Walka o zdrowe i piękne włosy część XI - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 05:57   #1231
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
36 zł za jedną maskę? czemu nie powiedziałaś? to bym Ci kupila za 7 zł i wysłała napewno byłoby taniej

a skąd Ty masz wszytskie olejki alverde?


ja zamawiałam nic nie płacisz tylko wypełniasz ankietę i Ci wysyłają

no najlepeij tak 2 - 3 dni przed farbowanie umyć włosy i potem już nic z nimi nie robić czyli farbowac na tzw. brudne mniej się włosy niszczą
Dobra nie wiem jak to zrobiła ale zamówiłam 2 maski hahaha dlatego wyszło 36 zł.

no już trudno :P mam nadzieje że będzie mi pasować

Następnym razem Ciebie poprosze


A akurat moja mama była na ''wycieczce'' w Niemczech to mi kupiła, ale generalnie mam 50 km do granicy i często jeżdżę tam na zakupy więc jak się skończą to mogę sobie kupić :P



Dziewczyny w gazecie "Claudi" jest zniżka do Natuy na 25% może akurat jakąś maskę czy coś potrzebuje to zniżka w sam raz, gazeta kosztuje 2 zł.
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..

Edytowane przez justusia16
Czas edycji: 2012-06-01 o 06:03
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 08:20   #1232
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ForbiddenFruit obie fajne. Fryzjerki potrafią robić takie rzeczy u mnie dowód druga mi się mega podoba tylko nie wiem jak na cienszych włosach wyjdzie.

O super Troszkę mnie uspokoiłaś
No to jeszcze sobie nad tym będę musiała pomyśleć
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 08:59   #1233
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ForbiddenFruit obie fajne. Fryzjerki potrafią robić takie rzeczy u mnie dowód druga mi się mega podoba tylko nie wiem jak na cienszych włosach wyjdzie.
ale pięknie
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:25   #1234
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam nad Alterrą, ale nigdzie nie czytałam o ich działaniu Wezmę się za lekturkę.
Omatko, Babuszka Agafii to pierwsze słyszę, tak samo jak i Baikal Herbals. mam do przeszukania

Przejrzę jeszcze trochę Bentley Organic, ale chyba nie na moją kieszeń w kwestii szamponu..


TŻ co chwilę mi mówi, że mi włosy urosły Według jego obserwacji to powinnam mieć je już o 10 cm dłuższe
Szampony Alterra nie są słabsze od żadnego szamponu z SLS czy SLES. SCS ma taką samą moc
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:28   #1235
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Szampony Alterra nie są słabsze od żadnego szamponu z SLS czy SLES. SCS ma taką samą moc
To spróbuję. Zawsze to taniej niż J&J 3w1
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:54   #1236
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Szampony Alterra nie są słabsze od żadnego szamponu z SLS czy SLES. SCS ma taką samą moc
no to pięknie
ja chyba nigdy nie znajdę dobrego szamponu bez mocnego detergentu... poza tym gdzieś tu właśnie wyczytałam, że Alterra jest taka super delikatna... matko święta

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem co mi się stało, ale ogólnie głowa mnie lekko swędzi (nie jakoś bardzo). Po tej Vatice nawet pisałam, że coś mnie jakby piecze lekko na głowie. Cóż, pozostaje mi nakładać ją tylko na długość A z wcierek chętnie zrezygnuję, bo ich nie cierpię
wg mnie to wina alkoholu w wodzie brzozowej, też miałam identyczne objawy po zastosowaniu jej. Ja lubię wcierki,a le mało jest takich bez alkoholu, Jantar mi już nie służy i w zasadzie nie mam co wcierać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 10:05   #1237
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
no to pięknie
ja chyba nigdy nie znajdę dobrego szamponu bez mocnego detergentu... poza tym gdzieś tu właśnie wyczytałam, że Alterra jest taka super delikatna... matko święta
Plusem Alterry jest naturalność, nie delikatność - i kremy do ryjka mi podchodzą

Jak dla mnie Facelle Sensitive rules
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 10:07   #1238
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Wpadłam tu tylko się przywitać

Nie wiem jak ja Was nadrobię, ale po środzie powinnam tu wrócić. Sesja i przeziębienie mnie wykańczają, a włosy poszły w totalną odstawkę...

