Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-07, 15:22   #4141
marmoladowalukrecja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witam
Czytam watek od dluzszego czasu , i postanowilam w koncu dolaczyc sie do cwiczen . Jest jeden problem ;/, nie moge nigdzie znalezc planu cwiczen BBL ;/ Cwiczenia znalazlam na chomiku ale planu cwiczen nie ;/ Czy bylybyscie tak mile i pomogly mi z tym ? Bede bardzo wdziecna
marmoladowalukrecja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 21:06   #4142
anxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Robiłam ćwiczenia wytrwale przez tydzień, niestety potem miałam zaliczenie i musiałam przerwać.. :/ Dzisiaj zaczęłam ćwiczenia od początku, mam nadzieję, że w ciągu tych następnych 28 dni nic mi nie wypadnie i skończę ten program , bo ostatnio już po tygodniu widziałam efekty. Ja uwielbiam High and Tight, mogłabym robić codziennie, natomiast nie przepadam za Bum Bum.. Za szybkie tempo dla mnie, nie nadążam, sama robię troszeczkę wolniej i we własnym tempie, bo nie widzę sensu w robieniu ćwiczeń niestarannie i na szybko.
anxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 21:27   #4143
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Thumbs up Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Moje kolejne podejście do BBL rozpoczęte. Mam nadzieję że tym razem mi się uda wytrwać do końca, bo zawsze coś wypadało ;/
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 16:44   #4144
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez marmoladowalukrecja Pokaż wiadomość
Witam
Czytam watek od dluzszego czasu , i postanowilam w koncu dolaczyc sie do cwiczen . Jest jeden problem ;/, nie moge nigdzie znalezc planu cwiczen BBL ;/ Cwiczenia znalazlam na chomiku ale planu cwiczen nie ;/ Czy bylybyscie tak mile i pomogly mi z tym ? Bede bardzo wdziecna
Plan znajdziesz w googlach pod hasłem "brazil butt lift plan treningowy"

Jak fajnie, że ktoś jeszcze przypomniał sobie o tym programie! Mam nadzieję, że wszystkie dotrwamy do końca i będziemy dumne z pięknych bumbum

Ja właśnie skończyłam piąty dzień i jestem z siebie dumna Jak dotąd najwięcej problemów sprawia mi cardio axe - zupełnie nie potrafię złapać tego rytmu i mieszają mi się strony, nogi i ręce. Bumbum wyczerpuje mnie na maxa, ale przynajmniej wiem, co mam robić (za drugim razem doszłam do końca!).
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:50   #4145
ichii
Wtajemniczenie
 
Avatar ichii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 143
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja najbardziej lubię cardio axe, w ogóle mi się nie nudzi, mimo że znam już na pamięć Bum bum też robię z przyjemnością. Sculpt to dla mnie męka - za długie i nudne :/

Zrobiłam sobie trzydniową przerwę świąteczną, bo są u mnie goście i nie mam warunków do ćwiczeń. Może gdybym się uparła, to jakoś bym to zorganizowała, ale chyba już spoczęłam na laurach, hihi. Jeszcze tylko 5 dni ćwiczeń
__________________
64 63 62 61 60 59
ichii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:02   #4146
possiblymaybe
Raczkowanie
 
Avatar possiblymaybe
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ja dzisiaj skończyłam pierwsze 4 tygodnie (slim and shape)
robie sobie tydzień przerwy od BBL (bo mnie już trochę muli), pochodzę na basen, poćwicze na piłce, pobiegam, a od przyszłego tygodnia jazda program combination
__________________
Jeśli nie pokonasz swojej tendencji do poddawania się zbyt szybko, twoje życie będzie prowadzić donikąd.
Masutatsu Oyama
possiblymaybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 20:51   #4147
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Drugi dzień za mną. Strasznie mnie mięśnie bolały po wczorajszym bum bum, ale się zmobilizowałam i dałam radę - choć pewnie jutro nie będę mogła chodzić przez zakwasy
Zdecydowałam tym razem zrobić program Slim&Lift bo troche mi się przytyło (zawsze zabierałam się za Slim&Shape).

possiblymaybe jak u Ciebie efekty po skończonym całym programie?
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 22:40   #4148
cienanosdesoledad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 130
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ok, zachęcona Waszymi wypowiedziami, właśnie ściągam filmiki i biorę się za to. mam nadzieję, że znajdę w tym sporo zabawy
__________________
A6W start -> 6.04.2012
Joga start -> 6.04.2012
Bieganie start -> 6.04.2012
Cel -> 55kg
CG start -> 15.02.2012 i zapuszczam!

cienanosdesoledad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 08:57   #4149
possiblymaybe
Raczkowanie
 
