Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 08:43   #4051
201708230950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 41
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez 19milka93 Pokaż wiadomość
Muszę wam się pochwalić że skończyłam 30 day shred;d
To były ciężkie 30 dni ale dałam radę wiadomo miałam swoje wzloty i upadki ale się nie poddawałam A więc dziewczyny nie poddawajcie się ale dążcie do celu!

Ja teraz mam w planach od poniedziałku zacząć ćwiczyć z Ewą Chodakowską przynajmniej 3 razy w tyg zobaczymy później na ile czas mi pozwoli
Gratuluję! Jesteś naprawdę wielka. To musiało kosztować sporo wysiłku, a przede wszystkim sporo wytrwałości.
Powiedz, jak efekty?
201708230950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:58   #4052
19milka93
Raczkowanie
 
Avatar 19milka93
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 50
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

No ciężko było, ale mam już to za sobą;d Nie stosowałam żadnej diety ani nic sobie nie odmawiałam tak więc nie spodziewałam się wygórowanych efektów... jednak efekt mnie pozytywnie zaskoczył;d
Talia: na początku 73cm teraz 67.5cm
Udo: na początku 56cm teraz 54cm
19milka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 14:38   #4053
201708230950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 41
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez 19milka93 Pokaż wiadomość
No ciężko było, ale mam już to za sobą;d Nie stosowałam żadnej diety ani nic sobie nie odmawiałam tak więc nie spodziewałam się wygórowanych efektów... jednak efekt mnie pozytywnie zaskoczył;d
Talia: na początku 73cm teraz 67.5cm
Udo: na początku 56cm teraz 54cm
prawie 6 cm w talii? WOW. Niesamowity efekt. Robiłaś każdy level po tygodniu, tak?
201708230950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:24   #4054
19milka93
Raczkowanie
 
Avatar 19milka93
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 50
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Mia_Thermopolis Pokaż wiadomość
prawie 6 cm w talii? WOW. Niesamowity efekt. Robiłaś każdy level po tygodniu, tak?

Tak każdy level po tygodniu i miałam lekkie opóźnienie bo 2 dni opuściłam ale potem wróciłam ponownie do ćwiczeń jeżeli chciałabyś zobaczyć efekt na zdj to podaj mail to prześle
19milka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:10   #4055
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez 19milka93 Pokaż wiadomość
Tak każdy level po tygodniu i miałam lekkie opóźnienie bo 2 dni opuściłam ale potem wróciłam ponownie do ćwiczeń jeżeli chciałabyś zobaczyć efekt na zdj to podaj mail to prześle
Mogłabym też prosić o zdjęcia? amers@vp.pl
skończyłam shreda już dość dawno ale takich efektów nie miałam... myślę czy nie zacząć jeszcze raz, żeby robić te trudniejsze wersje ćwiczeń, skoro są aż takie efekty
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 10:17   #4056
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Można się przyłączyć?

Szukałam od jakiegoś czasu fajnego zestawu ćwiczeń do wykonywania przed bieganiem, ale jakoś program Mel B mnie nie wciągnął, a ćwiczenia z Jillian już na pierwszy rzut oka przypadły mi do gustu także dzisiaj zaczynam

Chciałabym robić na początek 30 day shred, fajnie wygląda też yoga, ale nie wiem, czy te dwa zestawy naraz to nie za dużo? Jak myślicie?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 18:18   #4057
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

6 dzień 2 levelu masakra wszystkie cwiczenia robie z 1kg obciązeniem a nie z 2kg jak w pierwszym i umieram,narazie robie pół na pół czyli niektóre ćwiczenia trudniejsze a niektóre łatwiejsze ,ale mam nadzieje ze pózniej juz tylko trudniejsze poprostu wysiadam przy tym levelu,trzymam kciuki za was
live jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 14:30   #4058
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels


Cześć dziewczynki
ok.. myślałam że sama znajdę ale jednak nie czaje im dłużej czytam..
Jeszcze nie ściągłam JM bo jeszcze się zastanawiam.. i poszukuję noi kończe Insanity
Nie moge zrozumiec jednej sprawy.. o co chodzi z tymi poziomami? To JM nie ustala ile czego ma się robić tylko my same przechodzimy do odpowiedniego poziomu jak jesteśmy gotowe tak?
Ile jest wszystkich filmików? Trzy? Tak jak poziomów?
Aaaa znalazłam że każdy poziom robi się 10 dni zgadza się?