A z okazji dnia dziecka życzę Wam wszystkim zawsze pięknych włosów, dobrze dobranych do nich kosmetyków za pierwszym razem i duuuużo mamony na nasze wariactwa kosmetyczne
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 10:19   #1239
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Dobra nie wiem jak to zrobiła ale zamówiłam 2 maski hahaha dlatego wyszło 36 zł.

no już trudno :P mam nadzieje że będzie mi pasować

Następnym razem Ciebie poprosze

A akurat moja mama była na ''wycieczce'' w Niemczech to mi kupiła, ale generalnie mam 50 km do granicy i często jeżdżę tam na zakupy więc jak się skończą to mogę sobie kupić :P

Dziewczyny w gazecie "Claudi" jest zniżka do Natuy na 25% może akurat jakąś maskę czy coś potrzebuje to zniżka w sam raz, gazeta kosztuje 2 zł.
aaaa dwie no to już trochę lepiej cenowo
a powiedz mi te olejki sa naprawdę takie super ekstra czy to tylko przereklamowany szał? tylko tak szczerze widzisz dużą róznicę pomiędzy nimi a alterra albo zwykłym olejem?
Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Wpadłam tu tylko się przywitać

Nie wiem jak ja Was nadrobię, ale po środzie powinnam tu wrócić. Sesja i przeziębienie mnie wykańczają, a włosy poszły w totalną odstawkę...

A z okazji dnia dziecka życzę Wam wszystkim zawsze pięknych włosów, dobrze dobranych do nich kosmetyków za pierwszym razem i duuuużo mamony na nasze wariactwa kosmetyczne
daj sesji kopa w dupe i wracaj szybko do nas

I ja również wszystkim życzę szalonego dnia dziecia i żeby Wasze włosy dzisiaj olśniły wszystkich napotkanych na drodze
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:16   #1240
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem co mi się stało, ale ogólnie głowa mnie lekko swędzi (nie jakoś bardzo). Po tej Vatice nawet pisałam, że coś mnie jakby piecze lekko na głowie. Cóż, pozostaje mi nakładać ją tylko na długość A z wcierek chętnie zrezygnuję, bo ich nie cierpię
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Plusem Alterry jest naturalność, nie delikatność - i kremy do ryjka mi podchodzą

Jak dla mnie Facelle Sensitive rules
po wypłacie zamawiam szampony z kalina-sklep, one są bez sls i sles, mam nadzieję że nie mają tego co Alterra

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Przejechałam się na firmie Bingo
Szczegóły pod koniec tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post34442312
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:46   #1241
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
[/COLOR]Przejechałam się na firmie Bingo
Szczegóły pod koniec tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post34442312
o ja, nieźle :roll eyes:
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 11:54   #1242
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

dziewczyny a jak to jest z tym testowaniem odzywki dove? wypelniałyscie to?płaci sie cos czy po prostu przysyłaja ta odzywke?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:03   #1243
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
po wypłacie zamawiam szampony z kalina-sklep, one są bez sls i sles, mam nadzieję że nie mają tego co Alterra

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Przejechałam się na firmie Bingo
Szczegóły pod koniec tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post34442312
czytała już wczesniej ten watek
masakra oj wkurzyłabym się niemiłosiernie na Twoim miejscu
odpisałas im jakiegoś zje*czego meila ?

