Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 08:31   #721
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLI I JULKI
dziękuję w imieniu Juleczki

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Drcron w razie co mozesz na szybko upiec spody biszkoptowe. Na jeden spod dawalam 2jajka i wychodzily grubsze niz te maslane. A do biszkoptu zamiast maki przennej dawalam ziemniaczana,bo kolorki przy niej ladniejsze. Na przekladaniu bita amietana sa fajnie nawilzone. Te maslane robilam na blaszkach do tarty i bez papielu moglam je po kawaleczku odrywac

Evitka mi najlepiej rzodkiewka smakuje. Kapustne czasami nie wychodza. Lubie tez fasole mung chyba. No i przepyszny jest slonecznik,alejak bedziesz kupowala to zeby slonecznik nie mial skorupek,bo to pomylka. Heh nawet taki z biedrony obierany taki bez niczego ladnie wychodzi

Az mam ochote na ta salatke z krakowska
Glupio mi troche, ale ja nic nie robie :P Bylam pobiegac az 1,5h.Po powrocie posiedzialam w wannie,peleng calego ciala,mycie wlosow,pazurki,maseczka . Teraz zjadlam twarozek z rzodkiewkami,no i tyle mojej roboty. Reka jedna mi sie babze,wiec sie jedzenia nie ruszam,ide na gotowe. No swieconke przygotowalam i bylam z Erykiem poswiecic. O i jeszcze prezenty lightowe kupilam,a sobie buty
ja robiłam biszkopta takiego normalnego na pszennej mące i occie i podzieliłam go na 3 części i wyszly fajne kolorki w załączniku tort

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
drcron Wszystkiego Najlepszego dla Juli
dziękuję w imieniu Juleczki

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Wszytskim cioteczkom bardzo dziękujemy za życzenia urodzinowe dla Zosi .

Tort urodzinowy wyszedł wspaniały. Nie chwaląc się sama go uczyniłam . Oczywiście Tż był moim pomocnikiem - dzielnie mieszał żelatynę i pilnował zeby nie zrobił się glut a później "tynkował" boki czekoladą.
Urodziny się udały całkiem nieźle

Sara - Tobie to się chyba nudzi Tyle ciast upiec nie wspominając o reszcie







O tym samym pomysłałam

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULKI
dziękuję w imieniu Juleczki

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
wszystkie świętują widać

Wszystkiego najpiękniejszego dla JULII


chciałam wam polecić na zaś ten serniczek: http://mojewypieki.blox.pl/2007/10/S...rniczkami.html
wyszedł przepyszniasty
Przygotowania świąteczne z mojej strony na nim się właśnie skończyły , reszte robił tż (mało, bo nas tylko trójka)i dziś u teściowej byliśmy
dziękuję w imieniu Juleczki

Julia na kielki mówi trawa
i tak w niedziele rano dodawałam je do sałatki a Jula woła:
- mamo daj mi trawy pojeść

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość



Pop jeszcze troszkę i Nataszka będzie z Wami



Zosia też wczoraj wzięła moją podpaskę i przykleiła na podłodze, czasami też próbuje ją zakładać i mówi : do pupy


ja też przy garach a tż na mopie

Wszystkiego najlepszego dla Juleczki
dziękuję w imieniu Juleczki

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Julki

PoP dobrze że nie musieliście malowania robić

Ja zrobiłam tylko 2 mazurki,sernik i karpatkę a do jedzenia tylko sałatka i biała kiełbasa pieczona.
Planowałam duzo więcej ale stwierdziłam po namyśle że bez sensu tyle żarcia robić.Tym bardziej że nie ma u nas zwyczaju przesiadywania przy stole i jedzenia.
Wczoraj byli u nas goscie później my bylismy a dzisiaj mój tż już jedzie.
Miałam go odwozić na granicę ale ma być tam wieczorem to nie będę się ciągała bo nie wiadomo co po drodze dzisiaj może być tłok.
Pogoda to nam nie dopisała co nie? takiej zimnicy dawno nie było w Wielkanoc.
W przyszłym roku jeszcze szybciej wielkanoc bo już w marcu na koniec.
dziękuję w imieniu Juleczki

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
święta i po świętach i całe szczęście

Wszystkiego naj naj dla Juleczki
dziękuję w imieniu Juleczki

MACIUSIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 08:31   #722
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Bao dobrze że z nimi nie siedziałaś . a do kościoła pewnie latają co ?
Ale święta i po świętach i za jakiś czas na swoim będziecie i świeta sobie sami zrobicie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 08:50   #723
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Bao ja chcę włochacza ale tego poliestrowego, bo Eryk ma alergie na roztocza, więc tylko to u mnie wchodzi w grę, kolory też mają żywsze, i mam nadzieję że łatwe w utrzymaniu czystości.
Biorę pod uwagę nr 3 http://allegro.pl/dywan-1-2x1-7-poli...235896178.html
Lub tutaj zielony http://allegro.pl/najtaniej-polieste...247454513.html
Ten drugi troche za duży, ale sprzedawca ma też bardziej mi odpowiadające tylko kol. zielonego narazie brak. Może poczekam.

