Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 11:56   #1621
aniamotylek
Rozeznanie
 
Avatar aniamotylek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 538
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
hej,jestem po usg. Nerek nie szlo zobaczyc ale byl pecherz pelen wiec na pewno chociaz jedna pracujaca nerka musi byc!!! Ale mi kamien z serca spadl
super
__________________
Slub 4.9.10 Nasze malenstwo 1.12.12
aniamotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:59   #1622
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/ka...-wagi-w-ciazy/ jak se wyliczylam to mi wyszlo ze przy moim wzroscie to tyle co teraz waze to niby w 20 tyg powinnam dopiero wazyc...ale pewnie oni uwzgledniaja wymioty itd nei wiem
weszlam zrsezta i tak z ciekawosci

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
hej,jestem po usg. Nerek nie szlo zobaczyc ale byl pecherz pelen wiec na pewno chociaz jedna pracujaca nerka musi byc!!! Ale mi kamien z serca spadl
suuuper wiesci!!!
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:01   #1623
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/ka...-wagi-w-ciazy/ jak se wyliczylam to mi wyszlo ze przy moim wzroscie to tyle co teraz waze to niby w 20 tyg powinnam dopiero wazyc...ale pewnie oni uwzgledniaja wymioty itd nei wiem
weszlam zrsezta i tak z ciekawosci

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



suuuper wiesci!!!
Według tego kalkulatora powinnam przytyć maks. do 75,9kg (czyli prawie 16 kg w stosunku do wagi wyjściowej).
A tyle co ważę teraz powinnam ważyć w 16 tyg. Teraz powinnam ważyć 1,5 kg mniej
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:03   #1624
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

wiecie co mi zwisaja te kg juz kiedys zreszta pisalam przed gabrysia 46-47 po gabrysi 43,5 walka przez pol roku o kg wreszcie 46 a piewrsza waga z 6 tygodnia 47

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

po wyjsciu ze szpitala ponad polowe mniej a pozniej w ciagu 1 miesiaca 47 wiec jak nawet przytyje te 23 znow to myske ze znow szybko zgupie zwlasaszcza przy 2

haha to ja juz mam ponad 2 za duzo

Edytowane przez weronika23
Czas edycji: 2012-05-09 o 12:05
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:06   #1625
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej!

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
A ja dziś mam wizytę Wszystkie wyniki mi Pani doktor pewnie omówi bo wczoraj odebrałam. I zobaczę maluszka mam nadzieję Jeszcze cytologia dziś będzie
Kciuki za wizytę

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Mogę się pochwalić moim dzisiejszym porannym brzusiem
Spory

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość

Dzisiaj z rana rzyganka nie było, ale nosi mnie na nie co jakiś czas tak więc nie wykluczam, że dzisiaj ponownie poprzytulam się do przyjaciela
Współczuję tych wymiotów Oby w końcu się skończyły

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Z dobrych wiadomosci, TŻ probujac mnei zarejestrowac w przychodni chorob zakaznych w zwiazku z cytomegalia, trafil na fajna pielegniarke, która od razu bez wizyty pognala z moimi wynikami do lekarza, żeby skonsultowac je. Mam sie nie martwic jest wszytsko juz w porzadku. Dzidzius powinien byc juz bezpieczny, mimo ze ta choroba potrafi atakowac nie tylko raz. Mozliwe ze zarazilam sie nia pod koniec ciaży z Tomkiem i stad przedwczesny porod i jego problemy z dluga zółtaczka i napieciem miesniowym.
Zostalam zapisana na wizyte informacyjna Takze w tym wypadku słuzba zdrowia sie sprawdzila. Tylko szkoda ze po porodzie nikt w szpitalu nie robil tak naprawe badan, zeby sprawdzic czemu urodzilam wczesniej. Potem juz nie bylo czasu na takie rzeczy.
Super, że jak na razie ok

