Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 13:07   #3601
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
a którą glinkę bardziej polecacie białą czy zieloną czy może jeszcze inną?
mam wrażliwą ale i mieszaną cerę (raz tłusta raz sucha) sklepowe maski z glinki zawsze mi "dobrze robiły" na twarz... ale jakie to były to nie mam pojęcia
Ja mam żółtą i fajnie się spisuje na mojej mieszanej trądzikowej cerze
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 16:31   #3602
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
a którą glinkę bardziej polecacie białą czy zieloną czy może jeszcze inną?
mam wrażliwą ale i mieszaną cerę (raz tłusta raz sucha) sklepowe maski z glinki zawsze mi "dobrze robiły" na twarz... ale jakie to były to nie mam pojęcia

i czy robiąc maskę ze spiruliny i glinki jest sens dodawać witamin albo czegoś jeszcze?

a ja myślałam ze ten korund to fajna sprawa, coś jak pilling?
i po nim jeszcze maskę odżywiającą nakładać czy jakieś serum/olej/krem?
można od razu makijaż czy lepiej na wieczór albo w wolny dzien robiąc sobie domowe SPA?
jeśli masz wrażliwą skórę to uważaj na glinkę zieloną. O ile mnie dermaglin nie robił krzywdy, to czysta glinka zielona bardzo podrażniała - miałam czerwone placki po zmyciu. Ja polecam glinkę czerwoną i marokańską
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:02   #3603
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Moją ulubioną glinką jest żółta, zielona jest dobra dla osób z zatkanymi porami i tłustą cerą (a ja aktualnie w miarę unormalizowałam sobie cerę) a biała znowu za bardzo ściąga twarz (czy to tylko moje odzcucie?)

Zieloną będę stosować do skóry głowy, kiedyś używałam gotowych maseczek z dermaglinu i mi pomogły.

---
Mam pytanie czy ten ekstrakt: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Eks...ku-granatu/357 rozpuści się w olejach? bo chyba raczej nie

bo chciałam sobie zrobić mieszankę olejów- arganowy, tamanu, macadamia i sypnąć do tego ten granat. Taka moja mieszanka olejów do używania z żelem hialuronowym.

Bo jeśli nie to co? muszę rozpuścić w hyrolacie i potem zmieszać z olejami? co oczywiście się nie połączy i trzeba będzie wstrząsać?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:14   #3604
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Moją ulubioną glinką jest żółta, zielona jest dobra dla osób z zatkanymi porami i tłustą cerą (a ja aktualnie w miarę unormalizowałam sobie cerę) a biała znowu za bardzo ściąga twarz (czy to tylko moje odzcucie?)

Zieloną będę stosować do skóry głowy, kiedyś używałam gotowych maseczek z dermaglinu i mi pomogły.

---
Mam pytanie czy ten ekstrakt: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Eks...ku-granatu/357 rozpuści się w olejach? bo chyba raczej nie

bo chciałam sobie zrobić mieszankę olejów- arganowy, tamanu, macadamia i sypnąć do tego ten granat. Taka moja mieszanka olejów do używania z żelem hialuronowym.

Bo jeśli nie to co? muszę rozpuścić w hyrolacie i potem zmieszać z olejami? co oczywiście się nie połączy i trzeba będzie wstrząsać?
Odpowiedziałam Ci w innym temacie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 22:19   #3605
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy ten ekstrakt: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Eks...ku-granatu/357 rozpuści się w olejach? bo chyba raczej nie

bo chciałam sobie zrobić mieszankę olejów- arganowy, tamanu, macadamia i sypnąć do tego ten granat. Taka moja mieszanka olejów do używania z żelem hialuronowym.

Bo jeśli nie to co? muszę rozpuścić w hyrolacie i potem zmieszać z olejami? co oczywiście się nie połączy i trzeba będzie wstrząsać?
Skoro napisane jest, że rozpuszczalny w wodzie, to w oleju nie.
Możesz mieszać przed aplikacją ekstrakt z HA, ewentualnie kroplą hydrolatu i dopiero to wymieszane połączyć z olejami.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:20   #3606
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja mam pytanie trochę z innej beczki jak chcę zmierzyć pH udoskonalonego hydrolatu papierkiem, to czekam aż on wyschnie, czy od razu po zmoczeniu mam ocenić?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:27   #3607
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mokry
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 18:40   #3608
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ok, dzięki
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 10:40   #3609
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej, nie wiedziałam w jakim temacie zapytać i ten wydaje mi się odpowiedni, ale jakby co to proszę nie bądźcie złe jak nie trafiłam

