Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 13:55   #151
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja Eryka zabierałam do pracy, no nie jak był chory ale jak przedszkole zamknięte, bo oczywiście oni są zdania że wszyscy pracują w szkołach i mają jak szkoły np 2 maj wolny długie przerwy świąteczne i takie tam. Siedział sobie grzecznie na zapleczu i rysował, albo dokumenty do niszczarki wkładał. Z Erwinem nie było by takiej możliwości
mam to samo ogień z tyłka
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:01   #152
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Sara- ja póki co nie mam pojęcia o co chodzi -nie doszłam do tego etapu. Obecnie przerabiam rodzaje dachówek Jak juz zdecydujecie, to daj znać, czy można to miec za rozsądne pieniądze. Jak pewnie zauwazyłaś w dzienniku, mój wykonawca sporo na mnie wydoi , więc trzeba będzie w kolejnych etapach ciąć gdzie się da.
dachówkę będziecie robić? my wybraliśmy blachodachówkę, ale to nie szybko, nie chcemy pakować się w kredyt i robimy po kolei wszystko.

Te tynki sa fajne i nie jakieś bardzo drogie. W tamtym roku brali 14-15 zł za metr a nie trzeba już później kłaść gładzi. Dam Ci znać po świętach. Liczymy że w 15 tyś zmieścimy się z tynkami i elektryką. elektrykę zrobi nam tż brat, tylko materiały kupimy.


Madzia dobrze że Eryk już w domku
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2012-03-28 o 14:08
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:06   #153
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Lind oo ciekawa jestem jak buleczki daj koniecznie znac.
Mogą być, nie zachwyciły mnie ale może dlatego że mi nie wyrosły - albo drożdże za stare albo za zimno w domu mam. Do tego ja dziś chyba nieprzytomna i zamiast w temp 180 piec to na 220 nastawiłam Trochę się spiekły
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:31   #154
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Moja posrana ( zeby bana nie dostac ) sasiadka wyciagnela BASEN i wode do niego wlewa . Pojechana totalnie, no padne jak ona za godzine tam dzieci da, teraz jej maly jest w szkole. Jest u niej jakas kolezanka , ktora tez ma dziekco . Lepki maja gora do 6 lat. Jak osatnio pisalam wam ze dziewcyznka w krotkim rekawku i samej spodniczce na rowerze jezdzi to chyba corka tej kolazanki. Jej maly ogolnie porozbierany lata. No kurcze ale kawietnia jeszcze nie ma a to nie karaiby
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:36   #155
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
dachówkę będziecie robić? my wybraliśmy blachodachówkę, ale to nie szybko, nie chcemy pakować się w kredyt i robimy po kolei wszystko.

Te tynki sa fajne i nie jakieś bardzo drogie. W tamtym roku brali 14-15 zł za metr a nie trzeba już później kłaść gładzi. Dam Ci znać po świętach. Liczymy że w 15 tyś zmieścimy się z tynkami i elektryką. elektrykę zrobi nam tż brat, tylko materiały kupimy.
sara- więźbę mamy w projekcie pod dachówkę, ale w zasadzie to chyba można zmienić, bodaj wpisem kierownika budowy w dzienniku. Wy nie bierzecie kredytu - ja biorę na całość - i z taką pętlą żyć będę do emerytury Niestety odkładając co roku nawet po 30 tys musiałabym 10 lat zbierać na dom, a Ola już duża dziewczynka, powinna mieć swój kącik.
Ja liczę, że na wykończeniówce trochę przyoszczędzę- TŻ z zamiłowania i doświadczenia budowlaniec. Różne rzeczy zrobić potrafi, to niech się we własnym domu wykaże. Na zimę postawię w salonie kozę, niech sobie chłopak grzeje drewnem z wyciętych na działce drzewek i leci z kaflami i podłogą

