Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 13:43   #2581
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Asiulka włoski na początku nie ukrywam troszkę wypadały, ale myślę, że to z racji ciężaru, ale jestem zadowolona
Są puchate i to jest jak dla mnie ich jedyny minus, bardziej podobają mi się gładkie, chociaż z drugiej strony jestem szczupła, więc duuużo włosów równoważy moje liche proporcje
Jeżeli lubisz sobie robić kitkę to też raczej odpada, są ciężkie i taka fryzurka jest niewygodna... Osobiście noszę tylko rozpuszczone, w pracy czasem warkocz na boku, i jak na taką wagę włosków to najodpowiedniejsza fryzurka

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Tez sie dziwie. Sprzedajacy ma negatywy i neutrale na ktore reaguje agresja, malutkim druczkiem dopisane ze wlosy to w 5% syntetyki (a kto wie czy nie w 50%), wagi wlosow wogole nie ma podanej a co mnie najbardziej rozwalilo to zdjecia "ich klientek majacych na sobie te wlosy" czyli przypadkowych lasek wyszukanych w grafice google.. A wszystko to bo szkoda dolozyc 100 zl i miec pewnosc ze przyjda ladne, naturalne wlosy w ktorych nie bedzie wstyd ludziom sie pokazac. A 7 dych i tak poszlo sie..... Naprawde, niektorzy to az sie prosza zeby ich oszukac.
Racja
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 14:15   #2582
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
madzia0007
jak włoski przyjdą mam nadzieje że dodasz jakieś fotki

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

i właśnie bardzo dobrze zrobiłaś ze choć to twoje pierwsze włoski , to zdecydowałas sie na zakup naturalnych
wiele osob " na początek" kupuje tańsze syntetyki, aby sie przekonać czy dopinki sa ok / ale nie ma sensu wydawać na badziewie/
Wlasnie co do fotek to nie bardzo mam mozliwosc (7 laptopow w domu a zadnego porzadnego aparatu), ale zdjecia dokladnie tych samych wlosow byly juz zamieszczane na watku. Ktoras wizazanka zakupila je zeby pofarbowac na rudy i wrzucala zdjecia przed Ale podziele sie wrazeniami na pewno.
Nie bralam syntetykow bo wiem ze prawdopodobnie dopatrzylabym sie w nich sztucznego wygladu i poszlyby od razu do szuflady. A na to mnie nie stac Poza tym mam ombre i nie moglabym tego cuda zafarbowac

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość




Racja
Wystarczy troche poczytac watek zeby wiedziec jakie wlosy brac i czego sie wystrzegac Przejrzalam troche allegro (z ciekawosci) i tam przeciez az sie roi od kretactwa, moim zdaniem kupowanie tam wlosow jest bardzo ryzykowne (chyba ze od uzytkownikow ktorzy maja tez sklepy). Ktos powinien zrobic z tym porzadek bo syntetyki sprzedawane jako naturalne to przeciez zwyczajne oszustwo. A sprzedajacy licza na to ze klientki na wlosach sie nie znaja i sie nie "kapna"


