Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 09:13   #2581
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny ma ktoras z was porownanie effuniaka obwod 65 do onlyher z obwodem 60?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:31   #2582
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez sandalina Pokaż wiadomość
no i nie da się ukryć Droga Siarko, że bywam w wątkach najzacniejszych, idąc Twoim tropem
.
swoja droga, moja sygnatura jest naprawde calkiem uzyteczna, bo sporo dziewczyn trafilo na tutejszy watek, nadto i na Perfumy kogos w ten sposob zawiodlam .

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Widzę, że dobrze orientujecie się w effuniakach, czy wobec tego możecie mi doradzić model, który nie spłaszczy mi biustu, zrobi ładny dekolt i nie rozlokuje mi piersi za bardzo od siebie? NIe wiem, czy dobrze wyjaśniłam o co mi chodzi, ale często staniki spłaszczają mi biust, przez co czuję się niekomfortowo. Zależałoby mi, by raczej ładnie go podkreślały i eksponowały, bo nie jest to jakiś powalający rozmiar
kilianno, ja bym Ci polecila jakis model typu plunge. Effuniaki nie splaszczaja raczej, a plandz zbierze Ci biust do srodka i wyeksponuje .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:49   #2583
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoras z was porownanie effuniaka obwod 65 do onlyher z obwodem 60?
Onlyher z obwodem 60 nie mam - ale zarówno u nich jak i w effuniakach noszę 65, różnicy w podtrzymaniu nie widzę
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:56   #2584
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;32958925]Onlyher z obwodem 60 nie mam - ale zarówno u nich jak i w effuniakach noszę 65, różnicy w podtrzymaniu nie widzę[/QUOTE]
Ok,dzieki, pomoglas mi . Mnie obwod 65 w effuniaki nie zadawala wiec moze jednak zdecyduje sie na onlyherka z obwodem 60
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 10:15   #2585
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Ja mam onlyher z obwodem 65, panache noszę z 65, a effuniaka jak przymierzałam (kilka miesięcy temu) to mi 70tka pasowała (miałam wtedy 2cm więcej w obwodzie, co mi nie zmieniło rozmiaru jak na razie ), więc z moich doświadczeń onlyherki jednak powinny być mniejsze niż effuniaki Czyli jak zawsze - każdy ma inne doświadczenia
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:05   #2586
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Widzę, że dobrze orientujecie się w effuniakach, czy wobec tego możecie mi doradzić model, który nie spłaszczy mi biustu, zrobi ładny dekolt i nie rozlokuje mi piersi za bardzo od siebie? NIe wiem, czy dobrze wyjaśniłam o co mi chodzi, ale często staniki spłaszczają mi biust, przez co czuję się niekomfortowo. Zależałoby mi, by raczej ładnie go podkreślały i eksponowały, bo nie jest to jakiś powalający rozmiar
Ja też stawiam na plunge czyli pl

