Nasze Codzienne Jadłospisy XVI - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 16:02   #2281
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

[QUOTE=nikol12;32964990]moje UUU
śniadanie : 2 kromki razowca z dżemem, garść rodzynek , miseczka pł. kukurydzianych z mlekiem, kawa z mlekiem pod chleb powinno być masło albo twarożek
Szkoła : 2 kromki razowca z masłem i żółtym serem
- jabłko
- twist malinowo-cytrynowy szkoda że light ale wiem ze on jest smaczny a nie ma w wersji tradycyjnej
-duża gruszka
Obiad : micha ( duża ) kapuśniaku
deser : kubek cappucino i jabłko dla mnie to nie deser tylko przekąska
Kolacja : wytrawne placuszki ( 3 łychy mąki razowej, mleko, jajko, przyprawy,50g twarogu ) z 50g twarogu z całym jog.nat., ketchupem i przyprawami smacznie skąd masz przepis ?[/QUOTE]
Wiesz dla mnie to słabe U bo niektórzy by na tym chudli ale skoro trzymasz wagę to ok
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 16:10   #2282
nikol12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 642
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

[QUOTE=Ervisha;32966141]
Cytat:
Napisane przez nikol12 Pokaż wiadomość
moje UUU
śniadanie : 2 kromki razowca z dżemem, garść rodzynek , miseczka pł. kukurydzianych z mlekiem, kawa z mlekiem pod chleb powinno być masło albo twarożek
Szkoła : 2 kromki razowca z masłem i żółtym serem
- jabłko
- twist malinowo-cytrynowy szkoda że light ale wiem ze on jest smaczny a nie ma w wersji tradycyjnej
-duża gruszka
Obiad : micha ( duża ) kapuśniaku
deser : kubek cappucino i jabłko dla mnie to nie deser tylko przekąska
Kolacja : wytrawne placuszki ( 3 łychy mąki razowej, mleko, jajko, przyprawy,50g twarogu ) z 50g twarogu z całym jog.nat., ketchupem i przyprawami smacznie skąd masz przepis ?[/QUOTE]
Wiesz dla mnie to słabe U bo niektórzy by na tym chudli ale skoro trzymasz wagę to ok
rzeczywiście jakoś mniej niż zwykle wagę trzymam tak jak jadłam do tej pory. przepis wymyśliłam sama więc dzisiaj eksperyment
ps : właśnie wróciłam ze spaceru z psem więc do menu doszło ... jabłko wafel ryżowy i kromka wasy gruubo obłożone paprykarzem
__________________
http://mojawalkazanoreksja.blog.onet.pl/ zapraszam
nikol12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 16:16   #2283
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

[QUOTE=nikol12;32966284]
Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
rzeczywiście jakoś mniej niż zwykle wagę trzymam tak jak jadłam do tej pory. przepis wymyśliłam sama więc dzisiaj eksperyment
ps : właśnie wróciłam ze spaceru z psem więc do menu doszło ... jabłko wafel ryżowy i kromka wasy gruubo obłożone paprykarzem
Jak trzymasz to ok

Moje U pod znakiem (za dużo pieczywa )
I Tost z trzech kromek chleba graham (chleb,domowy twarożek z cynamonem i migdałami, chleb twarożek z cynamonem i fistaszkami i na to kolejna kromka chleba) reszta twarożku z tostów z dodatkiem jabłka
II owsianka z serkiem wiejskim, startym jabłkiem, startą gruszką, capuccino i fistaszkami
III 2 duże pieczone papryki faszerowane kasza gryczaną i łososiem, surówka
IV 3 kromki chleba słonecznikowego (wiem wiem znowu chleb, ale nic nie poradzę że jest taki smaczny ) z twarożkiem i papryką
V 3 kanapki z chleba z osełką, papryką, gotowanym jajkiem

W ciągu dnia jabłko, gruszka, pomarańcza, 2 herbaty z cytryną
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 16:21   #2284
nikol12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 642
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

