Keratynowe prostowanie -część II - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 23:26   #2191
ooolka
Przyczajenie
 
Avatar ooolka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 20
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, czy któraś z Was poddała się zabiegowi w salonie Lovely Look? Od 1 maja wprowadzili, cena to 299 zł, mnie zastanawiają natomiast efekty,a raczej ich długość. Na stronie napisali, że "Przy właściwej pielęgnacji efekt prostych włosów utrzyma się co najmniej miesiąc." i "Jak często mogę powtarzać zabieg ? Co 4- 6 tygodni".
ooolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:36   #2192
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
mnie odstrasza cena tego choco spoko na allegro. masakra, ze nie ma jakis mniejszych pojemnosci
Ja kupiłam samą keratynę na ich stronie, a szamponu otwierającego łuskę włosa użyłam z zestawu qod który mi został.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:22   #2193
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam samą keratynę na ich stronie, a szamponu otwierającego łuskę włosa użyłam z zestawu qod który mi został.
aaaaa, to ja taka niedoinformowana, ze myslalam, ze tam sa jakies 3 specyfiki tak jak w encanto ale ile dalas za sama ta keratyne?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:58   #2194
Cjuban
Raczkowanie
 
Avatar Cjuban
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Kupię zestaw do keratynowego prostowania, najlepiej Encanto. 1/3 wystarczy. Proszę o kontakt pw
__________________
Drożdże 15.02.2012-15.05.2012
CG od 07.03.12r
OCM od 20.04.2012r
24 25 26 27 28 29 30
włosy 27 cm, fale-typ 2a/2b, porowatość ekstremalnie niska.Szukam ENCANTO!
Cjuban jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:09   #2195
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Anulita, jak efekty po myciu?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:31   #2196
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Za keratynę z przesyłką zapłaciłam 179 zł. Efekt zadowalający... nie są może idealnie proste jak po prostownicy ale nie ma też przylizu. Wyglądają na naturalnie proste. Dziś są jeszcze fajne mięciutkie więc myślę że nie będą się tak przetłuszczały. Teraz trzeba poczekać ile taki stan się utrzyma, jeśli 3 miesiące to zostanę przy cocochoco.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:34   #2197
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość
Za keratynę z przesyłką zapłaciłam 179 zł. Efekt zadowalający... nie są może idealnie proste jak po prostownicy ale nie ma też przylizu. Wyglądają na naturalnie proste. Dziś są jeszcze fajne mięciutkie więc myślę że nie będą się tak przetłuszczały. Teraz trzeba poczekać ile taki stan się utrzyma, jeśli 3 miesiące to zostanę przy cocochoco.
a jakie masz naturalne??
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 16:08   #2198
dziuwlenka
Raczkowanie
 
Avatar dziuwlenka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z dalekaaa
Wiadomości: 272
GG do dziuwlenka
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Siedzę tu gdzieś od półtorej godziny i czytam te wszystkie informacje.
Fajna sprawa. Zainteresowałam się tematem keratynowego prostowania włosów z oferty na gruperze dotyczącej Rzeszowa, a dokładnie Salonu Urody Expert.
Jestem skłonna się na niego skusić, bo moje włosy układają się okropnie. Jak wymyję i ułożę to fryzura jest na dzień, kiedy idę spać to wstaję z takim puszem, że tylko związanie w warkocza wchodzi w grę (nawet pokazać się w kucyku jest wstyd) [sytuacja z wczoraj] około godziny 14:00 umyłam włosy, wysuszyłam, były piękne kręcone, koleżanka zachwala je, po skończeniu pracy około godz. 22 wróciłam do domu i siostra się mnie pyta czy mi nie wstyd z taką szopą chodzić- smutne]
Teraz jest tylko analiza czy lepiej skorzystać z Grupera i wydać to 230 zł na jeden zabieg czy kupić samemu? a jak samemu to gdzie.. Gdzieś szperając w wątkach wyczaiłam, że jakaś dziewczyna zamawiała dla 6 osób zestaw prostujący.. nie ma ktoś możliwości, żeby się podjąć "zamówienia" myślę, że znalazłoby się sporo chętnych..
dziuwlenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:09   #2199
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=weegirl;34078996]No, jak oczy piekły, to wiadomo po czym Przecież nie po keratynie hydrolizowanej


Mam uczulenie z miesiac juz przed prostowaniem. ale w trakcie zabiegu mi sie nasililo. niektore klientki podobno płacza wiec tez ciekawe.

po tygodniu moge stwierdzic ze jestem zadowolona. włosy gladkie nie ma mowy o jakimkolwiek puszeniu czy odstajacej falujacej grzywce:P jedynce co mnie denerwuje to konce sie wywijaja ale przeżyje
w sobote szłam w deszcz i 0 puszczenia. wlosy jak u człowieka a nie u stracha na wróble :P
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...

