Trening Ewy Chodakowskiej - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 18:41   #1321
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

witam

dzisiaj zaczęłam ćwiczenia z Ewą, z płytą z Shape

podobnie jak niektóre z Was, mam problem z ćwiczeniem na brzuchu gdzie trzeba odrywać nogi od podłogi, bardzo bolą mnie kości miednicy;/ normalnie położyłam sobie koc i było trochę lepiej ale i tak ciężko

ogólnie jestem zachwycona, szybko minął mi czas i końcówka była z ćwiczeniami na brzuch które nigdy nie sprawiają mi problemu

Fajnie że Ewa przypomina o napinaniu brzucha bo zapominam o tym, chociaż nie wiem czy poprawnie to robię

Mam nadzieję że każdy kolejny trening będzie przyjemniejszy
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 19:49   #1322
sara20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja dałam dzisiaj z siebie wszystko. i wszystko wykonałam. potem jeszcze ćwiczenia na brzuch z Tamilee, a teraz siedzę i cierpię, bo czuję dokładnie każdy mięsień brzucha.

wiem, że pytam o to już drugi raz, ale naprawdę mam z tym mega problem jak napinacie mięśnie brzucha? wciągając je odrobinę? nigdy nie wiem czy robię to poprawnie...

EDIT:
Groooszek, właśnie zauważyłam Twój podpis, zagłosowałam super inicjatywa
Witam co do napinania brzucha,moze pomoze mala symulacja...popros kogos zeby wyprowadzil udawany cios w Twoj brzuch...miesnie zadzialaja automatycznie,powinny napiac sie chroniac organy wewnetrzne...
sara20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:12   #1323
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

A macie jakieś fajne playlisty do odsłuchania w czasie ćwiczeń?
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:15   #1324
blaszok
Zakorzenienie
 
Avatar blaszok
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 502
Thumbs up Ćwiczymy razem z Ewą Chodakowską ;)

Cześć dziewczyny!
Mam 173cm wzrostu i aktualnie ważę 65,3kg. Moim celem jest zejść do 30czerwca do około 60kg, ale ważniejszy jest dla mnie raczej wynik wizualny. Wszystkie wcześniejsze próby schudnięcia, kończyły się fiaskiem Ale coś się zmieniło... Przez jakiś czas ćwiczyłam 8min ABS, BUNS i LEGS, a potem przerzuciłam się na ćwiczenia z płyty Ewy Chodakowskiej. Za mną już 20 dni od kiedy zaczęłam i 12 treningów Ewki
Aktualnie moje osiągnięcia tak się prezentują:
01.05.2012 -> 20.05.2012
waga: 65,7kg -> waga: 65,3kg
biodra: 94cm -> biodra: 92cm
pas: 72cm -> pas: 70cm
brzuch: 87cm -> brzuch: 85cm
udo: 62cm -> udo: 60cm
łydka: 40cm -> łydka: 38cm
Wszędzie ubyło po 2 cm
Oczywiście, walczę dalej i nie poddaję się.
Tego 1 maja robiłam sobie zdjęcia ciała, więc myślę, że 30 czerwca dodam tutaj zdjęcia końcowe, by zobaczyć co udało mi się osiągnąć. Oczywiście 30 czerwca nie porzucę ćwiczeń, tylko dalej będę prowadzić taki aktywny tryb życia! Was też zachęcam do zmierzenia się i zrobienia sobie zdjęć, by potem je porównać.
Dziewczyny, damy radę! Musimy się wspierać i razem walczyć
I nie przejmujcie się, jeśli zdarzy Wam się "słabszy" dzień, bo zdarza się on każdemu. Trzeba zapomnieć i dalej walczyć!
Trzymam za Was kciuki
Ściskam Was gorąco,
blaszok ♥

Edytowane przez blaszok
Czas edycji: 2012-05-21 o 18:08
blaszok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:31   #1325
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Hej Dziewczyny
Nie mam już możliwości kupić płyty shape z treningiem Ewy ale sciagnełam sobie jej trening ze strony i właśnie próbowałam go zrobić, zrobiłam tylko pierwsze 15 minut każde ćwiczenie powtarzając 2 razy, czułam na sobie wszystkie mięśnie, mam nadzieje że będzie lepiej z każdym razem.