[QUOTE=Ervisha;32966376]
Cytat:
Napisane przez nikol12 Pokaż wiadomość
Jak trzymasz to ok

Moje U pod znakiem (za dużo pieczywa )
I Tost z trzech kromek chleba graham (chleb,domowy twarożek z cynamonem i migdałami, chleb twarożek z cynamonem i fistaszkami i na to kolejna kromka chleba) reszta twarożku z tostów z dodatkiem jabłka
II owsianka z serkiem wiejskim, startym jabłkiem, startą gruszką, capuccino i fistaszkami
III 2 duże pieczone papryki faszerowane kasza gryczaną i łososiem, surówka
IV 3 kromki chleba słonecznikowego (wiem wiem znowu chleb, ale nic nie poradzę że jest taki smaczny ) z twarożkiem i papryką
V 3 kanapki z chleba z osełką, papryką, gotowanym jajkiem

W ciągu dnia jabłko, gruszka, pomarańcza, 2 herbaty z cytryną
haha rzeczywiście dużo Ci wyszło chleba no ale nie jesz przeciez codziennie tylko chleba więc jeden dzień nie zaszkodzi
__________________
http://mojawalkazanoreksja.blog.onet.pl/ zapraszam
nikol12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 16:27   #2285
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

[QUOTE=nikol12;32966469]
Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość

haha rzeczywiście dużo Ci wyszło chleba no ale nie jesz przeciez codziennie tylko chleba więc jeden dzień nie zaszkodzi
Czasem mam takie dni jak jest świeze pieczywo i mi posmakuje Dawno jadłam taki chleb
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 16:49   #2286
AshtrayGirl86
Rozeznanie
 
Avatar AshtrayGirl86
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 514
Question Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez AshtrayGirl86 Pokaż wiadomość
Podbijam i wstawiam dzisiejszy R:

I: owsianka z 4 łyżek płatków i 1 otrębów gotowana na wodzie, z pudełeczkiem truskawek i serkiem wiejskim, posypana poppingiem amarantusowym.

II: 3 małe kromki grahamu, dwie z bieluchem i 4 plastrami filetu z indyka, papryką i ogórkiem; trzecia z twarożkiem domowym i łyżeczką miodu; resztka (jakieś 1/3 op.) groszku z puszki bez cukru w składzie.

jabłko, marchewka
III: gotowana w przyprawach pierś z kurczaka, pół paczki warzyw greckich (z ziemniakami).

IV: sałatka z parowanego brokułu, pomidorków koktajlowych i jaja na twardo, posypana łyżeczką płatków migdałów i polana sosem czosnkowym na bazie jogurtu.

Jillian Michaels 30days shred
V: puszka tuńczyka lub kawałek wędzonego łososia z warzywami.

Proszę o ocenę, bardzo mi zależy
Podbijam i dodaje dzisiejsza grzeszna Redukcje:

I: serek wiejski 150 g z pudeleczkiem truskawek, 2 lyzkami domowej granoli, 2 lyzkami otrebow owsianych i lyzeczka miodu.

II: grahamka 75g na pol, jedna polowa posmarowana grubo twarozkiem domowym i odrobina miodu; druga polowa z bieluchem, 3 plastrami filetu z indyka i papryka; kilka rozyczek brokulow.

III: i tu grzech dwa male (jak jeden wiekszy) kawalki pizzy z piersia z kurczaka, szpinakiem i feta

IV: dwa kawalki pieczonego mintaja, pol opakowania mixu fasolowego d'aucy.

godzina na rowerku

V: zjem kawalek lososia wedzonego lub jajko w koszulce oczywiscie z warzywami

Duzo wody i 3 slabe kawy z mlekiem, w ciagu dnia byl godzinny spacer i 2x30 min szybkiego marszu. Bardzo prosze o ocene, czuje sie pomijana
AshtrayGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:05   #2287
AshtrayGirl86
Rozeznanie
 
Avatar AshtrayGirl86
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 514
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Prosze o ocene dzisiejszej grzesznej Redukcji:

I: serek wiejski z pudeleczkiem truskawek, 2 lyzkami domowej granoli, 2 lyzkami otrebow owsianych i lyzeczka miodu.

