Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 08:56   #2761
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
zakupu pierwszego stanika faktycznie lepiej dokonac w sklepie stacjonarnym. choc oczywiscie, mozna tez obliczyc sobie rozmiar z kalkulatora, skonsultowac go tutaj, na Balkonetce badz Lobby Gazetowym, a nastepnie kupic ze 2, nawet 3 rozmiary sasiednie, w sklepie internetowym, pomierzyc spokojnie w domu, obfotografowac sie i zaprezentowac sie na ktoryms z w/w miejsc. niepasujace rozmiary mozna w ciagu minimum 10 dni zwrocic.
Dokladnie, tak robie i tylko w ten sposob kupuje bielizne. Najgorzej pierwszy raz, a potem mniej wiecej sie wie jakie kroje, firmy nam pasują, znamy wymiary stanika, fiszbiny, glebokosc miski, obwod i na tej podstawie wybieram stanik. Na aukcjach interentowych podaja nam takie wymiary, zas w sklepie nie, ale tam mozna stanik po prostu zwrocic.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:06   #2762
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Co do SA to znalazłam bardzo przydatną informację na ich temat na jakimś blogu, która kierowałam się przy wyborze swojego.
Otóż modele zaczynające sie literką B, czyli modele starsze mają właśnie ciasne i sznurkowate obwody, a modele z literką N (nowsze) są bardzo elastyczne.
I faktycznie tak jest.
Niektóre modele są niemal bliźniacze. Np. N109 to młodszy brat B109. Różnią się tym że B109 ma sztywny, obwód i poprzecznie cięta miseczkę, co daje efekt biustu z lat '60 (strasznie szpiczasty). A N109 ma elastyczna gumkę w obwodzie i skośnie ciętą miseczkę, dzięki czemu pierś ma ładny kształt. Dokładnie ta sama różnica jest między N102 (który ja mam) i B102.

Różnice na zdjęciach
Różowy B 109
Czarny N 109
I zestawienie blogerki,z której rady skorzystałam. I jestem jej bardzo wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shock-absorber-b109-high-exertion-bra-in-pale-pink.jpg (12,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31247102_main_m.jpg (12,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg N109_B109a.jpg (29,4 KB, 28 załadowań)
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:08   #2763
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Najgorzej pierwszy raz, a potem mniej wiecej sie wie jakie kroje, firmy nam pasują, znamy wymiary stanika, fiszbiny, glebokosc miski, obwod i na tej podstawie wybieram stanik. Na aukcjach interentowych podaja nam takie wymiary, zas w sklepie nie, ale tam mozna stanik po prostu zwrocic.
ja jeszcze dodam, ze przy zakupie na Allegro w opcji KT od przedsiebiorcy, mozna towar w stanie nienaruszonym zwrocic w ciagu 10 dni, wiec tez to jakas mozliwosc "bezpiecznego" zakupu. no i po jakims czasie, jak juz sie obezna czlowiek z tematem, warto czytac i ogladac Balkonetke badz Lobby Gazetowe - wtedy nawet zakup modelu badz kroju, ktorego wczesniej sie nie znalo, ma szanse byc trafiony (mozna obejrzec jak wyglada dany stanik na roznych biustach, z forow uzyska sie tez informacje o duzo/malomiskowosci, rozciagliwosci itepe).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:13   #2764
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nie wiem, ile masz pod biustem, ale 60 brzmi strasznie^^. watpie, aby sie obwod rozciagnal, on jest dosyc sznurkowaty, przynajmniej w moich dwoch SA. ja mam na maksymalny scisk 72 cm pod biustem, normalnie nosze 70 - tki, a SA kupilam 75 - tke i jest super - nic sie nie przemieszcza, nie roluje, a trzyma jak zloto (rowniez przy biegach a la sprint na biezni).
Masz modele B?
Bo N-ki są bardzo "uciagliwe" (elastyczne).