Dostałam dwa wory ciuchow dla małego z angli, większość nowe, i tak układałam je w szafce, no i tak myślę że po prostu części wogle nie zdąże młodemu ubrać Ja nie wiem jak te z Was co mają córki, i tyle ciuchów dają radę wszystko wykorzystaćJa teraz pewnie polowy tego nie mam, i u mnie się zmarnuje. Oczywiście odłożę dla wnuków
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 08:58   #724
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Bao dobrze że z nimi nie siedziałaś . a do kościoła pewnie latają co ?
Ale święta i po świętach i za jakiś czas na swoim będziecie i świeta sobie sami zrobicie
ania, no pewnie, kościółek to u nich podstawa jak ja to mówię: święte - ☠☠☠.liwe

madzia - a to nie, ja normalnego włochacza chcę ale te też fajnie wyglądają
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:17   #725
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Wszystkiego najlepszego dla Maciusia

Bao ,nie zazdroszczę atmosfery ,ale już niedługo będziesz leżała i się piętami po dupie biła

Całe szczęście że juz po swiętach ,wg. mnie 1 dzień w zupełności by wystarczył.
No i niestety przybyło mi 1,5 kg przez 2 dni dupy nie ruszyłam bo bałam się żeby mnie jakiś pijany debil nie potrącił na drodze czy co.
Teraz będę musiała to zbić jakoś mam nadzieję że pogoda dopisze żebym mogła spokojnie Mika ze sobą zabierać.

Nastawiłam swoją pierwszą hodowlę kiełków na razie z rzodkiewki ,nie myslałam że to takie proste.
Nasionka już wykiełkowały i nie wiem ile dni mam czekać aż będą takie dłuższe troszkę? bo na razie to są takie małe kiełeczki lekko zakrzywione.
Jak mi posmakują to będę robić następne.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:43   #726
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Wszystkiego najlepszego dla Maciusia

Bao kurde nie zazdroszcze Ci takich teściów, jak oni się zachowują

Libra a ja chyba schudłam od tego szykowania i chodzenia w święta. Wczoraj gości mieliśmy więc trochę się nachodziłam.
Babka ta wilgotna przepyszna. U nas już prawie nie ma śladu po ciastach

Mazurek kajmakowy palce lizać

i kilka zdjęć z wczoraj
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2012-05-28 o 21:58
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:15   #727
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ania, no pewnie, kościółek to u nich podstawa jak ja to mówię: święte - ☠☠☠.liwe

madzia - a to nie, ja normalnego włochacza chcę ale te też fajnie wyglądają
Naprawde współczucia...
Dywany fajne, podobaja mi sie takie wlochacze chociaz od nich troche stronie ze wzgledu na kurz trzymajacy sie w nim

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Maciusia

Bao ,nie zazdroszczę atmosfery ,ale już niedługo będziesz leżała i się piętami po dupie biła

Całe szczęście że juz po swiętach ,wg. mnie 1 dzień w zupełności by wystarczył.
No i niestety przybyło mi 1,5 kg przez 2 dni dupy nie ruszyłam bo bałam się żeby mnie jakiś pijany debil nie potrącił na drodze czy co.
Teraz będę musiała to zbić jakoś mam nadzieję że pogoda dopisze żebym mogła spokojnie Mika ze sobą zabierać.

Nastawiłam swoją pierwszą hodowlę kiełków na razie z rzodkiewki ,nie myslałam że to takie proste.
Nasionka już wykiełkowały i nie wiem ile dni mam czekać aż będą takie dłuższe troszkę? bo na razie to są takie małe kiełeczki lekko zakrzywione.
Jak mi posmakują to będę robić następne.
Jaka przezorna z tym niewychodzeniem z domu,
a to siedzenie faktycznie dobija, u nas na święconce padał śnieg....
wczoraj bylo słonecznie ale chłodno

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Maciusia

Bao kurde nie zazdroszcze Ci takich teściów, jak oni się zachowują

Libra a ja chyba schudłam od tego szykowania i chodzenia w święta. Wczoraj gości mieliśmy więc trochę się nachodziłam.
Babka ta wilgotna przepyszna. U nas już prawie nie ma śladu po ciastach

Mazurek kajmakowy palce lizać

i kilka zdjęć z wczoraj
Jakie ślicznoty, Mała podobna chyba do ciebie co? słaba w tym jestem ale tak mi sie wydaje, ma koczyki takie same jak moja Amela i śliczną szpareczke między ząbkami też jak moja Mela.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

JULEŃKO BO NIE MIAŁAM OKAZJI SAMYCH RADOSNYCH CHWIL


I DLA MACIUSIA
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 10:27   #728
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość

Jakie ślicznoty, Mała podobna chyba do ciebie co? słaba w tym jestem ale tak mi sie wydaje, ma koczyki takie same jak moja Amela i śliczną szpareczke między ząbkami też jak moja Mela.
Dziękujemy a z tym podobieństwem to nie wiem jedni mówią że Zosia do mnie podobna inni ze do taty

Ana widziałaś nową gazetkę biedronki, mają być leginsy hello kitty
w ogóle sporo rzeczy dla dzieci będzie

Madzia a jak te kaski które będą w biedronce>?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2012-04-10 o 10:28
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:42   #729
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Hejka

U nas w czwartek na urodzinkach Oliwki tesciowa mowila ze na chrzciny w Amelki ubiera sie w jakas szara garsonke,po czym podeszla do tz w niedziele po mszy i powiedziala ze nie idzie na zadna impreze....pieknie to wygladalo;/
szwagierka podeszla i mowi do mnie zebym sobie nie myslala ze to przeze mnie tylko przez mojego tz bo nie dal jej zaproszenia(kartki) extra po prostu....

co do dywanow my kupilismy w czwartek maluchom,nie na caly pokoj tylko tak zeby cos lezalo 1,8 na 2,2 albo 1,6 na 2.2 o taki.

