Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 2012 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 12:07   #781
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ale się cieszę. Rozpatrzyli moją reklamację i doślą połamaną część od budki
no to super !
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:29   #782
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
No tak mi sie wydaje ze jest nisko Ale wiesz, byc moze taki urok Twojego brzusia
No może taki urok bo wydaje mi się że od początku tak nisko go mam

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
oczywiście


dokładnie
w takim razie czekamy

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ale się cieszę. Rozpatrzyli moją reklamację i doślą połamaną część od budki
fajnie... w sumie to jest ich obowiązek. Kupowałaś wózek w sklepie i masz prawo do reklamacji
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:32   #783
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Nikii89 przecudna sesja
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:34   #784
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Witajcie w nowej części

Na początku gratulacje dla wszystkich nowych mamuś super że większość jest już w swoich domach z maluszkami

My nadal w jednym kawałku- bóle @ mam, i to coraz mocniejsze bóle krzyża też już się odezwały za to skurcze coraz bardziej nieregularne i coraz ich mniej. i wszystko tak jakby na odwrót brzuch mam wrażenie że jest jeszcze wyżej niż był także ja się do kolejki narazie nie pcham

w sobotę byliśmy na usg i jest dobrze mały zdrowy i przede wszystkim nie jest taki duży jak miał być: 39 tydz i 3150 g więc damy radę sn.
mam pytanie na opisie jest napisane postawa I co to znaczy?? wiecie może?

my za wyganianie bierzemy się ostro od 1 marca, chyba że maluch postanowi inaczej



Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Mama przyniosła mi słodkie truskawki z Maroko
Pochłonęłam je tak szybko, że szok. Ewelinka tylko wypięła tyłeczek... Truskawki poprawiłam zrobionym wczoraj sernikiem (gotowanym). Fajnie jest mieć duzy brzuszek, mozna sobie wygodnie postawić talerzyk
hmm mój mąż też mie wczoraj uraczył truskawkami z Maroko

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
pempek gratuluje 40 tc i nie dziwie się że nie możesz się doczekać, ja jestem w 39 i też już bym chciała być po, mąż też wczoraj powiedział że mogłabym już urodzić bo do pracy nie chce mu się iść
dla mojego to też jest dobry argument


Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość

Dzięki dziewczyny za miłe słowa odnośnie zdjęć Oczywiście kumpela musiała mi zniwelować rozstępy na brzuchu aby ludzie którzy będą te zdjęcia oglądać nie wystraszyli się No i fakt udało jej się .... aby tak po porodzie szło "usuń rozstępy - ENTER"
dokładnie
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:37   #785
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Nie boj sie kochana, cesarka wcale nie jest taka straszna! Bedizemy wszytskie trzymac kciuki to bedzie dobrze!

Juliczka wspolczuje problemow w firmie i szkoda bardzo ze taki wspanialy ciazowy czas musisz w ten sposob przezywac

Dzieki dziewczyny za slowa wspolczucia
I ja chwilami mam dosyc i juz bym chciala kwiecien i miec mala zdrowa ze soba!
Ilez musimy sie nadenerwowac i nastresowac o zdrowie naszych dzieci
Za oknem piekna pogoda az sie chce isc na spacerek, a adas lezy na sofie pod kocykiem i mi mowi ze nie czuje sie dobrze
Az sie serce sciska jak 6-o latek lezy to juz naprawde musi byc chory!
Zdrówka dla Synka, zeby sie nie meczyl biedaczek

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
aaagga super, że już w domku.


też oglądam


będzie dobrze


dzień dobry.
ja ostatnio jakaś nie do życia jestem
czekam aż mama mi przyniesie wyniki badań, ciekawe jak tam moje płytki krwi, czy znów spadły, czy się trzymają w normie
jutro wizyta a później jedziemy do szpitala, bo są dni otwarte co wtorki.

