poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 15:27   #61
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Szukałam przez "sympatię" miłości.... znalazłam- Przyjaciela.
I owszem- początkowo chcieliśmy coś wspólnie stowrzyc, nawet kilka miesięcy byliśmy parą, aż.... daliśmy spokój.
Nadal jestem sama (a tu trzeci krzyżyk na karku, to nieprzelwki!!!!) i pewnie znowu zaloguje sie na "Sympatii", albo tym polecanym przez Was portalu
Znalezienie kogoś, kto staje sie bliski, kto pomoże zrozumie,przytuli, jest... bezcennne i za to "Symaptii" bedziemy oboje pewnie po wsze czasy wdzięczni
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 23:27   #62
poziomka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Od tygodnia każdego wieczoru piszę z pewnym facetem. Na początku chciał się ze mną spotkać, ale w międzyczasie doznał kontuzji i teraz o tym nawet nie wspomina. Nie wiem co o ty myśleć. Poznaliśmy się przez portal randkowy i teraz nie wiem czy coś z tego może wyjść....
Jak myślicie?
__________________
Studiuję turystykę
Robię to co kocham - fotografuję i podróżuję
Zakochana
poziomka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 00:42   #63
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

czas pokaze tak naprawde
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 01:11   #64
33joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Moja historia optymizmem nie napawa... Poznałam kilka miesięcy temu Mężczyznę na pewnym portalu. Pewnym... I to właśnie problem... Zalogowałam się przez ciekawość na portalu erotycznym. Zaglądałam tam czasem. Raczej obserwowałam, niż szukałam znajomości. Okazało się, że poznałam tam Jego. Na początku po prostu zwyczajnie rozmawialiśmy. Po jakimś czasie się spotkaliśmy. Zaczęliśmy się spotykać coraz częściej, w końcu codziennie. Zakochałam się po uszy. Po raz pierwszy aż tak mocno, intensywnie i bardzo emocjonalnie przeżywałam znajomość z Mężczyzną. Pierwszy raz tak się czuję. Jednak jest jeden problem.... Nawet nie chodzi o to, że to miłość nieodwzajemniona, bo On również się zakochał. Kłopot tkwi w miejscu, w którym się poznaliśmy.... Przypiął ten portal do mnie "łatkę", której nie może się pozbyć jego podświadomość. W związku z tym sfera erotyczna nie istnieje między nami. Nie pociągam go, nie podniecam. Nie potrafię tego zmienić. Jednak kibicuję wszystkim poznanym parom, bez względu na to, czy zaczęli znajomość w sklepie, kawiarni, czy w necie.
33joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 09:22   #65
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez 33joanna Pokaż wiadomość
Moja historia optymizmem nie napawa... Poznałam kilka miesięcy temu Mężczyznę na pewnym portalu. Pewnym... I to właśnie problem... Zalogowałam się przez ciekawość na portalu erotycznym. Zaglądałam tam czasem. Raczej obserwowałam, niż szukałam znajomości. Okazało się, że poznałam tam Jego. Na początku po prostu zwyczajnie rozmawialiśmy. Po jakimś czasie się spotkaliśmy. Zaczęliśmy się spotykać coraz częściej, w końcu codziennie. Zakochałam się po uszy. Po raz pierwszy aż tak mocno, intensywnie i bardzo emocjonalnie przeżywałam znajomość z Mężczyzną. Pierwszy raz tak się czuję. Jednak jest jeden problem.... Nawet nie chodzi o to, że to miłość nieodwzajemniona, bo On również się zakochał. Kłopot tkwi w miejscu, w którym się poznaliśmy.... Przypiął ten portal do mnie "łatkę", której nie może się pozbyć jego podświadomość. W związku z tym sfera erotyczna nie istnieje między nami. Nie pociągam go, nie podniecam. Nie potrafię tego zmienić. Jednak kibicuję wszystkim poznanym parom, bez względu na to, czy zaczęli znajomość w sklepie, kawiarni, czy w necie.
wiekszosc osob szuka partnera na portalach towarzyskich a nie erotycznych.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:14   #66
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

