Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ¶lubne

Notka

Forum ¶lubne Forum ¶lubne - zanim staniecie na ¶lubnym kobiercu, mo¿ecie tutaj podyskutowaæ na tematy jak: suknie, stroje dla ¶wiadków, wybór wiza¿ystki i fryzjerki itd.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-21, 08:16   #1171
agusia_ss
Raczkowanie
 
Avatar agusia_ss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez kotkowa18 Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê pochwalê moimi butkami
http://www.lukamo.pl/wieczorowe/1206...r-4096-66.html
Prze¶liczne
__________________
Razem: 09. 02. 2011
Zarêczeni: 04. 04. 2012
¦lub: 08. 06. 2013 Parafia Jana Chrzciciela
agusia_ss jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:19   #1172
kallisto89
Zadomowienie
 
Avatar kallisto89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 1 487
GG do kallisto89
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez kateee105 Poka¿ wiadomo¶æ
Oto i one
Bardzo ³adne

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kotkowa18 Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê pochwalê moimi butkami
http://www.lukamo.pl/wieczorowe/1206...r-4096-66.html
widzia³am je, te¿ mi siê spodoba³y s± ¶liczne jak na bia³e buty ale szukam w pudrowym ró¿u nie chcê bia³ych
__________________
25.08.2012
¯ona i... ¯on(dziciel)

