Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 12:58   #2161
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No to mnie załamałaś Kurczę, jestem wściekła na ten konkretny sklep - fajna obsługa, ale zaopatrzenie takie, ze lepiej nie mówić...
To pradwa, zawsze tam jest wszystko późno...

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
To mnie zaskoczyłaś



Najpierw wszystkie psioczą,że smużą, że odpryskują, a teraz polecacie

Ja pomalowałam nudziakiem z Eveline i jestem zachwycona! Jedna wartwa wystarczy do super krycia i do tego wysycha w mgnieniu oka
Kurde, a byłam w okolicach Biedrony i nie weszłam

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Do warszawianek: dziś w drogerii Jaśmin na Centralnym leżała sobie nienaruszona limitka MarbleMania

O ja... Zostawcie mi lakiery!
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:23   #2162
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Do warszawianek: dziś w drogerii Jaśmin na Centralnym leżała sobie nienaruszona limitka MarbleMania
Oooo, a jednak
Na szczęście już nic z niej nie chcę :P
Czekam na fruity
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:36   #2163
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Do warszawianek: dziś w drogerii Jaśmin na Centralnym leżała sobie nienaruszona limitka MarbleMania
O kurka fajnie. Moja pierwsza reakcja: zaraz lecę.
Potem dopiero weszłam na bloga em i stwierdzam, że w zasadzie nic z niej nie chcę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:52   #2164
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
moze ten top gel-look? tyle ze naprawde trzeba miec ciepliwość bo zlośnik schnie bardzoo dlugo! Chyba Śniegowa mówila, że przedluża trwałość lakieru az do tygodnia
Zgadza się przedłuża, i schnie wieki.

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Śniegowa polecała top bardziej profesjonalny od esenca - o ile się nie mylę, to właśnie on miał przedłużać o tydzień
...tyle, że mój post nic nie wnosi, bo nie pamiętam nazwy
Gel look jest niezły,ale lepszy jest INM Out the door

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Zrobiłaś na mnie wrażenie. Serio.

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

O, witam swoją
Myślę że top polecany przez Śniegową raczej nie do dostania u nas więc pozostaje all.
U "nas" to znaczy?
W wawie od ręki mozna, a gdzie indziej przez neta.

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Do warszawianek: dziś w drogerii Jaśmin na Centralnym leżała sobie nienaruszona limitka MarbleMania
A ja leżę w łóżku chora
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:54   #2165
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Do warszawianek: dziś w drogerii Jaśmin na Centralnym leżała sobie nienaruszona limitka MarbleMania
ożeszfak!
Nie chcę nic z tej limitki, ale i tak żałuję, że nie mogę pójść obadać bo trochę daleko
Ale w sumie to oznaka że jest szansa że pojawi się w TE
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
coco_kiciusia Rozświetlacz, na który się czaje to Star Dust z Lily Lolo
OK dzięki
ja chyba chwilowo jestem rozświetlaczowo zaspokojona z naciskiem na chyba i chwilowo
Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Oooo, a jednak
Na szczęście już nic z niej nie chcę :P
Czekam na fruity
To samo ale róż bym obmacała zwłaszcza po swatchu u Sroki.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
U "nas" to znaczy?
W wawie od ręki mozna, a gdzie indziej przez neta.
Lbn
Takie dziwne miasto - Douglasa niet, i tych innych sklepów fajnych niesieciowych też, Hebe niet...

BTW 1 500 postów
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-03-13 o 14:00
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:57   #2166
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O kurka fajnie. Moja pierwsza reakcja: zaraz lecę.
Potem dopiero weszłam na bloga em i stwierdzam, że w zasadzie nic z niej nie chcę.
Ja się od razu napaliłam jak ją zobaczyłam ale jak się bliżej przyjrzałam to stwierdziłam, że nic nie chce

Jedynie pomarańczowy lakier mnie zainteresował ale akurat kupiłam już trzy inne więc odpuściłam. Róż miał strasznie słabą pigmentację, cienie też nie za ciekawe... mój portfel się ucieszył
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:01   #2167
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Lele, miałaś rację z tym szarym eyelinerem
Ja go kupiłam strasznie szybko, ale dopiero dziś się uwzięłam i go rzuciłam na oko, razem z krewetkową jedynką essence i 502 ds inglota i jestem zachwycona! Niby szarość, ale jak pięknie do zielonego oka pasuje!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 14:08   #2168
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Tzn?