Edit:
Dostalam wlosy Z grubosci jestem zadowolona (zostaly mi 2 klipy ktore nie wiem gdzie wpiac) i ciesze sie ze nie kombinowalam z grubszymi. Natomiast kolor jest srednio trafiony, zaluje ze nie zamowilam ciemnego blondu Na czubku glowy mam brazowe wlosy i blond tasmy przeswituja spad wlosow :P Z kolei blond czesc moich wlosow jest troche ciemniejsza niz doczepy i rowniez musialabym je przeciagnac farba... Mam akurat na stanie jasny braz z castinga, na pewno zafarbuje nim gorna czesc wlosow ale nie chce juz kupywac ciemniejszego blondu do koncowek. Dziewczyny, jak myslicie, czy jesli poloze ten jasny braz na chwile na koncowki to wyjdzie mi ciemniejszy blond czy moze od razu jakis dziwny braz?
Moje wlosy wygladaja mniej wiecej tak jak na zdjeciu (oczywiscie nie sa takie dlugie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o1.jpg (21,9 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2012-05-22 o 15:10
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 20:28   #2583
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hej dziewczynki jednak mnie przekonałyście i postanowiłam zrezygnować ze stałego doczepiania włosów (na keratynę),. Chciałabym kupić klipy długości 45 cm ale żeby były dosyć gęste i europejskie lub rosyjskie. Znalazłam fajny sklepik w podziemiach Dw. Centralnego w wawie pani ma tam włosy firmy Baltic Hair są to włosy europejskie lub rozyjskie nie pamiętam. Jest 7 taśm ale kosztują 400 zł O_o ! w internecie jest wiele stron gdzie sprzedają włosy, a ja się nie znam i nie chcę trafić na oszusta. Co polecacie ? wiem, że większość z Was kupuje na doczepianie.pl ale tam są indyjskie a ja chce europejskie. Please help
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 15:24   #2584
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziewczyny, co tak cicho?? Ja w miedzyczasie mialam takie przygody z tymi wlosami, ze szkoda gadac. Wlosy ktore kupilam (sredni blond) okazaly sie byc o ton jasniejsze od koncowek a przy samej glowie to juz wogole byla tragedia bo mam tam naturalny braz (przechodzacy stopniowo w blond). Musialam wlosy przefarbowac bo tasmy strasznie bylo widac na glowie. Przyszla tesciowa zaprowadzila mnie do swojej fryzjerki zapytac jaki kolor farby wybrac do doczepow na co fryzjerka stwierdzila ze wlosy nie sa ludzkie tylko zwierzece! A dokladniej z konia. Zaczela mi pokazywac swoje wlosy na ktorych miala zalozone ringi twierdzac ze jej wlosy sa ludzkie a moje obok ludzkich nie staly i ze jak je pofarbuje to sie popsuja bo wyjdzie albo brzydki kolor albo nieregularny albo wcale nie zlapie. Wkurzylam sie bo przeciez wiem co kupilam i stwierdzilam ze w takim razie poradze sobie samaKupilam w sklepie jasny zloty blond, na stanie mialam tez jasny braz (castingi) i zaczelam dzialania. Najpierw polozylam zloty blond, splukalam, na gorze polozylam braz, splukalam a pozniej jak juz wyschly stwierdzilam ze powinnam byla ten braz bardziej pociagnac do dolu i zaczelam je jeszcze raz farbowac. I tym sposobem gora clipow byla farbowana 3 razy w ciagu jednego dnia. Ale nic im sie nie stalo i w koncu wygladaja jak moje wlasne wlosy. Dzisiaj mialam je nawet w pracy i w sumie to troche bylo mi w nich niewygodnie i caly czas mialam wrazenie ze widac klipy. Nie zakladalam wszystkich (zostaly jedna srednia i jedna mala) tasm bo nie mam na nie miejsca na glowie, te tylne zachodza mi na boki i ciezko jest mi juz wczepic 4 dodatkowe bo zachodza na siebie, odstaja albo sie nie trzymaja Ale generalnie z wlosow jestem zadowolona, zakrecilam je dzisiaj, gora wlosow szybko sie prostuje ale koncowki pozostaja podkrecone co tez fajnie wyglada I po reakcjach facetow na ulicy widze ze dodaja +10 do atrakcyjnosci

