Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 18:40   #2851
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
Tak, widziałam. Ale chodziło mi jeszcze o jakieś realne zdjęcie bo właśnie tam opinie są różne. I jak sie sprawuje po jakimś czasie użytkowania.
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:08   #2852
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
Tak, widziałam. Ale chodziło mi jeszcze o jakieś realne zdjęcie bo właśnie tam opinie są różne. I jak sie sprawuje po jakimś czasie użytkowania.
sorki, że się wetnę nie na temat, ale trochę mnie rozbawiło określenie realne zdjęcie wszystkie zdjęcia są realne, to że rzeczy w katalogu wyglądają tak a nie inaczej to kwestia odpowiedniego światła, wiedzy i sprzętu (fotoszopa raczej nie potrzeba). Nie można im zarzucić, że tworzą nierealne zdjęcia - one są prawdziwe, tylko po prostu fotografujący wie, jak zrobić pstryka, żeby przedmiot wyglądał jak najkorzystniej - a my się na to nabieramy
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:36   #2853
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Witajcie Wizażanki-pasjonatki Oriflame, mam do Was pytanie jako do specjalistek od tej marki i liczę na w miarę zrozumiałą dla mnie laika odpowiedź i wyrozumiałość dla mojej ignorancji, jeżeli jest ona już zawarta w jakimś z postów.
Ostatnio jedna Pani namówiła mnie na wstąpienie do Klubu Oriflame, zgodziłam się i zamierzam od czasu do czasu kupować kosmetyki tylko dla siebie w filii tej marki. Podałam swoje dane, Pani założyła mi konto w sklepie internetowym i wkrótce zamierzam złożyć pierwsze zamówienie. Problem w tym, że dzisiaj zażądała ode mnie ksera dowodu osobistego a ja jestem wyczulona na punkcie udzielania komukolwiek swoich dokumentów i nie bardzo mi odpowiada ta opcja.
Czy mogę bez dawania tego ksera normalnie mieć swoje konto i korzystać z niego-zamierzam zawsze płacić od razu przy odbiorze w filii Oriflame w moim mieście? I czy poza opłatą za małe zamówienie muszę jeszcze coś płacić przy pierwszej paczce?
Dziękuję za odpowiedzi
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:56   #2854
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Czy mogę bez dawania tego ksera normalnie mieć swoje konto i korzystać z niego-zamierzam zawsze płacić od razu przy odbiorze w filii Oriflame w moim mieście? I czy poza opłatą za małe zamówienie muszę jeszcze coś płacić przy pierwszej paczce?
Dziękuję za odpowiedzi
Niestety nie możesz... Bez przekazania dowodu masz możliwość zamawiania kosmetyków, ale tylko i wyłącznie z opcją wysyłki na adres domowy i za pobraniem (płatne kurierowi przy odbiorze). Jeśli chcesz odbierać w innym miejscu lub otrzymać kredyt (14 dniowy termin płatności), to niestety musisz przekazać do ori ksero dowodu.
Ale jeśli nie chcesz pośredników, to możesz poprosić swoją sponsorkę, żeby dała ci wypełniony wniosek i wraz z kserem dowodu sama przekaż go do ori (możesz oddać w placówce, np. filii lub wysłać pocztą na adres siedziby).
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:56   #2855
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Czy mogę bez dawania tego ksera normalnie mieć swoje konto i korzystać z niego-zamierzam zawsze płacić od razu przy odbiorze w filii Oriflame w moim mieście? I czy poza opłatą za małe zamówienie muszę jeszcze coś płacić przy pierwszej paczce?
Dziękuję za odpowiedzi
Jeszcze opłatę wpisową będziesz miała na fakturze ale nie wiem czy eraz jest 1 czy 19 zł. A ksero raczej musisz dać, najlepiej w filii a nie pani do ręki.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:07   #2856
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Aha, to już wszystko rozumiem, dziękuję pięknie
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:11   #2857
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja jestem krócej, ale też nic mi nigdy nie pomylili generalnie nie miałam żadnego problemu z Ori, no oprócz tych opłat nieszczęsnych... pamiętam, jak się cieszyłam, że przeprowadzam się blisko Filii, to będę miała za darmo (bo przedtem odbierałam w BR), to dosłownie katalog później zmienili zasady...
Ironia losu
No widzisz... Wszystko Twoja wina Trzeba było się nie przeprowadzać, to by nam opłat nie zmienili
A na poważnie, to ja ostatnio miałam czarną serię paczek. Tzn. w każdej było coś nie tak. I to żeby były pomyłki lub uszkodzone kosmetyki, to bym jeszcze zrozumiała, choć byłoby to dla mnie bardziej kłopotliwe bo musiałabym odsyłać... Nie mniej jednak mi zwyczajnie za każdym razem czegoś brakowało Najciekawsze, że wagi na fakturze się zgadzały, a dopiero waga z paczki była niższa
W K6 miałam nawet dwa braki dla jednej klientki (potem świecę oczami... ), ale w K7 i teraz w K8 na razie ok. Może w końcu sprawdzają moje paczki po tej serii reklamacji... Pamiętam, że na początku mojej "kariery" też miałam taką serię i tak się wkurzyłam, że napisałam im co o tym wszystkim myślę Potem przez rok nie miałam żadnej pomyłki. Po jakimś czasie dowiedziałam się, że jest możliwość, by paczki dla danego konsultanta były sprawdzane indywidualnie
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 20:53   #2858
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Wpisowe jest jeszcze za 1zł i bardzo fajny PW
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:53   #2859
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
sorki, że się wetnę nie na temat, ale trochę mnie rozbawiło określenie realne zdjęcie wszystkie zdjęcia są realne, to że rzeczy w katalogu wyglądają tak a nie inaczej to kwestia odpowiedniego światła, wiedzy i sprzętu (fotoszopa raczej nie potrzeba). Nie można im zarzucić, że tworzą nierealne zdjęcia - one są prawdziwe, tylko po prostu fotografujący wie, jak zrobić pstryka, żeby przedmiot wyglądał jak najkorzystniej - a my się na to nabieramy

