Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 21:23   #1081
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

[QUOTE=Delicjanka;34375792]
Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość


Biedulka, do tej pory największy ból jaki miałam to po wyrwaniu zęba- ósemki, i operacja oczu, po obudzeniu się z narkozy co prawda ból trwał pare minut (podały mi za chwile coś dożylnego przeciwbólowego) ale był nie do zniesienia...:/
A jeśli mogę spytać, to czemu miałaś operowane oczka?
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 21:35   #1082
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Spora wada wzroku, miałam wtedy jakies 15 lat. Ale juz jest okej nawet nie muszę chodzić w okularach ciągle, tylko przed komputer albo jak czytam
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 05:34   #1083
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Witam z rana

Djerba nie zrobiła, bo zaprasza do swojego szpitala i tyle.. Jak to usłyszałam to chiałam się zebrać i uciekać.. Płace więc wymagam wszystkiego..

Szajajaba dzieki kochana ale to była jednorazowa wizyta, lekarza już mam tyle, że wizyta dopiero na 12 czerwca więc musiałam iść gdzieś wcześniej - nie myślałam, że tak trafie..
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 05:56   #1084
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Pierwszą ciążę prowadziłam u jednego doktora, zadowolona byłam, ale fakt - ciąża super.
Przy drugiej, przy podejrzeniu ciąży heterotopowej (2 zarodki, jedn w macicy, drugi poza macicą) sprawę olał, kazał mi na kontrolę za 2 tygodnie przyjść. A w takiej sytuacji to jest wieczność, jeśli jest ciaza pozamaciczna (podejrzenie) to trzeba monitorować, a nie 2 tygodnie czekać. No to dostałam namiary na genialnego lekarza i faktycznie taki jest.
A ten poprzedni, moja koleżanka do niego chodzi, rozwalił mnie zupełnie ostatnio. Dziewczyna do niego poszła, 17tc, twardnieje jej brzuch mocno, praca z dziećmi, koniec roku, zamieszanie jak cholera, chciała l4. Nie, bo nie, bo twardnienie brzucha nie jest powodem, niech pani magnez je i nospę Mówi, że miała doskonałe wrażenie, że fatec chce się jej pozbyć i tyle.

A mnie niedobrze od rana wmusiłam płatki na mleku w siebie, ale wolalam nie myśleć o tym, że jem :/
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 06:48   #1085
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Ja co wieczór źle się czuję, rośnie mi gula w gardle i mało się pawikiem nie kończy. Na szczęście jeszcze się nie zdarzyło, ale paskudnie się z tymi mdłościami czuję Za to codziennie od południa spada mi tak samopoczucie że coś strasznego, nic tylko się położyć. Rano wszystko fajnie.
Basiu ja bym się wkurzyła. Głupia baba. Przecież różne są przypadki. Mój jedyne badanie jakie wykonał to usg. Powiedział że na następnej wizycie będę miała cytologię i wtedy założy kartę ciąży. Ale o USG nie musiałam się prosić. Tak fajnie było zobaczyć serduszko. Dziś skończył mi się 7 tydzień ciąży
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 06:52   #1086
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;34378417]
A mnie niedobrze od rana wmusiłam płatki na mleku w siebie, ale wolalam nie myśleć o tym, że jem :/[/QUOTE]

A ja mam dzisiaj apetyt i ochotę na płatki, to nie mogę nic zjeść, bo zaraz się wybieram na badanie krwi. Pewnie jak wrócę, to znów mnie zmuli i będę piła tylko wodę.
Rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która jest już w 14 tygodniu i wciąż ją męczą powracające mdłości. A ja już miałam nadzieję, że mi przeszło.
__________________

Authentic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 07:01   #1087
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
mascarpone uwielbiam ... z tiramisu... nie boisz się,że w boczki pójdzie? potem pod kątem % tłuszczu to po mascarpone jest tylko masło

ja dziś zrobiłam sobie młode ziemniaki z koperkiem i masłem, do tego mizeria, sadzone jajo i kefir, jakoś weszło

mam pytanko- jak u Was z nastrojami? bo mi się ostatnio zdarza płakać, ostatnio rozbeczałam się w sklepie jak zobaczyłam młodziutką dziewczynę na wózku inwalidzkim i na rękach miała niemowle, i mąż był taki troskliwy, wyłam jak bóbr siostra nie mogła mnie uspokoić
no i jak dorwałam ostatnio gazetę o ciąży to też płakałam hm a zdawało mi się,że ja baba z jajami jestem
Jeśli chodzi o nastroje, to ja jestem przeszczęśliwa i raczej ciężko mnie wyprowadzić z równowagi.