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2012-05-24 o 15:27
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:06   #2585
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co tak cicho?? Ja w miedzyczasie mialam takie przygody z tymi wlosami, ze szkoda gadac. Wlosy ktore kupilam (sredni blond) okazaly sie byc o ton jasniejsze od koncowek a przy samej glowie to juz wogole byla tragedia bo mam tam naturalny braz (przechodzacy stopniowo w blond). Musialam wlosy przefarbowac bo tasmy strasznie bylo widac na glowie. Przyszla tesciowa zaprowadzila mnie do swojej fryzjerki zapytac jaki kolor farby wybrac do doczepow na co fryzjerka stwierdzila ze wlosy nie sa ludzkie tylko zwierzece! A dokladniej z konia. Zaczela mi pokazywac swoje wlosy na ktorych miala zalozone ringi twierdzac ze jej wlosy sa ludzkie a moje obok ludzkich nie staly i ze jak je pofarbuje to sie popsuja bo wyjdzie albo brzydki kolor albo nieregularny albo wcale nie zlapie. Wkurzylam sie bo przeciez wiem co kupilam i stwierdzilam ze w takim razie poradze sobie samaKupilam w sklepie jasny zloty blond, na stanie mialam tez jasny braz (castingi) i zaczelam dzialania. Najpierw polozylam zloty blond, splukalam, na gorze polozylam braz, splukalam a pozniej jak juz wyschly stwierdzilam ze powinnam byla ten braz bardziej pociagnac do dolu i zaczelam je jeszcze raz farbowac. I tym sposobem gora clipow byla farbowana 3 razy w ciagu jednego dnia. Ale nic im sie nie stalo i w koncu wygladaja jak moje wlasne wlosy. Dzisiaj mialam je nawet w pracy i w sumie to troche bylo mi w nich niewygodnie i caly czas mialam wrazenie ze widac klipy. Nie zakladalam wszystkich (zostaly jedna srednia i jedna mala) tasm bo nie mam na nie miejsca na glowie, te tylne zachodza mi na boki i ciezko jest mi juz wczepic 4 dodatkowe bo zachodza na siebie, odstaja albo sie nie trzymaja Ale generalnie z wlosow jestem zadowolona, zakrecilam je dzisiaj, gora wlosow szybko sie prostuje ale koncowki pozostaja podkrecone co tez fajnie wyglada I po reakcjach facetow na ulicy widze ze dodaja +10 do atrakcyjnosci
Fryzjerka może zna tego konia
Bardzo dobrze zrobiłaś biorąc sprawy we własne ręce i cieszę się, że wszystko dobrze wyszło czekamy oczywiście na fotki
Co do samych taśm, myślę, że musisz się przyzwyczaić, bo ja na początku też miałam różne dziwne myśli i wrażenia, np. że coś mi odpadnie a teraz już momentami zupełnie o nich zapominam

A co do rozmieszczania ich na głowie. To ja mam swój patent Mianowicie zakładam włosy od góry, a nie od dołu, bo wtedy łatwiej rozdziela mi się włosy, nic nie plącze i mam pewność, że ostatnia taśma nie jest za wysoko. Mogę też dać taśmy bliżej siebie spróbuj może na Tobie też się sprawdzi
__________________
"Pamiętaj, że połowa radości z sukcesu to oczekiwanie na sukces"
H. Jackson Brown, Jr.

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:07   #2586
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Chciałm dzisiaj pojechać do LongHair zobaczyć jak wyglądają u nich te włosy indyjskie i spróbować dobrać kolor, ale przez te cholerne strajki dotarłam na 17 i pocałowałam klamkę. BARDZO podobają mi się europejskie i rosyjskie włosy ale chyba właśnie się wyleczyłam jak popatrzyłam na ich ceny jakaś masakra i do tego najczęściej sprzedają po 65-70 gram.
Już sama nie wiem co mam robić na początku chciałam robić na stałe teraz kiedy poczytałam sobie Wasz wątek stwierdziłam że zaryzykuję z klipami, tylko boję się, że te indyjskie włosy nie będą do moich pasowały, bo ja mam cienkie włosy i w ogóle się nie kręcą a z tego co pisałyście to indyjskie kręcą się na wilgotnym powietrzu. Mam już mętlik co do firm które polecacie od K8 na bank nie kupię bo to włosy azjatyckie o strukturze europejskiej. Zastanawiam się nad doczepiane i long hair.
Tak samo co do długości nie wiem czy brać 45 cm ale 140g czy 55 ale 120 pomóżcie proszę doradźcie coś
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:40   #2587
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Fryzjerka może zna tego konia
Bardzo dobrze zrobiłaś biorąc sprawy we własne ręce i cieszę się, że wszystko dobrze wyszło czekamy oczywiście na fotki
Co do samych taśm, myślę, że musisz się przyzwyczaić, bo ja na początku też miałam różne dziwne myśli i wrażenia, np. że coś mi odpadnie a teraz już momentami zupełnie o nich zapominam

