40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos? - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 17:36   #4411
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Gorzala niestety Ci nie pomogę z tymi wykresami i bazami danych, bo ja w excelu to raczej rekreacyjnie pracuję
A co do wyjazdu, kochana jedź, drugi raz się taka okazja może nie zdarzyć, a mama jak to każda mama, zawsze o swoja dziecinę będzie się martwić, choćby już nawet dorosła była! A skoro barat jest tam prawie na miejscu, to w razie czego mógłby siostrę wspomóc jakby miała kłopoty

Snotra dokładnie wiem ja się teraz czujesz i powiem Ci, że rezygnacja z pracy to dobre wyjście dla Ciebie Sama jakiś czas temu to przeżywałam, najpierw trzymała mnie w pracy kasa, bo ślub się zbliżał, to wiadomo wydatki są, zaraz po ślubie miałam odejść z pracy, no ale mąż był bez pracy i tak miesiące mijały, a ja już nie miałam siły na kolejne afery w pracy, doszło do tego że nawet odruchy wymiotne przed pracą miałam, chodziłam znerwicowana, pracowałam do końca lutego i dopiero teraz odżyłam psychicznie.
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 18:42   #4412
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

A ja mam pytanko. Co to za ćwiczenia "Jillian Michaels"?
U mnie jutro ważenie, z chęcią się pochwalę. Jeżeli nie będzie chociaz 0,5kg mniej to proszę
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 19:18   #4413
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Jillian Michaels to trenerka fitness znana z programu the biggest loser w którym osoby rywalizują w zrzucaniu kg, oprócz tego ma kilka programów autorskich np:
Shred in 30
Shred It with Weights
Extreme Shed & Shred
Killer Buns and Thighs
Ripped in 30
6 WEEK SIX-PACK
Yoga Meltdown
No More Trouble Zones
Banish Fat Boost Metabolism
Kickbox FastFix
Body Revoliution
The Biggest Winner
To kilka najpopularniejszych, niezły wycisk babka robi. Na youtube możesz zobaczyć jak to wygląda

A jednak dziś nie będę ćwiczyć, też jak dziewczynki jestem wymęczona.
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 07:18   #4414
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Dzięki, poszukam i z chęcią zobaczę co to za ćwiczenia. Jeżeli któreś szczególnie polecacie, to proszę piszcie. Lubię ćwiczenia gdzie czuję że mięśnie pracują.
U mnie dzisiaj waga pokazała 96,7kg Nigdy nie udało mi się zejść do 95kg. Mam nadzieję że za tydzień będę mogła się pochwalić że udało mi się to osiągnąć.
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 08:01   #4415
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Dzień dobry
Jak co niedziele rano weszłam na wagę i w prawdzie nie pokazała 95kg tak jak chciałam, ale przynajmniej zaliczyłam mały spadek, z porównaniu z zeszłym tygodniem to już coś schudłam aż 0,4kg
A teraz małe podsumowanie 4 tygodni:
Łączny spadek: 5,7kg i 18cm w obwodach
Obw. pod biustem: było 101cm/jest 98cm/ -3cm
Brzuch na wysokości pępka: było 115cm/jest 106cm/ -9cm
Biodra: było 121cm/ jest 120cm/ -1cm
Udo: było 67cm/ jest 65cm/ -2cm
Łydka: było 45cm/ jest 43cm/ -2cm
Ramię: było 35cm/ jest 34cm/ -1cm

Że też skubany tyłek nie chciał się bardziej ruszyć, ale spokojnie na niego też przyjdzie pora, spalimy go
Nie pozostaje nic innego jak dalej walczyć, oby następne 4 tygodnie były równie owocne, tego sobie i Wam kochane życzę

pancia_h gratuluję spadku i oby tak dalej kochana
Myślę, że na początek będzie do Ciebie dobry Shred in 30, ale to też zależy co Ci się bardziej spodoba, jednemu odpowiadają takie ćwiczenia, drugi zaś będzie lepiej czuł się z zumbie, pilatesie itp.
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 08:58   #4416
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Gratuluję spadków. Co do brzucha, to zauważyłam, że po spadku wody z pierwszych 3-4 kg wlasnie brzuch staje się o wiele mniejszy i bardziej płaski
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 09:10   #4417
trapped_in_amber
Raczkowanie
 
Avatar trapped_in_amber
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cześć wam
Cieszę się, że wam dobrze idzie, przyszłam tylko was dopingować i idę
Jestem z wami duchem

A co się dzieje z Czarownicą Brak tu jej wypowiedzi :/

PS Ja polecam wam ćwiczenia Tamilee Webb dopiero zaczynam, ale bardzo mi się podobają
__________________
Cel: zdrowe, normalne podejście
W drodze do celu...