O, witam swoją
Myślę że top polecany przez Śniegową raczej nie do dostania u nas więc pozostaje all.
Co do Ultra Strong jest wycofana stara wersja i zastąpiona nową http://www.essence.eu/pl/produkty/pa...product/1.html tu go znajdziesz.

BTW w której N bywasz? Widziałaś już gdzieś limitkę Hidden World z Catrice?
A dzień dobry wiesz co, ja mieszkam na obrzeżach raczej i najbliżej mi do Natury na Żelazowej Woli (w Stokrotce) i na Braci Wieniawskich - w tej pierwszej jestem bardzo często i sobie chwalę, bo mało ludzi tam chodzi i zawsze jest duży wybór, no i Naturzanki nie stoją mi nad głową, a w Naturze na Braci byłam tydzień temu i widziałam tam HW ale dziewczyny piszą, że ta limitowanka pojawia się i znika, więc niestety nie wiem czy nadal jest wystawiona. I ostrzegam od razu, że na Braci jest tylko jedna szafa Essence, na Żelazowej Woli dwie.
A z Ultra Strong widzę dałam czadu, latam po drogeriach i się dziwię że go nie ma hmm a to to samo aby? Bo byłam zakochana w efekcie US, nie obraziłabym się kupić coś o identycznym działaniu

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Za 3 razem już nie będzie problemu. Ja na początku też obchodziłam się z paznokciami jak z jajkiem, a teraz pomaluję gel lookiem 15 min odczekam, później normalnie po 1h idę spać i rano zero odcisków. Gel look widać nie może być za świeży
Będę jutro próbować, bo Gel Look już spoczywa grzecznie na półce i czeka na swoją kolej skórkowańca nie dopadłam w końcu, ale wynagrodziłam to sobie lakierem Better Late Than Never i kurcze... powiem wam, że w życiu nie widziałam tak soczystej czerwieni już trzymałam w ręku C'est la vie, zachwycona swatchami jednej z was, ale myślę sobie że w buteleczce jakaś taka marchewa, więc biorę coś ciemniejszego - i padło właśnie na BLTN. Jestem zachwycona kolorem, nawet na moich krótkich paznokciach prezentuje się świetnie
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:26   #2169
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

dziewczyny, wstawiłam na blogu zdjęcia marcowych nowości - jest ich kilka więc mogę zrobić swatche, ale nie wiem co najpierw?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:28   #2170
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mialas podobna?

Mhm tylko boki wypacholone równo z tą mini grzywką i na łyso tak do ucha z obu stron P.S. Fajny blog i ogólny klimat


Co do MM to jakiś czas temu odpuściłam sobie wzdychanie do niej...ale teraz jak piszecie, że jest na wyciągnięcie ręki ...to myślę, czy aby jednak nie chcę różu ...no ale on chyba bardziej czerwono-różówy, niż brzoskwiniowy, prawda? No właśnie...to ja go może wcale nie chcę

Co do top coat'ów, ja od jakiegoś miesiąca mam essence Sealing Top Coat (https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/41607_250.jpg) i nawet daje radę...choć właściwie nie przyspiesza wysychania, może deko przedłuża, jedynie ładnie nabłyszcza
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:35   #2171
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Ja się od razu napaliłam jak ją zobaczyłam ale jak się bliżej przyjrzałam to stwierdziłam, że nic nie chce

