Nieodwzajemniona miłość - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 22:46   #121
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
żałuję tych 5lat...niedobrze mi się robi jak pomyślę, że się bzykają za moimi plecami, spędzają każde weekendy a ja żyłam nadzieją itd. Nie chce mi się wymieniać tych obrzydliwości
Problem jest nie taki, że nikt Cię nie chce, tylko Ty nikogo nie chcesz. Odstraszasz innych użalaniem się nad sobą i histeriami "ten albo żaden". No to żaden, jeśli taka Twoja wola- bo to zależy WYŁĄCZNIE od Ciebie i Twojego nastawienia. Myślisz, że w szczęśliwych związkach są tylko piękne, zdrowe, mądre i bogate? Znam mnóstwo przykładów na to, że nie- ale oczywiście wiesz swoje i będziesz wkręcać swoje żale każdemu, kto chce słuchać. Piękno płynie z wewnątrz i to nie jest pusty frazes. Znam dziewczyny bardzo przeciętne, łagodnie mówiąc, które jednak są tak dobre, życzliwe i ciepłe, że otacza ich mnóstwo przyjaciół, a w mężczyznach mogą przebierać. To tkwi w głowie, tak jak założenie, że "nikt mnie nie lubi, nikt nie pokocha, czeka mnie samotność, bo kto zechce taką jak ja". Ja w ogóle nie rozumiem takiego nastawienia i o ile nie są to egzaltacje nastolatki, to może pomóc tylko psycholog. Bo przecież nie masz nikogo życzliwego, który wtłucze Ci do głowy, że we własnych rękach trzymasz swoje życie. Skoro wszystkim naokoło pokazujesz, jaka jesteś beznadziejna, to dlaczego Cię dziwi, że nikogo przy Tobie nie ma?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 23:08   #122
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

przegrałam walkowerem bo nie umiem walczyć. Nie piszę do niego bo i po co? I tak ma mnie w dupie.

Gdy zacznę mówić, że jestem piękna, mądra itd. i tak nie zwróci na mnie uwagi bo nie ma tego czegoś co mi zabrakło. Bóg mi nie dał miłości odwzajemnionej.

Tak mi przykro, że w życiu mi nie wyszło i nie ułożyłam sobie życia, ale nie umiem zdobyć zainteresowania sobą. Być może przez to,że nie umiem zdobywać straciłam największą miłość w swoim życiu, która już się taka nie powtórzy.(

Tak masz rację...teraz nie chcę nikogo bo wszyscy są tacy sami i potrafią ranić pokazując jak im dobrze beze mnie.

Edytowane przez Bonbon88
Czas edycji: 2012-03-31 o 23:13
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 23:21   #123
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Czy 88 to twój rocznik?
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 03:46   #124
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

tak. Zdaję sobie z tego sprawę, że powinnam odpuścić dla własnego dobra. Odcięłam się od znajomych bo chcę zostać całkiem sama. Powinnam siedzieć cicho i cierpieć w milczeniu.

Za tydzień skończę 24 lata i żadnych planów na życie nie mam. Bo niby z kim mam życie układać? Sama ze sobą jak zawsze

Edytowane przez Bonbon88
Czas edycji: 2012-04-01 o 03:54
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 08:34   #125
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
tak. Zdaję sobie z tego sprawę, że powinnam odpuścić dla własnego dobra. Odcięłam się od znajomych bo chcę zostać całkiem sama. Powinnam siedzieć cicho i cierpieć w milczeniu.