Oczywiscie skladamy spoznione ale prosto z serca plynace najszczersze zyczenia dla naszych kochanych kolejnych juz 2 latkow!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dywan.jpg (224,9 KB, 55 załadowań)
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:51   #730
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

babcia tz tez nie przyszla,podobno obrazila sie ze nie powiedzielismy ze JUZ sie wyprowadzamy, nie wiem kim trzeba byc zeby nie widziec pustych mebli i domu spakowanego w worki,poza tym tz byl i jeszcze sie poplakala zejuz sie przyzwyczaila ze na dole jestesmy,boze co za rodzina!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:39   #731
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ania, no pewnie, kościółek to u nich podstawa jak ja to mówię: święte - ☠☠☠.liwe

madzia - a to nie, ja normalnego włochacza chcę ale te też fajnie wyglądają
tacy są najlepsi ale kościółek obowiązkowo musi być , ja na to mówię pseudokatolik

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Maciusia

Bao kurde nie zazdroszcze Ci takich teściów, jak oni się zachowują

Libra a ja chyba schudłam od tego szykowania i chodzenia w święta. Wczoraj gości mieliśmy więc trochę się nachodziłam.
Babka ta wilgotna przepyszna. U nas już prawie nie ma śladu po ciastach

Mazurek kajmakowy palce lizać

i kilka zdjęć z wczoraj
Piekne dziewczyny

Ja taki dywan też kupie do jednego pokoju za jakiś czas , ale chyba taki jasny brąz .

Darusia super nie ma co atmosferka na chrzciny .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 12:07   #732
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

I ja witam po świętach...

na początek WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH NOWYCH 2-LATKÓW!! 100 LAT!

U nas w niedzielę przy kolacji padał śnieg. mój brat składał mi życzenia i mówił, żebyśmy się nie pomylili i choinki nie ubrali

Ogólnie zamiast wypocząc to strasznie zmęczona jestem po tych świętach. W niedzielę robiliśmy urodziny werci u dziadków. Tylko się nalatałam, nazmywałam itd. Koniec z tym!! Za rok tylko tort, ciacho i kawa. I koniecznie u nas w domu. Teraz był najpierw obiad, potem tort i słodkosci a potem jeszcze kolacja Opadałam z sił. Potem mała zostala u dziadkow a my z tż wróciliśmy do domu i jeszcze zaprosiliśmy znajomych na jedzonko i picie a potem na imprezkę poszliśmy Wróciliśmy po 2 a o 7 już na nogach byłam... także dziś odsypiałam. Spalam już wczoraj po 21

Dziś wreszcie zaczyna się robić ładnie. Byłyśmy z małą na spacerku ponad 2 godziny. Wychodzimy już bez pampka. Dziś Wercia zaliczyła pierwszy krzaczek spodobało jej się

Zdjęć z urodzin nie wkleję bo mi się czytnik do kart zepsuł a nie mam kabla. Ale nie martwcie się, nie odsapniecie od zdjęc Werci bo robię też telefonem

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

sara- sliczne zdjęcia. jestem pod wrazeniem, ze mozecie takie ladne fotki zrobic. Moja to wiecznie w ruchu, a jak jej powiem, żeby stanęła bo bedzie fotka to na złośc w ostatniej chwili sie odwraca albo robi głupie miny Ciężko zrobic jej ladne, statyczne zdjęcie...
A szparkę między ząbkami ma taką jak Wercia kolczyki moja ma takie same (dwie pary dostala na chrzciny) ale na razie tylko w pudełeczkach
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:19   #733
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

No to fotki Werci:
1- w galerii na koniku
2,3- dzisiejszy spacerek

czy wasze dzieci też się przewracaja na spacerach? Moja ostatnio ciągle się potyka. Wystarczy jakaś nierówność. Ciągle wszystko w koło ją interesuje a pod nogi nie patrzy i dzisiaj dwie wywrotki zaliczyła. na szczęście bez placzu ale jednak... Nie wiem o co chodzi... Myśle, że to wina trampek, bo to takie zwyklaki... w zimówkach ecco się nie przewracała a w tych trampaczach ciągle...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1174.jpg (60,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1202.jpg (96,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1206.jpg (95,6 KB, 39 załadowań)
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:46   #734
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Juleczko kochana Najlepsze życzenia Urodzinowe

Dziękujemy za życzenia
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:46   #735
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Sto lat dla Juli

Darusia No comment co za rodzina. Współczuje . Ludzie to sobie sami problemy stwarzają. Przykro pewnie było twojemu tz towi i głupio , wstyd za taka rodzine. Szkoda mi go.

Bao nie zazdroszczę takiej atmosfery i ci trochę współczuje. Aż żyć się niechce i przebywać w takim chamskim domu.