Tylko właśnie ta szeroka , elastyczna gumka zapewne doskonale się sprawdzi do biegania. A ja się wyginam i gimnastykuję. I jak przyjmuję różne dziwaczne pozy to gumka siłą rzeczy się zawija.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:20   #2765
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja jeszcze dodam, ze przy zakupie na Allegro w opcji KT od przedsiebiorcy, mozna towar w stanie nienaruszonym zwrocic w ciagu 10 dni, wiec tez to jakas mozliwosc "bezpiecznego" zakupu. no i po jakims czasie, jak juz sie obezna czlowiek z tematem, warto czytac i ogladac Balkonetke badz Lobby Gazetowe - wtedy nawet zakup modelu badz kroju, ktorego wczesniej sie nie znalo, ma szanse byc trafiony (mozna obejrzec jak wyglada dany stanik na roznych biustach, z forow uzyska sie tez informacje o duzo/malomiskowosci, rozciagliwosci itepe).
Od prwyaciarza chyba tez powinna byc mozliwosc zwrotu przy opcji kup teraz. Ja z reguly pytam jesli sie obawiam ze nie bede mogla zwrocic. Teraz czekam na stanik la senzy. Kupilam na allegro, tez z mozliwoscia zwrotu w razie czego
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:28   #2766
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Masz modele B?
Bo N-ki są bardzo "uciagliwe" (elastyczne).

Tylko właśnie ta szeroka , elastyczna gumka zapewne doskonale się sprawdzi do biegania. A ja się wyginam i gimnastykuję. I jak przyjmuję różne dziwaczne pozy to gumka siłą rzeczy się zawija.
sprawdze wieczorem i dam znac.

tylko widzisz, ja nie tylko biegam, rowniez cwicze na silowni, robie gwaltowne wymachy gorna czescia ciala - i stanik ani drgnie .

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Od prwyaciarza chyba tez powinna byc mozliwosc zwrotu przy opcji kup teraz. Ja z reguly pytam jesli sie obawiam ze nie bede mogla zwrocic. Teraz czekam na stanik la senzy. Kupilam na allegro, tez z mozliwoscia zwrotu w razie czego
nie, osoba prywatna nie ma obowiazku przyjac zwrotu towaru bez podania przyczyny, to tylko wiaze przedsiebiorcow. ale oczywiscie, moze wyrazic zgode na taki zwrot i jesli sie zgodzi, to faktycznie, dobra opcja dla kupujacego .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:43   #2767
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
sprawdze wieczorem i dam znac.