I jeszcze jedno pytanie Czy ktoś robi tą JM Revolution? Bo nad nią się tez zastanawiam.. Nie chce spaść z formy a zależy mi na skróceniu czasu ćwiczeń na lato

Pomóżcie
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2012-05-08 o 14:31
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 08:24   #4059
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

Cześć dziewczynki
ok.. myślałam że sama znajdę ale jednak nie czaje im dłużej czytam..
Jeszcze nie ściągłam JM bo jeszcze się zastanawiam.. i poszukuję noi kończe Insanity
Nie moge zrozumiec jednej sprawy.. o co chodzi z tymi poziomami? To JM nie ustala ile czego ma się robić tylko my same przechodzimy do odpowiedniego poziomu jak jesteśmy gotowe tak?
Ile jest wszystkich filmików? Trzy? Tak jak poziomów?
Aaaa znalazłam że każdy poziom robi się 10 dni zgadza się?

I jeszcze jedno pytanie Czy ktoś robi tą JM Revolution? Bo nad nią się tez zastanawiam.. Nie chce spaść z formy a zależy mi na skróceniu czasu ćwiczeń na lato

Pomóżcie
Shred sklada sie z 3 poziomów ktore powinno sie cwiczyc 10 dni kazdy = 30 dni, ale niektore dziewczyny cwicza jeden poziom az przestanie je meczyc i dopiero przechodza na wyzszy (ja osobiscie umieralam na 2 bo daje wycisk)
Ja cwicze JM Revolution na razie jestem w drugiej fazie.
Program sklada sie z 3 faz kazda trwa 4 tygodnie przy czym te 4 tygodnie sa podzielone na cwiczenia ktore sie cwiczy po dwa tygodnie
I tak przykladowy plan dla fazy 1
1-2 tydzien
poniedzialek workout1
wtorek wourkout 2
sroda cardio 1
czwartek workout1
piatek wourkout 2
sobota cardio 1
niedziela rest
3-4 tydzien
poniedzialek workout3
wtorek wourkout 4
sroda cardio 1
czwartek workout3
piatek wourkout 4
sobota cardio 1
niedziela rest

i w drugiej fazie zmienia sie cardio na 2 i wourkout na 5,6,7,8
w trzeciej cardio 3 i workout 9,10,11,12
generalnie coraz trudniej
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:02   #4060
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

sagitarius, czy ty też nie cierpisz Cardio? Strasznie nudne jest, moim zdaniem Cardio 1 powinno mieć 3 różne cykle ćwiczeń, a nie powtarzanie cyklu 3 razy.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2012-05-09 o 12:03 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:54   #4061
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
sagitarius, czy ty też nie cierpisz Cardio? Strasznie nudne jest, moim zdaniem Cardio 1 powinno mieć 3 różne cykle ćwiczeń, a nie powtarzanie cyklu 3 razy.
Mnie tylko wkurza ze te cardio nie ma przerw zeby Jillian zrobila z niego takie interwaly a tak jest bez sensu bo tetno mi caly czas daje na wysokich obrotach wiec nie wiem czemu ma to sluzyc. Ogolnie lubie powtarzalność wiec powtarzanie tego w 3 cyklach jak dla mnie moze byc
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 15:48   #4062
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

sagitarius bardzo ci dziękuje za odpowiedź.. dopiero się "uczę" tego programu..
Może mi doradzisz skoro już ćwiczyłaś tą "starą" JM i wiesz jak wygląda "nowa" JM.. Po tym co ćwiczyłam jest sens robić te 30 dni czy zacząć od tej nowej?
Jest do tego jakaś rozpiska?
Musiałam sobie rozrysować to co mi napisałaś żeby zakapować ten system.. Jak efekty?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 16:41   #4063
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

dobrenka, przeczytaj jeszcze raz na spokojnie rozpiskę, ona wydaje się skomplikowana, ale jest bardzo prosta. W wątku już ktoś dokładnie opisywał program. Nikt ci nie powie, czy ci ten program ci się spodoba. Lepiej spróbować czegoś nowego niż powtarzać programy, takie jest moje zdanie.

