Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 22:20   #2731
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Mam !! Udało mi sie zrzucic ten cudowny dzwięk wypowiadanych cyferek!!
http://youtu.be/p86lqPMciCg
no bosko ,rewelacja , a Michasia jaka cudna ,na filmie super wygląda
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:21   #2732
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Dziewczyny ja sama w szoku jestem...

tym bardziej że ani razu nikt tego jeszcze nie słyszał i tak sama z siebie bawiła się kwiatkami i zaczełą je liczyć..

a jak ją spytałam czy pamieta jak jest po angielsku plecak to pieknie mi odpowiedziała "bekpak"

a byście sie usmiały jak ja kazdy chwali i pyta do ilu liczysz Michasiu.. to ona się zawstydza i dumnie gowe podnosi na zmiane mrugając rzesami
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:26   #2733
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Michasia świetna

Misiek to nawet juz "tsy" nie chce gadać

Izumi Misiek boski, a tego robota to nienawidzę, w przeciwieństwie do mojego syna, dobrze że się nim bawi tylko w odwiedzinach u kuzyna

U mnie niby w budynku jest osobne wejście dla zdrowych i chorych ale nigdy nie widziałam żeby ktoś z tego drugiego korzystał, nawet nie wiem czy otwarte jest. Na szczęście już dawno tam nie bylam... A i u mnie przeważnie się nie czeka, nie muszę się umawiać po prostu jadę...

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

madziwnia to ją jakoś uczyłaś czy skąd ona podłapała to liczenie?
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:31   #2734
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Bajki Bajki bajki.. wszedzie w tych bajkach liczą.. W klub Przyjaciól Myszki Miki, itd...

Ale to jest tak jak kiedys o tym pisałysmy.. że dziecko nawet jak nie wymawia to koduje w głowie.. wiecej z nią liczyłam(chodź nie czesto).. jak była mniejsza.. i w głowie zostało...

a i ona czesto sie w chowanego bawi.. ale ona liczy "JEDEN.. SZUKAM..?".. a my do 10-ciu


Ale zobaczycie dzieci które mało mówią .. jak zaczną to tak jak Miska z tym liczeniem.. cały komplet!

ja nadal w ciezkim szoku jestem... ehhhhhhh

lecę bo mój mąz wykąpał sie i uzył mojego kremu z zjai masło kakaowe do kąpieli.. i sie podkręciłam tym zapaszkiem .. manim mnaim...
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!

Edytowane przez madziwnia
Czas edycji: 2012-02-22 o 22:33
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:35   #2735
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

sara podsylaj juz wczesniej pisalam ze mozeciez podsylac aktualny mail w klubie

izumi jak to nie znalazlas jak dokladne miejsce podalam i na pytanie mi nie odpowiedzialas:P co to te repoglamury czy jakos tak? w klubie - w kwesti formatnej strona 178 :P

Edytowane przez mloda1989
Czas edycji: 2012-02-22 o 22:36
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:40   #2736
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Izumi no zgodze sie ze twoj maly to nabank ma charakterek po tobie, bedzie super optymista, przystojny z dobrym poczuciem humory , beda babki do niego lgnely Ty tez maszswira widac haha BOB Izumi , swietna fotka. Wiesz jak sie odpicujesz to swietna babka jestes a z twoich opisow juz widzialam zapuszczona matrone, chyba przesadzasz Ostatnia fotka najlepsza? twoj tz wie na 100% ze to on ejst ojcem . A twoj tz duzo schudl? chudziutki jakis drastyczny spadek wagi byl?
Zapuszczona matrona
A nie zapuszczona?!?!
Bliżej mi do kuzyna cosia z Adamsów, jak do człowieka ;d
A Tż to w przeciągu jakiegoś roku schudł 10kg.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06236.jpg (59,2 KB, 56 załadowań)
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:41   #2737
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

