Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII-VIII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czas na wybór tytulu do kolejenj części. Do dzieła Mamuśki! )
Uśmiechamy się radośnie, bo zaraz witamy wiosnę. 1 2,00%
Ząbek tu, ząbek tam , ale jeszcze czadu mamie dam! 6 12,00%
Dietka rozszerzona, mama zadowolona a ja poznaje nowe smaki, bo już nawet jem buraki 1 2,00%
Poznajemy smaki nowe i jesteśmy przez to zdrowe ! 1 2,00%
RosnąRączki,RosnąNóżkiTo też czas zębowej wróżki, baba,baba wciąż słyszymy i na wiosnę sie cieszymy. 10 20,00%
Pół roczku już mamy i siadać, pełzać zaczynamy! Mamusie VII-VIII. 0 0%
Czworaczki, pełzaczki- coraz bardziej ruchliwe te nasze dzieciaczki. 14 28,00%
Raczkujemy i wstajemy, przez co mamie smukłą sylwetkę utrzymać dajemy 1 2,00%
W końcu wiosna wyczekana- cieszy się kazdy bobas i jego mama. 16 32,00%
Głosujący: 50. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 21:16   #4471
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
chyba stwierdzil ze musi sie przyzwyczaic do tego smaku bo mama nie odpusci i codziennie go bedzie podchodzic
Może

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
A widzisz, pisałam, że musi się oswoić z nowymi smakami
No chyba tak. Chociaż ja obstawiam jeszcze inną konsystencję. Bo on przez te pierwsze dni po prostu nie wiedział co z taką papkę czy kawałkiem czegoś zrobić. Krztusił się, miła odruch wymiotny. A teraz załapał, że to można połknąć

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Brumku Antek generalnie musi miec cisze do jedzenia, to znaczy telewizor czy radio tak, ale nie na full. Odpada jedzenie w towarzystwie siostr, czy meza, bo oni wtedy sa ciekawsi. Ale jak dotad nie bylo problemow z jedzeniem w przychodni, czy chocby tak jak ostatnio na usg. A dzis juz zainaugurowalam karmienie na lawce na placu zabaw.
A u nas na odwrót, bo do tej pory karmiłam go czy w restauracji czy w przychodni właśnie, czy na basenie. Gdzie chciał A teraz nie ma mowy. Mąż mu nie przeszkadza, ale tylko jak cicho siedzi i nawet nie wzdycha głośno. To zabronione
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:16   #4472
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
isiaok i kawusia od dawna podczytują. Nieśmiałe są dziewczyny
tylko ta pierwsza nie ma zadnego posta musi byc baaardzo niesmiala
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:16   #4473
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

asiago, gratuluję maluchów!!!
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
innych dziurek chyba nie musze (chyba ze na oczy) bo mam

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
1. w zlobku artur z kolega pod pretekstem wysikania sie wzieli szczotki i "wymyli" cala podloge w lazience woda z sedesu...

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam, poszłam z Domkiem na spacer. Mi też dobrze zrobił. Spotkaliśmy męża i został z nami.

rozumiem że swojego męża? Czy przygarnęłaś obcego? Przepraszam, oczywiście rozumiem co napisałaś ale tak fajnie zabrzmiało

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
mam 3 pytania :

1. Czy jeszcze zakładacie rekawiczki maluchom

2. czy kupilyscie juz paste do zabków i myjecie nia zabki 2 raz ydziennie?
1 - NIE
2- TAK


