Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 08:31   #4981
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ale sie usmialam.Czytalam wlasnie chwilke watek mamus styczen-luty.No i kobitka napisala,ze dziecko ciagle jej plakalo od kilku dni.
Kolezanka jej powiedziala,ze pewnie jest zauroczony.Kazala polizac czolo na calej dlugosci i splunac przez lewe ramie i powtorzyc to trzy razy.Jesli bedzie slone,to znaczy ze zauroczony

Ja nie moge normalnie,w ktorym wieku my zyjemy
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 08:35   #4982
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
No tak tylko że TŻ ma urodziny w poniedziałek a przez weekend to foto zamknięte :/ chyba że uda mi się umówić z tą kumpelą na dzisiaj i jutro gdzieś podjechać ewentualnie zostaje pojechać w niedzielę do Centrum Handlowego.... hmmm... muszę to jakoś rozegrać
Chyba że w poniedziałek rano mogłabyś podskoczyć do jakiegos foto i powiedzieć żeby na cito ci wywołali te zdjęcia, może być trochę drożej ale byś się do wieczorka wyrobiła

Gosia ja tez trzymam kciuki, na pewno wszystko dobrze jest
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 08:39   #4983
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

aaagga- trzymam kciuki za szybki i nieskomplikowany i mało bolesny poród. daj znać co i jak , jak tylko będziesz w stanie. jak to dobrze, że to już...

gosia--kciuki zaciśnięte.będzie dobrze

mała, karolca,gosia- piękne brzucholki
__________________
Gabryś
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 08:42   #4984
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Chyba że w poniedziałek rano mogłabyś podskoczyć do jakiegos foto i powiedzieć żeby na cito ci wywołali te zdjęcia, może być trochę drożej ale byś się do wieczorka wyrobiła

Gosia ja tez trzymam kciuki, na pewno wszystko dobrze jest
można i tak .. tylko że ja nie mieszkam w centrum do najbliższego sklepu idąc pieszo bez brzuszka mam 20-30 min z brzuszkiem dłużej. (a coraz ciężej mi się daleko chodzi). no ale co nie mogę zostawić go w domu a auto TŻ do pracy zabiera.... no cóż jak co to trzeba się poświęcić
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 08:46   #4985
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Jej Aaaga trzymam kciuki za Ciebie i szybkie rozwiązanie

Konia gratuluję córci

Gosia trzymam kciuki za wizytę i oby na USG wyszło, że wszystko jest ok

Ivonka od Ciebie promieniuję radość a córcia jest prześliczna

Mój synek poszedł wczoraj na drzemkę przed 15 i wstał po 18. Rozpłakał się i poszedł spać bez kolacji.... Spał do 5.30 już nie mogę. Jak go położę spać w dzień to zaraz płacze i dalej śpi. Z kolei jak go nie położę spać albo się nie da to chodzi zmęczony i wszędzie się obija i na dodatek robi się coraz bardziej zniecierpliwiony. A jak już padnie ze zmęczenia to i tak jest o 6 na nogach. Nie wiem ostatnio się tak przestawił, że brak sił na to
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 08:52   #4986
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Zmykam na wizytę z Antkiem
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 08:53   #4987
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
można i tak .. tylko że ja nie mieszkam w centrum do najbliższego sklepu idąc pieszo bez brzuszka mam 20-30 min z brzuszkiem dłużej. (a coraz ciężej mi się daleko chodzi). no ale co nie mogę zostawić go w domu a auto TŻ do pracy zabiera.... no cóż jak co to trzeba się poświęcić
Nikii nawet jak Cie sie nie uda wywolac tych zdjec na czas, to nie rezygnuj z sesji
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 08:56   #4988
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Hejka

Na razie poki co mam powera, musze dzis posprzatac troszke po swojemu bo moge juz sama to zrobic a czekalam dlugo na to
I planuje dzis spacerek ale nie wiem co z tego wyjdzie


aaagga trzymam mocno kciuki! Mysle ze dzis Agusia powita synka


gosiu mocne kciuki za usg!

Podgladnelam zdjecia na mailu, dziewczyny wygladacie super!

gosia Ty sie wogole nic nie zmieniasz, na buzce ciagle taka ladna,
karolcia Twoja sesja mnie rozbroila, bardzo ladne zdjecia, bedziesz miala pamiatke, no a to z tymi swieczkami wymiata
Mała Ty masz ogromny ten brzus a teraz po tych zdjeciach widze ze jednak wysoko, ale nie kazdej dziewczynie tak sie opuszcza.



Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
To i ja tak samo
Ale moze przy drugim dziecku pojdzie nam lepiej.W koncu praktyka czyni mistrza
niby tak tylko wiesz Małgosiu ze kazdy porod moze byc inny
Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
ja tez nie wiem dokladnie jak to powinno byc, ale raczej oddychalam w porzadku... przynajmniej wiem, ze sluchalam poloznej
Ja tez a takze sluchalam siebie. Ale tak posluchalam ze mialam wybroczyny na buzi i ramionach od parcia ale ja mialam okropne skurcze parte
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Ja dziś po błyskawicznej wizycie u gina- powtórka z wymazu na paciorka, zobaczymy co tym razem wyjdzie. mam nadzieje,ze antybiotyk cos pomogl.
Pije sobie te herbate z suszu z lisci malin..i przyznam, ze jest srednio smaczna
Trzymam kciuki za dobry wynik czyli negatywny.
Ja tez mam to badziewie, ale lekarz mi mowil, ze paciorka sie nie wytepi na amen, bo on mimo dobrego wyniku i tak sobie siedzi w organizmie i uaktywnia sie co jakis czas.;/
Tak samo jak jest paciorkowiec w gardle, to on sobie tam ciagle siedzi i raz wyniki sa dobre raz zle i tak na zmiane.
Cytat:
Napisane przez MoniqW Pokaż wiadomość
Ciesze się, że pomoglam. Tylko pamitaj ze to nie dotyczy tylko zdjec jako takich ale wszystkicj obrazow. Na niektorych stronach rowniez menu i inne rzeczy sa zapisane jako jpg i wtedy nie bedzie ich widac no ale jak juz wiesz jak manewrowac to sama mozesz sobie decydowac i zmniejszac pobor kb

A ja teraz mniej pozytywnie, po wizycie na ktora szlam bardzo optymistycznie nastawiona bo wyniki moczu, mofrologia, crp, przeciwciała bez zarzutu posiew w moczu nic nie wykazal...a tu niespodzianka jutro do 9 mam sie stawic na 5 dni do szpital, na obserwacje bo mi sie w ciagi 2 tygodni szyjka skrocila o 0,7 cm i nadal jest miekka. Wydaje mi sie ze nie jest jakas mega krotka bo ma 2,6 cm. I na dodatek w trakcie badania trafił na moment pracy macicy i na wlasnych paluszkach mogl sie przekonac ze mi brzuch twardnieje i bez gadania wypisal skierowanie. Takze przedemna 5 dni lezenia, ktg, usg, maja tez zrobic kontrolne posiewy ... i beda sie zastanawiac co sie dzieje, bo to z jednej strony juz 31 tydzien a z drugiej dopiero 31 tydzien i przydalo by sie zebysmy jeszcze troche czasu posiedzieli w dwupaku
Kochana bardzo Ci wspolczuje tej sytuacji z szyjka. Widzisz, 31 tydzien i z tego co wiem to taka szyjka jaka masz Ty jest na granicy normy i mysle, ze lekarz pewnie zmartwil sie ze tyle sie skrocila w tak krotkim czasie. Ja mialam jeszcze gorzej, bo u mnie w przeciagu 3 tygodni skrocila sie z 2,2 cm na 0,7 cm. Wtedy wlasnie lekarz na szybko zalozyl mi krazek w gabinecie i nakazal lezenie plackiem w domu.
I dzieki temu wszystkiemu jestem juz w 37 tygodniu i tego Tobie zycze. Zeby wszystko bylo dobrze, na pewno bedzie
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
wrocilam od kolezanki i w niedziele wybieramy sie do kina jak nie urodze do tego czasu
no no, wiesz jak Ci czop odszedl juz to wiesz ze mozesz nie doczekac kochana
Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
nie mogę ze swojej wagi jeszcze 2dni temu było 12kg a teraz już prawie 14 jest
pociesze Cie, ze w ostatnich tygodniach nic sie juz nie przybiera na wadze a czesto tez nawet chudnie.


Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość

No na płasko trochę musi poleżeć. A ten głód to rozumiem bo ja byłam tak głodna, że szok nakrzyczałam na jedną kobietę że zjada mi obiad a potem pielęgniarka przyniosła mi 3 sucharki i to był mój obiad
heheh to mialas obiadek
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2012-02-24 o 08:58
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:05   #4989
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Nikii nawet jak Cie sie nie uda wywolac tych zdjec na czas, to nie rezygnuj z sesji
zawsze może dostać prezent spóźniony o dzień nie ma co rezygnować w końcu jedyna niepowtarzalna okazja
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:08   #4990
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
Wlasnie odeszly mi wody. Poczulam takie pykniecie jakby mni ktos iszczypal i za chwile chlust . Jakies dwa litry zwyklej wody i teraz jeszcze troche rozowej. Jade. Trzymac kciuki. Nie mam skurczy wcale.
aaaaaaaaaaaaaa!! trzymam powodzenia!
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:11   #4991
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

karolca jaki klimacik na drugim zdjęciu, extra
Mala, gosia śliczne brzuszki
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 09:16   #4992
Asika21
Rozeznanie
 
Avatar Asika21
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 909
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Ojej jakie wspaniałe wieści z rana Aaaggaa trzymam mocno kciuki Bądź dzielna Jesteśmy cały czas z Tobą!!! Znów będę jak na szpilkach siedzieć z wrażenia
__________________
Zuzia i Lenka

http://zuziulek.blogspot.com/
Asika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:22   #4993
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

MAm nadzieje ze takie twardnienia sa normalne na tym etapie... bo po nocy dzis juz mialam z 5.


Ivonka super ze juz jestescie w domu Ewunia jest cudowna



Konia gratulacje!

Ja do moich tesciow nie moge sie przemóc, do teściowej czasem powiem niech mama, ale cos mi staje w gardle jak mam sie tak do niej zwrocic, do tescia mówie teściu, mój mąż do mojej mamy mówi po imieniu tak sobie uzgodnili.I tesc i tesciowa sa w porzadku, ale ja mam mame i tate jednego... i tak juz zostanie

dziewczyny piekne brzuszki na mailu, wszystkie takie szczuplutkie

aaagga trzymam mocno kciuki

Lenka ja tez płaczliwa jestem bardzo... wczoraj cały dzien ryczałam bo mi sie cos z laptopem stało, dzis udało mi sie uruchomic, ale jeszcze nie jest ok, nachodza mnie jakies koszmarne myśli...i w ogole nastroje mam straszne.

Gosia życze powodzenia na Usg , na pewno wszystko bedzie w porzadku a ty odetchniesz z ulga

Mnie sie dzis mój synuń śnił, był taki maleńki

na dworze wieje , pada, wiec ze spaceru nici, na sniadanko zjadłam nalęsniki, obiad bedzie piers z kurczaka i warzywka na patelnie.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:34   #4994
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

MoniqW współczuję pobytu w szpitalu mam nadzieję, że Cię podleczą jakoś, nic złego nie będzie się działo i szybko wrócisz do domku. A maluszek jeszcze troszkę musi posiedzieć w brzuszku i nie ma, że nie Odzywaj się w miarę możliwości.

MoniaHan no to masz szpital na pełnym wypasie tylko pozazdrościć! Ja to nawet nie wiem gdzie trafię i jak to wszystko będzie

aaagga żeby wszystko było dobrze! już jestem podekscytowana!

nowaken też widziałam reportaż o tych trojaczkach, a raczej teraz to tylko bliźniakach. Ale to jest niesamowite, że udało się te maluszki uratować. Ile kobieta musiała się poświęcić... No i trzymam kciuki za wizytę Antka!

gosia2612 za usg!

gkatarzynka ja takie mrowienie i brak czucia w górnej części brzucha mam od dawna (tak już z 10tygodni) i lekarz powiedział, że to jest normalne, bo macica się rozciąga bardzo i tak się ciało po prostu zachowuje. Ale jest to bardzo nieprzyjmne uczucie, aż czasem boli - dokładnie tak jak Nikii napisała :yes:


Hej
mnie od rana wkurzyli, poleciałam na uczelnię na 8.00, deszcz padał, ja ledwo tocząca się te dwa kilometry pieszo, a tu babka sobie na zajęcia nie przyszła
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:36   #4995
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Hmm czy karolcia tworzy nowy Wateczek?
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:43   #4996
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Hmm czy karolcia tworzy nowy Wateczek?
Jeśli nie to zostaniemy bez domu

Karolca, pomysłowe fotki na @ ślicznie!