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Moja posrana ( zeby bana nie dostac ) sasiadka wyciagnela BASEN i wode do niego wlewa . Pojechana totalnie, no padne jak ona za godzine tam dzieci da, teraz jej maly jest w szkole. Jest u niej jakas kolezanka , ktora tez ma dziekco . Lepki maja gora do 6 lat. Jak osatnio pisalam wam ze dziewcyznka w krotkim rekawku i samej spodniczce na rowerze jezdzi to chyba corka tej kolazanki. Jej maly ogolnie porozbierany lata. No kurcze ale kawietnia jeszcze nie ma a to nie karaiby
monka- może ona z zamiłowania Morsem jest - Ci, co zimą w morzu się kąpią
Może to jakieś nowe metody hartowania, a może za dużo leków wzięła
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:41   #156
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

HEHE chyba ma zamale cisnienie w szlaufie albo cus, bo lata z wiadrem i leje ta wode a ten basen dosc duzy , dmuchany hehe

Taaaa jeanse ona morsem predzej jak mors wyglada . W ciazy jest , siedzi pod tym domem szlugi jara piwo chleje . Najgorsze gowno nam musialo sie przeprowadzic w nasze sasiedztwo. Wybudowali dwa mieszkania socjalne, na gorze spoko mloda para mieszka a ta to taka patologia.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:00   #157
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
ja z takiego sztywniejszego papieru mam wycieta Juli stopę i wożę ja w portfelu
tez dobry pomysł
Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Nie chwailiłam się dietą, bo to ta najgorsza z możliwych. Nikomu jej nie poleciłam, nie polecam i nie polecę. Po prostu miałam już dość tego, że 3 razy w tygodniu chodziłam na treningi spalające, starałam się nie jeść wieczorami, a i tak byłam gruba.
Postanowiłam spróbować diety Dr. D z pełną odpowiedzialnością i ze świadomością możliwych jej konsekwencji.
też byłam na tej diecie i bardzo szybko zjechało mi 6 kilo ale nie wytrzymałam dłużej po prostu takiego jedzenia ,rosło mi w ustach i źle się czułam więc zarzuciłam i przeszłam na 1000 kcal
Co do butków to jak wysokie podbicie to już problem bez mierzenia nie kupisz
ja słyszałam że na skaleczenie można oderwać tą przezroczystą błonkę ze środka ze skorupki z jajka i przykleić na rankę i bardzo szybko się zasklepia.
Dobrze że już się goi ,pewnie blizny nie będzie rozrośnie się
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
My między zakupami a spacerem no i oczywiście sikanie i małe conieco na ząbek



I masz babo placek. Tak to jest jak coś się robi niezbyt często albo wogóle zaczyna . Herbata to też niezły pomysł. Nie chcę zrobić ulepku ale też bez smaku.
ale Ci doradziłam to nasącz tym kompotem z wiśni
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość

[/COLOR]izz- to Zosia juz z drzemek totalnie zrezygnowała??
Z jednej strony czasem jestem zla na tą Werci drzemkę o 12 bo wtedy najcieplej a my wmusimy wracać do domu i śpi do 3 przeważnie. Ale z drugiej to moze niech tak jeszcze zostanie
mój też śpi minimum 2 godziny w dzień ,próbowałam zrezygnować ale się nie da bonanzy były wieczorem przed spaniem chyba ze zmęczenia a jak zasnął to po godzinie budził się z płaczem i nie mógł znów usnąć więc wróciliśmy do drzemek widocznie jeszcze mu potrzeba
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

Eryk w domu. Wygląda już całkiem nieźle, tylko kilka strupów. Kołnierz będzie musiał nosić przynajmiej 3 mc Więc i komunia w nim będzie Ma w tym roku zapomnieć o koniach rowerach, deskorolkach, i hulajnogach. kilka skierowań do specjalistów, i po wszystkim


Eryk dostał od nas na przywitanie nowego lapka kilka balonów, i idę robić mu jego ulubione naleśniki, a później na deser sałatka owocowa z bitą śmietaną. Heh narazie mnie chłopaki nie zauważają, tak sobą zajęci, się stęsknili
fajnie że już w domu i super przywitanie żeby nie zechciał częściej się wywracać
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość

Libra robiłaś te bułeczki? http://mojewypieki.blox.pl/2008/04/B...m-lnianym.html
Właśnie sobie rosną Ciekawa jestem co mi wyjdzie
nie robiłam ja z tego bloga z takich nie słodkich to chyba tylko te ciabaty robiłam i te składane bułeczki z hotelu parker coś tam
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
ja to nie wiem jak można tak długo spac. Ja jak żyję nie spalam dłuzej niż do 10. Nawet po imprezach zakrapianych. A teraz jak mała nie budzi się do 6.30 to ja już nie śpię (często juz od 5.30) tylko kotluję się w wyrze żeby wreszcie włączyć tv. nawet jak malą sprzedamy do dziadków to juz od minimum 7 na nogach jesteśmy, często po sniadaniu. I po kim ona ma długo spać??
o ja też tak mam nie umiem długo spać rano do 7 to już wylegiwanie się zazwyczaj wstaję przed 6

Właśnie wróciliśmy nie dawno z biegania ,mała przerwa na przekąskę i idziemy na rower ,wieje u nas dość mocno ale ciepło jest.

Monka dzięki ale aż tak bardzo mi się nie pali z tymi formami jak trafię gdzieś przypadkiem to kupię a jak nie to nie zawsze mogę zrobić w formach od tarty bo mam ich w domu 6 tych mniejszych
Długo szukałam takich mniejszych tart i nigdzie nie było a jak trafiłam to kupiłam 6 na raz żeby na zaśkę było
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 15:02   #158
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Moja Zośka nadal nie ma dosyć i szaleje na balkonie

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Mój tata miał o 9 młodemu dać drugie śniadanie, a zamiast tego włączył mu bajki i położył go spać, niedawno wstał po naszym powrocie, a glodny musi być strasznie Zamiast krwi już mi dzisiaj płynie kofeina Ja jestem śpioch a tu taki klops po zmianie czasu

Eryk w domu. Wygląda już całkiem nieźle, tylko kilka strupów. Kołnierz będzie musiał nosić przynajmiej 3 mc Więc i komunia w nim będzie Ma w tym roku zapomnieć o koniach rowerach, deskorolkach, i hulajnogach. kilka skierowań do specjalistów, i po wszystkim

Rowerek biegowy kupiłam dla Erwinka, i jak na złość został tylko czerwony z żółtym, a chciałam czarnyno ale jak się nie ma co się lubi...Pomyślałam że może ten chociaż na tym rowerku się nauczy że jak równowagę się traci to trzeba nogami próbować wyrównać, lub lecieć na ręce A nie jak braciszek który wie że leci a i tak się rowera stopami i dłońmi trzyma, i leci na twarz

Eryk dostał od nas na przywitanie nowego lapka kilka balonów, i idę robić mu jego ulubione naleśniki, a później na deser sałatka owocowa z bitą śmietaną. Heh narazie mnie chłopaki nie zauważają, tak sobą zajęci, się stęsknili
Super że Eryk w domu tylko że tez szanowny pan dr nie znalazł czasu Cholery można dostać.

Rowerek mi się podobał nawet ten czerwono-żółty .
Powiem Ci że Zosia już lepiej łapie równowagę i nawet jak się potyka to potrafi na nóżkach ustać a nie leci bezwładnie na twarz.

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Rowerek z Aldi kupiłaś? Fajny? Miałam jechać zobaczyć (Misiek dostanie kasę na ur na rowerek) ale uziemiona jestem bo tz cały dzień poza domem Michał z temp dochodzącą do 38. Pewnie i tak za duży by był bo Misiek ma 88cm a tam było napisane że od 93cm.
Biedactwo U nas w sumie fajna pogoda tylko wieje strasznie.