Ja wczoraj miałam pierwsza wizytę u gin, założył mi kartę ciąży, zbadał. Generalnie było bardzo miło, zapytał czy chce L4 ale ja na razie nie potrzebuję, dał witaminki i ogólnie było bardzo miło.

Następna wizyta 25 czerwca, a USG w 12 tygodniu, może uda się poznać płeć.

Trochę sie martwię, bo nastawiłam się na chłopca, mam takie przeczucie od początku i powiem Wam że będę szczerze zaskoczona jeśli będzie córa! Ale też będzie fajnie

Czy wy macie też tak że ciągnie was skóra na brzuchu i piersiach? Ja miałam przed ciąża małe B, teraz mam już pełne C i niedługo wyparuję po D! Masakra, a to dopiero początek
Muszę szukać jakiś dobrych kremów do biustu i reszty
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 07:15   #1088
audrey_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Witam wszystkie Mamusie

Wygląda na to, że ja również dołączę do tych lutowych ()

Moja lekarka ustaliła termin na 3.02.2013, chociaż nie do końca rozumiem jak to policzyła (data OM 26.04.2012). Dopiero w domu zauważyłam.
Przeliczyłam na kalkulatorze w internecie i wyszło mi 26 stycznia ...
audrey_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 07:35   #1089
madzioreksus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 32
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Witajcie dziewczyny
ja po wczorajszej wizycie widziałam serduszko maleństwo rośnie na zdjeciu usg widać jak to stwierdziliśmy nosek i zarysy rączek i nóżek
taka byłam zafascynowana że bym za wizytę zapomniała zapłącic

teraz mam się zgłosic w 12 tygodniu wiec za 4 tygodnie a jak narazie cała lista badań do laboratorium
madzioreksus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 07:45   #1090
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez audrey_1984 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Mamusie

Wygląda na to, że ja również dołączę do tych lutowych ()

Moja lekarka ustaliła termin na 3.02.2013, chociaż nie do końca rozumiem jak to policzyła (data OM 26.04.2012). Dopiero w domu zauważyłam.
Przeliczyłam na kalkulatorze w internecie i wyszło mi 26 stycznia ...
witaj

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

ja "odpukać" cały czas czuję się dobrze choć na wieczór po całym dniu z moim małym potforkiem to czuję lekki ból podbrzusza.
Czy Wy też macie problemy ze snem?? SYpiam krótko, sen przerywany :/ Ogólnie wstaje zmęczona :/
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 07:53   #1091
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Witam w dniu kolejnym
Jeśli dobrze liczę, to dziś ostatni dzień ósmego tygodnia Siedzę w pracy, popijam Inkę i mam do Was prośbę --> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34379213 jeśli macie kogoś ze znajomych lub rodziny, to czy ewentualnie mogłybyście o to zapytać? Dziękuję
Witam nową mamusię
Mówicie o tych operacjach... Dla mnie najgorszy ból to nie był po operacji tylko przy ściąganiu szwów! Stąd też boję się panicznie szycia po porodzie...
Delicjanka! Powodzenia na kolosie!
U mnie (również odpukać) jest wszystko ok. Zero mdłości i pawików, no, ale zobaczymy jak się dalej będzie toczyć
Miłego dnia
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...




