Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 22:40   #4891
agujka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kupmiciastko Pokaż wiadomość
nie wybiera się ktoś przypadkiem z Harctura ?
Ja się wybieram, ale jeszcze nie wiem na jaki turnus
agujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:07   #4892
natsonik
Raczkowanie
 
Avatar natsonik
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 65
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miami_girl Pokaż wiadomość
a słyszeliście coś o obozach do Bułgarii z Almatura? Ja byłam z nimi tylko kiedyś w Polsce, nie miałam zastrzeżeń, ale kadra taka średnia była. Ktos był z was np. rok temu? ; )
podbijam, też jestem ciekawa bo już tylko 69(!) dni dzieli mnie od wylotu
w zeszłym roku poznałam kilka osób z obozu organizowanego przez Almatur, byli bodajże w hotelu MAK ale mogę się mylić.. mieli luz, na dyskoteki chodzili praktycznie codziennie, byli tam dość długo, my - z innych hotelów, mogliśmy u nich siedzieć, ogólnie melanż się kręcił dobrze
natsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:13   #4893
vero_nicka
Przyczajenie
 
Avatar vero_nicka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

oo jak tutaj sie watek pieknie rozwija, wiele mnie ominelo
ja w tym roku po raz drugi wybieram sie do Zlotych Piaskow, 8 lipca, z Olimpu. jesli ktos tez planuje wyjazd w tym terminie-pisac! im wiecej ludzi do imprezowania tym lepiej
vero_nicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:17   #4894
kupmiciastko
Przyczajenie
 
Avatar kupmiciastko
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bell321 Pokaż wiadomość
O matko, bylam z Harctura. Co prawda jako dziecko, moze 11 lat mialam Ale byly tez osoby pelnoletnie i pamietam, ze masakra byla (patrzac z ich punktu widzenia). Kontrole po pokojach non stop, telefon do rodzicow za kazda flaszke... Nie, nie, nie ja tam wole miec luz i korzystac. tak jak pisze zabcia94 zalezy jak sa ujete te negatywne opinie i kto na co sie skarzy. Mnie akurat te skargi przekonaly do wyjazdu
na prawdę? w takim razie dużo się zmieniło, bo w zeszłym roku było świetnie. opiekunowie luźni, czasem chodzili po pokojach, ale sobie z nimi spokojnie gadaliśmy, bo byli bardzo wyrozumiali. raz był przypał, jak złapały cały obóz na piciu, ale nikomu nie robili z tym problemów.
ale dużo się naczytała o tym Beaturze i tez mają świetną ofertę, dlatego się waham trochę, czy nie pojechać z tego biura.
kupmiciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:28   #4895
olus2310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 87
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

JA POWIEM TAK NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ DŁUŻEJ TYLKO JEDŹCIE Z BEATURU, ZŁOTE 18-29 LIPCA Afrodyta !!!! Zbierzmy ekipe i zabawmy sie
Każdy wracał opowiadając jak było za☠☠☠iście z beaturu i warto z nimi jechać
__________________
Złote Piaski
2011,2012
Lloret de Mar
2013
!!!
...
olus2310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:42   #4896
kupmiciastko
Przyczajenie
 
Avatar kupmiciastko
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olus2310 Pokaż wiadomość
JA POWIEM TAK NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ DŁUŻEJ TYLKO JEDŹCIE Z BEATURU, ZŁOTE 18-29 LIPCA Afrodyta !!!! Zbierzmy ekipe i zabawmy sie
Każdy wracał opowiadając jak było za☠☠☠iście z beaturu i warto z nimi jechać

właśnie nad tym turnusem się zastanawiam, więc jak przekonam się do Beaturu to może się spotkamy.
kupmiciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:25   #4897
Majeczka17
Przyczajenie
 
Avatar Majeczka17
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olus2310 Pokaż wiadomość
JA POWIEM TAK NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ DŁUŻEJ TYLKO JEDŹCIE Z BEATURU, ZŁOTE 18-29 LIPCA Afrodyta !!!! Zbierzmy ekipe i zabawmy sie
Każdy wracał opowiadając jak było za☠☠☠iście z beaturu i warto z nimi jechać

ja jade !! dzisiaj się chyba zapisuje * jeszcze 90 dni

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

a tak w ogóle wybieracie się na jakieś wycieczki? Ja się zastanawiam na Istambulem, był ktoś z was? Warto?
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Majeczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 13:30   #4898
natsonik
Raczkowanie
 