kallisto89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:13   #1173
black_daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce/Lublin
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez kotkowa18 Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê pochwalê moimi butkami
http://www.lukamo.pl/wieczorowe/1206...r-4096-66.html
¶liczne, zamówi³a¶ w internecie czy kupi³a¶ w sklepie? bo ja muszê przymierzyæ zanim kupiê, zawsze mam problem z kupieniem butów...
Wiecie mo¿e w którym sklepie mo¿na dostaæ buty tej firmy?
__________________
18 sierpnia 2012 godz.16
black_daisy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:34   #1174
kotkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kotkowa18
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez black_daisy Poka¿ wiadomo¶æ
¶liczne, zamówi³a¶ w internecie czy kupi³a¶ w sklepie? bo ja muszê przymierzyæ zanim kupiê, zawsze mam problem z kupieniem butów...
Cieszê siê, ¿e Wam siê podobaj± Ja kupi³am w Warszawie w Wola Parku. W Kielcach nigdzie ich nie namierzy³am. Nie odwa¿y³abym siê kupiæ przez interent, bo te¿ mam zawsze problem, bo mam szczup³± stopê i zazwyczaj buty s± na mnie za szerokie. Te butki s± w³a¶nie idealne do szczup³ej stopy.
__________________
Szczê¶cie nie da siê zdefiniowaæ, opisaæ mo¿na jedynie nieszczê¶cie. Przestañ byæ nieszczê¶liwy, to zrozumiesz. Mi³o¶ci nie mo¿na zdefiniowaæ, brak mi³o¶ci mo¿na. Kiedy pozbêdziesz siê braku mi³o¶ci - zrozumiesz...
Nasz ¦LUB - 18.08.2012
kotkowa18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:00   #1175
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Witajcie po d³uuugiej przerwie!
Na reszcie napisa³am pracê magistersk±, odda³am promotorce, sprawdzi³a nie ma wiêkszych zastrze¿eñ tak¿e jest dobrze, teraz siê obroniæ i mo¿na bêdzie w 100% cieszyæ siê z nadchodz±cego wesela bez zbêdnego naukowego balastu
Ju¿ coraz bli¿ej, nieca³e 3 miesi±ce. Wiêkszo¶æ rzeczy za³atwiona, ale pojawi³ siê problem! TORT!
Mia³ byæ w gestii restauracji z moj± konsultacj±, okaza³o siê jednak trochê inaczej wiêc bezpieczniej dla mnie bêdzie wzi±æ to w 100% na w³asn± rêkê. Jednak do tej pory mnie to nie interesowa³o, a teraz spad³o nagle. Nie mam pojêcia które cukiernie s± dobre. Pisa³y¶cie o Dorotce, Januszach, Szarlotce lub Szalotce, nie pamiêtam i wiêcej opcji nie mam.
Moja pro¶ba do Was dziewczyny. Napiszcie mi gdzie zamawiacie torty.
Z góry dziêki.
P.S. Obawiam siê, ¿e mo¿e byæ ciê¿ko z terminem :/
Kawuszkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:07   #1176
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 13 962
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez Kawuszkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie po d³uuugiej przerwie!
Na reszcie napisa³am pracê magistersk±, odda³am promotorce, sprawdzi³a nie ma wiêkszych zastrze¿eñ tak¿e jest dobrze, teraz siê obroniæ i mo¿na bêdzie w 100% cieszyæ siê z nadchodz±cego wesela bez zbêdnego naukowego balastu
Ju¿ coraz bli¿ej, nieca³e 3 miesi±ce. Wiêkszo¶æ rzeczy za³atwiona, ale pojawi³ siê problem! TORT!
Mia³ byæ w gestii restauracji z moj± konsultacj±, okaza³o siê jednak trochê inaczej wiêc bezpieczniej dla mnie bêdzie wzi±æ to w 100% na w³asn± rêkê. Jednak do tej pory mnie to nie interesowa³o, a teraz spad³o nagle. Nie mam pojêcia które cukiernie s± dobre. Pisa³y¶cie o Dorotce, Januszach, Szarlotce lub Szalotce, nie pamiêtam i wiêcej opcji nie mam.
Moja pro¶ba do Was dziewczyny. Napiszcie mi gdzie zamawiacie torty.
Z góry dziêki.
P.S. Obawiam siê, ¿e mo¿e byæ ciê¿ko z terminem :/
Wybór cukierni to kwestia gustu (nie ka¿demu to samo smakuje) i oczekiwañ. Np. u Januszów robi± tort przybrany ¿ywymi kwiatami a w Dorotce nie. Za to w Dorotce robi± przybrane owocami a u Januszów siê nie da zrobiæ takiego. My wybrali¶my Dorotkê ale najlepiej przetestowaæ wyroby na sobie Przejrzyj ostatnie strony bo by³a niedawno dyskusja o cukierniach.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Bu³a jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:49   #1177
aniakub
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznañ/Kielce
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Zamówi³am tort w Bravo, lubiê od nich ciasta i to przewa¿y³o. Za tort ¶mietanowo-owocowy 41 z³/kg. Pani w cukierni powiedzia³a, ¿e miesi±c wcze¶niej wystarczy i by³a zdziwiona, ¿e ja ju¿ trzy wcze¶niej chce zamówiæ. Wiêc zarezerwowa³am termin, a smak wybiorê pó¼niej
__________________
17.08.2012
aniakub jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 16:21   #1178
sensual89
Raczkowanie
 
Avatar sensual89
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez Kawuszkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie po d³uuugiej przerwie!
Na reszcie napisa³am pracê magistersk±, odda³am promotorce, sprawdzi³a nie ma wiêkszych zastrze¿eñ tak¿e jest dobrze, teraz siê obroniæ i mo¿na bêdzie w 100% cieszyæ siê z nadchodz±cego wesela bez zbêdnego naukowego balastu
Ju¿ coraz bli¿ej, nieca³e 3 miesi±ce. Wiêkszo¶æ rzeczy za³atwiona, ale pojawi³ siê problem! TORT!
Mia³ byæ w gestii restauracji z moj± konsultacj±, okaza³o siê jednak trochê inaczej wiêc bezpieczniej dla mnie bêdzie wzi±æ to w 100% na w³asn± rêkê. Jednak do tej pory mnie to nie interesowa³o, a teraz spad³o nagle. Nie mam pojêcia które cukiernie s± dobre. Pisa³y¶cie o Dorotce, Januszach, Szarlotce lub Szalotce, nie pamiêtam i wiêcej opcji nie mam.
Moja pro¶ba do Was dziewczyny. Napiszcie mi gdzie zamawiacie torty.
Z góry dziêki.
P.S. Obawiam siê, ¿e mo¿e byæ ciê¿ko z terminem :/
U Januszów ciê¿ko bêdzie o termin do wrze¶nia- my byli¶my 3 tyg temu i rozmawiali¶my w³a¶nie. Nie podoba mi siê to, ¿e robi± torty tylko i wy³±cznie z bitej ¶mietany, a nie np. pokrywaj± warstw± marcepanu. No i trzeba wybraæ do dekoracji albo kwiaty albo wst±¿kê (tak± zwyk³±, plastikow±).
Zamówili¶my torcik na próbê- banan-wi¶nia i by³ przeciêtny.
Zamówili¶my równie¿ na pi±tek torcik w Dorotce- z malinkami i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Tyle, ¿e w Dorotce dro¿ej.

