Kucyk/koński ogon - wątek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 17:11   #571
all12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kucyk/koński ogon - wątek zbiorczy

Ja od pewnego razu uzywam !tylko!! odzywki pantene podkreslone cieniowanie,bez spłukiwania. Włosy sa gładsze,prostrze. Napewno nie lśniące,ale do tego uzyj napłyszczacza ,brylatyny lub wosku. Jesli chcesz miec przylizany kuzyk na czupku uzyj zelu !! weź troche (płasko jak na paznokieć) rozetrzyj po dłoniach i nałóż póxniej nastepna warstwę. Utrwal lakierem. ! :P
all12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 18:41   #572
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Kucyk/koński ogon - wątek zbiorczy

Słuchajcie , a da się uzyskać taką gęstą kitkę bez przypinania treski? Jak to zrobić? bo szogun raczej nie da takiego efektu podniesienia u góry.... Macie jakieś pomysły dziewczynki?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 16:38   #573
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Kucyk/koński ogon - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Słuchajcie , a da się uzyskać taką gęstą kitkę bez przypinania treski? Jak to zrobić? bo szogun raczej nie da takiego efektu podniesienia u góry.... Macie jakieś pomysły dziewczynki?
ja mam bardzo grube włoski i mogę zrobić takie kucyka tylko mam inny problem - mam pocieniowane włosy (były za grube), żeby się lepiej układały. I jak ma je rozpuszczone to jest bardzo ładnie Ale jak chcę zrobić kucyka to wszystko sterczy w inną stronę... Macie może jakieś pomysły ?
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 19:16   #574
dzwoneeczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kucyk/koński ogon - wątek zbiorczy

ja nie moge nosić kitek
moje włosy są bardzo geste i grube .
jak je tak zepne to mnie głowa po 30 min boli
a poza tym , wszystkie gumki mi się na włosach odciskają
nie wiem czemu tak jest wystarczy że nawiną na palec włosy i tak policze do 10 i puszcze i już spiralke mam . są bardzo podatne
czemu ??
dzwoneeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 17:15   #575
carly_carly
Przyczajenie
 
Avatar carly_carly
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13
Dot.: Kucyk/koński ogon - wątek zbiorczy

dziewczyny może wy wieceie jak zrobic kucyk upięty wysoko i związac go własnymi włosami a nie gumką? tak, żeby sie trzymał.. są takie gumki w kolorze włosów , ale nie o to mi chodzi, widziałam kiedyś filmik jak się to upina, ale szukałam go wszędzie i nie mogłam znalezc.. pomózcie
carly_carly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:27   #576
ewelina119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z różnych części świata :)
Wiadomości: 6
Dot.: Kucyk/koński ogon - wątek zbiorczy

hej, może mi ktoś powiedzieć jak zrobić ciasnego kucyka i w jaki sposób można go dobrze podpiąć od spodu żeby nie robiła się taka "buła" na tym odcinku między szyją a kucykiem. zawsze jak oglądam zdjęcia te dziewczyny mają tam gładkie włosy ale jak mam zrobić żeby one tak nie wychodziły z tej gumki? nie chcę podpinać te włosy milionami wsuwek :P
ewelina119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:58   #577
Sangwinik
Przyczajenie
 
Avatar Sangwinik
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 22
Dot.: Kucyk/koński ogon - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez carly_carly Pokaż wiadomość
dziewczyny może wy wieceie jak zrobic kucyk upięty wysoko i związac go własnymi włosami a nie gumką? tak, żeby sie trzymał.. są takie gumki w kolorze włosów , ale nie o to mi chodzi, widziałam kiedyś filmik jak się to upina, ale szukałam go wszędzie i nie mogłam znalezc.. pomózcie
Musiałabyś bardzo mocno przypiąć włosy wsuwką, ale nawet wtedy po kilku minutach na pewno się rozpadną - wiem z własnego doświadczenia. Proponuję związać najpierw cienką gumką (tylko nie recepturką,bo rwie włosy), wyciągnąć 1 pasemko i owinąć ładnie dookoła żeby nie było widać gumki, pod kucykiem końcówkę pasemka przypinasz wsuwką - ot cała filozofia

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

http://www.tipy.pl/artykul_10182,jak...go-kucyka.html
Sangwinik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 21:35   #578
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Kucyk/koński ogon - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelina119 Pokaż wiadomość
hej, może mi ktoś powiedzieć jak zrobić ciasnego kucyka i w jaki sposób można go dobrze podpiąć od spodu żeby nie robiła się taka "buła" na tym odcinku między szyją a kucykiem. zawsze jak oglądam zdjęcia te dziewczyny mają tam gładkie włosy ale jak mam zrobić żeby one tak nie wychodziły z tej gumki? nie chcę podpinać te włosy milionami wsuwek :P
podbijam
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.