Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 10:44   #3601
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Mam sliczna cere teraz
I brzuch tez bez zmian nic nie boli
Ja też mam ładniejszą cerębrzuch również nic,a nic nie boli
Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Widzisz Ana a TY byś dalej używała pieluch zupełnie nie potrzebnie

nIBY fajna pogoda a tylko 2 stopnie
Taaaa
Teraz jaka oszczędność w ilości pieluch.Nie leci 5-6 sztuk dziennie,a 2
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 11:06   #3602
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Taaaa
Teraz jaka oszczędność w ilości pieluch.Nie leci 5-6 sztuk dziennie,a 2
tylko pozazdrościć
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:55   #3603
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
tylko pozazdrościć
Nie ma co zazdrościć tylko iść w jej ślady
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:30   #3604
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie bójcie się,wycinek styka.
Ja dzisiaj na obiad dziczyzne mam właśnie.


Moje dziecko wczoraj od 17 do 19.30 ani kropli nie zrobiło-nie mówie o nocniku.Nigdzie nie nalałaCoś jak ma majtki to dużo rzadziej sika niż jak ma pieluchę.Chyba,że to przypadek.Muszę obserwować.
Jak wstanie to znowu zaczniemy
a do ilu kilo taki dzik najlepszy żebym jakiegoś starego odyńca nie wzięła
dla Niny a tak się bałaś , jednak strach ma wielkie oczy ,i nie przejmuj się jak za jakiś czas jej się coś chwilowo odwidzi
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
mój sika w dzień z 5 razy, w tym z 2 razy z kupką. I w nocy raz lub dwa to różnie.
a w nocy to sam się budzi czy Ty go budzisz? bo mój też 2 razy jak się zaczyna wiercić to wyciągam go z łóżeczka i wysadzam prawie na śpiąco

Widziałyscie ta katastrofę ,masakra
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:39   #3605
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
tylko pozazdrościć

Ania a Ty zaczęłaś wysadzać Maciusia?
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
a do ilu kilo taki dzik najlepszy żebym jakiegoś starego odyńca nie wzięła
dla Niny a tak się bałaś , jednak strach ma wielkie oczy ,i nie przejmuj się jak za jakiś czas jej się coś chwilowo odwidzi


a w nocy to sam się budzi czy Ty go budzisz? bo mój też 2 razy jak się zaczyna wiercić to wyciągam go z łóżeczka i wysadzam prawie na śpiąco

Widziałyscie ta katastrofę ,masakra
Libra tata będzie do nas dzwonił wieczorkiem to go zapytam i dam Ci znać.

Nina chyba woli kibelek od nocnika.2 razy już zawołała tż do łazienki,pokazała na kibel,powiedziała "sisi".Tż ją posadził i w sekundę zrobiła siku.
Bystre to moje dziecko
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:45   #3606
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Ok. dzięki
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:47   #3607
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Libra moj w nocy siada na lozku i z dwa razy wola ze kupa i idzie dalej spac.ja wtedy go na nocnik sadzam,a on niby spi bo nawet oczu nie otworzy ale siuraka zawsze upycha zeby mu nie wylecialo.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 13:52   #3608
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Ja mojego na stojąco wysadzam ,bo nie chce mi się go ze śpiwora wyciągać podstawiam mu nocnik on oczy zamknięte ale trzyma sie mnie ręką i kładę go z powrotem później to od razu śpi. Tak właśnie zauważyłam jak się wierci to chce siku wtedy.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:15   #3609
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

po- straszne co piszesz ... co ta matka musi przeżywać...

ana- widzisz?/ u nas też łatwo poszła... byle już tak zostało... dzis drugi dzien bez wpadki woła, siada i sika w sekundę. Kupka tez tylko w nocniku

Dzis byliśmy na basenie, nawet tam mała wołała i musiałam z nią do kibelka latać
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:29   #3610
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Witajcie

I mamy prawie koniec weekendu .
Byliśmy wczoraj rano na basenie. Tż miał w pracy mozliwość wejścia za darmo więc pojechaliśmy. Zośka szlała i dziczyła blisko 3 godz., jest niezmordowana. Na tym basenie jest taka mozliwość że można przepłynąć sobie z budynku na zewnątrz i tam się taplać na świeżym powietrzu. Świeciło piękne słonko i mimo że było jeszcze zimno to w wodzie było super. Oczywiście Zosia też tam była. Ludziska patrzyli na nas jak na alienów. Jedna pani wprost mnie zapytała czy się nie boję ze dziecko się pochoruje. Powiedziałam że się boję ale nie będę pewna jak nie sprawdzę .
Bez słowa zasnęła w aucie.
Wieczorem mieliśmy kryzys bo przypomniała sobie o smoku. Nie wiem dlaczego ale nagle zaczęła marudzić i szukać. Zmienialismy temat, zabawki itp., pomagało na chwilę. Przed spaniem była chwila płaczu ale wszystko w granicach "normy".