Cytat:
Napisane przez siasz Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,
moja historia z wyborem biustonosza jest koszmarna. Mam mały biust, a nawet mogę powiedzieć, że bardzo mały wręcz go nie mam i przez cały czas nosiłam na moje "orzeszki" push-up, które były totalnie źle dobrane. Robiłam to tylko dlatego, żeby było widać coś pod bluzką. Wiem, że to było głupie ale jestem młodą dziewczyną (mam 25 lat) i wstydzę się swojego biustu. Ale powiedziałam stop, zauważyłam, że mój biust bardzo się pogorszył. Piszę do was abyście mi pomogły dobrać rozmiar stanika.
Zmierzyłam się i tak ściśle na maxa pod biustem mam 69, a w biuście (w pozycji pochylonej) to 82. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Według brafittera wychodzi z brytyjczyków: 65c i od tego możesz zacząć poszukiwania idealnego stanika, powodzenia.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoras z was porownanie effuniaka obwod 65 do onlyher z obwodem 60?
Onlyher ma 4ro stopniową regulację obwodu, więc może 65tka ci starczy?
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:48   #2587
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Witam . Z okazji nowego wątku postanowiłam dokonać prawdziwego życiowego przełomu, ktory zmieni mój sposób postrzegania rzeczywistości i nada mej zagubionej duszy nowy metafizyczny wymiar, czyli dopasować sobie rozmiar stanika (przepraszam, nie mogłam się powstrzymać) ...
Czy znacie to uczucie, kiedy stanik po założeniu wygląda ładnie, unosi piersi, po czym po kilku minutach zaczyna odstawać, piersi jakby sie zapadają, nie są wyeksoponowane i krótko mówiąc nie wygląda to zbyt ładnie. Otóz ja daje sie tak złapać za każdym razem, kiedy kupuje biustonosz. Mierzę go w sklepie i prezentuje się świetnie, tak samo tuż po założeniu w domu. Następnie jak zwykle po chwili noszenia cały efekt znika i zamiast ładnego dekoltu mam .. coś dziwnego. A jak usiąde i się na czymś oprę, to miedzy stanikiem a piersiami jest chyba 1.5 cm wolnej przestrzeni. Powoli zaczyna mnie to denerwować. Jeśli chcę, by ładnie to wyglądało muszę ciągle się poprawiać, łapać za miseczki od dołu i przesuwać piersi. Marzy mi się stanik, który bedzie ładnie "zbierał" piersi i unosił je cały czas, żeby dekolt ładnie się prezentował. Czy przy szerokim rozstawie piersi ( a takowy z pewnością posiadam) jest to możliwe..
Przeczytałam już kilka stron, postów z poradami, a nawet skorzystałam z elektronicznego bra fittingu (wyszło 70d) i wydaje mi się, ze wszystko robię dobrze. Mój obwód pod biustem to mierzone na ścisło 73-74 cm. Natomiast w biuście 91-92 cm. Moj aktualny rozmiar to 70D. Mierzyłam 65, ale było to dla mnie bardzo niewygodne. Czesto czuję sie w moich stanikach niekomfortowo, z uwagi na to poprawianie i odstawanie. Podsumowując, mam problem ale nie do końca wiem z czym. Mówiłam już, ze zaczyna mnei denerwowąc, że wszystkie moje staniki żyją swoim życiem?
Proszę specjalistki o jakieś wskazówki.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2012-03-16 o 20:51
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 21:58   #2588
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Witam . Z okazji nowego wątku postanowiłam dokonać prawdziwego życiowego przełomu, ktory zmieni mój sposób postrzegania rzeczywistości i nada mej zagubionej duszy nowy metafizyczny wymiar, czyli dopasować sobie rozmiar stanika (przepraszam, nie mogłam się powstrzymać) ...
Czy znacie to uczucie, kiedy stanik po założeniu wygląda ładnie, unosi piersi, po czym po kilku minutach zaczyna odstawać, piersi jakby sie zapadają, nie są wyeksoponowane i krótko mówiąc nie wygląda to zbyt ładnie. Otóz ja daje sie tak złapać za każdym razem, kiedy kupuje biustonosz. Mierzę go w sklepie i prezentuje się świetnie, tak samo tuż po założeniu w domu. Następnie jak zwykle po chwili noszenia cały efekt znika i zamiast ładnego dekoltu mam .. coś dziwnego. A jak usiąde i się na czymś oprę, to miedzy stanikiem a piersiami jest chyba 1.5 cm wolnej przestrzeni. Powoli zaczyna mnie to denerwować. Jeśli chcę, by ładnie to wyglądało muszę ciągle się poprawiać, łapać za miseczki od dołu i przesuwać piersi. Marzy mi się stanik, który bedzie ładnie "zbierał" piersi i unosił je cały czas, żeby dekolt ładnie się prezentował. Czy przy szerokim rozstawie piersi ( a takowy z pewnością posiadam) jest to możliwe..
Przeczytałam już kilka stron, postów z poradami, a nawet skorzystałam z elektronicznego bra fittingu (wyszło 70d) i wydaje mi się, ze wszystko robię dobrze. Mój obwód pod biustem to mierzone na ścisło 73-74 cm. Natomiast w biuście 91-92 cm. Moj aktualny rozmiar to 70D. Mierzyłam 65, ale było to dla mnie bardzo niewygodne. Czesto czuję sie w moich stanikach niekomfortowo, z uwagi na to poprawianie i odstawanie. Podsumowując, mam problem ale nie do końca wiem z czym. Mówiłam już, ze zaczyna mnei denerwowąc, że wszystkie moje staniki żyją swoim życiem?
Proszę specjalistki o jakieś wskazówki.
A jakie staniki kupujesz? Jakiej firmy? Bo jest ogromna różnica między 70d np z freyi a jakimś zwykłym stanikiem z pierwszego lepszego bieliźniaka lub bazarka. To co opisujesz to chyba jednak wygląda na zbyt luźny obwód.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 22:12   #2589
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

