Niemcy II :) - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 10:40   #4381
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy II :)

Wesolych Swiat Dziewczyny Wam zycze!
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 14:08   #4382
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy II :)

nawzajem!
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 15:05   #4383
Saszetka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Castrop-Rauxel DE
Wiadomości: 11
Dot.: Niemcy II :)

Dzien dobry. moj pierwszy post na Wizazu

mieszkamw Niemczech od 4ch lat, mam dwie corki, jednego meza i tak jakos sie to kreci czy sa tu jakies dziewczyny/kobiety/mamusie/niemamusie z Castrop-Rauxel lub okolic?
Saszetka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:03   #4384
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy II :)

Hej dziewczyny, wesołego po świętach. Taka cisza tu. Czyżbyście wszystkie były na święta w PL? My te święta spędzamy zawsze w DE, mimo że w tym roku dzieci mają aż 2 tyg. ferii. Saszetka witamy Z Twoich okolic chyba jest tu sporo dziewczyn, co? Czy mi się wydaje?
Ja ostatnio tworze sobie bloga, i tak się zastanawiam, czy mogę Was na tym forum zaprosić na niego? Jakby ktoś szukał pomysłów na torty i torciki to u mnie kilka już znajdziecie Tortina
Piszę go też po niemiecku równocześnie, więc zainteresowanym może się to przydać np. przy szukaniu składników lub sprzętu w DE. Link do niemieckiego jest na stronie polskiego bloga, nie chcę tu przeginać z linkami Więc zapraszam
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:47   #4385
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Dot.: Niemcy II :)

Hej
My tez na swieta zawsze zostajemy w DE
Ja tez pisze bloga.
Dziewczyny wybieramy sie na zakupy w PL i blisdko granicy chcemy jechac do Boleslawca.... zna ktos tam dobre sklepy. Zalezy mi bardzo na kupieniu firanek. I dobrej wedlini i kielbaski.
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:06   #4386
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

Z boleslawca mozesz sobie przywiesc ceramike, jesli lubisz takie klimaty. ja bym nie pogardzila kilkoma skorupami ;o)

http://ceramicboleslawiec.com.pl/index.php?modul=10

chodz ja bardzij na skorupy z Wloclawka bym chciala( bo urodzona jestem kujawinka), ale slaski Boleslawiec tez ma fajne rzeczy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 22:18   #4387
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Niemcy II :)

Hejka...jestem w miare nowa w DE ....iiiii....nudze sie....i jakos nie podoba mi sie tu a ogolnie jestem wesola,sympatyczna i szalona.Poprawcie mi humor PLISSSSSSSS
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 16:09   #4388
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez zaneta z Frankfurtu Pokaż wiadomość
Hej
My tez na swieta zawsze zostajemy w DE
Ja tez pisze bloga.
Dziewczyny wybieramy sie na zakupy w PL i blisdko granicy chcemy jechac do Boleslawca.... zna ktos tam dobre sklepy. Zalezy mi bardzo na kupieniu firanek. I dobrej wedlini i kielbaski.
A podałaś gdzieś linka do swojego bloga? Chętnie odwiedzę

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez jhsat Pokaż wiadomość
Hejka...jestem w miare nowa w DE ....iiiii....nudze sie....i jakos nie podoba mi sie tu a ogolnie jestem wesola,sympatyczna i szalona.Poprawcie mi humor PLISSSSSSSS
Trzeba przetrwać. Albo minie, albo wrócisz do PL Ja na początku nie miałam czasu tęsknić, bo miałam małe dziecko. Jak zaczęłam znajdować powody, dla których nie jestem tu szczęśliwa, to powoli było już za późno na powrót. No i teraz jestem na etapie przyzwyczajania się. Dzięki temu forum w sumie jest mi duuuuużo łatwiej. Może wejdź na wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2&goto=newpost
Mi pomógł odnaleźc tu wiele pozytywnych rzeczy.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 17:34   #4389
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Niemcy II :)

Nie tesknie do PL .Na emigracjii jestem juz ponad 10 lat,do Niemiec przyjechalam z Hiszpanii,poznalam tu kilka osob ale czegos mi ciagle BRAK Hmmmm inaczej sobie to wszystko wyobrazalam....napewno.Al e napiszcie mi czy mi sie tylko wydaje czy jest tak z polakami ze jeden stroni od drugiego,bo mialam kilka niezbyt ciekawych sytuacji i teraz niewiem czy to moze ja tu nie pasuje.Bo ogolnie ogolnie nie GRYZE,jestem zawsze mila,otwarta,sympatyczna. ...sama niewiem ale na kazdym kroku slysze "uwazaj na polakow" jakas zenada:confused ::con fused::confused : Pocieszam sie tym ze w lipcu na wakacje jade do Hiszpanii:jup i:
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 18:42   #4390
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Niemcy II :)