tylko widzisz, ja nie tylko biegam, rowniez cwicze na silowni, robie gwaltowne wymachy gorna czescia ciala - i stanik ani drgnie .
Mój też cały trzyma się jak skała. Ogólnie jestem zadowolona, tylko krawędź tej gumki mi się zawija. Co mnie, księżniczkę na ziarnku grochu, uwiera
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 09:50   #2768
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mój też cały trzyma się jak skała. Ogólnie jestem zadowolona, tylko krawędź tej gumki mi się zawija.
no, mi sie nic nie zawija, qrcze, nie wiem co moze byc u Ciebie powodem...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:31   #2769
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się że kiedyś w NOT był bieliźniany ze stanikami Samanty, może zajrzyj tam? Kto wie może nadal tam jest
Oki, sprawdzę. Przy okazji info dla Wrocławianek, że Dalia ma sklep w Magnolii, wybór niewielki , ale chociaż rozmiar mozna na żywo obejrzeć.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:36   #2770
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, mi sie nic nie zawija, qrcze, nie wiem co moze byc u Ciebie powodem...
Gruba jestem i sadło mi zawija gumkę
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:39   #2771
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez catlady Pokaż wiadomość
Kochane, pomóżcie. Przed chwilą zmierzyłam sobie obwody - pod biustem 78 na wydechu i ciasno, a w biuście 97 (w pochyleniu i na luźno). Wychodzi mi kosmiczny rozmiar (w zależności od rozmiarówki DD, E, F...). Problem w tym, że wstydzę się pójść do sklepu i poprosić o taki rozmiar, bo zapewne mnie wyśmieją (nie kupuję w tych drogich sklepach bieliźniarskich, przeważnie mój biustonosz kosztuje 20zł), bo zawsze oferują mi maksimum C. Problem w tym, że biustonosze mi się lubią przemieszczać...
Co radzicie?
DD to nie jest kosmiczny rozmiar Jak juz się pomierzyłaś to połowa sukcesu, teraz kup stanik Wejdź na balkonetka.pl i sprawdź jakie firmy produkują dopasowane biustonosze i gdzie kupić , wybierz model jaki Ci się podoba i -jak masz możliwośc przymierzenia w sklepie do dobrze, jak nie to zacznij od allegro i kup jakiś używany na początek w razie nietrafienia rozmiaru.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 12:10   #2772
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nie wiem, ile masz pod biustem, ale 60 brzmi strasznie^^. watpie, aby sie obwod rozciagnal, on jest dosyc sznurkowaty, przynajmniej w moich dwoch SA. ja mam na maksymalny scisk 72 cm pod biustem, normalnie nosze 70 - tki, a SA kupilam 75 - tke i jest super - nic sie nie przemieszcza, nie roluje, a trzyma jak zloto (rowniez przy biegach a la sprint na biezni).
Mam 63 pod biustem
Normalnie noszę 60D.
W sumie stwierdziłam, że gdyby był luźniejszy już by tak fajnie nie trzymał
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 12:17   #2773
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kalacytrynka Pokaż wiadomość
Mam 63 pod biustem
Normalnie noszę 60D.
W sumie stwierdziłam, że gdyby był luźniejszy już by tak fajnie nie trzymał
Tez jestem takki szczypior. Tez mam 63 pod Najlepsze, że przytylam a pod biustem i w biuscie nic nie przybylo

Pozwole zapytac jakie polecalabys staniki na tak niski obwod po ? Masz jakies swoje konkretne sprawdzone modele?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 12:35   #2774
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Tez jestem takki szczypior. Tez mam 63 pod Najlepsze, że przytylam a pod biustem i w biuscie nic nie przybylo
Hehe ja tak samo

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Pozwole zapytac jakie polecalabys staniki na tak niski obwod po ? Masz jakies swoje konkretne sprawdzone modele?
Teraz mam biustonosz Dalii - bardotka Ivette. Bardzo fajnie eksponuje biust
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:43   #2775
TurkusLena
Raczkowanie
 
Avatar TurkusLena
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hej dziewczyny , widzę, że piszecie m.in. o sportowych biustonoszach, a ja właśnie przymierzam się do zakupu takiego. Myślę o Panache Sport lub Shock Absorberze. Panache sportowy nosiłam dosyć krótko (zrobił się za duży) i dobrze mi się go nosiło. Tylko podczas biegu piersi się ruszały swoim rytmem, ale nie było efektu podbijania oczu . Wydaje mi się, że Shock Absorber nie ma fiszbin. Czy któraś z Was porównywała oba modele? Pozdrawiam.

Edytowane przez TurkusLena
Czas edycji: 2012-04-16 o 18:48
TurkusLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:59   #2776
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

A mój SA chyba jednak będzie leżał w szafie. Jednak ma zdecydowanie za krótkie ramiączka. Poczułam to jak chciałam go dziś założyć. Tak mnie wczoraj odcisnął, że na ramionach i przy pachach boli mnie jakbym miała sińce.
No i jaki tu teraz rozmiar kupić, jak obwód dobry, miska dobra, tylko ramiączka za ciasne?
Czy ja jakaś niewymiarowa jestem?

