Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 13:31   #751
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
trzymam bardzo mocno



Zrobiłam przed chwilą zupę szpinakową W ogródku pięknie rośnie nam szpinak to korzystam I powiem Wam, że bardzo dobra wyszła Jest zgodna z dukanem, także jakby któraś miała ochotę to polecam
To ja chce przepis...bardzo lubie szpinak
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 13:50   #752
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Witam wszystkich można sie przyłączyć?odchudzałam sie już wiele razy,nie ma chyba diety której nie stosowałam oczywiście z różnym skutkiem.Nie mam dużo do stracenia,jakieś 5 kg no może troche więcej.Dziś mój pierwszy dzień.Na białeczku mam zamiar być 2-3dni a potem ide systemem 5/5.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:10   #753
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich można sie przyłączyć?odchudzałam sie już wiele razy,nie ma chyba diety której nie stosowałam oczywiście z różnym skutkiem.Nie mam dużo do stracenia,jakieś 5 kg no może troche więcej.Dziś mój pierwszy dzień.Na białeczku mam zamiar być 2-3dni a potem ide systemem 5/5.
witaj, czy książka przeczytana? ile wykazał test, myśle że chyba go nie robiłaś skoro piszesz 2- 3 dni? bez podstaw ani rusz...

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość

Zrobiłam przed chwilą zupę szpinakową W ogródku pięknie rośnie nam szpinak to korzystam I powiem Wam, że bardzo dobra wyszła Jest zgodna z dukanem, także jakby któraś miała ochotę to polecam
szpinak kocham- i też poproszę o przepis, tak łopatologicznie ,z detalami Nam szpinak niestety w tym roku nie urósł, jakaś klęska urodzaju, ale za to cukinii będzie mnóstwo


a ja dziś jakoś nie w formie kulinarnej ,zrobiłam zapiekankę bakłażanową ale zupełnie mi nie smakuje, rodzinka zajadała się a ja skubnęłam nieco i tyle... Wkurzona testuję keksówkę silikonową, robię ciasto takie jak do muffin kokosowych ale w właśnie w tej formie...na razie rośnie nieźle, dodałam jeszcze aromatu o smaku dzikiej róży- ciekawe czy będzie dobre....

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-06-03 o 14:14
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:49   #754
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
witaj, czy książka przeczytana? ile wykazał test, myśle że chyba go nie robiłaś skoro piszesz 2- 3 dni? bez podstaw ani rusz...

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



szpinak kocham- i też poproszę o przepis, tak łopatologicznie ,z detalami Nam szpinak niestety w tym roku nie urósł, jakaś klęska urodzaju, ale za to cukinii będzie mnóstwo


a ja dziś jakoś nie w formie kulinarnej ,zrobiłam zapiekankę bakłażanową ale zupełnie mi nie smakuje, rodzinka zajadała się a ja skubnęłam nieco i tyle... Wkurzona testuję keksówkę silikonową, robię ciasto takie jak do muffin kokosowych ale w właśnie w tej formie...na razie rośnie nieźle, dodałam jeszcze aromatu o smaku dzikiej róży- ciekawe czy będzie dobre....
Oczywiście,ze przeczytana i to nie raz.To nie jest mój debiut w diecie Dukana.Wg testu wystarczy mi 1 dzień białek,moja prawidłowa waga to 54,6 i osiągne ją we wrześniu.Ja oczywiście zrobie po swojemu.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:56   #755
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzien dobrty kochane
pamietacie mnie?
nie porzuciłam was ani dietki tylko czasu wciaz brak mi na wizaz...
cały czas dietkuje raz z grzechem raz bez 29 maja miałam przejsc na 3 faze z wynikiem 59,7 ale przybłakała sie ta wstretna @ i waga staneła na 60, 2. poczym zgrzeszyłam i to nie raz a przez 3 dni !!! wracam wiec ponownie do dietki scisłej i pobede sobie jeszcze troszke na 2 fazie.niestety od jutra bo dzis własnie jest owy 3 dzień grzechu.
powiem wam ze czuje sie swietnie ciałko nabrało w koncu fajnych kształtow mieszcze sie w stare spodnie i wkoło mowia ze wygladam super a faceci czesciej zdecydowanie niz dawniej sie za mna ogladaja i choc nie interesuja mnie bo mam tz to jednak mega budujace i w koncu odzyskuje dawna pewnosc siebie i wciaz sie usmiecham jakbym była na haju. super uczucie byc w końcu atrakcyjna dla siebie i innych
jeszcze tylko kilka kg moze z 4-5 i bedzie w ogole bosssko