Body Revolution
1 i 2 tydz
w1
w2
c1
w1
w2
c1
wolne

3 i 4 tydz. zmieniają się tylko workouty na w3 i w4, cardio1 pozostaje

5 i 6 tydz. -> w5 i w6, cardio2

7 i 8 t. -> w7 i w8, cardio2

9 i 10 t. -> w9 i w10, cardio3

11 i 12 t. -> w11 i w12, cardio3

Kolejność taka sama. Wpisz sobie wszystko w kalendarz i się nie pogubisz.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:57   #4064
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

lemka dzięki za opnie. Wszystko wyjdzie w praniu.. Jasne.. nie oczekuję że mi ktoś powie czy mi się spodoba program czy nie kto to wie
Nigdy nie powtarzałam żadnego programu który robiłam.. bo ciekawość mnie goni do czegoś nowego ale może kiedyś skomponuję coś sama z tego co lubiłam.. jeszcze trochę wody upłynię
Puki co polecam Turbo Fire.. cudowny energetyczny program który ruszył moje uda i łydki.. potem długo nic nie pomagało.. aż do Insanity.. to miłośc od pierwszego wejrzenia pprostu.. serdecznie Wam polecam
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:44   #4065
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Jutro ostatni dzień 30 day shred, a w poniedziałek zacznę chyba ripped in 30.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 16:33   #4066
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Niedługo jeśli pozwolicie to się do Was przyłącze Ćwiczyłam już z Jillian i bardzo te ćwiczenia mi się podobały, a teraz mam zamiar pracować nad formą z powrotem. Niecałe 3 tygodnie temu urodziłam synka, generalnie nie chodzi mi o schudnięcie, bo dużo w ciąży nie przytyłam, ale moim celem jest ujędrnienie sylwetki
W sumie to już chciałabym zacząć ćwiczyć, bo czuje się rewelacyjnie i o porodzie dawno zapomniałam, ale nie wiem czy to nie byłoby za szybko Więc muszę pewnie jeszcze poczekać.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 18:51   #4067
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
lemka dzięki za opnie. Wszystko wyjdzie w praniu.. Jasne.. nie oczekuję że mi ktoś powie czy mi się spodoba program czy nie kto to wie
Nigdy nie powtarzałam żadnego programu który robiłam.. bo ciekawość mnie goni do czegoś nowego ale może kiedyś skomponuję coś sama z tego co lubiłam.. jeszcze trochę wody upłynię
Puki co polecam Turbo Fire.. cudowny energetyczny program który ruszył moje uda i łydki.. potem długo nic nie pomagało.. aż do Insanity.. to miłośc od pierwszego wejrzenia pprostu.. serdecznie Wam polecam
Jak skończę BR, to zabrałabym się za INsanity albo Boosta, ale nigdzie znaleźć nie umiem tych programów.

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
Niedługo jeśli pozwolicie to się do Was przyłącze Ćwiczyłam już z Jillian i bardzo te ćwiczenia mi się podobały, a teraz mam zamiar pracować nad formą z powrotem. Niecałe 3 tygodnie temu urodziłam synka, generalnie nie chodzi mi o schudnięcie, bo dużo w ciąży nie przytyłam, ale moim celem jest ujędrnienie sylwetki
W sumie to już chciałabym zacząć ćwiczyć, bo czuje się rewelacyjnie i o porodzie dawno zapomniałam, ale nie wiem czy to nie byłoby za szybko Więc muszę pewnie jeszcze poczekać.
Może na spokojnie zabierz się za Yoga Meltdown. Są 2 poziomy, spocisz się, ale nie wykończysz jak przy Shredzie. Jak poczujesz się w 100% gotowa, to polecam Shreda, bo szybko buduje formę.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 20:29   #4068
Aaabecanka
Zadomowienie
 