Czy te ćwiczenia na płycie są inne niż te na stronie?
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:49   #1326
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Aaaa, dziewczyny, dziś ćwiczyłam z Tż ale było śmiesznie 3 trening za mną, z każdym kolejnym jest coraz łatwiej
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:32   #1327
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

u mnie też dzisiaj kolejny. już 4 skalpel
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 20:21   #1328
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Ja dzisiaj wolne, biegałam 8km Jutro trening, pewnie z siostrą
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:21   #1329
martulka19
Raczkowanie
 
Avatar martulka19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 178
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Nie mam już możliwości kupić płyty shape z treningiem Ewy ale sciagnełam sobie jej trening ze strony i właśnie próbowałam go zrobić, zrobiłam tylko pierwsze 15 minut każde ćwiczenie powtarzając 2 razy, czułam na sobie wszystkie mięśnie, mam nadzieje że będzie lepiej z każdym razem.

Czy te ćwiczenia na płycie są inne niż te na stronie?
Tak te na płycie to inny zestaw ćwiczeń.

Za mną 6 trening z Ewą
martulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:27   #1330
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Ja wczoraj miałam 4 trening pod rząd - dziś zrobiłam sobie przerwę a jutro działam od nowa
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:43   #1331
tobec
Raczkowanie
 
Avatar tobec
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 61
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Dziewczyny przyłączę się i od jutra zaczynam <3
__________________
-> 58 kg! + wysportowana sylwetka

Do NOT say you “can’t”! You can say, “I don’t want to”. You can say, “I’m not willing to put forth the effort”. But DO NOT say you CAN’T! - Tony Horton


Focus T25 + Ewa Chodakowska

tobec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 21:57   #1332
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

9. pełny trening za mną

Macie jakieś rady, jak podnosić nogi (gdy leży się na brzuchu), żeby plecy nie bolały? Bo ja napinam brzuch i dopiero zaczynam podnosić, ale to na nic... Dochodzę do wniosku, że mam za duże cycki i nie mogę przykleić klaty do ziemi
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 22:02   #1333
martulka19
Raczkowanie
 
Avatar martulka19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 178
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
9. pełny trening za mną

Macie jakieś rady, jak podnosić nogi (gdy leży się na brzuchu), żeby plecy nie bolały? Bo ja napinam brzuch i dopiero zaczynam podnosić, ale to na nic... Dochodzę do wniosku, że mam za duże cycki i nie mogę przykleić klaty do ziemi
Też tak niestety mam, do tego bardzo odstające kosci biodrowe, które pomimo tego, że ćwiczę na macie wbijają mi się w podłoże.
martulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 22:20   #1334
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Ja dziś podłożyłam zwinięty kocyk i po raz pierwszy udało mi się prawdłowo wykonać to ćwiczenie, może Tobie też to pomoże
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 22:25   #1335
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187
Dot.: Ćwiczymy razem z Ewą Chodakowską ;)