buziaki i duzych spadkow dla wszystkich Dukanek
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2012-06-03 o 14:57
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 15:10   #756
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
Dzien dobrty kochane
pamietacie mnie?
nie porzuciłam was ani dietki tylko czasu wciaz brak mi na wizaz...
cały czas dietkuje raz z grzechem raz bez 29 maja miałam przejsc na 3 faze z wynikiem 59,7 ale przybłakała sie ta wstretna @ i waga staneła na 60, 2. poczym zgrzeszyłam i to nie raz a przez 3 dni !!! wracam wiec ponownie do dietki scisłej i pobede sobie jeszcze troszke na 2 fazie.niestety od jutra bo dzis własnie jest owy 3 dzień grzechu.
powiem wam ze czuje sie swietnie ciałko nabrało w koncu fajnych kształtow mieszcze sie w stare spodnie i wkoło mowia ze wygladam super a faceci czesciej zdecydowanie niz dawniej sie za mna ogladaja i choc nie interesuja mnie bo mam tz to jednak mega budujace i w koncu odzyskuje dawna pewnosc siebie i wciaz sie usmiecham jakbym była na haju. super uczucie byc w końcu atrakcyjna dla siebie i innych
jeszcze tylko kilka kg moze z 4-5 i bedzie w ogole bosssko

buziaki i duzych spadkow dla wszystkich Dukanek

Olunek ba, pytanie czy pamiętamy- oczywiście , no to super że jesteś zadowolona ze swojego ciałka, gratulacje
My tu nadal walczymy, zaglądaj tu czasem i pisz

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Oczywiście,ze przeczytana i to nie raz.To nie jest mój debiut w diecie Dukana.Wg testu wystarczy mi 1 dzień białek,moja prawidłowa waga to 54,6 i osiągne ją we wrześniu.Ja oczywiście zrobie po swojemu.
aha, no bo jak napisałaś że testowałaś różne diety z różnym skutkiem to nie sądziłam że i dietę Dukana stosowałaś... Oczywiście zrobisz jak zechcesz z tym "po swojemu" ale raczej nie powinno się przedłużać uderzeniówki. Ale Twoja sprawa i Twoje zdrowie,powodzenia

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Olunek-a jak Twoja mama? mam nadzieję że ze zdrówkiem już lepiej niż ostatnio,pozdrawiam i ściskam mocno
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 15:21   #757
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

To są tylko 3 dni a w tak krótkim czasie krzywdy sobie nie zrobie.Mimo wszystko dziękuje za troskie.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 15:22   #758
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Milenko kochana dziekuje. z mama juz lepiej i to znacznie naprawde sie przestraszyła i teraz dba o siebie i wraca do zdrowia, regularnie bierze leki i jest szansa ze wszystko sie wyprostuje choc leki do konca zycia musi brac.
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 15:46   #759
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
Milenko kochana dziekuje. z mama juz lepiej i to znacznie naprawde sie przestraszyła i teraz dba o siebie i wraca do zdrowia, regularnie bierze leki i jest szansa ze wszystko sie wyprostuje choc leki do konca zycia musi brac.
to dobrze że już lepiej
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 16:29   #760
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
To ja chce przepis...bardzo lubie szpinak
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
szpinak kocham- i też poproszę o przepis, tak łopatologicznie ,z detalami Nam szpinak niestety w tym roku nie urósł, jakaś klęska urodzaju, ale za to cukinii będzie mnóstwo
Wstawiłam już do siebie na bloga >klik< Lepiej smakuje jak wygląda
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 17:01   #761
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Gratulacje Kochana, ode mnie i od Rodzynka. : cmok::r oza::ro za::ca lus::cal us:klaski :klas ki:kl aski:

dziękuje
Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Gratuluję !
dziękuje
Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Buziaki, kocham Cię Pandzia.
Ja tu poczekam na Ciebie , bo mi powrót na Dukana nie wychodzi, w grzechy wpadam nieustannie.
Jak wrócisz po karmieniu to pewnie zastaniesz mnie w tej samie wadze.
e tam dasz radę zanim ja wrócę to Ty już zgubisz ja też Cię kocham i ten Twój awatarek
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 17:22   #762
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Wstawiłam już do siebie na bloga >klik< Lepiej smakuje jak wygląda
dziękuje
Póki co poczekam trochę z jej wykonaniem bo wolę wersję z masłem i oliwą więc jeszcze nie teraz


A ja upiekłam ciasto w nowej keksówce, wyszło niezłe, niemniej smaka w ogóle nie mam ....brzuch jak balon, na czczo była kapucha kiszona i cola light i jogurt i nic... już mam dość, mam nadzieję że na wieczór coś ruszy....
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 17:45   #763
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
dziękuje
Póki co poczekam trochę z jej wykonaniem bo wolę wersję z masłem i oliwą więc jeszcze nie teraz
Właśnie, zapomniałam dopisać, że dukanki tylko przecierają patelnie oliwą, już poprawiam
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2012-06-03 o 17:47
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 18:00   #764
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Właśnie, zapomniałam dopisać, że dukanki tylko przecierają patelnie oliwą, już poprawiam
aaaa , no to chyba niebawem się skuszę na zrobienie jej... wygląda fajnie ,a ja za szpinak dam się zabićkocham go miłością wielką

