolno
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:08   #4881
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Na Warszawskim Grouponie jest dzisiaj oferta na laser diodowy LS w gabinecie Derma Line - 6 miesięczny karnet na 1 strefę kosztuje 249zł.

Zna ktoś ten gabinet od strony depilacji laserowej?
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 05:30   #4882
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Na Warszawskim Grouponie jest dzisiaj oferta na laser diodowy LS w gabinecie Derma Line - 6 miesięczny karnet na 1 strefę kosztuje 249zł.

Zna ktoś ten gabinet od strony depilacji laserowej?
Też to widziałam, ale niestety nic o tym salonie wczesniej nie slyszalam

jeśli o mnie chodzi to i tak odpada, bo do bikini calkowitego doplata 150 zl - przez ten okres zrobilabym dwa zabiegi , co w przeliczeniu z doplata daje 275,5 zl/ wejscie. Czyli nie wcale taka big promicja, biorac pod uwage ze sie jest klientem 'grupowym' i brak opinii o tym salonie

Jak ktoś może powiedzieć cos konkretnego o jakości zabiegów to też z chęcią poczytam
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:03   #4883
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A tak apropo tej promocji, to uwielbiam info w stylu

249 za jedna partie zamiast 10 500 (sciana)

Skad oni wzieli ta kwotę???? (wg. Cennika na stronie salonu najdroższa czesc to bikini lub posladki = 600 zl, wiec przy założeniu że chodzimy na zabieg raz w miesiacu (co juz jest a normalne, jesli chodzi o LS) przez caly okres trwania karnetu 600 *6 = 3 600 zl !!!!! ) , oni chyba naprawde maja nas wszystkich za idiotow, bez znajomosci tabliczki mnozenia
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:51   #4884
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
Czyli nie wcale taka big promicja, biorac pod uwage ze sie jest klientem 'grupowym' i brak opinii o tym salonie

Jak ktoś może powiedzieć cos konkretnego o jakości zabiegów to też z chęcią poczytam

Jak to brak opinii. Przecież nie dalej jak 2 strony wstecz dziewczyna pisała, że nie poleca. Warto czasami przejrzeć wątek.

Edytowane przez wiktoria_ego
Czas edycji: 2012-02-23 o 11:03
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:45   #4885
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Przeczytalam prawie caly wątek, ale niestety nie pamietam wszystkich umieszczonych tu komentarzy ( jest ich po prostu za duzo). Na szczescie mamy tu kilku forumowiczow, ktorzy sa zawsze skorzy do przypomnienia co dzialo sie x stron temu pozdrawiam

Sukces , wyzej wymieniona opinia ma numer 4883.

P.S. czekamy na opinię innych osób bo czym więcej tym lepiej

Edytowane przez izuuu123
Czas edycji: 2012-02-23 o 13:56
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 14:08   #4886
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
Skad oni wzieli ta kwotę???? (wg. Cennika na stronie salonu najdroższa czesc to bikini lub posladki = 600 zl, wiec przy założeniu że chodzimy na zabieg raz w miesiacu (co juz jest a normalne, jesli chodzi o LS)
wyboldowane - co masz na mysli?

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
Przeczytalam prawie caly wątek, ale niestety nie pamietam wszystkich umieszczonych tu komentarzy ( jest ich po prostu za duzo). Na szczescie mamy tu kilku forumowiczow, ktorzy sa zawsze skorzy do przypomnienia co dzialo sie x stron temu pozdrawiam

Sukces , wyzej wymieniona opinia ma numer 4883.
mozna uzyc wyszukiwarki .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 14:16   #4887
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wyboldowane - co masz na mysli?


mozna uzyc wyszukiwarki .

Popraw mnie jesli sie myle, ale odstep dla LS na bikini powinno byc 8-12 tyg.
Wiec raz w miesiacu (co 4 tyg ) to zdecydowanie za czesto, wiec mozna uzyc okreslenia 'a normalny'
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 14:27   #4888
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
Popraw mnie jesli sie myle, ale odstep dla LS na bikini powinno byc 8-12 tyg.
Wiec raz w miesiacu (co 4 tyg ) to zdecydowanie za czesto, wiec mozna uzyc okreslenia 'a normalny'
juz rozumiem, o co Ci chodzilo. napisalas "anormalny" oddzielnie i mi to "a" umknelo (zrozumialam, ze wg Ciebie normalnym jest zabieg raz w miesiacu) - oczywiscie, masz racje, raz na miesiac to zdecydowanie za czesto na zabieg.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 14:41   #4889
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Pisze z telefonu dlatego niektore slowa wychodza tak a nie inaczej
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:34   #4890
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewoje, jutro mam depilację laserową laserem Light Sheer Duet na łydki, bikini i pachy. Dostałam dzisiaj okres, plus miałam beznadziejną noc (zatrucie pokarmowe) i tak jakby mnie grypa zbierała, ale dzielnie się trzymam. Myślicie, że powinnam dać radę znieść ból? Na bikini zaaplikuję sobie Emlę. Pachy to pikuś, na łydkach spokojnie wytrzymuję depilację depilatorem. A Light Sheer Duet ma nakładkę ssącą, która powinna uśmierzać ból.

No i nie wiem kiedy ogolić rzeczone miejsca. Dziś wieczorem, czy jutro rano? Włoski potrafią odrosnąć już w parę godzin.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.