II: grahamka 75g podzielona na pol, jedna polowa z gruba warstwa twarozku domowego i odrobina miodu; druga z bieluchem, 3 plastrami filetu z indyka i papryka; kilka rozyczek brokulow.

III: i tu grzech: dwa male (jak jeden wiekszy) kawalki pizzy z piersia z kurczaka, szpinakiem i serem feta - niezaplanowane, ale szef stawial i jakos glupio mi bylo odmowic wieki nie jadlam, pyszna byla.

IV: dwa kawalki pieczonego mintaja plus pol paczki mixu fasolowego d'aucy

godzina na rowerku

V: zjem kawalek wedzonego lososia lub tunczyka z puszki z warzywami.

W ciagu dnia sporo wody i 3 slabe kawy z mlekiem; godzinny spacer i 2x30 minut szybkiego marszu.

Bardzo prosze o ocene, czuje sie troche pomijana

Edytowane przez AshtrayGirl86
Czas edycji: 2012-03-16 o 17:06
AshtrayGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 17:33   #2288
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
jest ok jak na u
nie podoba mi się śniad (ile tej kaszki i banana?moze jakies rodzynki,musli jeszcze??i po co az 2 kawy??zeby mniej zjesc??i podw.(co to za sałatka??az sie prosi o jakies orzechy do tego,pestki, albo chociaz homo..)
Kaszke robie z 5 łyżeczek kaszki ,200 ml mleka 2%, 2 łyżeczek cukru, całego dużego banana. 2 kawy bo miałam ochote , piłam waniliową inke bo ja uwielbiam Czy to za mało ?

Podwieczorek taki bo naszła mnie ochota na owoce , a że obiad był poźno dlatego tak skromnie.
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:38   #2289
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez AshtrayGirl86 Pokaż wiadomość
Prosze o ocene dzisiejszej grzesznej Redukcji:

I: serek wiejski z pudeleczkiem truskawek, 2 lyzkami domowej granoli, 2 lyzkami otrebow owsianych i lyzeczka miodu. pycha, podoba mi się

II: grahamka 75g podzielona na pol, jedna polowa z gruba warstwa twarozku domowego i odrobina miodu; druga z bieluchem, 3 plastrami filetu z indyka i papryka; kilka rozyczek brokulow. dobrze i bardzo pysznie

III: i tu grzech: dwa male (jak jeden wiekszy) kawalki pizzy z piersia z kurczaka, szpinakiem i serem feta - niezaplanowane, ale szef stawial i jakos glupio mi bylo odmowic wieki nie jadlam, pyszna byla. jeśli wieki nie jadłaś to ok ) od czasu do czasu można.. u mnie 'od czasu' jednak słabo wychodzi, albo często , albo w ogóle

IV: dwa kawalki pieczonego mintaja plus pol paczki mixu fasolowego d'aucy pycha

godzina na rowerku

V: zjem kawalek wedzonego lososia lub tunczyka z puszki z warzywami. nie mam zastrzeżeń

W ciagu dnia sporo wody i 3 slabe kawy z mlekiem; godzinny spacer i 2x30 minut szybkiego marszu.