dlaczego nie zrobisz sobie sama takiego peelingu(jak lubisz gruboziarnisty),ja to robie tak:6 lyzek stolowych cukru polaczyc z 6 lyzkami olivy z oliwek-super peeling ja sama go stosuje takze na dlonie i stopy (masowac nim cialo ok.5 min,nastepnie splukac woda letnia,delikatnie osuszyc reczniczkiem,wetrzec krem/balsam i ubrac sie cieplutko.Dlonie tez masuj ok 5 min peelingiem i stopy tez ok 5 min.Polecam
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 19:17   #4391
tarjaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 865
Dot.: Niemcy II :)

.

Edytowane przez tarjaa
Czas edycji: 2012-04-16 o 20:05
tarjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 20:24   #4392
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez zaneta z Frankfurtu Pokaż wiadomość
Hej
My tez na swieta zawsze zostajemy w DE
Ja tez pisze bloga.
Dziewczyny wybieramy sie na zakupy w PL i blisdko granicy chcemy jechac do Boleslawca.... zna ktos tam dobre sklepy. Zalezy mi bardzo na kupieniu firanek. I dobrej wedlini i kielbaski.
Polecam Ci wedliny z Niebiészczanskich -zaklad jest w Pruszowce, wedliny glownie do kupienia na poludniowym zachodzie. Moj kolega jest tam technologiem

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

My we wtorek wrocilismy do De w Pl bylo fajnie, ale wszystko co dobre szybko sie konczy.. W gorach mielismy snieg, w karpaczu tez spadl, ale potem sie stopil. Turystow bylo niewielu, pogoda w kratke, raz slonce, raz chmury, ale na szczcescie nie padalo.
Potem bylismy w moim rodzinnym domu. Zurek, jajka, biala kielbasa

A dzisiaj super wiadomosc, moja terminowa o prace zostala oddterminowana i mam bezterminowa umowe o prace Juhuuuu
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 20:39   #4393
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez jhsat Pokaż wiadomość
Nie tesknie do PL .Na emigracjii jestem juz ponad 10 lat,do Niemiec przyjechalam z Hiszpanii,poznalam tu kilka osob ale czegos mi ciagle BRAK Hmmmm inaczej sobie to wszystko wyobrazalam....napewno.Al e napiszcie mi czy mi sie tylko wydaje czy jest tak z polakami ze jeden stroni od drugiego,bo mialam kilka niezbyt ciekawych sytuacji i teraz niewiem czy to moze ja tu nie pasuje.Bo ogolnie ogolnie nie GRYZE,jestem zawsze mila,otwarta,sympatyczna. ...sama niewiem ale na kazdym kroku slysze "uwazaj na polakow" jakas zenada:confused ::con fused::confused : Pocieszam sie tym ze w lipcu na wakacje jade do Hiszpanii:jup i:
Aaaa, to źle zrozumiałam, sorki Też jestem tu już ponad 10 lat. No ale jak jesteś nowa w nowym kraju, to poprostu musi potrwać trochę zanim przylgniesz. Niemcy są na pewno bardziej "oschli" w kontaktach niż Hiszpanie, i wiele innych narodów (taka moja opinia). I może musisz poprostu przywyknąć do nowych "norm"
Rzeczywiście jest coś takiego z nami Polakami, że stronimy od siebie. Nie wiem tak do końca o co chodzi, kiedyś wydawało mi się, że wszystko kręci się wokół zazdrości, bo ten ma lepsze auto, więcej zarabia, to po co z nim przebywać itd. Teraz już nie wiem... Może to jednak coś innego. Oby! Co prawda mam znajomych Polaków, ale z niewieloma się regularnie widuję. 2 dobre koleżanki na ploteczki i obiadki z rodzinkami, a reszta to raz na 3 lata.
Cytat:
Napisane przez jhsat Pokaż wiadomość
dlaczego nie zrobisz sobie sama takiego peelingu(jak lubisz gruboziarnisty),ja to robie tak:6 lyzek stolowych cukru polaczyc z 6 lyzkami olivy z oliwek-super peeling ja sama go stosuje takze na dlonie i stopy (masowac nim cialo ok.5 min,nastepnie splukac woda letnia,delikatnie osuszyc reczniczkiem,wetrzec krem/balsam i ubrac sie cieplutko.Dlonie tez masuj ok 5 min peelingiem i stopy tez ok 5 min.Polecam
To o tym moim poszukiwaniu peelingu piszesz? Jeśli tak, to dzięki. Spróbuję. Narazie wypróbowałam kawke i padłam z zachwytu . Także nic już nie będę kupować.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 21:01   #4394
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Niemcy II :)