Za tydzień skończę 24 lata i żadnych planów na życie nie mam. Bo niby z kim mam życie układać? Sama ze sobą jak zawsze
Dla swojego dobra - idź do psychologa bądź psychiatry. Piszę serio. Nie odbierz tego jako ataku na siebie, ale to co piszesz nie jest zdrowe i dobre. Nie możesz się odcinać od znajomych tylko dlatego, że coś Ci nie wyszło. Wręcz przeciwnie, trzeba się ich trzymać!
Zrozum wreszcie że to, że jeden facet nie odwzajemniał Twojego uczucia to nie jest koniec świata! A co mają powiedzieć ludzie, którzy np. zostają sami z dziećmi w wieku 30-40 lat? Też mają się załamać totalnie i skakać z mostu? NIE! Tacy ludzie czasami ponownie wchodzą w związki i są szczęśliwi.
Nie wszyscy sobie układają życie prywatne w wieku 24 lat. Ja mam więcej i nie mam go w ogóle ułożonego. I co? I nic. Wyznacznikiem Twojej wartości nie jest to, czy jesteś w związku i czy jeden facet na tej ziemi Cię kocha. Bo tych facetów chodzi po ziemi setki, tysiące i miliony. NIE WIESZ jak się potoczy Twoje życie za miesiąc, a co dopiero za rok. NIE WIESZ co Cię jeszcze czeka, bo to nie od Ciebie zależy, a od losu, od Boga, czasami może od przypadku.
Ludziom się zdarzają różne rzeczy w życiu, niezależnie od tego, czy są biali, czarni, niepełnosprawni, bogaci, biedni. Nie Ty pierwsza i nie Ty ostatnia. Więc zacznij coś robić ze swoim życiem, zrozum że facet to nie centrum wszechświata i zacznij się cieszyć tym, że jesteś taka młoda i że tyle jeszcze przed Tobą. Jakbyś miała 50 lat to może mogłabyś się zastanawiać nad tym, co jest nie tak. Ale jesteś młodziutka, więc idź do przodu zamiast ciągle wracać do tego co było, co kto robi w łóżku. To nie Twoja sprawa. Oni mogą sobie układać życie jak chcą - i Ty też możesz sobie ułożyć życie jak chcesz. TYLKO od Ciebie zależy, czy ono będzie szczęśliwe, czy nie. Od Twojej perspektywy zależy, czy będziesz się cieszyć życiem czy nie.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 08:47   #126
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

ale wyrządził mi świadomie krzywdę wybierając inną i dyskryminując mnie jednocześnie. Chciałabym być na miejscu tej dziewczyny.

Nie pójdę jutro na zajęcia....nie ma siły do nauki

Edytowane przez Bonbon88
Czas edycji: 2012-04-01 o 08:53
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 09:07   #127
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
ale wyrządził mi świadomie krzywdę wybierając inną i dyskryminując mnie jednocześnie. Chciałabym być na miejscu tej dziewczyny.

Nie pójdę jutro na zajęcia....nie ma siły do nauki
Nie zrobił tego celowo, przecież do uczucie siebie nie zmusi więc nie histeryzuj. Mnie chyba 3 facetów nie chciało w których się wielce podkochiwałam i nie robiłam z tego afery że się zabiję. Było mi przykro za tydzień minęło i gra
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 09:32   #128
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
ale wyrządził mi świadomie krzywdę wybierając inną i dyskryminując mnie jednocześnie. Chciałabym być na miejscu tej dziewczyny.

Nie pójdę jutro na zajęcia....nie ma siły do nauki
Tak? A może on Ciebie traktuje tak samo jak Ty traktujesz ludzi, którzy Ciebie podrywają?

Cytat:
A mnie podrywają ludzie pracujący w hipermarketach, brzydcy, śmierdzący tytoniem
Zastanów się, w kategoriach Twojego myślenia Ty też im wyrządzasz świadomie krzywdę, bo ich nie chcesz.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 09:48   #129
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

nie mam ochoty na nowe znajomości dlatego ich nie chcę.
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:35   #130
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

A może tamten nie miał ochoty na znajomość z Tobą. Ale on jest zły, jego nowa kobieta jest zła, a Ty jesteś ok? Pokrętną logikę stosujesz...
Naprawdę, przyda Ci się wizyta u psychologa co najmniej.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 18:16   #131
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Przeczytałam cały wątek i jestem w szoku, Autorko, potrzebna Ci jest pomoc, ponieważ to co wypisujesz nie jest normalne. Umartwiasz się, biczujesz, robisz z siebie ofiarę. Mało jest osób, które cierpią z powodu nieodwzajemnionej miłości?

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
żałuję tych 5lat...niedobrze mi się robi jak pomyślę, że się bzykają za moimi plecami, spędzają każde weekendy a ja żyłam nadzieją itd. Nie chce mi się wymieniać tych obrzydliwości
Nie bzykają, a uprawiają seks. I nie robią tego, by Ci dopiec, a dlatego, że jak mniemam są w sobie zakochani i jest to jeden z aspektów ich związku. Zejdź na ziemię, oni naprawdę nie są skoncentrowani na Twojej osobie i na tym by Cię ranić. Robisz to sama.