Bardzo prosze o ocene, czuje sie troche pomijana
Bardzo mi się podoba. Jest białko , są węgle, jest V posiłków, jest luz, i bardzo smacznie. Widzę,że dużo już schudłaś Waga spada cały czas, z tygodnia na tydzień? ja się najbardziej zastoju boję, bo to od razu mnie zniechęca. no ale ja dopiero 3 dzień jadę, oczywiście po raz setny:/

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2012-03-16 o 17:40
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:42   #2290
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 620
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość

super..ja raz zrobiłam hummus ale kurcze roboty z tym moczeniem i gotowaniem a ja leń

to do pracy leniu, bo hummus to cudo!
Milka1224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:50   #2291
AshtrayGirl86
Rozeznanie
 
Avatar AshtrayGirl86
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 514
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba. Jest białko , są węgle, jest V posiłków, jest luz, i bardzo smacznie. Widzę,że dużo już schudłaś Waga spada cały czas, z tygodnia na tydzień? ja się najbardziej zastoju boję, bo to od razu mnie zniechęca. no ale ja dopiero 3 dzień jadę, oczywiście po raz setny:/
Bardzo dziekuje Pizzy z pizzerii naprawde wieki nie jadlam, raz-dwa razy na miesiac robie sama z maki pelnoziarnistej i odrobiny sera ale nie licze tego jako fast food

Jesli chodzi o spadajace kilogramy, to odchudzalam sie w zeszlym roku od polowy lutego do polowy pazdziernika, mialam jeden miesieczny zastoj i chyba ze dwa ktore trwaly max dwa tygodnie, tez mnie to zniechecalo ale nie poddawalam sie. W pazdzierniku postanowilam przejsc na U bo jakos przestalam chudnac, choc zostaly mi 3 kg do wymarzonej wagi, no ale trudno. Bylam na U te kilka miesiecy i niestety przytylam 2 kg wiec postanowilam znowu przejsc na R i zgubic te nieszczesne 5 kilogramow. Choc powiem Ci, ze jakos tym razem ciezej mi to idzie
AshtrayGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 17:53   #2292
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 620
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
czyli 2 łyżki tabasko i do tego jeszcze pikantny sos chilli czy to zamiennie ?
i ile czasu można trzymać taką pastę w lodówce ?
dzięki za przepis ! chętnie wypróbuję !
zamiennie

Ile czasu nie wiem, bo znika bardzo szybko hah. Przeważnie robie taka porcje zeby w 3 -4 dni zjesc Nie ma za co


U dzisiejsze

I o drakońskiej porze 4:45 - 2 podpieczone kromki orkiszowego chleba razowego ze słonecznikiem - jedna z wedzonym dorszem i szczypiorkiem, druga na pół - cambozola i szczypiorek / ricotta i szczypiorek, do tego swiezy ogórek i sałata + duza czarna kawa

II sałatka - kuskus, wędzony łosoś w papryce, ziarenka granatu, suszona żurawina, swieży ogórek, sałata lodowa, szczypiorek

III łosoś po meksykansku z piekarnika z pieczona polentą i warzywami meksykanskimi z sosem chilli

IV troche spaghetti z zielonym pesto i suszonymi pomidorami

V twaróg z konfitura figową (przywiezioną jeszcze z wakacji), orzechami pekan, płatkami orkiszowymi i malinami mrożonymi + miętowa herbata

do picia plusz, woda, herbaty
Milka1224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 18:34   #2293
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
zamiennie

Ile czasu nie wiem, bo znika bardzo szybko hah. Przeważnie robie taka porcje zeby w 3 -4 dni zjesc Nie ma za co


U dzisiejsze

I o drakońskiej porze 4:45 - 2 podpieczone kromki orkiszowego chleba razowego ze słonecznikiem - jedna z wedzonym dorszem i szczypiorkiem, druga na pół - cambozola i szczypiorek / ricotta i szczypiorek, do tego swiezy ogórek i sałata + duza czarna kawa

II sałatka - kuskus, wędzony łosoś w papryce, ziarenka granatu, suszona żurawina, swieży ogórek, sałata lodowa, szczypiorek

III łosoś po meksykansku z piekarnika z pieczona polentą i warzywami meksykanskimi z sosem chilli

IV troche spaghetti z zielonym pesto i suszonymi pomidorami

V twaróg z konfitura figową (przywiezioną jeszcze z wakacji), orzechami pekan, płatkami orkiszowymi i malinami mrożonymi + miętowa herbata

do picia plusz, woda, herbaty
ojej , moje smaki mega!
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 18:40   #2294
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
zamiennie