Trzeba popytaæ w cukierniach o terminy i popróbowaæ torty, bo ka¿dy ma inny gust i smakuje mu co innego.
__________________
20.10.2012r. - ¶lub
sensual89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:48   #1179
paulinaa8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 196
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez kotkowa18 Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê pochwalê moimi butkami
http://www.lukamo.pl/wieczorowe/1206...r-4096-66.html
³adne buty, ale chyba do rana w nich nie wytrzymasz hehe
paulinaa8989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:58   #1180
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 18 339
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez kotkowa18 Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê pochwalê moimi butkami
http://www.lukamo.pl/wieczorowe/1206...r-4096-66.html
Butki bardzo ³adne . Obawiam siê jedynie, ¿e obcas obci±gniêty materia³em momentalnie siê zniszczy.
__________________

fablous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:35   #1181
kateee105
Raczkowanie
 
Avatar kateee105
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez a_sydney Poka¿ wiadomo¶æ
Kateee105 masz te same buty co ja
o proszê
__________________
23.06.2012....
kateee105 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 21:20   #1182
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Poka¿ wiadomo¶æ
Wybór cukierni to kwestia gustu (nie ka¿demu to samo smakuje) i oczekiwañ. Np. u Januszów robi± tort przybrany ¿ywymi kwiatami a w Dorotce nie. Za to w Dorotce robi± przybrane owocami a u Januszów siê nie da zrobiæ takiego. My wybrali¶my Dorotkê ale najlepiej przetestowaæ wyroby na sobie Przejrzyj ostatnie strony bo by³a niedawno dyskusja o cukierniach.
Zgadzam siê, ¿e to kwestia gustu ale dobrze mieæ jakie¶ namiary i dziêki Wam tak jest Trzeba bêdzie siê przej¶æ i po prostu zasmakowaæ
Dziêki !

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aniakub Poka¿ wiadomo¶æ
Zamówi³am tort w Bravo, lubiê od nich ciasta i to przewa¿y³o. Za tort ¶mietanowo-owocowy 41 z³/kg. Pani w cukierni powiedzia³a, ¿e miesi±c wcze¶niej wystarczy i by³a zdziwiona, ¿e ja ju¿ trzy wcze¶niej chce zamówiæ. Wiêc zarezerwowa³am termin, a smak wybiorê pó¼niej
Dziêki za odpowied¼, przynios³o mi to ulgê, ¿e jest szansa z terminem O tej cukierni wcze¶niej nie s³ysza³am nawet.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sensual89 Poka¿ wiadomo¶æ
U Januszów ciê¿ko bêdzie o termin do wrze¶nia- my byli¶my 3 tyg temu i rozmawiali¶my w³a¶nie. Nie podoba mi siê to, ¿e robi± torty tylko i wy³±cznie z bitej ¶mietany, a nie np. pokrywaj± warstw± marcepanu. No i trzeba wybraæ do dekoracji albo kwiaty albo wst±¿kê (tak± zwyk³±, plastikow±).
Zamówili¶my torcik na próbê- banan-wi¶nia i by³ przeciêtny.
Zamówili¶my równie¿ na pi±tek torcik w Dorotce- z malinkami i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Tyle, ¿e w Dorotce dro¿ej.