się zapytam, a co?!

na mnie świetnie leży Felina Conturelle 70 F - jaką firmą i jakim modelem mogę go zastąpić?
__________________
Gdzie jest dom ??!
https://www.facebook.com/pages/Edek-...ref=ts&fref=ts
sandalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 22:17   #2590
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Kupuję przeważnie w esotiq, ostatnio kupiłam w sklepie lavantil. Przeważnie zamyka to się w 60-70 zł. Triumph ma moje rozmiary, ale są dla mnie troche za drogie. Na bazary nawet nie zaglądam, bo nie maja tam 70d. Przewaznie maja rozmiary 80c itp
Jeśli chodzi o sprawę zbyt duzego obwodu. Wydaje mi się, że stanik powinien byc też.. albo przede wszystkim wygodny. Kiedyś mierzyłam 65 i nawet kupiłam, ale po jednym dniu noszenia oddałam do sklepu, bo mając go na sobie cały czas myślałam jak jest mi niewygodnie.
Mam wrazenie, że w brafittingu chodzi o wyeksponowany biust bez wzgledu na to czy jest to wygodne..
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 22:44   #2591
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Kupuję przeważnie w esotiq, ostatnio kupiłam w sklepie lavantil. Przeważnie zamyka to się w 60-70 zł. Triumph ma moje rozmiary, ale są dla mnie troche za drogie. Na bazary nawet nie zaglądam, bo nie maja tam 70d. Przewaznie maja rozmiary 80c itp
Jeśli chodzi o sprawę zbyt duzego obwodu. Wydaje mi się, że stanik powinien byc też.. albo przede wszystkim wygodny. Kiedyś mierzyłam 65 i nawet kupiłam, ale po jednym dniu noszenia oddałam do sklepu, bo mając go na sobie cały czas myślałam jak jest mi niewygodnie.
Mam wrazenie, że w brafittingu chodzi o wyeksponowany biust bez wzgledu na to czy jest to wygodne..
Z mojego doświadczenia z polskimi firmami (za wyjątkiem effuniak): obwody są luźniejsze niż w brytyjczykach, więc potrzebne jest też większe zaniżenie. Jak zmniejszasz obwód musisz jednocześnie zwiększyć miskę, przy za małej misce możesz odczuwać obwód jako ciasny i niewygodny.
Ale może od początku, jakie są twoje wymiary?
Tutaj się bardzo mylisz: w brafittingu chodzi przede wszystkim o naszą wygodę. Na początku obwód może wydawać się bardzo ciasny (szczególnie po latach noszenia zbyt luźnego), można wtedy dodać przedłużkę.
Moje staniki są np bardzo wygodne, dają mi komfort noszenia, praktycznie nie czuję ich na sobie, także warto próbować.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 00:31   #2592
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o sprawę zbyt duzego obwodu. Wydaje mi się, że stanik powinien byc też.. albo przede wszystkim wygodny. Kiedyś mierzyłam 65 i nawet kupiłam, ale po jednym dniu noszenia oddałam do sklepu, bo mając go na sobie cały czas myślałam jak jest mi niewygodnie.
Mam wrazenie, że w brafittingu chodzi o wyeksponowany biust bez wzgledu na to czy jest to wygodne..
"niusiu", a ile masz na luzno pod biustem? ja mam na bardzo scislo mniej wiecej tyle, ile Ty, bo 72 cm, i nosze obwody 70 - tki (bo na luzno mam okolo 77 - 78 cm). mozesz byc tez malo scisliwa albo trafilas na wyjatkowo scisla 65 - tke. choc jest rowniez mozliwe, ze po noszeniu zbyt luznego obwodu, jestes nieprzyzwyczajona do ciasniejszych (ale nie za ciasnych). moze zmierz takze, dla naszej orientacji, obwod Twojego stanika na najluzniejszej haftce, w maksymalnym naciagnieciu.

