Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawie - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 18:11   #871
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie jakos dobry dostepny tutaj syrop na kaszel? a raczej przeciwkaszlowy?
TZ cherla juz kilka dni, ma suchy kaszel, meczacy, duszacy, do tego gardlo go boli.
Ma sie umawiac do GP ale z dnia na dzien sie raczej nie uda. A ja spac nie moge
domowy z cebuli
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:39   #872
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
domowy z cebuli
najlepszy specyfik na swiecie, dziwne ze ktos jeszcze nie opatentowal i nie zaczal sprzedawac
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:10   #873
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Czesc kobietki Jak tam Wam weekend mija? Ja wczoraj bylam na silowni, pobiegalam po sklepach z kolezanka (nic nie kupilam z racji braku kasy ), zrobilam zakupy spozywcze na caly tydzien, a wieczorkiem bylam u znajomych na kawce. Dzis wybieram sie na basen, bo mam takie zakwasy po wczorajszej silowni, ze musze poplywac i troche sie rozruszac. Z rana naszla mnie motywacja na gotowanie i przygotowalam sobie miesko na hamburgery (dietetyczne z miesa mielonego z indyka), ktore bede na obiad i ugotowalam zupe bokulowa na kolacje Chcialam sie wybrac do parku po basenie, ale wlasnie zaczyna padac deszcz
__________________
When life gives you lemons make lemonade!
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 18:13   #874
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Vonnie Pokaż wiadomość
Czesc kobietki Jak tam Wam weekend mija? Ja wczoraj bylam na silowni, pobiegalam po sklepach z kolezanka (nic nie kupilam z racji braku kasy ), zrobilam zakupy spozywcze na caly tydzien, a wieczorkiem bylam u znajomych na kawce. Dzis wybieram sie na basen, bo mam takie zakwasy po wczorajszej silowni, ze musze poplywac i troche sie rozruszac. Z rana naszla mnie motywacja na gotowanie i przygotowalam sobie miesko na hamburgery (dietetyczne z miesa mielonego z indyka), ktore bede na obiad i ugotowalam zupe bokulowa na kolacje Chcialam sie wybrac do parku po basenie, ale wlasnie zaczyna padac deszcz
no niezle niezle

u mnie bez jakichs wiekszych atrakcji
w piatek grill
wczoraj spacer a pozniej troche pracy (planowanie calego tygodnia szkolnego)
dzis TZ wybyl z kumplem na 35km wedrowke (wrocil przed godzina i ledwo sie rusza )

a ja wylegiwalam sie w lozku do 11ej, pozniej leniwe sniadania a potem 1.5h biegalam po parku

teraz kolacja a pozniej odpoczynek .... bo jutro znowu poniedzialek
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 13:08   #875
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Kate Mosse? Od 5 lat ja mecze, co jakis czas podchodze i zaczynam od poczatku bo zapominam co sie wydarzylo, jeszcze ani razu do polowy nie doszlam, zawsze trafilo mi sie cos ciekawszego do czytania, ale w koncu trzeba bedzie sie zebrac. Mam jej jeszcze jedna "sepulcre" ciekawe czy tez taka sama
Tak dokladnie ta Ja juz sie wczytalam , nawet sie rozkrecilo.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
najlepszy specyfik na swiecie, dziwne ze ktos jeszcze nie opatentowal i nie zaczal sprzedawac
Nienawidze bylam zmuszana jako dziecko i mam uraz. Do surowej cebuli tez, tylko smazona toleruje.

Cytat:
Napisane przez Vonnie Pokaż wiadomość
Czesc kobietki Jak tam Wam weekend mija? Ja wczoraj bylam na silowni, pobiegalam po sklepach z kolezanka (nic nie kupilam z racji braku kasy ), zrobilam zakupy spozywcze na caly tydzien, a wieczorkiem bylam u znajomych na kawce. Dzis wybieram sie na basen, bo mam takie zakwasy po wczorajszej silowni, ze musze poplywac i troche sie rozruszac. Z rana naszla mnie motywacja na gotowanie i przygotowalam sobie miesko na hamburgery (dietetyczne z miesa mielonego z indyka), ktore bede na obiad i ugotowalam zupe bokulowa na kolacje Chcialam sie wybrac do parku po basenie, ale wlasnie zaczyna padac deszcz
Duzo nie zrobilam, na pewno nie tyle co chcialam. Troche pogrzebalam w ogrodzie, zanim mnie grad nie zmusil do ewakuacji .