Trzeba popytaæ w cukierniach o terminy i popróbowaæ torty, bo ka¿dy ma inny gust i smakuje mu co innego.
Dziêki za wyczerpuj±c± odpowied¼ W takim razie zostaje mi przej¶æ siê do Dorotki i zamówiæ.
Kawuszkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:44   #1183
kotkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kotkowa18
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez paulinaa8989 Poka¿ wiadomo¶æ
³adne buty, ale chyba do rana w nich nie wytrzymasz hehe
Kochana ja siê ¶miejê, ¿e siê w wysokich obcasach urodzi³am a tak serio to ja zawsze chodzê w butach z minimum 10 cm obcasem wiêc nie powinno byæ problemu, w tamtym roku æwiczy³am na czterech weselach i ca³e noce wytrzymywa³am, a te butki wydaj± siê byæ wygodne Poza tym i tak dla wygody zaplanowa³am zmianê butów w trakcie wesela

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Poka¿ wiadomo¶æ
Butki bardzo ³adne . Obawiam siê jedynie, ¿e obcas obci±gniêty materia³em momentalnie siê zniszczy.
Te¿ siê tego obawiam, ale mam nadziejê, ¿e to co najwa¿niejsze wytrzymaj±...
__________________
Szczê¶cie nie da siê zdefiniowaæ, opisaæ mo¿na jedynie nieszczê¶cie. Przestañ byæ nieszczê¶liwy, to zrozumiesz. Mi³o¶ci nie mo¿na zdefiniowaæ, brak mi³o¶ci mo¿na. Kiedy pozbêdziesz siê braku mi³o¶ci - zrozumiesz...
Nasz ¦LUB - 18.08.2012

Edytowane przez kotkowa18
Czas edycji: 2012-05-21 o 21:39
kotkowa18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 22:28   #1184
kallisto89
Zadomowienie
 
Avatar kallisto89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 1 487
GG do kallisto89
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez aniakub Poka¿ wiadomo¶æ
Zamówi³am tort w Bravo, lubiê od nich ciasta i to przewa¿y³o. Za tort ¶mietanowo-owocowy 41 z³/kg. Pani w cukierni powiedzia³a, ¿e miesi±c wcze¶niej wystarczy i by³a zdziwiona, ¿e ja ju¿ trzy wcze¶niej chce zamówiæ. Wiêc zarezerwowa³am termin, a smak wybiorê pó¼niej
w Bravo tak tanio? Ja tam nawet nie pyta³am bo z góry stwierdzi³am, ¿e pewnie najdro¿ej a tu siê okazuje, ¿e Dorotka siê najwy¿ej ceni ja w Dorotce zmówi³am tort.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kotkowa18 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana ja siê ¶miejê, ¿e siê w wysokich obcasach urodzi³am a tak serio to ja zawsze chodzê w butach z minimum 10 cm obcasem wiêc nie powinno byæ problemu, w tamtym roku æwiczy³am na czterech weselach i ca³e noce wytrzymywa³am, a te butki wydaj± siê byæ wygodne Poza tym i tak dla wygody zaplanowa³am zmianê butów w trakcie wesela[COLOR="Silver"]
To tak jak ja

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Ja mam takie nietypowe pytanko czy planujecie spêdzic noc po¶lubn± w jakim¶ hoteliku? Czy mo¿ecie co¶ poleciæ?
__________________
25.08.2012
¯ona i... ¯on(dziciel)

kallisto89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 05:40   #1185
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 822
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Poka¿ wiadomo¶æ
Wybór cukierni to kwestia gustu (nie ka¿demu to samo smakuje) i oczekiwañ. Np. u Januszów robi± tort przybrany ¿ywymi kwiatami a w Dorotce nie. Za to w Dorotce robi± przybrane owocami a u Januszów siê nie da zrobiæ takiego. My wybrali¶my Dorotkê ale najlepiej przetestowaæ wyroby na sobie Przejrzyj ostatnie strony bo by³a niedawno dyskusja o cukierniach.
Ja mia³am tort z Dorotki i by³ przybierany ¿ywymi kwiatami, tyle ¿e robi³am to we "w³asnym zakresie", tzn. dekoratorka siê tym zajê³a.