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Ja juz nie moge doczekać się dzisiejszego usg, prawdopodobnie dopochwowe (10 tydz) bo mam torbiel na drugim jajaniku i muszę to skontrolować. Chyba za wcześnie na przezierność? ale nastepne pewnie już przez brzuch i dokładne.
Ja dzisiaj sie ważyłam i jak dotad waga stoi...brzuch mam tylko wywalony, ale to od jedzenia jak nic bo folguje sobie ostro..dlatego dziwi mnie że nic nie przytyłam...
ja nie mam żadnych objawow oprocz ostatnio przez 3 dni silnego parcia na pęcherz, ale juz mi przeszło. Odliczam godziny do usg a to dopiero wieczorem
Co do lekarza ja mam za darmo LIM i Lux Med ale i tak chodze prywatnie do lekarza którego własnie znalazlam na rankingu lub znanylekarz, rozczarowana innymi. Chociaz badania bede starała się robic za free. Jak bylam wlasnie po skierowanie na krew itd to przyjał mnie niby mega oceniany ale...ja do niego wiecej nie pojde...był bardziej zainteresowany moimi wakacjami, swoimi opowiesciami o all inclusive, jakies durne uwagi ze sie zaczerwienilam itd, ze moge pić piwko jak mi sie zachce...musiałam mu przerywac zeby spytac sie o ciaze, a on swoje...
Kciuki za wizytę

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
i dzisiejszy brzuszek
Piękny

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
hej kochane
Stesknilam sie(( ale mam kociol w ostatnich dniach(jestem na zwolnieniu ale goscie zwalili mi sie na glowe)
Wpadlam poprosic o kciuki i 14 mam wizyte i badanie przeziernosci-boje sie ze wg na obciazenie genetycznetakze prosze o pozytywne fluidy!!
Nic niestety nie czytalamnie mam kiedy-widze tylko Weronika Twoj brzuholekfanie zaczyna odstawacwidac ze to dzidziol bo do pepka siegaja mam podobnywstawie fotke jak zrobie.
Buzka dziewczynki
Ogromne kciuki

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
boska!!!!!!

weroniczka zainspirowalas mnie pierwszy raz zrobilam zdjecie brzucha postanowilam teraz robic co meisiac zeby bylo porownanie ))pierwszy raz robilam zdejcie sobie jakiejs czesci ciala wiec prosze o wyrozumialosc co do jakosci)
Oo jaki duży

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
hej,jestem po usg. Nerek nie szlo zobaczyc ale byl pecherz pelen wiec na pewno chociaz jedna pracujaca nerka musi byc!!! Ale mi kamien z serca spadl
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:07   #1626
aniamotylek
Rozeznanie
 
Avatar aniamotylek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 538
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
wiecie co mi zwisaja te kg juz kiedys zreszta pisalam przed gabrysia 46-47 po gabrysi 43,5 walka przez pol roku o kg wreszcie 46 a piewrsza waga z 6 tygodnia 47

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

po wyjsciu ze szpitala ponad polowe mniej a pozniej w ciagu 1 miesiaca 47 wiec jak nawet przytyje te 23 znow to myske ze znow szybko zgupie zwlasaszcza przy 2

haha to ja juz mam ponad 2 za duzo
Tez bym tak chciala szybko zgubic tenadprogramowe kg.
__________________
Slub 4.9.10 Nasze malenstwo 1.12.12
aniamotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:11   #1627
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość

Ja używam tą J&J w żelu i mimo iż stosuje ją na wilgotną skórę to mam wrażenie, że wysusza mi ją.. nie widzę aby była nawilżona.. będę musiała udać się po dobry krem nawilżający..
Też mam tę oliwkę i lubię ją. Mnie nawilża skórę na baaardzo długo

Może to zależy od rodzaju skóry, jednej będzie dany produkt pasował a drugiej już nie...

Ale fajniste macie te brzuchy!!!

Dostałam przed chwilą smsa od przyjaciółki z pozdrowieniami "dla całej trójki" przyjemne to bardzo. Przyjaciółka jest narazie jedyną osobą (oprócz męża, oczywiście), która wie o ciąży
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 12:19   #1628
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Isia83 Pokaż wiadomość
Też mam tę oliwkę i lubię ją. Mnie nawilża skórę na baaardzo długo

Może to zależy od rodzaju skóry, jednej będzie dany produkt pasował a drugiej już nie...

Ale fajniste macie te brzuchy!!!