A dzisiaj byliśmy pooglądać buty na wiosnę bo ma już przymaławe no i udało mi się kupić fajne w dobrej cenie (całe skórzane) więc kupiłam jeszcze równie fajne jeansy . Uśmiechały się do mamusi

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Hipotrofia (hipoplazja) wewnątrzmaciczna, IUGR wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrostu) - masa lub długość ciała płodu niedostateczne w stosunku dowieku płodowego.

U mnie powodem Hipotrofi była zła praca łożyska. Oliwka też to miała.
Dzieki. Poczytałam juz trochę i zastanawiałam się które przyczyny wystapiły w Twoim przypadku (Nataszki).

Ten pokarm to może tylko chwilowe. Nie zrażaj się, ściągaj dalej .

Przykra wiadomosć o bliźniaczku

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Niech no moje dziecko nauczy się czytać i pisać-pójdzie do roboty zarabiać na alimenty o które ja matka ją podam

Trzeba zacząc mysleć nad taką ewnetualnością

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
ja jestem po szkole, padam na pysk
jeszcze mi stado dzików na ulicę wylazło jak wracałam, dobrze, że w porę zahamowałam bo chwilke później gdybym je zobaczyła to nie dość, że bym pozabijała to pewnie byłby karambol jeszcze
do tego ciemno jak wiecie gdzie było
Ja zawsze jak mi zwierzę przebiegnie przed maską to myślę "jak dobrze że za szybko nie jeżdżę"

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Witam
O smoku pisać nie będę ale pochwalę się odpieluchowaniem

Dziś ani razu nie zsikała się w galoty wszystko lądowało w nocniku. Łącznie z kupą Jak tylko wróciła ze spaceru to zawolała i zrobiła. Pampek tez był mokry ale i tak uważam to za niezły postęp zobaczymy jutro- bo pewnie znów się pochwaliłam i jutro będzie regres
Brawa. Nie zniechęcaj się jak będzie gorzej

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ja tam się w sumie nie brzydzę nie takie rzeczy jadłam jak dzik (dawno temu) i sarnę i zająca,nutrię ,koźlęcinę i świnkę wietnamską nie wspomnę o móżdżkach ,cynadrach ,kurzych głowach i takich tam różnych
I teraz już mieliśmy kupować dzika ale syn mnie skrzyczał bo na biologii o pasożytach akurat mieli.
Ja tam też z pokolenia że różne rzeczy się jadło jako dziecko. Mama nawet nie mówiła co to. Paszetet na króliczku jest pychota. A moi rodzice to dopiero dziwne jedzonko jedli .

My właśnie w ciężkich czasach to nie wiem czy cokolowiek badali z dziczyzny.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Taaaa
Teraz jaka oszczędność w ilości pieluch.Nie leci 5-6 sztuk dziennie,a 2
Tak jest. My mamy opakowanie od 4 m-cy i nie chce się skończyć. Mam jeszcze zapasowe ale może juz nie otworzę. Jak się zdąży ciepło zrobić puszczę w majtkach na spacer. Zapomniałam o spaniu że jeszcze będą potrzebne pieluchy

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Ana - brawa dla Niny za siuśkowe postępy

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Libra - widziałam już też katastrofę wczoraj wieczorem jak jeszcze mieli tylko zdjęcia z telefonu komórkowego jednego z pasażerów. To okropne
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:02   #3611
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ania a Ty zaczęłaś wysadzać Maciusia?
ana co jakiś tydzień robie kolejne próby, jednak bez skutecznie, widocznie dla Maćka jest jeszcze za wcześnie