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Wg suwaczka do mojego terminu porodu równo 1 miesiąc i 2 tygodnie co równa się 43 dni a z USG to nawet dwa dni krócej
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:51   #4997
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Jeśli nie to zostaniemy bez domu
hehe no wlasnie
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:58   #4998
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Znam lepsza sytuacje, nie znam ludzi osobiscie ale osobe blisko spokrewniona. Otoz matka i dwie corki wziely sobie za mezow trzech braci Roznica wieku jest spora miedzy facetami. Takze matka ma jednoczesnie zieciow i szwagrow
niezle
i jak widac do takich historii nie trzeba wcale filmow... zycie samo pisze najrozniejsze scenariusze

Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
Wlasnie odeszly mi wody. Poczulam takie pykniecie jakby mni ktos iszczypal i za chwile chlust . Jakies dwa litry zwyklej wody i teraz jeszcze troche rozowej. Jade. Trzymac kciuki. Nie mam skurczy wcale.
za szybki i bezproblemowy porod

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ale sie usmialam.Czytalam wlasnie chwilke watek mamus styczen-luty.No i kobitka napisala,ze dziecko ciagle jej plakalo od kilku dni.
Kolezanka jej powiedziala,ze pewnie jest zauroczony.Kazala polizac czolo na calej dlugosci i splunac przez lewe ramie i powtorzyc to trzy razy.Jesli bedzie slone,to znaczy ze zauroczony

Ja nie moge normalnie,w ktorym wieku my zyjemy
padlam


A ja po potwornie skurczowym wieczorze zasnelam bez problemow, skurcze obudzily mnie tylko 1 raz, a tak to wyspalam sie po raz pierwszy od kilku dni... przy okazji Sandra tez spala dzis spokojnie, wiec pewnie i to pomoglo
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:01   #4999
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Widzę, że koniec wątku a tytułu brak

A, że tak właśnie poodkurzałam i o tym myślałam to coś tam mam. Może będzie w sam raz a może ktoś coś poprawi i będzie w sam raz

Piątkę dzieciaczków już mamy, na kolejne wciąż czekamy Mamy III-IV 2012

Marzec tuż tuż, a my piątkę dzieci mamy już Mamy III-IV 2012

Marzec już przed nami zaczynamy rozpakowywanie. Mamy III-IV 2012

No i jak ?
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 10:10   #5000
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Mniam, drożdżowe ciasto....zjadłabym takie z kruszonką i truskawkami, a do tego szklankę mleka. No ale jutro u nas znowu sernik
oj ale mi smaka narobilas, uwielbiam identyczny zestaw
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Pije sobie te herbate z suszu z lisci malin..i przyznam, ze jest srednio smaczna
Mi na poczatku tez nie smakowala i ledwie umialam przelknac, ale teraz az mi sie jej chce tak mi zaczela smakowac i pije bez zadnych dodatkow hihi
Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
nie mogę ze swojej wagi jeszcze 2dni temu było 12kg a teraz już prawie 14 jest
pewnie woda
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Znam lepsza sytuacje, nie znam ludzi osobiscie ale osobe blisko spokrewniona. Otoz matka i dwie corki wziely sobie za mezow trzech braci Roznica wieku jest spora miedzy facetami. Takze matka ma jednoczesnie zieciow i szwagrow
wow
Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
Wlasnie odeszly mi wody. Poczulam takie pykniecie jakby mni ktos iszczypal i za chwile chlust . Jakies dwa litry zwyklej wody i teraz jeszcze troche rozowej. Jade. Trzymac kciuki. Nie mam skurczy wcale.
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
oj tam oj tam

dostalam smsa od aaaggaa o 6.30 dzis:
"przepraszam ze budze, jesten na porodowce, wody mi sie ciagle sacza od 00,30 juz chyba ze 3l. poniewaz mam slabe skurcze podpieli mi kroplowke z oksytocyna. nie moge uwierzyc ze to dzis, rozwarcia mam na 3cm. pisze o tej porze bo boje sie ze jak sie rozkreci to juz nie bede w stanie."


jestem tak podekscytowana ze nie zasne juz z wrazenia :jup i: aaaggaa
aaaaaaaa trzymam kciuki za szybki porod kochana!!!!! A tak sie martwilas, ze nigdy nie urodzisz hihi czekamy na wiesci
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ale sie usmialam.Czytalam wlasnie chwilke watek mamus styczen-luty.No i kobitka napisala,ze dziecko ciagle jej plakalo od kilku dni.
Kolezanka jej powiedziala,ze pewnie jest zauroczony.Kazala polizac czolo na calej dlugosci i splunac przez lewe ramie i powtorzyc to trzy razy.Jesli bedzie slone,to znaczy ze zauroczony