eee tam przecież wiadomo, że te zdjęcia w katalogu są tak "wydmuchane", że dosłownie wszystko by się chciało. A mnie właśnie chodzi o te super realne. A co do fotoszopa to też nie wiadomo, może jednak korzystają:P
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:54   #2860
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie ten nawilżający krem z podkładem 2 w1 jest tylko do cery suchej? Bo ja mam mieszaną a myślę o nim intensywnie
Ponawiam pytanie Proszę
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 21:38   #2861
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Moje spostrzezenia po przejrzeniu katalogu 09:

- woda Dancing Lady Hypnotic Night - piekna buteleczka, ale zapach po potarciu kartki, hmmm...czuje mydlo i jakies kwiatki, bardzo slaby zapach Troche sie na nia napalilam, moze z buteleczki bedzie ladniej pachniec?
- seria Nature Secrets arbuzowa - bardzo slabo pachnie arbuzem (niestety!), czuje jeszcze kwiatki/aloes. Neci mnie krem do ciala
- krem tonujaco-rozswietlajacy GG - biore na bank
- nowy blyszczyk z drobinkami GG - nie moge sie zdecydowac na kolor, ale pewnie wezme czerwony.

Katalog fajny
Wąchałam dziś próbkę tej Dancing Lady i niestety muszę powiedzieć, że zapach w katalogu jest taki sam jak z próbki Chyba że mój nos szwankuje

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
Hej! Czy któraś z Was ma lub widziała torbę Sandra (23911)? Wiem, że to nie jest najnowszy produkt ale chcę się dowiedzieć jakiejś opinii na jej temat. Jak się nosi? Może jakieś realne zdjęcie? Bo gdzieś wyczytałam, że w katalogu wygląda inaczej niż w rzeczywistości. Bardzo proszę o opinie.
O widzisz, to chyba na Twoją prośbę dostałam dziś tą torbę przez pomyłkę Zamiast GG Dubai
Będę ją zwracać, bo jest średniej wielkości. Jeśli nosisz dużo rzeczy w torebce, to ta może być za mała, chociaż ze 3 katalogi wejdą swobodnie z kilkoma duperelami Wygląda całkiem nieźle, wykonana solidnie, brąz jest intensywny, ale nie jasny ani nie ciemny Taki pośredni. Zamek po bokach dosyć nisko się rozpina. Gdybym nie wolała GG Dubai, to pewnie zostawiłabym ją sobie. Ale jak teraz jest za 30zł to wolę coś nowszego i droższego za te 1 zł

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie Proszę
Aqua Rhytm czy GG z K9?
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 22:15   #2862
monia42210
Zadomowienie
 
Avatar monia42210
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 049
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Mam do was pytanie o 2 kosmetyki z Ori :
- co myślicie o Pomadce do ust Oriflame Pure Colour (K8 str.32) jest dobra czy to raczej jakiś bubel Pytam zważywszy na jej bardzo niską cene.
- Drugi to serai HairX Summre Care (K8 str. 114) Miałyście może jak efekty
__________________
Żyj pełnią życia, bo tak młody jak dziś, nie będziesz już nigdy!

