Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 21:03   #2431
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
No i masz Ci los... Szczęście Ci ucieknie palcami
ja też chcę butki z odkrytymi palcami i do tego odkrytą piętą! Jak będzie uciekać to będę gonić

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
my wódkę kupiliśmy 7 msc przed no i już kilka butelek poszło
kicia jak tak dalej pójdzie to nie tylko młodzi na weselu będą mieli
"oszukaną" wódkę

(widziałam że tak się robi ale sama tak nie chcę)
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 21:04   #2432
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

ja miewam koszmary ślubne np ostatnio śniło mi sie że wsiadaliśmy do auta obok rossmana w moim mieście (a to w ogole nie jest w okolicy mojego domu) fotografowie o nas zapomnieli do sukni miałam włożoną apaszkę białą w czarne kropki i byłam pomalowana na tleniony blond który zaczął mi spływać z włosów
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 21:39   #2433
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez hcu Pokaż wiadomość
Tak, z dojazdem byłoby idealnie
Właśnie zobaczyłam, że już kiedyś wysyłałam Ci namiary na dwie fryzjerki. Sprawdź w wiadomościach przychodzących. Jak nie masz, to prześlę jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez 0bis Pokaż wiadomość
W tamtym miesiącu byłam w pracy, wesele było na około 110-120 osób, dwudniowe, drugiego dnia około 80 osób i było 6-7 blach ciasta, rodzice w niedziele rano musieli jeździć po cukierniach i ciastkarniach żeby dokupić ciasta bo było za mało. Ciasto było na stole słodkim. więc zastanów się czy 5 blach wystarczy. Mimo, że kilogramów będzie sporo to każdy weźmie po kawałku i szybko się skończy.
Wiesz, powiem Ci, że w miesiącach zimowych schodzi dużo więcej ciasta niż w lecie. Tak wynika z moich obserwacji, mieliśmy na początku marca w tamtym roku metek na studiach i też ciacho poszło błyskawicznie. Nie sądzę jednak, aby w lipcu, prawdopodobnie w upalny dzień szło tyle samo ciasta, co w lutym Zresztą zamawiać będziemy dopiero w czerwcu, wiec to jeszcze sprawa do przemyślenia. Zobaczymy też jaki przelicznik doradzą nam w cukierni. Tak jak pisałam ciasto na gościńce będzie zamawiane osobno, więc to z blach jest tylko do konsumpcji na sali.

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
a dziś zaliczyliśmy poradnie!! byłam nastawiona na nie bo jak się naczytałam o tych wykresach itp to już byłam nastawiona na kłótnie.. a tu się okazało, ze barrrdzo miła Pani, ciekawie mówiła i miała fajny pomysł prowadzenia i co najwazniejsze zaliczyła nam wszystkie 3 poradnie na jednych zajęciach 1,5h !! a nawet szkoda bo bym jej jeszcze posłuchała
Błagam Cię, daj mi namiary na tą babkę na priv Masz do niej jakiś telefon? Jak się można zapisać? Proszęęę!

Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
hej nie chwaliłam się chyba wczoraj ale przyjechała nam już wódka 130 butelek w cenie 100
Wow, my za niecałe 4 miesiące mamy wesele, a nawet jeszcze nie wiemy jaką wódkę kupić :P Pozostawiam tę decyzję Narzeczonemu.

A tak w ogóle to mam już 35 gotowych zaproszeń Na 90 potrzebnych Kolejna partia jutro i jutro jedziemy też zamawiać obrączki
__________________