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez TurkusLena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny , widzę, że piszecie m.in. o sportowych biustonoszach, a ja właśnie przymierzam się do zakupu takiego. Myślę o Panache Sport lub Shock Absorberze. Panache sportowy nosiłam dosyć krótko (zrobił się za duży) i dobrze mi się go nosiło. Tylko podczas biegu piersi się ruszały swoim rytmem, ale nie było efektu podbijania oczu . Wydaje mi się, że Shock Absorber nie ma fiszbin. Czy któraś z Was porównywała oba modele? Pozdrawiam.
Są modele SA z fiszbinami

A jak wybierzesz Level 4 to piersi ci się nie ruszą.
Mój jest level 3 i nie drgną.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:20   #2777
TurkusLena
Raczkowanie
 
Avatar TurkusLena
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Są modele SA z fiszbinami

A jak wybierzesz Level 4 to piersi ci się nie ruszą.
Mój jest level 3 i nie drgną.
No to super , w takim razie muszę przyjrzeć się 4 poziomowi .
TurkusLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:36   #2778
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez TurkusLena Pokaż wiadomość
No to super , w takim razie muszę przyjrzeć się 4 poziomowi .
witam was szukam rozwiązania do intensywnych Ćwiczeń sportowe sprawdzaja sie czesciowo nosze miseczke F lub G
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 10:04   #2779
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A mój SA chyba jednak będzie leżał w szafie. Jednak ma zdecydowanie za krótkie ramiączka. Poczułam to jak chciałam go dziś założyć. Tak mnie wczoraj odcisnął, że na ramionach i przy pachach boli mnie jakbym miała sińce.
No i jaki tu teraz rozmiar kupić, jak obwód dobry, miska dobra, tylko ramiączka za ciasne?
Czy ja jakaś niewymiarowa jestem?
moj ma raczej dobre, ale po poltora roku uzytkowania mysle, zeby moze je troche skrocic krawiecko. a ile masz wzrostu, kocurzyco?

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
witam was szukam rozwiązania do intensywnych Ćwiczeń sportowe sprawdzaja sie czesciowo nosze miseczke F lub G
Malgorzato, sportowe sprawdzaja sie przy duzym biuscie rowniez, chocby wyzej omawiany Shock Absorber. a jaki masz dokladnie rozmiar? bo sama literka wszystkiego nie mowi .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 10:07   #2780
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kalacytrynka Pokaż wiadomość
Hehe ja tak samo



Teraz mam biustonosz Dalii - bardotka Ivette. Bardzo fajnie eksponuje biust
To jest ta z odpinanymi ramiaczkami? Interesowalam sie kiedys nia, ale obwod chyba nie jest jakis mega scisly? Czy daje radę? Po dluzszym uzytkowaniu nie rozciagnal sie ?

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-04-17 o 10:25
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 10:09   #2781
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
moj ma raczej dobre, ale po poltora roku uzytkowania mysle, zeby moze je troche skrocic krawiecko. a ile masz wzrostu, kocurzyco?
169cm
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:56   #2782
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez catlady Pokaż wiadomość
Kochane, pomóżcie. Przed chwilą zmierzyłam sobie obwody - pod biustem 78 na wydechu i ciasno, a w biuście 97 (w pochyleniu i na luźno). Wychodzi mi kosmiczny rozmiar (w zależności od rozmiarówki DD, E, F...). Problem w tym, że wstydzę się pójść do sklepu i poprosić o taki rozmiar, bo zapewne mnie wyśmieją (nie kupuję w tych drogich sklepach bieliźniarskich, przeważnie mój biustonosz kosztuje 20zł), bo zawsze oferują mi maksimum C. Problem w tym, że biustonosze mi się lubią przemieszczać...
Co radzicie?
jeśli masz czas i ochotę przyjdź do mnie do sklepu, pomierzymy się i poprzymierzasz biustonosze. I nie bój się literek. Ja noszę 65F w brytyjskiej rozmiarówce, a w polskiej 65G i jestem zadowolona, że mój biust jest tam gdzie powinien być i nie muszę walczyć z podjeżdżającym obwodem i wbijającymi się w biust fiszbinami
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 21:28   #2783
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
jeśli masz czas i ochotę przyjdź do mnie do sklepu, pomierzymy się i poprzymierzasz biustonosze. I nie bój się literek. Ja noszę 65F w brytyjskiej rozmiarówce, a w polskiej 65G i jestem zadowolona, że mój biust jest tam gdzie powinien być i nie muszę walczyć z podjeżdżającym obwodem i wbijającymi się w biust fiszbinami
A gdzie jest ten sklep?
Może ja bym wpadła. Pod koniec maja odwiedzam rodziców we Wrocławiu to przy okazji rozejrzałabym sie za stanikiem.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:22   #2784
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