OMG.. jakie kłaki!!!! ty na peruki hodujesz czy co: ale pielegnacji nie zazdraszczam!!!
miałam spadac i mnie zatrzymujesz!!! buuuuuu
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 22:51   #2738
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
sara podsylaj juz wczesniej pisalam ze mozeciez podsylac aktualny mail w klubie

izumi jak to nie znalazlas jak dokladne miejsce podalam i na pytanie mi nie odpowiedzialas:P co to te repoglamury czy jakos tak? w klubie - w kwesti formatnej strona 178 :P
O! A widzisz ;d!!!
To taki sposób obróbki który... heh... no właśnie. Hmmm ...
"Opatentowała" to ta Pani http://www.kalina-bez-studia.com/ , na przykładzie repoglamour: http://www.zajac4.xnet.com.pl/dowod.jpg
Ale jak to słowami określić. Mocne kontrasty, ostre przejścia, miejscami przepalone. Tło i ciekawe elementy mocno nasycone, twarze jasne, ale o naturalnym nasyceniu .... (...). Nie wiem jak określić inaczej. Tak czy inaczej bardzo mi się podoba ten styl.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
OMG.. jakie kłaki!!!! ty na peruki hodujesz czy co: ale pielegnacji nie zazdraszczam!!!
miałam spadac i mnie zatrzymujesz!!! buuuuuu
Taaaa... pielęgnacji .
Raz max. 2 razy w tygodniu mycie (na częściej czas nie pozwala) średnio na 2 dni czesanie A tak to ciągle w warkoczu, a grzywka pod opaską.
O dziwo ten sposób "pielęgnacji" powoduje że nie są zniszczone ....
W sobotę idę obcharatać już bo wkurza mnie to, że nieustannie je przysiadam, albo Misiek przydeptuje
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:58   #2739
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

zdążyłam jeszcze??
Danielku 100 lat! cudownego dzieciństwa życzy kala z mama

izumi- ale przystojniak z twojego michałka.. wygląda na łobuza

madzia- pięknie michaśka liczy... kala zawsze pomija 2... dziś nawet do 7 doliczyła ale nie mówiła tak wyraźnie jak michasia

ja na szybko z życzeniami dla 2latka i uciekam spać... kala wstaje po 7... wiem że dla niektórych to dobra godzina ale moim szczytem marzeń to to nie jest... (normalnie śpimy do 8.30-9!!) kala chyba już szykuje się na zmiane czasu;/

aaa bao- ja nie wiedziałam... gratuluję! spokojnych 9 miesięcy i życzę wam córeczki
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:59   #2740
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Zapuszczona matrona
A nie zapuszczona?!?!
Bliżej mi do kuzyna cosia z Adamsów, jak do człowieka ;d
A Tż to w przeciągu jakiegoś roku schudł 10kg.

to ty? twoje wlosy czy perulka? jak twoje ,super masz klaki nie zniszczone , kowa jakie dluugie , ja zapuszczam i zapuszczami zapuscic nie moge. Tez chce dlugie tak ze jak zabraknie papieru to bede miala czym zaad podetrzec , nieno zartuje ale za lopatki przed pas bylo by git
Nie matrona .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 23:05   #2741
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

No to muszę sama zacząć w kółko liczyć... My nie mamy kanałów z bajkami a na yt to Michał tylko stacyjkowo ostatnio toleruje. Jednego dnia siedziałam i puszczałam wszystkie znane mi bajki to po 10s było "to nieee" i tak w kółko... Stacyjkowo przeszło... i na mnie też bo śpiewam ciągle

Izumi fajne włosy
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 23:07   #2742
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Izumi jak byłam młoda i piekna też miałam takie pióra długie tylko u mnie czarne fakt troche kłopotliwe

Machaj żartujesz boki by mi pogniły jakbym do tej pory spała jak wstanę o 7.30 to już dla mnie za długo ,ogólnie chyba im człowiek starszy tym mniej snu potrzebuje

Ja też się trochę zapuściłam grzywę mam jak kasztanka piłsudzkiego po niedzieli muszę do fryca skoczyć
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 23:13   #2743
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

mloda ja ci 2 podeslalam,ale takie lipne troche wiec nie wiem czy cos da sie z tym zrobic;p