Edytowane przez tenebrosa
Czas edycji: 2012-03-23 o 21:41
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 00:15   #2434
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

jeśli chodzi o fioletowe czółenka to chyba w Plazie były. A co do zaproszeń to poszukaj może w alma-art.pl, też miałam nadzieję że poślubie się wprowadzimy ale chyba nie zdążymy wykończyć domu i go urządzić...
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 07:03   #2435
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Hej piękne. Pomóżcie mi bo mam mały dylemat z fryzjerem.
Zapisałam się do tej cudownej Pani Iwony od Brzyskiego ale dopiero na 12.30 a ślub mam na 16. Nie mieszkam w centrun tylko od centrum to mam tak gdzieś 20minut do domu i: tak myślę że zapewne będzie opuźnienie jak to u fryzjera więc zacznie mnie czesać o 12.45 powiedzmy, będzie to trwało minimum z godzinę bo mam długaśne włosy czyli do domu dojechałabym na gdzieś tak 14.15 a o 15 już pewnie będzie po mnie tż.
No i kurde trochę lipa bo zanim potem sie ubiorę to i tak makijaż bym musiała zrobić wcześniej. No i chyba jednak się gdzieś indziej zapiszę. Tylko nie wiem na którą godzinę najlepiej.
A Wy na które godziny macie fryzjera a na które ślub?
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 07:09   #2436
kanapka07
Raczkowanie
 
Avatar kanapka07
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Puławy/Wwa
Wiadomości: 93
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

ja ma fryzjera na 10 - około 2 godz. czesania, potem na 12.15 make-up około 1 godziny, mamy 13,15, ślub na 16.oo. liczę, że do domu dotrę tak na 14.30
__________________
07-07-2012

moja trasa biegowa:
http://www.runningmap.com/?id=310255
kanapka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 07:42   #2437
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Hej piękne. Pomóżcie mi bo mam mały dylemat z fryzjerem.
Zapisałam się do tej cudownej Pani Iwony od Brzyskiego ale dopiero na 12.30 a ślub mam na 16. Nie mieszkam w centrun tylko od centrum to mam tak gdzieś 20minut do domu i: tak myślę że zapewne będzie opuźnienie jak to u fryzjera więc zacznie mnie czesać o 12.45 powiedzmy, będzie to trwało minimum z godzinę bo mam długaśne włosy czyli do domu dojechałabym na gdzieś tak 14.15 a o 15 już pewnie będzie po mnie tż.
No i kurde trochę lipa bo zanim potem sie ubiorę to i tak makijaż bym musiała zrobić wcześniej. No i chyba jednak się gdzieś indziej zapiszę. Tylko nie wiem na którą godzinę najlepiej.
A Wy na które godziny macie fryzjera a na które ślub?
No to trochę późno. Ja na ślub o 17 ślub. O 10idę do salonu razem ze świadkową ale tam są dwie panie więc pewnie będziemy czesane jednocześnie. Świadkowa ma makijaz 13.15 ja o 14 u mnie w domu. Myśle że 15.15zacznę się ubierać tak kilka minut po 16 muszę być gotowa
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 08:07   #2438
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Kurde nom to lepiej się zapiszę gdzieś indziej.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 08:35   #2439
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

ja do fryzjera mam na 10 makijaż 12 a słub o 15 i też się zastanawiam czy makijaż nie przesunać wcześniej bo ślub mam na drugim końcu lublina więc Tż będzie musiał przyjechać wcześniej ...
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:51   #2440
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Ja mam ślub za niecałe dwa miesiące i wódki i alko nie mamy Szybciutko coś załatwiłyście

Ślub mam na godzinę 15.00, fryzjer na 9.00, a makijaż na 11.00 - wszystko u mnie w domu
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:46   #2441
kobitkalong
Raczkowanie
 
Avatar kobitkalong
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 79
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Myślicie że na początek sierpnia to już teraz trzeba zaklepywać godzinę u fryzjera i na makijaż? bo mi się wydało, że chyba jeszcze za wcześnie! Hm..

W końcu wczoraj zrobiliśmy poradnię. Trzy spotkania odbębniliśmy na jednym, w niecałą godzinkę. Pani bardzo fajna i miła. Opowiadała nam różne fajne historie ze swojego życia. Nawet nie wiem kiedy te 50min minęło! Nie kazała nam prowadzić żadnych kalendarzyków, powiedziała, że to nasza decyzja.