Serialomaniaczka
monia42210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 22:20   #2863
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Mi nie wiem czemu, ale nowa Dancing Lady kojarzy się z wodą Ametyst Fatale chociaż jak spojrzałam na opisy, to mają całkowicie inne nuty zapachowe

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie Proszę
A nie ma jego próbki?? Najlepiej by było, żebyś najpierw go wypróbowała. Bo poza tym, do jakiego rodzaju skóry jest polecany, to jest w odcieniu, który nie każdemu może pasować - Natural Beige... Dla mnie niestety jest za ciemny ( używam podkladu Porcelain lub Light Ivory).
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 22:30   #2864
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez myshca Pokaż wiadomość



O widzisz, to chyba na Twoją prośbę dostałam dziś tą torbę przez pomyłkę Zamiast GG Dubai
Będę ją zwracać, bo jest średniej wielkości. Jeśli nosisz dużo rzeczy w torebce, to ta może być za mała, chociaż ze 3 katalogi wejdą swobodnie z kilkoma duperelami Wygląda całkiem nieźle, wykonana solidnie, brąz jest intensywny, ale nie jasny ani nie ciemny Taki pośredni. Zamek po bokach dosyć nisko się rozpina. Gdybym nie wolała GG Dubai, to pewnie zostawiłabym ją sobie. Ale jak teraz jest za 30zł to wolę coś nowszego i droższego za te 1 zł
A zrobisz zdjęcie??
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 07:07   #2865
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
A zrobisz zdjęcie??
Wedle życzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sandra1.jpg (20,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sandra2.jpg (91,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sandra3.jpg (42,4 KB, 18 załadowań)
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 07:10   #2866
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie ten nawilżający krem z podkładem 2 w1 jest tylko do cery suchej? Bo ja mam mieszaną a myślę o nim intensywnie
Teoretycznie seria Aqua Rhytm jest do wszystkich rodzajów cery, ale np. moja mieszana ukierunkowana w stronę tłustej nie jest zadowolona. Tzn. krem na dzień jest za ciężki i szybko się błyszcze. A nie możesz kupić, sprawdzić i jak coś to oddać?
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 07:18   #2867
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez myshca Pokaż wiadomość
Wedle życzenia
O super,dzięki za zdjęcie
Ja ją zamówiłam za 29,90 zł
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 07:24   #2868
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny pochwalę się: wygrałam konkurs na recenzję zachwycił mnie krem na noc Ecobeauty i podzieliłam się opinią, a tu taka niespodzianka


co do pomyłek/braków w paczkach Ori. mam je średnio co drugi katalog chyba mam pecha. oczywiście nie uogólniam i nie narzekam na Ori. wiadomo, że rózni ludzie pracują. ale teraz to przegiecie.
odebrałam wczoraj kosmetyki - w paczce nie było kolczyków. trudno, pisze reklamacje w biurze, a tu brak naklejki na fakurze! szok. miałyście taką sytuację? obawiam sie że moge pożegnac sie z kolczykami....
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 07:44   #2869
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Chciałabym wymienić kulki GG z zeszłego katalogu na inny kolor bo jednak te różowe to nie moja bajka, myślicie że się tak da?
Ponawiam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 07:52   #2870
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Mi od dwoch katalogow nie przysylaja probek w paczkach, zawsze zamawiam kilka sztuk. W K8 znowu - zamowilam probke (1 szt.) nowej Dancing Lady i co? Na fakturze jest, a w paczce nie Nie chce mi sie isc do biura za jedna probka skladac reklamacje, mam daleko, do tego w ciazy nie moge juz tak daleko chodzic, nogi bola, ehhh

Niestety z tymi probkami to juz ktorys raz mi nie przyslali...
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2012-06-01 o 07:53
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 08:19   #2871
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalę się: wygrałam konkurs na recenzję zachwycił mnie krem na noc Ecobeauty i podzieliłam się opinią, a tu taka niespodzianka
super, daj znać jak dostaniesz paczkę dla mnie ten krem do nic szczególnego w działaniu, a przyjemność używania żadna i nie mogę się doczekać jak go skończę
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 08:49   #2872
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez myshca Pokaż wiadomość
Wąchałam dziś próbkę tej Dancing Lady i niestety muszę powiedzieć, że zapach w katalogu jest taki sam jak z próbki Chyba że mój nos szwankuje

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



O widzisz, to chyba na Twoją prośbę dostałam dziś tą torbę przez pomyłkę Zamiast GG Dubai
Będę ją zwracać, bo jest średniej wielkości. Jeśli nosisz dużo rzeczy w torebce, to ta może być za mała, chociaż ze 3 katalogi wejdą swobodnie z kilkoma duperelami Wygląda całkiem nieźle, wykonana solidnie, brąz jest intensywny, ale nie jasny ani nie ciemny Taki pośredni. Zamek po bokach dosyć nisko się rozpina. Gdybym nie wolała GG Dubai, to pewnie zostawiłabym ją sobie. Ale jak teraz jest za 30zł to wolę coś nowszego i droższego za te 1 zł

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Aqua Rhytm czy GG z K9?
No właśnie Aqua Rhytm. Mi na nowa DL też nie pasuje śmierdzi mi;/
Miała dostać paczkę w poniedziałek a właśnie dostałam e-mail że będzie juz dziś !!!!!!!! SZCZĘŚLIWA!!!!