ja poznalam swojego przez net rowniez.bylam po nieudanym zwiazku dlugim 7-letnim, nieprzyjemnym zakonczonym rozwodem i nie mialam ochoty na zadne przelotne znajomosci, jak juz szukalam milosci ale nie wierzylam ze jeszcze gdzies istnieje, myslalam ze wszyscy chca tylko jednego i narka.moja siostra namowila mnie na sympatie, bylam krotko po czym zrezygnowalam bo mi sie nie spodobalo, pozniej jednak zapisalam sie jeszcze raz (jakis gorszy dzien mialam) no i praktycznie od razu napisal do mnie Michal, z poczatku go zjechalam , on sie nie dal, po jednej wiadomosci przeszlismy na maila, pisalismy chyba tak z miesiąc co dzien maile tzn raczej on pisal bo ja prawde mowiac go zlewalam na początku wogole mi sie nie spodobal (mial zdjecie profilowe w aucie-myslalam ze jest lansiarzem i babiarzem), prosil mnie kilka razy o spotkanie ja niby sie zgadzalam ale nr tel mu nie podawalam (on mi podal)...pewnego razu to bylo jakos przed świetami grudniowymi, lezalam w lozku mialam jakiegos dola i mowie aaa napsize do neigo smsa ...po minucie zadzwonil,nastepnego dnia spotkalismy sie na kawce , od tego czasu widzielismy sie co dzien z jego inicjatywy zreszta, wspolny sylwester itd. Po trzech tygodniach zamieszkalismy razem wiem ze szybko, ale wiedzielismy ze to to, trudno to nazwac nawet to przekonanie . grunt, ze naprawde okazal sie to byc prawdziwy zwiazek, prawdziwa milosc..a teraz spodziewamy się dziecka

natomiast tak czy siak trzeba uwazac, net to jednak doskonale miejsce by udawac kogos kim sie nie jest, ja wczesniej spotkalam sie z dwoma facetami z neta i byly to porazki bo okazywali sie zupelnie inni niz sie przedstawiali w necie .poza tym duzo jest tam osob szukajacych seksu bez zobowiązań, mam kumpele, ktora wpadla w takie sidla (oczywiscie sama jest sobie winna) i tkwi w takiej relacji od poltora roku mając nadzieje ze jednak facetowi sie odmieni.(a wg mnie nie ma na to szans)

Edytowane przez czarnamadonna1982
Czas edycji: 2012-04-03 o 08:17
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 10:33   #67
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
wiekszosc osob szuka partnera na portalach towarzyskich a nie erotycznych.
Aby znaleźć nie zawsze trzeba szukać.

A uważam, że sfera erotyczna jest bardzo ważnym elementem nas samych.

Są osoby, które mają dość ''oryginalne''upodobania i jeśli chcą być z kimś kto to podziela, to są zmuszeni szukać na portalach, forach to tego stworzonych a są to nierzadko właśnie portale erotyczne o takim podtekście.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 15:19   #68
33joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Chciałabym wyprostować... Na portalu erotycznym nie szukałam ani kochanka, ani miłości, ani znajomości... Weszłam tam z ciekawości. To, że poznaliśmy się właśnie tam, to przypadek.
33joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 21:59   #69
poziomka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Tak więc spotkaliśmy się! Nie chciałam się wcześniej wymienić zdjęciami, więc była to randka w ciemno. Jak już się spotkaliśmy to trochę tego żałowałam, ale pomyślałam sobie, że nie sam wygląd się liczy. Nasz spacer niestety był średni.... Piał i nadal pisze tak pięknie, ale w rzeczywistości jakoś to tak już nie brzmi Problem z tym, że on zapytał czy znów się spotkamy a ja pospiesznie się zgodziłam. Postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę, a jak nic mnie na tym spotkaniu nie ruszy to powiem mu to i na tym poprzestaniemy, bo zapewne powie, że przyjaźń to dla niego za mało....
__________________
Studiuję turystykę
Robię to co kocham - fotografuję i podróżuję
Zakochana
poziomka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 23:50   #70
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

tez raz sie pospiesznie zgodzilam na kolejne spotkanie i zmarnowalam jakies2 lata swojego zycia ale trudno zyje sie dalej i uczy sie na bledach


teraz tez jestem z kims kogo przez neta poznalam ale moge smialo powiedziec ze nie zaluje ani chwili
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:02   #71
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

można poznać miłość życia na sympatii, można.
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 13:44   #72
poziomka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
tez raz sie pospiesznie zgodzilam na kolejne spotkanie i zmarnowalam jakies2 lata swojego zycia ale trudno zyje sie dalej i uczy sie na bledach


teraz tez jestem z kims kogo przez neta poznalam ale moge smialo powiedziec ze nie zaluje ani chwili
Życzę dużo szczęścia Ja swojego szukam nadal...
__________________
Studiuję turystykę
Robię to co kocham - fotografuję i podróżuję
Zakochana
poziomka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 21:49   #73
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Witajcie