A co do rozmieszczania ich na głowie. To ja mam swój patent Mianowicie zakładam włosy od góry, a nie od dołu, bo wtedy łatwiej rozdziela mi się włosy, nic nie plącze i mam pewność, że ostatnia taśma nie jest za wysoko. Mogę też dać taśmy bliżej siebie spróbuj może na Tobie też się sprawdzi
Pisalam do Kariny z doczepianych i ona rowniez wysmiala ta fryzjerke twierdzac ze slyszala juz zarzuty ze wlosy z doczepianych to syntetyki ale o koniu to jeszcze nie I ze z konskiego wlosia nie mozna zrobic clipow bo sa grube, sztywne i matowe, zupelnie inne niz ludzkie. Ale powiem ci ze wkurzyla mnie ta fryzjerka bo potraktowala mnie jak pierwsza naiwna idiotke ktora kupila przypadkowe wlosy w internecie i nie wie z czym to sie je Jeszcze poparla to komentarzem ze przyszla do niej klientka z wlosami za ktore zaplacila 300 euro i kolor wyszedl im na nich tak brzydko ze byly do wyrzucenia W drogerii gdzie kupowalam farbe tez pytalam o rade co do koloru i ekspedientka byla baaaardzo sceptyczna co do pomyslu zafarbowania doczepow, nie wiem co jest z tymi Holenderkami, one wszystkie chyba syntetyki biora skoro nie wiedza ze o ile wlos jest naturalny to mozna farbowac Co do zdjec - sprobuje zrobic jutro jak bedzie znow jasno, niestety tylko kamerka internetowa ale postaram sie zeby byly dobrej jakosci. Doczepy dobrze zgraly sie z moimi wlosami jako ze sa dlugie nie widac przejscia. Ale czasem mam wrazenie ze widac ksztalt tasm na glowie dlatego musze jeszcze nad tym popracowac.


Neroza a jakiej dlugosci sa twoje naturalne wlosy? Jesli raczej krotkie to bralabym te krotsze jako ze moim zdaniem bardzo dlugie wlosy zle wygladaja przy naturalnych krotszych - od razu widac ze cos tam bylo kombinowane. Z tym ze prawdopodobnie i tak nie nosilabys wszystkich tasm skoro masz cienkie wlosy (140 g to musi byc duzo skoro ja mam 100 i nie nosze wszystkich tasm bo mi ciaza).
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 20:52   #2588
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez


[B
Neroza[/B] a jakiej dlugosci sa twoje naturalne wlosy? Jesli raczej krotkie to bralabym te krotsze jako ze moim zdaniem bardzo dlugie wlosy zle wygladaja przy naturalnych krotszych - od razu widac ze cos tam bylo kombinowane. Z tym ze prawdopodobnie i tak nie nosilabys wszystkich tasm skoro masz cienkie wlosy (140 g to musi byc duzo skoro ja mam 100 i nie nosze wszystkich tasm bo mi ciaza).
Moje włosy są mniej więcej do pachy haha no nie wiem jak mam to inaczej napisać troszkę śmiesznie to brzmi. Jaką firmę polecasz? Boję się o kolor bo ostatnio fryzjerka spaliła moje naturalne włosy rozjaśniaczem i teraz mi je przyciemniła i są niby ciemny blond ale z zielonąpoświatą a nie chcę bardzo mocno ich przyciemniać bo w ciemnych mi źle. Jak kupię za jasne zeby je pofarbować to taśma na której są włosy nie będzie się odznaczała? można ją też pofarbować?
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:44   #2589
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Moje włosy są mniej więcej do pachy haha no nie wiem jak mam to inaczej napisać troszkę śmiesznie to brzmi. Jaką firmę polecasz? Boję się o kolor bo ostatnio fryzjerka spaliła moje naturalne włosy rozjaśniaczem i teraz mi je przyciemniła i są niby ciemny blond ale z zielonąpoświatą a nie chcę bardzo mocno ich przyciemniać bo w ciemnych mi źle. Jak kupię za jasne zeby je pofarbować to taśma na której są włosy nie będzie się odznaczała? można ją też pofarbować?
Nie wiem na jakie włosy się zdecydujesz,ale sprawdź jeszcze oferte smeggi - ja mam te włosy i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że włosy nie będą aż tyle za jasne by taśma się odznaczała, więc się nie martw

