Make Up - No Make up - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 09:32   #1
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207

Make Up - No Make up


Dziewczyny, na Fb KOBO znalazłam zdjęcie nowej twarzy KOBO - Pani Beaty Ścibakówny, na tym zdjęciu ma wykonany make up typu no make up (makijaż wykonała Pani Katarzyna Kozłowska, której osobiście jestem wielką fanką, a właściwie jej make upów) i myślę, że tym razem też się spisała, z dopasowaniem typu makijażu do urody kobiety dojrzałej. Co Wy o tym myślicie? Podoba się Wam tego typu makijaże?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 409663_390217197657895_167494763263474_1574088_1622124018_n.jpg (24,3 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Beata_Scibakowna_1.jpg (47,1 KB, 346 załadowań)
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:02   #2
Ewolin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Make Up - No Make up

make up - no make up jest super, jak dla mnie jest to najlepsze wyjście jeśli chodzi o makijaż dzienny. Tyle, że wykonanie dobrego no make-up to wyzwanie które mnie osobiście przerasta :P strasznie trudny makijaż wbrew pozorom. A Pani Ścibakówna wygląda mega świeżo i naturalnie czyli idealnie ^^
Ewolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:05   #3
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Make Up - No Make up

Cytat:
Napisane przez Ewolin Pokaż wiadomość
make up - no make up jest super, jak dla mnie jest to najlepsze wyjście jeśli chodzi o makijaż dzienny. Tyle, że wykonanie dobrego no make-up to wyzwanie które mnie osobiście przerasta :P strasznie trudny makijaż wbrew pozorom. A Pani Ścibakówna wygląda mega świeżo i naturalnie czyli idealnie ^^
Na początku myślałam, że to retusz, ale jak się przyjrzałam to tak dużo PS nie ma
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:10   #4
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Make Up - No Make up

Cytat:
Napisane przez Ewolin Pokaż wiadomość
make up - no make up jest super, jak dla mnie jest to najlepsze wyjście jeśli chodzi o makijaż dzienny. Tyle, że wykonanie dobrego no make-up to wyzwanie które mnie osobiście przerasta :P strasznie trudny makijaż wbrew pozorom. A Pani Ścibakówna wygląda mega świeżo i naturalnie czyli idealnie ^^
zależy na kim, na młodej osobie z regularnymi rysami nie jest aż taki trudny
ostatnio zaliczałam go w szkole i poszło bez problemów więc...
najważniejsze to ujednolicenie skóry, zakrycie niedoskonałości i cieni pod oczami - cera musi wyglądać jak najlepiej, ale bez efektu maski. delikatne modelowanie powieki, lekkie konturowanie twarzy, dobrze wyczesane brwi i rzęsy, trochę różu, naturalne usta i gotowe


najważniejsze żeby nie używać błysku, perły, raczej satyny lub półmatu. a kolory naturalne, raczej chłodne brązy, unikać miedzi i szarości.

ale co makijaż to historia, no make-up make-up to makijaż nie makijaż pt. wychodzę naturalna z pod prysznica albo po prostu coś tam jest, uroda jest podkreślona ale tak naprawdę zrobione jest to w taki sposób, że nie rzuca się to w oczy
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:11   #5
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Make Up - No Make up

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
zależy na kim, na młodej osobie z regularnymi rysami nie jest aż taki trudny
ostatnio zaliczałam go w szkole i poszło bez problemów więc...
najważniejsze to ujednolicenie skóry, zakrycie niedoskonałości i cieni pod oczami - cera musi wyglądać jak najlepiej, ale bez efektu maski. delikatne modelowanie powieki, lekkie konturowanie twarzy, dobrze wyczesane brwi i rzęsy, trochę różu, naturalne usta i gotowe


najważniejsze żeby nie używać błysku, perły, raczej satyny lub półmatu. a kolory naturalne, raczej chłodne brązy, unikać miedzi i szarości.

ale co makijaż to historia, no make-up make-up to makijaż nie makijaż pt. wychodzę naturalna z pod prysznica albo po prostu coś tam jest, uroda jest podkreślona ale tak naprawdę zrobione jest to w taki sposób, że nie rzuca się to w oczy
A masz zdjęcia Make up "no make up" w Twoim wykonaniu?
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:15   #6
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Make Up - No Make up

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Pokaż wiadomość
A masz zdjęcia Make up "no make up" w Twoim wykonaniu?
niestety nie nie mam dobrego aparatu ew. komórką mogłabym zrobić, ale tak naprawdę nic ciekawego, twarz wygląda naprawdę jak bez make-upu

polecam przejrzenie opakowań farb do włosów - tam dziewczyny mają zazwyczaj zrobiony taki makijaż żeby kolor włosów się rzucał w oczy a nie jak dziewczyna jest wymalowana

edit: jak oglądam to zdjęcie to widzę 2 rzeczy które do no make-up make up mi za bardzo nie pasują - wytuszowane dolne rzęsy i błyszczące usta. nie żebym się czepiała, broń Boże
__________________

Edytowane przez nobodygirl91
Czas edycji: 2012-03-23 o 10:18
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:26   #7
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Make Up - No Make up