Jedynie pomarańczowy lakier mnie zainteresował ale akurat kupiłam już trzy inne więc odpuściłam. Róż miał strasznie słabą pigmentację, cienie też nie za ciekawe... mój portfel się ucieszył
dzięki to już nie żałuję
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Lele, miałaś rację z tym szarym eyelinerem
Ja go kupiłam strasznie szybko, ale dopiero dziś się uwzięłam i go rzuciłam na oko, razem z krewetkową jedynką essence i 502 ds inglota i jestem zachwycona! Niby szarość, ale jak pięknie do zielonego oka pasuje!
Takkk! niby szarość, a taka niezwykła wręcz trochę pawia
Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
A dzień dobry wiesz co, ja mieszkam na obrzeżach raczej i najbliżej mi do Natury na Żelazowej Woli (w Stokrotce) i na Braci Wieniawskich - w tej pierwszej jestem bardzo często i sobie chwalę, bo mało ludzi tam chodzi i zawsze jest duży wybór, no i Naturzanki nie stoją mi nad głową, a w Naturze na Braci byłam tydzień temu i widziałam tam HW ale dziewczyny piszą, że ta limitowanka pojawia się i znika, więc niestety nie wiem czy nadal jest wystawiona. I ostrzegam od razu, że na Braci jest tylko jedna szafa Essence, na Żelazowej Woli dwie.
A z Ultra Strong widzę dałam czadu, latam po drogeriach i się dziwię że go nie ma hmm a to to samo aby? Bo byłam zakochana w efekcie US, nie obraziłabym się kupić coś o identycznym działaniu
Dzięki też lubię być na Żelazowej Woli w Naturze chociaż na razie byłam chyba tylko raz
Na Braci też jestem czasem - dzięki za info o tych szafach, jakoś nie zwróciłam uwagi.
Nie mam pojęcia czy to samo, najlepiej byłoby mieć składy do porównania ale nie wiem skąd wziąć skład starej US...
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dziewczyny, wstawiłam na blogu zdjęcia marcowych nowości - jest ich kilka więc mogę zrobić swatche, ale nie wiem co najpierw?
lakiery, potem bazy
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 14:52   #2172
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ooo co ja pacze MM się pojawiło. Jakby ktoś widział w Superpharmie to dajcie znać, bo u mnie tylko tam się pojawiają limitki z tych niesieciowych drogerii
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:54   #2173
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
ahaha, o tym nie pomyślałam
rzeczywiście mogłam się tam po prostu przejść.

Dzięki rany - będę musiała na spokojnie tego pdf poczytać. Ciekawych rzeczy się pewnie dowiem

Co do HW to boję się że mnie ominie, a zależy mi na tych cieniach...

Ja mam Nail Art Sealing Top Coat i mnie czymś wkurzał - już nie pamiętam czym - chyba tym że w ogóle nie przyspiesza schnięcia i średnio wpływa na trwałość.
Chyba pokornie wrócę do duetu Nail Tek II. Mistrz w kategorii - odżywka robiąca paznokcie jakich przedtem nigdy nie miałaś + przedłużacz trwałości mani, schnie elegancko też - ale jedna wada, ten top robi pajączki po kilku dniach potrafiły się pazury trzymać tydzień ale przez te pęknięcia trzeba było zmywać.

zależy mi przede wszystkim na megablasku i odrobinie trwałości, często zmieniam mani, ale jak mi się wyjątkowo spodoba jakieś zdobienie, to chętnie w nim połażę 3-4 dni... mimo wszystko dla spokoju sumienia, że wypróbowałam niedrogie środki, spróbuję
a na temat nail teka porozmawiajmy proszę na ot, chciałabym się czegoś więcej o nich dowiedzieć, bo moja ukochana odżywka Nailgrowth Miracle już nie działa, tak mi się pazurki przyzwyczaiły...
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:25   #2174
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość

Mhm tylko boki wypacholone równo z tą mini grzywką i na łyso tak do ucha z obu stron P.S. Fajny blog i ogólny klimat


Co do MM to jakiś czas temu odpuściłam sobie wzdychanie do niej...ale teraz jak piszecie, że jest na wyciągnięcie ręki ...to myślę, czy aby jednak nie chcę różu ...no ale on chyba bardziej czerwono-różówy, niż brzoskwiniowy, prawda? No właśnie...to ja go może wcale nie chcę

Co do top coat'ów, ja od jakiegoś miesiąca mam essence Sealing Top Coat (https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/41607_250.jpg) i nawet daje radę...choć właściwie nie przyspiesza wysychania, może deko przedłuża, jedynie ładnie nabłyszcza
o to musialas super wygladac, ja mam malo wygolone z boku - wiecej nie chcialam, stra jestem juz
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:28   #2175
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Ja się od razu napaliłam jak ją zobaczyłam ale jak się bliżej przyjrzałam to stwierdziłam, że nic nie chce

Jedynie pomarańczowy lakier mnie zainteresował ale akurat kupiłam już trzy inne więc odpuściłam. Róż miał strasznie słabą pigmentację, cienie też nie za ciekawe... mój portfel się ucieszył