co do glownego celu brafittingu, to nicko juz wyjasnila, ja dodam, ze jak pamietam, wiele dziewczyn, ktore nie "siedzialy" w temacie, uwazalo wlasnie na odwrot - ze moze i w dobrze dobranym staniku wygodnie, ale staniki pancerne i nieeksponujace biustu^^. a prawda jest taka, ze wygoda musi byc zawsze, a wyeksponowac biust mozna przy okazji rowniez. dobrze dobrany stanik to taki, ktory podtrzymuje biust (dobry, stabilny obwod) i miskami obejmuje cale piersi, a jednoczesnie wygodny .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 11:02   #2593
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dzisiaj wszystko dokładnie zmierze i napiszę najpewniej jutro. Z chęcią też wybiorę się do sklepu, żeby zmierzyć kilka staników o obwodzie 65 z odpowiednio dobraną miską. Jesteście kochane
Moje wymiary pisałam w pierwszym poście, ale zweryfikuje je jeszcze raz. Widziałam jak wyglądają staniki dobierane przez brafitterki i szczerze mówiąc, są troche jak zbroje, zazwyczaj jako "modelki" są wybrane szczupłe dziewczyny z dużym/b.dużym biustem, te staniki podtrzymuja wydatne piersi i wówczas prezentują się ładnie, ale czy coś takiego sprawdzi się przy małych takich jak moje? Chyba piersi będą sie wydawać dużo mniejsze niż w "normalnym" biustonoszu z push-upem. Z reszta dziwi mnie dlaczego pushupy sa najczęsciej do rozmiaru a/b, a trudno spotkać np w moim rozmiarze 70d, podczas, gdy takie piersi w rzeczywistości są małe.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2012-03-17 o 11:07
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 11:24   #2594
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Dzisiaj wszystko dokładnie zmierze i napiszę najpewniej jutro. Z chęcią też wybiorę się do sklepu, żeby zmierzyć kilka staników o obwodzie 65 z odpowiednio dobraną miską. Jesteście kochane
Moje wymiary pisałam w pierwszym poście, ale zweryfikuje je jeszcze raz. Widziałam jak wyglądają staniki dobierane przez brafitterki i szczerze mówiąc, są troche jak zbroje, zazwyczaj jako "modelki" są wybrane szczupłe dziewczyny z dużym/b.dużym biustem, te staniki podtrzymuja wydatne piersi i wówczas prezentują się ładnie, ale czy coś takiego sprawdzi się przy małych takich jak moje? Chyba piersi będą sie wydawać dużo mniejsze niż w "normalnym" biustonoszu z push-upem. Z reszta dziwi mnie dlaczego pushupy sa najczęsciej do rozmiaru a/b, a trudno spotkać np w moim rozmiarze 70d, podczas, gdy takie piersi w rzeczywistości są małe.
może dlatego, że zazwyczaj w sklepach, w którym sprzedaje się push upy nie mają rozmiaru 70D.
swoją drogą, to czy to biust mały, czy duży, to pojęcie względne
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 14:46   #2595
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dawno nie zaglądałam, ale muszę się pochwalić i przy okazji polecić panią Anitę Bachowską - Pęczak z do-bra.pl (ale mierzyłam i kupiłam stacjonarnie w Sosnowcu). Nabyłam dzisiaj dwa piękne staniczki marki Curvy Kate i jeden marki KEIA PINK (nie istniejącej już niestety , a szkoda, bo piękne i niedrogie staniczki):
1) Tease me 28HH black / lemon - stanik że tak powiem "rozwojowy" - abym miała do czego wygarniać to spod pach
2) Tease me black / pink - mocno wycięty, ale mina męża bezcenna
3) Keira Pink - błękitny, półusztywniany 30GG, pięknie zbiera piersi i "podbija" do góry