Dostałam przed chwilą smsa od przyjaciółki z pozdrowieniami "dla całej trójki" przyjemne to bardzo. Przyjaciółka jest narazie jedyną osobą (oprócz męża, oczywiście), która wie o ciąży
moja przyjaciolka byla pierwsza osoba ktorej powiedzialam o ciązy caly czas sie interesuje, dzowni co pare dni mimo ze tez ma mala istotke (urodzila w listopadzie), bardzo mnie wspiera
ja mam dzisiaj takie ssanie ze nie moge zjadlam juz chyba z 5 skibek, zupe mleczna i nadal jestem glodna jakbym nic nie jadla normalnie żarlok

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
wiecie co mi zwisaja te kg juz kiedys zreszta pisalam przed gabrysia 46-47 po gabrysi 43,5 walka przez pol roku o kg wreszcie 46 a piewrsza waga z 6 tygodnia 47

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

po wyjsciu ze szpitala ponad polowe mniej a pozniej w ciagu 1 miesiaca 47 wiec jak nawet przytyje te 23 znow to myske ze znow szybko zgupie zwlasaszcza przy 2

haha to ja juz mam ponad 2 za duzo
hehmoja siostra tez zrzuciula wszytsko w dwa tygodnie po porodzie, bo latala non stop kkolo malej i nic nei jadla tylko jak maila chwile to spala pozniej wygladala jak smierc normalnie
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:19   #1629
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
moja przyjaciolka byla pierwsza osoba ktorej powiedzialam o ciązy caly czas sie interesuje, dzowni co pare dni mimo ze tez ma mala istotke (urodzila w listopadzie), bardzo mnie wspiera
ja mam dzisiaj takie ssanie ze nie moge zjadlam juz chyba z 5 skibek, zupe mleczna i nadal jestem glodna jakbym nic nie jadla normalnie żarlok

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



hehmoja siostra tez zrzuciula wszytsko w dwa tygodnie po porodzie, bo latala non stop kkolo malej i nic nei jadla tylko jak maila chwile to spala pozniej wygladala jak smierc normalnie
To fajna różnica wieku będzie między waszymi Maluchami
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:31   #1630
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
To fajna różnica wieku będzie między waszymi Maluchami
no akurat rok ona maila termin na 11 listopada ja mam na 15tego w koncu ona urodzila 8ego zobaczymy jak ja)
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:35   #1631
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
no akurat rok ona maila termin na 11 listopada ja mam na 15tego w koncu ona urodzila 8ego zobaczymy jak ja)
To Twój dzidziuś będzie miał towarzysza do zabawy
Fajnie

Ja niestety nie mam żadnej koleżanki z dzieckiem.
Jedna siostra TŻ ma synka dwuletniego, a druga trzyletniego. Tylko niestety każda mieszka w innym mieście, więc będziemy się widywać tylko od czasu do czasu.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 12:36   #1632
justa86
Zadomowienie
 
Avatar justa86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 201
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hmmm to coś mi się wydaje, że ja będę pocieszeniem dla wszystkich które myślą, że ważą za dużo na początku lutego 52kg przy 158cm wzrostu - dla mnie idealnie w ciążę zaszłam w połowie lutego i już wtedy dzielnie jadłam co popadnie.... zawsze uważałam że mam tendencje do tycia chociaż wszyscy dookoła twierdzili, że jest ok i że przesadzam. No dobrze dobrze, ale teraz w 15tygodniu to ja mam juz 60kg w życiu tyle nie miałam w żyyyyyciuuuuuu a wg kalkulatora tyle to ja powinnam mieć w 24tygodniu:d nieźle...... 60kg żywej wagi przy takim wzroście??!! przecież ja nawet nie widzę mojego ciążowego brzuszka bo mam wielki bębenek tłuszczowy
justa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:39   #1633
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
To Twój dzidziuś będzie miał towarzysza do zabawy
Fajnie

Ja niestety nie mam żadnej koleżanki z dzieckiem.
Jedna siostra TŻ ma synka dwuletniego, a druga trzyletniego. Tylko niestety każda mieszka w innym mieście, więc będziemy się widywać tylko od czasu do czasu.
moja siostra ma coreczke ale ona w styczniu skonczyla juz 6 lat wiec duża, oczywiscie bardzo sie cieszy ze jej ciocia chrzestna bedzie miec dzidzie i bedzie miec kuzynostwo juz mowi ze bedzie sie opiekowac ale wiadomo to juz duża pannica sie robi i dzidzią sie zainetrresuje na chwile