Otóż od jakiegoś czasu robię zakupy na ZSK i ostatnio wrzuciłam sobie do koszyka dwa ekstrakty owocowe- z mandarynki i truskawki. Teraz się zastanawiam nad tym jak je wykorzystać znalazłam przepis na blogu Idalii na serum z żelem hialuronowym (mam potrójny 1,5%), olejem i ekstraktem, ale zastanawiam się też czy ekstrakty nie sprawdziłyby się zmieszane ze spiruliną jako maseczka? Co o tym myślicie?
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 21:54   #3610
muchli
Raczkowanie
 
Avatar muchli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 267
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Doszło moje zamówienie. Wysmarowałam się żelem hialuronowym wymieszanym z olejem (dzięki za rady) z kiełków pszenicy. Kupiłam też 15 ml tego z malin i zastanawiam się jak to jest z tą jego ochroną przed UV.
Mam też peeling z nasion malin, ekstrakt z soku banana i próbkę glinki białek (poprosiłam i dostałam, to miło że tak robią). Już zastosowałam maseczkę i buzia gładziutka. Czekam tylko na nawilżenie, bo na tym zależy mi najbardziej.
muchli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 07:40   #3611
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Hej, nie wiedziałam w jakim temacie zapytać i ten wydaje mi się odpowiedni, ale jakby co to proszę nie bądźcie złe jak nie trafiłam

Otóż od jakiegoś czasu robię zakupy na ZSK i ostatnio wrzuciłam sobie do koszyka dwa ekstrakty owocowe- z mandarynki i truskawki. Teraz się zastanawiam nad tym jak je wykorzystać znalazłam przepis na blogu Idalii na serum z żelem hialuronowym (mam potrójny 1,5%), olejem i ekstraktem, ale zastanawiam się też czy ekstrakty nie sprawdziłyby się zmieszane ze spiruliną jako maseczka? Co o tym myślicie?
Ja mieszam ekstrakty z jogurtem i sotosuję jako maseczkę tylko trzeba uważac żeby nie zjeśc
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 08:42   #3612
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

witam, chciałam zapytać skąd się bierze te kupony rabatowe do zamowien Zrób Sobie Krem? szukałam i nic nigdzie nie ma o tym, nie wiem czy na maila wysyłają czy gdzieś to jest umieszczone na stronie ?

dzięki za odpowiedź

pozdrawiam.
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:59   #3613
florystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

hey
dziewczyny co polecacie z receptur jakies serum dla cery mieszanej tlustej w strefie Ti suche policzki cera wrazliwa mam 33 lata i cos przeciwzmarszczkowego - na biochemi Urody kupowalam serum granat a co polecacie na ZSK bo cos chce zamowis wlasnie tutaj - nigdy tu nie zamawialam moze znacie jakies serum co sobie duzo osob chwali?- z gory dziekuje za odpowiec
florystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:07   #3614
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Truskavvka Pokaż wiadomość
witam, chciałam zapytać skąd się bierze te kupony rabatowe do zamowien Zrób Sobie Krem? szukałam i nic nigdzie nie ma o tym, nie wiem czy na maila wysyłają czy gdzieś to jest umieszczone na stronie ?

dzięki za odpowiedź

pozdrawiam.
EDIT: właśnie na stronie sklepu pojawiła się informacja o kodzie rabatowym:

W dniach od 28.04 do 4.05 oferujemy rabat w wysokości 4% - w tym celu należy wpisać przy składaniu zamówienia kod rabatowy Majówka

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-20 o 22:53
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 14:55   #3615
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ktoś pytał /przepraszam, nie zacytowałam pytania, więc nie pamiętam nicku/ o to czy próbka korundu wystarczy na dłużej.
Owszem, wystarczy odrobinka wymieszana np. z żelem do mycia twarzy.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:58   #3616
luizar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego problemu z gratisami - przecież jest napisane na stronie zawsze co aktualnie dają. Nie pasuje, nie zamawiaj. Albo zapytaj grzecznie czy Ci wymienią na coś innego. Mnie zawsze zamieniają. Mnie pod względem gratisów zsk najbardziej odpowiada - bu nie daje wcale, a z mazideł dają odrobinki i raz 3/4 było przeterminowane.
Kobietki, gdzie jest to napisane? niestety nie mogę znaleźć...
luizar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 10:42   #3617
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez luizar Pokaż wiadomość
Kobietki, gdzie jest to napisane? niestety nie mogę znaleźć...
Prezenty w paczkach/zamówieniach czy coś takiego - po prawej stronie.
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:05   #3618
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ktoś pytał /przepraszam, nie zacytowałam pytania, więc nie pamiętam nicku/ o to czy próbka korundu wystarczy na dłużej.
Owszem, wystarczy odrobinka wymieszana np. z żelem do mycia twarzy.
Dziękuję za podpowiedź
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:03   #3619
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

