Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 2011 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tutuł
"Koko Koko Mamuśki wrześ-paź są spoko!" 0 0%
"Dzieciaczki nam po podłodze zasuwają, na kawę i wizaż nam czasu nie daja!" 10 31,25%
"pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" 13 40,63%
"dawno temu były brzuszki, a tu raczkują nam maluszki' 2 6,25%
"Pełzam sobie po pokoju, zabawki w rączki i do boju!" 4 12,50%
"Jestem bobo i wy nie wiecie ze mam najlepsza mame na swiecie!" 1 3,13%
"Mama pyszne zupki gotuje, a dziecku z radości pupka podskakuje' 0 0%
"Stawiamy pierwsze kroczki, za chwilę świętujemy roczki " 2 6,25%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 15:19   #3091
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

ide wieczorem na panieński i nie mam co na siebie włożyć bo natalcia upaćkała mi ostatnie dżinsy
Ci fajnie z panieńskim ja to wogóle mam teraz aż 3 pary spodni dobrych na mnie - co za tym idzie zwykle 1 w praniu - wiec jak przychodze z pracy to pierwsze co spodnie przebieram, coby nie zostać bez

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
wczoraj znajomi dali nam znowu wór 120 litrowy ciuszków
o matko, to mozesz sklep otworzyc

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
I jak? Smakowalo? Ja dodatkowo musze przy kazdej lyzeczce zjedzonej wolac "brawo!" Tylko wtedy otwiera dzioba po jeszcze
My dopiero 74 nosimy.
fajnie to jedzenie Nadii musi wyglądać

my tez 74, a nawet 68 niektóre jeszcze

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ale powiem Wam że jednak wtedy byłam odwazniejsza chyba, teraz mam z lekka stracha idąc sama nocą, a kiedyś to była normalka
ja tez, zdecydowanie
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:30   #3092
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Ci fajnie z panieńskim ja to wogóle mam teraz aż 3 pary spodni dobrych na mnie - co za tym idzie zwykle 1 w praniu - wiec jak przychodze z pracy to pierwsze co spodnie przebieram, coby nie zostać bez
ja miałam 2 pary, jedne mi się przetarły w kroku (moje ulubione ) więc zostałam z jedną

niby przyniosłam z rzeczy przedciążowych jedne spodnie ale mają dziure w kroku, nie wiem jakim cudem i musze zanieśc do mamy żeby zszyła


zmykam więc, weekendujcie się

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-05-19 o 15:31
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:55   #3093
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Co to ja miałam...


Aaaa Minio Ty z nami chyba dość długo jestes??
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:56   #3094
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
My też 74. Jeszcze w szczątki 68 się da czasami upchnąć
Z zalem odkladalam wczoraj bodziaki na 68, ale jeszcze w niektore spodenki domowe wchodzi

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Ci fajnie z panieńskim ja to wogóle mam teraz aż 3 pary spodni dobrych na mnie - co za tym idzie zwykle 1 w praniu - wiec jak przychodze z pracy to pierwsze co spodnie przebieram, coby nie zostać bez



o matko, to mozesz sklep otworzyc



fajnie to jedzenie Nadii musi wyglądać

my tez 74, a nawet 68 niektóre jeszcze



ja tez, zdecydowanie
Ja w letnie sprzed ciazy nie wchodze nie dopinam sie w brzuchu wiec w koncu zaczelam cwiczyc, bo nie usmiecha mi sie kupowanie coraz wiekszych rozmiarow.

Oj tak, karmienie Nadii to 1001 sposobow na kreatywnosc rodzica
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:01   #3095
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
My też 74. Jeszcze w szczątki 68 się da czasami upchnąć
My 80-86. Ja nie wiem jak Franek rośnie.

Ile waży Filip?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:08   #3096
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
My 80-86. Ja nie wiem jak Franek rośnie.