Avatar Aaabecanka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 306
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
sagitarius bardzo ci dziękuje za odpowiedź.. dopiero się "uczę" tego programu..
Może mi doradzisz skoro już ćwiczyłaś tą "starą" JM i wiesz jak wygląda "nowa" JM.. Po tym co ćwiczyłam jest sens robić te 30 dni czy zacząć od tej nowej?
Jest do tego jakaś rozpiska?
Musiałam sobie rozrysować to co mi napisałaś żeby zakapować ten system.. Jak efekty?
Co prawda nie jestem Sagitarius i nie robiłam BR jako całości tylko zapoznawczo Workout 1 i 2 ale postaram się pomóc- po Insanity (też zrobiłam ) Shred (to też robiłam ) może być zbyt lajtowy (tzn, po Insanity mało co NIE jest lajtowe, takie miałam wrażenie) , trudno mi powiedzieć czy Ty też tak to odbierzesz... prędzej BR będzie wyzwaniem. Ze swojej strony bardzo polecam Killer Buns & Thighs-też Jillian, pracują głównie nogi i tyłek ale i reszta ciała też dostaje w kość, no i co ważne- obwody lecą w dół
__________________
Impossible is nothing



Don't wish for it, work for it !
Aaabecanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 06:41   #4069
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość

Może na spokojnie zabierz się za Yoga Meltdown. Są 2 poziomy, spocisz się, ale nie wykończysz jak przy Shredzie. Jak poczujesz się w 100% gotowa, to polecam Shreda, bo szybko buduje formę.
problemem jest to, że ja już czuje się gotowa na intensywniejsze ćwiczenia, ale obawiam się, że jeszcze nie powinnam
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 06:49   #4070
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
sagitarius bardzo ci dziękuje za odpowiedź.. dopiero się "uczę" tego programu..
Może mi doradzisz skoro już ćwiczyłaś tą "starą" JM i wiesz jak wygląda "nowa" JM.. Po tym co ćwiczyłam jest sens robić te 30 dni czy zacząć od tej nowej?
Jest do tego jakaś rozpiska?
Musiałam sobie rozrysować to co mi napisałaś żeby zakapować ten system.. Jak efekty?
Ja polecam zeby wziasc sie za BR co prawda nie cwiczylam insanity ale mysle ze shred moze byc za slaby, chociaz pewnie pierwsze workouty tez moga byc za slabe ale nastepne coraz mocniejsze.
A jak po insanity mozna na tym cos schudnac? u mnie jest problem inny uda leca a brzuch nie chce za bardzo spasc i szukam czegos co umozliwi mi pozbycie sie brzucha. Po BR chyba wezme sie za CE ale nie wiem czy nie lepiej za insanity
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:40   #4071
littlemary
Rozeznanie
 
Avatar littlemary
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 504
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Hej! Wczoraj zaczęłam ćwiczyć z programem 30 day shred, jak na razie jest nieźle. O dziwo nie mam zakwasów, co przy moim dotychczasowym trybie życia jest dużym szokiem. Byłam kanapowcem, ale postanowiłam wziąć się za siebie i zrobić coś dla zdrowia i urody! Za jakiś czas zdam dokładniejszą relację. Pozdrawiam wszystkie ćwiczące kobietki!
littlemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:31   #4072
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
W sumie to już chciałabym zacząć ćwiczyć, bo czuje się rewelacyjnie i o porodzie dawno zapomniałam, ale nie wiem czy to nie byłoby za szybko Więc muszę pewnie jeszcze poczekać.
Nie wiem jak to jest po dzidziusiu ale domyślam się że zagoić sie musi to i owo i inne sprawy też wchodzą w gre ale mimo wszystko jeśli chcesz coś zacząć to polecam calaanetics
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:37   #4073
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
problemem jest to, że ja już czuje się gotowa na intensywniejsze ćwiczenia, ale obawiam się, że jeszcze nie powinnam
Może zacznij powoli i stopniowo ruszać się więcej. Takie szybkie "rzucanie się" na wykańczające programy typu Shred czy BR nikomu nie służy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:47   #4074
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Aaabecanka a nie szkodzi że nie jesteś Sagitarius każda opinia się liczy.. wiesz chyba jednak zabiorę się za BR.. potrzebuje coś krótkiego fajnego na lato.. akurat zleci nie chce byc bierna a może i pomoże w czymś.. zaszkodzić nie powinna, prawda Killer Buns & Thighs ciekawe.. może też sobie zrobie.. puki co nie wiem co to taaaaak jak obwody lecą w dół to ja się pisze.. A to ile trwa? Znalazłam tylko że to kilka filmików i znowu poziomy. Dobrze się dopatrzyłam że trwają po około 40 minut
Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
problemem jest to, że ja już czuje się gotowa na intensywniejsze ćwiczenia, ale obawiam się, że jeszcze nie powinnam
skoro tak czujesz to nie rób narazie Jillian.. ale serio myślę że Callanetics Cię przygotuję do ćwiczeń Ty poczujesz że działasz i jeszcze się ładnie wymodelujesz

Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
Ja polecam zeby wziasc sie za BR co prawda nie cwiczylam insanity ale mysle ze shred moze byc za slaby, chociaz pewnie pierwsze workouty tez moga byc za slabe ale nastepne coraz mocniejsze.
A jak po insanity mozna na tym cos schudnac? u mnie jest problem inny uda leca a brzuch nie chce za bardzo spasc i szukam czegos co umozliwi mi pozbycie sie brzucha. Po BR chyba wezme sie za CE ale nie wiem czy nie lepiej za insanity
Ja Ciebie nie widziałam na TF? Macie rację zacznę BR.. Dzieki
Nie wiem czy na tym coś schudnę.. chce nie przytyć ale ciepło i ogólny brak czasu nie pozwoli mi ćwiczyc za długo.. w okolicy jesieni znowu wskocze na coś fajnego Nie nie.. zdecydowanie najpierw CE.. a potem Insanity, wierz mi


littlemary mi się zdarzało zakwasy często mięć dopiero za drugim razem.. jak wybadałam już filmik i wiedziałam jak "naginać"
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:55   #4075
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 914
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

a gdzie można znalezć Killer Buns & Thighs bo na yt są króciutkie filmiki;/
olik187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:23   #4076
Aaabecanka
Zadomowienie
 
Avatar Aaabecanka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 306
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Aaabecanka a nie szkodzi że nie jesteś Sagitarius każda opinia się liczy.. wiesz chyba jednak zabiorę się za BR.. potrzebuje coś krótkiego fajnego na lato.. akurat zleci nie chce byc bierna a może i pomoże w czymś.. zaszkodzić nie powinna, prawda Killer Buns & Thighs ciekawe.. może też sobie zrobie.. puki co nie wiem co to taaaaak jak obwody lecą w dół to ja się pisze.. A to ile trwa? Znalazłam tylko że to kilka filmików i znowu poziomy. Dobrze się dopatrzyłam że trwają po około 40 minut




skoro tak czujesz to nie rób narazie Jillian.. ale serio myślę że Callanetics Cię przygotuję do ćwiczeń Ty poczujesz że działasz i jeszcze się ładnie wymodelujesz


Ja Ciebie nie widziałam na TF? Macie rację zacznę BR.. Dzieki
Nie wiem czy na tym coś schudnę.. chce nie przytyć ale ciepło i ogólny brak czasu nie pozwoli mi ćwiczyc za długo.. w okolicy jesieni znowu wskocze na coś fajnego Nie nie.. zdecydowanie najpierw CE.. a potem Insanity, wierz mi




littlemary mi się zdarzało zakwasy często mięć dopiero za drugim razem.. jak wybadałam już filmik i wiedziałam jak "naginać"
Nie znalazłam żadnej oficjalnej rozpiski więc ćwiczyłam systemem ze Shreda- po 10 dni każdy poziom (są 3). Trwają ok. 40 min.
__________________
Impossible is nothing



Don't wish for it, work for it !
Aaabecanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 10:50   #4077
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Wczoraj zakończyłam shred'a! przed chwilą oglądałam killer buns i thighs, wczoraj yoga meltdown, kiedyś tam ripped in 30 i chyba od poniedziałku zaczynam killer buns. Ćwiczyć tak, jak shred? Czyli codziennie, po 10 dni każdy level?
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 12:49   #4078
littlemary
Rozeznanie
 
Avatar littlemary
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 504
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dobrenka - dziś się o tym przekonałam :P
littlemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 22:51   #4079
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Nie wytrzymałam i zaczęłam dziś killer buns
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:44   #4080
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

hej babeczki, ostatnio widziałam na tvn style program z tą kobietą, oglądacie? w 4 tyg. odchudza rodziny. Oj przydałoby się, zeby wpadała do mnie do domu i zrobiła rewolucję. Do moich rodziców nic nie dociera, no jak do ściany
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.