witam i ja
Chciałam się Was zapytać: czy zauważyłyście zmiany w asortymencie na ZKS? Chodzi mi o mniejszą ofertę. PCo prawda dodano nowe hydrolaty ale sporo starych mam wrażenie, że zniknęło. Tak samo z olejkami eterycznymi, jest ich mniej albo mam zwidy
Wiecie coś może na ten temat?
I jeden dopisek: "Hydrolat oczarowy z kwiatów, ostanie sztuki, pojawią się w sklepie we wtorek wieczorem."
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?


Edytowane przez vanadis
Czas edycji: 2012-04-23 o 20:08
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 20:31   #3620
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
witam i ja
Chciałam się Was zapytać: czy zauważyłyście zmiany w asortymencie na ZKS? Chodzi mi o mniejszą ofertę. PCo prawda dodano nowe hydrolaty ale sporo starych mam wrażenie, że zniknęło. Tak samo z olejkami eterycznymi, jest ich mniej albo mam zwidy
Wiecie coś może na ten temat?
I jeden dopisek: "Hydrolat oczarowy z kwiatów, ostanie sztuki, pojawią się w sklepie we wtorek wieczorem."
robiłam zakupy wczoraj i kliknęłam hydrolat lawendowy, bo oczarowego nie było. Mogłam poczekać, bo wprost kocham jego działanie
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:35   #3621
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
robiłam zakupy wczoraj i kliknęłam hydrolat lawendowy, bo oczarowego nie było. Mogłam poczekać, bo wprost kocham jego działanie
a nie zauważyłaś że jest mniej hydrolatów ? Ok są nowe ale gdzie reszta ?
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 23:01   #3622
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
a nie zauważyłaś że jest mniej hydrolatów ? Ok są nowe ale gdzie reszta ?
Nie dość, że jest ich mniej, to są jeszcze droższe
O nowych hydrolatach nie wspomnę....
Chciałabym je wypróbować, ale cena powala.
W BU też tak zrobili
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 10:10   #3623
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cześć, jestem tu nowa i chciałam się przywitać. Ostatnio zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na ZSK i od razu dosyć spore. Na pierwszy ogień chciałam wypróbować peeling z nasion malin, ale mam z nim kłopot przy aplikacji. Drobinki są na tyle szorstkie i spore, że użyte samodzielnie spadają mi z twarzy i z peelingu nici. Nie mam pomysłu jak użyć tego peelingu. Na ZSK jest przepis na maseczkę peelingującą z glinką i żelem hialuronowym, ale moja skóra nie za bardzo lubi się z tymi specyfikami. Czy używałyście tego peelingu i macie jakiś pomysł z czym go można jeszcze ewentualnie zmieszać żeby dało się go normalnie aplikować?
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 11:17   #3624
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Cześć, jestem tu nowa i chciałam się przywitać. Ostatnio zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na ZSK i od razu dosyć spore. Na pierwszy ogień chciałam wypróbować peeling z nasion malin, ale mam z nim kłopot przy aplikacji. Drobinki są na tyle szorstkie i spore, że użyte samodzielnie spadają mi z twarzy i z peelingu nici. Nie mam pomysłu jak użyć tego peelingu. Na ZSK jest przepis na maseczkę peelingującą z glinką i żelem hialuronowym, ale moja skóra nie za bardzo lubi się z tymi specyfikami. Czy używałyście tego peelingu i macie jakiś pomysł z czym go można jeszcze ewentualnie zmieszać żeby dało się go normalnie aplikować?
Cześć
Proponuje wymieszać przed aplikacja na ręku z żelem do mycia buzi, który używasz, albo z olejem jakimś.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 12:43   #3625
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Cześć
Proponuje wymieszać przed aplikacja na ręku z żelem do mycia buzi, który używasz, albo z olejem jakimś.
Można też i z jednym, i z drugim, np. żel/szampon Babydream + oliwka Babydream.