zaneta, szkoda z tym wózkiem

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
mój dostaje wodę jak mu w paszczy zaschnie na nic innego liczyć nie może Shira samo ZŁOOOOOOO
ja bym powiedziała że Shirunia samo dobro!
Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już wiem co dolegało Karolkowi. Maluch zachoował na trzydniówke. Dziś rano odkryłam ze jest w chrostkach, na brzuszku dostał i pleckach.
wiesz że tak podejrzewałam jak pisałaś..... no ale dobrze że to tylko to
Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu podglada nas kawusia i isiaok......zauwazylyscie??? moze to czyjes rodzinne podgladaczki bo raczej postow nie maja
wiem, i baaaaardzo mnie to wkurza. Postów zero, nie napiszą nic a czytają
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ciekawe, jak inne piersiowe dzieci z wątku? Bo Tymek nie ma szans, żeby gdzieś zjadł. Od jakiś 2 miesięcy tak już jest. Wszystko go wtedy rozprasza i nawet jak jest głody to kręci główką i zapomina o ssaniu. Jak u kogoś jesteśmy to ewentualnie sie uda, jak sie z nim zamknę gdzieś na osobności... Ale też kiepsko mu to idzie
Adasiowi różnicy miejsce nie robi, byle mama i mleczko było
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam się pochwalić: Tymcio dziś zjadł bez mrugnięcia oczkiem pół słoiczka marchewki z jabłkiem Otwierał ładnie buzię i czekał na więcej
no to klask i:
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:17   #4474
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A właśnie, przypomniało mi się że miałam pytać. Patryk, jak rozumiem, nie ma kłopotów z jedzeniem w nowych/publicznych miejscach? Ciekawe, jak inne piersiowe dzieci z wątku? Bo Tymek nie ma szans, żeby gdzieś zjadł. Od jakiś 2 miesięcy tak już jest. Wszystko go wtedy rozprasza i nawet jak jest głody to kręci główką i zapomina o ssaniu. Jak u kogoś jesteśmy to ewentualnie sie uda, jak sie z nim zamknę gdzieś na osobności... Ale też kiepsko mu to idzie :
Ostatni raz karmiłam Helenę w publicznym miejscu jak byłyśmy w kinie i raczej nie było z tym problemu(ale to było ponad 2 tygodnie temu), chciociaż zauważyłam, że moje dziecię trochę przyzwyczaiłam do karmienia na leżąco i wtedy je dłużej, spokojniej a i ja się czasem przy tym zdrzemnę
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:18   #4475
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
Helenka już dawno śpi, mąż w kinie (pewnie niedługo wróci) to ja mam chwilę czasu na wizaż.


A Helena dzisiaj podobno opędzlowała pół słoiczka marchewki z ryżem... coś się zaczyna dziać (piszę podobno, ponieważ mąż przejął karmienie małej - ja niestety w tym czasie w robocie - i wiem to z jego opowieści i pustego do połowy słoiczka....)
Z Was to rodzina kinomanów jest (Też kiedyś taką byliśmy, ale po porodzie się ucieło. Fajnie że u Was nie )

Czyżby w temacie jedzeniowym i dla nas pojawiła się nadzieja? Oby nie zapeszyć
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:18   #4476
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

wiem, i baaaaardzo mnie to wkurza. Postów zero, nie napiszą nic a czytają
po jednej pałce na kazdą
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:20   #4477
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
tylko ta pierwsza nie ma zadnego posta musi byc baaardzo niesmiala

ja też barrrrdzoooo długo nie miałam żadnego posta na koncie i faktycznie jestem raczej nieśmiałą osobą
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 21:20   #4478
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
Ostatni raz karmiłam Helenę w publicznym miejscu jak byłyśmy w kinie i raczej nie było z tym problemu(ale to było ponad 2 tygodnie temu), chciociaż zauważyłam, że moje dziecię trochę przyzwyczaiłam do karmienia na leżąco i wtedy je dłużej, spokojniej a i ja się czasem przy tym zdrzemnę
Tak sobie myślę że w kinie może by ewentualnie przeszło, bo ciemno

.
.
.

Dziewczyny, normalnie jak coś mnie mocno rusza, to nie mogę się powstrzymać i mówię o tym, ale teraz, na to co się dzieje z nami, nie mam słów
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:21   #4479
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
scenka rodzajowa, artur pije mleko z kubka i cieknie mu po brodzie az na koszulke:
- tata - cieknie ci po brodzie i masz plame
- arur - (patrzac na plamę) zdarza się!