Asiulek hehe wydaje mi się ze sama sobie odpowiedzialas na Pytanie czemu Werka ciagle się potyka- ze nie patrzy pod nogi bo wszystko inne ja interesuje. Mojemu tez się zdarza. Taki wiek. Tak mi się wydaje. No chyba ze coś jest nie tak z butami ale ty chyba powinnas wiedzieć jakie kupować bo w końcu w tym siedziesz, co? Zrób test i ubierz jej inne.

Potem fotki zlukam bo z tele pisze i mam słaby zasięg .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:52   #736
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Asiulek hehe wydaje mi się ze sama sobie odpowiedzialas na Pytanie czemu Werka ciagle się potyka- ze nie patrzy pod nogi bo wszystko inne ja interesuje. Mojemu tez się zdarza. Taki wiek. Tak mi się wydaje. No chyba ze coś jest nie tak z butami ale ty chyba powinnas wiedzieć jakie kupować bo w końcu w tym siedziesz, co? Zrób test i ubierz jej inne.

Potem fotki zlukam bo z tele pisze i mam słaby zasięg .
"siedzę' w butach ale nie dzieciowych raczej umiem stwierdzić czy but na szpilce jest dobrze wyprofilowany

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

darusia- masakra z ta rodzinką... mnie to tylko dziwi jak tacy dorośli ludzie mogą takie "głupie" fochy strzelać. No i w ogóle zachowywać się jak małe dzieci. Dla mnie to jest nie do pomyslenia. na szczęście ani w mojej rodzinie ani w rodzinie tż-ta nie ma takich dziwnych ludzi...

bao- Tobie też współczuję. na szczęście niedługo nie będziesz musiała juz się tym wszystkim stresować
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:02   #737
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Bao jeszcze troszke i będziecie na swoim a teściowie niech spadają....


Darusiaaaa na faktycznie kiepsko wyszło co za ludzie

Sara laseczki podobne do siebie jesteście strasznie

Weroniczka jak zwykle śliczna, jaka ona jest dużaaaaaaaaaa
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:10   #738
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
madzia - a to nie, ja normalnego włochacza chcę ale te też fajnie wyglądają
tzn te zwykłe włochacze są takie niby same, ale mają mniej soczyste kolorki, i się tak nie plączą(same te końcówki) ze zwyklaka trudniej wszystko sprać, czy zetrzeć, a te co wstawiałam, to niby nie płowieją i łatwiejsze w utrzymaniu czystości.
Młoda Ty chyba masz tego nowszego włochacza Bo ja w pokoju mam zwyklaka i myślę o zmianie na te nowsze bo taki klapnięty, a u szwagierki poliestrowy w korytarzu jak nówencja.
No niestety cena tych zwykłych o połowe niższa, ale prezecież kupuję im na kilka lat(chyba)
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
No i niestety przybyło mi 1,5 kg przez 2 dni dupy nie ruszyłam bo bałam się żeby mnie jakiś pijany debil nie potrącił na drodze czy co.
Teraz będę musiała to zbić jakoś mam nadzieję że pogoda dopisze żebym mogła spokojnie Mika ze sobą zabierać.

Nastawiłam swoją pierwszą hodowlę kiełków na razie z rzodkiewki ,nie myslałam że to takie proste.
Nasionka już wykiełkowały i nie wiem ile dni mam czekać aż będą takie dłuższe troszkę? bo na razie to są takie małe kiełeczki lekko zakrzywione.
Jak mi posmakują to będę robić następne.
Ja mam 1 kg na plusie dzisiaj idę biegać, ale dzisiaj okres mi się zaczął to moment zleci
Co do kiełek, to ja czekam na te pierwsze listki, wtedy ostatni raz przepłukuję i wstawiam do lodówki, to wtedy więcej nie rosną, i korzystam
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Madzia a jak te kaski które będą w biedronce>?
Nie mam pojęcia, właśnie widziałam że za tydzień mają być. cena fajna, podobne do tych biedronek co ja miałam dla mlodego. Najlepiej z dzieckiem pójdziesz i przymierzysz jej do główki, żeby główka była jak najwięcej chroniona, czyli tak do uszu, kawałek czoła, i tył. Bo niekture są za plaskie że kryją sam czubek głowy.

Dzisiaj miałam sporo biegania(ostatnio jak zwykle) Erykowi kupiłam takie grubsze trampkowe buty na wiosne, i od razu były takie komunijne, to też mam z głowy Byłam z nim też u fotografa zrobić foto do legitymacji, i muszę mu jutro wyrobić, bo gdzie nie idę muszę za dzieciaka 100% płacićNajgorsze te autobusy, ostatnio sporo jeździmy po lekarzach.