Ja nie moge normalnie,w ktorym wieku my zyjemy
masakra....
Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Widzę, że koniec wątku a tytułu brak

A, że tak właśnie poodkurzałam i o tym myślałam to coś tam mam. Może będzie w sam raz a może ktoś coś poprawi i będzie w sam raz

Piątkę dzieciaczków już mamy, na kolejne wciąż czekamy Mamy III-IV 2012

Marzec tuż tuż, a my piątkę dzieci mamy już Mamy III-IV 2012

Marzec już przed nami zaczynamy rozpakowywanie. Mamy III-IV 2012

No i jak ?
pierwszy chyba najbardziej mi sie podoba




a tak w ogole dzien dobry ja wstalam niecala godzine temu pospalam jak nie wiem. Meza o 6 do pracy wyprawilam i sie polozylam spowrotem spiochac, nawet sniadania nie zjadlam tylko herbatke wypilam. Teraz juz nadrobilam sniadanko, druga herbatke i podczytalam co u Was

U nas bez zmian- troche ciagnie podczas chodzenia w podbrzuszu, ale nic specjalnego dzisiaj powinien w koncu ten wiesiolek przyjsc, ponad tydzien idzie a przed chwilka dostalam majty jednorazowe z Canpol
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:13   #5001
Asika21
Rozeznanie
 
Avatar Asika21
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 909
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Marzec się zbliża wielkimi krokami, chcemy już się cieszyć naszymi bobasami


Lutowe mamusie, już mają swoje dzidziusie A my marcowo-kwietniowe mamy ciągle jeszcze czekamy
__________________
Zuzia i Lenka

http://zuziulek.blogspot.com/
Asika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:15   #5002
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

MAcie super pomysly na tytuly Mysle, ze karolcia juz tam cos mysli
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:18   #5003
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
Wlasnie odeszly mi wody. Poczulam takie pykniecie jakby mni ktos iszczypal i za chwile chlust . Jakies dwa litry zwyklej wody i teraz jeszcze troche rozowej. Jade. Trzymac kciuki. Nie mam skurczy wcale.
no jaaaaaaaaa !!!!!!!!!! super za szczęśliwy, szybki i bezbolesny poród
ale fajowo


MoniqW Ja też w 31 t. wylądowałam na tydzień w szpitalu...i też o,7 szyjka mi się skróciła i miałam dużo twardnień...dali leki i uciszyli skurcze...porobili badania i do domku będzie dobrze trzymaj się Kochana


**Gosia za usg!**


**Tytuły fajne...ja nie mam weny a Karolci pewnie już działa... z nowym tyt.....

**Byłam rano na wynikach HBS w poniedziałek będą, trzymajcie kciuki byłam na czczo tzn po mandarynce jednej aby w brzuszku nie burczało!, potem zrobiłam zakupy...ledwo wczłapałam się na to moje 4 piętro! z tymi torbami no i dopiero zjadłam śniadanie... i leżę bo troszkę wzmocniły się twardnienia...
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2012-02-24 o 10:22
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:19   #5004
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Monia, trzymaj sie kochana
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:20   #5005
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Muszę czekać na nowy wątek i nie mogę iść sprzątać przez to he he
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:21   #5006
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Muszę czekać na nowy wątek i nie mogę iść sprzątać przez to he he
ja tez
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:25   #5007
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Hej
Przystopujcie z tym pisaniem, dopiero wstałam
Pospało mi się "trochę"
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:26   #5008
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Hej
Przystopujcie z tym pisaniem, dopiero wstałam
Pospało mi się "trochę"
My tu już czekamy w napięciu
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:26   #5009
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Hej
Przystopujcie z tym pisaniem, dopiero wstałam
Pospało mi się "trochę"
No ładnie... hihi
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:28   #5010
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Luty już mamy więc na pierwsze dziecko czekamy! Mamcie III-IV 2012

Umówiłam się na tą sesje dziś pod wieczór jak będę miała zdjęcia to się pochwalę :P

świetne pomysły co do tytułu.. teraz tylko czekać na nowy wątek
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.