A i wybraliśmy już zaproszenia, na Fabrycznej. Jak będę miała, to pochwalę się

Suknia będzie taka:
http://suknieslubne.pl/pl/produkt/161/carignano/#
__________________
14.02.2008 - Zakochani
31.07.2010 - Zaręczeni
04.08.2012 - Zaślubieni
kobitkalong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 11:55   #2442
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kobitkalong Pokaż wiadomość
Myślicie że na początek sierpnia to już teraz trzeba zaklepywać godzinę u fryzjera i na makijaż? bo mi się wydało, że chyba jeszcze za wcześnie! Hm..

W końcu wczoraj zrobiliśmy poradnię. Trzy spotkania odbębniliśmy na jednym, w niecałą godzinkę. Pani bardzo fajna i miła. Opowiadała nam różne fajne historie ze swojego życia. Nawet nie wiem kiedy te 50min minęło! Nie kazała nam prowadzić żadnych kalendarzyków, powiedziała, że to nasza decyzja.

A i wybraliśmy już zaproszenia, na Fabrycznej. Jak będę miała, to pochwalę się

Suknia będzie taka:
http://suknieslubne.pl/pl/produkt/161/carignano/#
ja się nie orientuję, ale na innym wątku (2013) dziewczyna chciała się teraz na przyszły rok zapisać i nie było miejsca tam gdzie chciała iść, co prawda nie było to w lbn ale aż mi szczęka opadła, że tak wcześnie a już nie ma miejsc..
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:18   #2443
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

ja jestem z połowy sierpnia i fryzjera juz mam i makijażystkę też jeszcze na paznokcie się zapiszę ale to czekam na grupon jakiś:P

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

a dzisiaj zamówiliśmy w końcu ciasta, gościńce i torty
teściowa nie dała się namówić na zmianę cukierni i została ta jej
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:17   #2444
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

ja na twoim miejscu nie liczyłabym na grupon... ponieważ z doświadczenia wiem ze można się przejechać... na szybkiego szukać nowej manikiurzystki
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:44   #2445
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kobitkalong Pokaż wiadomość
Śliczna suknia, gratuluję wyboru! A ja jeszcze muszę tyle czasu czekać zanim zacznę coś szukać... zazdroszczę ;p

Dziewczyny czy jak się zaczyna nauki to potrzebne są jakieś dokumenty?
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:03   #2446
kanapka07
Raczkowanie
 
Avatar kanapka07
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Puławy/Wwa
Wiadomości: 93
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Śliczna suknia, gratuluję wyboru! A ja jeszcze muszę tyle czasu czekać zanim zacznę coś szukać... zazdroszczę ;p

Dziewczyny czy jak się zaczyna nauki to potrzebne są jakieś dokumenty?
my dziś zaczęliśmy nauki (jutro kończymy) - żadnych dokumentów nam nie było potrzeba
prowadzili fajni ludzie: małżeństwo o katolickim podejściu do instytucji małżeńswta, pan o katolickim wychowaniu dzieci i Pani lekarz od "śluzu" - jak się sama nazwała. Generalnie bardzo miło i sympatycznie. Zobaczymy jak pójdzie część jutrzejsza w wykonaniu księży.
a i mam pytanie do dziewczyn które biorą śłub nie w swojej parafii ani TŻ - nam powiedział ksiądz w parafii na terenie której odbędzie się ślub, że albo mamy pozwolenie z mojej parafii albo wszystkie formalności załatwiamy u mnie i tylko u nich ślub na tzw. licencji. Na którą opcję się decydujecie?
__________________
07-07-2012

moja trasa biegowa:
http://www.runningmap.com/?id=310255
kanapka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 21:38   #2447
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