Ile czasu nie wiem, bo znika bardzo szybko hah. Przeważnie robie taka porcje zeby w 3 -4 dni zjesc Nie ma za co


U dzisiejsze

I o drakońskiej porze 4:45 - 2 podpieczone kromki orkiszowego chleba razowego ze słonecznikiem - jedna z wedzonym dorszem i szczypiorkiem, druga na pół - cambozola i szczypiorek / ricotta i szczypiorek, do tego swiezy ogórek i sałata + duza czarna kawa

II sałatka - kuskus, wędzony łosoś w papryce, ziarenka granatu, suszona żurawina, swieży ogórek, sałata lodowa, szczypiorek

III łosoś po meksykansku z piekarnika z pieczona polentą i warzywami meksykanskimi z sosem chilli

IV troche spaghetti z zielonym pesto i suszonymi pomidorami

V twaróg z konfitura figową (przywiezioną jeszcze z wakacji), orzechami pekan, płatkami orkiszowymi i malinami mrożonymi + miętowa herbata

do picia plusz, woda, herbaty
no jaaaaaa, twoje jadłospisy rozwalają mnie na łopatki wszystko bym zabrała, najbardziej I, II, III, IV i V zżera mnie zazdrość

moje U:
I 6 placuszków jogurtowo-malinowych z płatkami owsianymi i serkiem homo , mandarynka
II duża grahamka z masłem, 4 plastrami polędwicy drobiowej, sałatą, rzodkiewką, twarogiem białym; jabłko
III gulasz z kaszą kuskus
IV 3 kromki razowca - jedna z pikantną sałatką z makreli, druga ze szprotami w pomidorach, trzecia z twarogiem chudym
V serek wiejski z łyżką miodu, cynamonem i wkrojoną marchewką - fajny wyszedł smak, taki trochę sernikowo-marchewkowe ciasto


zastanawiam się czy eksperymentowała któraś z Was z 'zapiekaniem' serka wiejskiego? jaki ma smak gdy np. dodałabym go zamiast jogurtu do tych placuszków smażonych? marzę o mikrofali, próbowała któraś z Was takich?
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 18:54   #2295
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 620
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ojej , moje smaki mega!
dzieki Tez uwazam dzisiejsze jedzonko za wyjatkowo udane

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellamy Pokaż wiadomość
no jaaaaaa, twoje jadłospisy rozwalają mnie na łopatki wszystko bym zabrała, najbardziej I, II, III, IV i V zżera mnie zazdrość

moje U:
I 6 placuszków jogurtowo-malinowych z płatkami owsianymi i serkiem homo , mandarynka
II duża grahamka z masłem, 4 plastrami polędwicy drobiowej, sałatą, rzodkiewką, twarogiem białym; jabłko
III gulasz z kaszą kuskus
IV 3 kromki razowca - jedna z pikantną sałatką z makreli, druga ze szprotami w pomidorach, trzecia z twarogiem chudym
V serek wiejski z łyżką miodu, cynamonem i wkrojoną marchewką - fajny wyszedł smak, taki trochę sernikowo-marchewkowe ciasto


zastanawiam się czy eksperymentowała któraś z Was z 'zapiekaniem' serka wiejskiego? jaki ma smak gdy np. dodałabym go zamiast jogurtu do tych placuszków smażonych? marzę o mikrofali, próbowała któraś z Was takich?

Dziekowac! sałatka z makreli na pikantnie brzmi ciekawie co to?

Ja próbowałam zapiekać. Smak ma lekko sernikowaty i dobrze podgrzany fajnie się ciągnie a placuszki mają pyszne serkowe hmm grudki? Lubie takie od czasu do czasu.
Milka1224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:01   #2296
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
Dziekowac! sałatka z makreli na pikantnie brzmi ciekawie co to?