Jak widać każdy w innym rozmiarze, przymierzyłam chyba z 10 staników (niektóre po dwa razy) i czuję, że pani Anita dobrze mi doradziła - to był bra-fitting, a nie tylko sprzedawanie (kilka razy mi się wydawało, że rozmiar OK, a pani Anita, że nie, mierzymy większy, bo za mały - i rzeczywiście, sama bym sobie źle dobrała).

Jestem zadowolona, bo przytyłam, piersi mi się powiększyły i przez noszenie przymałych staników zaczęły znowu migrować pod pachy. Teraz wygarnianie, masowanie, dobre rozmiarowo staniki i czas zadbać o biust na wiosnę. W tej cenie miałabym jedną Freyę, a mam trzy fajne staniki.

Porównując do Panache (usztywnianych modeli) Curvy Kate to nie są takie "pancerniki" i ładnie układają pierś, ale nie na sztywno (nie wiem jak to wytłumaczyć - ładnie z piersią współpracują).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-03-17 o 14:47
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:49   #2596
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Doris, gratuluje i zazdroszcze migracji .

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Widziałam jak wyglądają staniki dobierane przez brafitterki i szczerze mówiąc, są troche jak zbroje, zazwyczaj jako "modelki" są wybrane szczupłe dziewczyny z dużym/b.dużym biustem, te staniki podtrzymuja wydatne piersi i wówczas prezentują się ładnie, ale czy coś takiego sprawdzi się przy małych takich jak moje? Chyba piersi będą sie wydawać dużo mniejsze niż w "normalnym" biustonoszu z push-upem. Z reszta dziwi mnie dlaczego pushupy sa najczęsciej do rozmiaru a/b, a trudno spotkać np w moim rozmiarze 70d, podczas, gdy takie piersi w rzeczywistości są małe.
"niusiu", Twoje obawy doskonale rozumiem, bo sama kiedys myslalam, ze dobre ostanikowanie to przede wszystkim drogie staniki, do tego koszmarnie zabudowane, i w ogole ten brafitting to pic na wode, fotomontaz. ale kiedy zaczelam czytac o migracji i lepszym - niz na przyklad w puszapach - wyeksponowaniu biustu - uznalam, ze sprobuje. i wpadlam bez reszty. ostanikowana dobrze jestem od ponad 3 lat i wolalabym sie wytarzac w pokrzywach, niz zalozyc na powrot stare staniki, trawestujac sygnature jednej z Wizazanek .