dzisiaj kończymy 36 tydzień ...
gratulacje z powodu 36tc! fajnie,ze zobaczysz sobie szpital..zawsze to inaczej jak sie wie,gdzie sie jedzie i pierwszy raz nie jest w dniu porodu. Ja wprawdzie nie bylam na wycieczce stricte na porodówce,ale ogolnie na IP..i jakos tak sie spokojniej poczułam,bo juz wiem,gdzie mma sie kierowac;]
Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
No a ja na 10 marca czekam choć może synek zrobi mi prezent i w dzień kobiet się urodzi a wogóle 8 marca jest pełnia a ponoć podczas pełni rodzi się dużo dzieci więc może w ten dzień i na wątku będziemy miały wysyp dzieciaczków
oo nie wiedziałam, że tak jest z tą pełnią. Moj T. sie smieje,ze wlasnie 8 marca mogłby sie urodzic. Ja sie smieje,ze moze w weekend,bo korkow nie ma i bedzie latwiej do szpitala dojechac.
Moj gin,ostatnio opowiadał jak mąż jednej z Jego pacjentek przykleił sobie do szyby samochodu 3 kartki( na szybach) " moja żona rodzi" i nawet się załapał na eskorte policji. Mówiłam o tym mojemu T.i zobaczyłam taki dziwny błysk w oku...mam nadzieje,ze nie podchwycił hehe
Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia z sesji na meil :P
bardzo ladna pamiatka, a TZ napewno sie ucieszy z wyjątkowego prezentu!!!


dziś piękne słonko w stolicy..zaraz sie biore za robienie pyz z mięsem i ciasta jakos opcja" pieczenie" mnie ostatnio przesladuje. Grunt, aby nie zakalec
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:39   #786
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Jak ktos mi sie pyta jak wyprawka,to ciagle mowie,ze juz dawno wszystko mam.A potem sie okazuje,ze i tak ciagle przypomina mi sie,ze cos jeszcze musze kupic,albo i nie jest niezbedne,ale by sie przydalo
Dzisiaj zamowilam jeszcze 2 staniki do karmienia(to juz w sumie bede miala 6: 2 biale,2 bezowe i 2 czarne)-wiec stanikow juz dosc,jest zapas.
No i zamowilam jeszcze stojak pod wanienke.Troche drogie to,ale dzieciowej kariery jeszcze nie koncze,wiec tez troche posluzy Najpierw niby chcialam kombinowac na stole,ale i tak jak sie przeprowadzimy,to pewnie tak szybko sie stolu nie dorobie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:46   #787
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość

w sobotę byliśmy na usg i jest dobrze mały zdrowy i przede wszystkim nie jest taki duży jak miał być: 39 tydz i 3150 g więc damy radę sn.
mam pytanie na opisie jest napisane postawa I co to znaczy?? wiecie może?
fajnie że mały zdrowy a waga książkowa
Ja niestety nie wiem co znaczy postawa I więc nie pomogę ...


Zmykam robić obiadek bo zaraz TŻ wróci z pracy Już nie mogę się doczekać jego reakcji na prezent
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 12:57   #788
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Dziewczyny padł mi komp...juz chyba na dobre pisze z telefonu!

Dzis dużo wstalam w kuchni ale mam za to pyszna zupke, schabowe i mega dużo twardnien! Myślałam, że sie wykończe tam! Zjadłm właśnie pół opakowania rodzynek!!! Teraz czas na ta zupę bo obiadu jeszcze nie jadlam u zaczyna mi burczec w brzuszku!

Postaram sie Was nadrabiać i pisać z tel. Bo wiele sie teraz będzie działo u Nas na forum a nie chce nic przegapić! Miłego dnia
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:57   #789
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Hej dziewczyny!
Dziękuję za kciuki na USG wszystko dobrze, mała dalej jest dziewczynką szacowana waga na dziś to 2799gramów (+/-430g to trochę rozbieżność nie?), wszystkie organy w porządku (większość jak na dwa tygodnie starszą) i wody płodowe ok, łożysko II stopnia.

Nie dam rady nadrobić od rana nadrukowałyście ale może wieczorem uda mi się podczytać Mam nadzieję, że wszystko ok, ciągle myślałam czy na pierwszej stronie coś się pojawiło nowego

Miłego popołudnia
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:14   #790
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

evvcia, negila super ze po wizytach wszystko dobrze!

My po obiadku, dzis mielone i marchewka z groszkiem.
Jestem coraz bardziej spuchnieta na dloniach i stopach a kregoslup krzyzowy chce mi rozerwac....

Ide sie zaraz polozyc.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:14   #791
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Nikki na pewno Tz bedzie zadowolony z prezentu bo sesja super wyszla!!