Izumi co ty ...ja pierdziuuuuuu jakie wlosiska!!!
ja najdluzsze mialam za uszy hahahahahahahhaha
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 23:19   #2744
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość

Taaaa... pielęgnacji .
Raz max. 2 razy w tygodniu mycie (na częściej czas nie pozwala) średnio na 2 dni czesanie A tak to ciągle w warkoczu, a grzywka pod opaską.
O dziwo ten sposób "pielęgnacji" powoduje że nie są zniszczone ....
W sobotę idę obcharatać już bo wkurza mnie to, że nieustannie je przysiadam, albo Misiek przydeptuje
I chyba w tym wypadku mniej znaczy lepie, nie obciazasz ich, nie szprycujesz mazdilami , nie suszysz, nie prasujeszdzien dzien w dzin. Ja nie wiem ile bym nie nalozyla na swoje klaki to dalej mam zniszczone od tego prasowania, codziennego mycia glowy i suszenia i zelazka .Nie trafilam jeszcze na cudowny kosmetyk ktory by mi je odratowal Ostatnio mi nawet fryzjeraka nie chciala farbnac na kolor ktory ccialam bo bym je dobila , wiec tylko konsowki rozjasnila i kolor odrzywila .
Widzisz jak ci tu dziewczyny chwala wlosy hehe zaraz w piorka obrosniesz i odlecisz fiu fiu fiuuuuu i odlecialo, tyle ja widzieli

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-22 o 23:20
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 23:41   #2745
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

cos sie da.... i mam nadzieje ze cie nie zawiode mena zaraz odsylam a ciebie jutro dokoncze
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 07:56   #2746
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
zdążyłam jeszcze??

ja na szybko z życzeniami dla 2latka i uciekam spać... kala wstaje po 7... wiem że dla niektórych to dobra godzina ale moim szczytem marzeń to to nie jest... (normalnie śpimy do 8.30-9!!) kala chyba już szykuje się na zmiane czasu;/

aaa bao- ja nie wiedziałam... gratuluję! spokojnych 9 miesięcy i życzę wam córeczki
No nieźle, 2 minuty przed końcem czasu

Co do spania. Misiek w nocy śpi ładnie. Jak jeszcze z Wami częściej przebywałam, to narzekałam, że i po 18 razy w nocy potrafi się obudzić. Teraz przesypia całą noc. Z tym, że dla niego noc zaczyna się po 21ej, a kończy przed 6 rano W sumie już się przyzwyczailiśmy. W tygodniu to nawet dobrze, bo żeby go do żłobka na śniadanko zaprowadzić, to wychodzę z domu o 7:30..... bo jeszcze po drodze kaczki mijamy, które trzeba nakarmić, a później wystraczyć ;]
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 07:56   #2747
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Madzia czekamy na zdjęcia z imprezy
Ja też ciągle czekam na fotkijak dostac od kogoś to wiecznie problem :/
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Mam !! Udało mi sie zrzucic ten cudowny dzwięk wypowiadanych cyferek!!
http://youtu.be/p86lqPMciCg
ślicznie liczy

Ja dzisiaj mam nockę nieprzespaną bo mój synek uznał o 1 w nocy ze jest wyspany, i co 30 min chciał na nocnik i zawsze coś sikał. Kurna padł o 6 do 7.30, mam dość wszystkiego, mam strasznego nerwa a te moje gnojki takie od rana upierdliwe, jeden drugiemu zlośliwości robi, Erwi większością serka siebie wysmarował
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:02   #2748
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
No to muszę sama zacząć w kółko liczyć... My nie mamy kanałów z bajkami a na yt to Michał tylko stacyjkowo ostatnio toleruje. Jednego dnia siedziałam i puszczałam wszystkie znane mi bajki to po 10s było "to nieee" i tak w kółko... Stacyjkowo przeszło... i na mnie też bo śpiewam ciągle
Hihihi, dobry "to nieee" . Chciałabym, żeby mój Michał, się tego od Twojego Michała nauczył. Jak mojemu się nie podoba, to przeważnie wyłącza monitor lub wali w niego ręką "CIAP", lub wygłupia się że mnie bije klawiaturą