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Pisalam do Kariny z doczepianych i ona rowniez wysmiala ta fryzjerke twierdzac ze slyszala juz zarzuty ze wlosy z doczepianych to syntetyki ale o koniu to jeszcze nie I ze z konskiego wlosia nie mozna zrobic clipow bo sa grube, sztywne i matowe, zupelnie inne niz ludzkie. Ale powiem ci ze wkurzyla mnie ta fryzjerka bo potraktowala mnie jak pierwsza naiwna idiotke ktora kupila przypadkowe wlosy w internecie i nie wie z czym to sie je Jeszcze poparla to komentarzem ze przyszla do niej klientka z wlosami za ktore zaplacila 300 euro i kolor wyszedl im na nich tak brzydko ze byly do wyrzucenia W drogerii gdzie kupowalam farbe tez pytalam o rade co do koloru i ekspedientka byla baaaardzo sceptyczna co do pomyslu zafarbowania doczepow, nie wiem co jest z tymi Holenderkami, one wszystkie chyba syntetyki biora skoro nie wiedza ze o ile wlos jest naturalny to mozna farbowac Co do zdjec - sprobuje zrobic jutro jak bedzie znow jasno, niestety tylko kamerka internetowa ale postaram sie zeby byly dobrej jakosci. Doczepy dobrze zgraly sie z moimi wlosami jako ze sa dlugie nie widac przejscia. Ale czasem mam wrazenie ze widac ksztalt tasm na glowie dlatego musze jeszcze nad tym popracowac.
Pozdrów w takim razie ode mnie Holenderki
__________________
"Pamiętaj, że połowa radości z sukcesu to oczekiwanie na sukces"
H. Jackson Brown, Jr.

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:33   #2590
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Moje włosy są mniej więcej do pachy haha no nie wiem jak mam to inaczej napisać troszkę śmiesznie to brzmi. Jaką firmę polecasz? Boję się o kolor bo ostatnio fryzjerka spaliła moje naturalne włosy rozjaśniaczem i teraz mi je przyciemniła i są niby ciemny blond ale z zielonąpoświatą a nie chcę bardzo mocno ich przyciemniać bo w ciemnych mi źle. Jak kupię za jasne zeby je pofarbować to taśma na której są włosy nie będzie się odznaczała? można ją też pofarbować?
Ja mam z doczepianych i dopiero niedawno zamawialam ale jestem zadowolona. To moje pierwsze klipy wiec nie mam porownania, ale przetrzepalam wczesniej forum pod katem najlepszych wlosow i dziewczyny najbardziej byly chyba zadowolone z doczepianych.pl, smeggi i grzechhair. A moze wyposrodkujesz dlugosc i wezmiesz 50 cm? Czy nie ma twojego koloru? Ja takie mam i sa akurat
Co do tasmy - ja farbowalam z blondu na braz i tasma tez sie zafarbowala - co prawda pod spodem nie ale tego przeciez nie widac. I nitka pozostaje jasniejsza, mozna przyciemnic flamastrem
Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość



Pozdrów w takim razie ode mnie Holenderki
Daj spokoj, jak bede cos robila z wlosami to tylko w Polsce
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 11:24   #2591
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Ja mam z doczepianych i dopiero niedawno zamawialam ale jestem zadowolona. To moje pierwsze klipy wiec nie mam porownania, ale przetrzepalam wczesniej forum pod katem najlepszych wlosow i dziewczyny najbardziej byly chyba zadowolone z doczepianych.pl, smeggi i grzechhair. A moze wyposrodkujesz dlugosc i wezmiesz 50 cm? Czy nie ma twojego koloru? Ja takie mam i sa akurat
Co do tasmy - ja farbowalam z blondu na braz i tasma tez sie zafarbowala - co prawda pod spodem nie ale tego przeciez nie widac. I nitka pozostaje jasniejsza, mozna przyciemnic flamastrem
Haha dobry patent z tym flamastrem, zastanawiałam się na 50 cm, tylko że one ważą 100 g czyli po odjęciu spineczek pewnie jeszcze trochę odejdzie i nie wiem czy to nie będzie za mało. 55 cm ważą 120g... oj już sama nie wiem, a jeżeli chodzi o kolor to i tak nie dobiorę odpowiedniego będę musiała je pomalować.