Avatar possiblymaybe
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość

possiblymaybe jak u Ciebie efekty po skończonym całym programie?
hmm, efekty na pewno są, pupa uniesiona, ładny kształt, uda zeszczuplały od wewnątrz, ale cellulit nie zszedł, nie wiem czy w ogóle widać w nim różnice. No ale nic, nie poddaje się, zrobię jeszcze te combination i zobacze to będzie wyglądać później
__________________
Jeśli nie pokonasz swojej tendencji do poddawania się zbyt szybko, twoje życie będzie prowadzić donikąd.
Masutatsu Oyama
possiblymaybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:17   #4150
ichii
Wtajemniczenie
 
Avatar ichii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 143
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziś wracam do ćwiczeń po świątecznej przerwie - w planie BB i H&T, czyli dość męcząco
__________________
64 63 62 61 60 59
ichii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:29   #4151
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez possiblymaybe Pokaż wiadomość
hmm, efekty na pewno są, pupa uniesiona, ładny kształt, uda zeszczuplały od wewnątrz, ale cellulit nie zszedł, nie wiem czy w ogóle widać w nim różnice. No ale nic, nie poddaje się, zrobię jeszcze te combination i zobacze to będzie wyglądać później
Może spróbuj masaży bańką chińską (jeśli nie masz skłonności do pękania naczynek). Ja po kilku masażach widziałam poprawę, cellulit się zmniejszył, ale popękały mi naczynka i musiałam przestać. Teraz wróciłam do masaży ale tylko pośladków bo nie chce już nóg narażać na czerwone paseczki
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 11:33   #4152
nielukrowanypiernik
Raczkowanie
 
Avatar nielukrowanypiernik
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 41
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

I nie zapomnij o piciu dużej ilości wody- która wypłukuje toksyny i tym samym cellulit też się zmiejsza. Bańka chińska to chyba drogi wydatek, mam racje?
nielukrowanypiernik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:37   #4153
burrito_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 302
GG do burrito_
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez nielukrowanypiernik Pokaż wiadomość
I nie zapomnij o piciu dużej ilości wody- która wypłukuje toksyny i tym samym cellulit też się zmiejsza. Bańka chińska to chyba drogi wydatek, mam racje?
ok 30/40 zł. W zestawie masz 4 bańki chińskie różnej wielkości.
burrito_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:36   #4154
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez nielukrowanypiernik Pokaż wiadomość
I nie zapomnij o piciu dużej ilości wody- która wypłukuje toksyny i tym samym cellulit też się zmiejsza. Bańka chińska to chyba drogi wydatek, mam racje?
To nie jest duży wydatek, ja kupowałam przez stronę 'Portal Dbam o Zdrowie' (apteka internetowa z odbiorem osobistym w wybranej przez siebie aptece stacjonarnej) i płaciłam 25,90zł za 4 bańki.
Poza tym można też na allegro poszukać, cena wyjdzie podobna
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 12:35   #4155
nielukrowanypiernik
Raczkowanie
 
Avatar nielukrowanypiernik
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 41
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ooo to muszę coś poszperać w takim razie, nie spodziewałam się takich cen, dlatego nie szukałam A jak tam Wasz BBL dziewczęta? Dajecie radę?
nielukrowanypiernik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 14:44   #4156
riviiv
Przyczajenie
 
Avatar riviiv
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

po miesiacu lift&shape nie umiem sie zmotywowac do dalszych dzialan, 3 razy zaczynalam combination i zawsze COŚ. musze sie wziąć. Ktoś pomoże się zmotywowac, bo hah efekty już na mnie narazie nie dzialaja;d. moje tzn
riviiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 15:36   #4157
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Mnie się jak na razie udało zmotywować i już prawie pierwszy tydzień ćwiczeń za mną (dziś ostatnie ćwiczenia). Najgorsze są początki żeby załapać motywację no i też jest ciężko jak się któregoś pięknego dnia opuści ćwiczenia, później już tak leci że każdego kolejnego dnia się znowu nie chce (przynajmniej w moim przypadku tak jest)
Ale do weekendu majowego zostało idealnie tyle czasu żeby skończyć program, więc staram się motywować i działać
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 21:44   #4158
anxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

U mnie powoli widać efekty, czuję że pupa jest twardsza i jędrniejsza, ale z ud narazie nic mi nie zeszło (a głównie na tym mi zależało), jestem w tym momencie na 5 dniu Slim and Shape, ponieważ musiałam przerwać po 2 tygodniach, w tym miałam dużo przerw, więc stwierdziłam że już lepiej zacząć od początku. Chyba nigdy nie polubię Bum Bum, na szczęście w 2 tygodniu wcale go nie ma! ;D
anxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 08:38   #4159
karolina_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziewczyny, też bym bardzo chciała zacząć ten program ale NIE WIEM SKĄD GO WZIĄĆ?! Dlaczego nie ma w polskich sklepach tego DVD?! Skandal!