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------



a jak ja wtedy (c)herbatke wypije w pracy
boski jest

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

1. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak Cię właśnie mocno i soczyście wycałowałam

2. Daj popalić szarlatanowi




No i jak Ty sobie teraz radzisz, kobieto Bez dyplomu! Skandal! Czy Artur o tym wie?
ech dobrze, ze nie slinisz jak Szymek :P


Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
brumku aż mnie zamurowało
miło miło miło ( i też brak mi buzki wstydzę się w emotkach )


Wróciłam ze spaceru z małym. Ale fuczał, bo słońce go raziło. Macie parasolki osłonne?
mam, juz do gondoli kupilam, nie lubie ale uzywam

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Przyszłam ponarzekać.
Kupiłam wózek we wtorek,
miał zostać wysłany wczoraj - tak mi mówili przez telefon w sklepie,
dzwoniłam po kurierkach,biurach a wózek poszedł dopiero dzisiaj
Wrrr a tak chciałam poszaleć spacerówką na weekend bo ma być tak pięknie,
ależ Ja nie szczęśliwa

tyle dobrego, że ciepło dopiero zaczyna się robić,
więc spacerów a spacerów przede mną jeszczeeeeeee mnóstwo.


Monia
moja pije wodę na noc, herbatkę robię miętową, koperkową rumiankową zwykłe,więc spoko majonez nie ma rarytasów w nocy :P
Miałam tyle szczęścia, że pierwszy dzień odsmoczkowywania był katorgą, chciała go i koniec,raz go dostała zaraz jak się bawiła - bo niby miała spać, wyciągałam go,zasypiała - wyciągałam go. We wtorek już mnie się upominała i w środę, w czwartek zasnęła sama bez niczego w aucie, a zawszę domaga się smoczka - domagała, wczoraj cały dzień bez smoka i noc też,więc raczej się już odsmoczkowała nie ?:P nie pokazuje jej go w ogóle i mam wrażenie, że ona też sama chciała od tego odejść..więc wspołpracowała ze mną
Edit: że miałam tyle szczęścia w sensie, że ona też raczej już go nie potrzebowała...


Czy tygodniowe opławy brązowe powinny mnie martwić??


Dama zjadła banana i się krztusiła,
odkaszlała i dalej jej coś przeszkadzało.
Napiła się wody i dalej... Ja pierniczę co to za stres przynajmniej dla mnie. Wsadziłam jej kilka razy palca aby podeszło pod wymioty i przeszło na szczęście, pewnie gdzieś banan się jej przykleił, albo kasza jęczmienna z krupnika teraz kula się po sypialni...
co do wozka, to jeszcze sie najezdzisz. Co dopalmien, tez mam i nie wiem co to jest.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
No proszę, fajnie wiedzieć




U nas to samo: tak się krzywił na słońce, głowę odwracał, ale zaraz znowu spoglądał w stronę światła i znów grymas. Ja ja miałam polewkę z małego głuptasa


Ale porządne chłopaki


Dlatego m.in. ja też na razie o spacerówce nie myślę. Boję się że jak zakosztuje rozkoszy zwiedzania świata na siedząco, to już go nie sprowadzę do poziomu Bo on w ogóle nie siedzi jeszcze.
Chociaż w gondolce coraz ciaśniej. Wypełnia ją po brzegi można powiedzieć
brumku my w spacerowce dopiero od miesiaca. Zal mi bylo sie z gondola rozstawac ale sila wyzsza

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
mam 3 pytania :

1. Czy jeszcze zakładacie rekawiczki maluchom

2. czy kupilyscie juz paste do zabków i myjecie nia zabki 2 raz ydziennie?

3. Natka co to za butki Domek ma na spacerze???? Tez takie chce
teraz juz nie ale zakladalam, bo najszybciej marzna raczki i najszybciej doprowadzic do odmrozenia.
2 pytanie nie.


Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już wiem co dolegało Karolkowi. Maluch zachoował na trzydniówke. Dziś rano odkryłam ze jest w chrostkach, na brzuszku dostał i pleckach.