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Myślę, że gdyby ranka na rączce była zakażona, to byłaby czerwona. Mam nadzieję, że nie będzie blizny

Iz- Twoja Zosia to już taka dorosła dziewczynka jest, skoro nie potrzebuje w dzień snu. Nam się taki dzień zdarza raz na tydzień. A wieczorem nie chodzi jak pijany zając, nie jest bardziej markotna?
Trochę szkoda bo jak dziecko śpi można w domu spokojnie coś zrobić.
Ja tak na przyszłość z tymi oparzeniami . Jak nie jest głębokie to moze nie zaszkodzi ja niestety miałam mięsko na wierzchu.

Wolałabym żeby sobie pospała bo dobrze by było mieć trochę wolnego w środku dnia a tak wielka d..a. Teraz robię wszystko w biegu i przelocie. Wieczorem co najwyżej włącza "5" a może i nawet "6" bieg i to jest oznaka przemęczenia
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:03   #159
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Monka a może oni stosują ten zimny chów to tam u was ponoć modne jest (boże jak to brzmi jak chów bydła)
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:16   #160
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Asia My wychodzimy bez pieluchy w ciągu dnia ale wyłącznie bezpośrednio po sikaniu i najlepiej jeszcze kupie. Pielucha została tylko na noc. Jak gdzieś dalej się wybiaram to zabieram dodatkowe ubrania na zmianę.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Moja posrana ( zeby bana nie dostac ) sasiadka wyciagnela BASEN i wode do niego wlewa . Pojechana totalnie, no padne jak ona za godzine tam dzieci da, teraz jej maly jest w szkole. Jest u niej jakas kolezanka , ktora tez ma dziekco . Lepki maja gora do 6 lat. Jak osatnio pisalam wam ze dziewcyznka w krotkim rekawku i samej spodniczce na rowerze jezdzi to chyba corka tej kolazanki. Jej maly ogolnie porozbierany lata. No kurcze ale kawietnia jeszcze nie ma a to nie karaiby
Super to dopiero jest zimny wychów

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
sara- więźbę mamy w projekcie pod dachówkę, ale w zasadzie to chyba można zmienić, bodaj wpisem kierownika budowy w dzienniku. Wy nie bierzecie kredytu - ja biorę na całość - i z taką pętlą żyć będę do emerytury Niestety odkładając co roku nawet po 30 tys musiałabym 10 lat zbierać na dom, a Ola już duża dziewczynka, powinna mieć swój kącik.
Ja liczę, że na wykończeniówce trochę przyoszczędzę- TŻ z zamiłowania i doświadczenia budowlaniec. Różne rzeczy zrobić potrafi, to niech się we własnym domu wykaże. Na zimę postawię w salonie kozę, niech sobie chłopak grzeje drewnem z wyciętych na działce drzewek i leci z kaflami i podłogą
To dobry pomysł na zajęcie dla Tża i obniżenie kosztów

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
ale Ci doradziłam to nasącz tym kompotem z wiśni
No toś mi doradziła . Pomyślałam o tym kompocie
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 16:19   #161
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

u nas tezeta rodzice robili w domu takie tynki co pozniej gladzi nie trzeba, ale tak im spierdzieli ze fale dunaju maja.... juz lepiej wyglada kominem zalepiony tynkiem za pomoca rak... i calsoc jakby byla tak nie rowna tez duzo lepiej by to wygladalo niz teraz... no ale nic nei zrobia.. plus taki ze nie placili za to bo fachowiec nie zjawil sie by to naprawic
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 18:01   #162
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Monka ale ja nie napisałam, że każdy ma tak robic, ja napisalam tylko o sobie i o Juli, ja ją bardzo często zabieram do pracy, tam nie ma kontaktu z innymi ludźmi, bo oddziela nas wielka szyba i ściana, wiec nikogo nie zaraża, a ona w mojej pracy jest bardzo grzeczna, albo układa puzzle, albo sie klockami bawi, albo ogląda bajki na laptopie, bierzemy tez wózek, więc ma malą drzemkę, obiadek zamawiamy wtedy z baru , od mojej koleżanki więc wiem co jej podaję >

a my w drodze z pracy do domku wstapiłyśmy do TextilMarkt po majtuchy, i miło się zaskoczyłam, bo kupilam 4 pary majtusi po 0,49 złotego na metce napisane 100 % bawełna, sa jednokolorowe i dość zabudowane, ale za taką cene, to grzech było nie brać