Serio? Jak dla mnie pigmentacja jest naprawde ok

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:44   #2176
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
o to musialas super wygladac, ja mam malo wygolone z boku - wiecej nie chcialam, stra jestem juz
Lubiłam tamtą fryzurę , dzięki.
Teraz mam spokojną, long bob i na bok długa grzywa bez żadnych atrakcji łysych i krótkich, no ale nie te lata już i praca wymaga "poważnego" wyglądu
Co nie zmienia faktu, że np. wersja fryzury a'la Yolandi nadal wcale mnie nie odrzuca, choć przyznam, że tak daleko sie nigdy nie posunęłam
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-03-13 o 15:50
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:06   #2177
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość

Lubiłam tamtą fryzurę , dzięki.
Teraz mam spokojną, long bob i na bok długa grzywa bez żadnych atrakcji łysych i krótkich, no ale nie te lata już i praca wymaga "poważnego" wyglądu
Co nie zmienia faktu, że np. wersja fryzury a'la Yolandi nadal wcale mnie nie odrzuca, choć przyznam, że tak daleko sie nigdy nie posunęłam
mialam ochote na ta fryzure jak yolandi
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:29   #2178
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ok, byłam w Jaśmin, kupiłam lakiery i wymacałam co bylo można.

Zostało:
- 0 róży
- 2 tusze
- 2 srebrne lakiery
- 1 brzoskwiniowy lakier
- 2(3?) brązowe lakiery
- po 2 cienie każdego koloru
- dużo błystków
- dużo stuffu do zdobień paznokci


Po wymacaniu testerów stwierdzam, że:
- róż wygląda bardzo ładnie, aż mi się zachciało go mieć, w sklepie wyglądał na ładą brzoskwiniowo różową satynkę. Nie oglądałam w świetle dziennym, ale aż się zdziwiłam, że nie dojrzałam tam chamskich drobin.
- cienie są również bardzo ładne (moje kolory), dobra pigmentacja. Również zachciało mi się je mieć, ale mam takich kolorów w den deseń sporo.


Tak więc kupiłam tylko to co chciałam czyli 3 lakiery. Już się nie mogę doczekać testów
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:36   #2179
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość


Serio? Jak dla mnie pigmentacja jest naprawde ok

Jak nakładałam bezpośrednio na palec to pigmentacja była nad wyraz dobra ale po roztarciu na dłoni róż znikał i wyglądał baaardzo delikatnie. Pewnie jak ktoś lubi takie delikatne rozświetlaczo-róże to będzie zadowolony ale ja po zdjęciach spodziewałam się lepszego efektu.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 17:16   #2180
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nie wytrzymałam i nałożyłam jakąś godzinę temu Gel Looka na szybkoschnący Colour & Go... a teraz pocieram sobie paznokcie palcami i cieszę się jak głupi do sera, bo nie dość że nic się nie rozmazuje, to jeszcze gładkie jak Niemiec na wakacjach aż nie dowierzam, może felerny egzemplarz? Jutro dołożę następną warstwę
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:31   #2181
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość

Mhm tylko boki wypacholone równo z tą mini grzywką i na łyso tak do ucha z obu stron P.S. Fajny blog i ogólny klimat


Co do MM to jakiś czas temu odpuściłam sobie wzdychanie do niej...ale teraz jak piszecie, że jest na wyciągnięcie ręki ...to myślę, czy aby jednak nie chcę różu ...no ale on chyba bardziej czerwono-różówy, niż brzoskwiniowy, prawda? No właśnie...to ja go może wcale nie chcę

Co do top coat'ów, ja od jakiegoś miesiąca mam essence Sealing Top Coat (https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/41607_250.jpg) i nawet daje radę...choć właściwie nie przyspiesza wysychania, może deko przedłuża, jedynie ładnie nabłyszcza
Jak na mój gust róż ma kolor bardziej brzoskwiniowo- różowy http://siempre-la-belleza.blogspot.c...le-marble.html same zobaczcie
ja jestem zakochana

a co do gel looka właśnie dzisiaj go zakupiłam, gdyż mam mega krótkie pazury i chcialam zeby wyglądały w miarę schludnie i jestem zadowolona. wysechł w 10 minut !
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:48   #2182
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziewczyny czy cienie Stay All Day będą w stałej sprzedaży czy nie?
Bo niby sa w nowym katalogu ale na wyprzedaży produktów wycofywanych je przecenili.To jak z nimi jest?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:53   #2183
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Pięęękny będzie ten róż z Marble Manii! A spróbują mi Lublinianki go wyczyścić z półek, tak jak rozświetlacz Crystalliced, to inaczej sobie pogadamy
Pandorzyca__, daj znać ile będzie Ci się trzymał Gel Look ja mimo wszystko jestem nieco sceptyczna, bo lakiery się mnie po prostu nie imają, skubańce, no ale zobaczymy.
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:01   #2184
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Potem dopiero weszłam na bloga em i stwierdzam, że w zasadzie nic z niej nie chcę.


Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy cienie Stay All Day będą w stałej sprzedaży czy nie?
Bo niby sa w nowym katalogu ale na wyprzedaży produktów wycofywanych je przecenili.To jak z nimi jest?
Będą, ale w drugiej szafie - dlatego były wyprzedawane w drogeriach, które mają tylko jedną.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:03   #2185
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy cienie Stay All Day będą w stałej sprzedaży czy nie?
Bo niby sa w nowym katalogu ale na wyprzedaży produktów wycofywanych je przecenili.To jak z nimi jest?
Sa przeniesione do drugiej szafy, dlatego byly wyprzedawane w sklepach mających tylko jedną szafę.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:03   #2186
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość



Będą, ale w drugiej szafie - dlatego były wyprzedawane w drogeriach, które mają tylko jedną.
Serdecznie Ci Dziękuję

tenebra,
również dziękuję
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2012-03-13 o 18:06
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:30   #2187
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dziewczyny, wstawiłam na blogu zdjęcia marcowych nowości - jest ich kilka więc mogę zrobić swatche, ale nie wiem co najpierw?
Ja jestem ciekawa jak się sprawuje big laszes.

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i nałożyłam jakąś godzinę temu Gel Looka na szybkoschnący Colour & Go... a teraz pocieram sobie paznokcie palcami i cieszę się jak głupi do sera, bo nie dość że nic się nie rozmazuje, to jeszcze gładkie jak Niemiec na wakacjach aż nie dowierzam, może felerny egzemplarz? Jutro dołożę następną warstwę
Padłam.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zawsze tak robię, wpisuję w google co chcę obejrzeć, dopisuję lusterko em i paczę.
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2012-03-13 o 19:30
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:46   #2188
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i nałożyłam jakąś godzinę temu Gel Looka na szybkoschnący Colour & Go... a teraz pocieram sobie paznokcie palcami i cieszę się jak głupi do sera, bo nie dość że nic się nie rozmazuje, to jeszcze gładkie jak Niemiec na wakacjach aż nie dowierzam, może felerny egzemplarz? Jutro dołożę następną warstwę


Co do żelka to też się skusiłam i jeszcze z N wyniosłam dziś konturówkę do ust, która powinna pasować do9 moich oczoje.bnych czerwieni

P.s. Jelly- cudny avek
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:01   #2189
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dopadłam dzisiaj cienie i maskarę MM
Stałam przy standzie chyba ze 20 minut i wybierałam, który egzemplarz ma najciekawszy marmurek
A jak wyszłam ze sklepu to coś mnie tchnęło i zajrzałam do tuszu...i oczywiście cały wylot umazany ale przynajmniej wiem, kiedy był otwierany...a chciałam poczekać z używaniem kilka miesięcy, jak już skończy dogorywać mój tusz z Maybelline (nawiasem mówiąc mam go od 3 lat i ciągle używam i jeszcze skubaniec nie wysechł, ani nie podrażnia, tylko od jakichś dwóch miesięcy słabo mazia, więc muszę go poprawiać innym. Ale skończyć się nie chce)...no ale cóż...jutro testy tuszu
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:07   #2190
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Pięęękny będzie ten róż z Marble Manii! A spróbują mi Lublinianki go wyczyścić z półek, tak jak rozświetlacz Crystalliced, to inaczej sobie pogadamy
Pandorzyca__, daj znać ile będzie Ci się trzymał Gel Look ja mimo wszystko jestem nieco sceptyczna, bo lakiery się mnie po prostu nie imają, skubańce, no ale zobaczymy.
jasne dam znać
z tym, że ja mam nałożony sam gel (żadnego lakieru pod spodem, bo narazie nie mam co malować ) więc może się jakoś inaczej zachowa
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.