Madziu a czy Ty już na SB jesteś ?bo pisałaś że masz niewielki skok na + i że tam chyba wskoczysz?Pytam bo jesteś dla mnie guru dukania , pisałaś że nie grzeszysz, nie masz uczt a trochę poszło w górę ,kurcze mam nadzieję ze nie dużo ,bo to trochę dołujące ,także dla nas dukających
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 18:41   #765
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
aaaa , no to chyba niebawem się skuszę na zrobienie jej... wygląda fajnie ,a ja za szpinak dam się zabićkocham go miłością wielką

Madziu a czy Ty już na SB jesteś ?bo pisałaś że masz niewielki skok na + i że tam chyba wskoczysz?Pytam bo jesteś dla mnie guru dukania , pisałaś że nie grzeszysz, nie masz uczt a trochę poszło w górę ,kurcze mam nadzieję ze nie dużo ,bo to trochę dołujące ,także dla nas dukających
Nie nie, nie pisałam że nie grzeszę Moja druga faza była w miarę okej, wpadały sporadyczne grzechy, w wakacje miałam gorszy tydzień, końcówka II była zła, więc lepiej nie wspominać. Teraz jestem na czymś w rodzaju III fazy, bo ciężko to nazwać właściwą III fazą. Skrobiowe posiłki mam 1-2 razy w tygodniu, owoców nie jem codziennie, tylko jak mi się przypomni, nie robię regularnych uczt (czyli nie mam 2 uczt w tygodniu jak Dukan przykazał) ale za to wpadają mi rzeczy przez Dukana niedozwolone, czyli nieszczęsne węglę w postaci biszkoptów, słodkich gum czy lodów no i alko. Pieczywa jem tyle ile Dukan kazał, chyba że z jakiegoś względu wpadnie mi coś dodatkowego, ale to się bardzo rzadko zdarza, robię protodzień, posiłki skrobiowe jw., jem warzywa, otręby, sera żółtego nie jem codziennie (za to używam zamiast niego serka topionego czy innego kanapkowego, którego coś mi się wydaje, że nie można).

Co do wagi - nie ma się o co martwić. Moja waga wzrosła, ale nie przekroczyła wagi, z którą kończyłam II fazę (wróciło mi to, co zrzuciłam na trójce, ale te kilogramy cały czas mam ruchome - zależy od dnia). Teraz znowu mam tendencje spadkową i jestem jakieś 2 kg poniżej tej wagi. Jutro będą proteiny to może coś jeszcze spadnie

Zastanawiam się cały czas co zrobić, czy nie byłoby bezpieczniej przejść na SB, bo potrzebuje mieć określone zasady, więc MŻ odpada, na III ciężko mi się trzymać, a chciałabym jeszcze trochę zrzucić do października Póki co mam plany dotyczące ćwiczeń, więc i z dietą coś wymyślę
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 18:59   #766
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Nie nie, nie pisałam że nie grzeszę Moja druga faza była w miarę okej, wpadały sporadyczne grzechy, w wakacje miałam gorszy tydzień, końcówka II była zła, więc lepiej nie wspominać. Teraz jestem na czymś w rodzaju III fazy, bo ciężko to nazwać właściwą III fazą. Skrobiowe posiłki mam 1-2 razy w tygodniu, owoców nie jem codziennie, tylko jak mi się przypomni, nie robię regularnych uczt (czyli nie mam 2 uczt w tygodniu jak Dukan przykazał) ale za to wpadają mi rzeczy przez Dukana niedozwolone, czyli nieszczęsne węglę w postaci biszkoptów, słodkich gum czy lodów no i alko. Pieczywa jem tyle ile Dukan kazał, chyba że z jakiegoś względu wpadnie mi coś dodatkowego, ale to się bardzo rzadko zdarza, robię protodzień, posiłki skrobiowe jw., jem warzywa, otręby, sera żółtego nie jem codziennie (za to używam zamiast niego serka topionego czy innego kanapkowego, którego coś mi się wydaje, że nie można).