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

my w domu mamy ten tynk kładziony na mokro, ale trzeba uważać, bo chwila nieuwagi i tak jak Mloda pisze fale dunaju mogą powychodzić, u nas tak przedpokój musieli poprawiać, bo właśnie nierówności wyszły, bo źle zaciągnęli
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 18:14   #163
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

U nas na dolnej czesci domu tez te tynki sa i tam gdzie robil tz i jego jeszcze wtedy pracodawca bajka a jeszcze jeden koles byl i po nim ieli wiecej poprawiania niz w ogole calej roboty normalnie ojciec jak to zobaczyl to sie sino zielony zrobil momentalnie.

Ja humor zrabany....ehhh....ide watrobke smazyc zaraz,dusiaka mi o watrobce pisala i mi sie zachcialo;p
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:10   #164
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Dzisiaj u nas wicher taki wieje, że nie ma co z domu wychodzić. A już się napalilam że pójdę wkońcu biegać

Byłam dzisiaj z Erykiem prywatnie u lekarza, to najlepsze że na tych zdjęciach ze szpitala jest że dziecko ma nos złamany i troche jeszcze jedną kość w twarzy a w szpitalu powiedzieli że kości twarzy całeNo i zęby tez ma sprawdzone, to tylko jeden został podejrzany, na szczęście na dole. Dostałam dyskretny opieprz że dziecko prywatnym autem wiozłam zamiast karetke wezwaćtyle to ja już sama wiem.

Lind rowerek chyba dopiero w sobote złożymy, ja sama się za to nie biorę. W częściach go widziałam i koła fajnie wyglądają, reszta też, choć dalej niesmak że czarnego nie dorwałam
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:37   #165
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Madzia no co ty i co teraz? bedzie mlody mial cos z nosem robione? bedziesz opierdzielac lekarza ze szpitala?

Darusia hehe tez mialam dzis watrobke robic . Jak robisz swoja tzn czy sama taka jecie z cebulka czy jakos do pelnego obiadu ja dajesz z czyms? Ja zawsze sama bo nie wiem z czym wiecej ja podac a moje czuby lubia. Jutro zrobie bo do jutra ma date waznosci . W tesco kupuje i tam sa pakowane , data waznosci na kilka dni.

My juz mamy rowerek zlozony swietny , super , ale mi sie podoba, taki mautki slodki hahaha , maly cala stopa dotyka podloza , juz go dostal i niechcial z niego zejsc

Moj czub czyta moje forum hehe wlancza sobie translatora i mu tlumaczy tak tak ty baranie nie masz co robic? idz pracuj a nie czytasz o duperelach , dzisiaj mnie po plecach drapiesz - ciekawe jak mu to przetlumaczy .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:50   #166
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Madzia no co ty i co teraz? bedzie mlody mial cos z nosem robione? bedziesz opierdzielac lekarza ze szpitala?

Darusia hehe tez mialam dzis watrobke robic . Jak robisz swoja tzn czy sama taka jecie z cebulka czy jakos do pelnego obiadu ja dajesz z czyms? Ja zawsze sama bo nie wiem z czym wiecej ja podac a moje czuby lubia. Jutro zrobie bo do jutra ma date waznosci . W tesco kupuje i tam sa pakowane , data waznosci na kilka dni.

My juz mamy rowerek zlozony swietny , super , ale mi sie podoba, taki mautki slodki hahaha , maly cala stopa dotyka podloza , juz go dostal i niechcial z niego zejsc

Moj czub czyta moje forum hehe wlancza sobie translatora i mu tlumaczy tak tak ty baranie nie masz co robic? idz pracuj a nie czytasz o duperelach , dzisiaj mnie po plecach drapiesz - ciekawe jak mu to przetlumaczy :brzydal:.
patrzy pewnie czy tu nie romansujesz swoją drogą bardzo mnie ciekawi jak mu to przetłumaczy