Ile waży Filip?
Właśnie Filip ledwo ponad 9600. Wolno mi ostatnio tyje. Niepokoiłabym się pewnie, ale wszyscy na około mówią, że grubiutki a sam wesoły i energiczny więc pewnie nie głoduje.
Z bodziaków nosi 74 czasami 80 a spodnie 68-74. Tylko te h&m takie fajne elastyczne, że i w 68 też daje radę. Nawet 62 ostatnio nosił bez ucisku ale to właśnie też h&m. Ogólnie fajne mają ciuszki, więc dobrze, że na tak długo bo co muszę odłożyć ich rzecz to rozpaczam
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:18   #3097
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Właśnie Filip ledwo ponad 9600. Wolno mi ostatnio tyje. Niepokoiłabym się pewnie, ale wszyscy na około mówią, że grubiutki a sam wesoły i energiczny więc pewnie nie głoduje.
Z bodziaków nosi 74 czasami 80 a spodnie 68-74. Tylko te h&m takie fajne elastyczne, że i w 68 też daje radę. Nawet 62 ostatnio nosił bez ucisku ale to właśnie też h&m. Ogólnie fajne mają ciuszki, więc dobrze, że na tak długo bo co muszę odłożyć ich rzecz to rozpaczam
To tyle co Franio, Franio też nie tyje. Nie wiem, je dużo, chcę nawet zmniejszyć ilość dziennych posiłków, ale jak? Jak skończę kp, to może wtedy się uda.

Fakt z h&m wbije się w 74, ale 68 już nie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 16:45   #3098
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Hellooooo

Nie dam rady nadrobic i nawet teraz nie mam zbytnio czasu ale bede juz po niedzieli.... U mnie rodzina jest wiec nie mam czasu na wizaz
Jutro chrzciny Olivki wiec mam rece pelne roboty bo impreza w domu .


Buziaki dla Was wszystkich i Waszych maluszkow
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:56   #3099
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Rany, to ja mam małego wielkoludka... W 74 się już nie mieści, nawet h&m`owe, a młodsza jest od Waszych... No ale moja córa to wogóle rzutem na taśmę mieści się w siatce centylowej i jest brana za roczne dziecko...

Witam wszystkich!
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 18:02   #3100
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Rany, to ja mam małego wielkoludka... W 74 się już nie mieści, nawet h&m`owe, a młodsza jest od Waszych... No ale moja córa to wogóle rzutem na taśmę mieści się w siatce centylowej i jest brana za roczne dziecko...

Witam wszystkich!
I chyba nam jej jeszcze nie pokazywałaś
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 18:32   #3101
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Hellooooo

Nie dam rady nadrobic i nawet teraz nie mam zbytnio czasu ale bede juz po niedzieli.... U mnie rodzina jest wiec nie mam czasu na wizaz
Jutro chrzciny Olivki wiec mam rece pelne roboty bo impreza w domu .


Buziaki dla Was wszystkich i Waszych maluszkow
no hej hej

żeby sie udała imprezka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 19:29   #3102
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

A nie pokazywałam... bo wykopsałyście mnie z grupy , a tak publicznie to się boję, bo bojaźliwa matka ze mnie.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:11   #3103
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Witam wieczornie
Całe popołudnie na dworku, i Adanio szybko padł na szczęście i już śpi


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Co to ja miałam...


Aaaa Minio Ty z nami chyba dość długo jestes??
Ancia ja tak na raty byłam, od prawie początku ciąży, a potem na trochę zniknęłam i dopiero się pojawiłam po porodzie
A Ancia karmisz jeszcze w dzień piersią? I kiedy będziesz całkowicie odstawiać?
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
My 80-86. Ja nie wiem jak Franek rośnie.

Ile waży Filip?
My też w 80-86, a jak jest miesiącami to na 12m a czasami na 12-18 A ciuszków tez oczywiście Adaś ma najwięcej. Właśnie kolejne pudło wywiozłam do mamy

Cotka jedynie co mogę zrobić to przytuluć wirtualnie,
Acelinka pewnie już szalejesz na imprezie ale miłej zabawy życzę , oj ja bym się chętnie wybrała na jakieś tańce, ale na razie to nierealne, póki w nocy karmię a zresztą nikomu bym Adasia nie zostawiła, no oprócz tz, ale bez niego to mi się nie chciało iść
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:22   #3104
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