Na fitnessie jest już o niej wątek, który się bardzo rozwinął- zapraszamy
konstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 06:53   #1336
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Witam Dziewczyny
wczoraj był mój pierwszy (w sumie to drugi) trening z Ewą Ch.
Czułam wszystkie mięśnie, najlepiej pracowały chyba uda i pośladki pod koniec te ćwiczenia na brzuch są też dość fajne ale jak unoszę głowę i łopatki z podłogi to boli mnie szyja i kark.
Ogólnie trening bardzo mi się podoba bo angażuje wszystkie mięśnie, czas leci szybko i po ćwiczeniach czuje się zmęczenie. Najgorzej u mnie z tym napinaniem brzucha, jak na początku w tych ćwiczeniach, przy których sie stoi pamiętałam o tym napięciu przy wydechu, tak już potem to wszystko mi się miesza albo nie napinam go za każdym razem mam nadzieję, że to jest do wypracowania.
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:04   #1337
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ćwiczę z Ewą od 30.04. Ćwiczę codziennie, po pierwszym treningu miałam dzień przerwy, później już dzień po dniu. 20 treningów za mną. Wizualnie widze że jest mnie mniej, zaczynałam z wagą 63,8, dziś rano było 61,2. Nie mam jakiejś szczególnej diety, staram się wybierać zdrowsze produkty albo po prostu zjadam mniejsze porcje i słodycze znacznie ograniczyłam, ale nie wyeliminowałam ich całkowicie, praktycznie codziennie jem coś słodkiego.
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:23   #1338
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Za mną dwunasty trening. Wczoraj ćwiczyłam wieczorem, a dziś z samego rana i muszę przyznać, że przez taki krótki odstęp czasu pot lał się ze mnie litrami

W ogóle to tracę serce do tych ćwiczeń: czasem mam wrażenie, że mi super pomagają, a czasem, że wcale. Już sama nie wiem.
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:47   #1339
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Macie jakieś rady, jak podnosić nogi (gdy leży się na brzuchu), żeby plecy nie bolały? Bo ja napinam brzuch i dopiero zaczynam podnosić, ale to na nic... Dochodzę do wniosku, że mam za duże cycki i nie mogę przykleić klaty do ziemi
może za bardzo wyginasz plecy do góry? spróbuj napiąć mięśnie nóg, podnieść nogi do góry bez wyginania kręgosłupa, mi pomaga.
Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
W ogóle to tracę serce do tych ćwiczeń: czasem mam wrażenie, że mi super pomagają, a czasem, że wcale. Już sama nie wiem.
też miałam takie chwilowe załamanie, chyba jak każda z nas. ale mi przeszło. teraz mam wielką ochotę do ćwiczeń. ćwicz dalej, powinno to znużenie z czasem zniknąć.
i coś specjalnie dla Ciebie: http://i.pinger.pl/pgr73/8b30e5ca000160b24faad9f5/

myślicie, że można ćwiczyć dwa treningi w ciągu dnia? ten z płyty i ten ze strony? bo ja również odczuwam znużenie i zastanawiam się czy nie wykonywać na zmianę tych obu lub oba jednego dnia (w zależności jak mi czas pozwoli). prócz tego ćwiczę z Tamilee ABS i czekam, aż w sklepie sportowym będzie dostępne hula hop. a poza tym zastanawiam się kiedy ja będę miała na to wszystko czas


i tak na marginesie - jest taka piękna pogoda, mam takiego powera, że hoho. oglądam się w lustrze co chwilę i mam z każdym dniem coraz bardziej boskie ciało TŻ się ze mnie śmieje, że przeglądam się w czym tylko mogę - każdym lustrze, każdej szafie z szybą, dosłownie wszędzie, a przy tym prostuję plecy, cycki do przodu, napinam mięśnie brzucha (tak, tak, po długich ćwiczeniach załapałam wreszcie o co chodzi) i na twarz przyklejam mega uśmiech

no, koniec dygresji
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 08:48   #1340
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Kurczę zazdroszczę Wam tych płyt, ja się za późno obudziłam i muszę trenować z ćwiczeniami ze strony Ewy, mam nadzieję że coś mi pomogą
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:52   #1341
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Czeeeeść

Cytat:
Napisane przez konstel Pokaż wiadomość
Mój Tż uważa, że od kiedy robię trening siłowy to nogi mi się ujędrniły- ale ja sama nie wiem, uważam, że jest tak samo, nie widzę zmiany, jednak wydaje mi się, że to może pomóc.
Słuchać TŻ, bo prawdę ci powie