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Dzisiaj u nas wicher taki wieje, że nie ma co z domu wychodzić. A już się napalilam że pójdę wkońcu biegać

Byłam dzisiaj z Erykiem prywatnie u lekarza, to najlepsze że na tych zdjęciach ze szpitala jest że dziecko ma nos złamany i troche jeszcze jedną kość w twarzy a w szpitalu powiedzieli że kości twarzy całeNo i zęby tez ma sprawdzone, to tylko jeden został podejrzany, na szczęście na dole. Dostałam dyskretny opieprz że dziecko prywatnym autem wiozłam zamiast karetke wezwaćtyle to ja już sama wiem.

Lind rowerek chyba dopiero w sobote złożymy, ja sama się za to nie biorę. W częściach go widziałam i koła fajnie wyglądają, reszta też, choć dalej niesmak że czarnego nie dorwałam

Biedny Eryczek
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:53   #167
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość



Moj czub czyta moje forum hehe wlancza sobie translatora i mu tlumaczy tak tak ty baranie nie masz co robic? idz pracuj a nie czytasz o duperelach , dzisiaj mnie po plecach drapiesz - ciekawe jak mu to przetlumaczy .
Monka umarłam
Szybko mu się znudzi,bo tu same kupy,nocniki i inne takie

Ale u nas wiatr się zerwałJak ja nie lubię jak tak strasznie wieje
Bojam się wtedy

Madzia super,że już małego macie w domu

Ja Nine na dwór puszczam bez pampersa,nocnik stoi zawsze na tarasie,ale nie zawsze zdąży mała dobiecJak jest blisko to zrobi w nocnik,a jak oddali się ostro to leje po spodniach,bo ma za daleko do tarasu.

Idę spać,bo padam na pysk.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-03-28 o 19:55
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:59   #168
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Monka umarłam
Szybko mu się znudzi,bo tu same kupy,nocniki i inne takie

Ale u nas wiatr się zerwałJak ja nie lubię jak tak strasznie wieje
Bojam się wtedy

Madzia super,że już małego macie w domu

Ja Nine na dwór puszczam bez pampersa,nocnik stoi zawsze na tarasie,ale nie zawsze zdąży mała dobiecJak jest blisko to zrobi w nocnik,a jak oddali się ostro to leje po spodniach,bo ma za daleko do tarasu.

Idę spać,bo padam na pysk.
spać?? OMG jak bym poszła spać teraz to o 3 znów musiałabym książkę czytać
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:04   #169
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
spać?? OMG jak bym poszła spać teraz to o 3 znów musiałabym książkę czytać
To moja stała pora snu.No czasami uda mi się do 22 pociągnąćJa z tych co muszą przespać 9-10
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 20:15   #170
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
swoją drogą bardzo mnie ciekawi jak mu to przetłumaczy
hehe mnie ciekawe jak buraka przetlumaczy, bo oni maja burak - imie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Idę spać,bo padam na pysk.
Dla mnie tez za wczesnie , ale ty pewnie caly dzien rzeska jestes jak tak wczesnie chodzisz spac. Jakbym tak chodzila spac to bym w dzien nie musiala spac Ty a YCD nie ogladasz? takie jaja tam leca

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
spać?? OMG jak bym poszła spać teraz to o 3 znów musiałabym książkę czytać
hehehe noo ja tyz

Moj maly ma jakiegos wirusa, ale w sobote moze juz inne dzieci widziec, juz myslalam ze na grila nie pojdziemy , starszy pluca oskrzela czyste. Jakis syrop ma, pytal sie czy jak biega to kaszle bardziej, cos napomknal o astmie, ale on raczej przeziebiony bo kaszle niezaleznie od wysilku , mam 5 dni podawac syrop, a mlodemu dal na 3 dni jakis syrop na brzuch. Tylko on to pluje , komiczie wyglada , ale juz mu lepiej chyba najgorzej bylo w nocy i dzis , wieczorem juz szalal.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:17   #171
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To moja stała pora snu.No czasami uda mi się do 22 pociągnąćJa z tych co muszą przespać 9-10
ja potrzebuję 8, ale rzadko mi się udaje po zmianie czasu to już w ogóle śpię 5-6 godzin, bo wieczorem spać nie mogę a rano wstać mi się nie chce, ale mała nie odpuszcza
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:23   #172
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość

My już po 3 godzinnym spacerku. Mała padła jak kawka wymęczona zabawą na placyku. dzieci było dziś bardzo dużo i same dwulatki, jedna tylko 3 letnia. tak więc było wesolo. Moja oczywiście rządziła. Ale jestem dumna z niej jaka jest opiekuńcza i ugodowa. Nawet babcie dwóch dziewczynek przeżywały, że taka opiekuńcza. jak jakieś dziecko nie miało zabawki to zanosiła i mówiła "plosie, wiaderko/łopatka". jak dziewczynka się przewrócila to pobiegla, otrzepała jej rączki i przytuliła. W ogole obcalowywała wszystkich. na zjeżdżalnie wpuszczała przed kolejkę... byłam w szoku. Była taka "dorosła"
A w domu dostaje rogów i od rana tylko histerie odwalała. Na dworze anioł

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

izz- to Zosia juz z drzemek totalnie zrezygnowała??
Z jednej strony czasem jestem zla na tą Werci drzemkę o 12 bo wtedy najcieplej a my wmusimy wracać do domu i śpi do 3 przeważnie. Ale z drugiej to moze niech tak jeszcze zostanie
w lato wam sie przyda bo od 12stej jest największy upał a tak się wykima i potem znowu na placyk

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Moj czub czyta moje forum hehe wlancza sobie translatora i mu tlumaczy tak tak ty baranie nie masz co robic? idz pracuj a nie czytasz o duperelach , dzisiaj mnie po plecach drapiesz - ciekawe jak mu to przetlumaczy .
a witamy kolegę może coś napiszesz ??

W kauflandzie ma być rowerek hudory za 119 zł ale nie pamiętam od kiedy jest w nowej gazetce . taki jak właśnie kupiłam drożej . Ola już ma złożony ale nie za bardzo chce na nim śmiagać musi się z nim oswoić pewnie i dopiero . ale ona już tak ma boidudek .

Do tego w domu łazi i wyje a w przedszkolu anił szlag mnie czasem trafia
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:32   #173
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość


Do tego w domu łazi i wyje a w przedszkolu anił szlag mnie czasem trafia
a w przedszkolu co ? , moze ja zeby mecza, ma wszystkie? albo cos ja lapie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:41   #174
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Mój gnom po zmianie czasu jakby się szaleju nażarła . Ciężko ją wieczorem do spania zagonić. Wszystko jest jak zwykle a ta mi odstawia jakies fikołki w łóżeczku, siku i inne zabawy byleby nie spać. Chyba musze przetrzymać. Ciekawe co ona zjada że ma taką energię, też tak bym chciała.

U nas wieczorem przestało wiać. Wychodziłam i była bardzo przyjemna wiosna. Podobno jutro moze spaść śnieg

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj z Erykiem prywatnie u lekarza, to najlepsze że na tych zdjęciach ze szpitala jest że dziecko ma nos złamany i troche jeszcze jedną kość w twarzy a w szpitalu powiedzieli że kości twarzy całeNo i zęby tez ma sprawdzone, to tylko jeden został podejrzany, na szczęście na dole. Dostałam dyskretny opieprz że dziecko prywatnym autem wiozłam zamiast karetke wezwaćtyle to ja już sama wiem.
Matko te szpitale Pewnie na wypisie nic nie ma, zadnych zmian itp. Też przypadek po wypadku znam dziewczyny co niby wyszła z kolizji bez szwanku, tylko siniaki i zadrapania. Po powrocie do domu (w zupełnie innym mieście) na chirurgii urazowej okazało się że kość (pod okiem nie pamiętam jaka) ma tak strzaskaną że trzeba było zrobić przeszczep z biodra.
Oby Erykowi już wiecej takich kwiatków nie znaleźli. A jak kręgosłup ?