hej mam problem. planuję jutro kupić sobie nowy stanik, bo piersi mi strasznie urosły, ALE mam problem. Zazwyczaj nosiłam 65D, a teraz piersi mi się z niego 'wylewają'
Moje wymiary to:
pod biustem: 72
w biuście: 82
Według wszelkich tabel powinnam nosić 65C, ale przecież 65D jest na mnie za małe!
Powiecie mi co mam o tym myśleć?

edit: dodam, że stanik 65D kupowałam w Esotiq i jest to push-up

Edytowane przez pytton
Czas edycji: 2012-04-17 o 23:10
pytton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:48   #2785
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
To jest ta z odpinanymi ramiaczkami? Interesowalam sie kiedys nia, ale obwod chyba nie jest jakis mega scisly? Czy daje radę? Po dluzszym uzytkowaniu nie rozciagnal sie ?
Tak, ta z odpinanymi ramiączkami.
Na początku troszkę fiszbiny mnie uwierały, ale teraz to cud miód i orzeszki. Mam go już 2 miesiąc i nie zauważyłam rozciągnięcia się w obwodzie (no, może minimalne). Stanik jest na prawde super
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:07   #2786
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kalacytrynka Pokaż wiadomość
Tak, ta z odpinanymi ramiączkami.
Na początku troszkę fiszbiny mnie uwierały, ale teraz to cud miód i orzeszki. Mam go już 2 miesiąc i nie zauważyłam rozciągnięcia się w obwodzie (no, może minimalne). Stanik jest na prawde super
Wczoraj gdzies czytalam, ze rozciaga sie az do 75cm. Troche duzo, ale zauwazylam ze czesto wplyw na trzymanie sie obwodu ma material. Chociaz moj effuniak rozciaga sie do 77 i mi podjezdza do gory

Daje sie go nosic bez ramiączek jako straplessa?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:57   #2787
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
169cm
hm, to ja nie wiem, dlaczego te ramiaczka sa za krotkie dla Ciebie, moze to kwestia proporcji?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Chociaz moj effuniak rozciaga sie do 77 i mi podjezdza do gory
jak mniemam, mowisz o 65 - tce?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 10:10   #2788
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, to ja nie wiem, dlaczego te ramiaczka sa za krotkie dla Ciebie, moze to kwestia proporcji?
No właśnie ja barczysta jestem. W większości staników mam ramiączka rozciągnięte do maksimum. No a tych dalej się nie da.

Czyli ten chyba znów zmieni właściciela, a sobie kupie w M&S, bo mierzyłam i był idealny.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 10:31   #2789
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, to ja nie wiem, dlaczego te ramiaczka sa za krotkie dla Ciebie, moze to kwestia proporcji?


jak mniemam, mowisz o 65 - tce?
Tak, ale one ponoc są takie mega ciasne
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 10:34   #2790
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Tak, ale one ponoc są takie mega ciasne
dlatego zapytalam, bo mam 75 - tke Effuniaka, ktora rozciaga sie do 77 cm wlasnie...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.