Cytat:
Napisane przez aniakub Poka¿ wiadomo¶æ
Zamówi³am tort w Bravo, lubiê od nich ciasta i to przewa¿y³o. Za tort ¶mietanowo-owocowy 41 z³/kg. Pani w cukierni powiedzia³a, ¿e miesi±c wcze¶niej wystarczy i by³a zdziwiona, ¿e ja ju¿ trzy wcze¶niej chce zamówiæ. Wiêc zarezerwowa³am termin, a smak wybiorê pó¼niej
W zesz³ym roku kg tortu weselnego kosztowa³ tam 45 z³ z tego co pamiêtam.
izasalamon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 05:50   #1186
sensual89
Raczkowanie
 
Avatar sensual89
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez kallisto89 Poka¿ wiadomo¶æ
w Bravo tak tanio? Ja tam nawet nie pyta³am bo z góry stwierdzi³am, ¿e pewnie najdro¿ej a tu siê okazuje, ¿e Dorotka siê najwy¿ej ceni ja w Dorotce zmówi³am tort.


Ja mam takie nietypowe pytanko czy planujecie spêdzic noc po¶lubn± w jakim¶ hoteliku? Czy mo¿ecie co¶ poleciæ?

Najdro¿ej jest u So³tyków- 63 z³/kg.

My nie mamy poprawin i w niedzielê uciekamy prosto na Mazury na 3 dni
__________________
20.10.2012r. - ¶lub
sensual89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:06   #1187
kotkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kotkowa18
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Dziewczyny mam pytanko - to za¶wiadczenie z poradni to siê dostarcza przy spisywaniu protoko³u czy dopiero pó¼niej... pogada³am z kole¿ank± i narobi³a mi mêtliku w g³owie
__________________
Szczê¶cie nie da siê zdefiniowaæ, opisaæ mo¿na jedynie nieszczê¶cie. Przestañ byæ nieszczê¶liwy, to zrozumiesz. Mi³o¶ci nie mo¿na zdefiniowaæ, brak mi³o¶ci mo¿na. Kiedy pozbêdziesz siê braku mi³o¶ci - zrozumiesz...
Nasz ¦LUB - 18.08.2012
kotkowa18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:10   #1188
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 13 962
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez kotkowa18 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanko - to za¶wiadczenie z poradni to siê dostarcza przy spisywaniu protoko³u czy dopiero pó¼niej... pogada³am z kole¿ank± i narobi³a mi mêtliku w g³owie
My dostarczali¶my przy protokole
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Bu³a jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:15   #1189
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 18 339
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

A czy dokumenty z USC trzeba mieæ ze sob± przy spisywaniu protoko³u czy mo¿na dostarczyæ pó¼niej?
__________________