Ja dzis walka z ogrodem, musiałam w koncu wykorzystac pogode. Wyczesałam 24 worki trawy, takie 50 kg worki od pasz. ręce odpadają....
dobrze, ze to tylko trzydniowka

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
hej...
Ale cisza nastała. Hm nie wiem co mam pisać bo mam mętlik w głowie okropny.

Jacie wynik rewelacyjny!
BArtessa biedny Karolek, dobrze,że już lepiej. A Ty nie źle dałaś czadu z ta trawą
co za metlik?? metlik wylaz z glowy belli.

weekend sie zaczal ale super
rzyszlo to przenosne krzeselko do karmienia i jak na razie jest b. fajne. Jutro zapakuje Szymka w to.
moj syn mnie rozbraja, dzisiaj udawal szczeniaka, wyciagnal moja kosmetyczke i niosl w zebach. potem bylismy w supermarkecie i z glosnikow poleciala muzyka, a ten zaczal sie krecic, bo nie mogl zlokalizowac skad to dochodzi.
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:22   #4480
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę że w kinie może by ewentualnie przeszło, bo ciemno

.
.
.

Dziewczyny, normalnie jak coś mnie mocno rusza, to nie mogę się powstrzymać i mówię o tym, ale teraz, na to co się dzieje z nami, nie mam słów
heh czekałąm az zajrzysz i skomentujesz
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:23   #4481
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Z Was to rodzina kinomanów jest (Też kiedyś taką byliśmy, ale po porodzie się ucieło. Fajnie że u Was nie )

Czyżby w temacie jedzeniowym i dla nas pojawiła się nadzieja? Oby nie zapeszyć
Dzisiaj mąż sprawdzał co grają w ramach mutlibabykino, ponieważ zamierza się wybrać z Heleną.... już mu tego zazdroszczę...

ciiii ale chyba jest
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 21:24   #4482
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

nataszka Marysia nei taki znowu mały pupecik, powiedziałabym, ze duzy i pulpecik nie je juz tyle, ale wage ma zacna nadal. ubrania 74 ledwo wciskam na nia, musze juz na 80 przejsc.
Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Eveewe, ale ona pocieszna. Nie boisz się jej tak wysoko mieć w tym łóżeczku?
poki co sie nei boje, bo moja panna jest leniwa i nawet siadac nie chce, wiec tylko na brzuch sie przewroci i hop. Ale juzz niedlugo pojdzie na dol, bo za bardzo kombinuje.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Golas, golas, widzę golasa! Śliczna jest, wiesz?
juz nie ma golasa, wstawilam specjalnie takie co by nie bylo widac za wiele, ale i tak chyba zle zrobilam.

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość

AgaG tutaj obiecane zdjęcie Domka w nunie z dzisiejszego spacerku
piekny a jaki powazny
Ja jutro zabieram mala na spacer. A pozniej do wawy na imieniny ciotki TZ. Mala zostaje na noc u mojej mamy
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:26   #4483
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę że w kinie może by ewentualnie przeszło, bo ciemno
ale ekran duuuużżżżżyyyy i świeci.... a dookoła dzieci biegają i wcale tak ciemno nie jest (na seansach z dziećmi świecą się boczne światełka)
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:26   #4484
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę że w kinie może by ewentualnie przeszło, bo ciemno

.
.
.

Dziewczyny, normalnie jak coś mnie mocno rusza, to nie mogę się powstrzymać i mówię o tym, ale teraz, na to co się dzieje z nami, nie mam słów
brumku mi jest cholernie przykro, z powodu zaistnialej sytuacji. Nie ukrywam, ze mam malo czasu na wizaz ale za bardzo mnie przyciagacie abym mogla z niego zrezygnowac. I np. nie widziec ciebie i innych osob, ktore sa nie sa na f-b. wiec czy wam sie to podoba czy nie, nie pozbedziecie sie mnie tak szybko.
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:29   #4485
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
nataszka Marysia nei taki znowu mały pupecik, powiedziałabym, ze duzy i pulpecik nie je juz tyle, ale wage ma zacna nadal. ubrania 74 ledwo wciskam na nia, musze juz na 80 przejsc.
my od wczoraj na 80 cm jestesmy tez odchudzam moejgo pulpetka je: rano mleko,obiad,deser i kaszke na noc wmiedzyczsie 2 chrupki rusza sie duzo i rosnie w zdluz wiec juz zanika pulpetowatosc ciesze sie bo bedzie mu latwiej chodzic i raczkoawc