Asiulek, jak mała się wcześniej nie przewracała, a teraz zaczęła, to najprawdopodobniej od ubioru, albo jej spodnie nie pasuja albo buty, przeważnie jak coś jest za duże. Mój się zimą na początku przewracał w kombinezonie, ale to tylko 2 dni, potem już go wyczuł, a zima się skończyła

Darusia fajny ten dywan, tak jak patrzę to na foto nie widać czy zwykły czy poliester ?Ile kosztował? Jeszcze myślałam że będę w Ikei a tam jest fajny włochacz, ale zielony taki bardziej zgniłyno ale zobaczę na żywo. Ja najlepiej jakbym miała wymiar 1-1,2m/1,5-1,7m Nie chcę żeby był za duży, a zależy mi na ożywieniu koloru w pokoju. Tym bardziej że bardzo mi wpadły w oko te zasłony z Ikei takie czarnehttp://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10222133/
Ten dywan byłby też fajny, ale jednak włochacze mi jakoś bardziej się podobają http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80172262/
Ten mi się podoba ale za mały http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...076/#/80218076
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:24   #739
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

madzia- ja myślę, że to jednak o buty chodzi. Tylko w tych trampaczach się tek potyka. Jakby haczy o czuby i się przewraca.

tak mi się przypomniało jak pisałyście o kupnie bucikow dla maluchów i chyba Libra pisala o patyczku. u nas to nie przejdzie. Wyobraźcie sobie, że moja mama kupiła małej 2 pary butow. jedne takie do sukienki i drugie trampeczki na rzepy. Ani jednych ani drugich nie wcisnęła (mimo, że sporo wycięte) na podbiciu. Za jedne dali jej kasę to ja sama jej kupilam (poszłam juz z nią) a tramoki wymienila na inne. Kupiła specjalnie takie, że pod spodem, pod rzepem sa gumki, żeby się naciągały. No i noga wlazła ale... rzep jest za krotki masakra z tym jej podbiciem. Po tż-cie takie ma. Juz jej współczuję na przyszłośc. Wiem jaki to problem przy kupnie butow.
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 13:27   #740
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

dodaję zdjęcia mojej kochanej dwulatki

1. nasz torcik po przekroju
2. solenizantka z torcikiem < żółty biszkopt byl zbyt intensywny i kolor nawet na masę sie przebił
3. Juleczka z "Myszką" Świnkę Morską nazwała Myszka
4. na imieninach u wujka Ryśka
5. powrót do domu < z łatkiem>
6. na huśtawce
7. na rowerku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0934.jpg (83,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0922.jpg (63,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0889.jpg (76,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0996.jpg (46,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1022.jpg (60,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0867.jpg (113,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0864.jpg (160,5 KB, 51 załadowań)
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:34   #741
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

co do tortów tęczowych to jak teraz zrobiliśmy objazd po rodzinie, to wszyscy sie śmiali że na drugi dzień po urodzinach mieli niebieskie kupy
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:48   #742
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
co do tortów tęczowych to jak teraz zrobiliśmy objazd po rodzinie, to wszyscy sie śmiali że na drugi dzień po urodzinach mieli niebieskie kupy
to u nas bedą mieli różowe, bo jeszcze babeczki były z różowym barwnikiem i tofik różowy

dziękuje w imieniu Juleczki pozostalym forumkowym ciocią za spóźnione zyczonka

a my w niedziele byłysmy z pradziadkiem na rezurekcji i jak Juleczka wchodzila do kościoła, to śpiewali i rzuciła tekstem:
- to dla mnie śpiewają, wiedzą że mam urodzinki

idziemy do komuni a Jula na cały glos
- chcę siku, naprawdę chcę siku
tż z nia wyszedł wysadził na trawke i mówi:
na trawke zrobisz i kwiatuszki urosną, a Jula
- na trawkę nie na ubikacje chcę

dzisiaj przyjechał rano kurier ja sie kapałam a Jula otworzyla mu drzwi i mówi < ja już ubieralam szlafrok>
- obcy przyszedłeś, wejdź mamusią goła jest
on zmieszany, ja w szlafroku mówie Juleczko idź do siebie aona
- co pan przyniosleś
odpowiedział, że telefon, a Jula
- mój fonek, do babusi bedę dzwonić powiem był obcy pan u mamusi
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:37   #743
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

ja mam dokładnie taki http://www.leroymerlin.pl/produkty/d...308142825.html tylko kupiony na przecenie za 199zl Po odkurzeniu wygląda na nowy, nic sie nie odgniata, tzn nie tak a stale, bo jak sie po nim chodzi to to włosie sie kładzie, widze ze sa tez takie zielone... a w ikea sa tez takie kwadraty ktore laczy sie na wybrany wymiar... zielony http://www.leroymerlin.pl/produkty/d...308142833.html

Wszystkim solenizantom najlepszego


Julka wymiata... akcja z kurierem the best

Edytowane przez mloda1989
Czas edycji: 2012-04-10 o 14:38
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 15:00   #744
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
babcia tz tez nie przyszla,podobno obrazila sie ze nie powiedzielismy ze JUZ sie wyprowadzamy, nie wiem kim trzeba byc zeby nie widziec pustych mebli i domu spakowanego w worki,poza tym tz byl i jeszcze sie poplakala zejuz sie przyzwyczaila ze na dole jestesmy,boze co za rodzina!
Współczuje... kurcze jak ludzie potrafia sobie stwarzać sami problemy, nie mam pytań, no ale też coś o tym wiem...