Edytowane przez witaminka
Czas edycji: 2012-05-15 o 18:11
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 12:16   #2200
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=aagusiaa88;34134147]a jakie masz naturalne??[/QUO

Moje włosy przed pierwszym zabiegiem keratynowym ( encanto) to rozjaśniane siano lekko pokręcone po pierwszym zabiegu po 4 miesiącach wróciły do stanu poprzedniego. Potem jeszcze 2 razy encanto, raz qod red i po qodzie po 5 mc. zaczęły znów się kręcić i po wysuszeniu puszek ale do stanu przed zabiegami już nie wróciły. Jak znajdę gdzieś zdjęcia ich stanu przed to wrzucę.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 13:04   #2201
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny mozecie mi polecic specjaliste od keratynowego prostowania w warszawie?
chodzi o sprawdzonych ludzi a nie reklame salonu !
i zeby cena nie wynosila 1000 zl jak to bywa w niektorych salonach

pozdrawiam
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 13:51   #2202
ewulek83
Przyczajenie
 
Avatar ewulek83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej dziewczyny

Przeczytalam wlasciwie caly watek ,a nawet dwa i dalej mam pewnie niejasnosci .
Jestem po prostowaniu wloskow metoda dande nanokeratin ,zabieg robilam w salonie we Wroclawiu ,efekt zadowalajacy (zalaczam zdjecia ).co prawda 3 dni bez mycia glowy daly mi mocno w kosc ale poki co uwazam ze bylo warto :P .Prostowanie robilam 4 maja wiec nie cale dwa tygodnie temu ,wloski sa miekkie i lejeace sie ,nie sa sztywne ,niestety troche poszly mi konce ,ale moze dlatego ze jeszcze po zabiegu ich wcale nie podcielam (a takie bylo zalecenie fryzjerskie ).

I tu zaczynaja sie moje pytania ,pierwsze -czy ktoras z Was moze opisac jak u niej wloski sprawowaly sie po dande ?
Nastepne watpliwosci dotycza produktow do stosowania do mycia i pielegnacji wloskow .Po lekturze calego watku mam kompletny metlik w glowie ,co mozna ,warto stosowac .
Ja zakupilam buteleczke szamponu i odzywki w salonie po zabiegu tak dla swietego spokoju ,ale musze przyznac ze za cene kolo 80 zl za kazde slabo mi sie usmiecha dlasze ich stosowanie ,zwlaszcza ze mam wlosy dlugie i myje je codzinnie .Zastawnaiam sie czy po kazdym zabiegu keratyny o jakm byla tu mowa do tej pory moge zaczac uzywac produkty ktore wymieniacie ,mozecie polecic mi jakies szampony odzywki i co z olejkami (mysle ze powinnam zaczac uzywc cos na koncowki )
W salonie ktorym robilam zabieg dedykowali niby dwa rodzaje kosmetykow po .z vitaker i seibella ,
mam w tym momencie vitaker
wklejam sklad i moze ktroras z Was bedzie znala jakis podobny zamiennik

Vitaker Shampoo : aqua ,citric acid,sodium laureth sulfate,ammonium lauryl sulfate ,/ammonium laureth sulfate ,cocamidopropyl betaine ,panthenol,polyquaternium -7,cocamide dea ,parfum,methylchloroisoth iazolinone/methylisothiazoline,disso dium edta,guar hydroxypropyltrimoniumchl oride,peg-120,methyl glucose trioleate/propylene glycol/aqua dimethiconol/tea-dodecylbenzenosulfontae,g lycol distearate/cocamidopropyl betaine/sodium laurethsulfate,peg 14m.peg 16 macadamia glyceredies.buthylphenyl, methylopropional,citronel lol,hexylcinnamal,limonen e,linalool,