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
brumku mi jest cholernie przykro, z powodu zaistnialej sytuacji. Nie ukrywam, ze mam malo czasu na wizaz ale za bardzo mnie przyciagacie abym mogla z niego zrezygnowac. I np. nie widziec ciebie i innych osob, ktore sa nie sa na f-b. wiec czy wam sie to podoba czy nie, nie pozbedziecie sie mnie tak szybko.
fsjnie ale my cie wcale nie chcemy oddawac nigdzie ani nikomu
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:29   #4486
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

W sprawie plamień to czytałam, że po porodzie tak może być. Trochę musi minąć czasu zanim organizm się wyreguluje. Ja tam jednak jestem zdania, że najlepiej się lekarzowi pokazać, licho nie śpi, a po co później płakać??
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:31   #4487
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
1. brumku my w spacerowce dopiero od miesiaca. Zal mi bylo sie z gondola rozstawac ale sila wyzsza

2. weekend sie zaczal ale super
rzyszlo to przenosne krzeselko do karmienia i jak na razie jest b. fajne. Jutro zapakuje Szymka w to.
1. No ale Wy to juz dorośli w zasadzie
2. Czekam na zdjęcia, bo ciekawa jestem tego krzesełka :prosi:
(a poza tym uwielbiam na niego patrzeć )


Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
heh czekałąm az zajrzysz i skomentujesz
No i niestety zajrzałam i smutno się zrobiło

Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mąż sprawdzał co grają w ramach mutlibabykino, ponieważ zamierza się wybrać z Heleną.... już mu tego zazdroszczę...
Tez sobie sprawdzę. A nuż...

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
juz nie ma golasa, wstawilam specjalnie takie co by nie bylo widac za wiele, ale i tak chyba zle zrobilam.
Nie ma już golaska? A cudny był Swoją drogą to mało jest piękniejszych rzeczy na tym świecie niż takie golutkie, mięciutkie i delikatniutkie niemowlęce ciałka. I te fałdki

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
brumku mi jest cholernie przykro, z powodu zaistnialej sytuacji. Nie ukrywam, ze mam malo czasu na wizaz ale za bardzo mnie przyciagacie abym mogla z niego zrezygnowac. I np. nie widziec ciebie i innych osob, ktore sa nie sa na f-b. wiec czy wam sie to podoba czy nie, nie pozbedziecie sie mnie tak szybko.
Kajoolku, ja sobie bez Ciebie nie wyobrażam wizażu zupełnie!!!!!!!!!! Dobrze że tak piszesz
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:32   #4488
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
W sprawie plamień to czytałam, że po porodzie tak może być. Trochę musi minąć czasu zanim organizm się wyreguluje. Ja tam jednak jestem zdania, że najlepiej się lekarzowi pokazać, licho nie śpi, a po co później płakać??
ja tez mam plamienia do tej pory....i wlasnie bylam 6 marca u gina i powiedzial wlasnie ze to tak czasem moze po porodzie byc

a gdzie telik???

aaaah ide chyba spac

brumek przejmujesz nocna zmiane DOBRANOC
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:33   #4489
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Nie, ja nie kupowałam oryginalnej bo były brzydkie
A jaką kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
juz nie ma golasa, wstawilam specjalnie takie co by nie bylo widac za wiele, ale i tak chyba zle zrobilam.
Usunęłaś zdjęcie? A za usunięcie nie ma bana?
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 21:35   #4490
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Tak na szybko odpowiadam:
Piwnooka, Blondynko, ja będę na 100% i ma nadzieję, że sama kawy nie wypiję! Godzina 12.00 kawiarnia Cafe Bebe, tak?
Nataszka, idziesz z Nami?