Pempek brzuszek sliczny!!

desia oby Adas jak najszubciej wrocil do zdrowia!!

joanaros super ze sie udalo z ta reklamacja,

evcia super ze po USG wszystko dobrze.

my po obiadku, Tz byl zachwycony jedzonkiem i wrocil do pracy i bardzo dobrze bo jakis gburowaty jest dzisiaj, ale nie dla psa...dla niego zawsze jest mily i wychodzac po obiadku zegna sie z Ivorkiem (bo ten lezy jak zwykle i ma mega smutna mine bo Tz musi wracac do pracy) i mowi tatus cie kocha Ivorku...i ....pa Monia wracam do pracy (??)...no ok juz sie przyzwyczailam..o psa zazdrosna nie bede przeciez, bo sama poza nim swiata nie widze

a jutro ide do pracy na troche, wyjasnie dla tej laski na moim miejscu o co chodzi w sezonie szparagowym, niech sie nastawi na porzadne notatki bo jej 10h/tygodniowo to kropla w morzu, bo mi wszystko zajmowalo 10-12h/dziennie 7 dni w tygodniu przez 2 miesiace. wole pojsc teraz i ja oswiecic troche (i zakazac wszelkich zmian bo ona chce wszystko zmieniac a nie ma o tym zielonego pojecia) bo pozniej bede za bardzo zajeta
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 13:17   #792
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ale się cieszę. Rozpatrzyli moją reklamację i doślą połamaną część od budki

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
oo nie wiedziałam, że tak jest z tą pełnią. Moj T. sie smieje,ze wlasnie 8 marca mogłby sie urodzic. Ja sie smieje,ze moze w weekend,bo korkow nie ma i bedzie latwiej do szpitala dojechac.
Moj gin,ostatnio opowiadał jak mąż jednej z Jego pacjentek przykleił sobie do szyby samochodu 3 kartki( na szybach) " moja żona rodzi" i nawet się załapał na eskorte policji. Mówiłam o tym mojemu T.i zobaczyłam taki dziwny błysk w oku...mam nadzieje,ze nie podchwycił hehe

bardzo ladna pamiatka, a TZ napewno sie ucieszy z wyjątkowego prezentu!!!


dziś piękne słonko w stolicy..zaraz sie biore za robienie pyz z mięsem i ciasta jakos opcja" pieczenie" mnie ostatnio przesladuje. Grunt, aby nie zakalec
dobry pomysl
Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Dziękuję za kciuki na USG wszystko dobrze, mała dalej jest dziewczynką szacowana waga na dziś to 2799gramów (+/-430g to trochę rozbieżność nie?), wszystkie organy w porządku (większość jak na dwa tygodnie starszą) i wody płodowe ok, łożysko II stopnia.

Nie dam rady nadrobić od rana nadrukowałyście ale może wieczorem uda mi się podczytać Mam nadzieję, że wszystko ok, ciągle myślałam czy na pierwszej stronie coś się pojawiło nowego

Miłego popołudnia
super
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:22   #793
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

rybka odnosnie drukowania zdjec online znalazlam taka strone, nie szukalam dokladnie, to pierwsza na jaka weszlam, ale ceny wydaja mi sie ok.

http://www.photobox.co.uk/shop/prints/standard-prints

drukowalam przed swietami w tesco (jest maszyna do drukowania), ale nie ma mozliwosci wyboru rozmiaru zdjec (byly tylko dosc male) no i drozej niz na tej stronie.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:34   #794
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
rybka odnosnie drukowania zdjec online znalazlam taka strone, nie szukalam dokladnie, to pierwsza na jaka weszlam, ale ceny wydaja mi sie ok.

http://www.photobox.co.uk/shop/prints/standard-prints

drukowalam przed swietami w tesco (jest maszyna do drukowania), ale nie ma mozliwosci wyboru rozmiaru zdjec (byly tylko dosc male) no i drozej niz na tej stronie.
ooo dzieki Monia,musze sie z tym zapoznac, moze skorzystam