fablous jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 09:20   #1190
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez fablous Poka¿ wiadomo¶æ
A czy dokumenty z USC trzeba mieæ ze sob± przy spisywaniu protoko³u czy mo¿na dostarczyæ pó¼niej?
¯eby spisaæ protokó³ trzeba dostarczyæ dokumenty z USC, za¶wiadczenia o chrzcie z adnotacj± o bierzmowaniu, poradniê mo¿na pó¼niej,
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznali¶my siê: 14.02.09
Jeste¶my razem: 22.03.09
Zarêczyny: 16.10.10
Data za¶lubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:20   #1191
kotkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kotkowa18
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Poka¿ wiadomo¶æ
My dostarczali¶my przy protokole
Dziêki a powiedz mi jeszcze z jak± dat± ono powinno byæ i czy to ma jakie¶ znaczenie?
__________________
Szczê¶cie nie da siê zdefiniowaæ, opisaæ mo¿na jedynie nieszczê¶cie. Przestañ byæ nieszczê¶liwy, to zrozumiesz. Mi³o¶ci nie mo¿na zdefiniowaæ, brak mi³o¶ci mo¿na. Kiedy pozbêdziesz siê braku mi³o¶ci - zrozumiesz...
Nasz ¦LUB - 18.08.2012
kotkowa18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:23   #1192
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 13 962
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez kotkowa18 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki a powiedz mi jeszcze z jak± dat± ono powinno byæ i czy to ma jakie¶ znaczenie?
poradnia tak jak nauki nie ma terminu przydatno¶ci do u¿ycia
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Bu³a jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:24   #1193
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 18 339
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez ninagg Poka¿ wiadomo¶æ
¯eby spisaæ protokó³ trzeba dostarczyæ dokumenty z USC, za¶wiadczenia o chrzcie z adnotacj± o bierzmowaniu, poradniê mo¿na pó¼niej,
A czy je¶li oboje mieli¶my bierzmowanie w tej samej parafii gdzie ¶lubujemy to ju¿ chyba nie musimy nic dostarczaæ poza dokumentami z USC?

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Poka¿ wiadomo¶æ
poradnia tak jak nauki nie ma terminu przydatno¶ci do u¿ycia
My póki co poradni nie robimy, nasz ksi±dz ponoæ najczê¶ciej nie wymaga. Dopiero jak nam powie to wtedy bêdziemy za³atwiaæ
__________________

fablous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:29   #1194
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 13 962
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez fablous Poka¿ wiadomo¶æ
A czy je¶li oboje mieli¶my bierzmowanie w tej samej parafii gdzie ¶lubujemy to ju¿ chyba nie musimy nic dostarczaæ poza dokumentami z USC?

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------



My póki co poradni nie robimy, nasz ksi±dz ponoæ najczê¶ciej nie wymaga. Dopiero jak nam powie to wtedy bêdziemy za³atwiaæ
Jak sakramenty w tym ko¶ciele to sprawdzaj± sobie w ksiêgach.

Za to w Wojciechu wymagaj± nauki, poradniê i jeszcze jaki¶ swój kurs , którego my nie mamy jak zrobiæ bo mieszkamy poza Kielcami.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Bu³a jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:30   #1195
kotkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kotkowa18
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Jeszcze jaki¶ kurs dodatkowo?
Nie ma to jak u³atwiæ ludziom ¿ycie...
__________________
Szczê¶cie nie da siê zdefiniowaæ, opisaæ mo¿na jedynie nieszczê¶cie. Przestañ byæ nieszczê¶liwy, to zrozumiesz. Mi³o¶ci nie mo¿na zdefiniowaæ, brak mi³o¶ci mo¿na. Kiedy pozbêdziesz siê braku mi³o¶ci - zrozumiesz...
Nasz ¦LUB - 18.08.2012

Edytowane przez kotkowa18
Czas edycji: 2012-05-22 o 09:33
kotkowa18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:04   #1196
paulinaa8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 196
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

a jak Wam dziewczyny idzie zapraszanie go¶ci?? Nam zosta³o z 81 zaproszeñ 28 jeszcze do rozdania, tak¿e zbli¿amy siê powolutku ku mecie. Ja to siê ¶miejê, ¿e popadniemy w alkoholizm bo gdzie nie pójdziemy to: a mo¿e winko albo likierek