Ćwiczę dużo na siłowni, ok.3 razy w tyg. Mówię że to dużo biorąc do porównania moje koleżanki które siłownie odwiedzają 3 razy w roku ;-)) Zawsze stosuje 30min aerobów(lub więcej, zależy od dnia i ochoty) i ćwiczenia siłowe, i o ile widzę efekty w postaci umięśnionych ud i łydek czy brzucha, o tyle z pupą jest najgorzej!!!

Napiszcie proszę SKĄD WZIĄĆ TE ĆWICZENIA?!?!?!?
__________________
"Seksapil jest w pięćdziesięciu procentach tym, co masz, a w pięćdziesięciu procentach tym, co ludzie sądzą że masz."

Sophia Loren
karolina_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 11:35   #4160
karolina_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Question Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

OK, udało mi się ściągnąć z chomika wszystkie, jak sądzę, niezbędne filmiki. Wg. kalendarza w programie lift&shape który planuję rozpocząć mam wykonywać często ćwiczenia "bum bum" i tutaj mam malutki problem: mam 3 filmiki o podobnym tytule: bum bum live(1), bum bum rapido(1), bum bum(1). Czy mam je wykonywać w określonej kolejności czy tylko jeden z nich czy jak?! Pomóżcie ))) Mam też filmik ABS Rapido którego nie ma w żadnych programie i uppercuts(1) którego także nigdzie nie znalazłam - do czego zatem one służą?!
__________________
"Seksapil jest w pięćdziesięciu procentach tym, co masz, a w pięćdziesięciu procentach tym, co ludzie sądzą że masz."

Sophia Loren
karolina_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 11:50   #4161
nielukrowanypiernik
Raczkowanie
 
Avatar nielukrowanypiernik
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 41
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez riviiv Pokaż wiadomość
po miesiacu lift&shape nie umiem sie zmotywowac do dalszych dzialan, 3 razy zaczynalam combination i zawsze COŚ. musze sie wziąć. Ktoś pomoże się zmotywowac, bo hah efekty już na mnie narazie nie dzialaja;d. moje tzn
Ja jestem w pierwszym tygodniu combinaton (5 dzień ), wcześniej tez robilam lift&shape więc do roboty! Po co przez miesiąc tak walczyłaś, żeby teraz spoczac na laurach ;-)?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

rubi11 mi też się często nie chce, ale wtedy się zmuszam żeby zacząć, żeby zrobić chociaż jeden z dwóch filmików... jak już zaczne to robie wszystko i jestem z siebie bardzo dumna;p

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

anxa dla mnie Bumbum też jest najgorsze. Jak widze BumBum to mnie od razu siła opuszcza.

Dziewczyny, wiecie może po co jest np. BumBum Rapido. Trwa tylko 10min. Niby napisane jest, że robimy wtedy kiedy mamy mało czasu. Ale 10min? Jak Wy się na to zapatrujecie? Korzystacie z tego czasami? Ja dziś to zrobiłam i myślałam, że "zemre" :P:P:P
nielukrowanypiernik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 23:28   #4162
Tarmma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cześć dziewczyny. Czytałam ten wątek od początku, od pierwszej strony do 42 i dalej to się w miarę powtarzało.
Dziś miałam pierwszy dzień z bum bum po którym zrobiłam bum na podłogę. Zatrzymywałam filmik, odsapywałam, i dawaj dalej. W ogóle to jakaś komedia te laski z tyłu. Przez nie mam wrażenie, że jestem kondycyjną ciotą. I w sumie to nią jestem.
Koniecznie muszę zrobić coś z moim tyłkiem bo on jest idealny wielkością ale tylko tym. Mam brzydką skórę na nim i na udach, trochę celulitu i taki szary mi się wydaje.
Pomierze się tylko i zważę, żebym widziała na czym stoję i jak o dalej leci. Zrobiłam sobie zdjęcia PRZED, może dotrwam do zdjęć PO.
Rządzi mną zasada: jeden dzień - jeden post, żebym się zmobilizowała!
Trzymam za was kciuki i idę się pomodlić, żebym jutro dała radę wstać. Z bogiem.
Tarmma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:32   #4163
ichii
Wtajemniczenie
 