Dziewczyny od 3 dni mam bole miesiaczkowe, niezbyt przyjemne to jest, a moze trwac do porodu... Boli krzyzowych brak. Innych objawow tez chyba nie mam. Dzidzia mi co jakis czas majstruje na dole i tez srednio przyjemne to, ale przynajmniej nie mam problemu na kibelku Zastanawiam sie czasem czy te bole brzucha to nie ze stresu przed porodem, bo jak zaczynam o tym myslec, to zaczyna do mnie docierac ze to bedzie chyba bolec i mam stresik

Edytowane przez rybka13
Czas edycji: 2012-02-27 o 14:23
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:35   #795
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Dziękuję za kciuki na USG wszystko dobrze, mała dalej jest dziewczynką szacowana waga na dziś to 2799gramów (+/-430g to trochę rozbieżność nie?), wszystkie organy w porządku (większość jak na dwa tygodnie starszą) i wody płodowe ok, łożysko II stopnia.
Super,ze wszystko dobrze na Usg.
Fajnie,ze podaja przyblizona wage.Ja niestety tego nie wiem.
No,ale skoro twoja ma tyle,a moj niby nie bedzie duzy,to i tak juz chyba przekroczyl 2 kg mysle

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Jestem coraz bardziej spuchnieta na dloniach i stopach a kregoslup krzyzowy chce mi rozerwac....

Ide sie zaraz polozyc.
Odpocznij Aguska,nalezy ci sie.
Jeszcze troche i na odpoczynek beda male szanse
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:44   #796
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

pempek super brzuszek

Nikki89 super sesja zazdroszczę
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:47   #797
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
My po obiadku, dzis mielone i marchewka z groszkiem.
Jestem coraz bardziej spuchnieta na dloniach i stopach a kregoslup krzyzowy chce mi rozerwac....

Ide sie zaraz polozyc.
mi też puchną zwłaszcza ręce aż czuję ból w kościach

mój maluch za to przypomniał sobie o moich żebrach i prawym boku- co tu dużo pisać boli . Z drugiej strony szkoda mi go bo już nie ma miejsca

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
drukowalam przed swietami w tesco (jest maszyna do drukowania), ale nie ma mozliwosci wyboru rozmiaru zdjec (byly tylko dosc male) no i drozej niz na tej stronie.
Monia a jak z jakością tych zdjeć? wiem że to nie musi być tak samo ale jak ja u nas w Pl wywoływałam w punkcie tesco to po pół roku mogłam te zdjecia wyrzucić

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od 3 dni mam bole miesiaczkowe, niezbyt przyjemne to jest, a moze trwac do porodu... Boli krzyzowych brak. Innych objawow tez chyba nie mam. Dzidzia mi co jakis czas majstruje na dole i tez srednio przyjemne to, ale przynajmniej nie mam problemu na kibelku Zastanawiam sie czasem czy te bole brzucha to nie ze stresu przed porodu, bo jak zaczynam o tym myslec, to zaczyna do mnie docierac ze to bedzie chyba bolec i mam stresik
Rybko ja też mam takie bóle i według mojej ginki to normalne że teraz będzie tak pobolewać a to jest dla mnie najgorszy możliwy ból a pisze tak jakbym co najmniej wiedziała jak będzie boleć
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:56   #798
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Dzien dobry jestem zmeczona jak po jakiejs imprezce nocke mialam srednia, bylo mi strasznie zimno i oblewały mnie poty.

ja bym chciala zeby nasze dzidzi poczekało do 20 marca zdąze sie ogarnąc do tego czasu moze, musimy pomyc okna, zlozyc to lozeczko ,no i niech jeszcze siedzi w brzuszku ,bo musze sie nacieszyc kopniaczkami nastepne niepredko beda

Aguska ja to bym chyba z samego stresu zaczela rodzic, straszna sytuacja.

