Zapuszczanie włosów - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 08:00   #4651
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez yuna6666 Pokaż wiadomość
Mi się marza do pasa najdalej do bioder ale zanim osiągne ten cel to 2 lat miną. Jak oceniacie picie drożdży, wpływa na porost ?
Ja jestem w trakcie drugiej serii Dziś 28 kubek. Poprzednio piłam 2 miesiące. W pierwszym 1,5 cm przyrostu, w drugim nie zmierzyłam
W poniedziałek będę mierzyć i bardzo jestem ciekawa ile urosły, a coś na pewno, bo odrost coraz większy
Paznokcie mam jeszcze twardsze i jedyne co to cera się pogorszyła, ale nie wiem czy to wina drożdży czy po prostu antykoncepcja przestała mi służyć...
Zaopatrzyłam się w nową odżywkę, tabletki z wit B oraz pillingiem do twarzy na poprawienie humoru
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:02   #4652
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Zapuszczanie włosów

Można się przyłączyć

Chyba zaczynam na dobre zapuszczać, choć cały czas mam wątpliwości:
1) czy nie odczekać jeszcze 10cm aż mi się zagęszczą włoski z przodu
2) czy przy tak rzadkich włosach jest w ogóle sens.

Mam teraz włosy do brody z resztami cieniowania. W końcu pozbyłam się asymetrii (miesiąc temu) i wygolonego tyłu (inwencja fryzjerki - bez mojej zgody).
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:15   #4653
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

A mi się podobają dłuuugie włosy nawet na niskiej osobie, takie do kolan przełknę, dłuższe już raczej nie
Ale sama dostałabym fioła gdybym zaczęła siadać na włosach.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:40   #4654
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cześć dziewczyny. Nową zapuszczaczkę witam Zapuszczaj zapuszczaj ja z identyczne jak masz w avatarze zaczęłam swoje zxapuszczać, więc wiary i cierpliwości

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
aż się zarumieniłam Dziękuję za komplement
Chodzi mi o taką wodę brzozową:
http://www.ebay.de/itm/Birkenhaarwas...ht_2785wt_1139
Co do odżywki z Botanics to moje MUST HAVE!!
Kamila Blondi Ło matko skąd tę cenę mają???, w PL groszowe sprawy ...
ja dałam ciała jak byłam u rodziców w Niemczech, że w Rossmannie nie kupiłam.
Ale tak, ta się nadaje, może ona jakaś super ekstra jest ...


Cytat:
Napisane przez yuna6666 Pokaż wiadomość
Mi się marza do pasa najdalej do bioder ale zanim osiągne ten cel to 2 lat miną. Jak oceniacie picie drożdży, wpływa na porost ?
O to widzę będzie z kim się zaprzyjaźnić na dłużej Piłam drożdże 3 miesiące, na galerii są zdjęcia, brak pierwszego , ot nie pomyślałam, żeby zrobić w mokrych. czyli tam w sumie efekty picia 2 miesięcy
Widać różnicę. Do tej pory rosły 0,5 cm na miesiąc. Po drożdżakach miałam 4,5 cm w 3 miesiące oraz mega wysyp baby hair, drugi bardzo intensywny wysyp miałam po Jantarze. Teraz tez widzę młode ale nie aż tak masowo
Więc polecam. Ja za 3 tyg wracam znów do 3 miesięcznej kuracji.
Teraz piję pokrzywę 2xdz., jem len mielony 30gr i łykam 600mg CP oraz wcierka Alpecin.

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
A czekaj, bo chyba coś przegapiłam. Z jakiego na jaki farbujesz?
Katarynka ja usiłuję uzyskać kolor przypominający moje naturalne włoski czyli ciemny blond. Jak na razie z marnym skutkiem
mimo iz mam 35 lat może z 4 siwki widzę, więc chciałabym na córci Komunii ( za 3 lata) polansować sie w naturalkach

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A mi się podobają dłuuugie włosy nawet na niskiej osobie, takie do kolan przełknę, dłuższe już raczej nie
Ale sama dostałabym fioła gdybym zaczęła siadać na włosach.
Mówią, że o gustach się nie dyskutuje mnie podobają się włoski do linii stanika z prostą linią cięcia lub dłuższe do pasa, ale to już tak wycieniowane jak ma Anwen. Dłuższe już na mnie wrażenia nie robią
Pewnie: "w miare jedzenia rośnie apetyt", no ale z moim przyrostem....marzenia
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:58   #4655
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Katarynka ja usiłuję uzyskać kolor przypominający moje naturalne włoski czyli ciemny blond. Jak na razie z marnym skutkiem
mimo iz mam 35 lat może z 4 siwki widzę, więc chciałabym na córci Komunii ( za 3 lata) polansować sie w naturalkach
dzięki za przywitanie

spodobał mi się odnośnik do Komunii córki - może też sobie taki wyznaczę - do tej pory to chyba zdążę zapuścić. Chcę na razie do łopatek Zdążę - jeszcze sporo lat mam
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:34   #4656
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć

Chyba zaczynam na dobre zapuszczać, choć cały czas mam wątpliwości:
1) czy nie odczekać jeszcze 10cm aż mi się zagęszczą włoski z przodu
2) czy przy tak rzadkich włosach jest w ogóle sens.
Hej
Oj tam, nie ma na co czekać
A zapuszczać warto - spróbuj - jeśli będzie wyglądało "biednie" zawsze zdążysz ściąć.

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Mówią, że o gustach się nie dyskutuje mnie podobają się włoski do linii stanika z prostą linią cięcia lub dłuższe do pasa, ale to już tak wycieniowane jak ma Anwen. Dłuższe już na mnie wrażenia nie robią
Ja zawsze miałam słabość do długości do bioder z wycieniowaną linią, talia to było minimum marzeń (takie mam obecnie, na prostych uwielbiam równe cięcie na tej wysokości, niestety a może stety moje falują więc ścięłam je w U) a dłuższe podobają mi się u innych ale nie zawsze i wtedy koniecznie wycieniowane.

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
spodobał mi się odnośnik do Komunii córki - może też sobie taki wyznaczę - do tej pory to chyba zdążę zapuścić. Chcę na razie do łopatek Zdążę - jeszcze sporo lat mam
O, dobra myśl, ale za 8 lat to już chyba nie zrobię szału jakbym się nie starała
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:40   #4657
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
dzięki za przywitanie

spodobał mi się odnośnik do Komunii córki - może też sobie taki wyznaczę - do tej pory to chyba zdążę zapuścić. Chcę na razie do łopatek Zdążę - jeszcze sporo lat mam
heh mnie też. Ja sobie wyznaczyłam datę pójścia mojego starszego synka do szkoły czyli sierpień 2013
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 14:11   #4658
kamki
Raczkowanie
 
Avatar kamki
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 76
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Mówią, że o gustach się nie dyskutuje mnie podobają się włoski do linii stanika z prostą linią cięcia lub dłuższe do pasa, ale to już tak wycieniowane jak ma Anwen. Dłuższe już na mnie wrażenia nie robią
Pewnie: "w miare jedzenia rośnie apetyt", no ale z moim przyrostem....marzenia
Mam tak samo, i też jakoś czuję, ze miną lata nim będę miała włosy do stanika (kręcone, więc od pół roku stale na długości ramion)
A najpiękniejsze są kilka cm za biust. Mój gust oczywiście - ale to chyba prawda z "w miarę jedzenia apetyt rośnie" - zapuszczasz zapuszczasz, i stale chcesz więcej.
__________________
_______________

- Czas wszystko zmienia.
- Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi wszystko zostaje jak było kiedyś.

Zapuszczam włosy
25 cm(sierpień),

I cel: 35 cm

niekosmetyczny blog dla kobiet


Kapryśne loki - blog
kamki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:13   #4659
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ciemny blond, a mieszałaś? Za mną ostatnio chodzą blond włosy, myślałam, żeby zmieszać słodkie cappuccino i naturalny blond (z Joanny). Ale nadal nie jestem przekonana, czy dobrze mi będzie w tym kolorze. Zobaczę w jakimś programie jak będę wyglądała w jasnych włosach. Ale nie wiem też, czy nie szkoda ich. Bo jak sobie pomyślę o rozjaśniaczach itp., to mi się słabo robi. A nie chcę mieć nie wiadomo czego na głowie. Może zostanę przy brązie.

Kamki
ja już teraz wiem, że nie chcę dłuższych niż do talii Serio. Wolałabym na prawdę już teraz martwić się jedynie o stan końcówek, podcinać regularnie, żeby zawsze były śliczne. Dłuższe sobie może znów zacznę hodować jak się nacieszę długimi, zdrowymi, pięknymi włosami Tylko kiedy to nastąpi...
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:46   #4660
yuna6666
Raczkowanie
 
Avatar yuna6666
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 188
GG do yuna6666
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Ciemny blond, a mieszałaś? Za mną ostatnio chodzą blond włosy, myślałam, żeby zmieszać słodkie cappuccino i naturalny blond (z Joanny). Ale nadal nie jestem przekonana, czy dobrze mi będzie w tym kolorze. Zobaczę w jakimś programie jak będę wyglądała w jasnych włosach. Ale nie wiem też, czy nie szkoda ich. Bo jak sobie pomyślę o rozjaśniaczach itp., to mi się słabo robi. A nie chcę mieć nie wiadomo czego na głowie. Może zostanę przy brązie.