Co do wagi - nie ma się o co martwić. Moja waga wzrosła, ale nie przekroczyła wagi, z którą kończyłam II fazę (wróciło mi to, co zrzuciłam na trójce, ale te kilogramy cały czas mam ruchome - zależy od dnia). Teraz znowu mam tendencje spadkową i jestem jakieś 2 kg poniżej tej wagi. Jutro będą proteiny to może coś jeszcze spadnie

Zastanawiam się cały czas co zrobić, czy nie byłoby bezpieczniej przejść na SB, bo potrzebuje mieć określone zasady, więc MŻ odpada, na III ciężko mi się trzymać, a chciałabym jeszcze trochę zrzucić do października Póki co mam plany dotyczące ćwiczeń, więc i z dietą coś wymyślę
bardzo Ci dziękuje za info, wiesz, myślałam że może w ogóle nic a nic nie grzeszysz i waga wzrasta , i to mnie trochę niepokoiło ,bo to byłoby niechęcające nas- dukające, że potem wzrost mimo tylu jakby nie patrząc wyrzeczeń...
Wiesz, mnie czeka jeszcze długo 2 faza ,ale wiem że na 3 będzie gorzej bo to już właśnie mniej ograniczeń i można się zatracić nieco w jedzeniu... Rozumiem że potrzebujesz jasnych zasad, sama mam tak że dopiero teraz znalazłam dietę która mi idealnie podeszła, tyle że tak jak wspomniałam - boje się III... ale nie ma co o tym teraz myśleć bo długa droga przede mną jeszcze.
Aha , no i od dziś jadę podobnie jak Ty kiedyś 2/2 , po prostu po przeanalizowaniu za i przeciw to chyba będzie najbardziej korzystne dla mnie... Najwyżej zmienię jak będzie mi średnio pasować (wiem że można tylko raz zmienić ale trudno )
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 19:10   #767
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziękuje za info, wiesz, myślałam że może w ogóle nic a nic nie grzeszysz i waga wzrasta , i to mnie trochę niepokoiło ,bo to byłoby niechęcające nas- dukające, że potem wzrost mimo tylu jakby nie patrząc wyrzeczeń...
Wiesz, mnie czeka jeszcze długo 2 faza ,ale wiem że na 3 będzie gorzej bo to już właśnie mniej ograniczeń i można się zatracić nieco w jedzeniu... Rozumiem że potrzebujesz jasnych zasad, sama mam tak że dopiero teraz znalazłam dietę która mi idealnie podeszła, tyle że tak jak wspomniałam - boje się III... ale nie ma co o tym teraz myśleć bo długa droga przede mną jeszcze.
Aha , no i od dziś jadę podobnie jak Ty kiedyś 2/2 , po prostu po przeanalizowaniu za i przeciw to chyba będzie najbardziej korzystne dla mnie... Najwyżej zmienię jak będzie mi średnio pasować (wiem że można tylko raz zmienić ale trudno )
Też się bałam trójki, ale chcąc zrzucić na niej jeszcze kilka kg od razu zrezygnowałam z uczt, co było jednak błędem. Teraz, z perspektywy czasu wydaje mi się, że najlepiej byłby wprowadzić wszystkie nowości od początku, ustalić jasno kiedy wypadają posiłki skrobiowe, uczty i protodzień i tego się trzymać. Bo potem się to wszystko rozjeżdża i trudno wejść we właściwy rytm trzeciofazowy. No ale teraz to już czasu nie cofnę. Zostały mi niecałe trzy miesiące na III fazie i wiem, że albo muszę sobie ustalić jakiś ścisły rozkład dni i posiłków wg trzeciej fazy i się go trzymać albo jak najszybciej zdecydować się na coś innego.

2/2 jest fajne i dlatego, że nie musisz codziennie gotować czegoś innego i nie masz długich przerw od warzyw. Ale tak jak piszesz, jeśli Ci nie podpasuje to po prostu zmień na inny i szukaj właściwego dla siebie
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 19:31   #768
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

A ja dziś nie dałam rady.
Mój brat ma urodziny i na stole wylądowało ciaso i truskawki, takie piękne, duże i czerwone.
Ciastu się oparłam ale kilku truskawkom już nie.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 19:33   #769
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Też się bałam trójki, ale chcąc zrzucić na niej jeszcze kilka kg od razu zrezygnowałam z uczt, co było jednak błędem. Teraz, z perspektywy czasu wydaje mi się, że najlepiej byłby wprowadzić wszystkie nowości od początku, ustalić jasno kiedy wypadają posiłki skrobiowe, uczty i protodzień i tego się trzymać. Bo potem się to wszystko rozjeżdża i trudno wejść we właściwy rytm trzeciofazowy. No ale teraz to już czasu nie cofnę. Zostały mi niecałe trzy miesiące na III fazie i wiem, że albo muszę sobie ustalić jakiś ścisły rozkład dni i posiłków wg trzeciej fazy i się go trzymać albo jak najszybciej zdecydować się na coś innego.