Avatar natsonik
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 65
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Majeczka17 Pokaż wiadomość

a tak w ogóle wybieracie się na jakieś wycieczki? Ja się zastanawiam na Istambulem, był ktoś z was? Warto?
byłam w Istambule, Turcja była moim marzeniem od dłuższego czasu warto wiedzieć, że będąc już w Istambule, można skorzystać z wielu wycieczek fakultatywnych, z tego co pamiętam to były m.in. zwiedzanie Hagia Sofia, rejs po Bofsorze... ja wybrałam rejs po Bosforze, cena ok. 20euro i szczerze mówiąc-nie ma czego załować ! jeśli choć trochę interesujesz się Turcją, szczerze Ci polecam tą wycieczkę do Istambułu. ja pojechałam tam zakochana 'teoretycznie' w Turcji a stojąc pod HS mialam łzy w oczach.. coś pięknego ! nocleg tranzytowy jest trochę uciążliwy ale śniadanie(które można wykupić dodatkowo) i obiad w tureckim hotelu-marzenie ! widoki, kultura, ludzie, jedzenie wynagradzają kilku godzinną podróż i czekanie na granicy gdyby ktoś chciał wiedzieć coś więcej o Istambule to służę pomocą.
natsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 14:52   #4899
zabcia94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 53
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Majeczka17 Pokaż wiadomość
ja jade !! dzisiaj się chyba zapisuje * jeszcze 90 dni

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

a tak w ogóle wybieracie się na jakieś wycieczki? Ja się zastanawiam na Istambulem, był ktoś z was? Warto?
nie ma czasu, trzeba melanzowac
zabcia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 14:55   #4900
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zabcia94 Pokaż wiadomość
nie ma czasu, trzeba melanzowac
Ja też nie brałam i w tym roku nie biorę żadnej wycieczki ;D
Nawet byłam zła jak przymusowo wycieczka do Varny
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 17:43   #4901
olus2310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 87
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Majeczka17 Pokaż wiadomość
ja jade !! dzisiaj się chyba zapisuje * jeszcze 90 dni

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

a tak w ogóle wybieracie się na jakieś wycieczki? Ja się zastanawiam na Istambulem, był ktoś z was? Warto?
Ja też nie biorę żadnych dodatkowych wycieczek .. W tamtym roku też miałam wycieczki obowiązkowe do Varny itp ale najważniejsze to melanżowanie 24 h
__________________
Złote Piaski
2011,2012
Lloret de Mar
2013
!!!
...
olus2310 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 18:27   #4902
natsonik
Raczkowanie
 
Avatar natsonik
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 65
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

ja byłam w Istambule i w Bałczik/Kaliakra. I, szczerze mówiąc, to z moimi dziewczynami żałowałyśmy, ze stracilysmy czas i pieniadze na ta druga... bo to raczej spokojna wycieczka dla zakochanych/starszych osob ale patrzac na to z perspektywy, to cos tam zobaczylam a w tym roku tryb melanz 24h! i nie ma innej opcji...


czytam, że Wy bylyscie w Warnie. moglybyscie przyblizyc co tam robilyscie na tej wycieczce, bo w sumie ja przez Warne przejezdzalam jedynie oraz ladowalam i startowalam z tamtejszego lotniska. a w tym roku chyba bedziemy mieli obowiazkowa wycieczke tam i jestem ciekawa, na co sie przygotowac
natsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 18:52   #4903
olus2310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 87
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natsonik Pokaż wiadomość
ja byłam w Istambule i w Bałczik/Kaliakra. I, szczerze mówiąc, to z moimi dziewczynami żałowałyśmy, ze stracilysmy czas i pieniadze na ta druga... bo to raczej spokojna wycieczka dla zakochanych/starszych osob ale patrzac na to z perspektywy, to cos tam zobaczylam a w tym roku tryb melanz 24h! i nie ma innej opcji...


czytam, że Wy bylyscie w Warnie. moglybyscie przyblizyc co tam robilyscie na tej wycieczce, bo w sumie ja przez Warne przejezdzalam jedynie oraz ladowalam i startowalam z tamtejszego lotniska. a w tym roku chyba bedziemy mieli obowiazkowa wycieczke tam i jestem ciekawa, na co sie przygotowac
Ja akurat miałam tak, że pojechaliśmy najpierw na jakieś wzgórze żeby zobaczyć "panorame" tak jakby. Potem pojechaliśmy do centrum i mięliśmy z jakąś godzine do dwóch na łażenie po sklepach bo jest tam chyba trzypiętrowy New yorker adidas jest w jakiejś uliczce i tam jeszcze pare sklepów, ale nie pamiętam już bo tylko te mi utkwiły w pamięci. A na sam koniec pojechaliśmy do supermarketu żeby zrobić jakieś zakupy między innymi alkohol dla rodziców, rodzeństwa itp. żeby pod okiem kadry kupować hahahahahaha ja tam kupiłam tylko owoce
Tak to nie było jakiegoś zwiedzania tylko nam mówiła baba jak jechaliśmy autokarem co mijamy itd. Nie była to jakaś wycieczka żeby pozwiedzać tylko raczej żeby zobaczyć, połazić i coś kupić, ale może u cb będzie inaczej
__________________
Złote Piaski
2011,2012
Lloret de Mar
2013
!!!
...
olus2310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:11   #4904
natsonik
Raczkowanie
 