Tez wlasnie sie zastanawiam nad poznaniem kogos przez net raczej przyjaciela bo zwiazków mam dośc.
Z jakich portali korzystacie?
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 12:19   #74
orbitka81
Raczkowanie
 
Avatar orbitka81
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 262
GG do orbitka81
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Ja podpinam się pod pytanie. Nigdy nie szukałam partnera w takich portalach. Gdzie można znaleźć normalnych ludzi? I czy mozna tam tez poznac jakies dziewczyny? w sensie kolezanki? czy tylko jest to miejsce na relacje damsko meskie?
orbitka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 00:46   #75
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

ja nie szukalam na jakims konkretnym portalu ale poznalismy sie przez neta ( gralismy po prostu w ta sama gre online
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 10:05   #76
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez orbitka81 Pokaż wiadomość
Ja podpinam się pod pytanie. Nigdy nie szukałam partnera w takich portalach. Gdzie można znaleźć normalnych ludzi? I czy mozna tam tez poznac jakies dziewczyny? w sensie kolezanki? czy tylko jest to miejsce na relacje damsko meskie?
normalnych ludzi?wiez na kazdym portalu czy w kazdym miejscu w sieci trzeba uwazac.bo wielu udaje kogos innego.ale mozna poznac duzo sympatycznych osob .ja mam pary kolegow ktorych poznalam przez neta i zadnych innych relacji nzi kolezenskie miedzy nami nie bylowiec tak mysle ze to mozliwe i z kobietami tez.
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 12:38   #77
perfect_beauty
Raczkowanie
 
Avatar perfect_beauty
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 272
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Poznałam moją miłość przez internet i według mnie ma przyszłość
perfect_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:27   #78
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Dawno sie tutaj nie udzielalam.
Ja nadal z moim mezem jestem. Jak kazde malzenstwo mamy dni gdzie sie troche popstrykamy, wiec to jak sie poznalismy nie ma znaczenia. Gorzej klocilam sie z chlopakami, ktorych mialam przed poznaniem meza, a ich przeciez poznawalam "normalnie" nie przez net.
W tym roku jesienia bedziemy obchodzic 10 rocznice slubu. 10 lat bycia ze soba juz jest za nami ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 10:47   #79
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

..to i ja sie włączę..nigdy nie byłam w zasadzie nadal nie jestem entuzjastką znajomości przez internet tzn logowania się na przykład na sympatii bo kojarzą mi się takie portale z poszukiwaniem przygody aniżeli czegoś poważnego..jednak w dobie wszędobylskiego internetu..braku czasu bo praca..itd...takie formy netowej komunikacji chyba stają się normalne...no i jest większa szansa że poznamy kogoś kogo w realu nie miałybyśmy szansy bo mieszka na przykład ileś tam kilometrów dalej.....
....może warto się odważyć ..jedna się zawiedzie ..inna znajdzie miłość....
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 23:26   #80
sinistra80
Przyczajenie
 
Avatar sinistra80
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Poznałam mojego via GG. Niedługo będzie już 8 lat razem.

Miejsce dobre jak każde inne. Tylko trzeba uważać i mieć masę dystansu.
__________________
No, ale nazwijmy to planowaniem rodziny. Zeby wzmocnic efekt, dodajmy jeszcze slowo "naturalny" - prawda, jaki daje to efekt marketingowy? Ciekawa jestem, jak dlugo myslano nad nazwa, ale ten, kto to wymyslic, powinien dostac nagrode pijarowca wieku. by Trawa Morska

sinistra80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 01:55   #81
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez sinistra80 Pokaż wiadomość
Miejsce dobre jak każde inne. Tylko trzeba uważać i mieć masę dystansu.
Zgadzam się - trzeba próbować. Ważne jest nastawienie do tego typu spotkań-nie oczekiwać zbyt wiele ( tzn. wielka miłość już po pierwszym spotkaniu)
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:37   #82
poziomka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Dawno się nie odzywałam więc nadrabiam Jak już pisałam była pierwsza randka, potem druga itd. Obecnie jesteśmy razem od ponad dwóch tygodni I muszę przyznać, że pomimo początkowych wątpliwości jestem szczęśliwa!!