Ja tez jestem miłośniczka słodyczy, w sumie to moglabym sie wyrzec opbiadu, sniadania wszystkiego za czekolade i ciasto, a mimo ze ostatnio troche podjadam to waga stoi i nadal mam 16 kg na plusie (tylko ) dzis w nocy zjadlam chałwe, przedwcoraj marsa, wczoraj mama robila blok czekoladowy, w sytuacjach krytycznych ratuje sie budyniem albo galaretka i niech mi nikt nie powie ze to nie jest nalóg , bo ja jak nie zjem czegos slodkiego to zycie przestaje miec dla mnie sens

Aga super ze juz jestescie w domku ja tez w razie problemów z pokarmem poprosze o małe czary mary)

Juliczka super ze sie odezwałas

Agabi trzymam kciuki za was
Zgadzam sie w pelni ze to jest nalog
Ja tez moglabym zyc slodyczami
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:00   #799
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w pelni ze to jest nalog
Ja tez moglabym zyc slodyczami
A ja jak bym miala wybierac miedzy sledziami i innymi rybkami,a slodyczami,to byloby ciezko
Ale chyba jednak rybki gora
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 14:02   #800
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Co do mleka ja akurat odradzam kupno.
Wiele matek majac poczatkowe problemy z karmieniem da mleko w butelce,raz,drugi,trzeci. ..I to bedzie poczatek konca karmienia naturalnego.
Ja kupiłam ale stoi zamknięte-chociaż już kilka razy kusiło, oj kusiło. Ale wtedy laktator i było OK. Ale faktycznie kilkuktotne podanie butelki może skutecznie zniechęcić malucha do piersi. Mamy awaryjną strzykawkę i w razie czego nią możemy podać pokarm.

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Położna sama mi powiedziała, że nie mam zmieniać nawyków żywieniowych i mam jeść normalnie tak jak do tej pory Dopiero jak zaobserwuję u dziecka, że coś jest nie tak, zacząć eliminować z diety to, co może szkodzić. Nie usuwany ma zapas tylko dopiero jak zaszkodzi.
No i wiadomo - nie będę jadła rzeczy, po których sama cierpię lub powodują wzdęcia albo inne dolegliwości.
U nas w szpitalu mówili podobnie, ale nasza położna środowiskowa -fajna babeczka z niezłym stażem pracy zasugerowała nam żeby przez 2 tygodnie być ostrożnym i kontynuować dietę taką jak była w szpitalu- a całkiem smacznie było, tylko faktycznie bez smażonego i ryzykownych produktów.
Nie tylko dla dobra dziecka ale i naszych jelit-które po porodzie są rozleniwione i dopiero układają się w jamie brzusznej na nowo i faktycznie procesy trawienne są utrudnione. Nie ma się co oszukiwać że będzie tak pięknie jak je się wszystko, bo jak zjadłam rybę i czosnek to już malutka kręciła nosem przy piersi-ewidentnie smak mleka jej nie pasował. Nie jem też nic czekoladowego ale po troszku zacznę wprowadzać.
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:03   #801
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Widziałyście to??
http://www.youtube.com/watch?v=-3fQgYo1Tsg
normalnie teraz będzie za mną chodziło.... a Haneczka mi w brzuchu tańczy
w ogóle moja Malutka bardzo fajnie reaguje na muzykę
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:03   #802
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

oo nie wiedziałam, że tak jest z tą pełnią. Moj T. sie smieje,ze wlasnie 8 marca mogłby sie urodzic. Ja sie smieje,ze moze w weekend,bo korkow nie ma i bedzie latwiej do szpitala dojechac.
Moj gin,ostatnio opowiadał jak mąż jednej z Jego pacjentek przykleił sobie do szyby samochodu 3 kartki( na szybach) " moja żona rodzi" i nawet się załapał na eskorte policji. Mówiłam o tym mojemu T.i zobaczyłam taki dziwny błysk w oku...mam nadzieje,ze nie podchwycił hehe
dobry pomysł muszę TŻ o tym powiedzieć tylko że jeżeli przyjdzie jechać w nocy to ciężko będzie z rozczytaniem tej kartki no ale w nocy mniej aut też jeździ


TŻ prezent się spodobał kto przyjdzie złożyć mu życzenia to pokazuje mu zdjęcia
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:04   #803
Madziara 26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 630
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

agabi

pempek to dziś czas na Ciebie

A ja nadal nie spakowana ale obiecałam w tym tygodniu że to zrobię bo Tż już sie denerwuje że bedzie musiał sam mnie pakować
__________________
25.06.2010 ; 1.05.2011 mama aniołka

Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.


http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj48aeu99g4kn.png
Madziara 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:06   #804
Asika21
Rozeznanie
 
Avatar Asika21
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 909
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
ooo dzieki Monia,musze sie z tym zapoznac, moze skorzystam