P.S. Mój uwielbia stacyjkowo właśnie i smerfy... AHA! I DŻORDŻA ciekawską małpkę, ale to ostatnie akurat na necienie widziałam, więc tylko u dziadków ma okazję obejrzeć.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
I chyba w tym wypadku mniej znaczy lepie, nie obciazasz ich, nie szprycujesz mazdilami , nie suszysz, nie prasujeszdzien dzien w dzin. Ja nie wiem ile bym nie nalozyla na swoje klaki to dalej mam zniszczone od tego prasowania, codziennego mycia glowy i suszenia i zelazka .Nie trafilam jeszcze na cudowny kosmetyk ktory by mi je odratowal Ostatnio mi nawet fryzjeraka nie chciala farbnac na kolor ktory ccialam bo bym je dobila , wiec tylko konsowki rozjasnila i kolor odrzywila .
Widzisz jak ci tu dziewczyny chwala wlosy hehe zaraz w piorka obrosniesz i odlecisz fiu fiu fiuuuuu i odlecialo, tyle ja widzieli
Może faktycznie to przez to, że nic z nimi nie robię to się nie niszczą tak bardzo... . A w piórka nie obrosne... jak widac już jestem wystarczająco obrośnięta i w piórka i w kłaki Także spoko, spoko, możecie komplementować .
A tak poważnie .... jest jakaś ludzka fryzura, którą by się z tego zrobić dało? Bo jak znam życie to znowu się na podcięciu końców (tak do 20cm) i grzywki skończy. .... Rany... nie licząc jednego wyskoku po komuni, kiedy się obciełam na jeża, to ja całe życie mam taką samą fryzurę

Edytowane przez Izumi
Czas edycji: 2012-02-23 o 07:59
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:11   #2749
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Mam !! Udało mi sie zrzucic ten cudowny dzwięk wypowiadanych cyferek!!
http://youtu.be/p86lqPMciCg
ale czad bosko
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 08:13   #2750
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Mam !! Udało mi sie zrzucic ten cudowny dzwięk wypowiadanych cyferek!!
http://youtu.be/p86lqPMciCg
Jest boska a jak pięknie liczy

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Zapuszczona matrona
A nie zapuszczona?!?!
Bliżej mi do kuzyna cosia z Adamsów, jak do człowieka ;d
A Tż to w przeciągu jakiegoś roku schudł 10kg.
ale masz cudne włosiska
ja przy Tobie to jak chochoł wyglądam
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:29   #2751
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
A tak poważnie .... jest jakaś ludzka fryzura, którą by się z tego zrobić dało? Bo jak znam życie to znowu się na podcięciu końców (tak do 20cm) i grzywki skończy. .... Rany... nie licząc jednego wyskoku po komuni, kiedy się obciełam na jeża, to ja całe życie mam taką samą fryzurę
izumi to może czas na zmiany ja często zmieniam fryzury, teraz zapuszczam włosy ale już mnie korci żeby je podciąć lub coś z kolorem zrobić
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:50   #2752
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Witajcie dziewczyny

U nas na dworze dzisiaj jakaś masakra pogodowa. Wieje jak cholera, wszystko lata, worki, papiery, gałęzie. Nie wyjdziemy chyba z domu bo strach .

Cieżką noc miałam, dziecko spało a ja się budziłam i wierciłam . Teraz ledwo stoję a tu dopiero początek dnia.

Izumi - zdjęcia super. To jest szczęście.
Misiek z chlebkiem uroczy. Ja oczywiscie już myślę czy sobie tego worka na twarz nie naciągnie (to moje ześwirowanie). Włosy to nieźle Ci urosły. Moje tez sobie rosną spokojnie bez zbytnich zabiegów. Tylko mycie i farbowanie. Na fryzjera przyjdzie czas.