uff..młoda już padła, miała dzis może jedną godzinną drzemke i dwie 10 min w aucie..i maruda była niezła..ale szybko jej poszło i nastała cisza.....uff.....
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Tato źle
Właściwie prawie już nie wstaje ;(
współczuję z całego serca i przytulam mocno....
Kurcze znowu wróciłam z łowów. Jak nie pepco, allegro to dorwałam jakiegoś lumpa A do tego czasu prawie nic nie sprzedałam po małym więc już toniemy tu w ciuchach
ja dotychczas sprzedałam ze trzy rzeczy... reszte jeszcze raz wystawię a jak nie to zaniosę do domu małego dziecka..albo coś w tym stylu...
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
też tonę w ciuchach , Stasiek ma więcej niż ja
wczoraj znajomi dali nam znowu wór 120 litrowy ciuszków
wow....nie obraziłabym się, gdyby ktos mnie tez tak obdarował hihihi
Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
I jak? Smakowalo? Ja dodatkowo musze przy kazdej lyzeczce zjedzonej wolac "brawo!" Tylko wtedy otwiera dzioba po jeszcze

kupiłam taki makaron dla dzieci kaczuszki i lekko go rozdrobniłam, ale chyba za krótko gotowałam bo czasem twardawy byl...a dziecię me..wzięło do ust spojrzało na mnie dziwnie..cos tam pojadło i nastąpił zdecydowany sprzeciwale nei poddaję się jeszcze i drugie podejście będzie

Ja bym chciala cos kupic, a tu do 80cm mam full wszytkiego, za to na 86 tylko jakies szczatki, wiec "niedlugo" poszaleje My dopiero 74 nosimy.
Michasia wchodzi w 74, cos tam jeszcze ma 68, ale ogólnie to na lato kupuję już na 80
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no właśnie natalcia też ma więcej niż ja i ma ładniejsze nie jedną rzecz która jej kupiłam kupiłabym też na siebie gdyby był rozmiar
ja też hihihi
spódniczka jest w opcji, tylko tż zawału dostanie bo już wczoraj mi zagadywał jak to ja tak po nocy mam sama do domu wracać :P a jak miałam 18, 19 lat to chodziłam i jakoś się nikt nie przejmował, no poza mamą
ale powiem Wam że jednak wtedy byłam odwazniejsza chyba, teraz mam z lekka stracha idąc sama nocą, a kiedyś to była normalka
hmm..teraz człowiek jest starszy, ma rodzinę no i tyle sie słyszły o różnych wydarzeniach...
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
zmykam więc, weekendujcie się
udanego panieńskiego i nawzajem
Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Ja w letnie sprzed ciazy nie wchodze nie dopinam sie w brzuchu wiec w koncu zaczelam cwiczyc, bo nie usmiecha mi sie kupowanie coraz wiekszych rozmiarow.
a ja sie po cichu przyznam, że wchodzę we wszystkie ciuchy a nawet niektóre mam za wielkiechoć jak ktoś mi mówi, że np mocno zeszczuplałam to mi się zapala coś w głowie..nie wiem od kiedy jest Michasia na świecie to jakoś bardziej sie przejmuje moim zdrowiem i myśleniem co by było gdyby...wkurzające to w sumie jest...wrr..
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Właśnie Filip ledwo ponad 9600. Wolno mi ostatnio tyje. Niepokoiłabym się pewnie, ale wszyscy na około mówią, że grubiutki a sam wesoły i energiczny więc pewnie nie głoduje.
powiem ci, że Michasia też mało przybrała ostatnio, ale lekarka powiedziała, że to normalne, dzieci teraz więcej sie ruszają, i przyrost wagi jest mniejszy
Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Hellooooo

Nie dam rady nadrobic i nawet teraz nie mam zbytnio czasu ale bede juz po niedzieli.... U mnie rodzina jest wiec nie mam czasu na wizaz
Jutro chrzciny Olivki wiec mam rece pelne roboty bo impreza w domu .


Buziaki dla Was wszystkich i Waszych maluszkow
no hello...no to udanej wizyty no i chrzcin Olivki
Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Rany, to ja mam małego wielkoludka... W 74 się już nie mieści, nawet h&m`owe, a młodsza jest od Waszych... No ale moja córa to wogóle rzutem na taśmę mieści się w siatce centylowej i jest brana za roczne dziecko...