A robicie sobie same jakies kosmetyki?Podzielcie sie jakimis prostymi w tworzeniu typu maseczka,peeling czy inne (hmmm oczywiscie sprawdzone)

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

z mila checia dowiedzialabym sie o twoim peelingu-KAWKA :O
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 21:15   #4395
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez jhsat Pokaż wiadomość
A robicie sobie same jakies kosmetyki?Podzielcie sie jakimis prostymi w tworzeniu typu maseczka,peeling czy inne (hmmm oczywiscie sprawdzone)

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

z mila checia dowiedzialabym sie o twoim peelingu-KAWKA :O
O kawce dużo jest na Wizażu, a my pisałyśmy kilka stron wcześniej. Zwykłe fusy, ja zmieszałam sobie z olejem lnianym, dodałam kilka kropel oleju z jojoby i olejku imbirowego, które mam z Ecospa. Ale to chyba ta sama zasada co z cukrem, pewnie oliwa też będzie super.
A ostatnio wypróbowałam jeszcze tonik z cytryny, poprostu sok z cytrynki z wodą i tym przecieram twarz wieczorem, po demakijażu. I tu kolejny zachwyt, bo moje krosteczki przy skrzydełkach nosa znikają! A mam je od urodzenia chyba
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 21:52   #4396
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Niemcy II :)

Tak tak tonik z cytryny jest super,tez robie i tez polecam...
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 23:27   #4397
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Niemcy II :)

To może i ja też spróbuje z tym tonikiem skoro tak chwalicie
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:37   #4398
vaginadentata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dojczland!
Wiadomości: 47
Dot.: Niemcy II :)

ja tez się przywitam

od 1,5 miesiąca jestem w Dusseldorfie. Są tu moze jakies wizażanki z DUS?


ps. dziś wypróbuję ten piling, bo szukalam tutaj dobrego (w PL swietne są te malutkie Joanny) i kupilam jakiś w dm i jest okropny. 2 ołro do śmieci!
vaginadentata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:48   #4399
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez vaginadentata Pokaż wiadomość
ja tez się przywitam

od 1,5 miesiąca jestem w Dusseldorfie. Są tu moze jakies wizażanki z DUS?


ps. dziś wypróbuję ten piling, bo szukalam tutaj dobrego (w PL swietne są te malutkie Joanny) i kupilam jakiś w dm i jest okropny. 2 ołro do śmieci!

Witaj!

Tak jest z kosmetykami z dm czy rossmanna ,ze trzeba probowac bo nie wszystko jest dobre. Gdy kupuje cos nowego licze sie z tym, ze uzyje tylko raz. Jesli mas ochote pogadac o kosmetykach to jest taki watek " mazidla w Niemczech".

P.S. Niezly nick
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 16:54   #4400
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez vaginadentata Pokaż wiadomość
ja tez się przywitam

od 1,5 miesiąca jestem w Dusseldorfie. Są tu moze jakies wizażanki z DUS?


ps. dziś wypróbuję ten piling, bo szukalam tutaj dobrego (w PL swietne są te malutkie Joanny) i kupilam jakiś w dm i jest okropny. 2 ołro do śmieci!
Sa, a gdzie mieszkasz? ja w Lohausen ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:43   #4401
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Niemcy II :)

Dziewczyny,sprobujcie OCM,jestem zachwycona!!!!!:lov e::love :.Wczoraj zrobilam sobie peeling z oliwy i cukru na calym ciele,OCM na twarz i dekolt i.......poczulam sie jak w niebie. Moze sama sie oszukuje,ale dzis sie poczulam pikniejsza:eh em:

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Mam pytanko do ZANETA Z FRANKFURTU!!!!wiesz moze czy we Frankfurcie jest jakis rynek,bazar,targowisko gdzie mozna kupic jakies ciuszki (nowe rzeczy) bardzo lubie pobuszowac po tego typu miejscach.W sklepach niezawsze znajduje rzeczy ktore mi sie podobaja,a ostatnio z centrum komercjalnych wychodze po prostu z pustymi rekoma,a juz czas zeby wymienic garderobe!!!