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nie ma co zazdrościć tylko iść w jej ślady
ania uwierz mi jakby się dało, to nie czekałabym ani chwili
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 20:12   #3612
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

aneczka-A może za szybko się poddajesz?? jedne dzieci zalapuja w jeden czy dwa dni a innym potrzeba dłuższego czasu. Choć ja tez uważam, że na każdego przyjdzie pora... może faktycznie jeszcze nie jego czas

U nas na razie idzie dobrze choć powiem szczerze, że już boję się pisac tu na forum cokolwiek dobrego bo ZAWSZE się to momentalnie odmienia. czarownice tu mamy??

nawet sprawdzilam dziś kiedy pisałam, że mała nie robi scen przy ludziach, tylko jest bardzo grzeczna. Więc było to 29 a dziś przy pelnej kolejce do kasy na basenie rzuciła się nam na ziemię z rykiem, tz ją podniósl to go bila po buzi. Mial tak dośc, że strzelił na nią focha... a ludzie tylko szeptali. Ja miałam ich gdzies ale mój tż z tych co im zależy na opinii kogoś. Więc mialam wrazenie, że zapadnie się pod ziemię, nie wiedział gdzie ma wzrok skierować. ja mam większy luz na takie rzeczy ale mimo to- przerazilam się. Co jak teraz tak juz bedzie??
A powód- ja stałam z tż chrześniaczką i Wercią czekając na dopłatę. Tż wyszedł wcześniej i stał po drugiej stronie barierki. Ona chciała do taty wiec ja puścilam (zmiescila się bez problemu pod ) minęło kilka chwil a ona chce do mamy. Wola "mamusia, mamusia" na co tż że musi poczekać, mama zaraz przejdzie. ja tez jej tłumaczę a ta twardo chce przechodzić. Więc tż ją zlapal no i się zaczęło a wychodziliśmy o 12 wiec ludzi baaaardzo dużo. dzieci też na nią patrzyly dziwnie A na basenie była taka kochana... grrr.. mam nadzieje, ze to pojedynczy "wypadek przy pracy"
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:31   #3613
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Werka z tatusiem i kuzynką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05237.jpg (68,9 KB, 49 załadowań)
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:33   #3614
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
ana co jakiś tydzień robie kolejne próby, jednak bez skutecznie, widocznie dla Maćka jest jeszcze za wcześnie

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


ania uwierz mi jakby się dało, to nie czekałabym ani chwili
Aneczka nie możesz się poddawać twierdząc że jest za wcześnie bo nie jest . Pisałam już tutaj nie raz i jeszcze raz Tobie napiszę , że ja z Szymkiem walczyłam jakieś 3 tyg . pierwsze dwa lał gdzie popadnie , trzeciego załapał jako tako , ale trzeba było go wysadzać co godzinę albo mu przypominać że trzeba zrobić siku . Po jakiś trzech dopiero zaczął wołać . Do tego była kupa w gacie jeszcze przez jakiś czas , nie mógł się przekonać do tego żeby robić ją na kibel .
Czy teraz czy za pół roku są dzieci które nie nauczą się w kilka dni .
Szymek nie miał czasu na takie rzeczy skoro tyle innych fajnych dookoła można robić Dodajmy do tego fakt że chłopaki na takie rzeczy potrzebują więcej czasu , tak samo jak jest z gadaniem i innymi takim co super widać u nas na forum . KUp mu może te gacie treningowe co by nie mieć zalanej chałupy . Niestety trzeba się przemęczyć innego wyjścia nie ma . Choć wierz mi że kilka razy miałam ochotę założyć Szymkowi pieluchę bo miałam dośc kolejnego zalanego dywany , tapicerowanego krzeszła i kolejnej kupy w gaciach to się rozpisałam .
Dla pocieszenia napiszę że prawie natychmiast po tym jak się nauczył przestałam używać pieluch nawet na noc


Kupiłam Oli prezenty na 2 latka na allegro
http://allegro.pl/hulajnoga-z-owiecz...162953079.html
i kosz piknikowy bo lubi rozkładać kocyki i robić piknik dla misi tylko gadżetów do tego nie ma , bo u nas kuchni niet i nie będzie raczej - choć Szymek mędzi
http://allegro.pl/smoby-kosz-koszyk-...163434298.html
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:34   #3615
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Asiulek gdzie byliście na basenie? My ostatnio jeździmy na Hallera. Długo Wercia wytrzymuje? Michał po 20-25min chce wychodzić, chyba trzeba mu więcej atrakcji...