Avatar natsonik
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 65
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

olus2310, nie bede plakac jak bedzie inaczej,bo nazwiedzalam sie w zeszlym roku dzieki za informacje !


od nas ludzie byli jeszcze na Jeep Safari czy czyms takim.. jezdzili jeepami po roznych extremalnych teranach, wrocili meeega brudni i zmeczeni ale zadowoleni, ale ja osobiscie nie preferuje tego typu rozrywek

a moze ktos byl w aqua parku w ZP?
natsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 20:09   #4905
bell321
Raczkowanie
 
Avatar bell321
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 165
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natsonik Pokaż wiadomość
a moze ktos byl w aqua parku w ZP?
Ja bylam. Szału nie ma, nie jest to jakis wielki teren, ale kilka zjezdzalni jest naprawde ok. Ja kilka razy mialam uczucie ze pogubilam wnetrznosci a kolezance opadla gora od bikini i ratownik ja upomnial, ze swieci cycami
__________________
'94

2010 Lloret de Mar
2011 Złote Piaski
2012 Złote Piaski
bell321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:14   #4906
agujka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Czyli nikt z Harcturu w lipcu nie jedzie? Trochę szkoda. Ja zastanawiałam się też nad Karlikiem do MAKu , ale nie mogę znaleźć o tym biurze informacji. Może był ktoś?
agujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:18   #4907
natsonik
Raczkowanie
 
Avatar natsonik
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 65
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bell321 Pokaż wiadomość
Ja bylam. Szału nie ma, nie jest to jakis wielki teren, ale kilka zjezdzalni jest naprawde ok. Ja kilka razy mialam uczucie ze pogubilam wnetrznosci a kolezance opadla gora od bikini i ratownik ja upomnial, ze swieci cycami

hm, w takim razie może się skuszę w tym roku
natsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:48   #4908
kupmiciastko
Przyczajenie
 
Avatar kupmiciastko
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agujka Pokaż wiadomość
Czyli nikt z Harcturu w lipcu nie jedzie? Trochę szkoda. Ja zastanawiałam się też nad Karlikiem do MAKu , ale nie mogę znaleźć o tym biurze informacji. Może był ktoś?
ja się jeszcze nad Harcturem zastanawiam, i muszę się dogadać z moja przyjaciółką skąd w końcu jedziemy. ale turnus na pewno po 10 lipca, bo dopiero wtedy będę wiedzieć, czy dostałam się do szkoły.
kupmiciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:57   #4909
agujka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Rozumiem Ja na szczęście mam to już za sobą. To może się skusisz na Harctur? Ja byłam pare razy i nie narzekałam.
agujka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 17:20   #4910
olczik28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olus2310 Pokaż wiadomość
Od razu powiem, że nie byłam jeszcze z nimi, a dopiero się wybieram w tym roku, jednak wiem jakie masz wątpliwości bo ja takie same miałam.
Też się naczytałam jak to zmieniają hotele i psują się autokary, lecz to jakieś jednorazowe przypadki i często są to jakieś stare wpisy, a że nie patrzymy na datę dodania to myślimy, że to było teraz. Ale sądzę, że nie warto się tym przejmować.. takie sytuacje mogą się zdarzyć każdemu i nie mamy na to wpływu. A z organizacją jak to z organizacją .. kadra też chce się zabawić hehe i może im się zapomnieć o czymś.. po prostu trzeba wszystkiego samemu dopilnować, przypominać o jakiś wycieczkach itd. (jak komuś bardzo zależy). Też nie byłam pewna co do tego biuro, jednak przekonuje mnie fakt, że kadra jest zazwyczaj na luzie i z tego co wiem bo gadałam z facetem z beaturu to kadra ma max 26 lat, więc luzy będą z pewnością i to mi wystarczy żeby mieć wolną rękę i zabawić się jak najlepiej.. w końcu po to sie tam jedzie

