Uparte partie ciała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 15:22   #1
Kira5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73

Uparte partie ciała


Witam , piszę tutaj, ponieważ mam problem nie do przeskoczenia. Mianowicie, nie mam pojęcia co robić. Odchudzam się bardzo długi czas, otarłam się wręcz o chorobę i powiedziałam sobie stop. Po odchudzaniu mimo wszystko mam do sobie jeszcze trochę do zarzucenia. Mianowicie, od czubka głowy do żeber jest okej, oraz od połowy ud w dół również. Ale odcinek obejmujący brzuch, boczki i górną część ud spędza mi sen z powiek. Chodzę na siłownię i jem racjonalnie [już się nie głodzę] ale co najbardziej byście polecały? Chcę kręcić hula hopem ale nie wiem, czy wszystko na ten temat nie jest mitem. Zależy mi żeby "wylaszczyć się" do majówki, moja waga to 69-70 kg przy wzroście 179, a schudnąć chciałabym do 63, szczególnie z wcześniej omówionych partii. Błagam pomóżcie, bo nie chcę robić już nic sama na własną rękę bo się wykończę.
Kira5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:33   #2
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Uparte partie ciała

Z opisu wynika, ze masz taki typ sylwetki, ktory ma tendencje do odkladania tluszczu w tych partiach. Typowe mam podobnie.
Niestety tluszczu nie spala sie miejscowo, tylko z calego ciala.
Powinna dzialac rozsadna dieta z ograniczona iloscia weglowodanow i trening ''ogolny'' czyli angazujacy rozne partie ciala. Plywanie na przyklad.
Ja jak na razie jestem fanka maszyny wioslarskiej. Daje popalic na wszystkie wazniejsze miesnie.
Silownia - bardzo dobrze.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:18   #3
Kira5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Dot.: Uparte partie ciała

Ja osobiście wolę biegać Aaa jeszcze jedno pytanie...Mam zrobione powierzchniówki na biodrach. Myślisz, że kręcenie hula hopem mi ich..nie wyrwie?
Kira5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:18   #4
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Uparte partie ciała

Cytat:
Napisane przez Kira5 Pokaż wiadomość
Witam , piszę tutaj, ponieważ mam problem nie do przeskoczenia. Mianowicie, nie mam pojęcia co robić. Odchudzam się bardzo długi czas, otarłam się wręcz o chorobę i powiedziałam sobie stop. Po odchudzaniu mimo wszystko mam do sobie jeszcze trochę do zarzucenia. Mianowicie, od czubka głowy do żeber jest okej, oraz od połowy ud w dół również. Ale odcinek obejmujący brzuch, boczki i górną część ud spędza mi sen z powiek. Chodzę na siłownię i jem racjonalnie [już się nie głodzę] ale co najbardziej byście polecały? Chcę kręcić hula hopem ale nie wiem, czy wszystko na ten temat nie jest mitem. Zależy mi żeby "wylaszczyć się" do majówki, moja waga to 69-70 kg przy wzroście 179, a schudnąć chciałabym do 63, szczególnie z wcześniej omówionych partii. Błagam pomóżcie, bo nie chcę robić już nic sama na własną rękę bo się wykończę.
Pół godzinki dziennie kręcenia hula hopem czyni cuda, jeśli chodzi o boczki Umiejętne kręcenie angażuje też mięśnie ud Napewno osiągniesz wymarzoną sylwetkę
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:29   #5
Kira5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Dot.: Uparte partie ciała

No też tak słyszałam ale boję się o ten hip piercing trochę. Krwią się zalać nie chcę mimo wszystko
Kira5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 19:30   #6
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Uparte partie ciała

Na boczki dobry jest też twister
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 21:42   #7
cytrozwierz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Uparte partie ciała

czytam czytam, jutro biegnę kupić hula hop! ale najgorsze jest to, że nigdy nie umiałam kręcić... zawsze spada. ale czego się nie robi dla zrzucenia boczków... łączę się w bólu z Tobą i Twoimi boczkami.
cytrozwierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 12:33   #8
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Uparte partie ciała

Chyba najlepsze na spalanie jest bieganie i ćwiczenia ogólne, takie w których Twój puls znacznie przyspiesza. Dobrze jest 20-30 min pobiegać, rozgrzać się, a potem poćwiczyć konkretne partie mięśni np: brzuszki. A najlepiej pół-brzuszki (a przynajmniej tak mnie zawsze uczyli w moim studiu fitness - i rzeczywiście mięśnie miałam twarde jak skała i wyćwiczone, chociaż to był prawdziwy wycisk ) jednak jeśli chodzi o samo spalanie to najlepsze są właśnie ćwiczenia, które angażują całe ciało, np: tak jak ktoś to powyżej napisał: pływanie.
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 11:03   #9
kara016
Raczkowanie
 
Avatar kara016
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 135
Dot.: Uparte partie ciała

No tak, ja mam problem z brzuchem, nogi mam ok, tyłka już prawie w ogóle, a brzuch nadal jest, masakra Chodze na siłownie, na zajecia typu 'płaski brzuch', 'tbc', 'szczupła sylwetka', biegam, a brzuch nadal jest
__________________
Było: 75 > 64,5 > 64 > znów jest 67 ;/ > będzie 55
kara016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.