Libra u Ciebie chłodno w domu, jak sobie z praniem radzisz? My ostatnio trochę ograniczyliśmy grzanie, do chłodniejszego domu się przyzwyczailiśmy bez problemu ale pranie to mi czasem tydzień schnie Czekam z utęsknieniem na wiosnę...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:46   #3616
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Asiulek gdzie byliście na basenie? My ostatnio jeździmy na Hallera. Długo Wercia wytrzymuje? Michał po 20-25min chce wychodzić, chyba trzeba mu więcej atrakcji...

Libra u Ciebie chłodno w domu, jak sobie z praniem radzisz? My ostatnio trochę ograniczyliśmy grzanie, do chłodniejszego domu się przyzwyczailiśmy bez problemu ale pranie to mi czasem tydzień schnie Czekam z utęsknieniem na wiosnę...
Byliśmy w Nieszawce. Bardzo fajny basen- polecam. Jedyne co mi się bardzo nie podoba to płytki na nim. Masakra. Strasznie sliskie, raczej na basenach sa takie antypoślizgowe a tam nie. Z mała trzeba było chodzić i mocno trzymać bo co chwila by leżała...
Jest super basen dla maluszków, z dwiema fontannami i taką szeroką ala zjeżdżalnią. Jest takie cos jakby z blachy i po tym leje się woda. jest szerokie a krótkie, ze nawet młodsze dzieciaki od werci zjeżdżały i nie trzeba stać w kolejce bo i 3 osoby zjada na raz ercia zjeżdżala a potem się wskrobywała na czworakach i tak ze 100 razy

Potemposzliśmy do duzego basenu z bąblami też jej sie bardzo podobało, rwąca rzeka też ja urzekła także jest co robić. A byliśmy 2 godziny prawie.
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:46   #3617
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Aneczka u mnie było podobnie jak Ania pisała też trzeba było długo przypominać i wysadzać po prostu co jakiś czas bo nie wołał a nawet i teraz muszę go do łazienki zaciągnąć bo on nie ma czasu.
Ze starszym jak sobie przypomnę było podobnie tylko że tamten kupę w majtki robił ,mógł godzinę siedzieć na nocniku i nic a tylko go ubrałam ,chował się gdzieś i już bomba była no jak sobie to przypomne to .....
Ale było minęło,jednak chyba faceci to tumany ,bo z tego co tu widać to dziewczynki szybciej łapią ,większość
Lind ,chłodno mam ale pranie to mi schnie 1 dzień wieszam na suszarce u góry otwieram okna zawsze na cały dzień,mam 2 dachowe na przeciw siebie i przeciąg się robi ,i czasem coś grubszego dosuszę na grzejniku bo jednak w piecu jeszcze palimy ,grzejniki grzeją.
Też już bym w sumie mogła wywiesic na dwór ale nienawidzę zapachu prania taką właśnie wczesną wiosną bo mi jakimiś jajkami cuchnie(kurzymi oczywiście)
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:48   #3618
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
aneczka-A może za szybko się poddajesz?? jedne dzieci zalapuja w jeden czy dwa dni a innym potrzeba dłuższego czasu. Choć ja tez uważam, że na każdego przyjdzie pora... może faktycznie jeszcze nie jego czas
Asiu robię co w mojej mocy ale niestety ... jeśli nie załapie do maja to już mu nie odpuszczę będzie miał chłopak przechlapane hehehe


Drcron fajnie że przyjechałaś koniecznie musimy to niebawem powtórzyć Julka jest niesamowita
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:49   #3619
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
aneczka-A może za szybko się poddajesz?? jedne dzieci zalapuja w jeden czy dwa dni a innym potrzeba dłuższego czasu. Choć ja tez uważam, że na każdego przyjdzie pora... może faktycznie jeszcze nie jego czas

U nas na razie idzie dobrze choć powiem szczerze, że już boję się pisac tu na forum cokolwiek dobrego bo ZAWSZE się to momentalnie odmienia. czarownice tu mamy??