Kamki
ja już teraz wiem, że nie chcę dłuższych niż do talii Serio. Wolałabym na prawdę już teraz martwić się jedynie o stan końcówek, podcinać regularnie, żeby zawsze były śliczne. Dłuższe sobie może znów zacznę hodować jak się nacieszę długimi, zdrowymi, pięknymi włosami Tylko kiedy to nastąpi...
Lepiej zostań przy brazie. Ja rozjaśniałam z ciemnych i poszły 3 opakowania rozjaśniacza a potem szampon marion fioletowy żeby zlikwidować zółty odcień.
__________________
Cel włosy do pasa
drożdże, pokrzywa, skrzyp, vitapil, wit z grupy B, wit A+E od 27.04
pielęgnacja zgodna z CG od 01.03
yuna6666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:47   #4661
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Zapuszczanie włosów

To i ja się dołączę
Moje włosy są na zdjęciu z avatara..Niestety krótkie, a chcę zapuścić do zapięcia stanika, a później jeszcze więcej..Może do pasa?
Zapuszczam je od sierpnia, kiedy to ścięłam na boba, czyli przód był minimalnie za ucho, a tył jeszcze krótszy..
Teraz już na szczęście troszkę urosły
Zaczęłam o nie dbać od zewnątrz używając odżywek, maski raz w tygodniu i takiego olejku na zniszczone końce, po każdym myciu..przymierzam się też do olejowania, ale na razie zbieram opinie który najlepszy, a od wewnątrz, to piję drożdże i łykam tabletki Vitapil i mam nadzieję że urosną w miarę szybko..
Jak myślicie? Ile dać im czasu? Jaki wyznaczyć sobie termin na osiągnięcie zdrowych, pięknych i długich włosków?
miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 15:51   #4662
yuna6666
Raczkowanie
 
Avatar yuna6666
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 188
GG do yuna6666
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nową zapuszczaczkę witam Zapuszczaj zapuszczaj ja z identyczne jak masz w avatarze zaczęłam swoje zxapuszczać, więc wiary i cierpliwości



Kamila Blondi Ło matko skąd tę cenę mają???, w PL groszowe sprawy ...
ja dałam ciała jak byłam u rodziców w Niemczech, że w Rossmannie nie kupiłam.
Ale tak, ta się nadaje, może ona jakaś super ekstra jest ...



O to widzę będzie z kim się zaprzyjaźnić na dłużej Piłam drożdże 3 miesiące, na galerii są zdjęcia, brak pierwszego , ot nie pomyślałam, żeby zrobić w mokrych. czyli tam w sumie efekty picia 2 miesięcy
Widać różnicę. Do tej pory rosły 0,5 cm na miesiąc. Po drożdżakach miałam 4,5 cm w 3 miesiące oraz mega wysyp baby hair, drugi bardzo intensywny wysyp miałam po Jantarze. Teraz tez widzę młode ale nie aż tak masowo
Więc polecam. Ja za 3 tyg wracam znów do 3 miesięcznej kuracji.
Teraz piję pokrzywę 2xdz., jem len mielony 30gr i łykam 600mg CP oraz wcierka Alpecin.



Katarynka ja usiłuję uzyskać kolor przypominający moje naturalne włoski czyli ciemny blond. Jak na razie z marnym skutkiem
mimo iz mam 35 lat może z 4 siwki widzę, więc chciałabym na córci Komunii ( za 3 lata) polansować sie w naturalkach



Mówią, że o gustach się nie dyskutuje mnie podobają się włoski do linii stanika z prostą linią cięcia lub dłuższe do pasa, ale to już tak wycieniowane jak ma Anwen. Dłuższe już na mnie wrażenia nie robią
Pewnie: "w miare jedzenia rośnie apetyt", no ale z moim przyrostem....marzenia
Ja piłam jakiś czas temu drożdże rozpuszczone w mleku i nie wiem czy przełkne rozpuszczone w wodzie. Dziś kupiłam ha - pantoten. Do tego mam wit z grupy B3. Chyba nie przesadzam z tymi tabletkami ?

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Hej
Oj tam, nie ma na co czekać
A zapuszczać warto - spróbuj - jeśli będzie wyglądało "biednie" zawsze zdążysz ściąć.



Ja zawsze miałam słabość do długości do bioder z wycieniowaną linią, talia to było minimum marzeń (takie mam obecnie, na prostych uwielbiam równe cięcie na tej wysokości, niestety a może stety moje falują więc ścięłam je w U) a dłuższe podobają mi się u innych ale nie zawsze i wtedy koniecznie wycieniowane.



