Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.III - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 13:54   #2731
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
ja się nie mogę nadziwić jak ty wspaniale znosisz nieobecność TZ, ja bym chyba wypłakała sobie oczy bo jestem okropnym przytulasem i szybko tęsknie. Ale kto wie, być może gdyby było trzeba to bym była "twarda".
Tak czy siak mam nadzieje że TZ w marcu wpadnie nawet na duuuużą chwile
Dziękuję . Dużo znajomych mówi mi, że nie wiedzą jak ja to znoszę, ale w sumie u nas było tak od samego początku. Teraz praca, a wcześniej jeździł na studia. Mam dni lepsze i gorsze, ale czasami myślę sobie: "co to za życie?". Z drugiej strony takie czasy, że trzeba pracować w różnych miejscach. Smutno mi tylko, że te lata przeciekają przez palce i na starość człowiek popuka się w czoło dlaczego tak mało czasu spędzał ze sobą.
Ostatnio jak miałam gorszy dzień myślałam: "po co nam dziecko skoro i tak nie będzie tatusia widywać " . Mam nadzieję, że jak się pojawi dziecko na świecie to uda mu się spędzać w domu więcej czasu. W końcu te chwile z dzieckiem są bezcenne i nie do odzyskania .
A moje szczęście wraca dziś w nocy na całe dwa dni!!!

Wiewi, przykro mi . Każda z nas przeżywała to rozczarowanie wiele razy....

Senira
, kuruj się kochana. Szkoda, że dopadła cię choroba przed spotkaniem klasowym

Dziewczyny zazdroszczę udanych zakupów. Sama chętnie bym uwiosenniła swoją szafę . W ogóle jak wczoraj zobaczyłam menadżerkę siłowni . Ale szprycha!!!! Wysoka, opalona, pięknie umalowana i właśnie w czerwonym żakieciku.... Aż zapragnęłam też zrobić z sobą jakiś porządek- codziennie lekki makijaż, ładne ubranko. Tylko ja jestem taka leniwa!!! I wolę dłużej pospać! I kocham adidasy!
Za to TŻtowi zamówiłam prezent . Taki śliczny drewniany stoliczek pod lapka, z półeczką na myszkę i kubeczek. Ja już nie mogłam patrzeć jak on trzyma ten komputer na kolanach i grzeje klejnoty .
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 14:17   #2732
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
o to widze ze masz osobistego styliste w osobie meza
ma racje, ładnie brunetkom w żółtym (sama nia jestem)

noo taki stylista, ze jak gdzieś wychodzimy to ja sie ubieram a on siedzi jeszcze przed laptopem i ja ubrana przychodze i sie pytam " ładnie ? " a ten patrzac w ekran laptopa " bardzo ładnie"
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:18   #2733
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez ninitoja Pokaż wiadomość
Dziękuję . Dużo znajomych mówi mi, że nie wiedzą jak ja to znoszę, ale w sumie u nas było tak od samego początku. Teraz praca, a wcześniej jeździł na studia. Mam dni lepsze i gorsze, ale czasami myślę sobie: "co to za życie?". Z drugiej strony takie czasy, że trzeba pracować w różnych miejscach. Smutno mi tylko, że te lata przeciekają przez palce i na starość człowiek popuka się w czoło dlaczego tak mało czasu spędzał ze sobą.
Ostatnio jak miałam gorszy dzień myślałam: "po co nam dziecko skoro i tak nie będzie tatusia widywać " . Mam nadzieję, że jak się pojawi dziecko na świecie to uda mu się spędzać w domu więcej czasu. W końcu te chwile z dzieckiem są bezcenne i nie do odzyskania .
A moje szczęście wraca dziś w nocy na całe dwa dni!!!