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Monika a skad dokladnie jestes? bo ja tez jestem Monika i tez urodzona kujawianka
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:43   #4402
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez jhsat Pokaż wiadomość
Dziewczyny,sprobujcie OCM,jestem zachwycona!!!!!:lov e::love :.Wczoraj zrobilam sobie peeling z oliwy i cukru na calym ciele,OCM na twarz i dekolt i.......poczulam sie jak w niebie. Moze sama sie oszukuje,ale dzis sie poczulam pikniejsza:eh em:

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Mam pytanko do ZANETA Z FRANKFURTU!!!!wiesz moze czy we Frankfurcie jest jakis rynek,bazar,targowisko gdzie mozna kupic jakies ciuszki (nowe rzeczy) bardzo lubie pobuszowac po tego typu miejscach.W sklepach niezawsze znajduje rzeczy ktore mi sie podobaja,a ostatnio z centrum komercjalnych wychodze po prostu z pustymi rekoma,a juz czas zeby wymienic garderobe!!!

a czemu poprostu nie poszukasz gdzie i kiedy jest Flohmarkt?

http://www.marktcom.de/kommende-Maer...Bfirma%5D=alle

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2012-04-15 o 18:45
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:48   #4403
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Niemcy II :)

a czy Flohmarkt to nie sa rzeczy a drugiej reki-uzywane?
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:44   #4404
vaginadentata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dojczland!
Wiadomości: 47
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Sa, a gdzie mieszkasz? ja w Lohausen ;o)

ja mieszkam w pempelforcie (czy jakos tak ;d)


jhsat - flohmarkt to taki rozbudowany lumpeks.

a czy kojarzycie moze czy w niemczech sa jakies lumpeksy? tak mi tego brakuje. a flohmarkt jest tylko raz na tydzien i dalko

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez alcon Pokaż wiadomość
Witaj!
P.S. Niezly nick
bardzo dziękuję ale vagina dentata to w ogóle jest stary motyw w sztuce, polecam bo trochę ora musk
vaginadentata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:43   #4405
Saszetka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Castrop-Rauxel DE
Wiadomości: 11
Dot.: Niemcy II :)

dobry wieczor..

napisalam raz i przepadlam, przepraszam. w szpitalu bylam, w srode mialam operacje wyciecia tarczycy. ale juz doszlam do siebie, wiec luzik

postaram sie jutro ogarnac co kto pisal i sie wkrecic, bylabym tez wdzieczna jesli odezwa sie dziewczyny z moich okolic, przypominam - Castrop-Rauxel czuje sie czasami bardzo osamotniona towarzysko
Saszetka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:54   #4406
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez vaginadentata Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję ale vagina dentata to w ogóle jest stary motyw w sztuce, polecam bo trochę ora musk
wiem, oglądałam też kiedyś taki włoski film z tym motywem
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:11   #4407
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez jhsat Pokaż wiadomość
a czy Flohmarkt to nie sa rzeczy a drugiej reki-uzywane?

zalezy jakie. Sa Trödelmarty na ktorych sa starocie i uzywane ubrania, a sa takie gdzie sa sprzedawane nowe ciuchy, najwiecej to Turkow itp sprzedaje i sa to nowe ubrania, ale niestety na chudzinki, ja z moja kobieca figura to sie czesto nie mieszcze w te ich rozmiary, a przeciez 42 to nie duzy rozmiar, zwalsazcza jak sie jest wysokim, albo?


lumpeksy tez mozna znalesc, ale sa to czesto sklepy od Diakonii itp. Kolezanka pokazala mi na Kaiserswerth jeden taki, ale ja sama tam nic nie kupilam. Wole jechac do Kiki tez za 2€ kupic sobie nowy t-shert, a nie uzywany.
Poza tym sa Second Handy z prawdziwego zdarzenia, ale tanio nie jest.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2012-04-16 o 08:13
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:27   #4408
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez vaginadentata Pokaż wiadomość
jhsat - flohmarkt to taki rozbudowany lumpeks.

a czy kojarzycie moze czy w niemczech sa jakies lumpeksy? tak mi tego brakuje. a flohmarkt jest tylko raz na tydzien i dalko [COLOR="Silver"]
Ciesz się, że masz co tydzień. U nas Flohmarkt zdarza się raz na pół roku i do tego sprzedają tam w większości stare sztućce i garnki i to za wielkie pieniądze. Ciuchy też są, ale ja jeszcze nic fajnego nie widziałam... Poza tym właśnie ceny... Nie opłaca się w ogóle. No ale to chyba tak tylko Szwabia ma. Bo siostra jak jeździ na północ (koło Kolonii) to zawsze wyhacza tyle fajnych rzeczy tanio, że trudno uwierzyć.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:44   #4409
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Niemcy II :)

Uzywane-LUMPKI to nie dla mnie!!!! Ja wlasnie szukam takich ryneczkow z nowymi rzeczami we Frankfurcie i okolicach
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:28   #4410
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

Ale tutaj takich rynkow nie ma. Na Wochenende jedz na Flohmarkt gdzie sa nowe ciuchy sprzedawane, innej rady nie ma, jak chcesz cos na wzor poslkich rynkow.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.