Ja próbowałam zapiekać. Smak ma lekko sernikowaty i dobrze podgrzany fajnie się ciągnie a placuszki mają pyszne serkowe hmm grudki? Lubie takie od czasu do czasu.
sałatka kupna niestety, o taka ale całkiem dobra. z tym serkiem to tak myślałam. chyba jutro z nim poeksperymentuje dzięki
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:10   #2297
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Kaszke robie z 5 łyżeczek kaszki ,200 ml mleka 2%, 2 łyżeczek cukru, całego dużego banana. 2 kawy bo miałam ochote , piłam waniliową inke bo ja uwielbiam Czy to za mało ?

Podwieczorek taki bo naszła mnie ochota na owoce , a że obiad był poźno dlatego tak skromnie.
oki
kaszka ładna ,więc oki..)
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:00   #2298
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
oki
kaszka ładna ,więc oki..)
To się ciesze

A oto dzisiejsze : P

Ś: 200 ml mleka 2 % z musli z suszonym jabłkiem i żurawiną , 6 dużych łyżek płatków kukurydzianych , herbata z miodem i cytryną

nutridrink

IIŚ: bułka z sezamem , pół z szynką, ogórkiem i rzodkiewką , pól z serkiem naturalnym , kromka chleba mieszanego z dżemem wiśniowym , kawa z cukrem

O: 2 chochle zupy kalafiorowej z makaronem , morszczuk w ziołach francuskich , ziemniaki , marchewka gotowana i buraczki , sok jabłkowo-brzoskwiniowy

Po obiedzie : froop wiśniowy

K: bułka z makiem , pól z serem gouda i kilkoma plasterkami sera topionego wędzonego mlekpol , pół z szynką , sałata , ogórkiem i rzodkiewką , jajko na twardo , marchewka , herbata z miodem i cytryną


i jak dzisiaj ?
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:41   #2299
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
to do pracy leniu, bo hummus to cudo!
wiem wiem,ale zużyłam wszytskie zapasy cieciorki,soi, soczewicy ;p

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
To się ciesze

A oto dzisiejsze : P

Ś: 200 ml mleka 2 % z musli z suszonym jabłkiem i żurawiną , 6 dużych łyżek płatków kukurydzianych , herbata z miodem i cytryną bede się upierać że te śniadania są liche...Dołóz coś-to najważniejszy posiłek i po nocy organizm potrzebuję solidnej dawki energi

nutridrink

IIŚ: bułka z sezamem , pół z szynką, ogórkiem i rzodkiewką , pól z serkiem naturalnym , kromka chleba mieszanego z dżemem wiśniowym , kawa z cukrem tu ładnie

O: 2 chochle zupy kalafiorowej z makaronem , morszczuk w ziołach francuskich , ziemniaki , marchewka gotowana i buraczki , sok jabłkowo-brzoskwiniowy oki

Po obiedzie : froop wiśniowy to deser do obiadu a 4 posielk gdzie?

K: bułka z makiem , pól z serem gouda i kilkoma plasterkami sera topionego wędzonego mlekpol , pół z szynką , sałata , ogórkiem i rzodkiewką , jajko na twardo , marchewka , herbata z miodem i cytryną mam nadzieje ze te bułki to bułki a nie małe kajzerki


i jak dzisiaj ?
jw
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 22:02   #2300
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez merry19920 Pokaż wiadomość
Moje R
Śniadanie: miska płatków musli activita z mlekiem
II śn: batonik fitness
Obiad: grahamka z szynką i serem żółtym
Kolacja: Jogurt do picia activia 300 g
NIE NO, SUPER,GRATULACJE, WYBORNY JADLOSPIS.



a ja sie dzis nie chwale bo czekolada i piwo wygraly ;d
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 22:06   #2301
zupelnie_inna_ja
Raczkowanie
 
Avatar zupelnie_inna_ja
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 284
GG do zupelnie_inna_ja
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

a co sądzicie o tym?