nawet sprawdzilam dziś kiedy pisałam, że mała nie robi scen przy ludziach, tylko jest bardzo grzeczna. Więc było to 29 a dziś przy pelnej kolejce do kasy na basenie rzuciła się nam na ziemię z rykiem, tz ją podniósl to go bila po buzi. Mial tak dośc, że strzelił na nią focha... a ludzie tylko szeptali. Ja miałam ich gdzies ale mój tż z tych co im zależy na opinii kogoś. Więc mialam wrazenie, że zapadnie się pod ziemię, nie wiedział gdzie ma wzrok skierować. ja mam większy luz na takie rzeczy ale mimo to- przerazilam się. Co jak teraz tak juz bedzie??
A powód- ja stałam z tż chrześniaczką i Wercią czekając na dopłatę. Tż wyszedł wcześniej i stał po drugiej stronie barierki. Ona chciała do taty wiec ja puścilam (zmiescila się bez problemu pod ) minęło kilka chwil a ona chce do mamy. Wola "mamusia, mamusia" na co tż że musi poczekać, mama zaraz przejdzie. ja tez jej tłumaczę a ta twardo chce przechodzić. Więc tż ją zlapal no i się zaczęło a wychodziliśmy o 12 wiec ludzi baaaardzo dużo. dzieci też na nią patrzyly dziwnie A na basenie była taka kochana... grrr.. mam nadzieje, ze to pojedynczy "wypadek przy pracy"
Asia przestańcie się przejmować wszystkimi dookoła (Twój Tż oczywiście ). Jesteśmy za często karmieni w mediach, gazetach i książkach że dzieci są idealne, grzeczne, nie płaczą, nie krzyczą i takie tam bzdury. Nie ma takich a jeżeli są to nie ma ich tak dużo .
Ja zawsze zabieram z "miejsca zbrodni" i odchodzę, zagaduję a jak ktoś mnie wkurzy głupim gadaniem to jeszcze "oberwie". Zapewniam Cię, nie raz Zośka odstawia teatr taki że hej.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 20:53   #3620
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Aneczka nie możesz się poddawać twierdząc że jest za wcześnie bo nie jest .
Nie poddaje sie źle mnie zrozumiałaś. Dam mu trochę czasu i tyle
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:53   #3621
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

To prawda nie ma idealnych dzieci ,Aśka obejrzyj sobie "Na kłopoty Zawadzka" to zobaczysz jakie są dzieci ,większość odwala sceny i też myślę że za dużo się przejmujecie ludźmi chociaz tego to już chyba nikt z was nie wypleni
Ja wprost przeciwnie mam totalnie w d... co ktoś o mnie mysli ,tak mi zostało od czasu buntu który przechodziłam w liceum
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:57   #3622
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Asiu robię co w mojej mocy ale niestety ... jeśli nie załapie do maja to już mu nie odpuszczę będzie miał chłopak przechlapane hehehe


Drcron fajnie że przyjechałaś koniecznie musimy to niebawem powtórzyć Julka jest niesamowita
to my dziękujemy za miłe spotkanko i teraz zapraszamy do siebie
jesli nie masz nic przeciwko to wkleje zdjęcie MAciusia z Julką wyszli bosko

a ja chcialam jeszcze napisać, że z Aneczki to niezła laska strasznie wyszczuplała od naszego ostatniego spotkania a Maciuś jest przeslodki i jak pieknie mówi
i przesłodko się wysmiewał z mojej Juli jak ta zaczynała urzadzać swoje histerie
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:57   #3623
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Byliśmy w Nieszawce. Bardzo fajny basen- polecam. Jedyne co mi się bardzo nie podoba to płytki na nim. Masakra. Strasznie sliskie, raczej na basenach sa takie antypoślizgowe a tam nie. Z mała trzeba było chodzić i mocno trzymać bo co chwila by leżała...
Jest super basen dla maluszków, z dwiema fontannami i taką szeroką ala zjeżdżalnią. Jest takie cos jakby z blachy i po tym leje się woda. jest szerokie a krótkie, ze nawet młodsze dzieciaki od werci zjeżdżały i nie trzeba stać w kolejce bo i 3 osoby zjada na raz ercia zjeżdżala a potem się wskrobywała na czworakach i tak ze 100 razy