A na koniec przykład osoby niepełnosprawnej, która daje sobie radę:
http://dominikabudzynska.blogspot.com/
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 22:47   #132
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i jestem w szoku, Autorko, potrzebna Ci jest pomoc, ponieważ to co wypisujesz nie jest normalne. Umartwiasz się, biczujesz, robisz z siebie ofiarę. Mało jest osób, które cierpią z powodu nieodwzajemnionej miłości?



Nie bzykają, a uprawiają seks. I nie robią tego, by Ci dopiec, a dlatego, że jak mniemam są w sobie zakochani i jest to jeden z aspektów ich związku. Zejdź na ziemię, oni naprawdę nie są skoncentrowani na Twojej osobie i na tym by Cię ranić. Robisz to sama.


A na koniec przykład osoby niepełnosprawnej, która daje sobie radę:
http://dominikabudzynska.blogspot.com/
I to jest najbardziej dołujące..;((
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 23:09   #133
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
nie mam ochoty na nowe znajomości dlatego ich nie chcę.
To w jaki sposób zamierzasz sobie ułożyć życie? Sama się biczujesz, to jest kompletnie bez sensu.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 05:51   #134
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

nie chcę układać sobie życia z kimś kto nie dorównuje mu do pięt...nie znalazłam nikogo lepszego to nie chcę.
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:55   #135
senna24
Raczkowanie
 
Avatar senna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Witajcie. Mam od kilku dni straszliwego doła. Otóż w sierpniu zeszłego roku poznałam chłopaka,który chciał się ze mną spotykać. Ja początkowo nie chciałam,ale z czasem wiadomo przywiązałam się. On w czerwcu rozstał się z dziewczyną, z którą ma dziecko. Nie widywał syna od sierpnia bo ona się nie godziła,od miesiąca ma z nim kontakt a ja zauważyłam,że poszłam w odstawkę. Więcej czasu spędza z była niż ze mną(mówi że nigdy do niej już nie wróci) Ich sprawa oczywiście była w sądzie bo nie mogli się dogadać. Wcześniej nie chciała z nim rozmawiać przez telefon a teraz jest miła jak nigdy. Olał mnie totalnie,co drugi dzień mówił że się zakochał we mnie ,że kocha a po dwóch dniach nie chciał być ze mną i tak w kółko.Nie mam już siły. Wczoraj umówił się ze mną na 19 nie przyjechał,wolał stać z kolegami i pić piwo.pije codziennie. Jak coś chce to dzwoni do mnie,spotykał się ze mną kiedy on chciał ,nie obchodziły go moje potrzeby. Nie powinnam się wogóle zastanawiać tylko go zostawić,ale jestem ślepo zakochana. Co robić? jak zapomnieć? Czy on wogóle mnie kocha? pomóżcie
senna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:16   #136
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
nie chcę układać sobie życia z kimś kto nie dorównuje mu do pięt...nie znalazłam nikogo lepszego to nie chcę.
Naprawdę, przyda Ci się terapia u psychologa. Masz duży problem ze swoją samooceną, zaburzone postrzeganie uczuć, z takim podejściem jakie masz ludzie będą od Ciebie uciekać, bo jesteś bardzo bluszczowata.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:23   #137
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Muszę to przeboleć i nie chcę się z nikim spotykać. To nic nie da jak będę szukać na siłę kogoś kto i tak mnie nie uszczęśliwi. Mam udawać, że wszystko jest w porządku tylko dlatego, żeby ode mnie ludzie nie uciekali?
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:38   #138
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Tutaj nie chodzi o to, żebyś szukała kogoś na siłę, tylko żebyś normalnie funkcjonowała i myślała. W tym momencie wydajesz się użalać na sobą, jakby nikt na świecie nie przeżył zawodu miłosnego. Ludzi spotykają o wiele gorsze rzeczy, a Ty nie możesz przeboleć że facet nie mógł się w Tobie zakochać. Uczucia ludzkie nie zależą od nas, a szczególnie bluszczowanie skutecznie odstrasza.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 20:59   #139
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Jak tu normalnie funkcjonować i myśleć kiedy widzę, że jestem dyskryminowana na rzecz innej lepszej kobiety ode mnie. Myślę teraz nad tym co by tu zrobić żeby być lepszą od niej. Nie mam pojęcia co robić. Pogubiłam się już sama.
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 21:25   #140
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Nie jesteś dyskryminowana, tylko facet chce inną, i koniec. Idz na wątek rozstaniowy, i zobacz ile tam jest takich "dyskryminowanych" jak Ty....