w ogóle dzisiaj jest 1 czerwa więc gdzie włosowe zdjęcia z podsumowania maja? oj dziewczyny, dziewczyny .....
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:09   #1244
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj psikacz tylko z 3 półproduktów (kwas hialuronowy, jedwab i all in one) i znowu ten sam efekt. Już nie mam siły. Nic im nie pasuje. Może spróbuję kompletnie bez protein?
Ja też nie mam szczęścia do psikaczy samorobionych. Po takim nawilżającym mam strasznie sztywne włosy, nie mogę go używać tak ot-tak.
Spróbuj przed olejowaniem, zmieszać sporą ilość psikacza i jakiejś odżywki. To + potem olej. I na mnie takie coś działało bardzo fajnie
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:23   #1245
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

odpowie ktos?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:25   #1246
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Myślę, czy nie ściąć włosów :/ Po tym bawieniu się w ombre z rozjaśniaczem końcówki są w potwornym stanie (nie wspominając o kolorze, który czasem bywa siwo-fioletowy. Teraz jest taki zielono-blond-popielaty, jeszcze w miarę).
Na górze macam i fajne, miękkie, blyszczą, w miarę gładkie. A te końcówki w dotyku są po prostu obrzydliwe :/
Tylko musiałabym je ściąć do ramion i się wacham, bo w końcu zapuszczam...

Bo niby rosną mi szybko po tym CP, ale mimo wszystko, to spory skok z długości.
Czy jak bierzecie jakies suplementy to robicie w pewnym momencie jakaś przerwę miesięczną? Bo chyba biorę już CP koło 3 miesięcy, nie wiem czy teraz przydałaby się przerwa?

Fota przyrostu w maju. Zdjęcie po lewej jest bardziej aktualne, tylko przepraszam za jakość, bo z telefonu i przy kiepskim świetle ;d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie wlosy.jpg (44,0 KB, 96 załadowań)
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam

Edytowane przez vyenna
Czas edycji: 2012-06-01 o 12:42
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:39   #1247
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
[/COLOR]Przejechałam się na firmie Bingo
Szczegóły pod koniec tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post34442312
Kurcze, ciężka sprawa. Z jednej strony rzeczywiście rozumiem, że takie błotko można sprzedawać w małym pudełeczku na twarz, w tubce, jako maskę i w wielkim słoju, jako balsam. W sumie na każdym z tych produktów jest napisane na środku etykiety, że to 100% błoto...
W opisie na stronce też jest napisane: "Redual+ maseczka błotna do twarzy i ciała BingoSpa to preparat w 100 % na bazie Czarnego Błota z Morza Martwego" - dla mnie to się równa, że w słoiku masz po prostu błoto, tak samo jak w słoiku tylko z napisem "błoto 100%".
Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Myślę, czy nie ściąć włosów :/ Po tym bawieniu się w ombre z rozjaśniaczem końcówki są w potwornym stanie (nie wspominając o kolorze, który czasem bywa siwo-fioletowy. Teraz jest taki zielono-blond-popielaty, jeszcze w miarę).
Na górze macam i fajne, miękkie, blyszczą, w miarę gładkie. A te końcówki w dotyku są po prostu obrzydliwe :/
Tylko musiałabym je ściąć do ramion i się wacham, bo w końcu zapuszczam...
Ile razy ja będę powtarzać, żeby nie robić sobie tego durnego ombre, to i tak nikt mnie nigdy nie słucha
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:41   #1248
chomiG
Rozeznanie
 
Avatar chomiG
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 705
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Nie wiem, czy będę mega odkrywcza (może akurat? ), ale przed chwilą wymyśliłam inny sposób aplikacji wody pokrzywowej/brzozowej.
Mianowicie - wyczyszczona buteleczka po jedwabiu (zrywam z używaniem takich pseudo-odżywek ), przelewamy preparacik i voilà
Dopiero zaczynam używać takiej wody, ale sposób aplikacji wydaje się być bardzo dobry, bo woda faktycznie rozchodzi się po skórze, a nie włosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0416.jpg (17,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0419.jpg (21,6 KB, 34 załadowań)
chomiG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:59   #1249
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Nie było mnie niecały tydzień i już tyle stron do nadrabiania... Niestety tym razem odpuszczam, sesja się zbliża, więc przeczytałam tylko kilka ostatnich stron