Za to zakupy sie udaly -kupilam kurtke Iguana za 13 funtow w Tikeju . Cos czuje ze im sie metki pomelily .
No i kupilam sobie ... kurnik . Znaczy nie dla mnie, dla kurek .

Nie wyspalam sie wiec wypilam szklanke Pepsi i teraz siedze jakas taka pobudzona .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:24   #876
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

lorcia na takim dopalaczu to cie pewnie do jutra bedzie trzymalo

od ktorej strony sie rozkreca?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:09   #877
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Wlasnie kupilam bilety na swieta dla dwoch osob za uwaga 120 funtow lacznie z bagazem
Wiem ze troche wczesnie jeszcze ale za taka cene to grzech bylo nie brac. Mam nadzieje, ze wreszcie rozkreci sie konkurencla dla tego chciwego lotu ktory doslownie zdziera z ludzi i wymysla ceny z kosmosu

A poza tym to naprawde mam dosc tej pogody juz. Przemoklam dzisiaj, parasolke mozna sobie wsadzic przy takim wietrze , stopy plywaly mi w butach, wiec caly dzien sie strasznie niekomfortowo czulam.

Widze ze temat diet ciagle na czasie, ja niestety sie kompletnie nie znam, wrecz przeciwnie szukam diet co pozwalaja zdrowo przytyc

aaa i rowniez polecam syrop z cebuli Mi nawet smakowal, babcia mnie poila w dziecinstwie. Za to nie znosilam tej wstretnej mieszanki z masla, czosnku, mleka, miodu (bleeee), do ktorej tez bylam pzymuszana


Lori to ty masz kury? Fajnie
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 21:16   #878
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Ania wow! Co za cena! Zdradzisz jaka linia i jakie daty mniej więcej? Ja już też powoli myślę, czy jechać na święta, czy nie. Jeśli byśmy mieli zapłacic 600f jak za zeszłoroczny wyjazd to na pewno nie pojedziemy, ale jakby to miało być coś w okolicach 120f to czemu nie hehe naprawdę cena rewelacyjna , ale póki co szykuję się na tygodniowy urlopik z rodziną w Polsce za 2 tygodnie juhhhuuu podobno ma być super pogoda, oby
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 21:37   #879
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Kasiu kupowalismy o tu http://www.oltexpress.com/
początkowo mieli przewozy tylko krajowe, ale sie rozkręcają
Lecimy 22 grudnia, a wracamy tuz po nowym roku czyli daty idealne, zawsze tulaliśmy sie po lotniskach juz w trakcie swiąt bo bylo taniej leciec niż przed, a i tak to byl straszny wydatek.

Tez slyszalam o tej pogodzie, na majowy weekend maja miec 30 stopni!!
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 21:49   #880
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Lora gratulacje zakupu .... chociaz pojecia ni mom co to Iguana

Anka gdzie takie ceny? wizzair jeszcze nie ma nawet biletow dostepnych w tym terminie :/

***

eeeeee
padam na ryjka
lozeczko,podusia ....mmmmm gudnajt
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 21:53   #881
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Kasiu kupowalismy o tu http://www.oltexpress.com/
początkowo mieli przewozy tylko krajowe, ale sie rozkręcają
Lecimy 22 grudnia, a wracamy tuz po nowym roku czyli daty idealne, zawsze tulaliśmy sie po lotniskach juz w trakcie swiąt bo bylo taniej leciec niż przed, a i tak to byl straszny wydatek.