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość

a ja juz zaczelam znowu odpuszczac cwiczenia, ale potem zobaczylam efekty pewnej pani na fb
Ja też widziałam ostatnio zdjęcia. Przy czym dziewczyna chodzi chyba na zajecia do Ewy. Efekty ma niesamowite

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
Za mną dwunasty trening. Wczoraj ćwiczyłam wieczorem, a dziś z samego rana i muszę przyznać, że przez taki krótki odstęp czasu pot lał się ze mnie litrami

W ogóle to tracę serce do tych ćwiczeń: czasem mam wrażenie, że mi super pomagają, a czasem, że wcale. Już sama nie wiem.
Mam trochę to samo... Zastanawiam się czy mnie nie znudzą niedługo te ćwiczenia. Ale powiem ci, ze w sumie nie zajmują dużo czasu, wiec nie szkodz ich robic Ja mysle, ze mimo wszystko pomagaja, tylko jesteśmy niecierpliwe, i chciałybyśmy natychmiastowych efektów, a tu potrzeba wytrwałości.

Ja wczoraj zaliczyłam wieczorem 11 Skalpel i była cała mokra... chyba tez przez temperature

Dodatkowo wczoraj zrobilam wydawaloby sie latowy trening Tiffany Rothe... 10 minut na talie i doł pleców... Takie wywijanie biodrami... Mam dzisiaj takie zakwasy, ze ledwo sie ruszam
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:52   #1342
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Kurczę zazdroszczę Wam tych płyt, ja się za późno obudziłam i muszę trenować z ćwiczeniami ze strony Ewy, mam nadzieję że coś mi pomogą
trening z płyty można ściągnąć z chomika. wpisz w wyszukiwarkę, a na pewno wyświetlą Ci się linki.
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2012-05-21 o 08:54
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:53   #1343
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Kurczę zazdroszczę Wam tych płyt, ja się za późno obudziłam i muszę trenować z ćwiczeniami ze strony Ewy, mam nadzieję że coś mi pomogą
Podobno można do Shape napisac i kupić numer archiwalny
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:02   #1344
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Kurczę zazdroszczę Wam tych płyt, ja się za późno obudziłam i muszę trenować z ćwiczeniami ze strony Ewy, mam nadzieję że coś mi pomogą
Ale można napisać maila do wydawnictwa z prośbą o przesłanie tego numeru Shape z płytą, gdzieś wcześniej w wątku podawałam adres. Kosztuje to chyba 17 zł.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:14   #1345
rade
Przyczajenie
 
Avatar rade
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez moniska90 Pokaż wiadomość
nie wiem czy jest jakaś kolosalna różnica musicie zwrócić uwagę, że ja mam 165 cm wzrostu i ważę 57 kg obecnie i nie mam za dużo tkanki tłuszczowej tylko walczę z taką flakowatą skórą i ja naprawdę widzę sporą różnicę w napięciu skóry
Wielkie brawa
Uważam,że różnicę widać,według mnie ładnie wykształcił Ci się brzuszek i fajnie odstaje pupa.Czy nad pośladkami po obu stronach kręgosłupa robią Ci się takie małe dołeczki?Bo ja zauważułam,że u mnie zaczynają się pojawiać-zawsze mi się to u dziewczyn podobało-stuknięta jestem,ale to takie moje małe zboczenie.


Cytat:
Napisane przez paulaz0 Pokaż wiadomość
Hej! Dziewczyny a ja jestem zawiedziona za mną już 12 treningów, a efektów jako takich nie widać poza tym, że: skóra jest lepiej napięta, trochę mi się podniósł tyłek (i czuję go cały dzień tzn. mięśnie), i zgubiłam w talii 2 cm (było 77, a jest 75). Więcej efektów brak straciłam motywację do ćwiczeń. Najbardziej chcę zrzucić z nóg, ale ani drgnie. Wyglądają szczuplej, ale jak się mierze to nic nie spadło. Dodam że odżywiam się w miarę zdrowo, piję 2 l wody dziennie. Nie wiem może powinnam zaopatrzyć się w jakiś spalacz tłuszczu?? Np. therm line??