Potemposzliśmy do duzego basenu z bąblami też jej sie bardzo podobało, rwąca rzeka też ja urzekła także jest co robić. A byliśmy 2 godziny prawie.
My mieliśmy teraz jechać ale poczytałam opinie na necie że coraz gorzej tam, że obsługa do kitu, że grzyb na ścianach i że zimno (to mnie najbardziej odstraszyło) Faktycznie tak jest?
Na Hallera nie wiem czy byłaś ale my zawsze w małym basenie tylko pływamy, nigdy tam sama nie byłam i nie wiem jak jest na zjeżdżalni czy w rwącej rzece ale bałabym sie z Michałem - tylko w bąbelkach siedzieliśmy raz ale zawsze jacyś obleźni faceci tam siedzą i nie wchodzimy...
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Lind ,chłodno mam ale pranie to mi schnie 1 dzień wieszam na suszarce u góry otwieram okna zawsze na cały dzień,mam 2 dachowe na przeciw siebie i przeciąg się robi ,i czasem coś grubszego dosuszę na grzejniku bo jednak w piecu jeszcze palimy ,grzejniki grzeją.
Też już bym w sumie mogła wywiesic na dwór ale nienawidzę zapachu prania taką właśnie wczesną wiosną bo mi jakimiś jajkami cuchnie(kurzymi oczywiście)
Ja przeciągu nie zrobie - my teraz palimy mało - dziś np wcale - mam wielkie okna na południowej stronie to słoneczko nagrzało no i piekłam chlebek, babkę i szynkę to kilka godz piekarnik chodził - też w kuchni cieplej tak co drugi dzień palimy od jakiegoś tyg, żeby się dom nie wychłodził... Jutro jak będzie jak dziś to chyba wystawie pranie na balkon, bo dziś już nie wytrzymałam i żelazkiem dosuszałam a tak dawno już nic nie prasowałam
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:58   #3624
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
U nas na razie idzie dobrze choć powiem szczerze, że już boję się pisac tu na forum cokolwiek dobrego bo ZAWSZE się to momentalnie odmienia. czarownice tu mamy??

nawet sprawdzilam dziś kiedy pisałam, że mała nie robi scen przy ludziach, tylko jest bardzo grzeczna. Więc było to 29 a dziś przy pelnej kolejce do kasy na basenie rzuciła się nam na ziemię z rykiem, tz ją podniósl to go bila po buzi. Mial tak dośc, że strzelił na nią focha... a ludzie tylko szeptali. Ja miałam ich gdzies ale mój tż z tych co im zależy na opinii kogoś. Więc mialam wrazenie, że zapadnie się pod ziemię, nie wiedział gdzie ma wzrok skierować. ja mam większy luz na takie rzeczy ale mimo to- przerazilam się. Co jak teraz tak juz bedzie??
A powód- ja stałam z tż chrześniaczką i Wercią czekając na dopłatę. Tż wyszedł wcześniej i stał po drugiej stronie barierki. Ona chciała do taty wiec ja puścilam (zmiescila się bez problemu pod ) minęło kilka chwil a ona chce do mamy. Wola "mamusia, mamusia" na co tż że musi poczekać, mama zaraz przejdzie. ja tez jej tłumaczę a ta twardo chce przechodzić. Więc tż ją zlapal no i się zaczęło a wychodziliśmy o 12 wiec ludzi baaaardzo dużo. dzieci też na nią patrzyly dziwnie A na basenie była taka kochana... grrr.. mam nadzieje, ze to pojedynczy "wypadek przy pracy"
hehe

Fochem sie nie przejmujcie taki wiek, a jak z ma z tym problem podsun mu moze jakas ksiazke , Jezyk dwulatka latwiej mu bedzie zrozumiec wasza mala . Pisalam ostatnio ze na zakupach taka mala dziewczynka tez polegla na podloge i histeria wielka, ojciec tylko mowil do matki zeby ja nie ruszac. Najlepiej nie reagowac przeczekac. Wiekszosc ludzi nie zareaguje ze zrozumieniem. Reszte olac. Na fote ona zawsze taka slodka jak aniolek

