Wolny czas - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 20:24   #1
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98

Wolny czas


Hej dziewczyny,chcialam sie dowiedziec jak spedzacie wolny czas,czy macie go duzo,spedzacie biernie a moze raczej czynnie,czy posiadacie jakies hobby?Moj czas wolny przypada przewaznie w weekend,i w miare mozliwosci i pieknej pogody staram sie go fajnie wykorzystac,mieszkam w Londynie przy pieknym Grand Union Canal,gzie jest piekna sciezka rowerowa,zabieram ze soba wode ,plecak,koc i w droge,przy okazji podziwiam piekne widoki,ludzi plywajacych lodkami przy kanale,czesto sie zatrzymuje na odpoczynek i obserwuje panow grajacych w golfa.Czesto mnie to smieszy jak chodza kilometry za pileczka.Pozatym chodze do pobliskiego parku pojezdzic na rolkach z siastra lub znajomymi,pograc w tenisa,na basen i saune.Jak jest niewyraznie na dworze lubie po prostu posiedziec z herbata w reku poczytac,posluchac dobrej muzyki,powspominac.Uwielb iam kino,musicale(chodze niestety tylko 2 razy do roku),spotkania z przyjaciolmi w kawiarni czy na lodach.Do pubu chodze rzadko przewaznie jak sie wybiore w odwiedziny do przyjaciolki do Leicester,do restauracji chetnie,kocham kuchnie wloska i tajska.Interesuje sie astronomia,cale dnie czasem przesiedze czytajac o wymiarach,kosmosie ,galaktykach.a jakie Wy macie hobby,zainteresowania?poz drawiam
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:41   #2
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Wolny czas

1. Aparat- rzecz u mnie niezbędna na równi z okularami (takimi na codzień). Robię mnóstwo zdjęć- wszystkiemu. A zimą segreguję na pendrivach i wspominam...

2. Książki:
a) o zwierzętach
- papugi
- koty
- psy
- chomiki
- świnki

b) romanse- a co

c) Saga o Ludziach Lodu

3. Gazety:
- wzięłam się porządnie z ogródek i czytam wszelkie gazety dotyczące ogrodu

4. Internet (czyt: wizaż )

5. Ogród
Nasadziłam bratków, jakiś krzewów, forsycję, róże i innej zieleniny, a teraz trzeba o to dbać

Plewię non-stop, przestawiam, nazbierałam kamieni, zrobiłam obwódki.

Kombinuję jeszcze jak zrobić kwietnik. Mam kilka pomysłów.

6. I biorę się za naukę indyjskiego

7. I znowu próbuję wrócić do tańca- jeśli czas pracy pozwoli (pracuję na 3 zmiany). Zastanawiam się nad towarzyskim i tańcem brzucha.

8. Uwielbiam zabytki- fotografować i zwiedzać. Pod nosem mam kilka, więc trzeba wybrać się gdzieś dalej- do sąsiedniej wiochy
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:46   #3
Miyavik
Raczkowanie
 
Avatar Miyavik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 300
Dot.: Wolny czas

Często biorę psa i idę biegać do pobliskiego lasu który ma takie dłuuugie proste ścieżki, rzadko tam można spotkać jakichś "żulków" tylko właśnie ludzi którzy biegają
A mam huskiego, który potrzebuje dużo biegać to i jemu to służy
__________________


Miyavik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:48   #4
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98
Dot.: Wolny czas

wow nauka indyjskiego ...super
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:49   #5
feelthemusic
Przyczajenie
 
Avatar feelthemusic
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wolny czas

Cytat:
Napisane przez Diament83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,chcialam sie dowiedziec jak spedzacie wolny czas,czy macie go duzo,spedzacie biernie a moze raczej czynnie,czy posiadacie jakies hobby?Moj czas wolny przypada przewaznie w weekend,i w miare mozliwosci i pieknej pogody staram sie go fajnie wykorzystac,mieszkam w Londynie przy pieknym Grand Union Canal,gzie jest piekna sciezka rowerowa,zabieram ze soba wode ,plecak,koc i w droge,przy okazji podziwiam piekne widoki,ludzi plywajacych lodkami przy kanale,czesto sie zatrzymuje na odpoczynek i obserwuje panow grajacych w golfa.Czesto mnie to smieszy jak chodza kilometry za pileczka.Pozatym chodze do pobliskiego parku pojezdzic na rolkach z siastra lub znajomymi,pograc w tenisa,na basen i saune.Jak jest niewyraznie na dworze lubie po prostu posiedziec z herbata w reku poczytac,posluchac dobrej muzyki,powspominac.Uwielb iam kino,musicale(chodze niestety tylko 2 razy do roku),spotkania z przyjaciolmi w kawiarni czy na lodach.Do pubu chodze rzadko przewaznie jak sie wybiore w odwiedziny do przyjaciolki do Leicester,do restauracji chetnie,kocham kuchnie wloska i tajska.Interesuje sie astronomia,cale dnie czasem przesiedze czytajac o wymiarach,kosmosie ,galaktykach.a jakie Wy macie hobby,zainteresowania?poz drawiam
jak tak przeczytałam w jakiej okolicy mieszkasz (że wogóle w Londynie), co robisz. . . to Ci normalnie zazdroszczę ja np miałam zamiar biegać dla formy i figury ale tu w Polsce, a już zwłaszcza w mojej małej mieścinie :| ludzie nie są przyzwyczajeni do widoku kogoś biegającego w dresie i patrzą na ciebie jak na wariata :P zresztą nawet za bardzo nie ma gdzie, wszędzie pełno ludzi. Dlatego musiałam zrezygnować. ale w zamian dużo spotykam się ze znajomymi, robimy ogniska. sto razy lepszy pomysł na spędzenie wieczoru niż np przed telewizorem. pozdro
feelthemusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:58   #6
Miyavik
Raczkowanie
 