RRRRRrrrrrRRRRRrrrrrRRRRR

I. bułka musli (z rodzynkami i otrębami) + ogórek, twarożek kanapkowy, polędwica, szczypiorek, woda z cytryną
II. bułka pełnoziarnista z polędwicą i pomidorem + papryka, 1.2l wody
III. śledź w jogurcie naturalnym z cebulą, 2 średniej wielkości ziemniaki, trochę kiszonej kapusty + czerwona herbata
IV. jabłko + parę suszonych moreli
V. kanapka razowca z szynką i pomidorem + kakao bez cukru na mleku 2% + łyzeczka miodu

ujdzie jakos? bo nie mialam czasu i glowy na skomponowanie nic lepszego
__________________
w walce o szczupłe i zadbane ciało

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
zupelnie_inna_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 06:11   #2302
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Wczorajsze R
8.00 - micha sałatki z makaronem pełnoziarnistym, fasolką czerwoną, kukurydzą, tuńczykiem
12.00 - serek wiejski z łyżka dżemu i musli, z pół kubka mleka
15.30 - pół woreczka kaszy gryczanej, surówka z selera, pierś na parze
18.30 - to samo co wyżej - wiem, monotonia Ale zawsze gotuje więcej i potem już mi się nie chce robić nic innego.

picie: 2 yerby, 2 kawy, pokrzywa, skrzyp, woda

poszłam wcześniej spać

OK?
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 10:53   #2303
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
wiem wiem,ale zużyłam wszytskie zapasy cieciorki,soi, soczewicy ;p

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



jw
No właśnie chyba powinnam jeść większe śniadanie a mniej obfite kolacje . Bo chyba za dużo jem na noc . Musze to jakoś pozamieniać .

Podwieczorka nie było bo byłam u lekarza i obiad wypadł dość późno , więc przekąsiłam tylko froopa

Jutro dzień ważenia i okaże się czy jadłospisy są dobre i czy tyje
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:39   #2304
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez dzelaa Pokaż wiadomość
do czego? tu tez jest forum na ktorym mozna wstawiac jadlospis i sie pytac o rade ;P

odpowie ktoś ?;P
Gdybyś przeczytała regulamin działu dietetyka to byś wiedziała, że badziewne jadłospisy poniżej 1000 kcal wstawia się nie tu, tylko na KZ czyli dietetyczne podforum - krzywe zwierciadło.
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:56   #2305
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Moje U

I serek wiejski z gruszką, kiwi, jabłkiem, musli śniadaniowym, fistaszkami i łyżką capuccino śmietankowego
II 3 kromki chleba słonecznikowego z serkiem śmietankowym wymieszanym z dżemem kiwi
III micha makaronu ze szpinakiem, talerz pomidorowej z ryżem
IV kilka kawałków drożdżowego ciasta bez wyrabiania z jabłkiem i cynamonem
V bułka z ziarnami słonecznika na pół z pieczenią z łososia, ogórkiem zielonym, papryką

W ciągu dnia z 3 zielone herbaty minutka z sokiem z cytryny, domowy kompot wiśniowy i woda oraz orzechy włoskie i fisztaszki
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 18:44   #2306
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

U:
I. owsianka (4 łyżki) z połową kostki twarogu, garścią orzechów laskowych i jabłkiem
II. 2 kromki chleba z masłem i serem, pomidorem/ szynką i sałatą
II. połowa kostki twarogu z pomarańczą
IV. warkocz w ciasta francuskiego z nadzieniem z brokułów, pieczarek i podsmażonego kurczaka z sosem czosnkowym
V.omlet kakaowy z jogurtem i miodem

Mógłby ktoś zerknąć?
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:30   #2307
Becia012
Raczkowanie
 
Avatar Becia012
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 169
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Moje U

I serek wiejski z gruszką, kiwi, jabłkiem, musli śniadaniowym, fistaszkami i łyżką capuccino śmietankowego
II 3 kromki chleba słonecznikowego z serkiem śmietankowym wymieszanym z dżemem kiwi
III micha makaronu ze szpinakiem, talerz pomidorowej z ryżem
IV kilka kawałków drożdżowego ciasta bez wyrabiania z jabłkiem i cynamonem
V bułka z ziarnami słonecznika na pół z pieczenią z łososia, ogórkiem zielonym, papryką

W ciągu dnia z 3 zielone herbaty minutka z sokiem z cytryny, domowy kompot wiśniowy i woda oraz orzechy włoskie i fisztaszki
Lubię twoje jadłospisy!