Witam wszystkich!
Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
A nie pokazywałam... bo wykopsałyście mnie z grupy , a tak publicznie to się boję, bo bojaźliwa matka ze mnie.
witamy witamy i o zdjęcie i wogóle opis pytamy...
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:29   #3105
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
wow....nie obraziłabym się, gdyby ktos mnie tez tak obdarował hihihi
to już 3 raz za pierwszym razem znajomi przywieżli 3 worki 120 litrowe i dwa razy po jednym worku 120litrowe
wiem wiem dobrych mamy znajomych, oddają nam po swoich dwóch synach, do tego bratowa przynosi po swoich dwóch synach ubranka, także może kilka razy kupiłam bodziaki
ciuchów jest ogrom, 1/3 nawet nie założyłam bo kiedy napewno nie sprzedam tego , oddam dalej

aa coś miałam pisać, Stasiek z tych większych, 68 już ze dwa miesiace nie nosi jest na etapie 80-86 czy 1rok-1,5 pucuś mój kochany
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:33   #3106
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Po trochu nadrabiam


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no właśnie ja tez się doczekac nie mogę

Tylko Asia nam gdzieś zniknęła.

Jak dla mnie może być i jutro
Się znalazła Asia

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Oj kochana ciesz się ostatnimi dniami spokoju potem to już nawet kawy spokojnie nie wypijesz. Ja muszę maluchę pilnować nawet jak w swoim łóżeczku jest bo wstaje i się przewraca ciągle i teraz już wiem że ochraniacze do łóżeczka są nie wiele warte. Ja mam dwa czyli łóżeczko obłożone dookoła a mała zawsze znajdzie wolne miejsce żeby się uderzyć
Dlatego zmieniłam drewniane na turystyczne łóżeczko. Myślę, że jest bezpieczniej. Wiele razy poleciał na głowę, zachaczając o bok łóżeczka i nic się nie stało. Dzięki temu też mogę wyjść do wc Oczywiście łóżeczko stoi trochę od ściany.

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Emma u nas tz dał Adasiowi zepsutą komórkę, ale pobawi się chwilkę a i tak chce moją
Jakbym o Stefku czytała. Czasem mu ściemniam, że rozmawiam z tej jego komórki, ale to działa też na chwilę.

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Dobry dzień!bilans do południa...na zajęciach bylyśmy ( i wreszcie Misia z pozycji wiecznie siedzącego dziecka zamieniło się w raczkujące, jak inne dzieci, dziecię, oczywiście zajączek złapany dwukrotnie, no ale to już szczegół), mama u lekarza była, dziecię u lekarza nie było, bo już nie zdążyłyśmy...dres powędrował do nowego nabywcy, a licytacja bluzy z zajączkami ruszyła..i jak tu się nie cieszyć?teraz młoda ma drzemką a ja sie relaksuję...widzę, że coś ruszyło w postach więc nadrabiam ratami

a dajesz mu coś p.bólowego?może by pomogło? a co do spotkania...ja to od czwartku do niedzieli mam najwolniejsze dni....
za raczkowanie. Dzielna Michaśka

Daj Kochana ibufen, ale tylko jak już mocno płacze.

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Słoiczkowe obiadki chętnie bo one są słodzone ale z drugiej strony jak zrobiłam jej marchewkę z jabłkiem to też gardziła a to słodkie jest ja już nie wiem co robić.
Chyba muszę przemodelować cały jadłospis dzienny.
A jak wyglądaj jej jadlospis? Może coś wspólnie wymyślimy

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Padlam
Zostawilam Nadie w kuchni sama w krzeselku, bo nie chciala jesc, to co trafialo do buzi wypluwala. Na tacce miala kubeczek z jedzeniem, smoka i lyzeczke i cos tam sobie stukala i cicho sie zrobilo to lece sprawdzic, a ona dorwala smoka, wsadzila sobie do buzi i zasnela I tak sie skonczylo jedzenie, moze zechce jak sie obudzi.
O mamo! No slodziak stulecia

Cytat:
Napisane przez emma85 Pokaż wiadomość

nic dziwnego, bo pewnie jedzenie obiadku wyglądało tak: http://demotywatory.pl/3797960/Koniec-imprezy


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Ja być byc na wsi, ja mieć wolny net

Malgosia1983 przytulaski i caluski dla Stefcia
Ty wrocić do świata
Buzki


...lecim dalej
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:02   #3107
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
ja dotychczas sprzedałam ze trzy rzeczy... reszte jeszcze raz wystawię a jak nie to zaniosę do domu małego dziecka..albo coś w tym stylu...

wow....nie obraziłabym się, gdyby ktos mnie tez tak obdarował hihihi


a ja sie po cichu przyznam, że wchodzę we wszystkie ciuchy a nawet niektóre mam za wielkiechoć jak ktoś mi mówi, że np mocno zeszczuplałam to mi się zapala coś w głowie..nie wiem od kiedy jest Michasia na świecie to jakoś bardziej sie przejmuje moim zdrowiem i myśleniem co by było gdyby...wkurzające to w sumie jest...wrr..
A moze wystaw w zestawach? Np rozmiarowo albo popatrz jak inni wystawiaja. Wydaje mi sie, ze ludzie glownie na zestawy poluja.