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Moj czub czyta moje forum hehe wlancza sobie translatora i mu tlumaczy tak tak ty baranie nie masz co robic? idz pracuj a nie czytasz o duperelach , dzisiaj mnie po plecach drapiesz - ciekawe jak mu to przetlumaczy .
Co za osioł (sorry ) Chory jakiś czy co ? Nudzi mu się ?
Ciekawe jakby mu pisać językiem młodzieżowym Co by mu wyszło ?
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:46   #175
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Moj czub czyta moje forum hehe wlancza sobie translatora i mu tlumaczy tak tak ty baranie nie masz co robic? idz pracuj a nie czytasz o duperelach , dzisiaj mnie po plecach drapiesz - ciekawe jak mu to przetlumaczy .


Madzia i co teraz z tymi pęknięciami? to się samo zrośnie?


Jak ja bym się teraz położyła to też na bank 3-4 pobudka najwcześniej to o 23 idę a dzisiaj trochę wyjechana jestem dosłownie ,tak sobie dałam na rowerze że ledwo do domu dojechałam ,tak wiało i to prosto mi w mordę ale co ja się miałam poddać i zawrócić???? nigdy!!!!
mały był ciepło ubrany to nie zmarzł
ciekawe czy jakiego deszczu nie przywieje bo coś mnie w kościach łamie jak na zmianę pogody
A mój agent mi dzisiaj takie numery odwalał że moja cierpliwość wisi na włosku ,4 razy się zlał i to tak konkretnie że aż mu po nogach pociekło ,wszystko do przebrania i mało tego jeszcze raz się w gacie zwalił a ja nie przyzwyczajona do tego bo zawsze na nocnik zrobi a dzisiaj nie zrobił i była niespodzianka.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:50   #176
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Madzia- i co teraz? Wracacie do szpitala, czy to tak samo się zrosnie? Jacy durnie w tym szpitalu .

Monka- fajnego Tz masz. Może coś do nas napisze?


Oliwka tez coraz lepiej radzi sobie na rowerku. Tylko ze ona kurdupel i z ledwoscia sięga do ziemi ale jest uparta wiec się nie poddaje


Mi dzisiaj pobrano krew bo Natasza ma nieciekawa morfologie i bedą jej robic transfuzje. To będzie jej druga transfuzje. Oliwka miała trzy. Wiec pewnie ta nie będzie ostatnia.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:58   #177
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

P0P po co się taką transfuzję robi ? to coś jak wyrzucenie starej krwi i danie nowej żeby lepiej organizm pracował?
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:12   #178
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Libra - tak to o coś takiego chodzi. Ona jest za mała i za słaba aby sama wytworzyć te krwinki wiec musi mieć z zewnątrz. Ona ma niedokrwistosc.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:30   #179
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
a w przedszkolu co ? , moze ja zeby mecza, ma wszystkie? albo cos ja lapie
Ona zwykle traka jest przy innych czy w przedszkolu anioł a w domu wystarczy że jej się chwilkę nudzi i już wyjec potrafi się załączyć . taka jęczybuła

Pop ile takiemu maluchowi się przetacza , z ciakawiści pytam bo to takie maleństwo
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:01   #180
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Monka padlam!

Czesc tz-cie monki:P

Ana spac to ja za jakies 4 godziny pewnie pojde,jakbym sie teraz polozyla to za 4-5 godzin bym wstac usiala;p

Madzia ale cybaly noo!

Monka moj tz nie trawi cebuli-doslownie nie nie trawi w sensie nie lubi,a jego zoladek nie przyswaja wiec ja jem samą lub do obiadu z ubitymi ziemniakami po prostu.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

az dziwne ale z tego gadania o snie az mi sie ziewlo

tz biedak padniety na maxa,przeprowadzka przeciga sie do srody (oby tylko)
dobrze ze teraz wyjazdowki nie ma to tylko z jednej pracy do dou do reontu bo takto by mial wyjazdowke z wyjazdowki do magazynu z agazynu do domu ....masakra.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.