Edytowane przez trapped_in_amber
Czas edycji: 2012-05-20 o 16:27
trapped_in_amber jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 09:52   #4418
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Ja zaliczyłam 20min jazdy rowerem, planowałam troszkę więcej ale zaraz biorę się za mycie okien, chociaż w salonie muszę umyć.
Na obiadek pieczone udko i ogóreczek kiszony, uwielbiam ogóreczki
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 10:33   #4419
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Hej
A ja na obiad myślę sobie uparować pulpety z piersi kurczaka z marchewką startą. W zeszły weekend nie udało mi się nie podjadać, ten natomiast mam nadzieję, że zaliczę już do udanych
Na śniadanie zrobiłam sobie salaterkę owsianki a na drugie zjem pastę z chudego twarogu z olejem lnianym, tzw. pasta Budwigowa. Wyczytałam, że taki bardzo zdrowy jest ten olej, pomaga na wszelkie choroby jak i reguluje przemianę materii a jego nadmiar nie odkłada się jako tkanka tłuszczowa. Zobaczę, może będzie jakiś efekt
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 14:18   #4420
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Najlepsze ćwiczenia to mycie okien tak się narobiłam że cała byłam mokra, a że nie toleruję smug to każde okno było umyte 3 razy.
Teraz dziecinka śpi więc jak się relaksuję i ćwiczę silną wolę żeby nie napaść na lodówkę.
Pytanie z innej beczki. Ma któraś z Was małą zamrażarkę, taka 80-85cm? Bo chciałabym kupić i na zimę zamrozić trochę owoców i warzyw. Jeżeli któraś z Was ma, to bardzo proszę o podanie marki i modelu i opinii. Dzięki
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:41   #4421
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

No więc mama się zgodziła na mój wyjazd Tak więc będę mieszkać sobie w Cork całe wakacje
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 22:16   #4422
MNEwa
Raczkowanie
 
Avatar MNEwa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 92
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

nie żebym się domagała ale mnie tam nikt nie pogratulował spadku wagino nie będę taka i ja GRATULUJE i mysiuni i panci Oby tak dalej dziewczyny
gorzala no to super aż Ci zazdroszczę
__________________

MNEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 22:43   #4423
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Ja wszystkim zawsze spadków gratuluję!!! Codziennie i z calego serca!!!
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:21   #4424
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Jestem z rana ^^' Jutro na Uczelnię i egzamin kolejny.. w czwartek podobnie Zważyłam się i.. nadal 62. Więc chyba waga się ustabilizowała nie reaguje na moje wybryki <mamnadzieje> w każdym razie cieszę się bardzo, bo myslalam juz, ze pokaze 64 czy cos -.-' I wszystko mnie boli dosłownie, a to dlatego, że.. grałam z mama w badmingtona.. całe 20 minut!!! Tak to jest jak człowiek z 5 miesięcy nie może ćwiczyć a potem się weźmie za paletki;DD Ale to taki przyjemny ból na szczęście hehe
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:30   #4425
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Gratulacje ogromne za spadki

Snorta :sciskam: . W takiej sytuacji chyba warto odejść, żeby się psychicznie nie wykończyć.

Gorzała fantastycznie, że Ci się udało z wyjazdem. Babeczka brzmi sensownie. Pomachaj mi jak będziesz przelatywać.

U mnie malutki spadek. Ale mam nadzieję, że na razie będzie lepiej. Piotrkowi wyszły ząbki i może na chwilę będzie przerwa i będę mogła się skoncentrować na odchudzaniu i ćwiczeniach. Gorzała, Ty z mamą grałaś, a ja męża wyciągnęłam na kort do badmintona. Fajnie było. Jutro kolejna sesja. Postaram się ze 2 razy w tygodniu grać. Kiedyś to kochałam.

W czwartek kolejne ważenie, ale również mierzenie. Zobaczę co wyjdzie.

Miłego dnia
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:57   #4426
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

MNEwie (błagam o litość to się więcej nie powtórzy) i Ulci też gratulujemy spadków
Gorzala fajnie, że mama zgodziła się na wyjazd, zazdroszczę Ci tego, tez bym chciała wyjechać choć na chwilę i nie musi być to za granicą.