A teraz uciekam nadrabiać resztę.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:36   #4491
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

a ma byc ban?? za co?? nie znam sie
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:39   #4492
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
a ma byc ban?? za co?? nie znam sie
Kurczę nie jestem pewna i nie chce Ciebie wprowadzić w błąd, ale jeżeli dodałaś zdjęcie i teraz je usunęłaś to nie wiem, czy administrator nie da Ci bana :/
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:41   #4493
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
a ma byc ban?? za co?? nie znam sie
Dziewczyny za coś takiego dostały bana na tydzień. Ponoć nie można usuwać,podmieniać.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:46   #4494
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Tak na szybko odpowiadam:
Piwnooka, Blondynko, ja będę na 100% i ma nadzieję, że sama kawy nie wypiję! Godzina 12.00 kawiarnia Cafe Bebe, tak?
Nataszka, idziesz z Nami?

A teraz uciekam nadrabiać resztę.
to ja też będę
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:47   #4495
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

brumku zrobie zdjecie jutro i ide juz spac, bo sie moj rajkumar obudzil :P
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:47   #4496
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

trudno to dostane -usunelam oba bo nie wiedzialam ktore jest ktore. Doszlam do wniosku ze te z golasem przesada (83 monia dzieki). Trzeba czasem poniesc konsekwencje swoich czynow.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:52   #4497
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Dobranoc
Życzę Wam no i oczywiście sobie ( ) spokojnej nocy
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:55   #4498
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
A Moze mi ktos napisac o co chodzi ? Co takiego wyczytalyscie? Brumku ?

Madziulka dobranoc
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 22:00   #4499
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Naataaszkaa Pokaż wiadomość
Natka_ - super wygląda ten wózek.. a Domek - niezłe ciacho
Dziękujemy
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
a ja bylam nad morzem z rodzinka bpsko
Zazdroszczę! :

Cytat:
Napisane przez editka2022 Pokaż wiadomość
natka swietny ten wozek i Domek w nim tez
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Nooo, spacerówa pierwsza klasa
A jej "zawartość" jeszcze lepsza
Dziękujemy

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam się pochwalić: Tymcio dziś zjadł bez mrugnięcia oczkiem pół słoiczka marchewki z jabłkiem Otwierał ładnie buzię i czekał na więcej
No to pięknie
Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość


Super sie Domek w niej prezentuje! Dziekuje! (A butki i mnie sie spodobaly)

A'propo nuny...dzis na spacerze zaczepilam babke, ktora wlasnie nuna jechala, zeby mi powiedziala, czy jezdzila nia zima...odwala mi juz. Ale coz, ciagle sie nie moge zdecydowac.
Dziękujemy
I co, jak wrażenia tej babki o nunie?

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
rozumiem że swojego męża? Czy przygarnęłaś obcego? Przepraszam, oczywiście rozumiem co napisałaś ale tak fajnie zabrzmiało
swojego swojego Z obcymi się nie szlajam

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, normalnie jak coś mnie mocno rusza, to nie mogę się powstrzymać i mówię o tym, ale teraz, na to co się dzieje z nami, nie mam słów
Mi też jest okropnie przykro Strasznie toksyczna się zrobiła atmosfera...

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
piekny a jaki powazny
Ja jutro zabieram mala na spacer. A pozniej do wawy na imieniny ciotki TZ. Mala zostaje na noc u mojej mamy
Dziekujemy

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
A jaką kupiłaś?
Ja kupiłam taką http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...%3Disch&itbs=1
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 22:47   #4500
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Iza, Agatko, sto lat dziewczyny!
(Scio, gdzie Ty się podziewasz? )