jeśli chodzi o fryzjera mogę polecić http://fryzjerwlublinie.pl/ sama będę się tam czesać 28 marca mam próbną fryzurę i zobaczymy jak to wyjdzie
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 22:07   #2448
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Hej piękne. Pomóżcie mi bo mam mały dylemat z fryzjerem.
Zapisałam się do tej cudownej Pani Iwony od Brzyskiego ale dopiero na 12.30 a ślub mam na 16. Nie mieszkam w centrun tylko od centrum to mam tak gdzieś 20minut do domu i: tak myślę że zapewne będzie opuźnienie jak to u fryzjera więc zacznie mnie czesać o 12.45 powiedzmy, będzie to trwało minimum z godzinę bo mam długaśne włosy czyli do domu dojechałabym na gdzieś tak 14.15 a o 15 już pewnie będzie po mnie tż.
No i kurde trochę lipa bo zanim potem sie ubiorę to i tak makijaż bym musiała zrobić wcześniej. No i chyba jednak się gdzieś indziej zapiszę. Tylko nie wiem na którą godzinę najlepiej.
A Wy na które godziny macie fryzjera a na które ślub?
Po pierwsze to ta babka od Brzyskiego nie ma na imię Iwonka, tylko Irenka Co do planu dnia to ja mam wszystko dosyć wcześnie rozpisane:
10.00 czesanie u Irenki, 11.40 makijaż u Oli na górze, a ślub o 17.00. Z tym, że ja do Lublina muszę dojechać 15 km. Liczę, że najwcześniej po 13.00 będę w domu, a pewnie bliżej 14.00. Potem chwila dla siebie i o 15.00 ubieranie, 15.30 przyjeżdża kamerzysta i foto, a zaraz po nich TŻ, chwilę po 16.00 błogosławieństwo i ruszymy ok. 16.30 do kościoła, chociaż mam go przez płot Nie wiem czy przed mszą nie będziemy musieli jeszcze podpisać w kancelarii dokumentów. Zazwyczaj tak się u nas robi, ale będę chciała namówić księdza, żeby zrobić to na koniec mszy na ołtarzu, tylko nie wiem czy się zgodzi

Cytat:
Napisane przez kobitkalong Pokaż wiadomość
Myślicie że na początek sierpnia to już teraz trzeba zaklepywać godzinę u fryzjera i na makijaż? bo mi się wydało, że chyba jeszcze za wcześnie! Hm..

W końcu wczoraj zrobiliśmy poradnię. Trzy spotkania odbębniliśmy na jednym, w niecałą godzinkę. Pani bardzo fajna i miła. Opowiadała nam różne fajne historie ze swojego życia. Nawet nie wiem kiedy te 50min minęło! Nie kazała nam prowadzić żadnych kalendarzyków, powiedziała, że to nasza decyzja.

Suknia będzie taka:
http://suknieslubne.pl/pl/produkt/161/carignano/#
Zacznę od końca: wybrałaś piękną suknię!

Co do fryzjera i makijażystki, to im wcześniej, tym lepiej wg mnie. Ja na lipiec mam już zaklepane terminy od stycznia/lutego. Zawsze im wcześniej się zapiszesz, tym dogodniejsze godziny możesz wybrać. Ja nawet jak tydzień po zaklepaniu terminu u fryzjerki chciałam zmienić godzinę na późniejszą, to już nie mogłam, bo ktoś był potem zapisany też na czesanie ślubne, więc jak widać terminy lubią szybko znikać.

I mam prośbę: czy możesz podać, gdzie tą poradnię za jednym zamachem załatwiliście?


Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
ja jestem z połowy sierpnia i fryzjera juz mam i makijażystkę też jeszcze na paznokcie się zapiszę ale to czekam na grupon jakiś:P
Ja na pazurki też się już zapisałam, na środę przed ślubem.

Aha, jakiś czas temu obiecałam, że pochwalę się zaproszeniami hand-made, więc oto one:

DSC00701.jpg DSC00698.jpg DSC00699.jpg
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 08:51   #2449
kobitkalong
Raczkowanie
 