2/2 jest fajne i dlatego, że nie musisz codziennie gotować czegoś innego i nie masz długich przerw od warzyw. Ale tak jak piszesz, jeśli Ci nie podpasuje to po prostu zmień na inny i szukaj właściwego dla siebie
ja pewnie też bym zrezygnowała z uczt,ale czytając to co piszesz może faktycznie przejść książkowo i tą III , póki co jeszcze do niej hoho

No właśnie to główny powód zmiany ,nie fakt zastoju bo na razie na wagę nie mam odwagi wejść więc do końca nie jestem pewna czy stoję w miejscu czy jest coś na + czy - ale fakt że to oszczędność czasu przede wszystkim ,którego ostatnio nie mam za dużo. Ugotuję raz na dwa dni czasem i mam spokój

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
A ja dziś nie dałam rady.
Mój brat ma urodziny i na stole wylądowało ciaso i truskawki, takie piękne, duże i czerwone.
Ciastu się oparłam ale kilku truskawkom już nie.
no to karne z dwojga złego lepsze truskawki niż ciasto


u mnie też one królują, na stole- z własnej działki- wielkie i pyszne...znaczy ponoć pyszne -bo póki co dzielnie się im oparłam
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 21:11   #770
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

nagrzeszyłam... mocno..... idę się zapaść pod ziemię (chlebek+masełko+bigosik+ grochówka)
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:18   #771
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;34488916]nagrzeszyłam... mocno..... idę się zapaść pod ziemię (chlebek+masełko+bigosik+ grochówka)[/QUOTE]

o nie nie moja droga ,żadnego zapadnia się pod ziemię! ciocia Milenka zbiczuje Cię za chlebek i za masełko , za bigosik i grochówkę to masz NO! aleście nagrzeszyły kobitki w weekend- no to teraz mobilizacja i powrót do grzecznego dukania!

A ja nie zgrzeszyłam dla odmiany ... ciekawe czy będzie mi to wynagrodzone na szklanym obliczu wagi niebawem..
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 22:25   #772
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
A ja dziś nie dałam rady.
Mój brat ma urodziny i na stole wylądowało ciaso i truskawki, takie piękne, duże i czerwone.
Ciastu się oparłam ale kilku truskawkom już nie.

z tymi truskawkami mi również ciężko, pierwszy rok mi właśnie obrodziły w ogródku no i chodze i zrywam mężowi a one tak pachną ...... jeszcze nie zjadałam, i mam nadzieję ze się nie skusze, dziwię się że mąż się nie rzuca zje kilka i reszta stoi - ale tak to jest że na diecie to się wszystkiego chce a jak normalnie jemy to nas tak nje kręci , póki co urodzaj truskawek musze przerobić na koktajle i wrzucić do zamrażarki

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
o nie nie moja droga ,żadnego zapadnia się pod ziemię! ciocia Milenka zbiczuje Cię za chlebek i za masełko , za bigosik i grochówkę to masz NO! aleście nagrzeszyły kobitki w weekend- no to teraz mobilizacja i powrót do grzecznego dukania!

A ja nie zgrzeszyłam dla odmiany ... ciekawe czy będzie mi to wynagrodzone na szklanym obliczu wagi niebawem..
Milenka widze że do biczowania Ty pierwsza ty jesteś ja te dzielnie się spisała mi grzechu nie było a teraz tak jak Ty czekam na nagrodę

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

moja mama chciała mi - starej babie , na dzień dziecka zrobić prezent i przytargała 2 kg nektarynek i mówi , nie kupowałam ci nic słodkiego bo wiem że jesteś na diecie i bardzo była z siebie dumna że owoce mi przyniosła bo pomyślała o moich ograniczeniach
o diecie jej wspomniałam jak namawiała mnie ostatnio do swojego sernika ale o ograniczeniach nie - nie chciało mi się wdawać w szczegóły bo i tak myślałam że będzie jej sie trudno w tym zorientowac, to teraz mam , w kuchni pachną truskawki i nektarynki

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

ja jestem pół roku po ciąży no i ten mój brzuchol wyglądał masakra , a teraz widze że na dukanie spada i robi się miękki, tylko się zastanawiam jak jest ze skórą , ona się u was wchłania ??? obecnie nie ćwiczę i obawiam się ze zostanie mi flak, czy dukan ściąga ładnie skórę ? jak to u was jest ?
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 22:37   #773
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
z tymi truskawkami mi również ciężko, pierwszy rok mi właśnie obrodziły w ogródku no i chodze i zrywam mężowi a one tak pachną ...... jeszcze nie zjadałam, i mam nadzieję ze się nie skusze, dziwię się że mąż się nie rzuca zje kilka i reszta stoi - ale tak to jest że na diecie to się wszystkiego chce a jak normalnie jemy to nas tak nje kręci , póki co urodzaj truskawek musze przerobić na koktajle i wrzucić do zamrażarki

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------



Milenka widze że do biczowania Ty pierwsza ty jesteś ja te dzielnie się spisała mi grzechu nie było a teraz tak jak Ty czekam na nagrodę

