SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 07:13   #61
juuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Tak dokładnie.Jest to właśnie na skrzyżowaniu Bohaterów Warszawy a ul.Jagiellońskiej. Dokładniej vis a vis przystanku tramwajowego(po schodkach do góry).Niegdyś mieli tam odzież na wycenę.Ten system sprzedaży jest nadal z tym, że na 1/4 sklepu.Reszta jest na wagę.Myślę ,że to rozwiązanie jest dobre.Naprawdę jeszcze nie wyszłam z tego sklepu bez niczego...Najfajniejsze z tego wszystkiego jest to że towar jest odpowiednio dostosowany do pory roku.Teraz mają już odzież na jesień.Pozdrawiam
juuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 08:14   #62
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

A mnie wkurza takie coś że część na wagę a część ma cene. Wybieraja te najlepsze rzeczy i dają ceny które mnie często zaskakują. Byłam tam kiedyś ale jak wszystko mialo swoją cenę. nie lubię takich lumpków - wolę jak wszystko jest na wagę.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 16:18   #63
malinovaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Szukaj lumpeksu - Paryż na wojska polskiego (dostawy w poniedziałek), obok jest london fashion czy jakoś tak na jagiellońskiej też jest london fashion. Koło placu sprzymierzonych (szarych szeregów) jest Mediolan a na przeciwko galaxy też jest jakiś podobno fajny lumpeks ale ja tam nie byłam Enjoy!
A mógłby ktoś dokładnie wytłumaczyć gdzie znajduje się lumpeks "Paryż"? Wiele o nim słyszałam, a nie mogę go znaleźć. Proszę o dokładniejszą lokalizację
malinovaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 08:54   #64
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Paryż znajduje się obok pizzy hut, Fielmanna niedaleko placu Zgody na wojska polskiego
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 22:08   #65
karabela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Witam,
Dawno już zapomniany temat, ale postanowiłam wytłumaczyć gdzie jest ciuchlandia na Słonecznym, 50m od Heliosów, o którym była wcześniej mowa.
Mijając wiadukt kolejowy dzielący Zdroje od Slonecznego, gdzie ul Gryfińska przechodzi w Struga, po lewej stronie mamy kolejno: salon samochodowy, stacja paliw BP i duży pasaż handlowy w którym znajduje się hurtownia farmaceutyczna Monika, meble Bodzio... I tam własnie w tym budynku jest ta ciuchlandia, na parterze, witryny na różowo z zółtymi napisami.
Dostawa jest w poniedziałki, wtedy 3 zł za każdą sztukę, jednak jest tyyyle ciuszków, że nie ma jak ich przesuwać w poszukiwaniach We wtorki, środy i czwartki- 2zł, piatki i soboty-1 zł za sztukę.

Sama raz na jakiś czas odwiedzam ten SH (szczególnie w piątki, bo cena najniższa i często nie szkoda tej 1 złotóweczki ).
Dziś na przykład byłam i znalazłam super kurteczkę ZARA dla mojego 5 letniego synka (rewelacyjna!), płaszczyk sztruksowy kremowy (też dla synka), buciki dla Córci Reebok biało- różowe rozm 21, płaszczyk w krateczkę dla dziewczynki 5 lat, zielony piękny płaszczyk zapinany na kołeczki dla dziewczynki na 8 lat (cudo!) i jeszcze bolerko żółte dziewczęce i kilka bluzeczek Wszyyyystko po 1 zł. Jestem zachwycona, zwłaszcza tymi kurteczkami Ale szczerze powiem, że ciuchbuda ogromna i naprawdę trzeba umieć szukać Tzn żmudnie przerzucać wieszak po wieszaczku, zdarzają się tam tez rzeczy poplamione i podarte- trzeba spędzić trochę czasu na wyłowienie perełki Takie 2 godziny to minimum żeby pobieżnie obejrzeć towar
Pozdrawiam i polecam
karabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 10:06   #66
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Byłam w tej ciuchbudzie i jak dla mnie to same szmay tam były a właśnie przerzucałam wieszak po wieszaku aż w końcu się zniechęciłam...
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 18:24   #67
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Cytat:
Napisane przez Insonne Pokaż wiadomość
A wiecie może gdzie można w Szczecinie dostać używane płyty winylowe? Widziałam nowe w Empiku i Media Markcie, ale ceny są bardzo wysokie. Jedną kupiłam w antykwariacie koło Narutowicza, ostatnio widziałam całkiem sporo w tym dużym lumpie koło Fali. Ale tam nie było rockowych ani reggae, na których mi zależy. Dziś byłam w 8 lumpeksach i tylko w tym jednym właśnie były. Wiem, że można dostać na Allegro. Tam też czasem szukam. Ale wiadomo, tam są droższe, no i jeszcze przesyłka. :P
Płyty winylowe widziałam jakiś czas temu w sklepie z używanymi meblami na ulicy Firlika. Z tego co pamiętam płyty były za grosze chyba 2-5 zł nie wiem jak teraz
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 18:49   #68
aliwoj9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

chciałam się zapytać, czy orientuję się ktoś w jakich godzinach otwarty jest w sobotę sh na słonecznym obok heliosa i czy w ogóle warto jechać tam w sobotę?
aliwoj9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:22   #69
oqa0
Przyczajenie
 