Edytowane przez paulinaa8989
Czas edycji: 2012-05-22 o 10:27
paulinaa8989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:14   #1197
ania838
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez paulinaa8989 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak Wam dziewczyny idzie zapraszanie go¶ci?? Nam zosta³o z 81 zaproszeñ 28 jeszcze do rozdania, tak¿e ¿bli¿amy siê powolutku ku mecie. Ja to siê ¶miejê, ¿e popadniemy w alkoholizm bo gdzie nie pójdziemy to: a mo¿e winko albo likierek
znam to ja siê ¶mia³am ¿e powinni¶my zabieraæ ze sob± termos na herbatê bo jak szli¶my do kilku domów to ju¿ mia³am do¶æ tej herbaty
__________________
Poznanie: 13.08.2005
Razem od: 18.09.2008
Zarêczyny: 19.01.2011
¦lub: 06.06.2012 ko¶ció³ ¶w. Józefa Robotnika g.17
ania838 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:31   #1198
paulinaa8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 196
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

a i jeszcze mia³am siê spytaæ czy macie koncepcje co do bukietów slubnych? z jakich kwiatów planujecie?
paulinaa8989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:36   #1199
ania838
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez paulinaa8989 Poka¿ wiadomo¶æ
a i jeszcze mia³am siê spytaæ czy macie koncepcje co do bukietów slubnych? z jakich kwiatów planujecie?
Ja mam frezjê,ró¿ê i eustomê no i jakie¶ li¶cie zielone

Przypadkowo wesz³am na tak± stronê http://www.eobuwie.com.pl/pol_m_DAMS...ubne-3346.html
mo¿e siê komu¶ przyda
__________________
Poznanie: 13.08.2005
Razem od: 18.09.2008
Zarêczyny: 19.01.2011
¦lub: 06.06.2012 ko¶ció³ ¶w. Józefa Robotnika g.17

Edytowane przez ania838
Czas edycji: 2012-05-22 o 10:39
ania838 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:48   #1200
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 18 339
Dot.: Kieleckie Panny M³ode ods³ona nr 10

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Poka¿ wiadomo¶æ
Jak sakramenty w tym ko¶ciele to sprawdzaj± sobie w ksiêgach.
Dziêkujê

Cytat:
Napisane przez paulinaa8989 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak Wam dziewczyny idzie zapraszanie go¶ci?? Nam zosta³o z 81 zaproszeñ 28 jeszcze do rozdania, tak¿e zbli¿amy siê powolutku ku mecie. Ja to siê ¶miejê, ¿e popadniemy w alkoholizm bo gdzie nie pójdziemy to: a mo¿e winko albo likierek
My jeszcze nie zaczêli¶my tak pe³n± par±. W ten weekend idziemy na wesele a od kolejnego jedziemy z zaproszeniami . Mamy tego sporo, a¿ siê bojê ile weekendów nam to zajmie. Póki co rozdali¶my jedynie sporej czê¶ci rodzinki T¯ta, wykorzystali¶my fakt, ¿e wszyscy zjechali siê na 50 urodziny jednej z ciotek
Czy jak je¼dzicie z zaproszeniami to zawsze wcze¶niej dzwonicie czy bez zapowiedzi przyje¿d¿acie?

Cytat:
Napisane przez paulinaa8989 Poka¿ wiadomo¶æ
a i jeszcze mia³am siê spytaæ czy macie koncepcje co do bukietów slubnych? z jakich kwiatów planujecie?
Ja jestem nudna w tym temacie bo najbardziej podobaj± mi siê kremowe ró¿e i najprawdopodobniej tylko z tych kwiatów chcê mieæ bukiet. Co¶ takiego jak w za³±cznikach.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2k24227c08bc.jpg (35,2 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 164582_488496261891_98795821891_6544850_6166179_n.jpg (38,2 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 16726931406055a3.jpg (52,7 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg -68S.jpg (27,3 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bukiet1 (2).jpg (47,9 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bukiety4.jpg (36,6 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Classic-white-roses-gardenia-bridal-bouquet.jpg (107,2 KB, 26 za³adowañ)
__________________

fablous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Forum ¶lubne


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.