Dziewczyny zazdroszczę udanych zakupów. Sama chętnie bym uwiosenniła swoją szafę . W ogóle jak wczoraj zobaczyłam menadżerkę siłowni . Ale szprycha!!!! Wysoka, opalona, pięknie umalowana i właśnie w czerwonym żakieciku.... Aż zapragnęłam też zrobić z sobą jakiś porządek- codziennie lekki makijaż, ładne ubranko. Tylko ja jestem taka leniwa!!! I wolę dłużej pospać! I kocham adidasy!
Za to TŻtowi zamówiłam prezent . Taki śliczny drewniany stoliczek pod lapka, z półeczką na myszkę i kubeczek. Ja już nie mogłam patrzeć jak on trzyma ten komputer na kolanach i grzeje klejnoty .
przydatny prezent
i nawet półeczka na kubek, toż on ci sie z przed kompa nie ruszy tak mu teraz bedzie dobrze


Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
noo taki stylista, ze jak gdzieś wychodzimy to ja sie ubieram a on siedzi jeszcze przed laptopem i ja ubrana przychodze i sie pytam " ładnie ? " a ten patrzac w ekran laptopa " bardzo ładnie"
skąd ja to znam, hm....
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 13:11   #2734
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

hej dziewczyny no i dostałam @ ... eh...

Jak mi się skończy to pójdę do ginekologa niech mi zrobi badania z krwi a jak nie to zmienię lekarza a co

Miłego weekendu u mnie piękna pogoda to zaraz lecę na dwór
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:30   #2735
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

To i ja się przywitam

Dziwny mam ten cykl. 18dc test owulacyjny wyszedł mi pozytywny (zawsze owulke miałam właśnie w tym dniu). Dzisiaj - 22 dc i zrobiłam test owulacyjny (w zasadzie nie wiem dlaczego) i znowu wyszedł pozytywny. Może były dwa pęcherzyki i jeden z nich pękł później. Innego wytłumaczenia nie widzę.
Jeśli chodzi o wiarygodność testów... ja im wierzę. Od kilku cykli używam tych samych i zawsze wskazania pokrywały się z monitoringiem.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 19:56   #2736
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
To i ja się przywitam

Dziwny mam ten cykl. 18dc test owulacyjny wyszedł mi pozytywny (zawsze owulke miałam właśnie w tym dniu). Dzisiaj - 22 dc i zrobiłam test owulacyjny (w zasadzie nie wiem dlaczego) i znowu wyszedł pozytywny. Może były dwa pęcherzyki i jeden z nich pękł później. Innego wytłumaczenia nie widzę.
Jeśli chodzi o wiarygodność testów... ja im wierzę. Od kilku cykli używam tych samych i zawsze wskazania pokrywały się z monitoringiem.
ja też nie mam zastrzeżen co do testow owy, ale w dwa cykle temu mialam wlasnie dziwna sytuacje:
w 9 dc test pozytywny (co bylo zaskoczeniem) i 21 dc test pozytywny
no ale organizm kobiety jest mega zagadka
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:49   #2737
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

dziewczyny które testy owu sa dobre ? bo widzialam jakies w rossmanie i nie wiem które wybrać
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 17:10   #2738
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
dziewczyny które testy owu sa dobre ? bo widzialam jakies w rossmanie i nie wiem które wybrać
Ja kupuję na allegro. Są tanie i wiarygodne. Polecam
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 07:36   #2739
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Ja kupuję na allegro. Są tanie i wiarygodne. Polecam
A możesz wrzucić linka do tych testów od sprzedawcy u którego kupujesz
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 09:04   #2740
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
A możesz wrzucić linka do tych testów od sprzedawcy u którego kupujesz
http://allegro.pl/testy-owulacyjne-o...159679266.html

Ten sprzedawca prowadzi kilka aukcji. Zawsze testy mam na czas. Jeszcze nie zdarzyło mu sie opóźnienie.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 09:16   #2741
Sisi_85
Raczkowanie
 
Avatar Sisi_85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

No i mega spóźniona @ przyszła, w niedzielę;/ czyli 17 dni spóźniona i narobiła bałaganu w moim cyklu:/ wczoraj zakupiłam kwas foliowy i od dzisiaj biorę

Dziewczyny trzymajcie się i nie dajcie się choróbskom!!
Sisi_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 09:31   #2742
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Witam Dziewuszki Moje
Tęskniłam za Wami
Miałam szalony weekendzik, odrobinke kacową niedzielke
Dzisiaj robie teścik owu, ale to zleciało Dziś z pewnością będzie negatywny bo odczuć owulkowych nie posiadam ale i tak sie ekscytuje
Miłego dzionka kochane
__________________

MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 09:41   #2743
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Zrobiłam wczoraj badania tsh mi spadło do 1,6 a anty tpo 144 (ostatnio mialam 283)

testosteron mam 22 (norma 15 - 20)

i zrobiłam prolaktyne i tu jest jakis psikus bo 2 miesiace temu robilam i mialam 12,1 (norma 1,2 - 25) a po obciazeniu mialam 13,1 (norma 1,2 - 25) tutaj chyba coś dziwnie za mało

a wczoraj prolaktyna 13,9 (norma 1,2 - 25) a po obiciazeniu 144 (norma 1,2 - 25) wiec za duzo

co o tym sadzicie ?

cykle mam super regularne

bede robic jeszcze progesteron i estriadol i pozostale badania i poczatkiem kwietnia ide do gina, pojde juz z gotowymi badaniami

a w tym miesiacu bawie sie w testy owu
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:09   #2744
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
noo taki stylista, ze jak gdzieś wychodzimy to ja sie ubieram a on siedzi jeszcze przed laptopem i ja ubrana przychodze i sie pytam " ładnie ? " a ten patrzac w ekran laptopa " bardzo ładnie"
Skąd ja to znam . Tak samo gdy ja się pytam TŻta: "Mam coś na twarzy?" (w sensie czy czysta jestem ). "Tak"- oczywiście bez spojrzenia na mnie. Może to ich super czuła intuicja...?

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
przydatny prezent
i nawet półeczka na kubek, toż on ci sie z przed kompa nie ruszy tak mu teraz bedzie dobrze
No jak przyjeżdża, to za wiele czasu nie ma na komputer .

Wiewi, Sisi,
przykro mi, że nie udało się wam w tym cyklu. Trzymam kciuki za następny .

MarcelaMela, i jak tam testy owu?

Messuah, ja niestety nie robiłam nigdy takich badań więc nie pomogę, ale samo to, że masz regularne @ to dobrze świadczy .
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 06:29   #2745
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Dzień Dobry Bardzo
Coś dospać dziś nie mogłam
Messuah ja Ci w interpretacji wyników nie pomoge
Mnie samą czeka przez to przeprawa. Ale są tu dziewuszki co już robiły i mogą sie wypowiedzieć ja sama będe na was kochane liczyła jak będe miała wyniki
Ninitoja teściki fajnie sie robi Dziwne tylko jest to, że ta kreseczka kontrolna jest dość blada, ja tam doświadczeń w testach owu nie mam ale myślałam że kontrolna będzie ciemniejsza bo nawet na instrukcji jest dość mocno przyciemniona. No cóż, zamówiłam 50 sztuk więc musze zużyć Jak narazie negatywne, ciekawe czy w ogóle wyjdzie pozytyw, no już za pare dni sie przekonam
__________________

MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 08:41   #2746
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

MarcelaMela, no to trzymam kciuki za testowanie. Oby wkrótce pojawił się pozytyw, a potem kolejny POZYTYW
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 08:46   #2747
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj badania tsh mi spadło do 1,6 a anty tpo 144 (ostatnio mialam 283)

testosteron mam 22 (norma 15 - 20)

i zrobiłam prolaktyne i tu jest jakis psikus bo 2 miesiace temu robilam i mialam 12,1 (norma 1,2 - 25) a po obciazeniu mialam 13,1 (norma 1,2 - 25) tutaj chyba coś dziwnie za mało

a wczoraj prolaktyna 13,9 (norma 1,2 - 25) a po obiciazeniu 144 (norma 1,2 - 25) wiec za duzo

co o tym sadzicie ?