Czy mogłabyś wstawić zdjęcie na forum jak wyglądasz w tych 50? Bo zastanawiam się jak ta długość prezentuje się "na człowieku " oczywiście o ile to nie problem. Będę bardzo zobowiązana
__________________

Edytowane przez neroza
Czas edycji: 2012-05-25 o 11:26
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 12:14   #2592
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Haha dobry patent z tym flamastrem, zastanawiałam się na 50 cm, tylko że one ważą 100 g czyli po odjęciu spineczek pewnie jeszcze trochę odejdzie i nie wiem czy to nie będzie za mało. 55 cm ważą 120g... oj już sama nie wiem, a jeżeli chodzi o kolor to i tak nie dobiorę odpowiedniego będę musiała je pomalować.

Czy mogłabyś wstawić zdjęcie na forum jak wyglądasz w tych 50? Bo zastanawiam się jak ta długość prezentuje się "na człowieku " oczywiście o ile to nie problem. Będę bardzo zobowiązana
przyłączam sie do pytania, tez bardzo bym chciała zobaczyc
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 13:06   #2593
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Wstawie jak TZ wroci z pracy, on ma MACa, tam jest dobra kamera. Bo probowalam dzis zrobic zdjecie innym laptopem i niestety nie oddaje koloru, wlosy wygladaja na szaro-bure pomimo ze ich kolor to zloty blond i nie wyglada to ladnie. Nie mam ani aparatu ani kabla do telefonu, takze musze sobie jakos radzic Ale musze stwierdzic ze te 100 gram to wcale nie jest malo. U mnie dalo naturalny efekt, nie wyobrazam sobie nosic np zestawu 220g bo jednak troche czuc te tasmy na glowie a im wiecej i ciezej tym mniej wygodnie zwlaszcza w te upaly. No i wydaje mi sie ze gdybym miala wiecej to wygladaloby to podejrzanie Z tym ze ja mam wlosy siegajace lopatek i jak zaloze caly zestaw to kucyk i warkocz odpadaja bo wygladaja nienaturalnie grubo i smiesznie po prostu chociaz swoje wlosy mam cienkie.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 14:03   #2594
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

To się uśmiałam z tych włosów z konia
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 14:05   #2595
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

czesc wszystkimmam pytanie do agrawy-powiedz mi czy Twoj czarny kolor wloskow odroznialby sie od koloru czarnego jaki uzyskalam na glowie po farbowaniu castingiem?boje sie ze jak wezme sobie koklor czarny to te doczepiane nie zleją sie z moim koloremw sloncu na twojej fotce wydaje mi sie ze on w taki czarny niebieski wpada?hm...prosze poradz cos
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 14:51   #2596
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
czesc wszystkimmam pytanie do agrawy-powiedz mi czy Twoj czarny kolor wloskow odroznialby sie od koloru czarnego jaki uzyskalam na glowie po farbowaniu castingiem?boje sie ze jak wezme sobie koklor czarny to te doczepiane nie zleją sie z moim koloremw sloncu na twojej fotce wydaje mi sie ze on w taki czarny niebieski wpada?hm...prosze poradz cos
Mogę Cię zapewnić, że wyszedł kruczoczarny i nie mam na głowie żadnych przejaśnień nooo, może z wyjątkiem trzech pasemek z poprzedniego kompletu, które w słońcu są brązowe
Ale na tych zdjęciach ich nie widać... Jak farbujesz na czerń i masz czarne doczepy to się wyróżniać nie będą na pewno
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 18:12   #2597
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja agrawko farbowałam casting ciemny braz i jak wiesz one wychodza kolorem czarne ale boje sie ze jak zamowie clip czarny to okaze sie jeszcze ciemniejszy odcieniem od koloru jaki uzyskalam po farbowaniu a nie chce domawiac znowu tego ciemnego brazu co zamowilam 40 cm 120 gr.bo po farbowaniu juz nie byly takie same jak przed
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 12:11   #2598
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

No i niestety. Byłam w longhair i kupiłam włosy 55 cm, i teraz mogę je którejś z Was oddać, okazało się że mam o wiele więcej włosów niż ta doczepka i końcówki wyglądają jak do ścięcia. 2 kompletu nie dokupię bo nie pomieszczę aż tylu taśm na głowie jestem wściekła, dlatego nienawidzę fryzjerów i durnych bab w sklepie, które nie mają pojęcia o tym co sprzedają mówiłam jej że mam dużo włosów tylko że cienkie.