Z takimi wynikami i w tak krótkim czasie a Ty jesteś zawiedziona???
Przecież to piękne wyniki-gratulujęJa po swoich 12 treningach nie widziałam żadnej różnicy!!!!!NIGDZIE!!!!!R uszyło się chyba dopiero około 4-go tygodnia ćwiczeń.Spadło wszystko włącznie z nogami i mam już upragnioną przerwę między udami.Obecnie jestem po trzecim treningu drugiej serii i będę ćwiczyła dalej więc nie poddawaj się i walcz a zobaczysz że i Twoje nogi zareagują.Powodzenia.:roz a:
__________________
Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia
rade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:24   #1346
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

"Nastaw się, że kształtowania sylwetki to proces długotrwały, wymagający cierpliwości i determinacji. Wszystko, co szybkie zwykle obarczone jest piętnem niskiej trwałości. (...) Zmień swoje nawyki żywieniowe i dodaj nieco aktywności. Nie popadaj w skrajności. Racjonalnym podejściem możesz osiągnąć wspaniałe i, co najważniejsze, trwałe rezultaty."

Tak musimy myśleć
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:26   #1347
rade
Przyczajenie
 
Avatar rade
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

_groooszek_ Oddałam głos na uśmiech Twojej mamy-widać ,że pogodna,równa kobitka.Drugi głos dla Ciebie za piękny opis.KOCHANE TE NASZE MAMUSIE.


Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
i tak na marginesie - jest taka piękna pogoda, mam takiego powera, że hoho. oglądam się w lustrze co chwilę i mam z każdym dniem coraz bardziej boskie ciało TŻ się ze mnie śmieje, że przeglądam się w czym tylko mogę - każdym lustrze, każdej szafie z szybą, dosłownie wszędzie, a przy tym prostuję plecy, cycki do przodu, napinam mięśnie brzucha (tak, tak, po długich ćwiczeniach załapałam wreszcie o co chodzi) i na twarz przyklejam mega uśmiech

Mam dokładnie takie same objawy ,sądzę ,że to skutek uboczny ćwiczeń Ewy-Wreszcie ktoś NAS nauczył prosto chodzić,napinać brzuch i pierś do przodu trzymać,wszystkie poradniki mogą się schować,Ewa rządzi!!!!!
__________________
Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia
rade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:44   #1348
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez rade Pokaż wiadomość
_groooszek_ Oddałam głos na uśmiech Twojej mamy-widać ,że pogodna,równa kobitka.Drugi głos dla Ciebie za piękny opis.KOCHANE TE NASZE MAMUSIE.





Mam dokładnie takie same objawy ,sądzę ,że to skutek uboczny ćwiczeń Ewy-Wreszcie ktoś NAS nauczył prosto chodzić,napinać brzuch i pierś do przodu trzymać,wszystkie poradniki mogą się schować,Ewa rządzi!!!!!
Dziękuję Ci bardzo

Ja dziś chyba 11 albo 12 trening z płyty właśnie zrobiłam i do soboty zamierzam codziennie ćwiczyć za to w niedzielę zrobię sobie wolne
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:02   #1349
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Dziewczyny czy to jest to?

Nie da się wkleić linku, czy Wasze filmy zaczynają się od stawania na palcach ?
__________________
Poczatki mego bloga

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2012-05-21 o 10:04
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:08   #1350
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to jest to?

Nie da się wkleić linku, czy Wasze filmy zaczynają się od stawania na palcach ?
tak, wspięcie na palce i unoszenie rąk
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.