cykle mam super regularne

bede robic jeszcze progesteron i estriadol i pozostale badania i poczatkiem kwietnia ide do gina, pojde juz z gotowymi badaniami

a w tym miesiacu bawie sie w testy owu
Fajnie by było, żeby TSH spadło Ci jeszcze do ok. 1. Mi nowa endokrynolog nie pozwoliła się starać o dziecko przy TSH 2, ale jeśli bym w ciążę zaszła to dostanę jeszcze większą dawkę leku.
Podwyższony Testrosteron może świadczyć o PCOS. Mi lekarz też podejrzewa PCOS, jeśli chcesz mieć zdiagnozowane to na wizytę w kwietniu zrób sobie jeszcze LH, FSH, Estradiol (wszystkie 3-5 dnia cyklu), morfologię i glukozę. Ja taki zestaw dostałam do zdiagnozowania PCO. A jaki masz obraz jajników na USG?
A prolaktyna po obciążeniu mogłą taka wyść, bo może miałaś stresowy dzień. Prolaktyną narazie się nie przejmuj, bo puki nie będziesz miała wyregulowanego TSh to prolaktyna będzie skakać, bo jest sprzężona z Tarczycą. Tak mi endokrynolog powiedziała, bo wcześniejszy konował kazał mi brać bromgeron. Ona kazała odstawić.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 11:54   #2748
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Fajnie by było, żeby TSH spadło Ci jeszcze do ok. 1. Mi nowa endokrynolog nie pozwoliła się starać o dziecko przy TSH 2, ale jeśli bym w ciążę zaszła to dostanę jeszcze większą dawkę leku.
Podwyższony Testrosteron może świadczyć o PCOS. Mi lekarz też podejrzewa PCOS, jeśli chcesz mieć zdiagnozowane to na wizytę w kwietniu zrób sobie jeszcze LH, FSH, Estradiol (wszystkie 3-5 dnia cyklu), morfologię i glukozę. Ja taki zestaw dostałam do zdiagnozowania PCO. A jaki masz obraz jajników na USG?
A prolaktyna po obciążeniu mogłą taka wyść, bo może miałaś stresowy dzień. Prolaktyną narazie się nie przejmuj, bo puki nie będziesz miała wyregulowanego TSh to prolaktyna będzie skakać, bo jest sprzężona z Tarczycą. Tak mi endokrynolog powiedziała, bo wcześniejszy konował kazał mi brać bromgeron. Ona kazała odstawić.
a ja tego testosteronu mam za duzo ? mam 22 (norma od 15 do 80 ) ide do gina zaraz poczatkiem kwietnia jak tylko wszystkie badania zrobie bo jeszcze czeka mnie progesteron potem lh fsh i estriadol ale musze czekac na odpowiedni dzien cyklu
jajniki i owulka na usg super ale ide jeszcze raz do innego gina bo poprzedniemu ufac nie moge nawet mi nie powiedzial ze mam problem z tarczyca w poprzedniej ciazy ktora niestety sie zle skonczyla mialam tsh 3,8 a norma byla do 4 no ale stwierdzil ze sie trzymam normy i tyle

dziwne ze w pierwsza ciaze zaszlam prawie od razu a teraz nic
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 15:02   #2749
Olcia1821
Raczkowanie
 
Avatar Olcia1821
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 237
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cześć dziewczyny Witam po kolejnej dłuższej przerwie

I ja dołączyłam do dziewczyn, które nawiedziła @

Mimo testu owulacyjnego pozytywnego i działań w odpowiednim czasie, @ jak zwykle jest 1 marca zaczęłam 14 cykl starań :9 ile to może jeszcze trwać

ogólnie to jestem wykończona moim tempem życia obecnie.. praktyki, dwie uczelnie, dwie prace licencjackie, TŻ straszny bałaganiarz, dom, pies. ale jest super plus bo zaczęliśmy w końcu remont nowego mieszkania, na który długo odkładaliśmy pieniążki, sprzedaliśmy oba samochody i kupiliśmy jeden nowszy, lepszy w którym jestem zakochana no musiałam się nauczyć jeździć automatyczną skrzynią biegów ogólnie nawet pojawianie się @ bardzo mnie w tym cyklu nie podłamało, bo nie mam na to czasu...

pola serdecznie gratuluje i zdrówka życzę
__________________
Któż to powiedział, że nie ma na świecie prawdziwej, wiernej i wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!

Michaił Afanasjewicz Bułhakow
Nareszcie jesteś!!