Vitaker Coditioner :aqua,cetearyl alcohol,cetyl alcohol,cetrimonium chloride,panthenol,minera l oil,propyleneglycol,cyclo methicone,parfum,peg 16 macadamia glycerides ,hydrolyzed keratin,citric acidmethylchloroisothiazo linone,methylisothiazolin one,butylphenyl metylpropional,citronello l,hexyl cinnamal,limonene,linaloo l

i co myslicie o tych produktach ,sa wogole cos warte?macie pomysl na cos podobnego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (115,2 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (114,7 KB, 137 załadowań)
ewulek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 16:48   #2203
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

jakby ktos chcial sie pozbyc encanto to piszcie!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:03   #2204
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie mi polecic specjaliste od keratynowego prostowania w warszawie?
chodzi o sprawdzonych ludzi a nie reklame salonu !
i zeby cena nie wynosila 1000 zl jak to bywa w niektorych salonach

pozdrawiam
Niektórzy już pisali...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 06:50   #2205
antusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, czy ten szampon https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html będzie się nadawał po encanto?
antusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 07:57   #2206
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez antusia7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ten szampon https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html będzie się nadawał po encanto?
nie ma składu, ale pisze ze nie zawiera soli i siarczanów: SLES, SLS, sodium chloride wiec powinien sie nadawac
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:05   #2207
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez ewulek83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny


W salonie ktorym robilam zabieg dedykowali niby dwa rodzaje kosmetykow po .z vitaker i seibella ,
mam w tym momencie vitaker
wklejam sklad i moze ktroras z Was bedzie znala jakis podobny zamiennik

Vitaker Shampoo : aqua ,citric acid,sodium laureth sulfate,ammonium lauryl sulfate ,/ammonium laureth sulfate ,cocamidopropyl betaine ,panthenol,polyquaternium -7,cocamide dea ,parfum,methylchloroisoth iazolinone/methylisothiazoline,disso dium edta,guar hydroxypropyltrimoniumchl oride,peg-120,methyl glucose trioleate/propylene glycol/aqua dimethiconol/tea-dodecylbenzenosulfontae,g lycol distearate/cocamidopropyl betaine/sodium laurethsulfate,peg 14m.peg 16 macadamia glyceredies.buthylphenyl, methylopropional,citronel lol,hexylcinnamal,limonen e,linalool,

Vitaker Coditioner :aqua,cetearyl alcohol,cetyl alcohol,cetrimonium chloride,panthenol,minera l oil,propyleneglycol,cyclo methicone,parfum,peg 16 macadamia glycerides ,hydrolyzed keratin,citric acidmethylchloroisothiazo linone,methylisothiazolin one,butylphenyl metylpropional,citronello l,hexyl cinnamal,limonene,linaloo l

i co myslicie o tych produktach ,sa wogole cos warte?macie pomysl na cos podobnego?
Szampon ma wysoko w składzie zakazany SLES. Odżywka chyba ok. Ale niech wypowie się ktoś jeszcze.
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:12   #2208
sylvii87
Przyczajenie
 
Avatar sylvii87
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny, a czy któraś z was korzystała z kosmetyków OYSTER PROFESSIONAL do trwałego prostowania włosów ? ostatnio widze dużo ofert w promocyjnych cenach http://www.godealla.pl/promocja/troj...urody-new-look i cena jak dla mnie jest aż za niska!!
nie mogę tez znaleźć żadnych informacji o o tym produkcie czy ktoś coś o nim wie? albo korzystał?
__________________
gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień... (((
sylvii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:40   #2209
dmyszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Też jestem zainteresowana kupnem keratyny Encando najlepiej z kimś na spółkę bpo cena wysoka! proszę o kontakt..
dmyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 09:29   #2210
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez sylvii87 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy któraś z was korzystała z kosmetyków OYSTER PROFESSIONAL do trwałego prostowania włosów ? ostatnio widze dużo ofert w promocyjnych cenach http://www.godealla.pl/promocja/troj...urody-new-look i cena jak dla mnie jest aż za niska!!
nie mogę tez znaleźć żadnych informacji o o tym produkcie czy ktoś coś o nim wie? albo korzystał?
no właśnie cena podejrzanie niska, żeby się przypadkiem nie okazało że to za sam zabieg a np jak już będą suszyć to policzą Ci drugie tyle za modelowanie albo coś, niestety znam takie przypadki, pasowałoby moze zadzwonić i się dokładnie popytać

znalazłam tez coś fajnego na tej stronce, juz bardziej realne i pisze ze bez formaldehydu, swoją drogą jakoś w to nie wierze, a jeśli nawet to jakieś inne dziadostwo na pewno jest


http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...ody-11/5917611
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 18:23   #2211
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Kochane..slinka mi cieknie... mam pytanko...a jak to jest z odzywkami? Może byc każda tylko wystarczy dodac keratynę??
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 08:34   #2212
Euphrosyne
Przyczajenie
 