Tez slyszalam o tej pogodzie, na majowy weekend maja miec 30 stopni!!
kurcze bardzo kuszące są te ceny
dla naszej czwórki wyjazd na 3 tygodniową przerwę świąteczną wyniósłby 180 funcików - tanio jak barszcz
tylko ja się trochę boję, bo to nie wiadomo jak to będzie za te 8 miesięcy a może to OLT skończy jak Air Polonia
a może ja już nie będę pracować i będę mogła polecieć w każdym terminie
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 22:18   #882
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
kurcze bardzo kuszące są te ceny
dla naszej czwórki wyjazd na 3 tygodniową przerwę świąteczną wyniósłby 180 funcików - tanio jak barszcz
tylko ja się trochę boję, bo to nie wiadomo jak to będzie za te 8 miesięcy a może to OLT skończy jak Air Polonia
a może ja już nie będę pracować i będę mogła polecieć w każdym terminie

no mam nadzieje, ze jakos pociągną chociaż do końca roku
a co sie stalo z air polonia? nawet o nich nie slyszalam
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:25   #883
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

6 lat temu mieliśmy lecieć do Polski na Boże Narodzenie, ja w 2-gim miesiącu ciąży i Air Polonia zbankrutowała :P nie odzyskaliśmy pieniędzy i pojechaliśmy autokarem
chyba nie muszę tłumaczyć czemu nie lubię tanich linii lotniczych i przez dłuższy czas korzystaliśmy tylko z BA
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 07:56   #884
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Ja pamiętam ze mieliśmy niezłe przejścia z Central Wings, każdy lot był opóźniony, a te opóźnienia to było raz 8 godzin, innym razem 5
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 13:04   #885
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
lorcia na takim dopalaczu to cie pewnie do jutra bedzie trzymalo

od ktorej strony sie rozkreca?
No mnie nawet lody kawowe pobudzaja, wiec bardzo prawdopodobne .

A rozkrecilo sie jak ta dziewczyna znalazla trupa w rzece .

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Wlasnie kupilam bilety na swieta dla dwoch osob za uwaga 120 funtow lacznie z bagazem

Lori to ty masz kury? Fajnie
Super cena Anka .

A kur jeszcze nie mam, powinny byc w przyszym tygodniu, jak sie kurnik zrobi.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Lora gratulacje zakupu .... chociaz pojecia ni mom co to Iguana
Takie zwierzatko .


Wreszcie ladny dzien, choc ma lac wieczorem .

Siostra do mnie przylatuje w czerwcu na dluuugi weekend . Wzielam sobie 3 dni wolnego i mam w sumie 9 pod rzad .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:26   #886
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość

A rozkrecilo sie jak ta dziewczyna znalazla trupa w rzece .
a nie, to o trupku to ze 3 razy czytalam. raz doszlam nawet do momentu jak ona gdzies z tymi pamietnikami za ojcem na wojne czy cos. jak skoncze zaczytywac sie o przygotowywaniu zdrowego zarelka dla Tygrysa to moze znowu sie za nia wezme.

Siedze i fachowca pilnuje. Skul mi lazienke dokumentnie, niechcacy przebil sie do lazienki na parterze (kolejny sufit do zrobienia) a teraz plytki uklada. ciekawe jak to wyjdzie. co innego projektowac uklad plytek a co innego widziec je na scianie.

wybralismy naroznik do salonu ale wielki jak nie wiem, no i cos nam te wymiary nei pasowaly, napisalam do producenta z konkretnym pytaniem o jego szerokosc. ustalenie jej zajelo nam 10 maili i koniecznosc wyslania obrazka z pytaniem: jezeli to jest wymiar A, a to jest B to ile ma E. Panienka w kolko o czym innym pisala. Okazalo sie ze sie rabneli i zly wymiar mieli na schemacie. Dziwne ze jeszcze nikt sie nie skarzyl bo oni juz ladnych pare lat sprzedaja te meble. Gdyby przyszedl mi naroznik i brakowaloby mu pol metra to chyba bym sie zdenerwowala.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2012-04-24 o 14:30
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:32   #887
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Ale jest bezadziejna pogoda, jak pomysle ze tak ma byc prawie caly maj to mi sie nie chce... Wczoraj wieczorkiem bylam na spotkaniu z pozegnalnym kolezank, ktora wyprowadza sie na stale do Hispanii, w tym rejonie co ona bedzie mieszkac (Marbella) juz jest prawie 30 stopni, chyba jade z nia
__________________
When life gives you lemons make lemonade!
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:38   #888
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Gdyby przyszedl mi naroznik i brakowaloby mu pol metra to chyba bym sie zdenerwowala.
Haha, ja chyba tez. I jak tam plytki wygladaja na scianie? Tak, jak to sobie wyobrazalas?