O, dobra myśl, ale za 8 lat to już chyba nie zrobię szału jakbym się nie starała
Czy z prostych włosów da radę osiągnać efekt lekko falowanych włosów np za pomocą odpowiedniego cieniowania ?

kuleczkka, miranda122
Witam
__________________
Cel włosy do pasa
drożdże, pokrzywa, skrzyp, vitapil, wit z grupy B, wit A+E od 27.04
pielęgnacja zgodna z CG od 01.03

Edytowane przez yuna6666
Czas edycji: 2012-04-27 o 15:55
yuna6666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 16:23   #4663
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez yuna6666 Pokaż wiadomość
Lepiej zostań przy brazie. Ja rozjaśniałam z ciemnych i poszły 3 opakowania rozjaśniacza a potem szampon marion fioletowy żeby zlikwidować zółty odcień.
Chyba faktycznie tak zrobię... A tak mi się marzyły złote włosy! Może jeszcze nic straconego, kiedyś miałam bardzo jasne włosy. W ogóle moje naturalne to takie mysie, a jako dziecko miałam najprawdziwszy blond. Pewnego lata tak się złożyło, że byłam miesiąc nad morzem (nie naszym) i od słońca baaardzo mi się włosy rozjaśniły, a farba wyprała. Takie, jak wtedy miałam mogłabym męczyć farbą (nie były jakoś wysuszone o dziwo!), ale jeszcze faktycznie mam za ciemne.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 16:42   #4664
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez yuna6666 Pokaż wiadomość
Czy z prostych włosów da radę osiągnać efekt lekko falowanych włosów np za pomocą odpowiedniego cieniowania ?
Wątpię A masz jakiekolwiek tendencje do skrętu lub wywijania?

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
przymierzam się też do olejowania, ale na razie zbieram opinie który najlepszy
Hej
I który póki co wygrywa w sondażach?
Obawiam się, że każdemu pasuje co innego, u mnie te polecane szału nie robią. Najlepiej zacząć od czegoś co da się spożytkować inaczej niż na włosy - czyli oliwa z oliwek, oliwki dla dzieci (Hipp, Babydream fur mama) lub dla dorosłych (Alterry). Nie polecam lnianego bo śmierdzi A zaczynałam od kokosowego bo urzekł mnie zapach.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 17:14   #4665
yuna6666
Raczkowanie
 
Avatar yuna6666
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 188
GG do yuna6666
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Wątpię A masz jakiekolwiek tendencje do skrętu lub wywijania?



Hej
I który póki co wygrywa w sondażach?
Obawiam się, że każdemu pasuje co innego, u mnie te polecane szału nie robią. Najlepiej zacząć od czegoś co da się spożytkować inaczej niż na włosy - czyli oliwa z oliwek, oliwki dla dzieci (Hipp, Babydream fur mama) lub dla dorosłych (Alterry). Nie polecam lnianego bo śmierdzi A zaczynałam od kokosowego bo urzekł mnie zapach.
Chyba nie. Od 7 lat miałam dłuższe włosy jedynie przed łopatki. Teraz za ramiona wycieniowane więc końce się lekko wywijają.
__________________
Cel włosy do pasa
drożdże, pokrzywa, skrzyp, vitapil, wit z grupy B, wit A+E od 27.04
pielęgnacja zgodna z CG od 01.03
yuna6666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 17:35   #4666
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Hej
Oj tam, nie ma na co czekać
A zapuszczać warto - spróbuj - jeśli będzie wyglądało "biednie" zawsze zdążysz ściąć.

O, dobra myśl, ale za 8 lat to już chyba nie zrobię szału jakbym się nie starała
Ja już tak zapuszczam od prawie roku - efekt jest taki, że mam takie samej długości jak rok temu.

też mi to przez myśl przemknęło - bo to coś ok. 8 pewnie będzie - no może 7 bo dzieci w 2 klasie do szkoły idą a zaraz 6 latki mają mieć obowiązek szkolny.
Przerzucęsie wiec na Komunię syna
Cytat:
Napisane przez yuna6666 Pokaż wiadomość

kuleczkka, miranda122
Witam
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 10:48   #4667
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Hej
I który póki co wygrywa w sondażach?
Obawiam się, że każdemu pasuje co innego, u mnie te polecane szału nie robią. Najlepiej zacząć od czegoś co da się spożytkować inaczej niż na włosy - czyli oliwa z oliwek, oliwki dla dzieci (Hipp, Babydream fur mama) lub dla dorosłych (Alterry). Nie polecam lnianego bo śmierdzi A zaczynałam od kokosowego bo urzekł mnie zapach.