Avatar Euphrosyne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, ile keratyny (w ml) schodzi na wlosy dlugie i geste? Tak mniej wiecej, wie ktos? na Allegro obecnie jest zestaw po 100ml i sie zastanawiam czy mi wystarczy.
Euphrosyne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 12:34   #2213
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Euphrosyne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile keratyny (w ml) schodzi na wlosy dlugie i geste? Tak mniej wiecej, wie ktos? na Allegro obecnie jest zestaw po 100ml i sie zastanawiam czy mi wystarczy.

Ja mam bardzo gęste i grube włosy i przy długości nawet-nie-do-ramion potrzebuję ok 1/3 pełnego opwakowania (miałam takie standardowe [chyba] 236ml), przy czym porównując do cen w salonie i tak opłaca się zabieg wykonywac w domu...
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 14:16   #2214
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Kochane..slinka mi cieknie... mam pytanko...a jak to jest z odzywkami? Może byc każda tylko wystarczy dodac keratynę??
Tak, unikałabym tylko Waksa- Henna Treatment Wax, tego z Sodium Lauryl Sulfate. No i jeszcze jedna rzecz- włosy po zabiegu są bardziej obciążone, więc możliwe, iż bardziej "solidne" maski czy odżywki nie będą przez jakiś czas najlepszym rozwiązaniem, bo włosy będą smętnie przylegać do głowy Ale to wszystko zależy od włosów. Tak więc przez jakiś czas można sobie odpuścić kosmetyki z silikonami i parafiną (parafina dosyć szybko się nadbudowuje). Ale też nie jest to konieczne. Chociaż tę parafinę to bym sobie odpuściła na jakiś czas, bo jednak tutaj może być potrzebne mycie całych włosów szamponem, a tego lepiej przy keratynie unikać
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 07:34   #2215
Kapisz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam wszystkich serdecznie, chciałam się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z Encanto.
Zabieg robiłam trzy razy.
Pierwszy w kwietniu 2010, wyszło średnio, podejrzewam że winowajcą była prostownica (dodatek do gazety za 25 zł.), nawet nie wiem do ilu stopni się nagrzewała.
Drugi zabieg robiłam w sierpniu 2010, spaliłam sobie włosy, robiłam remingtonem w 220 C i na 100% była to wina zbyt wysokiej temp. bo preparatu na włosach miałam bardzo dużo.
Trzeci zabieg zrobiłam sobie sama, tydzień temu i jestem zachwycona. W końcu się udało. Robiłam w 190 C, włosy są gładkie, mięciutkie, błyszczące i nie ma mowy o spaleniźnie.
Dodam, że użyłam dokładnie tego preparatu, który kupiłam 2 lata temu.
Nie wiem jaki one mają termin przydatności, ale u mnie wszystko wyszło jak należy z dwu letnim produktem.
Podsumowując: moim zdaniem nie należy sztywno się trzymać zaleceń co do temperatury 215-230, bo jeżeli ktoś ma cienkie i delikatne włosy to może sobie zrobić kuku i zamiast super efektu będzie miał spalone włosy. Tak jak ja po drugim zabiegu.
Przy prostowaniu trzeba sprawdzać czy dana temperatura jest odpowiednia dla Waszych włosów, jeżeli włosy się palą trzeba obniżyć i tyle.
Mam nadzieję, że komuś się te inforamacje przydadzą.
Pozdrawiam Was ciepło i życzę udanych zabiegów .
Kapisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 06:21   #2216
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Moje drogie,
napiszcie mi co jaki czas przeprowadzacie zabieg encanto?
Ja ostatnio robiłam jakieś 1,5 mc temu i włosy po woli wracają do naturalnego stanu. I myśle że jeszcze miesiąc wytrzymają i będzie trzeba powtarzać. I coś mi sie wydaje że troche za często..
Podkreśle że do włosów używam odpowiednich szamponów BD lub Hipp i odżywki issana z keratynką.
Co może być przyczyną tak szybkiego wypłukiwania sie keratyny z moich włosów?
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 08:52   #2217
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Moje drogie,
napiszcie mi co jaki czas przeprowadzacie zabieg encanto?
Ja ostatnio robiłam jakieś 1,5 mc temu i włosy po woli wracają do naturalnego stanu. I myśle że jeszcze miesiąc wytrzymają i będzie trzeba powtarzać. I coś mi sie wydaje że troche za często..
Podkreśle że do włosów używam odpowiednich szamponów BD lub Hipp i odżywki issana z keratynką.
Co może być przyczyną tak szybkiego wypłukiwania sie keratyny z moich włosów?
"Trzymanie się" keratyny to kwestia indywidualna. Może niepotrzebnie nakładasz szampon na długość włosów, zamiast myć ją samą spływającą pianą?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:57   #2218
oktawia18
Przyczajenie
 