A ja się wczoraj na wieczór nie popisałam, 3 parówki, jogurt, 5małych galaretek w czekoladzie i advocaat, zalałam robala alkoholem, znowu temat "mąż" już nawet zagłębiać w to się nie chcę Jak tak dalej pójdzie, to faktycznie przestanę z nim utrzymywać jakiekolwiek stosunki, bo za bardzo destrukcyjnie na mnie wpływa, za bardzo emocje zajadam.
Już się nawet sama zastanawiam, czy nie iść z tym do psychologa
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:56   #4427
AnDymna
Raczkowanie
 
Avatar AnDymna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 91
GG do AnDymna
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Dziewczyny gratuluję spadków wagi. U mnie też waga pokazała spadek wagi, więc odchudzanie daje efekty.

Gorzala fajnie Ci się zapowiadają wakacje. Ja o wakacjach narazie nie myślę, ale dobrze by było wyjechać chociaż na tydzień.

Niestety od piątku do niedzieli nie udało mi się przestrzegać regularności jedzenia posiłków. Najpierw w piątek spotkanie robocze z szefem od 10 do 15 (ominęły mnie dwa posiłki), a w weekend przez wyjazd na wieś do rodziców i pilnowanie
dziewczynek na dworze i niedzielny festym wiejski z okazji dnia strażaka trudno było trzymać się harmonogramu. Na sczęście nie dałam skusić się na coś kalorycznego, czy podjadanie między posiłkami, poprostu miałam dłuższe przerwy między posiłkami, piłam wodę i wytopiłam trochę tłuszczyku na slońcu i dotleniłam organizm, bo pogoda była znakomita.
Nie dałam się skusić na grilowane kielbaski (zarówno w sobotę, jak w niedzielę). Zgrzesyłam troszkę objadając czekoladę z loda mojej córci, więcej grzechów nie pamiętam, ale tej odrobiny czekolady nie żałuję, bo smakowała mi bardzo.

Niestety przez weekendowy wyjazd mam zapuszczone mieszkanie i stertę rzeczy do prania, cóż może uda mi sie to nadrobić w ciągu tygodnia. Mam niewiele czasu, bo w czwartek wybieram się na 4-o dniową wycieczkę. Jedziemy w kierunku południowym, tj. Kraków - Zakopane z wypadem na Słowację do jaskiń lodowych. W takich warunkach trudno bedzie pilnować diety, mam nadzieję, że nie zaliczę większych wpadek i waga przynajmniej nie wzrośnie.
__________________
Natalka (13.03.2007), Paulinka (26.10.2009)

START 16.04.2012
Wzrost 170 cm
109,7 kg
Cel I poniżej 100 kg do wakacji (osiągnięty 15.06.2012) ; Cel II 90 kg; Cel III 80 kg; Cel IV 70 kg

Aktualnie 95,0 kg (- 14,7 kg)

Edytowane przez AnDymna
Czas edycji: 2012-05-21 o 09:58
AnDymna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:23   #4428
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

badmington fajny, rozwija wszystkie miesnie a przy tym wydaje sie mniej wysilkowy niz np. tenis ziemny
mysiunia widze ze niefajnie sie robi.. moze powinnas naprawde wyjechac i rzucic to wszystko w ☠☠☠☠u, zaczac nowy rozdzial.. tak jak nam mowilas na poczatku???

Ulcia my kupilysmy paletki ze dwa lata temu i lezaly zapomniane w garazu.. wczoraj sie okazalo ze zylka jest za luzno umocowana i lotka zostawala co chwila w paletce.. wiec wzielysmy je do domu i potraktowalysmy zylka wedkarską jako dodatkowe zabezpieczenie Tylko najwczesniej pogramy za tydzien jak pogoda dopisze..

Jutro egzamin, ja nie chce!!!

Gdzie grubasinska, gdzie czarownica?!