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

moja mama chciała mi - starej babie , na dzień dziecka zrobić prezent i przytargała 2 kg nektarynek i mówi , nie kupowałam ci nic słodkiego bo wiem że jesteś na diecie i bardzo była z siebie dumna że owoce mi przyniosła bo pomyślała o moich ograniczeniach
o diecie jej wspomniałam jak namawiała mnie ostatnio do swojego sernika ale o ograniczeniach nie - nie chciało mi się wdawać w szczegóły bo i tak myślałam że będzie jej sie trudno w tym zorientowac, to teraz mam , w kuchni pachną truskawki i nektarynki

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

ja jestem pół roku po ciąży no i ten mój brzuchol wyglądał masakra , a teraz widze że na dukanie spada i robi się miękki, tylko się zastanawiam jak jest ze skórą , ona się u was wchłania ??? obecnie nie ćwiczę i obawiam się ze zostanie mi flak, czy dukan ściąga ładnie skórę ? jak to u was jest ?
wiesz- jak grzechy to biczuję ale jak spadki czy inne sukcesy to gratuluję co by była równowaga w przyrodzie,Jakoś trza się motywować
o, Tobie pogratuluję tych truskawek i nektarynek- że nie zjadłaś U mnie podobnie wczoraj było , przyjechałam do domu a mama wyskoczyła z brokułem i kalafiorem ,bo wie że warzywka mogę , tyle że wczoraj był dzień P ....

u mnie brzuch też był wielki, co prawda nie po ciąży ale z obżarstwa ale zauważyłam że nawet nie flaczeje, nieco spadł, dużo osób mi powiedzialo że właśnie po brzuchu widać jak zleciałam z wagi- póki co ładnie się skóra na nim "układa" i nawet cellulit się zmniejszył, jest prawie niezauważalny,a nie ćwiczę
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 23:02   #774
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
ja jestem pół roku po ciąży no i ten mój brzuchol wyglądał masakra , a teraz widze że na dukanie spada i robi się miękki, tylko się zastanawiam jak jest ze skórą , ona się u was wchłania ??? obecnie nie ćwiczę i obawiam się ze zostanie mi flak, czy dukan ściąga ładnie skórę ? jak to u was jest ?
Ja w prawdzie nie po ciąży ale z brzucha miało mi co spadać, a nie ćwiczyłam w trakcie II fazy i teraz żałuję, bo mam nadmiar skóry na brzuchu i udach. Początkowo wydawało mi się, że wszystko się fajnie ściąga, ale teraz widzę, że tylko mi się wydawało.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
u mnie brzuch też był wielki, co prawda nie po ciąży ale z obżarstwa ale zauważyłam że nawet nie flaczeje, nieco spadł, dużo osób mi powiedzialo że właśnie po brzuchu widać jak zleciałam z wagi- póki co ładnie się skóra na nim "układa" i nawet cellulit się zmniejszył, jest prawie niezauważalny,a nie ćwiczę
Na dukanie cellulit znika dzięki temu, że białka dużo jemy
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 07:33   #775
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzień dobry wam chudzinki.

Przyszłam się poskarżyć. Już wspomniałam że miałam truskawki na stole, ale nie wspomniałam że moja mama, która ze mną duka zjadła wczoraj nie tylko truskawki ale i dwa kawałki sernika z cukierni. I co? I dziś ma spadek na wadze - 0,3 kg.
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 08:20   #776
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzien Dobry chudzinki

No tak sobie poczytałam i widzę że niektóre z Was to miały całkiem grzeszny weekendzik hehhe , ale pewnie od dzis zabieraja siły na nowo i od teraz już będzie grzecznie! hehe

Ja wczoraj oparłam się i dziś jestem z siebie dumna, miałam okazje zpalaszowac ciacho z kremem i truskawkami ale niee nieee byłam grzeczna i kropka. heheh
W nocy przypłyneła do mnie @ hehe więc czuję się nieco osłabiona i ta pogoda jakas taka dobijajaca waga pokazała dziś spadeczek, malutki ale jak już ktoś napisał ważne że tendencja spadkowa jest zachowana. - 0,2 kg czyli 74,8 kg heheh

Wszystkim Gratuluje spadków tym ze wzrostami i zastojami życzę wytrwałości hehe

Pandzia_2010
Madzia, wstaw tu zdjęcie Julci to które jest na FB wygląda na nim oszałamiająco, dziewczyny tu padna z wrażenia!
Jest przecudowna...

__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG

Edytowane przez Nadiia24
Czas edycji: 2012-06-04 o 08:23
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 08:49   #777
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Hej dziewczynki
Dawno nie zaglądałam...a w międzyczasie przeszłam na III z wagą 65kg...jakos tak miałam już dość białek...a stwierdziłam że 62kg jednak mi do szczęscie nie trzeba(taki był cel)...to moja pierwsza dieta i schudłam 7kg...jestem z siebie naprawdę dumna...a wole III niż non-stop grzeszyć....niestety jest ciężko trzymac sie jak sie troche poluzuje...no ale w miare daję rade...waga sie trzyma cały czas taka sama...
Powodzenia Skarby no i Miłego Dnia
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:12   #778
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
Witam

Julka urodziła się 22 maja ważyła 3240 i mierzyła 52cm Ma sie super.

ja karmię piersią i powoli przymierzam się do dukania, tyle,że nie mogę wszystkich rzeczy i na razie nie mam jak przejść.