Utrzymanie:
Śniadanie: Kasza jaglana z otrębami, jogurtem greckim, miodem, bananem, masłem orzechowym i cynamonem; herbata owocowa.
Odwiedziny u Babci: 4 faworki, kawa z mlekiem
Obiad: Pizza Calzone nadziana serem mozarella, kurczakiem i pesto; surówka; szpinak z czosnkiem; ketchup.
Podwieczorek: Twarożek domowy Piątnicy z jagodami i orzechami laskowymi; kawa inka karmelowa z mlekiem.
Kolacja: Serek wiejski z pomidorem i cebulą; Kromka chleba żytniego z masłem, wędzonym łososiem, sosem czosnkowym i koperkiem; znów inka z mlekiem.

+woda mineralna., herbaty zielone i owocowe.
__________________
Mój blog. ZDJĘCIA Zapraszam!c
Becia012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:33   #2308
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Moje P :

I omlet kakaowy z bananem i jogurtem naturalnym , całośc polana miodem ( do omleta wsypalam troszke płatków owsianych ) , kawa zbożowa z cukrem

nutridrink

II suszone jabłka , bułka z sezamem , pół z serkiem twój smak , pół z szynką , sałatą , ogórkiem i rzodkiewką , marchewka , herbata z miodem i cytryną

III 2 chochle zupy kalafiorowej , ziemniaki , kurczak w sosie słodko kwasnym , marchew gotowana , buraki , szklanka soku cappy

V jogurt naturalny z brzoskwinią i garścią otrębów granulowanych z żurawiną , szklanka soku

VI bułka z sezamem , pół z serkiem twój smak , pół z szynką , ogórkiem i rzodkiewkami , marchewka , serek wiejski (150g ale nie light !), herbata z miodem i cytryną

I jak dzisiaj ? Bo wydaje mi się że lepiej Prosze o ocene
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:36   #2309
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

U
I
owsianka: mix płatków, otrąb i siemię lniane na szklance mleka, masło orzechowe, gruszka, doprawione cynamonem i kawą zbożową, pokruszone herbatniki
II reszta naturalnego serka homo z cynamonem (w tym maczane marchewki moje styczniowe odkrycie, mniami!), 1/2 grapefruita, kawa zbożowa z mlekiem i czekoladka Ce'Real (jak Kinder Country, tylko mniejsza trochę )
III ziemniaki z piekarnika (ziemniaki, trochę oliwy, przyprawy), tilapia w panierce z otrąb żytnich i mąki orkiszowej usmażona na łyżce oleju rzepakowego, surówka domowa (kupna, typu "jednodniówka")
IV tost z 2 kromek chleba wieloziarnistego z serem i szynką drobiową + keczup, filiżanka rozpuszczalanej kawy z mlekiem i pełnoziarniste ciastko typu degestive
V sałatka:brokuł, duuuży pomidor, feta, czosnkowy sos majonezowo-jogurtowy, prażone płatki migdałów

I jak dziś?
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:36   #2310
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

U:
I. owsianka (4 łyżki) z połową kostki twarogu, garścią orzechów włoskich, jabłkiem
II. 2 kromki chleba z masłem, serem, pomidorem/ szynką, sałatą
III. połowa kostki twarogu z pomarańczą
IV. warkocz z ciasta francuskiego z brokułami, pieczarkami i podsmażonym mięsem z sosem czosnkowym
V. omlet kakaowy z jogurtem naturalnym i miodem

Może by ktoś zerknął?
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.