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez AnDymna Pokaż wiadomość
Niestety przez weekendowy wyjazd mam zapuszczone mieszkanie i stertę rzeczy do prania, cóż może uda mi sie to nadrobić w ciągu tygodnia. Mam niewiele czasu, bo w czwartek wybieram się na 4-o dniową wycieczkę. Jedziemy w kierunku południowym, tj. Kraków - Zakopane z wypadem na Słowację do jaskiń lodowych. W takich warunkach trudno bedzie pilnować diety, mam nadzieję, że nie zaliczę większych wpadek i waga przynajmniej nie wzrośnie.
Dlaczego niestety ? Jeśli mogę cokolwiek zasugerować - to polecam na trasie Kraków - Zakopane odwiedzić Czorsztyn i Niedzicę. To dwa zamki oddzielone zalewem czorsztyńskim, jest tam ogromna zapora wodna. Oba zamki do zwiedzania, można na tratwie przepłynąć z miasta do miasta lub przejechać ten kawałek. Legenda głosi, że w Niedzicy zamek nawiedza Biała Dama, jest to przygoda niemała dla dzieci, a drogo nie jest Samo miejsce ma bardzo dużo uroku, z wyższych kondygnacji zamku wychodzą niesamowite zdjęcia. Byłam tam już ze cztery razy, bo tam zaczynają się moje rodzinne strony. Z Czorsztyna drogę mogę polecić na Szczawnicę - najlepsze lody w Polsce. Nakładane chochlą (nie na galki tylko na gramy) i sa po prostu w smaku niezastąpione Ze Szczawnicy do Ochotnicy - najpiękniejsza i jedna z najdluzszych wsi w europie umieszczona w dolinie między jednymi a drugimi górami. Pięknie dla kogoś kto uwielbia ciszę, spokój i prawdziwych górali - Tak, właśnie tamte okolice są prawdziwym Podhalem nie Zakopane - jak to błędnie jest podawane No i moje rodzinne strony, nawet mogę powiedzieć, gdzie można tanio przycumować Warto tam zobaczyć wrak samolotu (amerykanskiego który bombardował Oświęcim) w Jaszcze, prowadzi do niego droga jeszcze zrobiona przez austriaków Stamtąd już zaledwie parę kroków do najpiękniejszego widoku w Gorcach! Z Ochotnicy można się kierować na Nowy Targ przełęczą Knurowską (cały czas jedna droga główna przez całą ochotnicę ;P!) Po drodze śliczny kościół, a na samej przełęczy knurowskiej.. bacówka. Gdzie można kupić świeżutkie, dopiero zrobione sery, ale tylko rano - bo popołudniu już wszystko wykupione! Są wyśmienite, nie przesolone, wysuszone jak to można spotkać na różnych miastowych rynkach.. Im oscypek bardziej słony, tym bardziej stary! Przełęcz sama w sobie jest pełna emocji, po jednej stronie przepaść po drugiej góry, co prawda droga już nie jest dziurawa, bo wyłożyli asfaltem, ale kiedyś to była droga hardkor Koledzy jak jechali zimą do nas do Ochotnicy nagrali filmik 'luhuu jedziemy 20km/h , wyprzedza nas maluch' Bo miejscowi jeżdzą znacznie szybciej hehe W każdym razie z przełęczy juz rzut beretem do Zakopanego Jak ktoś nie lubi bardzo dużego tłoku, ludzia na ludziu, to taka wycieczka jest lepszym rozwiązaniem niż łażenie w tłoku po Krupówkach i Gubałówce. Ja kocham góry i spokój im towarzyszący i mimo ze góry w Zakopanym są piękne, to odstrasza mnie ilość ludzi.. czy rano, czy w nocy, czy w srodku tygodnia... masakra! Moja ciotka co mieszka niedaleko yo auta do pracy nie uzywa, bo drogi sa nieprzejezdne.. W każdym razie polecam, mogę doradzić mapy i miejsca które jeszcze można zobaczyć i zawsze będę polecać, bo to taka moja ostoja wakacyjna i zimowa była A żebyście widziały tą komunię w gorach! Te dzieci w ślicznych ludowych strojach! Mój kuzyn np. wygladał ślicznie Polecam, Malgorzata hehehe

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Jeszcze mogę polecić Dębno, kościoły całkowicie z drewna i w jednym Janosik bral ślub To znaczy ten filmowy Janosik z tego starego filmu Jest kompletnym zabytkiem. Jest to juz po zdjeździe z przełęczy knurowskiej. Na moście - na lewo Dębno (ciotka Kaśka i sery ) a po prawej Nowy Targ i droga na zakopiankę
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:52   #4429
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Chyba cięzko pracujecie, a ja dziś wolne mam... Na obiad makaron z odrobiną sosu do smaku.. na podwieczorek bedzie vitalia 0% a na kolacje kto wie, moze banan.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 16:34   #4430
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Ja dzisiaj lekko z jedzeniem bo od rana na nogach, spacer, gotowanie, sprzątanie, pranie - takie piękne słońce więc szybko schnie.
Zrobiłam sobie galaretkę żeby mieć co podjadać jak mnie najdzie.
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:04   #4431
wozniaczekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 175
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Hej dziewczyny!! U mnie nowa waga zakupiona no i tamta troche dodawała, ale i tak jest jakieś 0,5 więcej niż powinno być teraz postanowiłam nie ważyć się 2 tygodnie, czyli do 4 czerwca rano, zobaczymy, no i zero odstępstw od diety
wozniaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:18   #4432
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