Od porodu mniej mnie o 11kg
Czesc Pandziu, gratuluje coreczki!!! Super. Kilogramami sie poki co nie przejmuj, przyjdzie na to czas. My tu czekamy na Ciebie i ja na pewno jeszcze bede na 2 gdy do nas wrocisz. Buziaczki dla Twoich dzieciaczkow i dla Ciebie

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
z tymi truskawkami mi również ciężko, pierwszy rok mi właśnie obrodziły w ogródku no i chodze i zrywam mężowi a one tak pachną ...... jeszcze nie zjadałam, i mam nadzieję ze się nie skusze, dziwię się że mąż się nie rzuca zje kilka i reszta stoi - ale tak to jest że na diecie to się wszystkiego chce a jak normalnie jemy to nas tak nje kręci , póki co urodzaj truskawek musze przerobić na koktajle i wrzucić do zamrażarki

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------



Milenka widze że do biczowania Ty pierwsza ty jesteś ja te dzielnie się spisała mi grzechu nie było a teraz tak jak Ty czekam na nagrodę

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

moja mama chciała mi - starej babie , na dzień dziecka zrobić prezent i przytargała 2 kg nektarynek i mówi , nie kupowałam ci nic słodkiego bo wiem że jesteś na diecie i bardzo była z siebie dumna że owoce mi przyniosła bo pomyślała o moich ograniczeniach
o diecie jej wspomniałam jak namawiała mnie ostatnio do swojego sernika ale o ograniczeniach nie - nie chciało mi się wdawać w szczegóły bo i tak myślałam że będzie jej sie trudno w tym zorientowac, to teraz mam , w kuchni pachną truskawki i nektarynki

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

ja jestem pół roku po ciąży no i ten mój brzuchol wyglądał masakra , a teraz widze że na dukanie spada i robi się miękki, tylko się zastanawiam jak jest ze skórą , ona się u was wchłania ??? obecnie nie ćwiczę i obawiam się ze zostanie mi flak, czy dukan ściąga ładnie skórę ? jak to u was jest ?
mam ten sam problem tyle, ze ja cwicze. Podejrzewam jednak, ze za malo bo tylko 2 w tygodniu. Co prawda od dwoch tygodni nie byłam na fitnessie bo mam duzo pracy. Zauwazylam obwisla skore szczegolnie na udach. Zrobily sie miekkie mega flakowate i wygladaja jak u 70 latki, do tego mam mocno wyszuszona skore. Zalamalo mnie to. Juz chyba nigdy w zyciu nie zaloze krotkich spodni

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Ja w prawdzie nie po ciąży ale z brzucha miało mi co spadać, a nie ćwiczyłam w trakcie II fazy i teraz żałuję, bo mam nadmiar skóry na brzuchu i udach. Początkowo wydawało mi się, że wszystko się fajnie ściąga, ale teraz widzę, że tylko mi się wydawało.



Na dukanie cellulit znika dzięki temu, że białka dużo jemy
Madziu a jak teraz cwiczysz to widzisz roznice? U mnie brzuch to jeszcze jak Cie moge ale uda to istna masakra. Jak byly grubsze to chociaz byly zbite a teraz wiotkie flaki z cellulitem i wyszuszona skora.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Buziaki, kocham Cię Pandzia.
Ja tu poczekam na Ciebie , bo mi powrót na Dukana nie wychodzi, w grzechy wpadam nieustannie.
Jak wrócisz po karmieniu to pewnie zastaniesz mnie w tej samie wadze.

CZeść, Emilka! CZeść , Madzia i inne panie (też cześć)

DZIEWCZYNY, KTÓRE MAJĄ ZASTÓJ!! Nie rezygnowac z diety! Organizm się broni przed spadkiem. Jak go przetrzymacie to przestanie kombinować i magazynować tłuszcz.Waga po zastoju idzie skokowo (mocno) w dół.
Czesc Iloa. Moze rzeczywiscie sprobuj z SB skoro bialko Ci nie wchodzi?