Ja tam bym chciala mocno zeszczuplec Ale fakt faktem, ze lepiej sie odzywiam przy Nadii - razem z nia soczki pije, nie ciagnie mnie tak do gotowych ciast, bo jej kiedys wole zrobic domowe mufinki niz dac sklepowe.
No i ostatnio kregoslup mnie codziennie bolal, nawet jak wstawalam rano wiec w koncu sie wzielam za siebie - w koncu trzeba bedzie miec sile na zabawy z corcia i w ogole dla niej, a nie tu mnie boli tam mnie strzyka i to przez wlasne zaniedbanie
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:06   #3108
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

O qrcze, właśnie słyszę w radiu, że kolejne biuro podróży splajtowało i biedne dzieciaki maja po wycieczce co Paryża...masakra co to się dzieje z tymi biurami
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
to już 3 raz za pierwszym razem znajomi przywieżli 3 worki 120 litrowe i dwa razy po jednym worku 120litrowe
wiem wiem dobrych mamy znajomych, oddają nam po swoich dwóch synach, do tego bratowa przynosi po swoich dwóch synach ubranka, także może kilka razy kupiłam bodziaki
ciuchów jest ogrom, 1/3 nawet nie założyłam bo kiedy napewno nie sprzedam tego , oddam dalej

aa coś miałam pisać, Stasiek z tych większych, 68 już ze dwa miesiace nie nosi jest na etapie 80-86 czy 1rok-1,5 pucuś mój kochany
to jedynie się cieszyć z takich znajomych i rodzinki..ja miałam zapas tak do 68, teraz to już muszę wszystko kupować młodej, ale nie narzekam, bo te ciuszki sa przepiękne
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Po trochu nadrabiam




Dlatego zmieniłam drewniane na turystyczne łóżeczko. Myślę, że jest bezpieczniej. Wiele razy poleciał na głowę, zachaczając o bok łóżeczka i nic się nie stało. Dzięki temu też mogę wyjść do wc Oczywiście łóżeczko stoi trochę od ściany.
ja się też cieszę, że Michasia śpi w turystycznym...z tym jej zapałem do wstawania non stop to by była poobijana nieźle

za raczkowanie. Dzielna Michaśka
gracias
Daj Kochana ibufen, ale tylko jak już mocno płacze.

daję czasem, jak juz widzę po niej, ze faktycznie ją boli
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:08   #3109
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
dżem dobry słoooońce

wiecie co - nie pamiętam czy mnie dziś w nocy dziecko obudziło wyrodna matka.
Czyli, że nie budziło wyrodna matko

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
ha ja tak miałam ze dwa dni temu też się zastanawialiśmy z mężem ile razy kto wstawał do Zuzi i się okazało że żadne z nas nie wstawało i to była pierwsza noc od paru dni którą Zuzia przespała całą w łóżeczku i jest tak do tej pory
zazdroszczę.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Tato źle
Właściwie prawie już nie wstaje

Kurcze znowu wróciłam z łowów. Jak nie pepco, allegro to dorwałam jakiegoś lumpa A do tego czasu prawie nic nie sprzedałam po małym więc już toniemy tu w ciuchach

No przecież nie byłabyś sobą

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
mmmm o jak dobrze zrób to jeszcze raz zboczuchu Ty

ide wieczorem na panieński i nie mam co na siebie włożyć bo natalcia upaćkała mi ostatnie dżinsy
Nastrajam Cię przed panieńskim A będzie wiesz...hyhyhy figo fago?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
i


Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
I jak? Smakowalo? Ja dodatkowo musze przy kazdej lyzeczce zjedzonej wolac "brawo!" Tylko wtedy otwiera dzioba po jeszcze