Co do lekarzy to za dentystów to my też musimy płacić i to całkiem słono. Ja znam sporo przypadków osób mieszkających np. w Londynowie lub Dublinowie, którzy przyjeżdżają właśnie do dentystów do Polski. U nas jest podobno o wiele lepsza i tańsza opieka nawet jeżeli trzeba za nią zapłacić.

Sara - dobrze że już po wszystkim. Jak dzisiaj samopoczucie ? Zdrówka

Libra - ja też nie raz się spotkałam z tym że tego europejskiego ubezpieczenia nie chcą uznawać. Nie będę komentować bo to nic nie da. Koleżanka (pracująca w przychodni) radzi żeby w kłopotliwych przypadkach prosić/kazać dzwonić do NFZ a jak nie to zebrać dane przychodni i pani, która nie chce uznać i postraszyć skargą do NFZ.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra a no pani w rejestracji umawiala, fakt ze nie ma czasem wplywu na to gdzie zapyzialy lekarz, ale mozna to jakos odwolac, jakas procedure wprowadzic zeby ludzie nie klneli potem. Do nas dzwonia jak cos nie pasi albo zmiane godzin, takze inaczej na to patrze , wiec pwnie bym cos powiedziala, kijej bym jej nie bila hehe. Jak teraz bylam w pl to milo mnie zaskoczyla slozba zdrowia. A tak to tez prywatnie latam, u nas wizyta 50 zl , nawet za dwojke ,u mojej kuzynki za osobe 80 zl a jak idzie z dwojka to lecijej 160 za sama wizyte . Dzieciaki ma chorowite wiec lekarze korzystaja.
Pani w rejestracji umawia ale nie ma wglądu w kalendarz zajęć doktora poz ich przychodnią. Ona sama nawet nie ma świadomości że doktor jest gdzieś tam wiec co ona winna. U nas np. jak wiedzą ze doktor chory i ma urlop to też dzwonią ale sami muszą wcześniej wiedzieć. Panie w rejestracji i tak mają usraną robotę wiec nie ma co niepotrzebnie się wywnętrzać na osobie, kótra nie jest winna. To tylko moje zdanie.

Doktórka dzieci mojej koleżanki (przyjeżdża do domu) bierze za wizytę 50 pln nawet przy 2-ce dzieciaków. Nie ma problemu żeby jechać do niej do przychodni tylko oczywiście już trzeba do kolejki z innymi dzieciakami.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

ania - masz fajnie że przedszkole przejęło naukę sikania .
W domu kontnuacja ?

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

madzwinia - Michaśka super liczy
Zośka liczyła ale przestała i nie chce :/ Liczę wszystkie schody, kredki ipt. i nic. Nie chce i już
__________________
Żmijka najsłodsza

Edytowane przez izazula
Czas edycji: 2012-02-23 o 08:53
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:54   #2753
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Hihihi, dobry "to nieee" . Chciałabym, żeby mój Michał, się tego od Twojego Michała nauczył. Jak mojemu się nie podoba, to przeważnie wyłącza monitor lub wali w niego ręką "CIAP", lub wygłupia się że mnie bije klawiaturą

P.S. Mój uwielbia stacyjkowo właśnie i smerfy... AHA! I DŻORDŻA ciekawską małpkę, ale to ostatnie akurat na necienie widziałam, więc tylko u dziadków ma okazję obejrzeć.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------



Może faktycznie to przez to, że nic z nimi nie robię to się nie niszczą tak bardzo... . A w piórka nie obrosne... jak widac już jestem wystarczająco obrośnięta i w piórka i w kłaki Także spoko, spoko, możecie komplementować .
A tak poważnie .... jest jakaś ludzka fryzura, którą by się z tego zrobić dało? Bo jak znam życie to znowu się na podcięciu końców (tak do 20cm) i grzywki skończy. .... Rany... nie licząc jednego wyskoku po komuni, kiedy się obciełam na jeża, to ja całe życie mam taką samą fryzurę
Moj tez lubi stacyjkowo, starszy lubial thomasa , strasznie, nie usmiecha mi sie kolekcjonowac teraz stacyjkowa . 20 cm to duzo , wg powinnas isc do dobrej fryzjerki ktora ci doradzi, dotknie wlosy, zzapyta jakie masz preferencje , jak sie twoje wlosy ukladaja i cos ci zaproponuje. Mi sie podobj wlosy na boczny pzedzialek i na srodkowy z grzywka Jlo , tak podwiniete .