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
To są tylko 3 dni a w tak krótkim czasie krzywdy sobie nie zrobie.Mimo wszystko dziękuje za troskie.
To nie chodzi o robienie sobie krzywdy nawet ale o to, ze i tak Ci to nic nie da, bo chudniecie zaczyna sie od 2 fazy a moze tylko spowodowac zastoj.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Dawno nie zaglądałam...a w międzyczasie przeszłam na III z wagą 65kg...jakos tak miałam już dość białek...a stwierdziłam że 62kg jednak mi do szczęscie nie trzeba(taki był cel)...to moja pierwsza dieta i schudłam 7kg...jestem z siebie naprawdę dumna...a wole III niż non-stop grzeszyć....niestety jest ciężko trzymac sie jak sie troche poluzuje...no ale w miare daję rade...waga sie trzyma cały czas taka sama...
Powodzenia Skarby no i Miłego Dnia
i jak Ci na trojeczke, opowiadaj ile czasu juz jestes?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Ja w prawdzie nie po ciąży ale z brzucha miało mi co spadać, a nie ćwiczyłam w trakcie II fazy i teraz żałuję, bo mam nadmiar skóry na brzuchu i udach. Początkowo wydawało mi się, że wszystko się fajnie ściąga, ale teraz widzę, że tylko mi się wydawało.



Na dukanie cellulit znika dzięki temu, że białka dużo jemy
Madziu skad wziac te cwiczenia? Wiem, ze byly z Shapem ale niestety nie wiedzialam. Ile jest lacznie plyt ? Fajne te cwiczenia?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:20   #779
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
Czesc Pandziu, gratuluje coreczki!!! Super. Kilogramami sie poki co nie przejmuj, przyjdzie na to czas. My tu czekamy na Ciebie i ja na pewno jeszcze bede na 2 gdy do nas wrocisz. Buziaczki dla Twoich dzieciaczkow i dla Ciebie

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------



mam ten sam problem tyle, ze ja cwicze. Podejrzewam jednak, ze za malo bo tylko 2 w tygodniu. Co prawda od dwoch tygodni nie byłam na fitnessie bo mam duzo pracy. Zauwazylam obwisla skore szczegolnie na udach. Zrobily sie miekkie mega flakowate i wygladaja jak u 70 latki, do tego mam mocno wyszuszona skore. Zalamalo mnie to. Juz chyba nigdy w zyciu nie zaloze krotkich spodni

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------



Madziu a jak teraz cwiczysz to widzisz roznice? U mnie brzuch to jeszcze jak Cie moge ale uda to istna masakra. Jak byly grubsze to chociaz byly zbite a teraz wiotkie flaki z cellulitem i wyszuszona skora.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------



Czesc Iloa. Moze rzeczywiscie sprobuj z SB skoro bialko Ci nie wchodzi?

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------



To nie chodzi o robienie sobie krzywdy nawet ale o to, ze i tak Ci to nic nie da, bo chudniecie zaczyna sie od 2 fazy a moze tylko spowodowac zastoj.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



i jak Ci na trojeczke, opowiadaj ile czasu juz jestes?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



Madziu skad wziac te cwiczenia? Wiem, ze byly z Shapem ale niestety nie wiedzialam. Ile jest lacznie plyt ? Fajne te cwiczenia?
Dobrze mi teraz i o ile łatwo mi zmobilizować się do jednego proteinowego dnia to ze słodyczami jest już problem, bo jak raz zjem to mnie ciągnie...na II fazie jak sie nie je juz 2-3 dni to organizm sie tak nie domaga Czuje sie fajnie, choć tak jak Madzia nie jem codziennie owoców...zapominam....pie czywa tyle ile dukan przykazał...na razie 2 tygodnie minelo...a jeszcze 56dni...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:51   #780
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
Madziu a jak teraz cwiczysz to widzisz roznice? U mnie brzuch to jeszcze jak Cie moge ale uda to istna masakra. Jak byly grubsze to chociaz byly zbite a teraz wiotkie flaki z cellulitem i wyszuszona skora.
(...)
Madziu skad wziac te cwiczenia? Wiem, ze byly z Shapem ale niestety nie wiedzialam. Ile jest lacznie plyt ? Fajne te cwiczenia?
Są dwa rodzaje ćwiczeń - skalpel i killer. Skalpel to są ćwiczenia, które były na płycie dołączone do Shape, ale można je pobrać z Chomika. Killer to ćwiczenia, które w wersji pdf są dostępne na stronie Ewy, a 29czerwca będą na płycie dołączone do nowego wydania Shape.
Ja ćwiczę skalpel, killer jest trudniejszy, więc jeśli ktoś zaczyna to lepiej od skalpela i później przejść na killera. Poza tym nie lubię ćwiczyć z kartki, wole mieć filmik, więc jak uda mi się kupić nowy numer Shape to wtedy dołączę killera
Co do efektów, za chwilę będę robić 14. trening, ale już jestem zadowolona. Może efektów nie widać, ale czuję, że napina mi się skóra na brzuchu, tyłek chyba też trochę lepszy , a na udach też jest lepiej, ale z nimi to jeszcze duuużo pracować będę musiała Właśnie co do ud, to planuję zacząć biegać jak już będę po sesji, tyle że moje bieganie dotychczas kończyło się tylko na planach , więc nie wiem jak to będzie
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.