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Dziękuje bardzo za odpowiedz. Jednak się nie skuszę też mam tendencje do przechodzona w tłustą na lato;/ Ta torebka jest bardzo fajna moja sponsorka mi ja ostatnio pokazywała bo ją ma. Ta skórka jest przyjemna w dotyku
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:01   #2873
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
super, daj znać jak dostaniesz paczkę dla mnie ten krem do nic szczególnego w działaniu, a przyjemność używania żadna i nie mogę się doczekać jak go skończę
dziekuję bardzo się ciesze z wygranej bo w rzadko cokolwiek wygrywam.

co do kremu, tak myślę, że może masz zbyt idealną cerę? moja jest bardzo problematyczna i może potrzebuje naturalnych składników? szkoda ze nie mozna korzystac z poczty wewnętrznej ORi chętniej bym od ciebie odkupiła, a ty bys sie go pozbyła
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:08   #2874
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ponawiam.
Wydaje mi się, że nie. Najlepiej będzie jak zadzwonisz do Ori.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalę się: wygrałam konkurs na recenzję zachwycił mnie krem na noc Ecobeauty i podzieliłam się opinią, a tu taka niespodzianka


co do pomyłek/braków w paczkach Ori. mam je średnio co drugi katalog chyba mam pecha. oczywiście nie uogólniam i nie narzekam na Ori. wiadomo, że rózni ludzie pracują. ale teraz to przegiecie.
odebrałam wczoraj kosmetyki - w paczce nie było kolczyków. trudno, pisze reklamacje w biurze, a tu brak naklejki na fakurze! szok. miałyście taką sytuację? obawiam sie że moge pożegnac sie z kolczykami....
Bo już nie ma naklejek przy nowych fakturach. Teraz jest waga wydrukowana jako tekst. U mnie w biurze wycina się ten kawałek z danymi osobowymi i wagą i dopina do reklamacji.
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:11   #2875
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez myshca Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie. Najlepiej będzie jak zadzwonisz do Ori.
Przejdę się do biura i zapytam. Myślałam że któraś z Was coś takiego robiła.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:21   #2876
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość

co do kremu, tak myślę, że może masz zbyt idealną cerę? moja jest bardzo problematyczna i może potrzebuje naturalnych składników? szkoda ze nie mozna korzystac z poczty wewnętrznej ORi chętniej bym od ciebie odkupiła, a ty bys sie go pozbyła
zbyt idealna to złe określenie, ale że jest ładna i nie mam z nią większych problemów to fakt. Kremu nie ma co przesyłać bo już go wykańczam (a przynajmniej mam taką nadzieję - trochę już w końcu go używam ). Wkurza mnie, że nie ma jak ocenić ile jeszcze kosmetyku zostało w opakowaniu
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:21   #2877
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ł@siczk@, mi również nie przysyłali próbek. Napisałam maila dwa razy (z informacją że pisanie reklamacji mi się nie opłaca, ale po raz kolejny nie mam próbek) i dostałam brakujące próbki do skrzynki pocztowej.
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:26   #2878
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
zbyt idealna to złe określenie, ale że jest ładna i nie mam z nią większych problemów to fakt. Kremu nie ma co przesyłać bo już go wykańczam (a przynajmniej mam taką nadzieję - trochę już w końcu go używam ). Wkurza mnie, że nie ma jak ocenić ile jeszcze kosmetyku zostało w opakowaniu
a sprobuj spojrzec pod swiatlo, powinno byc widac ile zostalo kremu
chyba, ze ten na noc ma ciemniejsze opakowanie i trudniej zobaczyc
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:33   #2879
majeczka160909
Wtajemniczenie
 
Avatar majeczka160909
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 096
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie Proszę
Mam ten krem Aqua R.z podkładem.W sumie cerę mam mieszaną a nie tłustą,ale myślę ,że będzie się i do takiej nadawał,bo on jest bardzo lekki,lżejszy wydaje mi się od normalnej wersji Mnie nie zapchał i żadnej innej krzywdy mi nie zrobił.
majeczka160909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:54   #2880
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
a sprobuj spojrzec pod swiatlo, powinno byc widac ile zostalo kremu
chyba, ze ten na noc ma ciemniejsze opakowanie i trudniej zobaczyc
próbowałam pod światło mocnej żarówki - wszystkie inne kosmetyki da się tak prześwietlić, tego jakoś nie mogę
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.