Oddam w dobre ręce clipy long hair kolor 8, długość 55, kolor jest piękny
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 12:21   #2599
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

A moje doczepiane.pl dziś po raz kolejny odbywały odświeżającą kąpiel i muszę przyznać, że nie dosyć, że zrobiły się jeszcze bardziej miękkie i delikatne to nawet nie straciły grama koloru piękna czerń jest cały czas ale to mnie cieszy, bo nie będę musiała ich farbować nie suszę włosków suszarką, zostawiam je na noc w pokoju, bo jak raz zostawiłam je na balkonie to nie były strasznie suche i nie bardzo dały się rozprostować (jak wiadomo włosy indyjskie są z natury lekko falowane).
Ogólnie cały czas daję im 10 na 10pkt
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 14:32   #2600
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

witajcie,agrawa powiedz mi serce czy kolor czarny Twoich klipow jest mega mocny?chodzi mi o to ze ja farbujac castingiem ciemny braz uzyskuje na wlosach kolor czarny ale nie wiem czy wlasnie doczepiane swym czarnym kolorem nie beda sie roznic od tego czarnego z farbowania?mam nadfzieje ze dosyc jasno to przedstawilam i wiesz o co mi chodzi z tym czrnym kolorem
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 18:59   #2601
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
witajcie,agrawa powiedz mi serce czy kolor czarny Twoich klipow jest mega mocny?chodzi mi o to ze ja farbujac castingiem ciemny braz uzyskuje na wlosach kolor czarny ale nie wiem czy wlasnie doczepiane swym czarnym kolorem nie beda sie roznic od tego czarnego z farbowania?mam nadfzieje ze dosyc jasno to przedstawilam i wiesz o co mi chodzi z tym czrnym kolorem
Nie wiem, czy wiesz, ale jak zamawiasz czarne clipy to zawsze są farbowane więc jak farbujesz swoje na czerń to nie będzie się wyróżniać
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 09:38   #2602
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

czesc Agrawa dziekuje za wszystkie odpowiedzijeszcze jedno pytanie ten kolor czarny klipow nie wpada ci w niebieski?bo niektore czarne sa takie aż rażace,wlasnie niebieskie mam nadzieje ze wiesz o jaki kolor mi chodzi
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 09:46   #2603
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
czesc Agrawa dziekuje za wszystkie odpowiedzijeszcze jedno pytanie ten kolor czarny klipow nie wpada ci w niebieski?bo niektore czarne sa takie aż rażace,wlasnie niebieskie mam nadzieje ze wiesz o jaki kolor mi chodzi
Nie ma za co, od tego tu jesteśmy
Kolor mam typowo czarny, gdybym chciała wpadający w niebieski wzięłabym granatową czerń a chciałam uzyskać typową czerń
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2012-05-27 o 10:44
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 14:27   #2604
onlemon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Mam pytanie głównie do osób które zakładają włoski

Ja generalnie miałam już nie raz przedłużane włosy ale zawsze były to kręcone - bo moje naturalne też są kręcone - no i microringi...

Chciałabym zaszaleć i zmienić wszystko
Moje kręcone juz kręcić się nie chcą, więc je prostuje....

I teraz pytanie czy do tych moich "kręconych" mogę doczepić proste a te moje prostować sobie po umyciu ? Czy w takim przypadku polecacie jakąś konkretną metodę przedłużania ? Oraz jaką metodę lepiej wybrać przy prostych i cienkich włosach tak aby łączenia nie rzucały się w oczy...