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
No to fotki Werci:
1- w galerii na koniku
2,3- dzisiejszy spacerek

czy wasze dzieci też się przewracaja na spacerach? Moja ostatnio ciągle się potyka. Wystarczy jakaś nierówność. Ciągle wszystko w koło ją interesuje a pod nogi nie patrzy i dzisiaj dwie wywrotki zaliczyła. na szczęście bez placzu ale jednak... Nie wiem o co chodzi... Myśle, że to wina trampek, bo to takie zwyklaki... w zimówkach ecco się nie przewracała a w tych trampaczach ciągle...
Jaka śliczna,
moja też chodzi w trampkach i jest ok, ale od 3 dni chce tylko jak o na to mowi reeboczki, dostala od cioci Rebooki i innych nie chce, a moze ma za duzy bucik? bo jak moja ma zalozony taki rozmiar wiekszy to sie potyka bo nie ma takiego wyczucia jak w tych dopasowanych, no nie wiem. Ja kupuje buty z patyczkiem tylko, ale tez musze uwazac bo tez ma podbicie takie brzuszkowate
Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
dodaję zdjęcia mojej kochanej dwulatki

1. nasz torcik po przekroju
2. solenizantka z torcikiem < żółty biszkopt byl zbyt intensywny i kolor nawet na masę sie przebił
3. Juleczka z "Myszką" Świnkę Morską nazwała Myszka
4. na imieninach u wujka Ryśka
5. powrót do domu < z łatkiem>
6. na huśtawce
7. na rowerku
Ale uczesna świetnie, a sukienka biała śliczna z tym tiulem, gdzie kupiłaś??
Jaki Julka ma rozmiar nóżki?
Jakie maja rozmiary mniej wiecej wasze dzieciaczki?? moja maluda ma 21, ale nie ma po kim miec duzej stópki

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
to u nas bedą mieli różowe, bo jeszcze babeczki były z różowym barwnikiem i tofik różowy

dziękuje w imieniu Juleczki pozostalym forumkowym ciocią za spóźnione zyczonka

a my w niedziele byłysmy z pradziadkiem na rezurekcji i jak Juleczka wchodzila do kościoła, to śpiewali i rzuciła tekstem:
- to dla mnie śpiewają, wiedzą że mam urodzinki

idziemy do komuni a Jula na cały glos
- chcę siku, naprawdę chcę siku
tż z nia wyszedł wysadził na trawke i mówi:
na trawke zrobisz i kwiatuszki urosną, a Jula
- na trawkę nie na ubikacje chcę

dzisiaj przyjechał rano kurier ja sie kapałam a Jula otworzyla mu drzwi i mówi < ja już ubieralam szlafrok>
- obcy przyszedłeś, wejdź mamusią goła jest
on zmieszany, ja w szlafroku mówie Juleczko idź do siebie aona
- co pan przyniosleś
odpowiedział, że telefon, a Jula
- mój fonek, do babusi bedę dzwonić powiem był obcy pan u mamusi
padłam, a kurier jaka mial mine?? znał się na żartach czy nie?
maskara, jest niemożliwa!
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:14   #745
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
No to fotki Werci:
1- w galerii na koniku
2,3- dzisiejszy spacerek

czy wasze dzieci też się przewracaja na spacerach? Moja ostatnio ciągle się potyka. Wystarczy jakaś nierówność. Ciągle wszystko w koło ją interesuje a pod nogi nie patrzy i dzisiaj dwie wywrotki zaliczyła. na szczęście bez placzu ale jednak... Nie wiem o co chodzi... Myśle, że to wina trampek, bo to takie zwyklaki... w zimówkach ecco się nie przewracała a w tych trampaczach ciągle...
Nina też się potyka i przewraca,ale ona tak już ma odkąd się chodzić nauczyłaWieczni e kolana brudne przez te wywrotki.
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, właśnie widziałam że za tydzień mają być. cena fajna, podobne do tych biedronek co ja miałam dla mlodego. Najlepiej z dzieckiem pójdziesz i przymierzysz jej do główki, żeby główka była jak najwięcej chroniona, czyli tak do uszu, kawałek czoła, i tył. Bo niekture są za plaskie że kryją sam czubek głowy.
No właśnie też jestem ciekawa tych kasków
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziękujemy a z tym podobieństwem to nie wiem jedni mówią że Zosia do mnie podobna inni ze do taty

Ana widziałaś nową gazetkę biedronki, mają być leginsy hello kitty
w ogóle sporo rzeczy dla dzieci będzie

Madzia a jak te kaski które będą w biedronce>?
Zajrzałam po tym jak napisałaś.Leginy fajnie i bardzo tanie,ciekawe jak z ich jakością

Wszystkie dziewczyny na fotkach śliczneWidać jaką Jula ma dużą stope


Wszystkiego najlepszego dla Julki i dla Maciusia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 17:56   #746
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Współczuje... kurcze jak ludzie potrafia sobie stwarzać sami problemy, nie mam pytań, no ale też coś o tym wiem...