4 czerwiec to dzień mojego sądu, a ta chce się cieszyć ze spadku wagi Może 5? Wtedy też się zważę i porównamy spadki ?

edit:
chociaż twój spadek i tak będzie nieporównywalny, bo ja już powoli na finishu i ciężko mi idzie Ale zawsze to jakaś motywacja wygrać z kimś, prawda?^^ Zwłaszcza poprzez zdrową rywalizację
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:42   #4433
wozniaczekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 175
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
4 czerwiec to dzień mojego sądu, a ta chce się cieszyć ze spadku wagi Może 5? Wtedy też się zważę i porównamy spadki ?

edit:
chociaż twój spadek i tak będzie nieporównywalny, bo ja już powoli na finishu i ciężko mi idzie Ale zawsze to jakaś motywacja wygrać z kimś, prawda?^^ Zwłaszcza poprzez zdrową rywalizację

Piszę się na to i nie byłabym taka pewna, że u mnie będzie lepiej, bo coś ostatnio u mnie zastój, nie moge przekroczyć tej cholernej 100 i zobaczyć dwóch cyfr na wadze. U mnie to bedzie spadek kilogramów z 2 tygodni, a u Ciebie??
wozniaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:47   #4434
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Dzisiaj rano się ważyłam, więc startujemy z tego samego miejsca

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Więc teraz się pilnuj żeby wygrać hehe!
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:47   #4435
wozniaczekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 175
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Oki, ja edytuję w podpisie wagę z dzisiejszego ważenia
wozniaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:56   #4436
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

hehe no i gitara ^^
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:07   #4437
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Widzę, że ktoś tu avatar zmienił
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:15   #4438
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

kiedyś trzeba

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

moja facjata haha Ale już blondu nie mam, przefarbowałam;p
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 23:21   #4439
MNEwa
Raczkowanie
 
Avatar MNEwa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 92
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

mysiunia dziękuje za gratulacje i za przeprosiny hihi nie potrzebne acz bardzo miłe Co do faceta to wiesz co kochana chyba naprawdę daj sobie z nim spokój działa na Ciebie destrukcyjnie No i jeśli mogę zapytać oczywiście możesz nie odpowiadać Dał Ci od ostatniego spotkania jakiś dowód że się zmienił /że chce się zmienić?
AnDymna i Ulcia gratuluje małymi kroczkami a do celu
wozniaczek gratuluje zakupu może ta bestia będzie łaskawsza tylko wiesz tam łagodnie z nią
gorzala orzesz ty orzeszku ja nie wiedziałam koleżanko droga że Ty tak dobrze znasz moje rejony Jednak co do lodów i oscypków bez urazy ale nie znasz się Najlepsze lody w całej Polsce są u Żarneckiego w Nowym Targu w rynku A o oscypkach oj dużo by pisać słoność oscypka nie zależy od jego że tak nazwę wieku Co do Niedzicy i ubranek na komunię podpisuje się obiema rękami i nawet nogę dorzucę A tak na marginesie śliczny avatar

A u mnie dzisiaj hmmm zero ćwiczeń choć ubiegałam się bo pranie robiłam i to w pralce wirnikowej bo mi padła automatyczna właśnie dziś postanowiła jak ja miałam tyle prania dobrze że miałam wirnikową w rezerwie a jednocześnie dziecko w ogródku za domem było więc cały dzień w biegu no ale dietowo też nie najlepiej Więc dzisiaj jestem na siebie zła
__________________


Edytowane przez MNEwa
Czas edycji: 2012-05-21 o 23:25
MNEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 05:42   #4440
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Hej
Gratuluję dziewczyny, że tak super chudniecie Ja coś stoję w miejscu mimo stosowania diety ale pewnie dlatego, że zbyt mało się ruszam. Właśnie przeglądam aukcje na Allegro i muszę sobie kupić rowerek. Nową wagę już zamówiłam bo ta moja wskazuje w zależności od tego jaki ma humor i tak naprawdę nie wiem ile dokładnie ważę. Planuję pojeżdzić z godzinkę rano przed pracą i godzinkę jak wrócę do domu i może w końcu będą lepsze efekty.
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.