Uuuuu, tego mi trzeba
Ja bije brawo na koniec...czasem kończy sięto Stefka płaczem bo uświadamia sobie dzieciak że to faktycznie koniec
Ohhh yeaaaahhh bejbe

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
my tez 74, a nawet 68 niektóre jeszcze
Jak Gunia? Jak praca?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Właśnie Filip ledwo ponad 9600. Wolno mi ostatnio tyje. Niepokoiłabym się pewnie, ale wszyscy na około mówią, że grubiutki a sam wesoły i energiczny więc pewnie nie głoduje.
Z bodziaków nosi 74 czasami 80 a spodnie 68-74.
zgadzam się.


Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Hellooooo

Nie dam rady nadrobic i nawet teraz nie mam zbytnio czasu ale bede juz po niedzieli.... U mnie rodzina jest wiec nie mam czasu na wizaz
Jutro chrzciny Olivki wiec mam rece pelne roboty bo impreza w domu .


Buziaki dla Was wszystkich i Waszych maluszkow
Udanych chrzcin Mycha i ucałuj Olivkę od Stefka Tęsknimy

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
aa coś miałam pisać, Stasiek z tych większych, 68 już ze dwa miesiace nie nosi jest na etapie 80-86 czy 1rok-1,5 pucuś mój kochany
My też 80 i dół jeszcze wchodzi w 74
A waży 10kilo 400gram

I w gorącym temacie, powiem tylko tyle, że fakt jest taki, że się zmieniło, że dużo starych mam z różnych powodów się nie udziela i absolutnie nie jest to wina mam które dołączyły niedawno. I nie jest to wasza wina (Mamo Zo, Emma), że inne mamy podjeły decyzję o nieudzielaniu się/ lub poprostu nie mają na to czasu. Wszystkie jesteśmy wartościowe babki i wszystkie tworzymy ten nasz wirtualny świat
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 21:13   #3110
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
A moze wystaw w zestawach? Np rozmiarowo albo popatrz jak inni wystawiaja. Wydaje mi sie, ze ludzie glownie na zestawy poluja.
tez już nad tym myślałam...coś tam pokombinuję
Ja tam bym chciala mocno zeszczuplec Ale fakt faktem, ze lepiej sie odzywiam przy Nadii - razem z nia soczki pije, nie ciagnie mnie tak do gotowych ciast, bo jej kiedys wole zrobic domowe mufinki niz dac sklepowe.
No i ostatnio kregoslup mnie codziennie bolal, nawet jak wstawalam rano wiec w koncu sie wzielam za siebie - w koncu trzeba bedzie miec sile na zabawy z corcia i w ogole dla niej, a nie tu mnie boli tam mnie strzyka i to przez wlasne zaniedbanie
nie no ja się cieszę, że wyglądam jak wyglądam, ale jakos mi dziwnie z tym....hmmm...ja mam najgorzej z kolanami (kontuzja zawodowa) ale jakos dajemy radę...trzeba byc silnym bo te nasze dzieciaczki to coraz bardziej będa dokazywać hihi
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:18   #3111
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Ja tam bym chciala mocno zeszczuplec Ale fakt faktem, ze lepiej sie odzywiam przy Nadii - razem z nia soczki pije, nie ciagnie mnie tak do gotowych ciast, bo jej kiedys wole zrobic domowe mufinki niz dac sklepowe.
No i ostatnio kregoslup mnie codziennie bolal, nawet jak wstawalam rano wiec w koncu sie wzielam za siebie - w koncu trzeba bedzie miec sile na zabawy z corcia i w ogole dla niej, a nie tu mnie boli tam mnie strzyka i to przez wlasne zaniedbanie
Dziecko motywuje. Ja też bym chciała żeby Stefko miał sprawną fizycznie mamę I chciałabym dożyć wnuków

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
daję czasem, jak juz widzę po niej, ze faktycznie ją boli
Znaczy, że ja podaję też bo pytałaś, czy daję mu coś przeciwbólowego. Źle mi się napisało



Poranek kojota leci na tvn

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Dziewczyny pliss kom bek Zawsze byłyście o tej porze a teraz cisza.
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:23   #3112
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dziecko motywuje. Ja też bym chciała żeby Stefko miał sprawną fizycznie mamę I chciałabym dożyć wnuków
i tak będzie

Znaczy, że ja podaję też bo pytałaś, czy daję mu coś przeciwbólowego. Źle mi się napisało
spoko
Dziewczyny pliss kom bek Zawsze byłyście o tej porze a teraz cisza.
ja jestem ale już mykam powoli...więc słodkich i kolorowych maminki
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:30   #3113
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dziecko motywuje. Ja też bym chciała żeby Stefko miał sprawną fizycznie mamę I chciałabym dożyć wnuków
Otoz to

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pliss kom bek Zawsze byłyście o tej porze a teraz cisza.