Edytowane przez hope01
Czas edycji: 2012-05-29 o 07:56
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 08:09   #1092
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez madzioreksus Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
ja po wczorajszej wizycie widziałam serduszko maleństwo rośnie na zdjeciu usg widać jak to stwierdziliśmy nosek i zarysy rączek i nóżek
taka byłam zafascynowana że bym za wizytę zapomniała zapłącic

teraz mam się zgłosic w 12 tygodniu wiec za 4 tygodnie a jak narazie cała lista badań do laboratorium
Bicia serducha nie da sie z niczymy porównać ...
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 08:12   #1093
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez audrey_1984 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Mamusie

Wygląda na to, że ja również dołączę do tych lutowych ()

Moja lekarka ustaliła termin na 3.02.2013, chociaż nie do końca rozumiem jak to policzyła (data OM 26.04.2012). Dopiero w domu zauważyłam.
Przeliczyłam na kalkulatorze w internecie i wyszło mi 26 stycznia ...
Witamy

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
witaj

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

ja "odpukać" cały czas czuję się dobrze choć na wieczór po całym dniu z moim małym potforkiem to czuję lekki ból podbrzusza.
Czy Wy też macie problemy ze snem?? SYpiam krótko, sen przerywany :/ Ogólnie wstaje zmęczona :/
Wczoraj mnie zaczął boleć brzuch..
U mnie sen mógłby nie istnieć...za cholerę nie mogę zasnąć, ciągle się przekręcam i tak do rana...a rano budzę się z bólem głowy...

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Witam w dniu kolejnym
Jeśli dobrze liczę, to dziś ostatni dzień ósmego tygodnia Siedzę w pracy, popijam Inkę i mam do Was prośbę --> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34379213 jeśli macie kogoś ze znajomych lub rodziny, to czy ewentualnie mogłybyście o to zapytać? Dziękuję
Witam nową mamusię
Mówicie o tych operacjach... Dla mnie najgorszy ból to nie był po operacji tylko przy ściąganiu szwów! Stąd też boję się panicznie szycia po porodzie...
Delicjanka! Powodzenia na kolosie!
U mnie (również odpukać) jest wszystko ok. Zero mdłości i pawików, no, ale zobaczymy jak się dalej będzie toczyć
Miłego dnia
Uooo u mnie ściąganie szwów było przyjemne heh , a bardzo się tego obawiałam..niepotrzebnie
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 09:06   #1094
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez audrey_1984 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Mamusie

Wygląda na to, że ja również dołączę do tych lutowych ()

Moja lekarka ustaliła termin na 3.02.2013, chociaż nie do końca rozumiem jak to policzyła (data OM 26.04.2012). Dopiero w domu zauważyłam.
Przeliczyłam na kalkulatorze w internecie i wyszło mi 26 stycznia ...
Wydaje mi się że dobrze policzone ale jeśli urodzi się 26 stycznia to w moje urodziny
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 09:40   #1095
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość


ja "odpukać" cały czas czuję się dobrze choć na wieczór po całym dniu z moim małym potforkiem to czuję lekki ból podbrzusza.
Czy Wy też macie problemy ze snem?? SYpiam krótko, sen przerywany :/ Ogólnie wstaje zmęczona :/
Mam tak samo. Lekki ból podbrzusza jeśli za długo spaceruję, a sen? Mogłabym się w ogóle nie kłaść, bo albo przewracam się z boku na bok, albo jest mi za zimno, za gorąco, a to do ubikacji i tak w kółko. A jak już zasnę, to mam głupie sny i za chwilę się budzę.

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że dobrze policzone ale jeśli urodzi się 26 stycznia to w moje urodziny
A jeśli 03.02. to w moje urodziny
__________________

Authentic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 09:55   #1096
calawdeszczu
Wtajemniczenie
 
Avatar calawdeszczu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Dziewczyny, byłam wczoraj u lekarza było niby wszystko dobrze, a dzisiaj dostałam plamienia i pobolewa mnie brzuch... zupełnie nie wiem co robic, a mój lekarz nie odbiera telefonu..... ((
__________________
11.01.2013- Julia, nasze największe szczęście
Być Mamą- bezcenne

calawdeszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 09:59   #1097
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Authentic Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Lekki ból podbrzusza jeśli za długo spaceruję, a sen? Mogłabym się w ogóle nie kłaść, bo albo przewracam się z boku na bok, albo jest mi za zimno, za gorąco, a to do ubikacji i tak w kółko. A jak już zasnę, to mam głupie sny i za chwilę się budzę.