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Hmmm to coś mi się wydaje, że ja będę pocieszeniem dla wszystkich które myślą, że ważą za dużo na początku lutego 52kg przy 158cm wzrostu - dla mnie idealnie w ciążę zaszłam w połowie lutego i już wtedy dzielnie jadłam co popadnie.... zawsze uważałam że mam tendencje do tycia chociaż wszyscy dookoła twierdzili, że jest ok i że przesadzam. No dobrze dobrze, ale teraz w 15tygodniu to ja mam juz 60kg w życiu tyle nie miałam w żyyyyyciuuuuuu a wg kalkulatora tyle to ja powinnam mieć w 24tygodniu:d nieźle...... 60kg żywej wagi przy takim wzroście??!! przecież ja nawet nie widzę mojego ciążowego brzuszka bo mam wielki bębenek tłuszczowy
no to fajnie to chyba wcinasz wiecej niz ja bueheheh a myslalam z e to neimozliwe bo jem non stop wlasnie wcinam tosta i białą rzodkiew bo juz neiw iem co zeby sie zaspokoic na pol h
te kalkulatory to jakas sciema
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:40   #1634
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Hmmm to coś mi się wydaje, że ja będę pocieszeniem dla wszystkich które myślą, że ważą za dużo na początku lutego 52kg przy 158cm wzrostu - dla mnie idealnie w ciążę zaszłam w połowie lutego i już wtedy dzielnie jadłam co popadnie.... zawsze uważałam że mam tendencje do tycia chociaż wszyscy dookoła twierdzili, że jest ok i że przesadzam. No dobrze dobrze, ale teraz w 15tygodniu to ja mam juz 60kg w życiu tyle nie miałam w żyyyyyciuuuuuu a wg kalkulatora tyle to ja powinnam mieć w 24tygodniu:d nieźle...... 60kg żywej wagi przy takim wzroście??!! przecież ja nawet nie widzę mojego ciążowego brzuszka bo mam wielki bębenek tłuszczowy
No to nieźle
Oby tylko żadne choróbsko się Ciebie nie czepiło
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:50   #1635
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
hej kochane
Stesknilam sie(( ale mam kociol w ostatnich dniach(jestem na zwolnieniu ale goscie zwalili mi sie na glowe)
Wpadlam poprosic o kciuki i 14 mam wizyte i badanie przeziernosci-boje sie ze wg na obciazenie genetycznetakze prosze o pozytywne fluidy!!
Nic niestety nie czytalamnie mam kiedy-widze tylko Weronika Twoj brzuholekfanie zaczyna odstawacwidac ze to dzidziol bo do pepka siegaja mam podobnywstawie fotke jak zrobie.
Buzka dziewczynki

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
i dzisiejszy brzuszek
Fajniutki!
Cytat:
Napisane przez aniamotylek Pokaż wiadomość
Witam Was kochane, ja od 2 dni mam poranne wymioty, tzn suche wymioty.

De Kajka wspolczuje takiego lekarza palanta, ale nie martw sie napewno wszystko jest w porzadku.

Dzisiaj mialam smieszny sen, snilo mi sie usg, i ze widzialam na nim plec tzn ogromne jaja, hm ciekawe czy proroczy.

Sciskam Was mocno i trzymam kciuki za usg.
niezły sen
Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
boska!!!!!!

weroniczka zainspirowalas mnie pierwszy raz zrobilam zdjecie brzucha postanowilam teraz robic co meisiac zeby bylo porownanie ))pierwszy raz robilam zdejcie sobie jakiejs czesci ciala wiec prosze o wyrozumialosc co do jakosci)
Spory brzusio
Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
hej,jestem po usg. Nerek nie szlo zobaczyc ale byl pecherz pelen wiec na pewno chociaz jedna pracujaca nerka musi byc!!! Ale mi kamien z serca spadl
To fantastycznie, że jest nereczka. Będzie i druga! Głowa do góry
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:56   #1636
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

nioooo to ja wam powiem ze po sasiedzku bede miec siostre z synkiem z wieku gabrysi 5 miesiecy roznicy i szwagierka ma synka ktory bedzie w lipcu skonczy 3 latka
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:56   #1637
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
moja przyjaciolka byla pierwsza osoba ktorej powiedzialam o ciązy caly czas sie interesuje, dzowni co pare dni mimo ze tez ma mala istotke (urodzila w listopadzie), bardzo mnie wspiera
To u nas podobnie, bo moja przyjaciółka urodziła córeczkę w styczniu tego roku