Avatar kobitkalong
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 79
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Poradnię robiliśmy w Nasutowie, bo mieliśmy kontakt do pani stamtąd i tam na miejscu się z nią umówiliśmy
__________________
14.02.2008 - Zakochani
31.07.2010 - Zaręczeni
04.08.2012 - Zaślubieni
kobitkalong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 09:21   #2450
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Po pierwsze to ta babka od Brzyskiego nie ma na imię Iwonka, tylko Irenka Co do planu dnia to ja mam wszystko dosyć wcześnie rozpisane:
10.00 czesanie u Irenki, 11.40 makijaż u Oli na górze, a ślub o 17.00. Z tym, że ja do Lublina muszę dojechać 15 km. Liczę, że najwcześniej po 13.00 będę w domu, a pewnie bliżej 14.00. Potem chwila dla siebie i o 15.00 ubieranie, 15.30 przyjeżdża kamerzysta i foto, a zaraz po nich TŻ, chwilę po 16.00 błogosławieństwo i ruszymy ok. 16.30 do kościoła, chociaż mam go przez płot Nie wiem czy przed mszą nie będziemy musieli jeszcze podpisać w kancelarii dokumentów. Zazwyczaj tak się u nas robi, ale będę chciała namówić księdza, żeby zrobić to na koniec mszy na ołtarzu, tylko nie wiem czy się zgodzi



Zacznę od końca: wybrałaś piękną suknię!

Co do fryzjera i makijażystki, to im wcześniej, tym lepiej wg mnie. Ja na lipiec mam już zaklepane terminy od stycznia/lutego. Zawsze im wcześniej się zapiszesz, tym dogodniejsze godziny możesz wybrać. Ja nawet jak tydzień po zaklepaniu terminu u fryzjerki chciałam zmienić godzinę na późniejszą, to już nie mogłam, bo ktoś był potem zapisany też na czesanie ślubne, więc jak widać terminy lubią szybko znikać.

I mam prośbę: czy możesz podać, gdzie tą poradnię za jednym zamachem załatwiliście?




Ja na pazurki też się już zapisałam, na środę przed ślubem.

Aha, jakiś czas temu obiecałam, że pochwalę się zaproszeniami hand-made, więc oto one:

Załącznik 4576849 Załącznik 4576850 Załącznik 4576851

Bardzo ładne zaproszenia. Proste i eleganckie. Takie lubię. Gratuluję twórczej ręki
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 14:44   #2451
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość

Aha, jakiś czas temu obiecałam, że pochwalę się zaproszeniami hand-made,
ładne ładne ja też zrobiłam w końcu zaproszenia i wczoraj daliśmy do druku więc będzie kolejna rzecz odhaczona. Tylko ja jeszcze koperty będę robić sama i mam 2 techniki wymyślone i nie wiem, którą wybrać
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:28   #2452
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

witam was z kacem gigantem

Wczoraj odebralismy obrączki
obfocę je pózniej bo nie mam na nic dziś siły i w końcu zamówiłam suknię u krawcowej
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 18:26   #2453
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

fiufiufiu to gratulacje
jak obfocisz to pochwal sie pochwal zdobyczą
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 08:32   #2454
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość

Aha, jakiś czas temu obiecałam, że pochwalę się zaproszeniami hand-made, więc oto one:

Załącznik 4576849 Załącznik 4576850 Załącznik 4576851
Zaproszenia ładne

Kobitkalong - ja bym się na Twoim miejscu już umawiała.. Sierpień jest naprawdę oblegany i te lepsze oferty mogą być już zajęte..

A jeśli chodzi o poradnie, to powiem Wam, że ja chętnie robię ten wykres, bo chciałabym się dowiedzieć jak to jest u mnie

Klaudusk_a - poka poka obrączki
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:26   #2455
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kobitkalong Pokaż wiadomość
Poradnię robiliśmy w Nasutowie, bo mieliśmy kontakt do pani stamtąd i tam na miejscu się z nią umówiliśmy
A mogłabyś dać mi na PW jakiś kontakt do niej?

Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
Bardzo ładne zaproszenia. Proste i eleganckie. Takie lubię. Gratuluję twórczej ręki
Dziękuję Właśnie takie miały być

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
ładne ładne ja też zrobiłam w końcu zaproszenia i wczoraj daliśmy do druku więc będzie kolejna rzecz odhaczona. Tylko ja jeszcze koperty będę robić sama i mam 2 techniki wymyślone i nie wiem, którą wybrać
Dziękuję A koperty robisz sama od podstaw, czy masz na myśli ich ozdabianie?