A jeśli 03.02. to w moje urodziny

O właśnie a co do tych bóli..to od pół godz znów się pojawił...ale to chyba normalne skoro już 3 z nas mają

W ogóle spojrzałam w lustro w jaśniejszym świetle...ale mi popękały żyłki naokoło oczu...od tych wymiotów....
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 10:31   #1098
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
O właśnie a co do tych bóli..to od pół godz znów się pojawił...ale to chyba normalne skoro już 3 z nas mają

W ogóle spojrzałam w lustro w jaśniejszym świetle...ale mi popękały żyłki naokoło oczu...od tych wymiotów....
Ja tez tak mam jak za długo jestem na nogach, przechodzi jak się położę/usiądę i chwilę odpocznę.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 10:38   #1099
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez calawdeszczu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam wczoraj u lekarza było niby wszystko dobrze, a dzisiaj dostałam plamienia i pobolewa mnie brzuch... zupełnie nie wiem co robic, a mój lekarz nie odbiera telefonu..... ((
To kochana dupe w troki i na izbe przyjec....szybciutko!!!

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
O właśnie a co do tych bóli..to od pół godz znów się pojawił...ale to chyba normalne skoro już 3 z nas mają

W ogóle spojrzałam w lustro w jaśniejszym świetle...ale mi popękały żyłki naokoło oczu...od tych wymiotów....
Ja tez mam bole i schizuje sie, czy to nie przez kosmówka..czytam ten głupi internet a to zuoooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 11:13   #1100
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

CALAWDESZCZU - do szpitala!
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:24   #1101
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
To kochana dupe w troki i na izbe przyjec....szybciutko!!!



Ja tez mam bole i schizuje sie, czy to nie przez kosmówka..czytam ten głupi internet a to zuoooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Mój lekarza powiedział żeby nie szukać info w internecie bo tylko się nerwicy można nabawić.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
CALAWDESZCZU - do szpitala!
i to szybko!
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:11   #1102
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cześć dziewczyny
Dawno się tu nie udzielałam ale stwierdziłam że dopiero jak będe miała pewną ciąże to się pochwalę !
Otóż wczoraj zrobiłąm wkońcu betę wynik 9810,60 z tym że nie wiem co to oznacza , gdzieś przeczytałam że to 4-5 tydzien ale nie bardzo mi się to zgadza bo ostatnią miesiączkę miałam 13 kwietnia... co o tym myślicie?
Gratuluje wszystkim nowym przyszłym mamom które dołąćzyły jak mnie nie było

p.s. Pisziecie o tych Waszych zachciankach i jak to czytam to jem to wszystko w myślach mniaaaam
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:12   #1103
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Hej, kochane Wizażanki!
Właśnie się dowiedziałam, co prawda nie planowałam tego i muszę przywyknąć, ale ciesze się przeogromnie, a mój narzeczony chyba jeszcze bardziej. Ja na razie w szoku jestem. Moje maleństwo ma dopiero 5 tygodni z hakiem, wiec na razie mam tylko dziwne zachcianki żywieniowe i lekkie mdłości, póki co obyło się bez wymiotów... W nocy mam lekkie bóle więzadeł, ale to normalne, z tego co mi wiadomo...
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:20   #1104
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Authentic Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Lekki ból podbrzusza jeśli za długo spaceruję, a sen? Mogłabym się w ogóle nie kłaść, bo albo przewracam się z boku na bok, albo jest mi za zimno, za gorąco, a to do ubikacji i tak w kółko. A jak już zasnę, to mam głupie sny i za chwilę się budzę.