Avatar ichii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 143
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez riviiv Pokaż wiadomość
po miesiacu lift&shape nie umiem sie zmotywowac do dalszych dzialan, 3 razy zaczynalam combination i zawsze COŚ. musze sie wziąć. Ktoś pomoże się zmotywowac, bo hah efekty już na mnie narazie nie dzialaja;d. moje tzn
U mnie dokładnie to samo
Skończyłam program i teraz nic nie robię. Ale tak sobie myślę, żeby dziś zrobić cardio axe i h&t, a jutro bub bum i tak bym mogła robić na przemian, dopóki czegoś nie wymyślę.
__________________
64 63 62 61 60 59
ichii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:36   #4164
burrito_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 302
GG do burrito_
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja już kończę 3. tydzień z tym, że mam już 2-dniową przerwę od ćwiczeń. Nie miałam ich kiedy zrobić Trudno, jutro nadrobię.
Wystarczy mi, że są już efekty. Zrobiłam sobie zdjęcia no i wszystko widać jak na dłoni Szkoda tylko, że cellulit z ud nie chce zejść mimo, że bardzo wysmukliły mi się uda.
burrito_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:34   #4165
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez nielukrowanypiernik Pokaż wiadomość

Dziewczyny, wiecie może po co jest np. BumBum Rapido. Trwa tylko 10min. Niby napisane jest, że robimy wtedy kiedy mamy mało czasu. Ale 10min? Jak Wy się na to zapatrujecie? Korzystacie z tego czasami? Ja dziś to zrobiłam i myślałam, że "zemre" :P:P:P
Ja kiedyś ćwiczyłam to 10 minutowe bum bum, jak nie miałam czasu, albo mi się nie chciało ćwiczyć tego długiego - zawsze lepsze to niż nic
Poza tym wbrew pozorom to 10 minut też daje troche w kość

A ja się opuściłam w ćwiczeniach znowu robie w domu remont i tak brak czasu, albo później brak siły.
I nie wiem czy zaczynać znowu od początku czy kontynuować jako drugi tydzień.
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:53   #4166
coffee lover
Raczkowanie
 
Avatar coffee lover
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 448
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej dziewczyny

Kiedys udzielałam się w tym wątku i namietnie cwiczyłam BBL z dobrymi efektami Troche sie rozleniwiłam, więc powracam Pora zabrac się za swoje obwisłe, sflaczałe dupsko

BBL nadchodze
coffee lover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:59   #4167
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Wczoraj po ćwiczeniach bum bum zaczęło mnie coś boleć jedno kolano ;/ Nie wiem jak będzie dalej, mam nadzieje że przejdzie.
Muszę znowu ćwiczyć z opaskami uciskowymi na kolanach, bo jednak te ćwiczenia dosyć mocno je przeciążają
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:17   #4168
nielukrowanypiernik
Raczkowanie
 
Avatar nielukrowanypiernik
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 41
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Własniue też zrobiłam BumBum Rapido jak nie chciało im się całego hehe;-) tylko że zwykłe BumBum robię trochę wolniej, a na Rapido dałam z siebie wszystko więc miałam trening aerobowo-siłowy że tak powiem. + Tummy

mhie łydka strasznie bolała z tego co pamiętam, ale zaczęłam ją masować i więcej się rozciągać

Z kolanami nigdy na szczęście nie było problemów (odpukać).

Dziewczyny, piszcie o rezultatach
nielukrowanypiernik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 15:44   #4169
karolina_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Muszę przyznać z dużym zaskoczeniem, że program Bum Bum nie jest łatwy! Nie tego się spodziewałam ...... ale w sumie to dobrze!

Ćwiczę od dawna na siłowni, sporo ćwiczę na nogi i pośladki (zwykle ćwiczenia które działają na nogi działają też na pośladki i odwrotnie) więc sądziłam że ten program będzie tylko miłą odskocznią, urozmaiceniem, ćwiczenia na siłowni przecież czasami się nudzą. No i oczywiście w swojej naiwności byłam pewna, że nie będę miała zakwasów, co to to nie ja! Przecież ja ćwiczę regularnie. A zakwasy miałam takie że następnego dnia siadać nie mogłam!!! Jest to najlepszy dowód na to, że te ćwiczenia działają naprawdę kompleksowo i głęboko!

Przyznam jednak że zrobienie bum bum po raz pierwszy łatwe nie było, udało się chyba za 3 podejściem. Nie nadążałam za filmem, traciłam równowagę itp. Byłam bliska poddania się.
Ale dzisiaj udało mi się zrobić bum bum od początku do końca prawidłowo, bez pomyłek, równo z prowadzącym, dlatego teraz dopiero mogę zaczynać harmonogram )) Startuję od piątku :-D

Jestem ciekawa czy mogę dzięki temu programowi zrobić coś jeszcze dla moich pośladków
__________________
"Seksapil jest w pięćdziesięciu procentach tym, co masz, a w pięćdziesięciu procentach tym, co ludzie sądzą że masz."

Sophia Loren
karolina_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 16:21   #4170
burrito_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 302
GG do burrito_
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

A ja tam lubię Bum Bum Hight&Tight i Tummy Tuck też jest fajne ;p
Nie cierpię za to Sculptu. Jest strasznie nudne. A cardio axe nie robiłam. Było raz w programie, ale darowałam sobie
burrito_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.