Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 14:00   #1
eliza99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do eliza99
Exclamation

Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne


witam Panie w tym roku zamierzam zaczac nauke w tejze szkole,a mianowicie ide na studium kosmetyczne i chcialabym Was zapytac czy moze ktoras z was uczyla sie/uczy badz ma zamiar uczyc sie tam.Jak jest z zajeciami i w ogole czy warto tam isc i czy nie bede zalowac i odchodzic stamtad z mysla ze zle wybralam.Prosze byscie odpowiedzialy jak najszybciej poniewaz nie wiem czy mam skladac tam dokumenty czy nie licze na wasza opinie.
eliza99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:40   #2
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne

Z tego co wiem to jest dawny Edukator z ul. Poleskiej i szkoła miała dość dobrą opinię. Też jestem z Białegostoku i ja wybrałam TEB Edukację bo polecało mi tę szkołę wiele dziewczyn z perfumerii typu Douglas i Sephora oraz z kilku salonów.
Musze jeszcze dodać bo teraz spojrzałam na ich stronkę i na plan przedmiotów to u nich drugi i pierwszy rok jest tak samo rozłożony w ilości przedmiotów u mnie semestr wiosenny jest lżejszy czyli jest np. tylko 4-5 przedmiotów przy niezmienionej liczbie godzin ogółem. No i u mnie czesne kosztuje 170zł/mies chyba nawet bez różnicy czy dzienne czy zaoczne. Poza tym ja wiem jak przejechałam się na takich barwnych opisach i zdjęciach jak szłam do LO wiec nie bardzo wierzę w to wszystko co piszą

Edytowane przez Little_Black_Dress_18
Czas edycji: 2011-08-18 o 09:51
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:35   #3
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne

Witam,
Wlasnie skonczylam pierwszy rok w tej szkole. Jest to kontynuacja edukatora z Poleskiej. Szkole tez mi polecono jako najlepsza w Bialymstoku. Co do szkoly ogolnie jestem zadowolona. Zajecia praktyczne sa swietne, bardzo duzo mozna sie nauczyc. Sa dwie nauczycielki: Pani Iwona i Pani Wanda od praktycznych. Ja mam z Pania Iwonka i bardzo ja polecam! Co do zajec teoretycznych to ciezko nie jest. Zadnego problemu nie ma z zaliczeniem, nauki nie jest duzo. Nauczyciele sa bardzo fajni i ciekawie prowadza zajecia. Na drugim roku zaczyna sie tez specjalizacje. W tym roku bedziemy mialy wizaz Ogolnie jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 12:30   #4
eliza99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do eliza99
Dot.: Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne

No to widze ze chyba zalowac nie bede,zreszta przekonam sie o tym na wlasnej skorze dzieki dziewczyny za odpowiedz,bo mialam powazne watpliwosci co do tej szkoly poniewaz nie znam nikogo kto uczyl sie tam badz uczy i mialam mieszane uczucia jutro bede wiozla dokumenty
__________________
...wiara została daleko w tyle nie mając siły by iść dalej,do dziś spłacam kredyt z wyobraźni..
eliza99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 22:22   #5
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne

Hej dziewczyny, w czerwcu juz koncze szkole i musz wam powiedziec ze naprawde warto. Od nowego semestru zaczynamy tez wizaz Jesli macie wiecej pytan to piszcie. Aha i wiem ze od lutego bedzie prowadzony nowy nabor Pozdrawiam
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 18:50   #6
ILoveMyDarlingCosmetics
Raczkowanie
 
Avatar ILoveMyDarlingCosmetics
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 252
Dot.: Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne

Ja się wybieram do tej szkoły właśnie na 2012/2013 Nie moge się doczekać Moja kosmetyczka do której chodze, skończyła tą szkołę (tylko w jej czasach to było na poleskiej ;p ) i bardzo mi ja polecała

Przeczytałam własnie na ich stronie że jak ktoś się zapisze do 15stycznia to będzie taniej że za 199 miesiecznie, i ze oszczedza sie cos tam 1020zł (?) jak z tym jest ?
ILoveMyDarlingCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:28   #7
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne

teraz tez jest promocja ze osoby ktore sie zapisza do konca czerwca placa przez rok, co miesiac o 100 zł mniej. Ja w tym roku koncze, napisze jak poszly u nas egzaminy koncowe
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 11:31   #8
ILoveMyDarlingCosmetics
Raczkowanie
 
Avatar ILoveMyDarlingCosmetics
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 252
Dot.: Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
teraz tez jest promocja ze osoby ktore sie zapisza do konca czerwca placa przez rok, co miesiac o 100 zł mniej. Ja w tym roku koncze, napisze jak poszly u nas egzaminy koncowe
Jak poszły? ogólnie podobało Ci się w tej szkole? Ja sie zapisałam w czerwcu i załapałam się na tą promocję, bardzo korzystna
ILoveMyDarlingCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 23:12   #9
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Białystok Szkoła Urody Beauty Expert-studium kosmetyczne

Egzaminy poszly super na 90% zdalam i na 92% reszta dziewczyn podobnie, ja miło wspominam ta szkole i wszystkim wybierajacym studium kosmetyczne polecam
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.