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

U nas na dworze dzisiaj jakaś masakra pogodowa. Wieje jak cholera, wszystko lata, worki, papiery, gałęzie. Nie wyjdziemy chyba z domu bo strach .

Cieżką noc miałam, dziecko spało a ja się budziłam i wierciłam . Teraz ledwo stoję a tu dopiero początek dnia.

Izumi - zdjęcia super. To jest szczęście.
Misiek z chlebkiem uroczy. Ja oczywiscie już myślę czy sobie tego worka na twarz nie naciągnie (to moje ześwirowanie). Włosy to nieźle Ci urosły. Moje tez sobie rosną spokojnie bez zbytnich zabiegów. Tylko mycie i farbowanie. Na fryzjera przyjdzie czas.

Co do lekarzy to za dentystów to my też musimy płacić i to całkiem słono. Ja znam sporo przypadków osób mieszkających np. w Londynowie lub Dublinowie, którzy przyjeżdżają właśnie do dentystów do Polski. U nas jest podobno o wiele lepsza i tańsza opieka nawet jeżeli trzeba za nią zapłacić.

Sara - dobrze że już po wszystkim. Jak dzisiaj samopoczucie ? Zdrówka

Libra - ja też nie raz się spotkałam z tym że tego europejskiego ubezpieczenia nie chcą uznawać. Nie będę komentować bo to nic nie da. Koleżanka (pracująca w przychodni) radzi żeby w kłopotliwych przypadkach prosić/kazać dzwonić do NFZ a jak nie to zebrać dane przychodni i pani, która nie chce uznać i postraszyć skargą do NFZ.



Pani w rejestracji umawia ale nie ma wglądu w kalendarz zajęć doktora poz ich przychodnią. Ona sama nawet nie ma świadomości że doktor jest gdzieś tam wiec co ona winna. U nas np. jak wiedzą ze doktor chory i ma urlop to też dzwonią ale sami muszą wcześniej wiedzieć. Panie w rejestracji i tak mają usraną robotę wiec nie ma co niepotrzebnie się wywnętrzać na osobie, kótra nie jest winna. To tylko moje zdanie.

Doktórka dzieci mojej koleżanki (przyjeżdża do domu) bierze za wizytę 50 pln nawet przy 2-ce dzieciaków. Nie ma problemu żeby jechać do niej do przychodni tylko oczywiście już trzeba do kolejki z innymi dzieciakami.

Czytalam wlasnie ze ma strasznie wiac, lepiej nie wychodzcie , ma byc nawet do 100 km /h. Masz racje z ta pania rejestracji po niekad, ja pisalam pod siebie tam gdzie ja chodze to lekarz nie ma dyzurow w szpitau czy musi byc wzywany, jest normalnym rodzinnym, a jak trzeba zajac sie polamaniami czy cyzm to wysylaja do szpitala i tak sie tym zajmuja . Wiem to Uk . Z dentysta sie zgodze, sama czesto latam do Pl i odwiedzam dentyste, w grudniu wlansie bylam z powodu dentysty tylko ze mialam wieksza robotke do zrobienia . Ostatnio mnie zab tutaj w uk bolal i wydalam ok 600 f za kanalowe hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:55   #2754
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Madziwnia w szoku jestem jak Michasia liczy. Pokazałam mojemu tż, to zapytał ile ta mała ma lat. Nie chciał uwierzyć że w wieku Zosi

Zosia w ogóle nie ogląda bajek

Iza dobrze sie czuje, chociaż teraz zaczyna mnie coś piec.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:05   #2755
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Witam!!

No tak iza przypomniałas mi - każde schody liczymy ale tak własnie tylko do 10ciu jak jest ich więcej..