Avatar oktawia18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cześć dziewczyny! Wczoraj 3 raz robiłam sobie encanto i jak zwykle wyszło fajnie
Mam do Was pytania ponieważ długo nie czytałam już wątku i chciałabym uaktualnić swoją dotychczasową wiedzę
Czy nadal polecacie szampon babydream rossman po zabiegu a odżywkę mleczną kallos czy cos podobnego?
I jak z jedwabiem, można czy nie?
Jak możecie to napiszcie mi jakiego związku nie powinnam zawierać odżywka żeby się nadawała po zabiegu bo mam taka odżywke artego aqua plus i nie wiem czy mogę ją używać :

aqua, myristyl alcohol, cetearyl alcohol, persea gratissima oil, prunus amygdalus dulcis oil, simmondsia chinensis oil, behenamidopropyl dimethylamine, hydrolyzed vegetable protein pg-propyl silanetriol, sodium hyluronate, avena sativa bran extract, cetrimonium chloride, allantoin, dimethiconol, petrolatum, polyquaternium-7, parfum, dmdm hydantoin, propylene glycol, tertrasodium edta.
oktawia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:17   #2219
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez oktawia18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Wczoraj 3 raz robiłam sobie encanto i jak zwykle wyszło fajnie
Mam do Was pytania ponieważ długo nie czytałam już wątku i chciałabym uaktualnić swoją dotychczasową wiedzę
Czy nadal polecacie szampon babydream rossman po zabiegu a odżywkę mleczną kallos czy cos podobnego?
I jak z jedwabiem, można czy nie?
Jak możecie to napiszcie mi jakiego związku nie powinnam zawierać odżywka żeby się nadawała po zabiegu bo mam taka odżywke artego aqua plus i nie wiem czy mogę ją używać :

aqua, myristyl alcohol, cetearyl alcohol, persea gratissima oil, prunus amygdalus dulcis oil, simmondsia chinensis oil, behenamidopropyl dimethylamine, hydrolyzed vegetable protein pg-propyl silanetriol, sodium hyluronate, avena sativa bran extract, cetrimonium chloride, allantoin, dimethiconol, petrolatum, polyquaternium-7, parfum, dmdm hydantoin, propylene glycol, tertrasodium edta.
jest jeden silikon ale nie groźny i gdzię na koniuszku, ja bym stosowała ( tylko raz na jakiś czas oczyścić szamponem z SLS( jeśli się nie boisz)
ze swojej strony polecam odżywkę garnier avokado i masło karite, na prawdę świetna,

polecana też jest ta z isany z olejkiem z babassu. Na kallosa radzę uważać gdyż ostatnio zmienili składy i czasem można trafić na taką z silikonami które są zmywalne tylko szamponem z SLS, więc sprawdzac składy
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 14:05   #2220
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny czy spotkałyście się z tym preparatem? Macie jakieś opinie? Do tej pory używałam tylko Encanto (4 razy) jestem bardzo zadowolona ale akurat teraz mam możliwość wykonania zabiegu ION. Tylko czy warto? Bardzo dziękuję za każdą informację na temat tego produktu:

http://www.youtube.com/watch?v=J31AauvZHCg
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.