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Aneczka u mnie było podobnie jak Ania pisała też trzeba było długo przypominać i wysadzać po prostu co jakiś czas bo nie wołał a nawet i teraz muszę go do łazienki zaciągnąć bo on nie ma czasu.
Ze starszym jak sobie przypomnę było podobnie tylko że tamten kupę w majtki robił ,mógł godzinę siedzieć na nocniku i nic a tylko go ubrałam ,chował się gdzieś i już bomba była no jak sobie to przypomne to .....
Ale było minęło,jednak chyba faceci to tumany ,bo z tego co tu widać to dziewczynki szybciej łapią ,większość
, ja mam takich trzech w domu hehehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 21:04   #3625
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Aneczka u mnie było podobnie jak Ania pisała też trzeba było długo przypominać i wysadzać po prostu co jakiś czas bo nie wołał a nawet i teraz muszę go do łazienki zaciągnąć bo on nie ma czasu.
Ze starszym jak sobie przypomnę było podobnie tylko że tamten kupę w majtki robił ,mógł godzinę siedzieć na nocniku i nic a tylko go ubrałam ,chował się gdzieś i już bomba była no jak sobie to przypomne to .....
Ale było minęło,jednak chyba faceci to tumany ,bo z tego co tu widać to dziewczynki szybciej łapią ,większość
ale miałaś z nim jazdę damy rade przecież nie on pierwszy nie ostatni jeszcze sika w pieluchy

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
to my dziękujemy za miłe spotkanko i teraz zapraszamy do siebie
jesli nie masz nic przeciwko to wkleje zdjęcie MAciusia z Julką wyszli bosko

a ja chcialam jeszcze napisać, że z Aneczki to niezła laska strasznie wyszczuplała od naszego ostatniego spotkania a Maciuś jest przeslodki i jak pieknie mówi
i przesłodko się wysmiewał z mojej Juli jak ta zaczynała urzadzać swoje histerie
Paulinko napewno niebawem was nawiedzimy

I już nie fisiuj że tak wyszczuplałam jeszcze dużo przedemną pracy, ale dziękuje ze zauważyłaś Jula to dopiero gaduła a te jej kitki są przeboskie fotki wstawiaj no oczywiście
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 21:05   #3626
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

, ja mam takich trzech w domu hehehe
no ja też ma trzech

Aneczka no na pewno dacie radę


Lind ja tam robię przeciągi bo my tam (na górze) w dzień nie siedzimy i tak do popołudnia pootwierane ,niech sobie wieje.
Palimy codziennie jednak tylko po południu bo wodę tez mamy na podkowę więc i tak i tak się musi palić
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 21:09   #3627
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Niestety mój tż z tych trudnych. zawsze mu tłumacze, że dzieci po prostu tak mają. jedne mniej drugie bardziej. A na stwierdzenie "bunt dwulatka" zawsze prycha i mówi, że to wymysł jakiś. na co ja, że psycholodzy sobie tak po prostu piszą, są głupi itd a Ty najmądrzejszy... no nie przegada mu się. I na tym basenie akurat same grzeczne dzieci ,stojace spokojnie w kolejce były. Więc znów stwierdził "jakoś inne dzieci mogą stać spokojnie tylko ta nasza sceny urządza".

Już nie raz mu mówiłam żeby trochę poczytał ale jak do ściany dla niego jak mu tłumaczę, że w takich sytuacjach ma ją zostawić, nic nie mówic itd to dla niego głupie... i gada do niej niepotrzebnie i jeszcze ją nakręca. No nie nauczę faceta

ja mu powiedziałam, ze gorzej od niej wypadl on w oczach tych ludzi wypowiadając słowa "za to co zrobiłaś to... zobaczysz". No jak nic powiedzą, że w domu ją skatujemy

lind- ja na hallera nie byłam a tam... hmmm... grzyba żadnego nie widziałam ale jakoś nie miałam czasu na takie detale patrzeć, obsługa jak obsługa... a do czego niby tam potrzebna poza zapłatą za wejście?? jak mnie wkurzają nieraz komentarze na necie... polakowi nie dogodzisz
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 21:13   #3628
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Niestety mój tż z tych trudnych. zawsze mu tłumacze, że dzieci po prostu tak mają. jedne mniej drugie bardziej. A na stwierdzenie "bunt dwulatka" zawsze prycha i mówi, że to wymysł jakiś. na co ja, że psycholodzy sobie tak po prostu piszą, są głupi itd a Ty najmądrzejszy... no nie przegada mu się. I na tym basenie akurat same grzeczne dzieci ,stojace spokojnie w kolejce były. Więc znów stwierdził "jakoś inne dzieci mogą stać spokojnie tylko ta nasza sceny urządza".