Niedawno byłam u niej na "szkoleniu" i kąpałam małą, czyściłam buźkę, smarowałam i pomagałam ubierać Muszę przyznać, że bardzo mi się podobało, zwłaszcza, że mała jest pogodnym dzieckiem, nie marudziła, nie płakała

Już mam też obiecane mnóstwo ciuszków i nawet koszule do karmienia
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:02   #1638
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Isia83 nio to masz praktyke za soba super ja cwizcyzlam na synku siostry chociaz moja niunia ma calkiem inny charaktter i latwo nie bylo zawieta pieronica
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:11   #1639
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Muminek - Strasznie sie ciesze że wszstko dobrze ..

Co do kalkulatora wagi to to jakies oszustwo jawne jest Moja waga wyjsciowa to 57 przy 170 cm .. i wychodzi mi ze tyle co teraz waze powinnam wazyc w 20 tygodniu .. No jaja jakies .. Ale widze ze wam tez sie nie zgadza .. wiec nie jestem sama ..

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Isia83 Pokaż wiadomość

Niedawno byłam u niej na "szkoleniu" i kąpałam małą, czyściłam buźkę, smarowałam i pomagałam ubierać Muszę przyznać, że bardzo mi się podobało, zwłaszcza, że mała jest pogodnym dzieckiem, nie marudziła, nie płakała

Już mam też obiecane mnóstwo ciuszków i nawet koszule do karmienia
Ja takie ''szkolenie'' mialam caly rok jak mieszkalam z siostra i jej małym .. Czuje sie teraz pewniej dzieki temu ..

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Hmmm to coś mi się wydaje, że ja będę pocieszeniem dla wszystkich które myślą, że ważą za dużo na początku lutego 52kg przy 158cm wzrostu - dla mnie idealnie w ciążę zaszłam w połowie lutego i już wtedy dzielnie jadłam co popadnie.... zawsze uważałam że mam tendencje do tycia chociaż wszyscy dookoła twierdzili, że jest ok i że przesadzam. No dobrze dobrze, ale teraz w 15tygodniu to ja mam juz 60kg w życiu tyle nie miałam w żyyyyyciuuuuuu a wg kalkulatora tyle to ja powinnam mieć w 24tygodniu:d nieźle...... 60kg żywej wagi przy takim wzroście??!! przecież ja nawet nie widzę mojego ciążowego brzuszka bo mam wielki bębenek tłuszczowy
Nie ma to jak zdrowy dystans do samego siebie ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !

Edytowane przez DeKajka
Czas edycji: 2012-05-09 o 13:12
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 13:14   #1640
MoOoNiA
Raczkowanie
 
Avatar MoOoNiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 469
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
To Twój dzidziuś będzie miał towarzysza do zabawy
Fajnie

Ja niestety nie mam żadnej koleżanki z dzieckiem.
Jedna siostra TŻ ma synka dwuletniego, a druga trzyletniego. Tylko niestety każda mieszka w innym mieście, więc będziemy się widywać tylko od czasu do czasu.
U mnie za to w rodzinie 5 dzieci z tego roku będzie od czerwca zaczną się rodzić. Wszytskie od strony tż, więc jak spotkamy się na jakiś imprezach rodzinnych to będzie wesoło


Ja według kalkulatora mogę przytyć do 68 kg, cyli 18 kg. z Martuchą miałam jakieś 73kg (rodziłam koniec maja, a na początku sierpnia biegałam w stroju)

A właśnie jak zapatrujecie się na mamy z brzuchem w strojach kompielowych?? Mieszkam nad morzem i uwielbiamy z małą pływać. I nie wiem jak będzie wte wakacje, oczywiście nie mówię tu o opalaniu brzucha, na plaży to pod parasolem w bluzce, ale pływać w morzu? Mam tylko stroje dwu częściowe, myślicie że to wypada?
__________________
Martulka
27.05.2009 r

Majeczka
04.12.2012 r

MoOoNiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:34   #1641
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MoOoNiA Pokaż wiadomość
U mnie za to w rodzinie 5 dzieci z tego roku będzie od czerwca zaczną się rodzić. Wszytskie od strony tż, więc jak spotkamy się na jakiś imprezach rodzinnych to będzie wesoło
Ale będzie przedszkole