przed rewolucja stanikowa nosilam niesmiertelne 75B. staniki mialam powypychane do granic mozliwosci poduchami, nawet po domu nie potrafilam nosic stanika bez wkladek^^. teraz nie wlozylabym za nic wkladki do srodka, nadto pokochalam staniki mgielki .
co do wyeksponowania biustu (wymiary mam podobne do Twoich, miske o dwie wieksza), zeby nie byc goloslowna, wklejam zdjecie sprzed 3 lat, w usztywnianym plunge'u. przed rewolucja nigdy takiego efektu nie osiagnelam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20091002494.jpg (15,3 KB, 69 załadowań)
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-03-17 o 15:50
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 19:26   #2597
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Tak, masz pięknie wyeksponowany dekolt. Ale masz dużo większe piersi od moich, jak sama mówisz o dwa rozmiary (czy chodzi o to, że wymiary masz takie same, ale nosisz o dwa rozmiary wieksze miski niż ja?) Moje piersi nigdy nie będą tak wyglądały, nawet jak mocno je ścisnę rękami Do moich maleństw się to nie sprawdzi, ale hm..spróbuje.
Aaa, ale bym chciała mieć taki dekolt...
Ogólnie to zaraz trafi mnie szlag, nie mogę juz patrzeć na ten wiecznie odstający od piersi i niewygodny stanik.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2012-03-17 o 19:32
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 19:54   #2598
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Zaloguj się na balkonetce, wg mnie to jest najlepsze rozwiązanie, żebyś zobaczyła, że w każdym rozmiarze biust może super wyglądać, gąbki nie są konieczne Ja mam małe, skromne 65DD, a jak założyłam np. onlyherowego tabasco (którego ubóstwiam ostatnio i jestem tak strasznie szczęśliwa, że akurat pojechałam do Wrocławia na weekend ), to zdecydowanie widać efekt
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 08:19   #2599
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Sluchajcie, a czy slyszalyscie zeby gdzies byly organizowane zamowienia z brastopu? Bo jakos tak mi sie nie usmiecha samej zamawiac rejestrowanej bo drogo, a nierejestrowane do mnie nie trafiaja zupelnie
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 12:32   #2600
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Dzisiaj wszystko dokładnie zmierze i napiszę najpewniej jutro. Z chęcią też wybiorę się do sklepu, żeby zmierzyć kilka staników o obwodzie 65 z odpowiednio dobraną miską. Jesteście kochane
Moje wymiary pisałam w pierwszym poście, ale zweryfikuje je jeszcze raz. Widziałam jak wyglądają staniki dobierane przez brafitterki i szczerze mówiąc, są troche jak zbroje, zazwyczaj jako "modelki" są wybrane szczupłe dziewczyny z dużym/b.dużym biustem, te staniki podtrzymuja wydatne piersi i wówczas prezentują się ładnie, ale czy coś takiego sprawdzi się przy małych takich jak moje? Chyba piersi będą sie wydawać dużo mniejsze niż w "normalnym" biustonoszu z push-upem. Z reszta dziwi mnie dlaczego pushupy sa najczęsciej do rozmiaru a/b, a trudno spotkać np w moim rozmiarze 70d, podczas, gdy takie piersi w rzeczywistości są małe.
Chyba przegapiłam i zupełnie nie pamiętam
Niusia to nieprawda, że mały biust będzie wyglądał na mniejszy. Ja też mam mały biust a noszę zupełnie miękkie staniki i o dziwo mam biust, swój, a nie gąbki.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:42   #2601
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Tak, masz pięknie wyeksponowany dekolt. Ale masz dużo większe piersi od moich, jak sama mówisz o dwa rozmiary (czy chodzi o to, że wymiary masz takie same, ale nosisz o dwa rozmiary wieksze miski niż ja?) Moje piersi nigdy nie będą tak wyglądały, nawet jak mocno je ścisnę rękami Do moich maleństw się to nie sprawdzi, ale hm..spróbuje.
wyboldowane - poki nie sprobujesz, nie dowiesz sie .

"niusiu", mam na maksymalny scisk 72 cm pod biustem (na luzno okolo 77 - 78 cm), a w biuscie okolo 93 cm. a rozmiar mam wg rozmiarowki brytyjskiej 32(70)E, zas wg polskiej 32F.