Avatar Miyavik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 300
Dot.: Wolny czas

Cytat:
Napisane przez Diament83 Pokaż wiadomość
wow nauka indyjskiego ...super
Ja się biorę za Hiszpański, może jakiś kurs w lato zrobię... Na razie nie mam pieniążków...
__________________


Miyavik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:59   #7
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98
Dot.: Wolny czas

,
Cytat:
Napisane przez feelthemusic Pokaż wiadomość
jak tak przeczytałam w jakiej okolicy mieszkasz (że wogóle w Londynie), co robisz. . . to Ci normalnie zazdroszczę ja np miałam zamiar biegać dla formy i figury ale tu w Polsce, a już zwłaszcza w mojej małej mieścinie :| ludzie nie są przyzwyczajeni do widoku kogoś biegającego w dresie i patrzą na ciebie jak na wariata :P zresztą nawet za bardzo nie ma gdzie, wszędzie pełno ludzi. Dlatego musiałam zrezygnować. ale w zamian dużo spotykam się ze znajomymi, robimy ogniska. sto razy lepszy pomysł na spędzenie wieczoru niż np przed telewizorem. pozdro
Hej,okolica dosyc fajna,pelno parkow (w koncu to Londyn),do uprawiania sportow w sam raz.Ogniska to super rzecz,nie pamietram kiedy ostatnio bylam na jakims ,chyba w czasach liceum hehe.Chetnie bym sobie poszla chociaz na jakies rozno,sama nie mam ogrodu tylko malutki balkonik wiec to odpada.Czasem jak zaprosza znajomi to wtedy.Jak jhade odwiedzic rodzicow do Polski tez czesto sie musze naglowkowac jak spedzic fajnie czas,przewaznie chodze do wypozyczalni DVD i ogladamy z ojcem wspolnie filmy s-f ,parkow brak bo to male miasteczko,znajomi gdzie sie porozjezdzali po swiecie.Zostaje mi mama i wspolne zakupy,czasem kino,i spacery .
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 21:03   #8
feelthemusic
Przyczajenie
 
Avatar feelthemusic
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wolny czas

Oo polecam założenie bloga ! na początku sama nie byłam przekonana ale to strasznie wciąga Można do woli się wyżalić i wyrzucić z siebie nie tylko złe emocje. po jakimś czasie fajnie przeczytać takie wpisy i powspominać Nie wspominając o tym, że można poznać ciekawe osoby. ja np miałam kilka " czytelniczek" które ze zniecierpliwieniem czekały na moje wpisy i jak trzeba było doradzały gdy miałam problem ;> no ale taki blog nie musi być tylko w formie pamiętnika skoro interesujesz się kosmosem itp mogłabyś opisywać tam swoje obserwacje, przemyślenia albo jakieś ciekawostki i zdjęcia ?
feelthemusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:07   #9
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Wolny czas

Mam masę wolnego czasu. Zwykle net pochłania jego większość, poza tym ogólnie czytanie książek, robienie kartek i rzeczy na wymianki (taki mały nałóg), staram się ćwiczyć co dzień, trochę oglądania tv w ciągu dnia wpadnie, spotkania ze znajomymi... Chyba wszystko
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:09   #10
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98
Dot.: Wolny czas

Cytat:
Napisane przez feelthemusic Pokaż wiadomość
Oo polecam założenie bloga ! na początku sama nie byłam przekonana ale to strasznie wciąga Można do woli się wyżalić i wyrzucić z siebie nie tylko złe emocje. po jakimś czasie fajnie przeczytać takie wpisy i powspominać Nie wspominając o tym, że można poznać ciekawe osoby. ja np miałam kilka " czytelniczek" które ze zniecierpliwieniem czekały na moje wpisy i jak trzeba było doradzały gdy miałam problem ;> no ale taki blog nie musi być tylko w formie pamiętnika skoro interesujesz się kosmosem itp mogłabyś opisywać tam swoje obserwacje, przemyślenia albo jakieś ciekawostki i zdjęcia ?
Z tym blogiem to niezly pomysl,fajnie czasem popisac z osobami ktore maja takie same zainteresowania,mozna sie duzo nowych rzeczy dowiedziec podaj prosze tytul Twojego bloga ,to chetnie odwiedze
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:11   #11
Miyavik
Raczkowanie
 