Cytat:
Napisane przez MoOoNiA Pokaż wiadomość
A właśnie jak zapatrujecie się na mamy z brzuchem w strojach kompielowych?? Mieszkam nad morzem i uwielbiamy z małą pływać. I nie wiem jak będzie wte wakacje, oczywiście nie mówię tu o opalaniu brzucha, na plaży to pod parasolem w bluzce, ale pływać w morzu? Mam tylko stroje dwu częściowe, myślicie że to wypada?
A czemu nie wypada?
Ja jak będę nad morzem normalnie będę chodzić w stroju i kąpać się
Tylko wiadomo bez opalania, jakieś pareo na brzuch czy coś
A pływanie jest nawet polecane dla kobiet w ciąży
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:47   #1642
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MoOoNiA Pokaż wiadomość
U mnie za to w rodzinie 5 dzieci z tego roku będzie od czerwca zaczną się rodzić. Wszytskie od strony tż, więc jak spotkamy się na jakiś imprezach rodzinnych to będzie wesoło


Ja według kalkulatora mogę przytyć do 68 kg, cyli 18 kg. z Martuchą miałam jakieś 73kg (rodziłam koniec maja, a na początku sierpnia biegałam w stroju)

A właśnie jak zapatrujecie się na mamy z brzuchem w strojach kompielowych?? Mieszkam nad morzem i uwielbiamy z małą pływać. I nie wiem jak będzie wte wakacje, oczywiście nie mówię tu o opalaniu brzucha, na plaży to pod parasolem w bluzce, ale pływać w morzu? Mam tylko stroje dwu częściowe, myślicie że to wypada?
pewnie ze wypada ja mam dwa stroje dwuczesciowe teraz caly tydz latalam nad jeziorem to tylkow nich a troszke brzuszka juz mam pare osob chcialo juz mi macacwogole osttanio poszlam tez na chwile do odzdialu naszej firmy i widzialam osoby co juz dawno nei widzialam to wszysycy od razu rece do mego brzucha takie dziwne pierwszy raz macano moj brzuch heheheh
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:01   #1643
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
pewnie ze wypada ja mam dwa stroje dwuczesciowe teraz caly tydz latalam nad jeziorem to tylkow nich a troszke brzuszka juz mam pare osob chcialo juz mi macacwogole osttanio poszlam tez na chwile do odzdialu naszej firmy i widzialam osoby co juz dawno nei widzialam to wszysycy od razu rece do mego brzucha takie dziwne pierwszy raz macano moj brzuch heheheh
Ja w poniedziałek poszłam po mamę do pracy i akurat spotkałam dziewczynę od nich co urodziła 1,5 m-ca temu. Ona już wie, że jestem w ciąży. I jak tylko mnie zobaczyła to od razu przyleciała i do brzuszka, że musi mnie wymacać

I widziałam jej córunię Akurat sobie spała smacznie w wózeczku
Jejku jakie cudne dzieciątko
Mówiła, że jest bardzo grzeczna, mało płacze i że każdemu życzy takiego dziecka
Tylko nie lubi jak się ją nosi na rękach i przytula
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:01   #1644
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

dziewczyny mam pytanie
wczoraj pytalam mojego lekarza o suplementy diety czy mam jakies brac a on powiedzial ze najlpeiej zredukowac liczbe tabletek do minimum i on nie poleca chyba ze badzo chce
no i ja nei wiem moja siostra brala, znajome tez wiec nie wiem co wy myslsicie/bierzecie jesli tak to jakie?bo ja juz sama nie wiem ale wolalabym chybajednak brac bo skąd mam wiedziec czy w jedzeniu dostarczam wszystkich witamin
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:05   #1645
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie
wczoraj pytalam mojego lekarza o suplementy diety czy mam jakies brac a on powiedzial ze najlpeiej zredukowac liczbe tabletek do minimum i on nie poleca chyba ze badzo chce
no i ja nei wiem moja siostra brala, znajome tez wiec nie wiem co wy myslsicie/bierzecie jesli tak to jakie?bo ja juz sama nie wiem ale wolalabym chybajednak brac bo skąd mam wiedziec czy w jedzeniu dostarczam wszystkich witamin
Różni lekarze różnie do tego podchodzą.
Np. gin do której chodzę od razu zaleciła mi stosowanie Prenatalu Classic i tak też zrobiłam.