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;32985275]Ja mam małe, skromne 65DD, a jak założyłam np. onlyherowego tabasco (którego ubóstwiam ostatnio i jestem tak strasznie szczęśliwa, że akurat pojechałam do Wrocławia na weekend ), to zdecydowanie widać efekt [/QUOTE]
juz tak swego biustu nie umniejszaj. widzialam nieraz te "skromne" 65D czy 65DD - i byly to biusty na schwal!

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Chyba przegapiłam i zupełnie nie pamiętam
cytowalas nawet posta "niusi" z jej wymiarami .

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Niusia to nieprawda, że mały biust będzie wyglądał na mniejszy. Ja też mam mały biust a noszę zupełnie miękkie staniki i o dziwo mam biust, swój, a nie gąbki.
ano, nie inaczej. dlatego wlasnie wkleilam swoja fotke - nie mam zdjec w starych stanikach, ale musisz mi, "niusiu", na slowo uwierzyc, ze w tamtych pusiapkach moj biust wygladal na mniejszy^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:45   #2602
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Chyba przegapiłam i zupełnie nie pamiętam
Niusia to nieprawda, że mały biust będzie wyglądał na mniejszy. Ja też mam mały biust a noszę zupełnie miękkie staniki i o dziwo mam biust, swój, a nie gąbki.
Z moim biustem jest tak samo
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 15:46   #2603
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Sluchajcie, a czy slyszalyscie zeby gdzies byly organizowane zamowienia z brastopu? Bo jakos tak mi sie nie usmiecha samej zamawiac rejestrowanej bo drogo, a nierejestrowane do mnie nie trafiaja zupelnie
o ile pamietam, to na Modowym jest watek o zbiorowych zakupach w brastopie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 16:32   #2604
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

siarka40, ostatnia aktywnosc w tym watku zwiazana z zamowieniami w lipcu 2011...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 22:47   #2605
siasz
Raczkowanie
 
Avatar siasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 204
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

d

Edytowane przez siasz
Czas edycji: 2012-11-12 o 22:10 Powód: l
siasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 08:28   #2606
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość

Onlyher ma 4ro stopniową regulację obwodu, więc może 65tka ci starczy?
Mysle, że nie. Mam tylko 63-64 cm pod biustem Effuniak mi troche nawet podjezdza.

W ogole widzialam, że na bradei jest rabat na piewrsze zakupy.Wystaczy tylko zapisac sie do newslettera. A ja juz dawno sie zapisalam, ale zakupow tam nigdy nie robilam. Zadnego kodu na rabat nie mam w mailach

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-03-19 o 08:30
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:33   #2607
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
siarka40, ostatnia aktywnosc w tym watku zwiazana z zamowieniami w lipcu 2011...
na balkonetce szykuje się wspólne zamówienie: http://balkonetka.pl/forum/bra-swap/...-zamownienie/1
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 00:49   #2608
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Przywitam się i ja.
Dołączam do grona kobiet uświadomionych.
Z 75B przeszłam na brytyjskie 32DD.
Takim oto sposobem mój biust stał się 2 x większy.
Na razie zaczęłam od tańszych biustonoszy, z których jestem bardzo zadowolona jak na razie. Ale muszę zapolować na jakiegoś super plungea, który zrobi mi rowek, którego nigdy nie miałam.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 11:41   #2609
maja_825
Przyczajenie
 
Avatar maja_825
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 6
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Ja mam 71cm pod biustem i 86 w biuście. Nosiłam 75B, ale później zaczęłam szukać i eksperymentować. Teraz mam kilka fajnych biustonoszy w rozmiarze 70D i 65DD (ale te są mniej dostępne i droższe). Polecam, biust wygląda o wiele lepiej
maja_825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 11:51   #2610
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Witam!
Wizażanki mnie tu odesłały, może pomożecie

Potrzebuję stanika w okolicach 60GG do karmienia z fiszbinami - znacie może coś takiego?
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2012-03-20 o 12:01
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.