Ty i ja Kochanie
Olcia1821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 17:16   #2750
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Olcia1821 Pokaż wiadomość
Mimo testu owulacyjnego pozytywnego i działań w odpowiednim czasie, @ jak zwykle jest 1 marca zaczęłam 14 cykl starań :9 ile to może jeszcze trwać
U mnie też 14. cykl, zaczęłam dzień przed Tobą.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:36   #2751
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
a ja tego testosteronu mam za duzo ? mam 22 (norma od 15 do 80 ) ide do gina zaraz poczatkiem kwietnia jak tylko wszystkie badania zrobie bo jeszcze czeka mnie progesteron potem lh fsh i estriadol ale musze czekac na odpowiedni dzien cyklu
jajniki i owulka na usg super ale ide jeszcze raz do innego gina bo poprzedniemu ufac nie moge nawet mi nie powiedzial ze mam problem z tarczyca w poprzedniej ciazy ktora niestety sie zle skonczyla mialam tsh 3,8 a norma byla do 4 no ale stwierdzil ze sie trzymam normy i tyle

dziwne ze w pierwsza ciaze zaszlam prawie od razu a teraz nic
Aaa norma jest do 80, napisałaś do 20 i to mnie zmyliło. W takim razie wszystko jest ok z Testosteronem.
Jak wyregulujesz TSH to mam naszieję, że Ci się uda. JA mam taką nadzieję, że u mnie też się uda.
A anty-TPO zawsze będziesz miała podwyższone, bo masz Hashimoto, więc Tym się nie przejmuj i nie badaj tego jużą więcej. Szkoda twoich pieniędzy. To jest choroba postępująca, więc na bieżąco należy badać tylko TSH.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:00   #2752
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny! Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? Jestem z Wami od początku. Moje próby zajścia w ciąże wspomagane były przeróżnymi medykamentami. W listopadzie zniknęłam z forum a po powrocie widze wiele zmian! Gratuluję wszystkim zafasolkowanym! A zwłaszcza branzoletce gdyż wiem jak bardzo jej się spieszyło
Rano zrobiłam test.... sama nie wierzę w to co zobaczyłam. Druga kreseczka jest strasznie słabiutka ale chyba jest....
Niech ktoś mi powie, że to nie sen...
No spieszyło Dziękuje Pamiętam cię też dzięki temu, że nie zmieniałaś awatarka Gratuluje II kreseczek i mam nadzieje, ze nie jesteś tu ostatnią wiosenną zafasolkowaną

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
ale śliczne maleństwo
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez MarcelaMela Pokaż wiadomość
No wreszcie jesteś!!!!!!!!!!! Tak czekałam kiedy dasz znać!!!!!!!
Normalnie sie wzruszyłam
No pewnie że chłopczyk, Ciocia Mela wywróżyła
Ciesze sie Kochana z Twojego szczęścia i wpadaj do nas częściej co...
Chwal sie jak brzusio rośnie, tak miło czytać o kruszynkach
Zaglądam choć nie zawsze odpisuje. Brzucho rośnie bardziej niż bym chciała no ale cóż ważne, ze dzidzia zdrowa ja też i nawet czuje się supcio nie licząc bóli krzyży w pewnych momentach no ale i tak mam się dobrze w porównaniu z innymi koleżankami

Marcelka, mrowinko, Messuah, Przykro mi dziewczyny, że wredota jednak przyszła
Tak mi przyszło do głowy szalony pomysł Może zamiast topić marzannę symbolicznie utopicie czerwoną małpę w tym roku?

Pozdrawiam i trzymam za was wszystkie mocno kciuki wiosennie
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 07:18   #2753
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez ninitoja Pokaż wiadomość
MarcelaMela, no to trzymam kciuki za testowanie. Oby wkrótce pojawił się pozytyw, a potem kolejny POZYTYW
Dzięki Kochana sama jestem ciekawa jak dzisiejszy teścik pokaże bo jak do tej pory to negatywki

ninagg toż Ty chodząca encyklopedia jesteś Ja jestem zerowa w tym temacie Choćbym czytała i czytała jak to jest z tymi chormonami i zależnościami między nimi to i tak nic z tego nie wiem No ale dobrze że będe miała sie do kogo zwrócić o pomoc
Branzoletka Słońce Witaj ciesze sie że sie dobrze czujesz, to już pierwszy trymestr za Tobą? Fajnie sobie z brzuszeczkiem będziesz śmigać w lecie Ja to strasznie bym chciała żebym miała brzuszek widoczny akurat na letnie miesiące bo normalnie jak widze kobitki z taką cudną kuleczką pod bluzką to przeokropna zazdrość mnie dopada
Oj rozczuliłam sie.... miłego dzionka Dziewuszki Moje mua
__________________

MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 08:46   #2754
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cześć dziewczyny
Przeniosłam się na SkarbMamy. Jeśli macie ochotę pokibicować mi to zapraszam: http://www.skarbmamy.pl/wykres_kolez...a4891&cid=5734
Wsparcie bardzo sie przyda
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 10:00   #2755
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Aaa norma jest do 80, napisałaś do 20 i to mnie zmyliło. W takim razie wszystko jest ok z Testosteronem.
Jak wyregulujesz TSH to mam naszieję, że Ci się uda. JA mam taką nadzieję, że u mnie też się uda.
A anty-TPO zawsze będziesz miała podwyższone, bo masz Hashimoto, więc Tym się nie przejmuj i nie badaj tego jużą więcej. Szkoda twoich pieniędzy. To jest choroba postępująca, więc na bieżąco należy badać tylko TSH.
No faktycznie psikus napisałam 20 zamiast 80
byłam wczoraj u endo dawke mam miec ta sama co mialam 37,5
anty tpo badam sobie z ciekawosci bo robie eksperyment suplementacyjny mialam 283 a po dwoch miesiacach 144 i tak sama dla siebie chce zobaczyc co sie bedzie dalej z tym dzialo
endo powiedzial ze juz moge w ciaze zachodzic jezeli chodzi o tarczyce
teraz czekaja mnie kolejne badania i ide do gina
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 10:32   #2756
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

A ja się chciałam przywitać

Ciekawa jestem jak u kwiatka
Podglądam jej wykres, ale wolałabym żeby coś więcej napisała. Mam nadzieję, że jej sprawy się w końcu rozwiążą pomyślnie.

Margo ty też się odezwij.
__________________
edit 29

Edytowane przez edit23
Czas edycji: 2012-03-08 o 10:40
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 10:33   #2757
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

A jaki eksperyment suplementacyjny, ciekawa jestem Fajnie przeciwciała Ci spadły.
To teraz do dzieła i pokazywać niebawem II kreseczki. Jak widać co endokrynolog to inne zdanie, mi lekarka powiedziała że musi być 1 z kawałkiem.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 12:15   #2758
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
A jaki eksperyment suplementacyjny, ciekawa jestem Fajnie przeciwciała Ci spadły.
To teraz do dzieła i pokazywać niebawem II kreseczki. Jak widać co endokrynolog to inne zdanie, mi lekarka powiedziała że musi być 1 z kawałkiem.
no tak co endo to inaczej w kazdym razie jak beda już 2 kreseczki to bede miala zwiekszona dawke, co do eksperymentu to zrobilam analize pierwiastkowa wlosa i wzielam zalecenia pod wzgledem tarczycy, biore naturalne suplementy nie takie apteczne wiekszosc sciagam z usa i czuje sie jak lekoman ale sie ciesze ze dziala super bo poczatkowo mialam watpliwosci jak by kogos inetersowalo co biore na niedoczynnosc to moge napisac a moze takie apteczne tez by pomogly
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 12:27   #2759
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
no tak co endo to inaczej w kazdym razie jak beda już 2 kreseczki to bede miala zwiekszona dawke, co do eksperymentu to zrobilam analize pierwiastkowa wlosa i wzielam zalecenia pod wzgledem tarczycy, biore naturalne suplementy nie takie apteczne wiekszosc sciagam z usa i czuje sie jak lekoman ale sie ciesze ze dziala super bo poczatkowo mialam watpliwosci jak by kogos inetersowalo co biore na niedoczynnosc to moge napisac a moze takie apteczne tez by pomogly
Napisz ciekawa jestem
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 12:45   #2760
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Napisz ciekawa jestem
dzień z zycia lekomana
rano do sniadania witamina C naturalna plus dwie tabletki cla z oleju szafranowego (inne nie)
do obiadku selen i znowu dwa razy cla
do kolacji cynk, biotyna z kolagenem, wit b, kwas foliowy
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 15:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.