Pozwolilam sobie powiekszyc

A teraz mykam spac, bo nie wiadomo o ktorej pobudka
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:33   #3114
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Dziewczyny, jak wy to robicie, że dzieci wam zasypiają przed 21? No trafia mnie już od tego, że wieczorem walczę usypiając - czasami do 23 nawet. Teraz też już się wierci a mnie nerwy biorą, jak myślę, że zaraz może wstać i że będę kolejne 1000 minut leżała i usypiała książulka

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
My też 80 i dół jeszcze wchodzi w 74
A waży 10kilo 400gram
wow
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:38   #3115
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Dobrej nocy idącym spać

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wy to robicie, że dzieci wam zasypiają przed 21? No trafia mnie już od tego, że wieczorem walczę usypiając - czasami do 23 nawet. Teraz też już się wierci a mnie nerwy biorą, jak myślę, że zaraz może wstać i że będę kolejne 1000 minut leżała i usypiała książulka

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

wow
A o której wstaje i ile śpi za dnia?

No. 10 kilo 400gram czujesz to? Znaczy nie czujesz bo to ja muszę nosić Stefan jest ogromniasty.


A w załączeniu wabik na uciekające mamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15052012970.jpg (99,3 KB, 43 załadowań)
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:39   #3116
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

MoniaZet widzę Cię
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:56   #3117
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

jakie oczka, jak niebieskie kamyczki
i te dwa gryzonie na dole, cudo

Wstaje ok 8-9 , w ciągu dnia aktualnie śpi raz 3-3,5 godziny. Dzisiaj uciął sobie dwie drzemki, jedna 2-3 druga 1 i zasnął ok 22. No cud normalnie.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:01   #3118
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
jakie oczka, jak niebieskie kamyczki
i te dwa gryzonie na dole, cudo

Wstaje ok 8-9 , w ciągu dnia aktualnie śpi raz 3-3,5 godziny. Dzisiaj uciął sobie dwie drzemki, jedna 2-3 druga 1 i zasnął ok 22. No cud normalnie.
Niebieskie po listonoszu
To prawie jak u nas Sen o 20-21, w nocy rzeźnia, wstajemy o 5.30-6, drzemka 9-max11, drzemka2 14-15
W sumie to Ci zazdroszczę tej 8-9
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:35   #3119
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

W sumie lepsze to kładzenie 22-23 i wstawanie 8-9 niż wcześniejsze spanie i pobudka o 6 bo bym go chyba sama przetrzymywała później na noc. A było tak przyjemnie jak kładł się o 21, wstawał o 8. Ale nie, stwierdził pewnie, że nie ma co rozpieczać matki. Czasami wstaje o 7,ale to tż przejmuje opiekę tak że matka nawet nie wie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2012-05-19 o 22:38
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 23:07   #3120
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
W sumie lepsze to kładzenie 22-23 i wstawanie 8-9 niż wcześniejsze spanie i pobudka o 6 bo bym go chyba sama przetrzymywała później na noc. A było tak przyjemnie jak kładł się o 21, wstawał o 8. Ale nie, stwierdził pewnie, że nie ma co rozpieczać matki. Czasami wstaje o 7,ale to tż przejmuje opiekę tak że matka nawet nie wie
U nas też tż wstaje o 6 bo ja nie dam rady. Nie i koniec. O 7 jeszcze wstanę, ale 6 to dla mnie środek nocy. Jak jestem sama to o 6 wciepnę Stefka do lóżeczka, on sie bawi, wstaje, upada..a ja jakoś trwam do tej 7

Mnie by pasowało jakby on sie kładł o 21 i wstawał o 7. No ale jak to Ancia mówi, nie mam instrukcji żeby go zaprogramowac
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.