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
niestety nie nie mam dobrego aparatu ew. komórką mogłabym zrobić, ale tak naprawdę nic ciekawego, twarz wygląda naprawdę jak bez make-upu

polecam przejrzenie opakowań farb do włosów - tam dziewczyny mają zazwyczaj zrobiony taki makijaż żeby kolor włosów się rzucał w oczy a nie jak dziewczyna jest wymalowana

edit: jak oglądam to zdjęcie to widzę 2 rzeczy które do no make-up make up mi za bardzo nie pasują - wytuszowane dolne rzęsy i błyszczące usta. nie żebym się czepiała, broń Boże
Ja czasem jak widzę opakowania farb do włosów to wydaje mi się, że te dziewczyny są stworzone komputerowo
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 10:34   #8
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Make Up - No Make up

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Pokaż wiadomość
Ja czasem jak widzę opakowania farb do włosów to wydaje mi się, że te dziewczyny są stworzone komputerowo
teraz wszystko jest przerobione tak, że pani na okładce siebie nawet nie przypomina, niestety.
ciężko mi przytoczyć jakąś farbę na której modelka wygląda naturalnie ze względu na to, że nie farbuje włosów ale w Rossmanie można looknąć

z ciekawości przejrzałam kolekcję i średnia jest - żałuje, że nie ma cieni w naturalnych kolorach, jest tylko podkład, 2 pudry, 2 rozświetlacze i tusz do rzęs. trochę biednie jak na "kolekcje".
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:46   #9
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Make Up - No Make up

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
teraz wszystko jest przerobione tak, że pani na okładce siebie nawet nie przypomina, niestety.
ciężko mi przytoczyć jakąś farbę na której modelka wygląda naturalnie ze względu na to, że nie farbuje włosów ale w Rossmanie można looknąć

z ciekawości przejrzałam kolekcję i średnia jest - żałuje, że nie ma cieni w naturalnych kolorach, jest tylko podkład, 2 pudry, 2 rozświetlacze i tusz do rzęs. trochę biednie jak na "kolekcje".
No z tą kolekcją to faktycznie nie poszaleli... Ale może te rozświetlacze będą spoko. Spodziewałam się ładnych pastelowych cieni przynajmniej
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 13:58   #10
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Make Up - No Make up

Makijaż jest ładny, ale przerobiony ( obrobiony ?) komputerowo ...
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 18:07   #11
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Make Up - No Make up

Nie znam się na tym aż tak bardzo, myslisz ze jest przerobiony?
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 11:40   #12
Ewolin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Make Up - No Make up

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
zależy na kim, na młodej osobie z regularnymi rysami nie jest aż taki trudny
ostatnio zaliczałam go w szkole i poszło bez problemów więc...
najważniejsze to ujednolicenie skóry, zakrycie niedoskonałości i cieni pod oczami - cera musi wyglądać jak najlepiej, ale bez efektu maski. delikatne modelowanie powieki, lekkie konturowanie twarzy, dobrze wyczesane brwi i rzęsy, trochę różu, naturalne usta i gotowe


najważniejsze żeby nie używać błysku, perły, raczej satyny lub półmatu. a kolory naturalne, raczej chłodne brązy, unikać miedzi i szarości.

ale co makijaż to historia, no make-up make-up to makijaż nie makijaż pt. wychodzę naturalna z pod prysznica albo po prostu coś tam jest, uroda jest podkreślona ale tak naprawdę zrobione jest to w taki sposób, że nie rzuca się to w oczy
U mnie jest z tym problem, bo mam dosyć ciężkie rysy twarzy. Podłużną, prostokątną twarz, blisko osadzone duuże oczy z wydatnymi powiekami i ogrooooomnymi cieniami pod oczami (są naprawdę fioletowe i duże). Do tego mam na twarzy od zatrzęsienia pieprzyków. Może dlatego, mimo tego że makijaż ogólnie robię całkiem sprawnie, ten jakoś nie wygląda u mnie efektownie
Ewolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:30   #13
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Make Up - No Make up

fajny makijaz, ale strasznie zretuszowana ma twarz, szczegolnie na tym drugim zdjeciu, chyba ze mi sie wydaje...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 09:44   #14
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Make Up - No Make up

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
fajny makijaz, ale strasznie zretuszowana ma twarz, szczegolnie na tym drugim zdjeciu, chyba ze mi sie wydaje...
Mi właśnie się wydawało, że to pierwsze jest zretuszowa (podluzne) bardziej, n atym drugim to legalnie jej zmarszczki widać

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewolin Pokaż wiadomość
U mnie jest z tym problem, bo mam dosyć ciężkie rysy twarzy. Podłużną, prostokątną twarz, blisko osadzone duuże oczy z wydatnymi powiekami i ogrooooomnymi cieniami pod oczami (są naprawdę fioletowe i duże). Do tego mam na twarzy od zatrzęsienia pieprzyków. Może dlatego, mimo tego że makijaż ogólnie robię całkiem sprawnie, ten jakoś nie wygląda u mnie efektownie
Ja też mam ogromne sińce pod oczami i cere dość problemową, ale znalazłam sposób - dermablend korektor albo fluid - poprostu rewelacja. Oczywiście nie na codzień ale na randke czy do wyjscia jak najbardziej sie spisuje Nie ma niedokonałości których by nie zakrył. No i z tego co zauważyłam takiej świeżości cerze dodaje delikatny róż do policzków
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 11:09   #15
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Make Up - No Make up

ladna, naturalna stylizacja
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.