Aaaa no i mam nadzieję, że się jednak zdecydujesz ! Zapraszam 18.07 - 29.07 ja jadę z koleżanką w tym terminie rocznik 96
Właśnie jesteśmy praktycznie zdecydowane na to biuro ze względu na opinie o kadrze, bo wiadomo w jakim celu tam jedziemy jednak mam nadzieję że terminu nam nie przesuną ani autokar się nie zepsuje ;/
A właśnie. Co do tego autokaru. Czytałam na ich stronie, że miejsca są przydzielane wg. kolejności zgłoszeń. I jakby nam się nie udało koło siebie usiąść to czy jest możliwość zamiany? Wiesz/wiecie może?
olczik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:11   #4911
kupmiciastko
Przyczajenie
 
Avatar kupmiciastko
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agujka Pokaż wiadomość
Rozumiem Ja na szczęście mam to już za sobą. To może się skusisz na Harctur? Ja byłam pare razy i nie narzekałam.
byłam w sumie pewna, ze w tym roku pojadę z Harctura, bo w zeszłym roku było świetnie.
kupmiciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:43   #4912
Pauliesql
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Jeżeli jest się już dorosłym to opiekunowie dalej mają wąty co do alkoholu czy wychodzenia z hotelu, czy bardziej pobłażliwie traktują takie osoby?
Pauliesql jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:14   #4913
bell321
Raczkowanie
 
Avatar bell321
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 165
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pauliesql Pokaż wiadomość
Jeżeli jest się już dorosłym to opiekunowie dalej mają wąty co do alkoholu czy wychodzenia z hotelu, czy bardziej pobłażliwie traktują takie osoby?
Bardzo bym sie z tego faktu ucieszyla, ale niestety-wszystkich traktuja tak samo
__________________
'94

2010 Lloret de Mar
2011 Złote Piaski
2012 Złote Piaski
bell321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:20   #4914
olus2310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 87
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Hmm jeżeli chodzi o te miejsca w autokarze to nie wiem na jakiej to jest zasadzie ale raczej chodzi o to, że oni wyczytują z listy a miejsca sobie wybierasz jak chcesz bo tak samo ja miałam w tamtym roku ... czytali z listy ale nie trzeba było siadać po kolei. A teraz kolejna sprawa z tym alko i wychodzeniem z hotelu .. zupełnie nie ma różnicy jak masz na luzie kadre to traktują wszystkich tak samo. Ogólnie jak kadra ok to mają w dupie co robisz i nawet jak znajdą alko to nic nie robią (najwyżej jakieś upomnienie)
__________________
Złote Piaski
2011,2012
Lloret de Mar
2013
!!!
...
olus2310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:49   #4915
olczik28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Oby w tym roku kadra z Beaturu była tak samo wyluzowana jak w poprzednich latach
olczik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:00   #4916
olus2310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 87
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olczik28 Pokaż wiadomość
Oby w tym roku kadra z Beaturu była tak samo wyluzowana jak w poprzednich latach
Nooo też mam taką nadzieje A to w końcu jedziesz z beaturu na trzeci turnus ?
__________________
Złote Piaski
2011,2012
Lloret de Mar
2013
!!!
...
olus2310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:03   #4917
olczik28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olus2310 Pokaż wiadomość
Nooo też mam taką nadzieje A to w końcu jedziesz z beaturu na trzeci turnus ?
Na ten wcześniejszy jak będą miejsca jeszcze
olczik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:55   #4918
natalciu
Raczkowanie
 
Avatar natalciu
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
GG do natalciu Send a message via Skype™ to natalciu
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Jadę do Słonecznego Brzegu z biura FunClub, samolotem wylot 4.08
__________________
2011 - Hiszpania, Lloret De Mar
hotel Copacabana

2012- Bułgaria, Słoneczny Brzeg
hotel Kotva

2013 - Włochy, Rimini
Hotel Loris
natalciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:55   #4919
Mati1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Ja wybieram się w terminie 01.07 - 12.07 Z opiekunem problemu mieć nie będę, bo już w tamtym roku ustawialiśmy się z nim ponownie na te wakacje ( mieliśmy pełen czill ). Także jak ktoś chętny na jakiś melanżyk, śmiało pisać gg 10624415 ;d
Mati1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 01:23   #4920
olczik28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mati1994 Pokaż wiadomość
Ja wybieram się w terminie 01.07 - 12.07 Z opiekunem problemu mieć nie będę, bo już w tamtym roku ustawialiśmy się z nim ponownie na te wakacje ( mieliśmy pełen czill ). Także jak ktoś chętny na jakiś melanżyk, śmiało pisać gg 10624415 ;d
z jakiego biura jedziesz? ;>
olczik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.