Właśnie zastanawiałam się nad tym z Alterry, bo czytałam wiele pozytywnych opinii, a i cena nie jest za wysoka

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:



Edytowane przez miranda122
Czas edycji: 2012-04-28 o 10:47
miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 10:51   #4668
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość


Kamila Blondi Ło matko skąd tę cenę mają???, w PL groszowe sprawy ...
ja dałam ciała jak byłam u rodziców w Niemczech, że w Rossmannie nie kupiłam.
Ale tak, ta się nadaje, może ona jakaś super ekstra jest ...
Ta cena jest za 6 butelek po 500 ml czyli 3 l Przesyłka droższa od towaru
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:45   #4669
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Ta cena jest za 6 butelek po 500 ml czyli 3 l Przesyłka droższa od towaru

a widzisz, nie doczytałam


katarynka ciemny blond to moje naturalne włosy. Ostatnio od 2 lat nosiłam krótkie tył podgolony, z przodu dłuższe i miałam pasemka. Blond, moje i ciemny brąz. Jaką farbą to nie wiem, bo u fryzjera robione


na drugiej stronie w efektach picia drożdży są moje włosy z wakacji

Jeżeli chcesz rady, to nie rozjaśniaj, później odrosty czyli znów rozjaśnianie i znów i znów, później zaczną sie kruszyć i będziesz bić głową w mór. Jak chcesz zapuścić to nic z nimi nie rób, chyba, że jakieś ziołowe lub naturalne farby typu Herbatint.

miranda witaj takie masz włoski jak ja i tez zapuszczam z boba

yuna6666 Kwas pantotenowy to witamina B5, więc śmiało sobie łykaj B5. Proste to proste, jak nie zakręcisz to nici z fal.
Możesz próbować je wydobyć, ale to na CG musiałabyś poczytać

Ja dodatkowo od dzisiaj na diecie. Cel 12 kg edit: znaczy 12 kg na minus
__________________


Edytowane przez marwel33
Czas edycji: 2012-04-28 o 11:47
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 11:56   #4670
yuna6666
Raczkowanie
 
Avatar yuna6666
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 188
GG do yuna6666
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość


a widzisz, nie doczytałam


katarynka ciemny blond to moje naturalne włosy. Ostatnio od 2 lat nosiłam krótkie tył podgolony, z przodu dłuższe i miałam pasemka. Blond, moje i ciemny brąz. Jaką farbą to nie wiem, bo u fryzjera robione


na drugiej stronie w efektach picia drożdży są moje włosy z wakacji

Jeżeli chcesz rady, to nie rozjaśniaj, później odrosty czyli znów rozjaśnianie i znów i znów, później zaczną sie kruszyć i będziesz bić głową w mór. Jak chcesz zapuścić to nic z nimi nie rób, chyba, że jakieś ziołowe lub naturalne farby typu Herbatint.

miranda witaj takie masz włoski jak ja i tez zapuszczam z boba

yuna6666 Kwas pantotenowy to witamina B5, więc śmiało sobie łykaj B5. Proste to proste, jak nie zakręcisz to nici z fal.
Możesz próbować je wydobyć, ale to na CG musiałabyś poczytać

Ja dodatkowo od dzisiaj na diecie. Cel 12 kg edit: znaczy 12 kg na minus
Też mam do zrzucenia 10 kg Rozjaśniaie odrostów tez niszczy włosy
W składzie zestawu wit z grupy B jest 5 mg wapnia pantotenianu więc moge brać kwas pantotenowy ?
__________________
Cel włosy do pasa
drożdże, pokrzywa, skrzyp, vitapil, wit z grupy B, wit A+E od 27.04
pielęgnacja zgodna z CG od 01.03

Edytowane przez yuna6666
Czas edycji: 2012-04-28 o 12:05
yuna6666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 09:06   #4671
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez yuna6666 Pokaż wiadomość
Też mam do zrzucenia 10 kg Rozjaśniaie odrostów tez niszczy włosy
W składzie zestawu wit z grupy B jest 5 mg wapnia pantotenianu więc moge brać kwas pantotenowy ?
Calcium pantothenicum:

Dawkowanie: Doustnie. Dorośli 150-600 mg dziennie w 2-3 dawkach, dzieci od 2 miesiąca do 3 roku życia 150 mg w 3 dawkach na dobę, dzieci starsze 200-400 mg w 2-4 dawkach na dobę. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.

Te 5 mg to kropla w morzu potrzeb. Czytałam, że dziewczyny biora 500 mg dziennie i są efekty.