Jaka śliczna,
moja też chodzi w trampkach i jest ok, ale od 3 dni chce tylko jak o na to mowi reeboczki, dostala od cioci Rebooki i innych nie chce, a moze ma za duzy bucik? bo jak moja ma zalozony taki rozmiar wiekszy to sie potyka bo nie ma takiego wyczucia jak w tych dopasowanych, no nie wiem. Ja kupuje buty z patyczkiem tylko, ale tez musze uwazac bo tez ma podbicie takie brzuszkowate

Ale uczesna świetnie, a sukienka biała śliczna z tym tiulem, gdzie kupiłaś??
Jaki Julka ma rozmiar nóżki?
Jakie maja rozmiary mniej wiecej wasze dzieciaczki?? moja maluda ma 21, ale nie ma po kim miec duzej stópki


padłam, a kurier jaka mial mine?? znał się na żartach czy nie?
maskara, jest niemożliwa!
ta sukienka to normalnie powinna byc tuniką, bo jest na rozmiar 128 , ale na nas jest sukieneczką taka prawie do kolanek, potem bedzie tuniką a kupilam ja w "MINI MAXI" u nast to taka sieciówka, są dwa sklepy, byly jeszcze fajniejsze biało czarne, ale były za duże
rozmiar bucika ma 26-27 zależy jaki but, Tż jej ostatnio Elefanty kupił brazowe takie na wiosnę/jesień, wziął 26 i są takie na styk, boję się, że ubierze zaś z 2 razy i bedą zamałe, tak jak przed świętami kupilam jej baletki, ale takie bardziej zabudowane z wysokim zapiętkiem i zapinką za kostką i juz sa za ąłe, a ai razu ich nie miała na stopie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nina też się potyka i przewraca,ale ona tak już ma odkąd się chodzić nauczyłaWieczni e kolana brudne przez te wywrotki.

No właśnie też jestem ciekawa tych kasków

Zajrzałam po tym jak napisałaś.Leginy fajnie i bardzo tanie,ciekawe jak z ich jakością

Wszystkie dziewczyny na fotkach śliczneWidać jaką Jula ma dużą stope


Wszystkiego najlepszego dla Julki i dla Maciusia
dziękujemy
Julia ma po mnie dużą stopę bo ja mam malutkie 41

od dzisiaj zaczynamy walkę ze skomiem wyciełam cały środek dałam Juli a ona mówi do mnie
- zadzwoń tatusia, na sylenie przywiezie nowy, ten zepsuty
bo Tż ostatnio jak bylismy u niego w pracy, to sadzal ja do strażackiego auta i syrenę włączał na chwilkę
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:48   #747
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Sto latek dla Julki i Maciusia

Drcron - Jula to się strasznie ze zdjęcia na zdjęcie zmienia Ależ ona na dorosłą wygląda! Bardzo fajnie wygląda w tych "barankach" na głowie
I jaka wyćwiczona - facetów do gołej mamusi przyprowadza

Sara - w nowej grzywce jesteś bardziej do córy podobna

Asiulek - według mnie to najpewniej kwestia nowych butów - może musi się przestawić, bo te nowe są niższe/mają bardziej giętką podeszwę czy tez coś innego? Wercia supcio wygląda i bardzo fajna kurteczka - co to?
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:55   #748
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Po pierwsze: Aneczkaaa- najlepsze życzenia dla kolejnego dwulatka, 100 lat dla Maciusia

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

i kilka zdjęć z wczoraj
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
No to fotki Werci:
Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
dodaję zdjęcia mojej kochanej dwulatki
Dziewczyny - śliczności te Wasze córcie Wszystkie wyglądają na 3 latka

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Bao ja chcę włochacza ale tego poliestrowego, bo Eryk ma alergie na roztocza, więc tylko to u mnie wchodzi w grę, kolory też mają żywsze, i mam nadzieję że łatwe w utrzymaniu czystości.
Biorę pod uwagę nr 3 http://allegro.pl/dywan-1-2x1-7-poli...235896178.html
Lub tutaj zielony http://allegro.pl/najtaniej-polieste...247454513.html
Ten drugi troche za duży, ale sprzedawca ma też bardziej mi odpowiadające tylko kol. zielonego narazie brak. Może poczekam.
pl_madzia- ja mam shaggy z komfortu, ale już kiedyś pisałam, że oklapł :-(
Najlepiej wybierz coś ładnego i nie drogiego- bo ja generalnie uważam, że cokolwiek obecnie kupię lub mam w domu, to i tak w stanie idealnym się długo nie uchowa: jaśniutkie krzesła a'la skóra pomazane (już chyba wszystkiego próbowałam), ściany gdzie-niegdzie pomalowane, gdzie-niegdzie poskubane, w zeszłym tygodniu doniczka od jednego ze storczyków nie zdała testu upadku na ziemię, pralka porysowana czymś ostrym (zeskrobana emalia). I tak w kółko coś.

Wczoraj Ola dmuchała świeczki, tak ze 30 razy Tuż przed przyjściem gości zrobiła kupę.... na dywan... Dobrze,że TŻ zauważył, zanim ktokolwiek na brązowym dywanie urządziłby sobie poślizg, bleeee

Dziś, zgodnie z planem zaczęliśmy prace ziemne na działce- od rano zdejmowali humus (żyzna warstwa ziemi), jutro będzie kopanie wielkiej piaskownicy i tyczenie domu

Sara- w Święta wysłałam do kilku firm zapytanie ofertowe w sprawie okien. Zgadnij, kto pierwszy odpowiedział? Dziś raniutko, po 8ej, miałam już na skrzynce odpowiedź Mielczarka ze Zduńskiej, okna Schuco. Wydaje się, że rozsądna oferta, ale póki co zaczekam na innych bo nie mam porównania.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/

Edytowane przez dusiaka
Czas edycji: 2012-04-10 o 18:57
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:12   #749
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Sto lat dla Maciusia!!!