Pozdrawiam
onlemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:21   #2605
Chloe69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Czesc wszystkim.
Chcialam się was poradzic, poniewaz kompletnie nie wiem co robic.
Tydzien temu zamowilam wlosy rosyjskie kegel, użytkownik kese na allegro.
Kilka razy je kręcilam , uzylam sprayu termoochronnego a na koncowkach zrobily sie czarne kulki!!! W dodatku wlosy sa miejscami biale, wypłowiale.
Wypadają masowo..! Nie wiem co robic, wystawilam im juz pozytyw poniewaz przyszly szybko , kontakt byl dobry. Mialam do nich zaufanie- rok temu także zamawialam te same. Nie mialam z nimi zadnego problemu.. A teraz jestem w totalnym szoku. Wlosy wygladaja jakbym katowala je od roku prostownica, farbami itp. Napisalam do nich, ale boje się ,że mnie oleją poniewaz dostali juz pozytywny komentarz.
Chloe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:38   #2606
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Ostatnio znowu myślałam o przedłużeniu włosów.
Moje clip iny są już w takim stanie,że wstyd wyjść w rozpuszczonych nich do ludzi. (Jak już do spięte,ale co mi po tym?)
Dlatego chcę kupić sobie nowe,przeszukiwałam internet i zaciekawiły mnie z doczepiane.pl Co możecie o nich powiedzieć?
Interesuje mnie zestaw ten
http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-100-gram.html
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 13:11   #2607
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witam kochane ^^ Dawno mnie tu nie było aGrAwA_26 widzę że nie próżnujesz kupiłaś włoski z doczepiane pl? Ja Rapunzeli w ogóle nie doczepiam :/ nie podobają mi się i jestem wściekła że wydałam tyle kasy bez sensu ^^ może za pół roku przymierzę się do kupna nowych może doczepiane? pisałaś że są puszyste a mi właśnie o takie chodzi
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 15:46   #2608
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez onlemon Pokaż wiadomość
Mam pytanie głównie do osób które zakładają włoski

Ja generalnie miałam już nie raz przedłużane włosy ale zawsze były to kręcone - bo moje naturalne też są kręcone - no i microringi...

Chciałabym zaszaleć i zmienić wszystko
Moje kręcone juz kręcić się nie chcą, więc je prostuje....

I teraz pytanie czy do tych moich "kręconych" mogę doczepić proste a te moje prostować sobie po umyciu ? Czy w takim przypadku polecacie jakąś konkretną metodę przedłużania ? Oraz jaką metodę lepiej wybrać przy prostych i cienkich włosach tak aby łączenia nie rzucały się w oczy...

Pozdrawiam
Na Twoim miejscu zdecydowałabym się jednak na zakup włosów falowanych. Przypuszczam, że gdy Twoje włosy po prostowaniu złapią trochę wilgoci, skręcają się. W takiej sytuacji w połączeniu z prostymi przedłużeniami nie wyglądałyby zbyt dobrze .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 18:44   #2609
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Witam kochane ^^ Dawno mnie tu nie było aGrAwA_26 widzę że nie próżnujesz kupiłaś włoski z doczepiane pl? Ja Rapunzeli w ogóle nie doczepiam :/ nie podobają mi się i jestem wściekła że wydałam tyle kasy bez sensu ^^ może za pół roku przymierzę się do kupna nowych może doczepiane? pisałaś że są puszyste a mi właśnie o takie chodzi
witaj
chwilke Cie nie było "u nas" , powiem ci ze ja samych też nie nosze, tylko mieszam razem z cameronami, ale tragicznie nie jest z tego co pamietam to chyba kupowałysmy w podobnym okresie, wiec wtedy były " tańsze" - jak weszłam ostatnio do nich na strone to aż mnie zatkało >> tyle to bym na pewno nie dała

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zdecydowałabym się jednak na zakup włosów falowanych. Przypuszczam, że gdy Twoje włosy po prostowaniu złapią trochę wilgoci, skręcają się. W takiej sytuacji w połączeniu z prostymi przedłużeniami nie wyglądałyby zbyt dobrze .
ja natomiast uważam ze najlepiej to kupiś proste / indyjskie same w sobie maja lekka tendencję do falowania / i wtedy clipy na lokówce podkręć. na drugi- trzeci dzień będa tez pokrecone i wtopią się w twoje,
a co kiedy zapragniesz mieć wszystkie porste?? >> clipów które są falowane, nie wyprostujesz tak łatwo,
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 18:59   #2610
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

a to mój obecny kolorek / jestem bardzo zadowwolona, farba tą robiłam pierwszy raz: nie ma czerwonych i rudych refleksów- loreal exelent "brąz" /
wydaje mi się ze nawet w kucyku jak mam to się nie odróżniaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07998 (1368 x 1824).jpg (85,2 KB, 93 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.