Avatar oqa0
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Witam!
Czy ktoś wie co się stało z lumpeksem tam koło Platana właśnie. Byłam ostatnio i jest poprowadzony na miejscu lumpeksu sklep meblowy?
oqa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:44   #70
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Ja tam dawno nie byłam, ale ostatnio przejeżdżałam to jeszcze tam wisi reklama że łachy tam są.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:20   #71
oqa0
Przyczajenie
 
Avatar oqa0
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

No właśnie wisieć wisi, ale niestety nic tam nie ma Jest jakiś podobny lumpeks do tego co był w Platanie??? Pod względem takiego dużego wyboru?
oqa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 10:51   #72
201604232106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 57
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Hej

Podbijam wątek.
Słyszałam,że dobry jest London Fashion. Chcę się wybrać z mamą, bo przydałoby się uzupełnić szafę na lato, a ja lubię dość oryginalne rzeczy, a nie, że pójdę do H&M i kupię szmatę za 100zł, którą co 2 osoba będzie miała.

Ubieram się dość elegancko na swój wiek ( niedługo 15 lat). Znacie serial Gossip Girl- Plotkara? To ja bazuję na Blair z domieszką stylu Sereny. I moje pytanie : W jakich lumpkach są fajne ciuchy, a nie szmaty i kiedy są dni dostawy?


Pozdrawiam
201604232106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 08:41   #73
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Żeby trafić na fajne ciuchy w Twoim guście to trzeba chodzić i szukać - co tydzień towar jest inny i nikt Ci nie da gwarancji że idąc do któregoś konkretnego lumpka trafisz na fajne rzeczy.
Co i jak, kiedy dostawa i ceny wszystko już było napisane - wątek ma niewiele stron więc przeczytaj co było napisane wcześniej.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:31   #74
flisek16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Cytat:
Napisane przez paulinapaulina Pokaż wiadomość
1. Wojska polskiego naprzeciwko kosmosu ale to nie za często :PPP jest taaaakie wielki że potem głowa mnie tylko boli i zmęczona szybko jestem i jedynie w dzień dostawy czyli poniedziałek bo potem niebardzo coś znajduję tam :/.

2. Na pomorzanach, na ul. Klemensiewicza, taki całkiem całkiem, myśle że się rozkręci ostatnio w nim kupiłam torebke i raczej tam są większe rozmiary ciuszków mam namyśli 38 i w zwyż mniejsze rzadziej :P.

3. Chyba plac Żołnierza Polskiego, taki na rogu większy, z parterem i piwnicą jakby tylko tam jest ciemno jak dla mnie :PPP
Ja byłam ostatnio w fajnym lumpeksie na Jagiellońskiej w Szczecinie nie pamiętam dokładnie Adresu tam jest Też kwiaciarnia u Szymona tak się nazywa odzież czysta wyprana nie smiedzi bardzo przyjemny zapach ciuchy formowe Adidas nike reebok cipo baxx calvin clein itp naprawde polecam odzież od 1zł do 25 zł za sztuke zalerzy co się bierze...
flisek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:06   #75
fushigii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 0
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Dziewczyny!! Dziś się wybieram na wielki objazd lumpeksów, może dziś będzie szczęśliwy dzień!!
fushigii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:07   #76
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

No to powodzenia!

Ja ostatnio nic dla siebie nie mogę znaleźć. Dla dzieciaków tak - pełne siaty a dla siebie nic. Co mi się podoba to za małe, za szerokie...
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:17   #77
fushigii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 0
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

oj jednak nie były wtedy moje łowy tak udane na jakie miałam nadzieje ale nie poddaje się i za tydzień znów wyruszę
fushigii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 11:49   #78
1baskinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Na moim osiedlu, na Potulickiej za pętlą tramwajową, ostatnio otworzyli nowy sklep, wszystko jest na wagę, nawet niezłe ceny. Udało mi się znaleźć kilka fajnych rzeczy. Podobno co poniedziałek mają mieć nowy towar, a w soboty wyprzedaż. Zobaczymy.
1baskinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:06   #79
jessalba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

A ja polecam fajny lumpik z odzieżą dla dzieci.Wszystko na wagę, ubranka ładne, modne, czyste, bez dziur czy plam, ładnie posegregowane na wieszczkach wg.rozmiarów.