A jeśli 03.02. to w moje urodziny
03.02 - w moje też
mnie ostatnio tez czasami pobolewa brzusio. troche sie zmartwilam bo po ostatniej wizycie zaczelam brac luteine i "bol" jak reka odjął a tu ostatnio znow sie pojawil. wydaje mi sie ze to rosnaca macica i nie mamy co za bardzo panikowac
pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:29   #1105
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Ja się radzę mojej starszej siostry w kazdej kwestii, ona ma 2letnia córeczkę (właśnie się nią opiekuję w tej chwili ) i juz raz przez to przechodziła. Bóle na dole są na pewno na porządku dziennym, dlatego jesli nie są zbyt mocne, to nie ma co się przejmowac. U mnie więc na razie bezstresowo, nie ma co panikowac.
Ps. Przepraszam za ewentualne braki polskich znaków w wyrazach - moja siostra ma angielskiego laptopa, więc jest trochę wybrakowany.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2012-05-29 o 12:30
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:31   #1106
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Mój lekarza powiedział żeby nie szukać info w internecie bo tylko się nerwicy można nabawić.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------



i to szybko!
Moj powiedział, ze mam wrecz zakaz czytania w internecie bo to najgorsze co mozna zrobic..ale ja oczywiscie madrzejsza jestem

Ma byc dobrze a ja sie schizuje- CHORY KROLKI ZE MNIE!

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dawno się tu nie udzielałam ale stwierdziłam że dopiero jak będe miała pewną ciąże to się pochwalę !
Otóż wczoraj zrobiłąm wkońcu betę wynik 9810,60 z tym że nie wiem co to oznacza , gdzieś przeczytałam że to 4-5 tydzien ale nie bardzo mi się to zgadza bo ostatnią miesiączkę miałam 13 kwietnia... co o tym myślicie?
Gratuluje wszystkim nowym przyszłym mamom które dołąćzyły jak mnie nie było

p.s. Pisziecie o tych Waszych zachciankach i jak to czytam to jem to wszystko w myślach mniaaaam
To bardziej 6 tydzien I by sie zgadzało z wynikami

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
03.02 - w moje też
mnie ostatnio tez czasami pobolewa brzusio. troche sie zmartwilam bo po ostatniej wizycie zaczelam brac luteine i "bol" jak reka odjął a tu ostatnio znow sie pojawil. wydaje mi sie ze to rosnaca macica i nie mamy co za bardzo panikowac
Skoro wszystkie boli , pobolewa, kłuje to chyba tak musi byc
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:36   #1107
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Hej, kochane Wizażanki!
Właśnie się dowiedziałam, co prawda nie planowałam tego i muszę przywyknąć, ale ciesze się przeogromnie, a mój narzeczony chyba jeszcze bardziej. Ja na razie w szoku jestem. Moje maleństwo ma dopiero 5 tygodni z hakiem, wiec na razie mam tylko dziwne zachcianki żywieniowe i lekkie mdłości, póki co obyło się bez wymiotów... W nocy mam lekkie bóle więzadeł, ale to normalne, z tego co mi wiadomo...

Witamy
Według mojej bety tez wychodzi 5 tydzien , a moge zapytac kiedy mialas ostatni okres?
Tez mam takie bóle, wcześńiej się martiwłam ale juz mi przeszło trzeba chyba je przeczekać i juz

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Moj powiedział, ze mam wrecz zakaz czytania w internecie bo to najgorsze co mozna zrobic..ale ja oczywiscie madrzejsza jestem

Ma byc dobrze a ja sie schizuje- CHORY KROLKI ZE MNIE!

Mam to samo, mąż na mnie krzyczy ale jak tu nie czytać ....



To bardziej 6 tydzien I by sie zgadzało z wynikami

Też właśnie tak mi się wydaję 31 lekarz zobaczymy co tam mi powie



Skoro wszystkie boli , pobolewa, kłuje to chyba tak musi byc
pewnie tak
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:37   #1108
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Tzn samo moje dziecko ma dopiero 3 tygodnie, ale ciąża ma 5 tygodni z kawałeczkiem, tak mi powiedział mój lekarz dzisiaj. Ostatni okres - 20.04., cykl 30dniowy.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:45   #1109
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Aha czyli wychodzi na to że moja Fasolka jest mniej więcej tydzień starsza :P
Och apetyt to mi dopisuje jem już za pięciu
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:48   #1110
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

a macie czasami tak, ze jak wysiadacie z auta to czujecie bardzo silny bol w podbrzuszu? mnie to spotkało kilka razy. Czyżby bylo to spowodowane zbyt nagłą i szybką zmianą pozycji?
pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.