Poza tym, skoro według Ciebie facet jest taki niesprawiedliwy że Cię dyskryminuje, to chyba tylko o jego kulturze świadczy.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:18   #141
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
Jak tu normalnie funkcjonować i myśleć kiedy widzę, że jestem dyskryminowana na rzecz innej lepszej kobiety ode mnie. Myślę teraz nad tym co by tu zrobić żeby być lepszą od niej. Nie mam pojęcia co robić. Pogubiłam się już sama.
Ty nie musisz być lepsza od niej. Ty jesteś po prostu INNA. To niekoniecznie znaczy lepsza czy gorsza.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:32   #142
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
Jak się zabić bo ja już nie mogę dłużej znieść tego cierpienia?
moze zerwij jakikolwiek kontakt z tym panem, wtedy zapomnisz.
A doraznie to moze spotkaj sie ze sprawdzonymi znajomymi, to poczujesz sie lepiej?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 05:15   #143
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

ciężko jest zapomnieć od tak jakby nigdy nic...
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 23:39   #144
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

O matko, jak Ty się nad sobą użalasz, dziewczyno. Ludzie są w związkach po 5, 8, 25 lat i potrafią się pozbierać po rozstaniu. A Ty płaczesz za facetem, którego nawet nie znasz.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 01:19   #145
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Ile masz zamiar jeszcze użalać się nad sobą? Na jednym facecie świat się nie kończy.Mnie też zostawił facet którego bardzo kochałam (nadal kocham) i jakoś daje sobie rade i nie jest łatwo.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 01:56   #146
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Pozwolę sobie zacytować.
Cytat:
Obsesja (łac. obsessio) – rodzaj zaburzeń lękowych, wyrażający się występowaniem irracjonalnych myśli i impulsów, którym towarzyszy przekonanie o ich niedorzeczności i chęć uwolnienia się od nich
I według mnie to nie jest miłość, to jest obsesja na punkcie tego mężczyzny. Pomyśl logicznie - on Cię nie kocha. Ma kobietę. Jest szczęśliwy. Ma własne życie, którego Ty nie jesteś częścią.
Jesteś jego byłą uczennicą - na tym kończą się wasze relacje. Nie masz prawa mieszać mu w życiu i pakować się między nich. Jeśli kiedyś znajdziesz mężczyznę, a jakaś zakochana w nim dziewczyna będzie chciała wpakować się między was zobaczysz dlaczego.
Ta dziewczyna go kocha, są razem szczęśliwi, tu nie ma miejsca na osoby trzecie. Spała z nim, jadła z nim, całowała go - ma do tego prawo. On wybrał ją.
Według mnie Ty nie tęsknisz za facetem, którego bądź co bądź nie znasz. Tęsknisz za jego wyobrażeniem, które stworzyłaś w swojej głowie. Robisz z tego wszystkiego straszny melodramat, dziewczyno, ogarnij się! Nie Ty pierwsza cierpisz, co mają powiedzieć dziewczyny, które znały, kochały, budziły się przy swoim wymarzonym, a on je zostawił? Twój problem jest banalny i wynika z problemów psychicznych, ewentualnie z niedojrzałości. Idź do tego psychologa, przestań rzucać tekstami o samobójstwie, masz dopiero 24 lata, całe życie przed Tobą, niejednego faceta spotkasz. I nie mów mi, że innego nie chcesz. Bzdura. Kiedyś spotkasz tego właściwego. A teraz przestań się pławić w poczuciu własnej beznadziejności, bo to do niczego nie prowadzi, przeanalizuj fakty i weź się za siebie, dziewczyno.
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.