Cytat:
Napisane przez Vonnie Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorkiem bylam na spotkaniu z pozegnalnym kolezank, ktora wyprowadza sie na stale do Hispanii, w tym rejonie co ona bedzie mieszkac (Marbella) juz jest prawie 30 stopni, chyba jade z nia
Czy mozecie mnie wziac ze soba????
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 23:41   #889
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

napisałabym coś
ale padam na pyszczek ide spaccccccccc

aaa niby to nie na temat i w ogole ... ale wlasnie jestem na etapie przygotwania lekcji o holokauscie
bardzo ciekawa historia ...
polecam
warto obejrzec
Born in a death camp: A miracle baby and her mother http://www.youtube.com/watch?v=HLVhVJrDEmg
http://www.youtube.com/watch?v=SzJnX...feature=relmfu

ok....branoc
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 00:24   #890
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

kofcia - ale tematy zarzucasz...
ja musze cos lekkiego i przyglupiego najlepiej po tych dwoch tygodniach

podpowiedzcie jakas dobra lekture, tylko bez wampirkow, sci fi, szwedzkich sag detektywistycznych
Leza, czekaja i kwicza:
The Islamist
Miedziany Jezdziec (albo odwrotnie)
One Day in life

i nic mi nie podchodzi..

Vonnie, przepraszam, opisalas sie - wroce do twojego postu o diecie za kilka dni, bo chwilowo mialam przymusowa wirusowa (syn na poczatek, pozniej ja i maz) i na razie to jak zjem tosta to jest cud

Lorciu - kury? A co kot na to?

Mam chrzciny niedlugo, co jak i ile na prezent (to ten moj chrzesniak ktory wreszcie zostanie ochrzczony bo na razie to tylko tytul nosi) najblizsza przyjaciolka... porady?

a nasza panna mloda to na miodowy jedzie czy wraca do nas?
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 08:22   #891
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Baktii nie podszedl Ci miedzany jezdziec ???? zamowilam go sobie z Polski,czytalam tyle pozytywnych opinii.jeszcze nie zaczelam.ja mam mnostwo takich "lekkich ksiazek" moze chcesz cos?
Co do prezentu,to kupilam zabawke(50f),pamitake z chrztu(cos religijnego)aniola stroza w szkle (okolo 20f w kosciele) http://www.giftsbyyork.com/catalog/p...roducts_id/588 wiekszy niz ten i troche inaczej wygladal i zestaw pierwszych sztuccy.

Bea jak sie czujesz ? ktory to juz tydzien ?

Vonnie gratuluje tak wielkiego spadku wagi i zielenieje z zazdrosci

Ania super z tym biletem,szkoda ze w naszych okolicach nie lataja buuuuu.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:40   #892
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

dzieki maatra zapomnialam powiedziec ze maly ma juz 3 lata, wiec bedzie sobie dobrze zdawal sprawe ze impreza dzieje sie wokol niego

Jezdzca mam od 5 lat i nie wiem ile razy sie do niego zabieralam i cos mi nie idzie...
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:56   #893
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Jezdziec miedziany i druga jego czesc- REWELACJA

podobały mi się niesamowicie! Początek ciężko szedl ale potem jak doszło do opisów i przygód-super!

****
Młoda ciągle dochodzi do siebie po niezłym szoku Na miesiąc jedzie w przyszłym roku ale na urlopie zostaje w PL do 4 maja...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2012-04-25 o 11:58
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:22   #894
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

Lorciu - kury? A co kot na to?
Jeszcze nie wiem, ale TZ uwaza ze to dosc drogie jedzenie dla kota . Mam nadzieje ze nie bedzie ich atakowal.



Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Młoda ciągle dochodzi do siebie po niezłym szoku Na miesiąc jedzie w przyszłym roku ale na urlopie zostaje w PL do 4 maja...
A co cie tak zszokowalo Mloda ?



Ale lalo u nas w nocy. Przynajmniej wiem ze mi nic w domu nie przecieka .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:46   #895
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość


A co cie tak zszokowalo Mloda ?

aaaaa duzo rzeczy Miedzy innymi ze stres mnie takie w polowie złapał że nie reagowałam na komendy i na to co robiłam

Makijażystka musiala mną potrząsnąć żebym na jej prosbę spojrz w gore-spojrzala w gore (3 razy patrzalam w dol i raz w bok) , Z księdzem biłam się o obrączkę (brałam swoją zamiast TZta) etc włącznie z tym że w kosciele stanelismy nie po swojej stronie wiec z zza plecow nam krzyczeli przemiencie sie

duuuuuzooooo bym tu mogla opisac
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2012-04-25 o 13:49
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 15:26   #896
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem, ale TZ uwaza ze to dosc drogie jedzenie dla kota .
Haha, ja tez tak uwazam. Ale przynajmniej swiezutkie

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
aaaaa duzo rzeczy Miedzy innymi ze stres mnie takie w polowie złapał że nie reagowałam na komendy
Ola, a to w stresie nie powinno byc odwrotnie? Ze niby sie podaza za tlumem i slucha rozkazow bez sprzeciwu?

Kofi - ten film na youtube b.ciekawy, ale ja tez w stresie zyje ostatnio i tez jest to dla mnie za ciezki kaliber... Ledwo daje rade ogladac 1 odcinek Homeland tygodniowo...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:21   #897
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Haha Ola to rzeczywiscie troche sie zestresowalas
Ale imion nie pomylilas co?
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:20   #898
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Młoda ciągle dochodzi do siebie po niezłym szoku Na miesiąc jedzie w przyszłym roku ale na urlopie zostaje w PL do 4 maja...
Gratulacje Olu
Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
aaaaa duzo rzeczy Miedzy innymi ze stres mnie takie w polowie złapał że nie reagowałam na komendy i na to co robiłam

Makijażystka musiala mną potrząsnąć żebym na jej prosbę spojrz w gore-spojrzala w gore (3 razy patrzalam w dol i raz w bok) , Z księdzem biłam się o obrączkę (brałam swoją zamiast TZta) etc włącznie z tym że w kosciele stanelismy nie po swojej stronie wiec z zza plecow nam krzyczeli przemiencie sie

duuuuuzooooo bym tu mogla opisac

przynajmniej jest co wspominac
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:32   #899
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Ola to faktycznie stresu było co niemiara! Ale przeżyliście i pewnie świetnie się bawiliście na weselu super fotki na fb, czekamy na więcej! A zdradzisz jakie macie plany na podróż przyszłoroczną czy jeszcze nie wiecie?
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:18   #900
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Dzięki dziewczyny

ANia imion nie pomyliłam, nawet nie płakałam na ślubie (choc nogi trzesly mi sie do samego konca) tylko cały czas sie smialismy

Kasia wesele bylo zarypiaste, czas plynal bardzo wolno z czego jestem baaardzo zadowolona, jedzenie bylo pyszne, choc zbyt wiele nie zjadlam z wiadomych powodow, orkiestra byla jeszcze lepsza niz jedzenie grali same nowosci, nie bylo zadnych upokarzajacych zabaw (nie ustalalismy tego wczesniej), goscie nie zawiedli bawili sie wspaniale, no i pogoda.... o godzinie 12 po jednej scianie deszczu pozostalo tylko wspomnienie

przyszloroczna podroz do Chorwacji... Jesli nic nie wyskoczy i beda srodki finansowe


Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

Ola, a to w stresie nie powinno byc odwrotnie? Ze niby sie podaza za tlumem i slucha rozkazow bez sprzeciwu?
chyba nie u mnie seryjnie czulam sie jakby mnie kto ogluszyl, jakbym stracila orientacje... później juz był luz... do tego stopnia ze nożyczkami obcinałam sukienkę podczas wesela
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2012-04-25 o 22:21
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 00:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.