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Zaproszenia ładne

Kobitkalong - ja bym się na Twoim miejscu już umawiała.. Sierpień jest naprawdę oblegany i te lepsze oferty mogą być już zajęte..

A jeśli chodzi o poradnie, to powiem Wam, że ja chętnie robię ten wykres, bo chciałabym się dowiedzieć jak to jest u mnie
Dziękuję Ja wykresu nie mam jak robić, bo przy hormonach nic mi nie wyjdzie. Dlatego chciałabym zaliczyć gdzieś bez wykresów. Będę robić obserwacje, jak będziemy się starać o dzidziusie

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
witam was z kacem gigantem

Wczoraj odebralismy obrączki
obfocę je pózniej bo nie mam na nic dziś siły i w końcu zamówiłam suknię u krawcowej
To czekamy na foty!
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:51   #2456
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość

Dziękuję A koperty robisz sama od podstaw, czy masz na myśli ich ozdabianie?
tak robię od podstaw całkowicie TŻ powiedział, że zaproszenia już wydrukowane, ale dopiero w środę mi przywiezie
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:38   #2457
mika2617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

[QUOTE=Miss Anna;33106443]ja też chcę butki z odkrytymi palcami i do tego odkrytą piętą! Jak będzie uciekać to będę gonić

Jestem tego samego zdania
Nie wiem czy ładne te moje czy nie ale ja się nie mogę na nie napatrzeć. Niedługo zamówię i już całkiem nie będę mogła się doczekać żeby wyjść w nich z domu

A odnośnie tych cukierni... Zamawia ktoś może w Alicji w Nasutowie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje buciki.jpg (20,8 KB, 36 załadowań)
mika2617 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:50   #2458
mika2617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

[QUOTE=Miss Anna;33106443]ja też chcę butki z odkrytymi palcami i do tego odkrytą piętą! Jak będzie uciekać to będę gonić

Jestem tego samego zdania : D
Nie wiem czy ładne czy nie, ale ja jestem zakochana w tych butach W rzeczywistości kryształki się błyszczą Niedługo zamówię i już całkiem nie będę mogła się doczekać kiedy w nich wyjdę z domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje buciki.jpg (20,8 KB, 8 załadowań)
mika2617 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 01:26   #2459
koci88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Hej, witam wszystkie przyszłe Panny Młode i Żony to chyba X czesc wątku, nie dam rady przeczytać tych kilkudziesięciu tysięcy postów, mam nadzieje, że zrozumiecie. Ja i mój przyszły mąż szukamy sali na 2013 rok, powiem szczerze, że nie wiem jak się za to zabrać, licze na Wasze doświadczenie i pomoc Czy macie może jakieś informacje na temat sal:

* "FRYDERYK" w Tomaszowicach
* "Skowronek" w Snopkowie
* "OLA" w Jabłonnej
* "PODOLANKA" w Bogucinie
* "Rozmaryn" w Turce

Chodzi mi o ceny, wystrój, obsluge i jedzonko. Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje. Buziaki
__________________
Kitzi Kitzi.
koci88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 06:22   #2460
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez koci88 Pokaż wiadomość
Hej, witam wszystkie przyszłe Panny Młode i Żony to chyba X czesc wątku, nie dam rady przeczytać tych kilkudziesięciu tysięcy postów, mam nadzieje, że zrozumiecie. Ja i mój przyszły mąż szukamy sali na 2013 rok, powiem szczerze, że nie wiem jak się za to zabrać, licze na Wasze doświadczenie i pomoc Czy macie może jakieś informacje na temat sal:

* "FRYDERYK" w Tomaszowicach
* "Skowronek" w Snopkowie
* "OLA" w Jabłonnej
* "PODOLANKA" w Bogucinie
* "Rozmaryn" w Turce

Chodzi mi o ceny, wystrój, obsluge i jedzonko. Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje. Buziaki
Witamy
Ja w tych okolicach nie szukałam, więc niestety nie pomogę
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.