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
witam i ja
Chciałam się Was zapytać: czy zauważyłyście zmiany w asortymencie na ZKS? Chodzi mi o mniejszą ofertę. PCo prawda dodano nowe hydrolaty ale sporo starych mam wrażenie, że zniknęło. Tak samo z olejkami eterycznymi, jest ich mniej albo mam zwidy
Wiecie coś może na ten temat?
I jeden dopisek: "Hydrolat oczarowy z kwiatów, ostanie sztuki, pojawią się w sklepie we wtorek wieczorem."
Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie dość, że jest ich mniej, to są jeszcze droższe
O nowych hydrolatach nie wspomnę....
Chciałabym je wypróbować, ale cena powala.
W BU też tak zrobili
Niestety część hydrolatów zniknie ze sklepów, bo producent (czy dystrybutor) zmienił ofertę i wprowadził znacznie droższe hydrolaty ekologiczne konserwowane benzoesanem sodu i sorbinianem potasu. W ZSK zostaną jeszcze hydrolaty bułgarskie.

Dla mnie jest to bardzo niedobra wiadomość, jestem uzależniona od hydrolatu migdałowego, neroli stosuję do perfumowania fazy wodnej. Niestety w wersjach ekologicznych są niedostępne. Chyba będę musiała zrobić zapasy.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-24 o 13:26
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 13:59   #3626
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Cześć
Proponuje wymieszać przed aplikacja na ręku z żelem do mycia buzi, który używasz, albo z olejem jakimś.
Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Można też i z jednym, i z drugim, np. żel/szampon Babydream + oliwka Babydream.
Tak też dzisiaj spróbuję. Mam nadzieję, że taka aplikacja się sprawdzi i będzie przyjemniejsza. Dziękuję za sugestie.




Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Niestety część hydrolatów zniknie ze sklepów, bo producent (czy dystrybutor) zmienił ofertę i wprowadził znacznie droższe hydrolaty ekologiczne konserwowane benzoesanem sodu i sorbinianem potasu. W ZSK zostaną jeszcze hydrolaty bułgarskie.

Dla mnie jest to bardzo niedobra wiadomość, jestem uzależniona od hydrolatu migdałowego, neroli stosuję do perfumowania fazy wodnej. Niestety w wersjach ekologicznych są niedostępne. Chyba będę musiała zrobić zapasy.
Mojej mamy ulubiony hydrolat to właśnie neroli. Nie będzie go już można kupić nie tylko w ZSK, ale i w innych sklepach z półproduktami także jak dobrze zrozumiałam, tak? Też mi się nie podoba taka informacja.
Lorri, a skąd masz informację o tym, że wchodzą nowe hydrolaty? Można gdzieś o tym przeczytać?
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:22   #3627
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Mojej mamy ulubiony hydrolat to właśnie neroli. Nie będzie go już można kupić nie tylko w ZSK, ale i w innych sklepach z półproduktami także jak dobrze zrozumiałam, tak? Też mi się nie podoba taka informacja.
Lorri, a skąd masz informację o tym, że wchodzą nowe hydrolaty? Można gdzieś o tym przeczytać?
Dzwoniłam do ZSK. Neroli może się jeszcze pojawić przed przerwą majową. W Mazidłach są dostępne hydrolaty nieekologiczne, ale stężenia konserwantów (Kathon CG) mnie skutecznie odstraszają.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:21   #3628
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do ZSK. Neroli może się jeszcze pojawić przed przerwą majową. W Mazidłach są dostępne hydrolaty nieekologiczne, ale stężenia konserwantów (Kathon CG) mnie skutecznie odstraszają.
Dobrze by było gdyby się jeszcze pojawił. Ale jak to końcówka to zapewne będzie go mało. Ja z kolei zamawiałam na Mazidłach hydrolat Neroli, ale odniosłam wrażenie, że był słabszy w działaniu i nie pachniał tak intensywnie jak ten z ZSK czy BU.
__________________
Spicy orange...

Edytowane przez fallen_apple
Czas edycji: 2012-04-24 o 15:27
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:14   #3629
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

że też wcześniej tutaj nie trafiłam. zaopatruję się w ZSK już od dawna. kuszą mnie te nowe hydrolaty, póki co mam zapas z BU, ale jak tylko zacznie się kończyć to wypróbuję kilka nowości z ZSK.


dziewczyny, polecicie mi coś naturalnego do nawilżania skóry pod oczami? mam 23 lata, zastanawiam się czy jest coś takiego co mogłoby zastępować mi krem pod oczy?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 09:07   #3630
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
że też wcześniej tutaj nie trafiłam. zaopatruję się w ZSK już od dawna. kuszą mnie te nowe hydrolaty, póki co mam zapas z BU, ale jak tylko zacznie się kończyć to wypróbuję kilka nowości z ZSK.


dziewczyny, polecicie mi coś naturalnego do nawilżania skóry pod oczami? mam 23 lata, zastanawiam się czy jest coś takiego co mogłoby zastępować mi krem pod oczy?
Też chętnie się dowiem
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.