Dziewczyny u moich znajomych chłopczyki tez stacyjkowo oglądają.. ja nawet tej bajki na oczy nie widziałam!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:06   #2756
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

A Igor dalej nie gada

Wkurzacie mnie
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:08   #2757
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny u moich znajomych chłopczyki tez stacyjkowo oglądają.. ja nawet tej bajki na oczy nie widziałam!!
bo to o pociagach tu masz godzine ogladania hehe http://www.youtube.com/watch?v=AQ5W70KYPCY

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A Igor dalej nie gada

Wkurzacie mnie
moj tez nie, wyloozuj hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:17   #2758
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Witam!!

Dziewczyny u moich znajomych chłopczyki tez stacyjkowo oglądają.. ja nawet tej bajki na oczy nie widziałam!!
Stacyjkowo - http://www.youtube.com/watch?v=m9my6SCbQME
Michał przez ten opening to nie mówi "pociąg", tylko "pociąg CIUCH CIUCH" ;].
Ja mogę polecić I to nie jest typowo dla chłopców tylko
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:21   #2759
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

odpisze szybciutko co pamiętam i później do Was zajrzę

Libra współczuję mnie już też sam opis wk........ł

Gmyrelka będa zdjęcia ale w sobotę robimy mu imprezkę więc wtedy zrobię foto,do tego aparat mi się zepsuł
super łóżko ja chciałam właśnie takie ale z innej firmy je widziałam a tam 500zł kosztuje,juz dodałam do obserwowanych,tylko ja się zastanawiam nad takim łóżkiem żebym sama tez w dzień mogła się na nim położyć

Aniap mi po tygodniu przelali kaskę.

Madziwnia pięknie to ujęłaś filmem brawo dla Michasi

Sara no i jak było,dałas radę? bo nie widziałam czy pisałaś

Dziękuję wszystkim bardzo za życzenia dla Danielka


i mamy prezent na 2 latka,Daniel wczoraj sam zawołał i pierwszy raz zrobił kupe do nocnika woła też siii,ale numer chyba się uda niebawem

wczoraj chodziliśmy po sklepach i w trafiliśmy na super hulajnogę z przodu 2 koła z tyłu jedno tylko cena 150zł ale Daniel wziął ją i od razu zakumał o co chodzi po całym sklepie śmigał,nie chciał oddać chyba musze ją zakupić

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2012-02-23 o 09:24
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:23   #2760
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A Igor dalej nie gada

Wkurzacie mnie
OJ TAM! Co się martwisz! Inna sprawa, że ja jak czytam jak niektóre z dzieciaków gadają, to jestem w szoku! Ale nie z samego faktu gadania, ale przez to że sobie wtedy uświadamiam, ile tak naprawdę te nasze dzieci już kumają. Michał tylko słówka mówi, nie zdania. Więc czasami mam wrażenie, że jest jeszcze taki malutki i nie kumaty. A tym czasem okazuje się, że dzieciaki w tym wieku to już nieźle tam trybikami pod kopułą pracują!

P.S. Mój najmłodszy kuzyn też bardzo długo wcale nie mówił. Ciocia już się bała, bo nemo zupełne i się modliła i próbowała wszystkiego by dziecko zaczęło w końcu gadać. (...) Podobno zaczął przed 3 urodzinami od słowa "ku*wa". Ciotka od razu żałowała, że się zaczął odzywać . Mówiła, że potem to mówił prawie od razu zdaniami. Może i Iguś na razie słucha i się uczy, a jak zacznie mówić to już konkretnie!

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
i mamy prezent na 2 latka,Daniel wczoraj sam zawołał i pierwszy raz zrobił kupe do nocnika woła też siii,ale numer chyba się uda niebawem

wczoraj chodziliśmy po sklepach i w trafiliśmy na super hulajnogę z przodu 2 koła z tyłu jedno tylko cena 150zł ale Daniel wziął ją i od razu zakumał o co chodzi po całym sklepie śmigał,nie chciał oddać chyba musze ją zakupić
BRAWO! Mądry chłopczyk
A z hulajnogą... no trudno... przepadłaś Wyskakuj matka z kasy
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.