Brumek, zapomniałam wcześniej napisać- Twoje spojrzenie jest "hipnotajzing"! Swoją drogą to zawsze chciałam mieć brązowe oczy i tak sobie myślałam, że skoro ja nie mam to chociaż moje dzieci będą miały... I co? I mam tż i dziecko z niebieskimi.
Brwi bardzo ładnie Ci wyszły i takie jakieś mniej poczochrane się zrobiły.
Cytat:
Napisane przez asiago Pokaż wiadomość
Lila już 3 razy miała zapalenie płuc i raz oskrzeli, jest alergikiem i nie wiadomo czy nie będzie miała w przyszłości astmy, z kolei Mikołaj miał 2 razy zapalenie oskrzeli, zakażenie układu moczowego, opryszkę wirusową a no i oboje mieli rota ktorego ciężko przechodzili w szpitalu (10dni biegunki)
O matko, ale przeżycia- teraz musi być już tylko lepiej!Ja doskonale Cię pamiętam i wielokrotnie zastanawiałyśmy się co z Tobą i maluchami. Dzieci są śliczne i od razu widać , które jest dziewczynką, a które chłopcem.

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić:
waga na dziś -10 kg
Właśnie pomykam w spodniach z przed ciąży.
Fakt, że są bardzo obcisłe pominę. Rozciągną się
WoW, GRATULACJE! Silna i wytrwała z Ciebie babka

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Ja też już mam wagę sprzed ciąży, ale niestety ciało już nie. Nadmiar skóry, w ogóle jestem szersza w d u p c e, w udach, w brzuchu. Ubrania już tak fajnie nie leżą. Rozstępy nie dodają mi uroku.
No i koniecznie muszę ujędrnić brzuch, bo jeszcze jak stoję to obleci, ale jak się pochylę to wisi jak worek na kapcie w przedszkolu. Wstyd )
Łączę się w bólu z tym workiem na kapcie i całym powyższym opisem.

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Wróciłam ze spaceru z małym. Ale fuczał, bo słońce go raziło. Macie parasolki osłonne?
Widzę, że nie tylko mój wampir ma wstręt do słońca.
Tż cały czas mi marudzi, że mam kupić parasolkę do wózka, ale mi się one jakoś nie podobają...

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
1. w zlobku artur z kolega pod pretekstem wysikania sie wzieli szczotki i "wymyli" cala podloge w lazience woda z sedesu...
Ciesz się, że w domu chłopak tak nie sprząta.

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
AgaG tutaj obiecane zdjęcie Domka w nunie z dzisiejszego spacerku
Mały gangster, a te buty ma świetne.

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
1. Dziewczyny, już wiem co dolegało Karolkowi. Maluch zachoował na trzydniówke. Dziś rano odkryłam ze jest w chrostkach, na brzuszku dostał i pleckach.

2. Ja dzis walka z ogrodem, musiałam w koncu wykorzystac pogode. Wyczesałam 24 worki trawy, takie 50 kg worki od pasz. ręce odpadają....
1. Czyli przyczyna zdiagnozowana- dobrze, że to już koniec.
2. Takie "ćwiczenia" to chyba lepsze niż aerobik, zumba i basen razem wzięte.

No i znowu nie zacytowało mi wszystkiego.

U Nas dzień przyjemnie zleciał, dużo spacerowaliśmy i korzystaliśmy z pięknej pogody. Wyskoczyłam też do kilku sklepów na poszukiwania wiosennej kurtki dla Hani, ale nigdzie nic nie było sensownego. Dla chłopców były świetne kurtki, a dla dziewczynek prawie same płaszczyki na guziki, bez kaptura-ładnie to wygląda, ale nie jest chyba zbyt wygodne i praktyczne dla tak małego dziecka.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mąż sprawdzał co grają w ramach mutlibabykino, ponieważ zamierza się wybrać z Heleną.... już mu tego zazdroszczę...
I co, wybiera się na Hansa Klossa?
Ja jakoś sama nie mogę się zmobilizować, ale też repertuar nie był jak dla mnie zachęcający.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, normalnie jak coś mnie mocno rusza, to nie mogę się powstrzymać i mówię o tym, ale teraz, na to co się dzieje z nami, nie mam słów
Mam tak samo.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.