Dziewczyny od 3 dni mam bole miesiaczkowe, niezbyt przyjemne to jest, a moze trwac do porodu... Boli krzyzowych brak. Innych objawow tez chyba nie mam. Dzidzia mi co jakis czas majstruje na dole i tez srednio przyjemne to, ale przynajmniej nie mam problemu na kibelku Zastanawiam sie czasem czy te bole brzucha to nie ze stresu przed porodu, bo jak zaczynam o tym myslec, to zaczyna do mnie docierac ze to bedzie chyba bolec i mam stresik
Ja właśnie też zaczynam odczuwać bóle miesiączkowe. Właśnie przysiadłam na kanapie i oglądam tv i tak co jakiś czas mnie złapie taki ból, ale tak poza tym nic się nie dzieje, także się nie denerwuje za bardzo. Śmieję się do męża, że ja to pewnie przegapię poród, bo coś nie bardzo wiem jak liczyć te skurcze. Chociaż położna powiedziała mi, że napewno tego nie przegapię a na szpital mam jechać jak ból będzie nie do wytrzymania
__________________
Zuzia i Lenka

http://zuziulek.blogspot.com/
Asika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:06   #805
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Relacja z wizyty: Ania waży 1600 (31 tygodni + 5 dni) wszystko jest ok ułożona jest w poprzek dupką do góry. Łożysko się cofnęło i jak na razie nie ma ryzyka przyklejenia się do rany ale cesarka na dzień dzisiejszy tak i tak będzie z powodu ułożenia młodej. Chyba że nasza panienka się obróci.

Ale ulga
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:07   #806
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

To dobre wiadomości Super, że wizyta udana
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:08   #807
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Widziałyście to??
http://www.youtube.com/watch?v=-3fQgYo1Tsg
normalnie teraz będzie za mną chodziło.... a Haneczka mi w brzuchu tańczy
w ogóle moja Malutka bardzo fajnie reaguje na muzykę
SUPER
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:12   #808
Madziara 26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 630
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Widziałyście to??
http://www.youtube.com/watch?v=-3fQgYo1Tsg
normalnie teraz będzie za mną chodziło.... a Haneczka mi w brzuchu tańczy
w ogóle moja Malutka bardzo fajnie reaguje na muzykę

Super uwielbiam tą piosenkę a mój to najbardziej wierci sie i kopie w kościele
__________________
25.06.2010 ; 1.05.2011 mama aniołka

Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.


http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj48aeu99g4kn.png
Madziara 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:13   #809
Asika21
Rozeznanie
 
Avatar Asika21
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 909
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

oo nie wiedziałam, że tak jest z tą pełnią. Moj T. sie smieje,ze wlasnie 8 marca mogłby sie urodzic. Ja sie smieje,ze moze w weekend,bo korkow nie ma i bedzie latwiej do szpitala dojechac.
Moj gin,ostatnio opowiadał jak mąż jednej z Jego pacjentek przykleił sobie do szyby samochodu 3 kartki( na szybach) " moja żona rodzi" i nawet się załapał na eskorte policji. Mówiłam o tym mojemu T.i zobaczyłam taki dziwny błysk w oku...mam nadzieje,ze nie podchwycił hehe
Jaki pomysłowy tatuś Też myśleliśmy jak to będzie w drodze na porodówkę, tylko my przy dobrym układzie w 8 minut możemy dojechać do szpitala z domu U mnie istnieje duża możliwość, że jeśli męża nie będzie jak zacznę rodzić, to czeka mnie przejażdżka policyjnym autem na porodówkę :P Ale mam nadzieję, że poród zacznie się w jego obecności
__________________
Zuzia i Lenka

http://zuziulek.blogspot.com/
Asika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:13   #810
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Relacja z wizyty: Ania waży 1600 (31 tygodni + 5 dni) wszystko jest ok ułożona jest w poprzek dupką do góry. Łożysko się cofnęło i jak na razie nie ma ryzyka przyklejenia się do rany ale cesarka na dzień dzisiejszy tak i tak będzie z powodu ułożenia młodej. Chyba że nasza panienka się obróci.

Ale ulga
No w sumie ma jeszcze czas,zeby sie obrocic.I zycze ci,zeby tak sie stalo.
I jakie dobre wiadomosci!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.