Dusiaka
gratuluję rozpoczęcia robót!

Asiulek dzięki za dzisiejsze zaproszenie, nawet kombinowałam później jak tu do Ciebie jeszcze zajrzeć ale nie dałam rady. Daj znać kiedy znów będziesz wolna to na pewno wpadniemy

My dziś dopiero wróciliśmy ze świąt u mamy. Michaś z aniołka jakim pojechał zamienił się w diabełka Babcia go rozpuściła strasznie Starsza kuzynka pokazała jak się porządnie buntować i teraz mam kosmos i wycie w domu Wszystko musimy od nowa wypracować a już tak fajnie było

No i muszę pochwalić się że w ndz pierwsza od 3 tyg kupa bez wspomagania czopkiem i bez 2 dni jęków... Po prostu stanął i powiedział że idzie kupa i zrobił Trochę się pomęczył i popłakał ale zrobił... To nic że pełno ludzi i akurat kawę i ciacho zajadali Dobrze że w sob kupiłam 1.5l lodów bo za kupę obiecane są lody więc wszyscy solidarnie z Michałem jedliśmy

A no i pogoda mogłaby się na wiosenną zmienić bo po powrocie do domu mieliśmy w domu 12st... Nikogo nie było od piątku to ciężko chałupę rozgrzać i dalej w 2 bluzach siedzę
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:36   #750
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak ten czas szybko leci już dwa latka mają dzieci III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
evitka- co grzebiesz dziecku?? ja zawsze jak kalę podmywam to się śmieje... no ale kurcze umyć trzeba![IMG]file:///C:/Users/tesco/AppData/Local/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
a kiełki są różne różniste.. poszukaj na dziale z nasionkami... są mieszanki ostre łagodne chińskie... ja teraz mam mieszankę delikatną i fasole mung... kiedyś miałam brokuła ale jakoś nie chciał mi kiełkować... rzodkiewka fakt faktem najlepsza
właśnietakich sklepów koło mnie nie ma -rzodkiewkę mam z biedry, a fasolę mung z rossa

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Moje dziecko starsze też miało dzisiaj gównianą przygodę. Oliwka robi kupkę tylko do pampersa a jak już zrobi to ostatnio grzebie w tym gówienku paluszkami i pokazuje nam te umorusane rączki. A dzisiaj rano rączki powycierała w futro Igora. Nie dość że ją trzeba było myć to i Igora musiałam wykąpać.
pięknie

a moja dziś głaska tofika po pyszczku mówi że go kocha i takie tam i nagle:
-mamooo, tofik ma chyba kupę
-a co śmierdzi ci coś?
-no śmierdzi mi <zagląda mu na zadek>
-wiesz, jemu z buzi tak śmierdzi
<tu zdziwiona mina młodej>

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moja ostatnio była ze mną w łazience podczas mojego zmieniania podpaskiChwilę po wszystkim patrzę jak coś jej w gaciach nie gra...Pytam czy coś jej przeszkadza,a mała ściąga gacie i pokazuję na podpaskę włożoną prawidłowo wiadomo gdzie
bosko, to już tego jej uczyć nie będziesz musiała
Moja niedawno popatrzyła na zawartośći mówi :"o masz tam kupę"

bao, straszna ta rodzinka jest, ale na pewno od razu lżej się czujecie wiedząc że już jedną nogą jesteście na swoim

dziewczyny a jak się te włochacze odkurzają? bo ponoć ciężko.....

sara, śliczne jesteście dziewczyny i bardzo mi się podoba twoja grzywka

darusia, ja to nawet nie wiem jak tą "rodzinę" skomentować....ale wszyscy z jednej gliny.....

Pokażcie dziewczyny zdjęcia urodzinkowe
a darusia, pokaż też amelkę

asiulek ,wercia super śmieszka
Moja też ma fest podbicie, patyczek ani inne wycinanki by nie przeszły

drcron, julcia super i te włoski, tort cudowny, skąd wzięłaś wzór?
teksty (szczególnie ten z kurierem) boskie , normalnie posikać się idzie

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
co do tortów tęczowych to jak teraz zrobiliśmy objazd po rodzinie, to wszyscy sie śmiali że na drugi dzień po urodzinach mieli niebieskie kupy
, cudnie

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Evitka mi najlepiej rzodkiewka smakuje. Kapustne czasami nie wychodza. Lubie tez fasole mung chyba. No i przepyszny jest slonecznik,alejak bedziesz kupowala to zeby slonecznik nie mial skorupek,bo to pomylka. Heh nawet taki z biedrony obierany taki bez niczego ladnie wychodzi
kupiłam dziś w rosmanie nasiona na kiełki fasoli mung, kiedyś jadłam z puszki takie.
Ale słonecznik to jak? taki wyłuskany?

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
No to ci dogadala hehe no padlam hehehe Dobrze ze do żłobka nie chodzi jeszcze by pani powiedziała i afera by była. Socjal itd zeby sprawdzić czy małej się krzywda nie dzieje. A ona mała i wszystkiego jeszcze do końca nie rozumie.
he he, już się boję co to będzie. A dziś byłam w żłobie się dowiedzieć co i jak i wzięłam kartę zapisu

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

lind, brawo za kupkę

i w ogóle to ja się bardzo cieszę że już się święta skończyły
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.