Farby z natury niszczą włosy a rozjaśniacze jeszcze bardziej mi sie wydaje. Jak sama sobie farbowałam nie miałam tak zniszczonych jak teraz.

rośnijcie włoski rośnijcie.

Szukam w Polsce drożdży piwowarskich w proszku. Jadę na 5 tyg do Polski i to będzie akurat czas drożdżopijacki i myślałam, że dostanę z tymczasem widzę tylko jakieś płatki...
znalazła któraś z Was te drożdże? Jak nie to bedę musiała kupić tutaj i wieźć 2 kg zatrzymają mnie na lotnisku ......

wczoraj rano umyłam głowę, po całej nocy w Vatice migdałowej woow




---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
.przymierzam się też do olejowania, ale na razie zbieram opinie który najlepszy, a od wewnątrz, to piję drożdże i łykam tabletki Vitapil i mam nadzieję że urosną w miarę szybko..
Jak myślicie? Ile dać im czasu? Jaki wyznaczyć sobie termin na osiągnięcie zdrowych, pięknych i długich włosków?
Co do olejków to każdej pasuje coś innego. z takich jadalnych sojowy próbowałam ale nie solo, bo w maseczkach na włosy i w mieszankach z innymi olejkami. Kocham indyjskie olejki i dobrze robią moim włoskom. Ze swojej strony mogę polecić Amlę i Vatike migdałową.

A ile im dać czasu, to zależy jak zniszczone masz włoski teraz ( o ile zniszczone, bo w awatarze widzę piękne gęste i błyszczące kłaki
średnio rosną 1 cm na miesiąc czyli 12 rocznie. Niektórym i szybciej rosną, no ale to juz geny
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 10:40   #4672
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:




miranda witaj takie masz włoski jak ja i tez zapuszczam z boba


Ooo..To nie jestem sama
Jaki jest Twój cel i termin jego spełnienia?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:


Co do olejków to każdej pasuje coś innego. z takich jadalnych sojowy próbowałam ale nie solo, bo w maseczkach na włosy i w mieszankach z innymi olejkami. Kocham indyjskie olejki i dobrze robią moim włoskom. Ze swojej strony mogę polecić Amlę i Vatike migdałową.

A ile im dać czasu, to zależy jak zniszczone masz włoski teraz ( o ile zniszczone, bo w awatarze widzę piękne gęste i błyszczące kłaki
średnio rosną 1 cm na miesiąc czyli 12 rocznie. Niektórym i szybciej rosną, no ale to juz geny
Nie są w tragicznym stanie, tylko przód zniszczony, ale i tak chcę by wyglądały lepiej
miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:01   #4673
kamki
Raczkowanie
 
Avatar kamki
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 76
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Co do olejków to każdej pasuje coś innego. z takich jadalnych sojowy próbowałam ale nie solo, bo w maseczkach na włosy i w mieszankach z innymi olejkami. Kocham indyjskie olejki i dobrze robią moim włoskom. Ze swojej strony mogę polecić Amlę i Vatike migdałową.

A ile im dać czasu, to zależy jak zniszczone masz włoski teraz ( o ile zniszczone, bo w awatarze widzę piękne gęste i błyszczące kłaki
średnio rosną 1 cm na miesiąc czyli 12 rocznie. Niektórym i szybciej rosną, no ale to juz geny
Ostatnio a propo 1 cm dziennie odkryłam, że właśnie w ciągu pół roku urosły mi jakieś 10 cm włosków, dodać jeszcze podcinanie, wiec bd gdzieś z 15 cm. Wydaje mi się, ze to dzięki diecie. Jantar stosuję zaledwie 2 serię, a staram się codziennie jeść zdrowo.

A co do olejowania, właśnie wracam do niego. Kiedyś olejowałam czym popadnie, na całej długości i nie byłam zadowolona. Olejki+skalp=wypadanie włosów u mnie. Przestałam po 2 miesiącach. Teraz dalej olejuję czym popadnie (nie wiem jakie oleje lubią moje włosy, więc robię sobie mieszanki) i daję tylko na jakieś 10 cm od końca i jestem zadowolona. Nie muszę po 3-4 razy myć włosów szamponem, przez co więcej pożytku niż strat
__________________
_______________

- Czas wszystko zmienia.
- Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi wszystko zostaje jak było kiedyś.