Avatar Miyavik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 300
Dot.: Wolny czas

Ja dużo razy zakładałam różnotematyczne blogi, ale nigdy nie potrafiłam być co do tego systematyczna...
__________________


Miyavik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 21:40   #12
feelthemusic
Przyczajenie
 
Avatar feelthemusic
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wolny czas

Cytat:
Napisane przez Diament83 Pokaż wiadomość
Z tym blogiem to niezly pomysl,fajnie czasem popisac z osobami ktore maja takie same zainteresowania,mozna sie duzo nowych rzeczy dowiedziec podaj prosze tytul Twojego bloga ,to chetnie odwiedze
Niestety musiałam go usunąć bo mój komputer się zepsuł i praktycznie od roku korzystam z internetu w telefonie A szkoda bo szczerze mówiąc za tym tęsknię potrafiłam pisać kilka postów dziennie Mam nadzieję, że jak najszybciej będę mogła do tego wrócić

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

upita-kubusiem.flog.pl/wpis/3851463/ tu możesz zajrzeć, kiedyś prowadziłam go regularnie a niestety od kilku miesięcy musiałam go zawiesić . robiłam trochę zdjęć ;> ten sposób na nudę też polecam. na początku zdjęcia wychodziły mi okropne a z biegiem czasu szło mi coraz lepiej, co zresztą widać po tym jakie zdjęcia miałam na samym początku a jakie później. dawało mi dużą radoche jak moje zdjęcia podobały się innym
feelthemusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:45   #13
Miyavik
Raczkowanie
 
Avatar Miyavik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 300
Dot.: Wolny czas

zerknę
__________________


Miyavik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 23:01   #14
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Wolny czas

Husky-najmądrzejszy pies na świecie!zapraszam w sobotę 12.05 do Złotego Stoku na dogtrekking.Bierzcie psiaki i przyjeżdzajcie na zawody,wspaniała zabawa i fajny pomysł na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie swojego pupila.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 23:45   #15
Miyavik
Raczkowanie
 
Avatar Miyavik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 300
Dot.: Wolny czas

Niestety nie mogę
__________________


Miyavik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:02   #16
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wolny czas

jak mam wolny czas w tygodniu, to najczesciej z ksiazką/ konsolą/albo gruntownie sprzatam mieszkanie (sprzatanie to dla mnie relaks).

Jesli jest weekend ( wtedy i TŻ nie pracuje) to najczesciej gdzies jedziemy poza miasto. Tez zalezy od pogody. Jesli jest cieplo, to staramy sie byc jak najczesciej na swiezym powietrzu. Góry, spacer po puszczy, zwiedzanie itp.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:17   #17
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Wolny czas

1. książki (wszystko jak leci, mam listę sporządzoną i sobie wykreślam),
2. spacer z psem i chłopem ,
3. bieganie, ale tylko z chłopem bo pies za stary i się męczy,
4. filmy (ostatnio nieme kino przeżywam),
5. basen,
6. rower,
7. wyjścia ze znajomymi lub na ploteczki z koleżanką/koleżankami
8. najbardziej jednak lubię podróżować, wybieramy jakieś miejsce w Polsce, wsiadamy w pociąg i jedziemy zwiedzać zabytki (to już zawodowe zboczenie )
9. ostatnio staram się molestować perkusję mojego chłopa, ale coś nie mam do tego talentu i wszyscy cierpią
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 16:05   #18
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Wolny czas

ja kupiłam nowy rower i zaczynam jeździć

wizaż i własny blog też pochłaniają mój czas

teraz mam fazę na zdrowy styl życia - mam nadzieję, że mi się nie znudzi szybko
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 19:21   #19
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98
Dot.: Wolny czas

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
jak mam wolny czas w tygodniu, to najczesciej z ksiazką/ konsolą/albo gruntownie sprzatam mieszkanie (sprzatanie to dla mnie relaks).

Jesli jest weekend ( wtedy i TŻ nie pracuje) to najczesciej gdzies jedziemy poza miasto. Tez zalezy od pogody. Jesli jest cieplo, to staramy sie byc jak najczesciej na swiezym powietrzu. Góry, spacer po puszczy, zwiedzanie itp.
Mnie tez sprzatanie relaksuje,sciera w reke,muzyka i do roboty hehe,czesto nie wyjde z domu poki nie zobacze ze mieszkanie lsni,straszna ze mnie pedantka,uwielbiam porzadek,i jak jest wszystko na miejscu,musze znalezc czasem kompromis bo mieszkam narazie z siostra balaganiara ze sie jeszcze nie pozabijalysmy
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 17:40   #20
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98
Dot.: Wolny czas

Nikt wiecej nie napisze jakie ma zainteresowania ,hobby?pozdr
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 18:28   #21
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wolny czas

Cytat:
Napisane przez Diament83 Pokaż wiadomość
Nikt wiecej nie napisze jakie ma zainteresowania ,hobby?pozdr
ksiazki i gry
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-11 11:43:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.