Natomiast gin, do której chodziłam na nfz jak zapytałam o suplementy dla kobiet w ciąży powiedziała właśnie, że lekarze mają różne stanowiska, ale, że ona jest za tym aby wszystkie witaminy i składniki odżywcze potrzebne dla dziecka dostarczać z pożywieniem.

Tylko, że nie zawsze wszystko się wchłonie z pożywienia, albo nie w takich ilościach jak trzeba
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:07   #1646
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość

Tylko, że nie zawsze wszystko się wchłonie z pożywienia, albo nie w takich ilościach jak trzeba
no dokladnie, jakos kwas foliowy biore a co do tego lekarz nie ma przeciwskazan wrecz jest to podstawa w ciazy

i jeszcze ejdno bo o to zapomnailam lekarza spytac cholercia-ile sie bierze kwas foliowy bo na necie sa rozne info, ze do 15tyg i ja juz nie wiem lekarz nic nie mowil ze mam odstawic a biore 2 razy dzinnie

Edytowane przez czarnamadonna1982
Czas edycji: 2012-05-09 o 14:13
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:09   #1647
aniamotylek
Rozeznanie
 
Avatar aniamotylek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 538
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie
wczoraj pytalam mojego lekarza o suplementy diety czy mam jakies brac a on powiedzial ze najlpeiej zredukowac liczbe tabletek do minimum i on nie poleca chyba ze badzo chce
no i ja nei wiem moja siostra brala, znajome tez wiec nie wiem co wy myslsicie/bierzecie jesli tak to jakie?bo ja juz sama nie wiem ale wolalabym chybajednak brac bo skąd mam wiedziec czy w jedzeniu dostarczam wszystkich witamin
Ja jak bylam teraz na usg to pytalam konsultanta, i powiedzil ze nie ze moge tylko zaszkodzic, ale pewnie jak pojade do polski do dostane jakies witaminki. Jeszcze nic nie lykalam.
__________________
Slub 4.9.10 Nasze malenstwo 1.12.12
aniamotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:11   #1648
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez aniamotylek Pokaż wiadomość
Ja jak bylam teraz na usg to pytalam konsultanta, i powiedzil ze nie ze moge tylko zaszkodzic, ale pewnie jak pojade do polski do dostane jakies witaminki. Jeszcze nic nie lykalam.
A dlaczego zaszkodzić?
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:32   #1649
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie
wczoraj pytalam mojego lekarza o suplementy diety czy mam jakies brac a on powiedzial ze najlpeiej zredukowac liczbe tabletek do minimum i on nie poleca chyba ze badzo chce
no i ja nei wiem moja siostra brala, znajome tez wiec nie wiem co wy myslsicie/bierzecie jesli tak to jakie?bo ja juz sama nie wiem ale wolalabym chybajednak brac bo skąd mam wiedziec czy w jedzeniu dostarczam wszystkich witamin
Ja myślę, że to zależy od tego, jak się odżywiasz.

My generalnie jemy bardzo dużo warzyw, często jadam przetwory mleczne, prawie wyłącznie ciemne pieczywo, ciemny makaron, mąż co jakiś czas zrobi dla nas sok ze świeżych pomarańczy więc stwierdziłam, że sztuczne witaminy sobie podaruję. Kiedyś czytałam, że właśnie te z tabletek gorzej się wchłaniają niż te naturalne z pożywienia.

Ale gdybym miała jakąś awersję do warzyw, lub wymyślającego przy talerzu męża (przez co posiłki nie mogłyby być bardzo urozmaicone i zdrowe) , to bym napewno jakiś preparat witaminowy dla przyszłych mam brała
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...



Edytowane przez Isia83
Czas edycji: 2012-05-09 o 14:34
Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:35   #1650
aniamotylek
Rozeznanie
 
Avatar aniamotylek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 538
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
A dlaczego zaszkodzić?
Nadmiarem witaminek, ale ich to chyba nie warto sluchac robia badanie krwi 2 razy w ciazy 2 razy usg, a jak sie przyplacze anemia to nawet by nie wiedzieli.
__________________
Slub 4.9.10 Nasze malenstwo 1.12.12

Edytowane przez aniamotylek
Czas edycji: 2012-05-09 o 14:52
aniamotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.