Zapuszczam włosy
25 cm(sierpień),

I cel: 35 cm

niekosmetyczny blog dla kobiet


Kapryśne loki - blog
kamki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 16:06   #4674
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ooo..To nie jestem sama
Jaki jest Twój cel i termin jego spełnienia?
Nie są w tragicznym stanie, tylko przód zniszczony, ale i tak chcę by wyglądały lepiej
Mój cel to do żeby cycki z przodu zakryły czyli 60 cm od czubka głowy, teraz mam ok 37 a chciałabym 70, to by był pas . Pierwszy cel to jednak 60. Nigdy nie miałam dłuższych jak 50, bo zwyczajnie dłuższe nie rosły. Zbyt małe tempo wzrostu. teraz im pomagam rosną... dzisiaj zmierzyłam, ale nie wiem chyba coś nie tak, bo w 10 dni 1,5 cm ? możliwe?
ale byłabym happy póki co trwam


Cytat:
Napisane przez kamki Pokaż wiadomość
Ostatnio a propo 1 cm dziennie odkryłam, że właśnie w ciągu pół roku urosły mi jakieś 10 cm włosków, dodać jeszcze podcinanie, wiec bd gdzieś z 15 cm. Wydaje mi się, ze to dzięki diecie. Jantar stosuję zaledwie 2 serię, a staram się codziennie jeść zdrowo.

A co do olejowania, właśnie wracam do niego. Kiedyś olejowałam czym popadnie, na całej długości i nie byłam zadowolona. Olejki+skalp=wypadanie włosów u mnie. Przestałam po 2 miesiącach. Teraz dalej olejuję czym popadnie (nie wiem jakie oleje lubią moje włosy, więc robię sobie mieszanki) i daję tylko na jakieś 10 cm od końca i jestem zadowolona. Nie muszę po 3-4 razy myć włosów szamponem, przez co więcej pożytku niż strat
dieta dietą, ale dużą rolę mają tu geny. Moja kumpela nic z włosami nie robi, pali pije nie za abrdzo u niej ze zdrowym jedzeniem a włosy do pasa i rosną jak najęte.

Oczywiście właściwa dieta ma wpływ na kondycję włosów i ciała w ogóle, oczywiście ! masz rację !


mój skalp tez nie lubi olejków, włosy mi nie rosły prawie wcale, teraz kiedy daje mu tylko wcierki jest super zadowolony
__________________


Edytowane przez marwel33
Czas edycji: 2012-04-30 o 16:08
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 16:45   #4675
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

U mnie minął pierwszy miesiąc z drożdżami i mam 2 cm przyrostu Do tego witaminki i olej z wiesiołka od kilku dni. Mam zamiar za niedługo dołączyć Alpecin lub jakaś inną wcierkę. No i oczywiście olejuję od pół roku
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 19:13   #4676
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Zapuszczanie włosów

Kamila Bolondi super przyrost !!! Oby tak dalej
Jakie witaminki łykasz i ile?

Olej z wiesiołka kiedyś łykałam na odchudzanie nie pomógł
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 07:52   #4677
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Zapuszczanie włosów

Mam chyba kryzys
Moja koleżanka wczoraj do mnie: ale ty masz zniszczone włosy, weź używaj jakichś odżywek!
Ta, mówi mi to po 2 latach pielęgnacji musi być źle...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 08:20   #4678
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Kamila Bolondi super przyrost !!! Oby tak dalej
Jakie witaminki łykasz i ile?

Olej z wiesiołka kiedyś łykałam na odchudzanie nie pomógł
Boots Pharmaceuticals Re-Energise Vitamin B Complex 1 tabl. dziennie.
Zawiera:
-Thiamin (vitamin B1)- 1.1 mg (100% RDA)
-Riboflavin (vitamin B2)- 1.4 mg (100% RDA)
-Niacin (vitamin B3)- 16 mg NE (100% RDA)
-Vitamin B6- 1.4 mg (100% RDA)
-Folic Acid- 200 µg (100% RDA)
-Vitamin B12- 2.5 µg (100% RDA)
-Pantothenic Acid- 6.0 mg (100% RDA)
-Biotin- 50 µg (100% RDA)

oraz kapsułki z Lidla MinaVit Evening Primrose Oil 500 mg 2x dziennie po jednej.

EVENING PRIMROSE - wiesiołek (ludowe określenie: nocna świeca), zawiera nienasycone, niezbędne dla organizmu kwasy tłuszczowe (tzw. witamina F), kwas linolowy i linolinowy oraz gamma linolinowy (GLA), których organizm nie jest zdolny wytworzyć samodzielnie, dlatego konieczne jest uzupełnianie ich w pożywieniu. Organizm człowieka jest zdolny z nich wytworzyć tzw. prostaglandyny, które są niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania, ponieważ nasilają lub hamują działanie hormonów. Wiesiołek przyspiesza gojenie ran i przynosi ulgę w schorzeniach układu oddechowego (astma). Regularne przyjmowanie oleju wiesiołka poprawia wygląd włosów i napięcia przedmenstruacyjne oraz bóle miesiączkowe.