Już nie raz mu mówiłam żeby trochę poczytał ale jak do ściany dla niego jak mu tłumaczę, że w takich sytuacjach ma ją zostawić, nic nie mówic itd to dla niego głupie... i gada do niej niepotrzebnie i jeszcze ją nakręca. No nie nauczę faceta
Asia jakbyś pisała o moim tż zachowują się dokładnie tak samo moj też zamiast dać spokój dziecku i pozwolić sobie odsapnąć, niepotrzebną rozmową sie nakręca i bardziej denerwuje Maćka
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 21:16   #3629
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Kupiłam Oli prezenty na 2 latka na allegro
http://allegro.pl/hulajnoga-z-owiecz...162953079.html
i kosz piknikowy bo lubi rozkładać kocyki i robić piknik dla misi tylko gadżetów do tego nie ma , bo u nas kuchni niet i nie będzie raczej - choć Szymek mędzi
http://allegro.pl/smoby-kosz-koszyk-...163434298.html
fajna hulajnoga, ja Zosi na dzień dziecka kupie albo imieniny
Zosia te akcesoria które są w tym koszyczku miała razem z kuchnią, tylko bez koszyczka.


Aneczka nie poddawaj się

Zosia już drugą noc zasypia bez smoczka wczoraj tż jej nie dał, w sumie nie wiem dlaczego. Dzisiaj raz zawołała, ale powiedziałam jej że nie ma i zasnęła bez problemu
Moje drugie postanowienie noworoczne spełnione pierwsze to było pozbycie się pieluch, drugie smoczka, a trzecie jeszcze nie spełnione bo zostały mi 2 kg do schudnięcia

dzisiaj byliśmy u teścia i dał jej takie puzzle, raz jej pomogłam ułożyć a później sama sobie świetnie radziła, aż byłam w szoku
http://allegro.pl/puzzle-disney-ramk...105378868.html
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 21:16   #3630
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drżą rodzice, dziadkowie, sąsiadka, bo za chwilę BUNT DWULATKA! III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Byliśmy w Nieszawce. Bardzo fajny basen- polecam. Jedyne co mi się bardzo nie podoba to płytki na nim. Masakra. Strasznie sliskie, raczej na basenach sa takie antypoślizgowe a tam nie. Z mała trzeba było chodzić i mocno trzymać bo co chwila by leżała...
Jest super basen dla maluszków, z dwiema fontannami i taką szeroką ala zjeżdżalnią. Jest takie cos jakby z blachy i po tym leje się woda. jest szerokie a krótkie, ze nawet młodsze dzieciaki od werci zjeżdżały i nie trzeba stać w kolejce bo i 3 osoby zjada na raz ercia zjeżdżala a potem się wskrobywała na czworakach i tak ze 100 razy

Potemposzliśmy do duzego basenu z bąblami też jej sie bardzo podobało, rwąca rzeka też ja urzekła także jest co robić. A byliśmy 2 godziny prawie.
U mnie na basenie też jest taka zjeżdżalnia .
Daj Tztowi bloga
http://bachormagazyn.pl/
można przy tym wyluzować .

Libra kiedy to cudo zawadzkiej leci ? Kiedy ona ma czas to nagrywać jak całe dnie na fejsie siedzi

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Aneczka u mnie było podobnie jak Ania pisała też trzeba było długo przypominać i wysadzać po prostu co jakiś czas bo nie wołał a nawet i teraz muszę go do łazienki zaciągnąć bo on nie ma czasu.
Ze starszym jak sobie przypomnę było podobnie tylko że tamten kupę w majtki robił ,mógł godzinę siedzieć na nocniku i nic a tylko go ubrałam ,chował się gdzieś i już bomba była no jak sobie to przypomne to .....
Ale było minęło,jednak chyba faceci to tumany ,bo z tego co tu widać to dziewczynki szybciej łapią ,większość
Lind ,chłodno mam ale pranie to mi schnie 1 dzień wieszam na suszarce u góry otwieram okna zawsze na cały dzień,mam 2 dachowe na przeciw siebie i przeciąg się robi ,i czasem coś grubszego dosuszę na grzejniku bo jednak w piecu jeszcze palimy ,grzejniki grzeją.
Też już bym w sumie mogła wywiesic na dwór ale nienawidzę zapachu prania taką właśnie wczesną wiosną bo mi jakimiś jajkami cuchnie(kurzymi oczywiście)
Jakbym o SZymku czytała srał w koncie , a potem przyłaził z niewinną miną - mamo kupa
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.