Odpowiadając na wasze pytania my poznaliśmy się na randki24.pl i jak widać na moim przykładzie można tam kogoś ciekawego poznać
__________________
Studiuję turystykę
Robię to co kocham - fotografuję i podróżuję
Zakochana
poziomka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 12:10   #83
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez poziomka_1 Pokaż wiadomość
Dawno się nie odzywałam więc nadrabiam Jak już pisałam była pierwsza randka, potem druga itd. Obecnie jesteśmy razem od ponad dwóch tygodni I muszę przyznać, że pomimo początkowych wątpliwości jestem szczęśliwa!!

Odpowiadając na wasze pytania my poznaliśmy się na randki24.pl i jak widać na moim przykładzie można tam kogoś ciekawego poznać
gratulacjei powodzenia
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 20:26   #84
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Można być szczęśliwym jestem tego przykładem już ponad 7 lat
__________________
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 12:14   #85
JeanneInes
Raczkowanie
 
Avatar JeanneInes
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Miałam faceta poznanego przez internet, spędziliśmy razem dwa lata, mieszkaliśmy ze sobą... Potem już nikogo do związku w ten sposób nie szukałam. Teraz tylko od czasu do czasu szukam osób do zwykłej rozmowy, wchodzę wtedy na gochat.in, nie ma zboczeńców, można się nawet nie logować. Polecam też Wam, ja nie szukam tam miłości ale kto wie co Wy znajdziecie. Przynajmniej mniejsze prawdopodobieństwo trafienia na maniaka seksualnego
__________________
Słodko-ostry blog lifestylowy
Króliczek Doświadczalny
JeanneInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 13:32   #86
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

a dlaczego mniejsze?
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 08:50   #87
innersweetness
Raczkowanie
 
Avatar innersweetness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Ja poznałam mojego męża przez onetową "Sympatię". Małżeństwem jesteśmy 4 miesiące, w styczniu będziemy ochodzić 3 rocznicę znajomości.
Wiele moich koleżanek singielek strasznie krzywo patrzy na tego typu znajomości., uznając takie poszukiwania za desperację z ich strony, a potencjalnie poznanych tam facetów za seksmaniaków, zboków lub co gorsza niezdary życiowe. Ale nie oszukujmy się, w wieku 30 lat trudno znaleźć nieobarczonego przeszłością wymarzonego księcia na białym koniu, a zegar tyka... Z kolei latanie po klubach i pubach w poszukiwaniu jakiegoś w fajnego osobnika też jest obarczone ryzykiem poznania hulaki, pijaka lub obiboka...
Przyznam sie szczerze, że pierwsze wrażenia ze spotkania z moim mężem nie były pełne och-ów i ach-ów. Uznałam, że ma niedpasowane do stroju, śmieszne zamszowe buty. I wyobraźcie sobie, że prawie go skreśliłam... Chyba chciałam jakiegoś modela ubranego od stóp do głów w markowe ciuchy i wypindrzonego jak ta lala... Te buty były "wisieńką na torcie" , bo jakkolwiek samo spotkanie było bardzo sympatyczne, ja nie czułam fajerwerków, ani ziemia się nie rozstąpiła pode mną z wrażenia. Dopiero na kolejnym z rzędu spotkaniu-coś zaiskrzyło
A dziś mam naukochańszego męża pod słońcem
I może sobie nosić jakie tylko chce obciachowe buty
innersweetness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 18:37   #88
Marionna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Ja znam, nawet ze dwie pary. Jedna się rozpadła, a druga jest ze sobą i chyba wygląda to rozwojowo. Jednym słowem nie ma reguły, są ludzie.
Marionna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 12:05   #89
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

u mnie za pare dni bedzie 10-ta rocznica slubu ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 11:57   #90
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Mój bliski przyjaciel po rozwodzie po mojej namowie zaczął czatować na interi
, gdzie po 3 miesiącach poznał właśnie tą kobietę jakiej szukał.
Są razem ok 10 lat i dwoje dzieciaczków.
Wiec warto
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.