Cytat:
Napisane przez chomiG Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy będę mega odkrywcza (może akurat? ), ale przed chwilą wymyśliłam inny sposób aplikacji wody pokrzywowej/brzozowej.
Mianowicie - wyczyszczona buteleczka po jedwabiu (zrywam z używaniem takich pseudo-odżywek ), przelewamy preparacik i voilà
Dopiero zaczynam używać takiej wody, ale sposób aplikacji wydaje się być bardzo dobry, bo woda faktycznie rozchodzi się po skórze, a nie włosach.
Wiele dziewczyn przelewało wcierki do butelki z podobnym atomizerem z Joanny Czarna rzepa

Nafiyqua - przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale nie było mnie ostatnio na wizażu. Pytałaś o golenie nóg na olej. Tak, stosuję go zamiast pianki i działa rewelacyjnie. Skóra jest nawilżona, nie ma żadnych podrażnień i wrastających włosków (co czasem mi się zdarzało). Także polecam Szczególnie jak masz dużą butlę jakiegoś oleju i chciałabyś przyspieszyć jego zużycie
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 13:04   #1250
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Kurcze, ciężka sprawa. Z jednej strony rzeczywiście rozumiem, że takie błotko można sprzedawać w małym pudełeczku na twarz, w tubce, jako maskę i w wielkim słoju, jako balsam. W sumie na każdym z tych produktów jest napisane na środku etykiety, że to 100% błoto...
W opisie na stronce też jest napisane: "Redual+ maseczka błotna do twarzy i ciała BingoSpa to preparat w 100 % na bazie Czarnego Błota z Morza Martwego" - dla mnie to się równa, że w słoiku masz po prostu błoto, tak samo jak w słoiku tylko z napisem "błoto 100%".
dla mnie to nie jest oczywiste, bo to że błoto z MM ma wszelakie zastosowanie nie daje im prawa do wsadzania go w różne opakowania i sprzedawania pod inną nazwą. Dla mnie to jest oszustwo.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:07   #1251
chomiG
Rozeznanie
 
Avatar chomiG
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 705
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Wiele dziewczyn przelewało wcierki do butelki z podobnym atomizerem z Joanny Czarna rzepa
więc jednak nie jestem odkrywcza
widziałam, że piszecie coś o atomizerach, ale dla mnie atomizer = rozpylacz, więc myślałam, że wymyśliłam coś zupełnie nowego

Edytowane przez chomiG
Czas edycji: 2012-06-01 o 13:09
chomiG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:09   #1252
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

No pod inną nazwą nie, ale tam wszędzie jest napisane wielką czcionką jak byk, że "100% błota z morza martwego". Preparaty homeopatyczne, zioła, medycyna naturalna (do której w sumie można zaliczyć to błoto) też jest tak sprzedawana od wieków.

Olejek rycynowy też jest sprzedawany:
-100% olejek rycynowy do rzęs i brwi
-100% olejek rycynowy na zaparcia
-100% olejek rycynowy do włosów itd itp.

I to wszystko jest olejek rycynowy tylko w innych pojemnościach, do rzęs jest w malutkiej buteleczce a do picia 100ml. Bo po diabła mi do rzęs taka wielka butla
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:09   #1253
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Nafiyqua - przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale nie było mnie ostatnio na wizażu. Pytałaś o golenie nóg na olej. Tak, stosuję go zamiast pianki i działa rewelacyjnie. Skóra jest nawilżona, nie ma żadnych podrażnień i wrastających włosków (co czasem mi się zdarzało). Także polecam Szczególnie jak masz dużą butlę jakiegoś oleju i chciałabyś przyspieszyć jego zużycie
To ja przy okazji skorzystam z tego pomysłu Nie mogę wykończyć orzecha włoskiego
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:16   #1254
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No pod inną nazwą nie, ale tam wszędzie jest napisane wielką czcionką jak byk, że "100% błota z morza martwego". Preparaty homeopatyczne, zioła, medycyna naturalna (do której w sumie można zaliczyć to błoto) też jest tak sprzedawana od wieków.

Olejek rycynowy też jest sprzedawany:
-100% olejek rycynowy do rzęs i brwi
-100% olejek rycynowy na zaparcia
-100% olejek rycynowy do włosów itd itp.