Długotrwałe przyjmowanie oleju wiesiołkowego zwiększa odporność organizmu na reakcje alergiczne, z wielkim powodzeniem jest podawany przy egzemach ogólnie i miejscowo. Hamuje rozwój komplikacji cukrzycy, łagodzi nadpobudliwość i spowalnia starzenie się. Jednoznacznie pozytywny wpływ oleju z wiesiołka został dowiedziony również w przypadku takiego schorzenia jak zmiany sklerotyczne. Wskazany w profilaktyce nowotworowej.

Oleje roślinne nazywane inaczej ciekłymi tłuszczami to substancje pozyskiwane z różnych części roślin oleistych: nasion, owoców, pestek a nawet kiełków. W większości wykorzystywane są w naszej kuchni jako tłuszcze jadalne, ale też stanowią cenny składnik kosmetyków, a niektóre jak np. olej z wiesiołka stosowany jest jako środek leczniczy.

Wiesiołek przywędrował do nas aż z Ameryki Południowej i rozgościł się w przydrożnych rowach i złomowiskach. Jednak ten w EVENING PRIMROSE pochodzi ze specjalnych upraw, gdzie wykorzystuje się nasiona wiesiołka najlepszego gatunku i z nich, metodą tłoczenia na zimno, pozyskuje się żółtawo - zielony olej o dużej zawartości kwasu gamma - linolenowego ( GLA).

Kwas GLA należy do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT, nazywanych także witaminą F), których nasz organizm potrzebuje, ale sam nie potrafi ich wytwarzać. Jedynym ich źródłem dla człowieka pozostaje więc pożywienie lub suplementy uzupełniające dietę w przypadku ich niedostatecznej podaży.

NNKT (wśród nich kwas GLA) w organizmie ulegają przemianie w pochodne związki zwane prostaglandynami, które wykazują wielokierunkowe działanie fizjologiczne na tkanki i układy. Nadzorują funkcje metaboliczne ustroju: ciśnienie i krzepliwość krwi, poziom cholesterolu, reakcje zapalne i alergiczne, funkcje hormonów oraz pracę układu nerwowego i odpornościowego. Niedobór kwasów tłuszczowych z grupy omega-6 (tłuszcze roślinne) możemy zaobserwować w różnych postaciach:

- problemy ze skórą (swędzenie, łuszczenie, egzemy, pękanie pięt, matowienie włosów),
- zespół napięcia przedmiesiączkowego,
- zmniejszona odporność,
- guzki na piersiach,
- zaburzenia pracy układu pokarmowego i sercowo - naczyniowego.

Grupa osób, u których stwierdza się niedobór kwasu GLA to przede wszystkim alergicy, chorzy na cukrzycę, ci, co mają wysoki poziom cholesterolu oraz nadużywający alkoholu. Suplementację kapsułkami zawierającymi olej wiesiołkowy zaleca się dzieciom i dorosłym jako preparat wspomagający schorzenia mające tło immunologiczne. Stwierdzono, że dieta uzupełniana EVENING PRIMROSE wspomaga z dobrym skutkiem leczenie takich chorób, jak:

choroby skóry:
- egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry,
- trądzik, wyprysk alergiczny,
- astma i alergiczny nieżyt nosa,
- reumatoidalne zapalenie stawów,
- neuropatia cukrzycowa,
- nadciśnienie i choroby krążenia,
- zespół napięcia przedmiesiączkowego,
- zaburzenia koncentracji i pamięci,
- zmniejsza niepokój u dzieci (nadpobudliwość),
- stwardnienie rozsiane.

Jedną z rewelacji naukowych jest potwierdzenie działania oleju z wiesiołka jako czynnika hamującego wzrost agresywnego raka piersi.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Mam chyba kryzys
Moja koleżanka wczoraj do mnie: ale ty masz zniszczone włosy, weź używaj jakichś odżywek!
Ta, mówi mi to po 2 latach pielęgnacji musi być źle...
nie przejmuj się Pewnie Ci zazdrości i dlatego tak mówi.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 08:38   #4679
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
nie przejmuj się Pewnie Ci zazdrości i dlatego tak mówi.
Dzięki ale jak wtedy na nie spojrzałam, to naprawdę wyglądały okropnie - może przez dobieranca zaplecionego na mokrych włosach, czy coś...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 08:40   #4680
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Dzięki ale jak wtedy na nie spojrzałam, to naprawdę wyglądały okropnie - może przez dobieranca zaplecionego na mokrych włosach, czy coś...
a można gdzieś obejrzeć Twoje kłaczki??
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.