Sklep AMELKA znajduje sie na Przyjaciół Żołnierza 4 w Centrum Handlowym Wicza na 1 pietrze. W każdą środe są nowe rzeczy.Polecam
jessalba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 14:36   #80
wisznia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Cześć dziewczyny. A może któraś byłaby chętna na zakupowy wypad na miasto? (polatać po lumpeksach i różnych innych) Jestem mniej więcej z okolic, ale tak dobrze nie znam Sz-na, więc chętnie wybrałabym się na zakupy w miłym towarzystwie
wisznia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:34   #81
mydreams1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

a ile kosztuje kg w tym koło Galaxy ale nie w dzień dostawy?
mydreams1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 08:57   #82
szperalnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?


Witam!
Zapraszamy w najbliższą środę 23.10,2013r. do nowo otwartego sklepu z odzieżą używaną "SZPERALNIA".
Sklep znajduję się na ul. Robotniczej 21A w Szczecinie.
Wszystko na WAGĘ!!!
Co tydzień całkowita wymiana towaru!
Codziennie niższa cena
ZAPRASZAMY!

Edytowane przez szperalnia
Czas edycji: 2013-10-17 o 09:04
szperalnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 17:32   #83
ana9922
Przyczajenie
 
Avatar ana9922
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Heeloł
ja tak zarzucę odrobinę z innej beczki a mianowicie:
dziś zrobiłam sobie małą rundkę po lumpach i w jednym z nich przegrzebałam kosz z bielizną w poszukiwaniu jakiegoś fajnego gorsecika typu "na wierzch" (który z resztą znalazłam) i przez moje ręce przeleciało sporo ciekawych cacuszek w tym kilka fajnych biustonoszy i śliczne bokserki (męskie) idealne do spania... długo się łamałam ale jednak niechęć do kupowania bielizny w lumpach wygrała...
Moje pytanie: Co sądzicie o kupowaniu np. biustonoszy w Second Handach?
ana9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 08:10   #84
szperalnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Question Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Droga ana9922!
Jako właścicielka sklepu zawsze zastanawiałam się dlaczego klientki kupują bielizne,a nawet upominały się o nią ponieważ na początku nie wystawiłam jej na sprzedaż bo wydawało mi się,że będzie tylko zajmowała miejsce.Uwierzcie mi,że jest całe mnóstwo kobiet które kupują bieliznę w second hand-ach, a moja rozkmina dlaczego nie dawała mi spokoju. Jako, że jestem paplą i uwielbiam rozmawiać z klientkami (mam już takie,które przychodzą głównie na pogaduchy :P ), delikatnie podpytałam co one w tej bieliźnie widzą i dowiedziałam się, że przede wszystkim gatunek oraz to, że biustonosz, który nowy kosztuje ok 200zł np. ted baker u mnie w sklepie kupią za 2zł, a większość tych biustonoszy jest praktycznie niezniszczona. Co do dolnej części bielizny nie zapytałm już bo klientek, które kupują majteczki jest jednak o wiele mniej.
Ps. Sama kiedyś nie mogłam się przełamać co do biustonoszy używanych, ale nie mogłam się oprzeć pokusie gdy znalazłam piękny staniczek marki Victoria's Secret i okazało się, że to wcale nie jest takie straszne heheeh.
Pozdrawiam wszystkie szperaczki lumpeksów
szperalnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 17:15   #85
ana9922
Przyczajenie
 
Avatar ana9922
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Szperalnia
o dole to nawet nie myślałam (no jedynie te bokserki ale bym je 3 razy wygotowała wyprała i miały mieć przeznaczenie jako spodenki) ale zastanawiało mnie jeszcze jedno jak już kupię to jak to odkazić porządnie bo gorsetu przecież do pralki nie wrzucę bo to się z celem mija...
ana9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 23:39   #86
szperalnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

ana9922
Ja swój stanik prałam dwa razy :P Moczyłam go w misce z wodą i proszkiem w dość wysokiej temperaturze (oczywiście z temperaturą też nie można przesadzić) i później w płynie do płukania. Wydaje mi się,że to powinno wystarczyć.
Jak gorset jest w bardzo dobrym stanie to po takim szorowanku powinno być ok
szperalnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:44   #87
ana9922
Przyczajenie
 
Avatar ana9922
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Szperalnia, zobaczymy przy następnej rundce podczas poszukiwania kostiumu elfa
ana9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 22:30   #88
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Podbijam wątek kilka lat temu wypadłam z lumpeksowego obiegu - może polecicie mi gdzie warto wybrać się na łowy?
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 23:26   #89
Malbona
Przyczajenie
 
Avatar Malbona
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 11
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Wiem, że watek jest stary, ale może ktoś coś wie o lumpeksach w ZS, gdzie rzeczy sprowadzane są ze Skandynawii? Jest gdzieś taki?

Rok temu w jednym z wrocławskich lumpeksów udało mi się kupić książkę i liczę na to, że nie tuta też coś się znajdzie.
Malbona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 17:51   #90
Pluuum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: SZCZECIN - gdzie najlepsze Lumpeksy ?

Również chętnie się dowiem gdzie teraz w Szczecinie warto wybrać się na łowy
Pluuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 10:24:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.