I to wszystko jest olejek rycynowy tylko w innych pojemnościach, do rzęs jest w malutkiej buteleczce a do picia 100ml. Bo po diabła mi do rzęs taka wielka butla
No dobra, ale skłądu INCI nie ma, więc co mam się domyślać, że tam jest tylko błoto?
Dla mnie było oczywiste, ze coś co się nazywa maseczka ma poza błotem inne składniki niż produkt przeznaczony przede wszystkim do ciała. Dla mnie to oszustwo.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:19   #1255
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Też mnie wkurza, że część producentów nie podaje składu na swoich stronach internetowych. Na opakowaniach mają obowiązek, na stronkach nie.

No ale jak jest napisane, że coś się składa w 100% z czegoś, to tam jest tylko to, nie ma innych składników. Jak kupujesz 100% olej, 100% kolagen, czy 100% sok, to też tam jest tylko ten jeden składnik, dla mnie to jest oczywiste.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:21   #1256
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ForbiddenFruit obie fajne. Fryzjerki potrafią robić takie rzeczy u mnie dowód druga mi się mega podoba tylko nie wiem jak na cienszych włosach wyjdzie.
ale cudowne

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ile razy ja będę powtarzać, żeby nie robić sobie tego durnego ombre, to i tak nikt mnie nigdy nie słucha
ja jeszcze nie zorbiłam, więc będę pierwsza która może cie posłucha, o. ]

cały czas nad nim myslę
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:23   #1257
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Też mnie wkurza, że część producentów nie podaje składu na swoich stronach internetowych. Na opakowaniach mają obowiązek, na stronkach nie.

No ale jak jest napisane, że coś się składa w 100% z czegoś, to tam jest tylko to, nie ma innych składników. Jak kupujesz 100% olej, 100% kolagen, czy 100% sok, to też tam jest tylko ten jeden składnik, dla mnie to jest oczywiste.
No właśnie dla mnie to nie jest oczywiste.
Tym bardziej jak widze np. takie coś: http://www.bingosklep.com/kolagen-el...0ml-p-313.html i czego tutaj jest 100%? Kolagenu czy elastyny? Czy może w sumie dają 100%?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:54   #1258
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Nafiyqua - przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale nie było mnie ostatnio na wizażu. Pytałaś o golenie nóg na olej. Tak, stosuję go zamiast pianki i działa rewelacyjnie. Skóra jest nawilżona, nie ma żadnych podrażnień i wrastających włosków (co czasem mi się zdarzało). Także polecam Szczególnie jak masz dużą butlę jakiegoś oleju i chciałabyś przyspieszyć jego zużycie
Mnie tez nie bylo kilka dni, ale akurat wrocilam i zobaczylam Twoja odpowiedz
Super, na pewno sprobuje tego sposobu, zwlaszcza, ze mam nadmiar flaszek z olejami
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:16   #1259
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Czasami jest tak, że dopiero po skończeniu kuracji włosy przestają wypadać, jest tak np z niektórymi suplementami. Więc jeśli włosy najpierw wypadały mocno, po Jantarze trochę mniej a po skończeniu wcale, to znaczy, że kuracja przyniosła skutek. Trzeba jednak pamiętać o przerwach w stosowaniu Jantaru.

Natomiast jak w przypadku Vision, włosy zaczęły wypadać dopiero po zastosowaniu Jantaru, to znaczy, że zaszkodził.
Pewnie tak właśnie jest, dzięki
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 15:02   #1260
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No właśnie dla mnie to nie jest oczywiste.
Tym bardziej jak widze np. takie coś: http://www.bingosklep.com/kolagen-el...0ml-p-313.html i czego tutaj jest 100%? Kolagenu czy elastyny? Czy może w sumie dają 100%?
No tutaj masz nawet skład INCI, więc nie rozumiem problemu... Przecież stężeń i receptury wytwarzania Ci nie podadzą, bo i po co . A 100% oznacza, że są tam tylko dwa wymienione na opakowaniu składniki aktywne a nie są np w glicerynie, parafinie, czy w roztworze wody... Z tym kolagenem i elastyną, to już serio nie wiem o co chodzi Co tam by miało jeszcze być podane?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.